Sevgiliye Kıskançlık Sözleri
Sevgiliye Kıskançlık Sözleri |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Kıskançlık Sözleri yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Kıskançlık Sözleri facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Kıskançlık Sözleri başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Ben kıskanç biriyim, benim sevdiğim kadınla kimse konuşmasın, kimse dokunmasın ona, kimse bakmasın. Kabul edemiyorum, benden başkasına bakmasına, benden başkasıyla konuşması, başkasının ona dokunmasına, başkasının ona şaka yapmasına dayanamıyorum. Ben böyle seviyorum...
 
etiketler: sevgiliyi kıskanmak sözleri, kıskanmak, sevgiliyi kıskanmak, kıskançlık aşk sözleri, en güzel kıskançlık sözleri, aşkla iligili
 
 
Kiskaniyorum ulan kiskaniyorum. Kiyafetlerini kiskaniyorum sana dokunuyorlar diye. Aynalari, telefonunu kiskaniyorum yuzune uzun uzun bakabiliyorlar diye. Odandaki esyalari kiskaniyorum, uyurken seni izleyebiliyorlar diye. Taraklari kiskaniyorum, sacini oksayabiliyorlar diye. Yuzunu yikadigin suyu bile kiskaniyorum, yuzune dokunabiliyor diye. Gunesi kiskaniyorum lan, seni isitiyor diye. Icine cektigin oksijene kadar kiskaniyorum. Anla artik...
 
 
Dünyadaki tüm insanların kıskançlık damarı bende toplanmış sanırım. Bu kadar kıskançlığın başka bir açıklaması olamaz.
 
 
Kıskanç bir kız değilim.Ama eğer 1 metre yakınında bir kız göreyim,ben o kızı varya;dakikada 989657456 km hızla  duvara fırlatıp çıkan  kıvılcımla sigaramı yakar,tornavidayla gözlerini oyar,cımbızla tırnaklarını söker,levyeyi soluk borusundan midesine sokar,çekiçle kafasının ezip pekmezini akıtırım.Kıskançmıyım?Tabii ki hayır.:))
 
 
Her kız kıskanılmak ister. Ama bu "onu yapamazsın bunu yapamazsın" gibi kısıtlamalar şeklinde değil. Kendine ait olduğunu hissettireceksin.
 
kıskançlık
Kıskanmayan erkeğe ödül olarak oje vericem.
 
 
Aşkım sen yakından da uzaktan da çok yakışıklısın ya napsak seni acaba eve mi kapatsak.
 
 
Kıskanınca içimdeki Hulk uyanıyor!
 
 
Sen "benim" olan şeye "benim" dersen orda bir dur derim
 
 
Kıskanç bir kız, dedektiften daha iyi bir araştırma yapar.
 
 
Benim olan birisini, kimsenin göremeyeceği ve uzanamayacağı yerlere saklamak  istiyorum. Hayır kıskanç değilim nerden çıktı?
 
 
Bir kız ne kadar kıskanç ise o kadar sadıktır.
 
 
Sevgilisini kıskanmayan erkeğin telefon teması pembedir
 
Sevmediğiniz insanlar için kapak sözler kategorimize bakabilirisiniz.


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat