Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajı yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Doğum Günü Mesajı facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye doğum günü mesajı yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız ona böyle küçük sürprizler yapabilrsiniz.
 
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
 
Bugün takvim seni gösteriyor. Aylardan sen, günlerden sen, akrep ve yelkovan sana koşuyor. Mumlar senin için yanıyor bugün ve insanlar senin için eğleniyor. Bu ışıklar senin için, bu havai fişek gösterileri sana. Bugün bütün insanlık senin varoluşunu kutluyor, herkes senin için iyi dileklerde bulunuyor. Benim de diğer günler olduğu gibi bugün de en büyük dileğim sensin, sen hep hayatımda kal güzel kadın, her yaşında ve her yaşlanışında biraz daha sana karışmama izin ver. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.
 
Diğer doğum günü mesajları için TIKLAYIN -> Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
 
Belki bir umut deyip başladım seni sevmeye, belki olur deyip çevirdim kıbleyi senden yana. Besmele çekip, niyet ettim. Önce rükuya gittim sonra secdeye. Bütün rekatlar bitti ve amin dedim. Bu duaya, bu ibadete Allah’ın da gönlü olsa gerek ki seni verdi bana sonunda. Bugün en kutlu gün sevgili, hem bana gelişini kutlayacağız hem de yeni yaşını. Sen her yaşında çok güzelsin ve her yaşında benimle kalmayı seçensin. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Günler ayları, aylar yılları kovalamış ve bugün sen dünyaya gözlerinle güzellik katmışsın. Çiçeklerin kokusunu, gökyüzünün ve denizlerin rengini, kuşların sesini vermişsin buraya ilk adımında. Herkes senden bir parça almış. Bundandır göklerin denizlerin sevilmesi, bundandır çiçeklerin güzel kokması ve bu sebeptendir kuş cıvıltılarının insana huzur katması. Benim en büyük huzur kaynağım, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.
 
 
 
Sevmezsin kutlamaları lakin senin doğduğun günü es geçemem. Senin doğduğun günü severim ben, senin ilk ağladığın, ilk gözlerini açtığın gün bugün. Her yeni yaşına kavuştuğun gün bugün... Her yeni deneyimine başöğretmenlik yapan gün bugün ve seni en çok sevdim gün bugün. Bugün bu dünyaya gelerek beni ne kadar mesut ettiğini bilemezsin. İyi ki doğdun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Pamuklara sarıp sarmaladığım, gözünün içine baktığım, herkesten sakındığım sevgilim. Benim cennet eşim, can yoldaşım, biriciğim… Doğduğun gün yanında olamadım ama her doğum gününe katılacağım. Sen izin verdikçe her yıl bu günü şükranla anacağım ve en mutlu insan olmanı sağlayacağım. Sen iyi ki varsın, sen iyi ki doğdun. Sen benim güzel kadınım, sen benim canımın parçası, gönlümün sultanı, doğum günün kutlu olsun meleğim, İyi ki doğdun iyi ki varsın. Sen çok seviyorum.
 
 
 
Bir seni severim bugün ben, bir de seni bana vereni… Nice aşk dolu yaşlara sevgilim. 


Reklamı Kapat