Sevgiliye Uzun Güzel Sözler
Sevgiliye Uzun Güzel Sözler |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Uzun Güzel Sözler yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Uzun Güzel Sözler facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Güzel Sözler başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye uzun güzel sözler yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel sözler'i bulabilir ve bu sözleri göndererek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. 
 
 
İçtiğim ve kaldırdığım bütün kadehler senin şerefineydi sevgili. Biliyorum ki bundan sonra da böyle olacak. Sen gönlümün şerefi, masamın çiçeği, gönlümün atan sesi… Senin uğruna içilir şaraplar, senin için kalkar eller havaya. Benim nazlı, içi buğulu meleğim. Sakın düşmesin yüzün yere, gönlünü incitirsem de atsınlar beni cehenneme.
 
 
Duyuyor musun bizim için öten kuşların cıvıltısını. Göç vakti geldi zaar, üzgünler bizden ayrı kalacaklarına. Havanın kasvetini hissedebiliyor musun? Peki, ya şu dalları kırılan ağaçların feryadını? Biz olmadan olmuyor sevgili, biz olmadan herkes mutsuz. Geleceğini biliyorum ama geç gelme sevgili.
 
 
Aldığım nefes sayıları kadar daha yaşayacağım, daha fazlası olmayacak diyordum. Sen hayatıma geldiğin günden beri, nefesim bitmesin diye ben nefes almıyorum sevgili. Tutabildiğim kadar tutuyorum, tam bayılacakken birden alıyorum ve tekrar tutuyorum. Tek gayem senin gül yüzüne daha fazla bakabilmek, senin aşkını daha çok yaşayabilmek. Seni nefes almaktan daha çok seviyorum kadınım, seni yaşamaktan daha çok seviyorum.
 
sevgiliye romantik sözler
 
Senin olduğun her yere adım basmak istiyorum. Gördüğün her güzelliğe bende bakmak istiyorum. İkimizin anısı olsun, ikimizin izi kalsın istiyorum. Nasıl ki geldin kalbime büyük bir iz bıraktın benimkinde, baktığın her yerde de bizim izimiz kalmalı diyorum. Hayat birlikte bakınca daha güzel, aşk da öyle… Birlikte sevince çok daha güzel…
 
 
Sevgilim, benim can içim, gönlümün kar çiçeği, yazımın en ferah yeri… İyi ki gönlümün en ücralarında beni bulup sarmaladın. Yaralarımın kabuklarını öperek tenime ulaşabildin. Ben yaşamıyormuşum senden önce. Karanlığa gömülen bir zifirmişim sadece. Aydınlığımsın sen benim. Sen iyi ki geldin… Pamuk elleri olan, bembeyaz kokan, temiz olan hiç kirlenmeyen yarim… Sen var oldukça, gönlümün kapısına başka bir kadın eli değmeyecek.
 
 
Aşk için ölmeye de değer, yaşamaya da lakin sen olacaksın hep yanımda. Ölürken de seninle olacağım, yaşarken de. Sen olunca ne yaşam acı gelir, ne ölüm koyu. Sen olunca bütün soruların cevabı verilir. Bütün dertler kederler unutulur. Sen benim yaşam sevincim, sen gönlü pakım, alın akım… Seni seviyorum kadınım, seni bugün ve her geçen gün daha çok seviyorum.
 
 
Sevmek zor demişlerdi, hep korkmuştum. Sen gelene kadar ben sevmekten yoksun, aciz ve gönlü buruktum. Sonra sen doğdun günüme. Sevmek mi bu dedim? Hani zordu? Sen olunca hiçbir şey zor değilmiş sevgili. İyi ki geldin ve bana sevmeyi öğrettin zira kapılarımın arkasına halat zincirler vurmaya devam edecektim. Seni çok seviyorum. 


Reklamı Kapat