Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler
Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye güzel sözler yazımzıda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler için tıklayın.
 
 
Ah sevgilim, nasıl nazlı nazlı gülersin, nasıl derin bakarsın. Sana bakan gözlerinin içindeki mavi denizde boğulur. Boğulacağını bile bile de o gözlere köle olur.
 
 
 
Dinlediğim her şarkıda seni bulmak karşımda. Ah o neşen yok mu o neşen… Beni en keyifsiz anlarımda birden sarıveren neşen... Ah sevgilim bir bilsen ne kadar güzel olduğunu, bir fark edebilsen nasıl aşk dolu olduğunu… Bu aşkın sahipliğini yapmak en çok sana, azabını çekmek de bana kalsın.
 
sevgiliye güzel sözler
 
Çiçekler dökmek isterim yollarına, seni bulmak isterim köşe başında ve bir tek sana adamak isterim ömrümü ben sen olan diyarlarda. Sensizlik ölüm bana sevgili. Varlığınla taçlanır hislerimin her parçası. Sen olmadan, bir ben var olamaz bu dünyada.
 
 
 
Bestelemek seni, sonrada melodiye akıp gitmek… Söylemek seni doya doya, sevmek seni sara sara… Dokunmak sana alabildiğince ve öpmek dudaklarını susamış, suya kanamamış dudaklarımla. Sevgili, sen gibi sen, ben gibi ben olabilmek için doğduk biz bu aşka.
 
 
 
Senden yana olan her şeyin güzelliği yetişiyor bağrımda. Önce açan goncalarını seviyorum, sonra bana bakan gölgenin eşsizliğinde kayboluyorum. Sen iyi ki varsın sevgilim. Hayatımda tutunabileceğim narin ama kırılmayan tek dalımsın.
 
 
 
Sakallarında kaybolmak istiyorum adam. Bütün ömrümü sakallarının arasında geçirmek istiyorum. O sakalların buram buram sen kokan, beni sana daha çok bağlayan. Senin yolunda ölmek isterim sevgilim, senin olmadığın yollarda ben zaten bir ölüyüm.
 
 
 
Herkes sarılmak ister sevdiğine ama benimkisi bir başka. Ben daha bir sarılmak istiyorum, gölgen dahi içime girsin, kalbimde durdun istiyorum. Yere değil de bana vursun istiyorum o gölge.
 
sevgiliye güzel sözler
 
Dinleneceğim tek gövde senin gövden, tutunabileceğim tek dal senin dalın, yüzebileceğim sular bir tek sende serin, saklanabileceğim limanlar bir tek sen de kuytu. Al beni canına sar sevgili. Senle bütün olmak dünyanın pisliğinden kurtulmak demektir.
 
 
 
Görmesin benden başkası güzelliğini, dokunmasın başka eller tenine, öpmesin mis kokan gerdanını başka dudaklar. Ölüm burnumuzun ucunda sevgili, bir tek ikimiz sevelim bu aşkın meleklerini. Bu aşkın bizi sevip saydığı gibi biz de bu aşkı sevip sayalım. Sahiplenelim en dibine kadar, göğün mavisine, çölün serabına kadar.
 
 
 
Her güne seninle başlamaktan gayrı ne dileğim olsun benim. Sen ol, ben olayım başka kimseye gerek yok ki. Sen ol bütün dualarım, bende zikrin olayım, fikrin olayım. Düşündüğün mavilik, sevdiğin renk olayım. Gönlüm ol, aşkım ol, hep yarenim kal. Seni seviyorum.
 


Reklamı Kapat