Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Doğum Günü Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye doğum günü mesajları, sevgiliye doğum günü sözleri ve sevgiliye doğum günü smslerini bulabileceğimiz yazımızdaki sözleri sevgilinize gönderip onu mutlu etmek istemez misiniz ? O halde sözleri sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Doğan günle beraber doğan bir güzellik var bugün dünyada. Bugünü doğduran bir güzellik var bugün bu odada… Benim canım sevgilim, seninle doğan güneşi sırf sen varsın diye seven bir adamım ben. Yoksa bugün benim için bu denli anlamlı olmayacaktı. Doğum günün kutlu olsun aşk baharım, seni seviyorum.
 
 
Bugün nasıl güzel bir melek düşmüş dünyaya böyle. Nasıl masum, nasıl narin, nasıl da kırılgan… Onu anlamak kolay değildir zira herkes anlayamaz. Çünkü kimseye onu tanıyacak fırsat tanımaz. Ben tanıdım, bana bu şansı bahşettiğin için ve beni sevdiğin için sana minnettarım. Her şeyden önce, kendi dünyanı bırakıp bu dünyaya doğduğun, kanatlarından vazgeçip insan olduğun için sana teşekkür ederim. İyi ki doğdun meleğim, iyi ki gönlümün sultanı, başımın tacı oldun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Sensiz geçen günler o kadar anlamsızdı ki, meğer seneler önce bugün gelmişsin benim için. Milyonlarca insan içinden bir tek beni seçmişsin. Sen iyi ki bugün gelmişsin ve benim için doğru zamanı beklemişsin. Mutluluğumuz sonsuz olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğim.
 
 
Hayatımın anlamına anlam katan en güzel kadına bu satırlar. İyi ki doğup beni buldun, iyi ki ömrüme ömür, başıma yastık, üstüme gömlek, kalbime yaren oldun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni seviyorum.
 
 
İlk adımı bugün atmışsın dünyaya. Bu adım bana gelmen için yaptığın ilk eylem. Sonra büyümüşsün çok güzel bir kadın olmuşsun. En beklenmedik anda birden önüme çıkmışsın ve beni kendine divane etmişsin. İşte benim bütün hayatım senden ibaret sevgilim. Benim için gönderilmiş olduğuna o kadar eminim ki, sana her baktığımda biraz daha sana karışıyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü sözleri
 
Bütün dünyaya inat gelmişsin sanki sevgilim, sen dünyanın başına belasın. Sen bütün zorlukların efendisi, bütün kapıların anahtarı, bütün soruların cevabısın. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanem.
 
 
Kulaklara takılıyor bu şarkı ve bütün bir ağızdan bağırarak söylüyoruz sana bu şarkıyı. “Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce.” Mutlu ol sevgilim; hayatının her anında, en dertli olduğun zamanda ve benim yanımda hep mutlu ol. Dertten kederden arındırsın seni bu yaşın. Yeni yaşın sana en yeni güzelliklerle, heyecanlarla gelsin. Bu yaşında daha çok sev beni, diğer yaşında daha bir çok.
 
sevgiliye doğum günü mesajları. <-daha fazlası için tıklayın


Reklamı Kapat