Sevgiliye İyi Geceler Sözleri
Sevgiliye İyi Geceler Sözleri |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye İyi Geceler Sözleri yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye İyi Geceler Sözleri facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye iyi geceler sözleri yazımızda en güzel iyi geceler mesajlarını sevgiliye gönderebilir onu mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye iyi geceler mesajları aşağıdadır.
 
Diğer Sözler İçin Tıklayın -> Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
 
Gecenin en aydınlık yüzü, benim ayım, benim parlayan yıldızım. İyi geceler hayatım, seni seviyorum.
 
 
Benim gecemsin sen, benim karanlığım… Karanlıklarda bulduğum ayım, yukarı bakıp hep gülümsediğim huzur bulduğum yıldızım… Sabaha senin varlığınla ermenin onurunu taşıyorum her gün. Şükürler ediyorum ki bu gün de seninle son buldu ve yarın yine senin varlığınla son bulacak. İyi geceler sevgilim, seni seviyorum.
 
 
Gece çöktü yine üstümüze, herkes uykuya çekildi. Ben ise soğuk odamda sana hasret günün doğmasını bekliyorum. Yeni doğacak güne seninle kavuşmak arzusu var içimde. Senli günlere her gün yeniden ve yorulmadan başlamak, bunu çok seviyorum. Her gece bana bu güzel his ortaklık ediyor, bir de sigaramın sönmeyen dumanı. İyi geceler sevgilim.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Aydınlık bir sabaha uyanacağız sen ve ben. Bütün dünya bizimle birlikte şahitlik edecek bu güzel güne ve herkes bilecek benim sana, senin ise bana uyandığına. Bir tek senin için uyanıyorum sevgili, yoksa bu dünyada yaşamak zehir bana. İyi geceler zehrimin panzehiri.
 
 
Her gün aynı döngü ve ben bu döngüden hiç sıkılmıyorum. İçinde sen olan bir şeyden sıkılır mı hiç insan? Asla, her geceyi hasretle bitiriyorum. O güzel yüzün aydınlığa kavuşsun diye dualar yükseliyor avuçlarımdan. Hiç bıkmadan sabah saatlerini bekliyorum sevgilim, iyi geceler.
 
 
Kavuşsun gece güne, kuşlar gökyüzüne, simitçi sıcak simidine, çay şekerine ve ben sana. Bitsin bu gece de her gece gibi. Uzun olmasın geceler, 21 Aralık hiç yaşanmasın mesela. Aksine her geçen gün kısalsın geceler, kısalsın ki içimdeki sana kavuşma arzusuna ereyim bir an önce. Ya da gel başka dünyalara taşınalım, hiç gecenin olmadığı diyarlara taşınalım. Ah geceler, özlemime sağır geceler, geçmeyen geceler. Hem sana, hem gecelere iyi geceler.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Kara geceler, her şeyi örten içinde kaybeden lakin beni ve sevgimi bir türlü kaybedemeyen zindan karası geceler. Bu gecelerde korkuyorum sensizlikten. Sanki her gece çöktüğünde, hiç kalkmayacak bu karanlık üstümden gibi hissediyorum. Gül yüzüne bakamamaktan, aydınlığa kavuşamamaktan korkuyorum sevgilim. Sana iyi de bana iyi mi geceler?
 
 
Gel aydınlansın bu gece gökyüzü, sabah oldu sanayım. Gel, sevgilim her geceyi sabaha boyayalım. Sen varken neylesin gece yanımızda? Sen bir gül, odam aydınlansın. Bitsin bu geceler, sana da iyi geçsin bana da. Her gün sana ve sadece sabahlara uyuyalım. Karanlık saklayamasın bizi, seni seviyorum meleğim. İyi geceler.  


Reklamı Kapat