Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Sevgiliye Doğum Günü Mesajı yazımızda bulabilirsiniz. Bu Sevgiliye Doğum Günü Mesajı facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Sevgiliye doğum günü mesajı yazımızda sevgilinize doğum gününü kutlamak için en güzel mesajları gönderebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü mesajları ile sevgilinizi mutlu edin.
 
Bugün dünyaya bir prenses gözlerini açmış. Saçları sarı, gözleri yeşil, elleri pamuk bir prenses… Büyümüş, serpilmiş koca bir aşk olmuş ondan. O benim aşkımın, gönül tahtımın prensesi olmuş. İyi ki doğdun sevgilim. Nice sağlıklı, güzel yaşlara benimle girmen dileğimle, seni seviyorum.
 
 
Canımın canı, bugün öyle bir gün ki uğruna kurbanlar kesilir. Bugün öyle kutlu bir gün ki, bütün ümmet bahtınla yoğrulur. Bugün benim en mutlu, en şans dolu günüm. Gözlerim seni gördüğünden beri, ellerim ellerine değdiğinden beri, saçların burnumda tüttüğünden beri ben kendimi bir aşk masalında buldum lakin bugün başka. Bu masalın ilk yazıldığı gün bugün… Kavuşacağımızın, bir gün ellerimizin buluşacağının yazıldığı gün bugün... Bugün senin bana doğduğun gün sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajı
 
Benimle yaşlan sevgilim. Yılların yüzüne bırakacağı uzun çizgilerde bizim anılarımız olsun. Tıpkı bugün ki gibi benimle yaşlan. Her yaşını birlikte kutlayalım, her anında yanında olayım. Yıllar sana ben, bana sen katsın. Aşk çiçekleri solmasın, bir de gülüşün. Her yeni yaşında yeni güller açsın yanaklarında, ben ise her güldüğünde, yanaklarına bir aşk tohumu daha ekeyim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 
 
Sakallarının arasına merhamet kokuları saklayan adam, bir bilsen benim en mutlu günüm bugün. Bugün seni verdi bana yaradan, bugün senin için doğdu güneş, bugün benim kaderim bağlandı sana. İyi ki doğdun ve beni yorgun bir hayatın kederinden söküp aldın. Seninle başladım ben sabahlara, seninle son verdim karanlıklara. Sen canımın en içine sardığım, sen gülüşleriyle dünyamı saranım iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Bundan sonraki bütün yaşlarında yanında olacağım, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Güzel yüzüne bakmaya doyamadığım, benim biriciğim, canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Dünyada ne kadar “iyi ki” var ise bugün hepsi senin için. İyi ki benimsin, iyi ki sevmişim seni, iyi ki vardın, iyi ki bütün “iyi ki” lerimin içinde sen varsın ve en önemlisi iyi ki doğdun… Nice güzel yaşlara sevgilim... Seni seviyorum.
 
 
Anlatsam inanamasın, bugün harika bir şey oldu. Seneler önce  güzel mi güzel bir peri kızı dünyaya gelmiş. Zamanla büyümüş ve daha da güzelleşmiş. Sonra ona aşık olan bir adamla tanışmış, ilk başlarda adama pek yüz vermemiş ama daha sonra adamın ona olan aşkına güvenmiş. Bu peri kızı bu adama elini verdiğinden beri, bu adam peri kızını her geçen gün daha çok sevmiş. En çok da doğduğu günü sevmiş, bugünü sevmiş. Benim güzel peri kızım, biricik sevgilim iyi ki doğdun ve bu adama bir şans verdin. Her yaşında sana biraz daha aşık oluyorum. Doğum günün kutlu olsun. 
 
Eğer bu yazımızda aradğınız bulamadıysanız veya daha fazlasına göz atmak istiyorsanız "sevgiliye doğum günü mesajı" yazımızı inceleyebilirsiniz. 


Reklamı Kapat