Yıldönümü Mesajları Eşe ve Sevgiliye Yıldönümü Sözleri
Yıldönümü Mesajları Eşe ve Sevgiliye Yıldönümü Sözleri |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Yıldönümü Mesajları Eşe ve Sevgiliye Yıldönümü Sözleri yazımızda bulabilirsiniz. Bu Yıldönümü Mesajları Eşe ve Sevgiliye Yıldönümü Sözleri facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Yıldönümü Mesajları Eşe ve Sevgiliye Yıldönümü Sözleri başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Yıldönümü mesajları yazımızda sevgilinize veya eşinize yıldönümünüzde gönderebileceğiniz en güzel yıldönümü mesajları'nı bulabilirsiniz.
 
 
Bu kaçıncı yıl, bu kaçıncı ay, bu kaçıncı dönüm noktası benim için. Her anımı seninle paylaşmanın verdiği mutluluğu bilemezsin. Kadınım, benim kadınım, benim canımın içi, en güzel çiçeğim… Seni seviyorum, daha nice yıllar birlikte olmak dileğimle. Yeni yılımız kutlu olsun.
 
 
Senden önceki yıllarım ne kadar boş kelamlarla geçmiş meğerse. Sen iyi ki geldin canımın en içi, sen iyi gönlüme ve ömrüme huzur verdin. Yıllar önce bugün sapladı eros okunu kalplerimize. Bu kalpler hiç ayrılmayacak sevgilim, her sene bugün daha çok şükredeceğim benim olduğuna, bana geldiğine. Seni seviyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, hep hayatımda kal.
 
yıldönümü mesajları
 
Sen olmasan bu aşk hangi kalpte, hangi bedende can bulacaktı? Sensiz ben hangi şehirlerde hangi mutsuzlukla anılacaktım kim bilir. Seni seviyorum, bana geldiği, benim olduğun, beni sevdiğin, her sıkıntımda ve derdimde yanımda olduğun, mutluluğumu büyüttüğün, üzüntümü yok ettiğin her gün için seni ayrı ayrı seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim, canım karım, mutluluk kaynağım. Daha uzun yıllar diliyorum ikimiz için, seni çok seviyorum.
 
 
Aklımdan, kalbimden bir an olsun çıkmayan kadınım. Benim var olma sebebim, alın yazım, kader arkadaşım. Evime geldiğin gün dönmeye başladı dünya benim için. Seninle keşfettim bulutların gökyüzünde olduğunu, güneşin doğduğunu, kuşların öttüğünü. Benim can evim, güzel kadınım seneler önce bugün attın kalbime imzayı, bana evet dediğin gün dünyanın en mutlu günüydü. Seni çok seviyorum, hep ömrümde kal, hep yanımda yer al. Yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye yıldönümü mesajları
 
Ellerine dokunmaya kıyamadığım, gözyaşlarından sakındığım, mutsuzluğundan korktuğum, sevincinde boğulduğum kadın. Seni çok seviyorum. Bu bizim ilk yılımız. Seninle daha nice büyük yıllara adım atmak ve varlığını hep sol göğüs kafesimin içinde hissetmek isterim. Seni o kadar çok seviyorum ki hiçbir kelime hislerime tercüman olamaz. Hiçbir dilde anlatılamıyor sana olan aşkım. Ah bir bilsen gönlümdeki yerini, sen bile yabancı kalacaksın. Güzel kadınım, güzel sevgilim, biriciğim seni çok seviyorum.
 
 
Hayatıma giren en güzel mevsim senin adın… Üstüme yağan en güzel yağmur sen, yüzüme dokunan ilk rüzgar sen, beni sarıp sarmalayan ilk aş sen. Benim ilk aşkım, ömürlük sevdiğim, güzel yarim. Yeni bir yıl daha başladı bizim için. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
 
Elleri gül kokan kadına ne kadar layık bu cümlelerim bilmiyorum. İyi ki hayatımdasın sevgilim, yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum. 
 
Daha fazlası: Yıldönümü Mesajları yazımızda.


Reklamı Kapat