Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Doğum Günü Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgilyie doğum günü mesajı ve sözleri bulabilirsiniz. Bu mesajları sevgiliye göndererek onları mutlu edebilirsiniz.
 
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Canımın canı hayat bulmuş bugün o narin bedende. Bugün ana rahminden atmış kendini ve bana gelmek için senelerce uğraşmış. Çok badireler atlatmış, çok gözyaşı dökmüş, çok ağlamış ve mutlu olmak için beni aramış. Benim iyi niyetli, güzel yürekli, narin elli sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun. Beni sana layık gördüğün için milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
 
Bugün bir prens gözlerini açtı dünyaya. Küçük bir prensesi bulmak için geldi dünyaya. Kendine ait olanı almalı ve kurtarmalıydı prensesini. Sen bugün beni bulmak için geldin dünyaya. Benim prensim oldun ve beni her zaman aşka boğdun. Benim canım sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Zaman ne kadar da hızlı akıp gidiyor değil mi? Bugün bir sene daha büyüdün, bir sene daha yaşlandık birlikte. İlk doğduğunda ağlayışını duyamadım belki ama ömrünün geri kalanında hep seninle olacağıma söz veriyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
 
Bugünün anlamı benim için o kadar özel ki… Hayatım boyunca koşup çabaladım mutlu bir aşk için. Çok ağladım, çok kırıldım, çok düştüm kana bulandı dizlerim. Kalktım ve hep kalkacağıma dair kendime söz vermiştim. Düştüğüm yerden kimse kaldırmadı beni hiçbir vakit bir tek el uzatanım oldu o da sensin. Ben ilk defa düştüğüm yerden bir el yardımı ile kalkmayı başardım ve daha o ilk anda kapıldım sana ve sen uzattığın eli bir daha hiç üstümden eksik etmedin. Benim canım oldun, parçam oldun, en değerlim oldun ve en önemlisi o çok mutlu olmak istediğim aşk masalına başrol oyuncusu oldun. Beni o kadar çok mutlu ettin ki sevgilim. Şimdi diyeceksin ki bu konu nereye gidiyor. Hiç uzatmadan direk ben sana anlatayım. Bugün benim değerlimin dünyaya geldiği gün. Eğer bugün hiç olmasaydı benim değerlim beni bulamayacaktı hiçbir zaman. Sen ilk nefesini seneler önce bugün aldın ve artık benim yanımda nefesini tüketiyorsun. Benim hayatıma en iyi gelenim, kalbimin en güzel yerine gelenim doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
İyi ki varsın diye mi başlamalıyım acaba, ya da iyi ki doğdun mu demeliyim? Pek beceremesem de kutlamaları hislerimle yola çıktım ve bu mısraların sonunu göreceğiz. Benim canıma sardığım, üstüne titrediğim, gözümden sakındığım yarim… Aldığın ilk nefes o kadar değerli o kadar önemli ki benim için. O nefesle birlikte hayata karıştın; önce hayatın, seneler sonrada benim parçam oldun. En değerli parçam oldun, en güzel yanım oldun, en merhametli anım oldun. Seni çok seviyorum sevgilim iyi ki doğdun ve benim oldun.
 
 
Seni sevmeyi en çok bugün seviyorum. Doğduğun güne şahitlik etmek demek oluyor bugün benim için. Sanki zaman o ilk gözünü açtığın, ilk nefesle ciğerlerinin yandığı ve ağladığın güne geri sarıyor gibi kendini. O ilk ana geri dönüyorum ve sonra yavaşça play tuşuna basıyorum. İlk konuşmanı, ilk emekleyişini, ilk adımlarını ve sonra yavaş yavaş büyüyüşünü izliyorum sanki. Sonra bir tebessüm yerleşiyor yanaklarıma ve son halin karşımda duruyor oluyor. Benim koca adamım, canım sevgilim doğdum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, iyi ki hayatımdasın, iyi ki ellerim dokunabiliyor ellere ve iyi ki başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum.
 
Diğer sitemizdeki doğum günü mesajları kategorimizi ziyaret ederek daha fazla söze ulaşabilirsiniz.
 
sevgiliye doğum günü sözleri
 
Ben dünyanın en şanslı insanıyım. Çünkü karşımda hiç yılmak yorulmak bilmeyen ve aşkın elini hiç bırakmayan bir adam var ve o adam seneler önce bugün doğmuş. Şu an yan yana olamıyoruz, aramızda sevgimize engel olamayan mesafeler var fakat biliyorum ki gönüllerimiz yan yana. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Diğer yaşlarında birlikte olabilmemizi diliyorum. Seni çok seviyorum.
 
 
Sabah güneşiyle birlikte doğmuşsun öyle anlatmıştın hep. Biliyor musun sevgilim bugün hiç uyumadım, güneşin doğuşunu izledim. Sanki senin doğumuna şahitlik ediyormuşum gibi oldum ve yüzümde tatlı bir tebessüm oluştu. Bugün sen doğdun güneşle birlikte tekrardan. Bir yaşın daha güneşin doğumuyla başladı. Bir kez daha mutlu oldu güneş sana şahitlik ettiğine. Sen güzel adam; iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
 
Kalbimin üstüne de bugün doğmuştun. Aynı gün de iki farklı yerde doğuyor olmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Ömür boyu yan yana ve mutlu kalalım. Seni çok seviyorum.
 
 
Daha o ilk ağlayışlarını duyar gibiyim. Her sene bugün keşke görebilseydim ilk hallerini diyorum. Ömrünün sonuna kadar her anına şahitlik edecek olan ben o anı nasıl kaçırırım diyorum kendi kendime lakin bunun pek de mümkün olmadığını biliyorum. Bugün sen benim aklımda da defalarca kez yeniden doğuyorsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, iyi ki doğdun. Benimle ve sevdiğin diğer herkesle birlikte yaşayacağın mutlu ve uzun yılların olsun. Seni seviyorum.
 
Bu yazımızın sonuna geldik daha fazlası için sevgiliye doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz, yorum kısmından bizimle güzel sözleri paylaşabilirsiniz.


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat