Yeni Yıldönümü Mesajları 2017

Yeni Yıldönümü Mesajları 2017 |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Yeni Yıldönümü Mesajları 2017 yazımızda bulabilirsiniz. Bu Yeni Yıldönümü Mesajları 2017 facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Yeni Yıldönümü Mesajları 2017 başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

En yeni yıldönümü mesajları ile sevdiğinizle yıldönümü gününüzü kutlayabilir, hoş bir gün geçirebilirsiniz.
 
Yıldönümü Mesajları 2017
 
Yine en anlamlı güne birlikte girdik sevgilim. Ellerinle bugün buluştu ellerim, kalbinle bugün buluştu kalbim, gözlerine ilk defa bugün değdi gözlerim. Yıldönümümüz kutlu olsun meleğim. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğime söz veriyorum.
 
 
Hayatım boyunca sadece yanında nefes alabileceğim birini istedim. En büyük hayalimdi aradığım aşkı bulmak ve ömrümün geri kalanında onunla yaşlanmak. Sabahları aynı demlikten çay içmek, aynı tabaktan yemek yemek ve hatta aynı masada oturmak... Evimin diğer anahtarını ona vermek, ömrümü ona adamak, geceleri kafamı yastığa tek değil de onun kokusuyla koymak. Neredeyse hiç umudum kalmamıştı ve birden sen çıktın karşıma. Aradığım mutluluğu yıllardır seninle paylaşıyorum. Sen güzel kadın, yeni bir yıldönümüne daha seninle adım attık. Seni çok seviyorum. İyi ki karşıma çıktın ve beni yeşil gözlerine hapsettin. Seni seviyorum.
 
 
Bütün ömrüm boyunca yanında yaşlanmak istediğim biri var. O şu an hayatımda ve ben dünyanın en mutlu adamıyım. Her sabah gözlerimi ona açıyorum, her gece onunla birlikte uyuyorum. Her gün gün içinde aklımın odalarında dolaşıyor hayali ve bu kişi şu an sıcacık evimizde beni bekliyor. Ona bugün çok daha başka gideceğim, onu bugün çok daha başka seveceğim, onu bugün hiç olmadığı kadar çok seveceğim çünkü o bana bugün evet dedi, çünkü biz onunla aynı yastığa ilk defa bugün baş koyduk. Çünkü o benim en güzel rüyam, en güzel kadınım, en güzel varlığım. Canım karım, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
Canımdan öte bildiğim birine âşık oldum seneler önce. Bütün gayem onu çok mutlu etmek, her gün yüzünü güldürmek, ona büyülü bir aşk yaşatmaktı. Biz bu aşkı birlikte yaşadık, iliklerimize kadar, kanımıza kadar, canımıza kadar. Gözlerinden öpüyorum önce kadınım, sonra gül kokan saçlarından, avuç içlerinden ve pak alnından. Hayatıma girdiğin ve bana evet dediğin için sana minnettarım, evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
yıldönümü mesajları 2016
 
Yıldönümü mesajları yazımıza devam ediyoruz.
 
Kalbimin içinde çırpınan bir kuşun kanat seslerine kulak vereli seneler oldu ve ben o kuşu dinlediğim için bir an olsun pişman olmadım. Kalbime girdiğin günden beri hayattaki en mutlu adam hep benim diye düşündüm ve bugün hala o mutlu adamın ben olduğuna şüphem yok. Bana evet dediğin, beni kendine eş seçtiğin, benimle birlikte bu yolda el ele yürüdüğün için sana teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun, seni seviyorum.
 
 
Her sabah uyandığımda seni görmekti tek isteğim hayattan. Boş bir yastıkta uyanmaktansa senin dağılan saçlarının arasında uyanmak istedim. Seneler önce bir gün deli cesaretim beni sana yolladı ve sen bana bugün evet dedin. İçimin en değerli parçası, canım sevgilim seni her zaman başımın üzerinde taşıyacağıma ve hiçbir zaman elini bırakmayacağıma söz veriyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum. 
 
Bu şehri sevmemin nedenisin sevgili. Her köşe başında, her durakta, her sokakta sana rastlama ihtimalimdir beni burada tutan.
 
Yüreğinin attığı yerden öpüyorum seni sevgili, bir ritim bir kulağa ancak bu kadar hoş gelebilirdi.
 
 
Kalbin attığı ve kalbim attığı sürece bu aşkın kölesi olmaya and içtim sevgili. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın misali; bu aşktan dönenin kalbi erisin diyorum.
 
 
Seni sevmek için bakmaya, görmeye, duymaya, bilmeye gerek yok. Sana dokunmak için el sürmeye, sarılmaya, yaslanmaya gerek yok. Seni bilmek için tanımaya, hissetmeye, keşfetmeye gerek yok. Sen benim inancım, sen benim umudum, sen benim nefesimsin sevgili.
 
 
Gözlerimin içi gülüyor her seni görüşümde. Yanaklarımdan dökülen tebessümün birazını toplasam yerden dünyaya barış gelir. Şimdi sen otur düşün bir aşk kaç tebessümle yeşerir.
 
 
Karanlığın içinden beni çekip alanım, bütün aydınlıklar bize doğuyor artık.
 
 
Seni sevmekten bıkmayan bir insan var karşında. Sevmekse alayına, sevemekse dibine kadar. Sen yeter ki hep böyle güzel bak bana.


Reklamı Kapat