Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

 
 

UZUN GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN!

 
 
 
 
 
 
Her sabah sevgilinize günaydın mesajları atmak mı istiyorsunuz? Günaydın mesajları uzun ve anlamlı mı olsun istiyorsunuz ? İşte tamda size göre günaydın mesajları, sevgilyie uzun günaydın mesajları adlı yazımızda. Sizde sevgiliye yazılacak güzel günaydın mesajı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Aşağıda sevgiliye uzun günaydın mesajlarını bulabilirsiniz.
 
Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları
 
Hava neredeyse aydınlandı. Sabah ezanına kulak verdim az önce. Şimdi uzandım yatağıma, elimde fotoğrafın var. Her sabaha seninle kavuşmak istiyorum sevgilim. Tıpkı elimdeki resmin gibi kanlı canlı yanımda uyu ve ben bütün sabahlarımda resmini değil yüzünü öpüp koklayayım istiyorum. Güne güzel bir mesajla gözlerini aç istedim. Günaydın iç sızım.
 
 
Sensiz göz açılan bir sabah daha. Soğuk bir yatak, ince bir yastık, dolu bir kül tablası… Yokluğunda bedenimi kemiren kara bir gece sabaha kavuşmuş. Beni aydınlığa kavuşturan güzel sevgilim, günaydın…
 
 
En zifiri gece değil mi seni benden alan. Bütün gecelerin canı çıksın bu sabah, sensiz uyanmaya değer hiçbir gün peşimi kovalamasın. Her gün olduğu gibi bu sabah da dualar yükseliyor avuçlarımdan. “ Yarın geceye birlikte göz yumalım, yarın sabaha birlikte göz açalım.” “Amin.” Günaydın sevgilim.
 
günaydın sözleri
Ne de güzel uyuyorsundur şimdi sen. Saçların dağılmıştır. Pijamanın bir paçası dizinden yukarı çıkmıştır. Çoraplarını çıkarmamışsındır yine üşür ayaklarım diye. Melek gibisindir, bebek gibisindir. Uyandırmaya kıyamaz hiçbir varlık şimdi seni. Şu an yanında olup uyanmanı beklemeyi, gözlerini açtığında sana “Günaydın hayatımın en güzel mevsimi.” demek isterdim. Olsun yine de beklemeye değersin. Günaydın can eşim. Seni seviyorum.
 
 
Uykusuz bir gece daha geride kaldı ve karanlık yerini nihayet aydınlığa bıraktı. Bu da demek oluyor ki; benim meleğim birazdan gözlerini aralayacak ve daha kalkmadan hemen telefona sarılacak. Boş bir telefon ekranıyla karşılanmanı istemedim. Günaydın kadınım! Günaydın huzur bahçem! Günaydın sabahlarımın tatlı huzuru!
 
günaydın mesajları
Sabah ışıkları dolmaya başladı odaya, güneş uyanacaksın diye doğumunu geciktiriyor. Günaydın sabah şekeri… Güzel bir gün için gülümse.
 
 
Günaydın sevgilim. Rüyamda seni gördüm ve uyanmak bile istemedim. Çok güzeldi, birlikte aynı evde kalıyorduk. Yatak tek kişilik olmasına rağmen, ikimizi kucaklamıştı. Uzandık; kokun sardı dört bir yanımı. Güzel gözlerine baktı uzun uzun ve elimle yüzünün mis kokan bahçelerini dolaştım. Alnına küçük bir öpücük kondurdum ve gözlerini kapattın. Biraz uyuyuşunu izledim. Ardından güzel yüzün ninni oldu, ben de gözlerimi geceye yumdum. Rüyaymış, uyanınca fark ettim.
 
 
"Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi?
Çok  güzel geçen bir gecenin sabahında, senin kollarında uyanıyorum.Uyanıyorum ama bakıyorum, hala uyuyorsun.Yavaşça dokunuyorum beni sımsıkı saran kollarına.Yüzünü, boynunu öpüyorum ufak ufak, kıyamıyorum uyanma diye.Geri kapatıyorum gözlerimi içim huzurdan patlicak sanki öyle hoş ki.
Yok diyorum bu gerçek olamaz.O, ben, biz, bu yatak, bu yastık, bu oda ne bilim.Gerçek mi şimdi bu diye düşünyorum.Bakıyorum, gerçek.Biraz daha sarılıyorum sonra.Sanki ne kadar çok sarılırsam o kadar uzun sürer gibi geliyor."
 
günaydın smsleri
"Günaydın Sevgilim,
Benim dünyam zaten aydınlık seni tanıdığım günden beri.
Günaydın Birtanem,
Güneş bile birgün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim."
 
 
"Sana gündoğumunu hediye edemem belki ama, onun en güzel rengini hediye ediyorum.
Bu sabah da kalbimdeydin, yarın sabah da ol."
 
 
"Günaydın sevgilim, tatlı uykundan uyandın mı? Benden ayrı bu sabah güllere boyandın mı…"
 
 
"Bu sabah erken uyandım hiç uyuyamadım gözüme uyku girmedi
Yorganlar yastıklar sivrisinekler uyumamı istemedi
Yinede senle uyanmak herşeye rağmen beni kendime getirdi
Oysa sen burda değilsin bile
Seninle olmak sana dokunmak değilki"


Reklamı Kapat