Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye
Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Sevgiliye mektuplar yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel mektupları bulabilirsiniz. Sevgiliye kısa kısa mektuplar.
 
Gülüşünün ortasından öpmek istediğim, her yüzüne baktığımda içime şiirler serpenim. Senin güzelliğin karşısında yaz güneşi tepemde sanki ve ben eriyorum sıcaktan. Ağlayıp üzüldüğünde kış geliyor aniden de donuyorum soğuktan. Bendeki etkinin ne kadar kuvvetli olduğunu görebilsen neden seni bu kadar çok sevdiğimi daha iyi anlayabilirdin.
 
 
Sana ne zaman baksam aşkın en sek haliyle can bulurum karşımda. Avuç içlerimden terlemeye başlarım her seferinde ve enseme kadar devam eder böyle. Heyecan peşimi hiç bırakmaz sen karşımdayken, kalbim sanki göğüs kafesimde değil de ağzımın içindeymiş gibi olur hep. Sanki ağzımı açsam dilim değil kalbim görünecek. Bazen seni kaybetmekten çok korkarım; sana sarılamamaktan, seni öpememekten, pamuk tenine dokunamamaktan… İçime hüzün düşer öyle zamanlarda da ben yine hemen def ederim sensizliği kafamdan.
 
 
Sensiz insan nasıl yaşar ben bilmem mesela sevgili zira sadece seninle yaşıyor benim kalbim, ellerim, bedenim. Ruhum sanki senin aşkın ve sen gidersen ben öleceğim. Sana taparım ben sevgili; senin olan her şeye taparım. Seninle gelen her şeyi hep kabul eder, seni hep başımın üstünde taşırım. Bunlar hep aşktan sevgili, aşık olmasam belki delilik diyeceğim ama sana ben her gün başka bir divaneyim.
 
Sevgiliye Mektuplar
 
Sevgiliye mektuplar yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Sen ne zaman konuşsan en güzel melodiler takılır kulaklarıma, en güzel dizeler sıralanır dilimin ucuna… Sana bakıp her birini söylemek geçer içimden ama sen ne zaman beni dinlemek istesen dilim lal olur, aklım ama. Ne konuşabilirim ne duyabilirim. Ben seni görünce olduğum yere mıh gibi çakılıveririm sevgili. Kanımla birlikte donar terim.
 
 
Seni sevmek o kadar kolay değil sevgili; seni sevmek için her şeyden önce cesur olmak gelir. Sen her an bir delilik yapabilirsin çünkü. Her an alıp başını bir yerlere kaçabilirsin, buna hazırlıklı olmak gerekir. Sonra seni sevmek için biraz kaçık olmak gerekir. Her türlü saçmalığı katlanabilir kılmak için sahip olunması gereken tek şey kaçıklıktır. İnsan kaçık olunca en saçma şeyler bile eğlenceli gelebilir.
 
 
Seni sevmek için gülmeyi sevmek gerekir sevgili. Seninle en güzel gülünür çünkü. Öyle bir gülünür ki seninle birden bütün kahkahalar eşlik ediverir. Dünya barışı için bütün kahkahalar el ele verir sevgili, sen gülünce barış gelir.
 
 
Seni sevmek için aynaları sevmek gerekir sevgili; seni seven insan kendini sevebilmeli. Kendini sevemeyen bir insana katlanamazsın çünkü sen. Bir insan her şeyden önce kendini sevebilmeli dersin. Sevgi yoksunu insanlara katlanamazsın sen sevgili, kendini sevmeyen bir insanın seni sevebileceğine ihtimal dahi vermezsin.
 
 
Seninle birlikte olabilmek için ilk başta saygılı olmak gerekir sevgili, sen saygısız insanları sevmezsin ve saygısızlığa hiç gelemezsin. Saygı olmazsa sevginin olabileceğine ihtimal dahi vermezsin. Sen zorsundur sevgili, zor olmayı ve zor olan her şeyi çok seversin. Çünkü emek istersin, emek beklersin Güzel şeylere sadece emek vererek sahip olunabileceğini savunursun. Sen adaletlisindir sevgili ve yanındakinin de adil olmasını istersin. Sen bir meleksindir sevgili; kanatların olmasa da uçabilirsin, iyilik delisisin.
 
sevgiliye mektup
 
Sen sevgili bu dünyaya fazla gelirsin. Seninle gelir bütün güzel şeyler. Ben senden önce sanki bu dünyaya hiç gelmemişim. Gelişin miladım olmuş da ben geçmişi bir kere bile özlememişim. Bir insan ancak bu kadar iyi edebilir yaralı bir kalbi, sen çok şefkatlisindir sevgili. İçinde hiç kötülük barındırmayan, her iyi şeyi sevip saransın.
 
 
Aşk senin göbek adındır belki de. Şöyle bir baktım da bu kadar iyilik güzellik fazla. Sadece sana yakışır bu sıfatlar, bir tek sen giyince güzel görünür göze. Ah sevgili; nasıl yakarsın içimi kor gibi, nasıl güzel gülersin serinlerim sonra buz gibi. Seninle olmak o kadar iyi geldi ki, insan sen olunca hiç aramaz başka bir eşi.
 
 
Gülmeyi, ağlamayı, sevmeyi, kahkaha atmayı, uyumayı, uyanmayı ve en önemlisi aşık olmayı en çok seninle sevdim ben. Biliyor musun sevgili bu tür duygulara hiç aşina olamadım ben. Bir tek seninle başarabilirdim ben bunu ve sen daha ilk bana bakışında aşkı işledin içime. Yeni bir aşı gibiydin benim için, kötü şeylerden korunayım diye aşılandın bana. İçime yeni filizler attın sevgilim, tohumları büyüdü kocaman bir ulu çınar büyüdü içimde. Dallarıma tutunuyorsun, dallarımda gülüyorsun, dallarımda büyüyorsun sevgili, yapraklarımı okşuyorsun. Sen hep benim gölgemde kendi gölgenle birlikte kal sevgili. Başka türlü bu koca çınar ayakta duramaz. Seni seviyorum sevgili; dün, bugün ve yarın bana yaşattığın ve yaşatacağın her iyi kötü anı için seni çok seviyorum.
 
 
Hayatımın son anına kadar seni yapraklarımın arasında taşımak, seni dallarımdan korumak istiyorum. Sen aşkın en güzel haliyle buldun beni ve ben rezil etmeyeceğim bu aşkın en yalın halini. Her zaman yanında olmaya, sana gülümseyerek bakmaya ve senden hep bir parçayla dolaşmaya devam edeceğim.
 
*BENZER YAZILAR*
 
- Sevgiliye Mektuplar - Sevgiliye Aşk Mektubu - Sevgiliye Güzel Sözler


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat