Seni Seviyorum Sözleri & Seni Seviyorum
Seni Seviyorum Sözleri & Seni Seviyorum |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Seni Seviyorum Sözleri & Seni Seviyorum yazımızda bulabilirsiniz. Bu Seni Seviyorum Sözleri & Seni Seviyorum facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Seni Seviyorum Sözleri & Seni Seviyorum başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Seni seviyorum sözleri & seni seviyorum yazımızda en güzel seni seviyorum mesajlarını bulabilir bu mesajalrı sevginizi ispatlamak için sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz.
 
Diğer Sözler İÇİN - > Seni Seviyorum Sözleri
 
Aşkın beli kırılmaz hiç, kıranlar varsa utansın. Benim canım, aşkın bel kemiği sultanım, seni çok seviyorum.
 
 
Bir sen varsın içimde, bir de içinde seni saklayan küçücük kalbim. Seninle nefes alıyor, seninle nefes veriyorum. Seni düşünürken uyuyakalıyor ve her sabah sadece sana uyanıyorum. Seninle yemekler lezzet veriyor, seninleyken zaman uçup gidiyor. Kanatlanıyorum bir kuş misali, her sana gelişlerim havalara uçmama sebep oluyor. Sevgilim, Seni çok seviyorum.
 
seni seviyorum sözleri
 
Seni seviyorum diyemiyorken daha dilim, kalbim çoktan gelmiş dile. Ne zaman görse seni gözlerim, ne zaman duysa burnum kokunu, ne zaman işitse kulaklarım sesini durduramıyorum kalbimin sesini. Duymalısın bu gürültüyü sevgilim, içimde yanan alevleri, içimde kopan yangınları, bağıran sesleri, içimin odalarını… Seni çok sevdiğimi sen de bilmelisin.
 
 
Aşk mı? Önceden sorsalar aptallık derdim, şimdi ise mantıklı olan tek gerçek. Benim dileğim, gerçeğim, hayalim, yüreğim, gülen gözlerim, isteyen ellerim hepsi sen oldun. Sardın dört yanımı, döndürdün başımı… Ah sevgilim, seni nasıl sevdiğimi bir ben bilirim, bir de atan kalbim.
 
 
Kulaklarım duydu sesini, burnum duydu kokunu ve ben sana ilk gün taptığım gibi tapmaya devam ettim. Her kokunun üstüme sinişinde daha çok seviyorum seni ve her sana gelişimde daha çok titriyor dizlerim. Aşktan bu sevgili, aşktan…
 
seni seviyorum sözleri
 
Sen olmadan ben olmazmışım… Sen nefes almadan ben nefes veremezmişim, sen konuşmadan ben duyamaz, sen çizmeden ben göremezmişim. Ben seni kendimden bile çok sevmişim sevgilim, ben seni, her şeyden önce seni kabullenmişim. Ben soru sen yanıtmışsın, ben kağıt sen kalemmişsin. Aşk bir mürekkep, hayat ise mürekkebi silemeyen silgiymiş. Biz birbirimiz içinmişiz sevgilim, sen sevilmek ben ise sevmek için doğmuşuz. Seni seviyorum sevgilim, seni bugün daha çok seviyorum.
 
 
Güzelliğinin kalbime soktuğu bu hissi gülüşlerin pekiştirdi, iyi niyetin büyüttü. Kalbin ise bana kendini verdi. O kalbi alıp başımın üzerine koydum, çok şükür ne kadar eğilsem de aşkının önünde bir kez olsun düşmedi yere. Benim başımın tacı, seni çok seviyorum.
 
 
Güllerin içinden gel bana, en bilmediğim cevapları ver bana, hiç duymadığım şarkılar söyle yine, sustur beni ve bütün şarkıları sen söyle, ben sadece melodin olayım. Seni sevdiğimi haykırayım ritimlerle, sen ise bağıra çağıra söyle seni seviyorum diye. Sonra sen melodi ol, ben bağırayım tüm dünyaya ben sadece seni seviyorum diye.


Reklamı Kapat