Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar
Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye kısa sözler yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel kısa aşk mesajlarını bulabilirsiniz. Bu kısa mesajlar ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. :)

 

Ah sevgili, güzelliğine doyum olmuyor. Senin suyun pak, senin aşın tat… Sen olmasan neyleyim bu dünyayı, ben sadece sana sevap.

 

Gözlerinin yankılı bakışları arasında teslim oluyor ruhum aşka. Sen ve senin kaderin olayım istiyorum. Sana dönüşeyim, senin kaderinde can vereyim. Seninle ağlayıp seninle güleyim. Seni seviyorum sevgili, ben bu uğurda seni sevmekten başka hiçbir işle meşgul olamıyorum.

sevgiliye kısa sözler

Sevgiliye Kısa Sözler

Atan kalbinin içindeyim, bunu bilmek bana her gün yeni bir ödül. O kalp sanki ben yokken hiç olmamış, atmamış gibi hissettiriyor bana. Benim kalbim de öyle, sen yokken ne atmış, ne kendini hissettirmiş.

 

Canımın içine saklayıp sardığım yarim, yanaklarının üzerine dokunan terin kadar yakın olmak isterim sana hep. Bu mesafeler nereye kadar var bilmem ama sen bende, ben sende var oldukça bu cihan bizim için bir mesken. Dönüp dolaşıp yine aşka bulaşacağız.

 

Sağım solum sen olmuşsun sevgili. Ne yana dönsem sen ve gözlerin. Seni sevmek böyle güzel bir meşgale… Seni sevmek insan ömründe en az bir defa yaşanılması gereken aşkhane. Bir ben var olayım bugün olduğu gibi, bir ben yer alayım senin gönlünde.

 

Seni seviyorum demekten hiç bıkmayacağım sanırım. Yine duy güzel kadın, seni ve sana ait her şeyi çok seviyorum. Senin gülüşün, senin sesin, senin bakış huzur bana. Huzur içinde uyuyorum her gün, huzur içinde uyanıyorum. Huzurlu kahvaltılara oturup, huzurlu yollarda yürüyorum. Seni seviyorum kadın, seni her geçen gün daha çok seviyorum.

sevgiliye kısa mesajlar

Sesine hasret kalıyorum her gün, duysam da… Senin sesin sürekli yankılanmalı kulağımda, hiç eksik olmamalı yanı başımdan. Sen hep konuşmalısın, kahkaha atmalısın, arada saçmalamalısın. Bense sana dalmalıyım, arada kahkaha basmalıyım. Bizim her günümüz böyle geçmeli ve sen uykunda bile konuşmalısın.

 

Güzeller güzeli sevgilim, hayatımda nefes aldığın her gün için teşekkür ederim. Canıma can kattığın her an için müteşekkirim. Sen bana geldiğinden beri, ben beni bıraktım da sen oldum. Sen olmak, sana karışmak öyle güzel ki… Seni çok seviyorum.

 

Pamuk elli yarim, gönlü güzel, fikri ince selim benim. Güzel bakışlım, gül kokulum, güzel bakanım… Seni sevmeye ne şikayet, ben ki aşkından divane oldum. Sen bana aşkı vermesen, benim halim nice olurdu? Gönlüme aşk tohumu serptin, o tohum büyüdü nice oldu. Otur gölgeme de terini çeksin topraklarım, sen aşkı bulmasan bu ağacın dalı kime salıncak olurdu?  

 

Daha fazlası: sevgiliye kısa sözler...


Reklamı Kapat