Sevgiliye İyi Geceler Mesajları,Sözleri,Yazıları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları,Sözleri,Yazıları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye İyi Geceler Mesajları,Sözleri,Yazıları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye İyi Geceler Mesajları,Sözleri,Yazıları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları,Sözleri,Yazıları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımzıda sevgiliye iyi geceler sözleri, iyi geceler mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde bizimle iyi geceler sözlerini yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
 
 
Sol yanıma en çok yakışan kelebeğim, yeni bir güne seninle uyanmak benim en büyük avuntum. Seni seviyorum, iyi geceler.
 
 
Geceler çöker üstüme yine, karanlıkta kaybolurum da bulamam yönümü. Benim yolum sensin sevgili, bir tek seni unutmam bulurum. İyi geceler.
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
Zehir zindan şimdi buralar. Güneş sırtını döndü bize, bütün aydınlığı kendisiyle birlikte götürdü. Bize düşen yeni günü en güzel umutlarla karşılamak… İyi geceler sevgilim.
 
 
Canımın içine kattığım sevgilim; güneş kadar parlak yüzüne düşünce gecenin karası, güneşi arar gözlerim. Parlayan gözlerine ancak güneş eşlik eder. İyi geceler.
 
 
Gözlerinin parıltısı işliyor geceme yine. Sigaram ağırdan ağırdan tütüyor, ruhum uyuyan bedeninin yanına göç etmek istiyor. Her gece bu duygu sarılıyor boynuma, güneş doğana dek beni terk etmiyor. İyi geceler sevgilim.
 
 
Karanlığın zifirindeyim yine bu gece, ayın şavkı odama vurdu. Gölgem ise hemen pencerede duruyor, yolunu gözlüyor sabahın. Her sabah sana uyanmanın tadını sen hiç bilemeyeceksin sevgili. Sana geceler tatlı, bana sabahlar. Sana iyi geceler, bana günaydınlar.
 
 
Nefes aldığım her gün biraz daha yaklaşıyor ölüm, gelip çalacak kapımı elbet bir gün ve ben dur diyemeyeceğim. Öleceğim bir gün sevgili, toprak olacağım. Hayatına iyi geceler diyen biri olmadan devam etmeyi öğrenebilecek misin? Yoksa çok geç olmadan bana evet diyecek misin? İyi geçmiyor geceler, sen yanımda uyumayınca.
 
 
Ağarsa gün, kaybolsa bu siyah gökyüzü… Ben sana iyi geceler demeyi unutsam da her sabah yanımda günaydınlarla karşılasam… Nasıl olurdu?
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
İyi gecelerin olsun sevgilim, bana bitmeyen geceler sana gün olsun. Benim sevmediğim siyah sana dokunamadan son bulsun.
 
 
İyi geçer geceler sen olunca, iyi geçsin geceler güne bulaşınca. Karanlık yüzündeki mutluluğu gölgelemesin hiç, gün ayacak da bana koşacaksın daha…
 
 
Ah güzel gönlüne taptığım kadın. Her gece ayrılık vakti bizim için. Bedenlerimiz yine sabahı bekliyor, ruhlarımız birbirimizin başında sabahlıyor. İyi geceler benim batmayan güneşim, iyi geceler.
 
 
Sensiz bir gece daha… Oluk oluk siyaha boyanıyor gökyüzü. Odamda sadece yanan bir mum ışığı, bir de gözlerinden parıltı çalmış ay ışığı. İyi geceler gönlümün sultanı.
 
 
Ah bir bilsen geceler bana haram. Bir görsen nasıl büyük yaram… Geceler bitmek bilmeyen zindan karam. İyi geceler sevgilim, bu gece de uyku bana haram.
 
 
Seni görmemek geceler boyu, nasıl uyuduğunu hiç bilmemek… Bir gün beraber uyumanın umuduyla avunuyorum geceleri. Geceler geçer mi bilmem, iyi geceler benim aşk devrem.
 
Sevgiliye iyi geceler sözleri yazımızın sonuna geldik daha fazla sevgiliye iyi geceler mesajları <- için tıklayın.


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat