Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızda sevgiliye iyi geceler sözleri ve uyumadan önce sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Karanlık çöktü yine, sokaklar boşalıyor. Birazdan yüksek binaların tepelerinden başlayacak sönmeye ışıklar. Sokak lambaları hariç hiçbir aydınlık kalmayacak etrafta. Bir tek senin gözlerin aydınlatacak geceyi sevgili. Bir tek senin bakışların ışık olacak yoluma. Sonra sen de kapayacaksın gözlerini ve ben aydınlık için sabahı bekleyeceğim yeniden. İyi geceler sevgilim.
 
 
Kısa süren bir günün ardından yine karanlık. Bu sefer korkmuyorum karanlıklardan çünkü benim aydınlığım sensin. Sen kalbimde var oldukça, sen ellerimi bırakmadıkça geceler beni korkutamayacak sevgili. Ben ki “iyi geceler” demeyi hiç sevmem, sana hep iyi geceler diyeceğim. Karanlığa inat karanlığı sen olduğun için seveceğim. İyi geceler sevgilim.
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
Seni severim, geceyi senle severim. Senin olduğun bütün geceleri kendi evladımmış gibi beklerim. İçinde sen olan her şey beklenmeye değer sevgilim. İyi geceler kadınım, iyi geceler sabaha uyanacak olan yanım.
 
 
Geceler karanlık, gözlerinden almış rengini. Sen ve gece yan yanasınız sevgili, bir de ben varım tabi. Uyumanı bekleyen, sen uyurken izlemeyi seven… Hadi kapat gözlerini de biraz keyfe meal olayım. Güzel yüzünü ezberleyim. İyi geceler sevgilim.
 
 
İçinde sen olan dünya karanlığıyla da güzel geliyor insana. Düşünsene bu güzel kadın geceye yumacak gözlerini. Açtığında aydınlık saracak dört yanını. Sen geceyle uyuyor, gündüzle canlanıyorsun sevgili. Senin gözlerini kapamanın bir nedeni var. Gece seninle atıyor yorgunluğunu, senin kirpik aralarında dinleniyor. İyi geceler sevgilim, seni seviyorum.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Hayatta en çok siyah renkten nefret ettim sevgilim. İçimi sıkan, nefesimi boğan, canıma okuyan zindan karası siyahlardan korktum. Sonra sen geldin, gözlerin geldi. Hiç sevmediğim siyah renk, gözlerinde renklendi. Ben önce gözlerinle başladım siyahı sevmeye. Artık bütün geceler gözlerin oldu benim için. İyi geceler sevgilim, bir renkli güne daha kapatıyoruz gözlerimizi bu gece. İyi geceler…
 
 
Her gün baştan sona her şey aynı… Her şeyden çok sıkılıyorum çünkü her gün bir önceki günün tekrarı. Sıkılmadığım tek şey var geceler… Geceler boyu yanımda uzanan saçlarını izlemekten sıkılmıyorum, geceler boyu ellerin üzerimde hissetmekten sıkılmıyorum, sürekli sağa sola dönüşlerini, bazen sayıklayıp gülmelerini çok seviyorum. Ben bir tek geceyi bir de seni seviyorum sevgili. Mışıl mışıl uyumalarını seviyorum. İyi geceler bana geceleri sevdiren kadın, iyi geceler masum yüzlü meleğim.  
 
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. 


Reklamı Kapat