Sevgiliye Notlar
Sevgiliye Notlar |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Notlar yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Notlar facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Notlar başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgilyie notlar, sevgiliye sözler, sevgiliye kısa sözler yazımızda sevgiliniz için mesajlar bulabilirsiniz.
 
 
Parmak uçlarımda yürüyorum uyanma bu aşktan diye. Elimden geldiğince sessiz olmaya çalışıyorum, bu rüya ebediyete kadar sürsün diye. En güzel ninnileri söylüyorum senin için, en güzel masal kitaplarını okuyorum sana. Sen bu aşka uyu hep sevgilim, ben ömrüm boyunca parmak uçlarımda yürürüm.
 
Sevgiliye Notlar
Kalp kırıklığına en iyi gelen şey aşktır sevgili. Ben nazlı baharların dökülen yaprakları, sen tozlu yolların ayak basılmayan sokakları… Benim yaprağım sana düşer, senin tozların beni okşar. Başka hiç kimse böyle bir tarifte bulunamaz aşk için. Aşkı en iyi biz biliriz sevgilim.
 
sevgiliye notlar
 
Küçük bir oda hayal ediyorum, şirin bir ev ve çiçeklerle dolu bir bahçe. Bu bahçenin en güzel çiçeği sen, bu evin en olmazsa olmazı sen, bu odanın uyuyan güzeli sen… Geleceğe dar bir tek sen varsın hayallerimde.
 
 
Benim hayat eşim, can yoldaşım… Senin varlığınla süslendi bütün hayatım. Senin tomurcukların koktu burnumda buram buram. Senin ateşin ısıttı odamı, gönlümü. Sen benim başımın tacı, sen engin deryam, ulu semam… İyi ki yüz sürdün gönlüme, senin yüzün bütün dertlere derman.
 
 
İki cihanda da sen ol yanımda. Gönlümde, düşümde, işimde, aşımda her şeyimde sen ol sadece. İstemem cennet hurilerini, benim tek hurim sensin. Varsın yanayım cehennem ateşlerinde azabım olacaksan, başımın üstünde taşırım da yine ses etmem. Sen aşksın, ister iyi ister kötü. Sen haksın, ister helal ister haram. Sen benimsin helalinle d haramınla da, iyisiyle de kötüsüyle de.
 
sevgiliye notlar
 
Günlerden ne bilmiyorum. Küllükte bitmek üzere olan sigaram, önümde soğuk bir kahve, içimde yanan bir alev… Karnımda kelebekler uçuşuyor, karıncalar yuva kuruyor içime. Bir kıpırtı ki sorma, sanırsın depremler oluyor. Sol göğüs kafesimde bir yanma var, alimler buna aşk diyor. Ey iki yanağı gamzeli dilber, beni bu hale sen mi getirdin?
 
 
Güzellerin içinde bir güzel düştü önüme. Gölgesi asil, kendisi narin mi narin... Duruluk bir tek ona mahsus, masumluk bir tek onun işi. Kim bilebilir bu kişi aşk meleği. Erostan almış olmalı oku, öyle sapladı ki kalbime hançer gibi. Senin aşkın deva bundan sonra bana. Senin bakışların ahu ahu... Senin yüzündür artık bana gök sema.
 
 
Sana söz sevgilim, bu aşkın katili ancak ölüm olacak. Ölümden gayrı kimse ket vuramayacak…
 
 
Gözlerini kapat ve beni düşün zira benim her anım yarı uykuda geçiyor. Güzelliğin göz kapaklarıma asılmış nadide bir tablo. 
 
Öneri - > Sevgiliye Güzel Sözler | Sevgiliye Notlar


Reklamı Kapat