Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

 

 

İYİ GECELER MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN!

 
 
 
 
 
 
Sevgiliniz var ve ona geceleri iyi geceler mesajları atmak istiyorsunuz ancak aklınıza ona layık güzel kelimeler cümleler gelmiyorsa, tamda istediğiniz sevgiliye iyi geceler mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Sizde sevgiliye iyi geceler mesajı arıyorsanız aşağıdaki sözleri kullanabilirsiniz. Sitemizdeki sevgiliye uzun iyi geceler mesajlarını sevdiğinize göndererek sabaha güzel başlamasını sağlayabilirsiniz.
 
Canım hiç istemiyor buz gibi yatağa girmeyi. Sensiz uyumayı da istemiyorum. Her anımda, her gecemde, her sabahımda seninle olmak istiyorum. Huysuzlanıyorum biraz, belki de isyana bağlıyorum bir süre. Sonra boş ver diyorum, nasıl olsa sabah koşarak yanıma gelecek. Hemen sabah olsun diye gözlerimi kapatacağım, iyi geceler sevgilim. Seni seviyorum.
 
 
Koca bir günün ardından yalnız yatağa girmek dokunmuyor değil, fakat biliyorum ki şu an sende böyle düşünüyorsun. Seninle aynı şeyleri hissettiğimi bilmek beni dünyanın en mutlu adamı yapıyor. Birlikte uyuyacağımız gecelere adım adım yaklaşmak için, bugün yine gözlerimi sensiz kapatıyorum sevgilim. İyi geceler.
 
iyi geceler sözleri
Dünyanın en güzel hatunu, iyi geceler. Rüyama gel olur mu? Sensiz bir uyku çekmek istemiyorum. Bol bol gülümse bana, tatlı tatlı bak ve beni çok sevdiğini söyle. Gözlerimi açtığımda yanımdaymışsın gibi hissedeyim zira sensiz geceler kabuslara davetiye çıkarıyor. Seni seviyorum.
 
 
Yatağıma geçtim, sol yanıma yattım. Senin yatacağın kadar bir yer bıraktım yatağımda. Seni burada hayal ediyorum. Üzerini de örttüm iyice, gece çok üşüyorsun çünkü. Başucuna suyunu da getirdim, çok su içmeye kalkıyorsun. Çok oldu sen uykuya dalalı, ben hala yüzünü izliyorum, nefesini dinliyorum. Tatlı rüyalar meleğim, seni hayal etmeyi ve seni çok seviyorum.
 
 
Daha ayrılalı birkaç saat oldu ve ben seni çok özledim. Sensiz uyumak işkence gibi… Artık zaman hızlı akmalı ve sen benim yanımda kavuşmalısın sabahlara. İyi geceler sevgilim.
 
 
Güzel geçen bir günün, ardında bıraktığı yorgunluk var bedenimde. Ben yatıyorum sevgilim. Uyumadan önce en sevdiğimiz şarkıyı aç ve gözlerini kapat, ben öyle yapacağım. Seni seviyorum, iyi geceler.
 
iyi geceler mesajları
“Söylesene bir gece uyuyacak mıyım kokun burnumda?”
 
 
Sensiz geçen bir gece daha ve karanlık oldukça zifiri... Her yerden odama sızan bir yalnızlık kokusu olmasına rağmen, burnum ısrarla senin kokunu arıyor. Yanımda uyuyabilmeni çok isterdim sevgilim. Sensizlik zehirli bir sarmaşık, sarıyor bütün bedenimi. Nefes almaya çalışmak boşa çabalamak gibi. Bırakıyorum kendimi geceye, dalıyorum senli düşüncelere. Bir sigara daha yaktım, yalnızlık kokusunu bastırsın diye. Yine sensiz boş bir yatakta uyuyacağım. İyi geceler. 
 
 
"Ve ben her gece seni sevip uyuyordum. Ve her sabah uyandığım da seni seveceğimi bildiğim gibi."
 
BENZER YAZILAR:
sevgiliye uzun iyi geceler mesajları | uzun iyi geceler mesajları | sevgiliye iyi geceler mesajları


Reklamı Kapat