Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri
Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye özür mesajları yazımızda sevgilinize itifen özür sözlerini bulabilirsiniz. 
 
 
Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yanda dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım biliyorsun. Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.
 
 
Gözlerinden düşen yaşlardan özür diliyorum, gözlerini silen ellerinden özür diliyorum, kırılan kalbinden özür diliyorum. Senden özür diliyorum sevgilim, ne olur beni affet.
 
sevgiliye özür mesajları
 
Seni üzdüğüm her an için defalarca özür dilemeyim senden, kalbinden. Beni saran şefkatine böyle bir hainlik yaptığım için özür dilemeliyim her seferinde senden. Belki de kolay olmayacak bu senin için, belki de ağlayacaksın her gün… Seni üzdüğüm her an için çok pişmanım canım canı.
 
 
Kalbini kırdığım, gönlüne mahcup olduğum için özür diliyorum sevgili. Ben ki gözyaşlarına dayanamam, kalbini paramparça edip gittim. Parçaların batıyor geceleri gönlüme, etimi liğme liğme ediyor. Ben bu azapla yaşayamıyorum sevgilim, beni affet. 
 
 
Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.
 
 
Gözlerindeki parıltıya karanlık çöktü, görüyorum. Özür dilemek ne kadar işe yarar bilmiyorum, yine de dileyeceğim. Özür dilerim sevgilim, seni ve kalbini hayal kırıklığına uğrattığım için çok özür dilerim. Gözlerinin dolduğu için özür dilerim. Kalbini kırdığım için özür dilerim.
 
sevgiliye özür sözleri
 
Biliyorum benden böyle bir şey beklemezdin, seni hayal kırıklığına uğrattım. Bazen öfkemin önüne geçemiyorum ve inan tam da bu anlarda sana ihtiyaç duyuyorum. Beni affeder misin? İçimdeki öfkeyi benden söküp alabilecek tek kişi sensin, sen benim sakinliğimsin, sen benim huzur evimsin. Ne olur beni affet…
 
 
Yüreğime sakinlik serpmem gerek ve ben bunu sadece seninle başarabilirim. Yokluğun benim için daha büyük bir kasırga, daha büyük bir yangın. Beni yokluğunla sınama sevgili, affet beni. Gel verelim el ele daha sakin bir adam yapalım beni. Özür dilerim sevgili, ne olur bir şans daha…
 
 
Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, benim ay yüzlüm ne olur ben affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim? 
 
 
Evet arkadaşlar sevgiliye özür mesajları'nın sonuna geldik.


Reklamı Kapat