Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları | görsel 1
Aşk sözleri yazımızda bulabileceğiniz birbirinden farklı ve hiçbir yerde olmayan en güzel aşk sözlerini ve aşk mesajlarınız bulabilirsiniz. Bu aşk sözlerini sevgilinize gönderebilirsiniz.


Hiç bilmediğim yerlerden gel mesela, bana yeni bir hayat öğret. Bana yeni kelimeler öğret, bana yeni yüzler, yeni niyetler öğret. Aşkı yeniden yaz alnıma. Başka bir hayat göster bana, sen ben ve aşkla kalalım.
 
 
Önce sakalların sonra bıyıklarınla güldü dünya gözüme. Bir adama en çok yakışan şey sakal derlerdi. Ben bugüne kadar hiçbir erkeğe sakal yakıştıramadım senden başka. Sen yüzündeki hüzünleri ekmişsin sakal diplerine, ondan bu kadar gür ve sevilesi. 
 
aşk sözleri
 
En güzel bestelerle geldi dünya önüme. Duyduğum en güzel şarkıydı, hissettiğim en acı günahtı. Sen bütün güzel notalarla geldin bana. Gönlüm seni sevdi önce, sonra ellerimi titrettin sevince. Boynumdan damla damla ter akıttın gülümsemelerinle. Şimdi bakıyorum o dünyaya, her geçen gün benden uzaklaşıyor. “Gitme.” diye bağırıyorum ama duymuyor beni dünya. Milyonlarca insanın önünde af diliyorum sevgili. Bu dünya olmadan ben yaşayamam, benim kıyametim sensin.
 
 
Her uyandığında seni görmek istiyor insan. Meleklerin gülümsemesini üzerinde taşıyan bir kadınsın sen. Ne uykun ne uyanıklığın değişilebilir birbirine. Her ikisinin de tadı başka kalıyor damağımda. Doyamıyorum sevgili. Bu duru güzellik benim nimetim.
 
 
Ölüm orucu gibi bir şeydi seni sevmek. Mahşeri alt üst etmekti. Ölü bedenleri titretmekti belki de. Ya da kıyamete günahlarla hazırlanmak ve sırat köprüsünde daha ilk adımda ateşlere atlamaktı. Seni sevmek zor bir zanaatti sevgili. Seni sevmek akıl işi değildi.
 
aşk mesajları
 
Yüreğimi geldiğin gün çiçeklerim ölü bir denizden koparak bahar açtı. Kokularını duydum buram buram, renklerinin tazeliğini hissettim her yaprağında. Gözlerimi kapatıp var gücümle çektim içime. Sen ben kokuyorsun sevgili, ben ise senden başka her şey.
 
 
Gel değişsin beni var eden bütün gerçekler. Senden vazgeçmek yerine yeğlerim kendimden öte her şeyi ben. Ben olmadan sen, sen olmadan ben olamayız zira aşk küser dünyaya. Bütün aşıkları öksüz bırakır bu terk ediş.
 
aşk yazıları
 
Güzel ellerinle dokun önce tenime. Sonra bir sıcaklık düşsün yüreğime. Saçlarım dağılsın her dokunuşta, ama kırılmasın. Saçlarından kırılırsa bir kadın, kalbinde aşk bitmez bir daha. Saçlarımdan öp beni, saçlarımdan sev.
 
 
Ah be adam… Ah deli baharlarımın tozlu raflarından bir zerre bana akan, sonra da dağı taşı inleten adam. Sen ve yüreğin olmasa bugün aşk diye bir gerçeğe düşmezdi kalbim. Kör kuyularda zindan yatardı duygularım. Dile gelmezdi hiçbir cümlem, ele gelmezdi hiçbir beden. Sarılamazdım ki sarılmak anca senle olunca mümkün. Beni, içimdeki enkazların içinden çıkaran adam, gel bir kere daha sar beni.
 
Ayrıca yıldönümü mesajları yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.
Devamını Oku
18/11/2015
Özlem Mesajları, Özledim Sözleri | görsel 1
Özlem mesajları ve özlem sözlerini bulabileceğimiz yazımızda, sevdiğiniz ve özlediğiniz kişilere gönderebileceğiniz özlem yazılarını bulabilirsiniz.
 
Özlemek seni, ne deli bir duygu… Tutamadığım ellerin ve öpemediğim incilerin var. Özlüyorum, içimi bir hüzün kaplıyor. Ne geceler tükeniyor, ne günler beni bırakıyor. Dolu dolu özlediğimi biliyorum sadece. Seni sevmek eylemim, birden seni özlemek eylemine dönüşüyor. Hem sevip hem özleyebiliyor insan ve bu gerçekten çok acı oluyor.
 
 
Özlediğim insanlar var, unutamadığım aklımdan çıkmayan yüzler var, burnumun ucunda tüten kokular var hala. Bu öylesine derin bir duygu ki, sadece bende başlıyor ve olabildiğince fazla can yakıyor. Uzak kalmak kötü evet, yakınlardaki gelmeyenler neden bunu hala anlamıyorlar?
 
özledim sözleri
 
Seni seviyorum dediğim ilk an deli bir hüzün boğdu beni. Sarıldı gırtlağıma acılar, doldu gözlerim. O gün “Gideceğim.” dedin sen bana. Özlüyorum sevgili, seni hiç olmadığı kadar çok özlüyorum. Hem karşılıksız, hem özlem yüklü bu sevda da, seni tek başıma özlüyorum.
 
 
Sevmek ne kadar güzel ve meşakkatli bir duyguysa, özlem de bir o kadar zor ve güzel bir duygudur. Sevilmeyen insanlar özlenmez mesela, gönül kapısından içeri alınmayan için özlem yaşları bırakılmaz yanaklara. Özledin mi; seviyorsun demektir, acıdan ölüyorsun demektir. Görmek isteyip görememek acıtır insanı, dokunmak isteyip dokunamamak parçalar insan etini, çürütür insanın bedenini. Bu duygularla sevdim ben seni. Dokunamıyorum, belki parçalanıyor etim, çürüyor bedenim. Olsun sen bunlara değersin, yeter ki dön gel geri, çok özledim seni… Çok…
 
özlem mesajları
 
Bir kuşun yolunu kaybedip yuvasına dönememesi gibiydi benim sana olan özlemim. Gittim ve bir daha göremedim seni. Seni kalbime koyup da, içime atıp da, boğazıma dizip de gittim. Biliyorum sen de aynı benim gibi özlüyorsun. Arıyorsun hatta beni her yerde, bana ulaşmaya çalışıyorsun. Arama sevgili, bulamayacağın kadar uzağındayım. Dönemeyecek kadar kırgınım. Unutamayacak kadar aşık ve saç diplerime kadar özlemle doluyum. Ben de özlüyorum.
 
özlem yazıları
 
Gülümsemelerini özlüyorum en çok, bıyık altından kıs kıs gülüşlerini… Şımarıklıklarını özlüyorum bazen, hiç gelmeyişlerini. Beni sardığın günleri özlüyorum mesela, hiç bırakmayışlarını. Seni çok özlüyorum sevgili, dön gel bitsin bu hasret.
 
 
Kalbimin ilk senin adınla attığı bir gerçek… Öyle ki ilk senin adınla da duracak. Kalbimin atmasına yardım eden, beni her şeyden çok seven kadın, seni o kadar özledim ki…   
Devamını Oku
16/11/2015
Etkileyici Aşk Sözleri ve Mesajları | görsel 1
Etkileyici aşk sözleri yazımızda en güzel aşk sözlerini ve etkileyici sözleri bulabilirsiniz, sizde etkileyici aşk sözlerini facebook, twitter ve tumblr gibi sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz.
 
İnsanlar ateş gibidir. Çok yaklaşırsan yanarsın, çok uzak kalırsan donarsın.
 
 
Köklü bir çınar ağacıyım ben, köklerim asfaltın en koyu deliklerini bile sarmış dört kolla. Köklü olduğum kadar da cılızım bu uçurumun ortasında. Sanki biraz sonra bir fırtına yaklaşacak ve ayıracak başımı gövdemden.
 
 
Kısmet, yollarımız kesişirse diyen adama sesleniyorum; yollar kesişmez, çarpışır. Unutmaaa!
 
etkileyici sözler
 
Nasıl oluyor da bu hale gelebiliyor insan ruhu anlayamıyorum. Ruhsuzluk bir yana dursun, ruha giydirilecek bir bedene bile sahip değilsin.
 
 
“Bazı kadınların yaraları hücreseldir, bazılarının ki ise zihinsel.” diyordu son okuduğum kitabın yazarı. Hangi yarama dahilsin bilmiyorum fakat büyük yara olduğun bir gerçek.
 
 
Ayrılıklar gördüm çok acıttı, çok kanattı. Ayrılıklar gördüm; uyutmadı, hep sancıttı. Bu gördüğüm ayrılık değil sevgili, ayrılık olsa içim sızlardı, benim bedenim yırtılıyor.
 
 
Hayata amaçsız gelen insanlardan uzak durun, bilhassa bencil olanlarından. Canınız yanmakla kalmıyor, ruhunuzun bakireliği bozuluyor.
 
 
Kalbimi değil, kafamı hissedemiyorum artık.
 
etkileyici aşk sözleri
 
Uzun uzun duvarlara bakıp üstünüze göçmediği hissine varıyorsanız, o duvarlar göçsün diye uğraşın zira akıl ve ruh sağlığınız ölümden önceki son eşikte demek oluyor bu.
 
 
Kendini sev, etrafındaki insanları sev, gereksiz saçmalıklar yap, gez, toz, gününü gün et. Ama sakın aşık olma. Başa çıkılmıyor.
 
 
Nasıl ki aşk büyük bir ilizyon, ayrılıkta tıpkı onun gibi. Sahnede teksin ve tek başına parçalanıyorsun.
 
 
Ne diye gamlanırsın insanoğlu; bu neyin tasası böyle, bu hırs niye? Aç ellerini yukarıya, duanı ağzından, umudunu yüreğinden eksik etme. Yaradan vereceğini de, alacağını da çok iyi bilir, sen ses etme.
 
aşk etkileyici sözler
 
Zaman denen şeye güven. İstediğin sonuçları almanın bir garantisi olmasa da, akan zaman içinde dolanan sancıyı hafifletecektir.
 
 
Olmuyorsa zorlama, gerek yok. Gerek olsaydı mutlaka senin olurdu, bırak… Senin olan sana koşacak zaten. İçini sıkma, içini hafiflet. Kendini affet.
 
 
Mantık adamları tehlikelidir. Akıl oyunlarıyla sizi fethederler. Aşkla sakın yaklaşmayın; silahınız onun elinde, sizin alnınızda ise derin bir mermi izi. Kanatmaz, can yakar. Mantık adamları aşık olmazlar…
 
 
Yıllar sonra bile beni hala ilk günkü gibi güldürebilen bir adam var, ve ben hep ona tapacağım. Aşk en çok onun gözlerine yakışır, bir de bana…
 
Benzer Yazılar: 
Devamını Oku
13/11/2015
Anlamlı Güzel Sözler 2016 | görsel 1
Anlamlı güzel sözler 2016 yazımızda en anlamlı güzel sözleri bulabilirsiniz. Sözlerimiz hiç bir yerde olmayan 2016 sözleridir.
 
Anlamını yitiren sözler biriktirilmiş bu sokaklarda. Kuytu köşelere saklanmış insanlar. Aşklar tüttürülmüş burada, silahlar patlamış, kıyametler koparılmış. Aşk adına yakışmayan ne varsa yapmış burada. Fuhuş yuvası olmuş çıkmış. Aşkı kirletmeyin azizim, aşk ucuz ve kirli olmayı sevmez.
 
 
Gülen gözlerle bakabilmelisin dünyaya. Karşına çıkan her olumsuzluğu bir çırpıda silip atabilmelisin. Işık saçabilmelisin ve hep gülmelisin. Hayat sadece yaşayınca güzeldir.
 
 
Sevgiden yana gülmüyorsa bu dünya sana, sevgisizliğe koşmayacaksın. Daha bir sıkı sarılacaksın kendine, demek ki eşin benzerin yok bu çevrede. Gerekirse alıp başını gideceksin, ama sevgisiz aşksız kalmayacaksın.
 
anlamlı sözler
 
Kötü olmak insanın doğasında var. İnsan doğasının yeni şeylere ihtiyacı var. Hadi doğana uymayan bir şey yap bu gece ve iyiliğe soyun zira kötüyken fazla toy vücudun.
 
 
Ellerimizin dokunduğu her yere mutluluk bırakabilmeliyiz. Bir olabilmeli ve birlikte hareket edebilmeliyiz. Biz bu dünyaya, ikimiz bir olalım diye geldik. Gel verelim el ele, düzeni bozuk dünyanın belini bir de biz bükelim. Gelsin kendine, okuyalım… Okutalım…
 
 
Hayata dair ne varsa reddediyorum, bu yaşamak değil… Bu diri diri mezara konulan dişi çocuk, bu ölüp evde tutulan ayık ceset… Anlamını yitiren ne varsa, anlamanız dileğiyle.
 
 
Geceye bir söz bırak dedi penceremdeki kırlangıç. Seni dedim uzun uzun, seni bırakmak istemiyorum.
 
 
Hayatta hep dik durabilmeyi seçtim ve seçimlerim beni hep kırdı. Ne zaman sevsem birini hep terk edildim. Eğer sevmek istiyorsan, çok uzaklara git. Başka insanları sev, başka çocukları sev. Bir kadını ya da bir adamı sevme. Kalbin kırılır…
 
anlamlı güzel sözler
 
Hayat hep almayı sever, sen de vermeyi bileceksin. Kendinden insanlık bırakacaksın mesela…
 
 
Çekip kapıyı giden kim varsa, gitmesi için bir nedeni mutlaka vardır. Sakın isyan etme, her gönül bir benzerinin peşinden gider. Gönlü kirli insanlardan uzak olman dileğiyle…
 
 
Uyumak insanı dinlendiriyor diyorlar, uyumak beyni daha da sana boğuyor.
 
 
Bir kütüphane edin kendine, içinde bütün kitaplar olsun. Hikayeleri izle, kitapları dinle. Oku; okumaktan asla vazgeçme.
Devamını Oku
12/11/2015
Ayrılık Sözleri, Nefret Mesajları | görsel 1
Ayrılık sözleri ve nefret sözlerini bulabileceğiniz konumuzdaki yazıları dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. 
 
Aşk bana bir sen kadar yakınken, sen bana bir aşk kadar uzaksın. Bir adım atsan birlikte aşka düşeceğiz ama farkında değilsin.
 
 
İkimizin hayalleri de aynıydı, şimdi farklı hayatlarda aynı hayalleri yaşadığımızı düşündükçe seni daha çok özlüyorum.
 
 
Aklın bende değilken kalbimde senelerce seni taşımışım. Dünyanın en büyük yükünü taşıdığımı sensizlikten delirince anladım.
 
 
Bütün dinlediğim ayrılık şarkılarının mısralarında sen vardın. Bütün aşıkların canını mı yaktın diye düşünüp durdum sigaramın dumanından çıkan hayaline bakarken.
 
 
İkimizde maviydik gökyüzüyle deniz gibi. Sen kuşlar gibi gökyüzünde uçarken ben denizin içinden bakıyordum sana balıklar gibi. Balıkçıl kuş olmanı dilemekten başka çarem yoktu...
 
 
Çocukken dipsiz kuyulara taş atıp sesin gelmesini beklerdik. O ses elbet gelirdi fakat hiçbir şey görünmezdi karanlıktan başka. Bizim aşkımız da dipsiz kuyu gibiydi senin için. Taş atan bendim karanlık olan sen...
 
ayrılık sözleri
 
Özdemir Asaf'ın da dediği gibi; ben gülüşüne ölürken sen ölüşüme gülüyordun. Farklıydık işte siyah ve beyaz gibi. Siyahla beyaz bir olup hayatı gri olarak yaşamak da güzel olurdu fakat şimdi başkasının siyahına beyaz olmuşsun...
 
 
Başka başka ellerde ısıtmak isteriz avuçlarımızı, hâlbuki her tuttuğumuz elde onun sıcaklığını her baktığımız gözlerde onun gülüşünü arar, istemesek de onu görürüz...
 
 
Sustuğum dili kimse anlamıyor senden başka. Gel çöz şu dilimi. Sar, hoş olalım seninle.
 
 
Yalnız yatıp seninle uyuduğum gecelerim en uzun gece oluyor, 21 Aralık yalan. 
 
 
Senden sonra kül tabağında bırakılan sigara gibiyim. İçine çekilmedikçe kendi kendime sönüyorum.
 
ayrılık mesajları
 
Seni niye özledim böyle aklım almıyor, tenini koklasam geçecek gibi oluyor ama geçmiyor...
 
 
Seni gördüğüm an dünyadaki en büyük katliamı yaptım. 6 milyar insanı öldürdüm kafamda. Sen de beni öldürerek intikam aldın...
 
 
Yıldızlar tükenene kadar bekleyeceğim seni. Her yıldız kaydığında daha da umutlanıyorum geleceksin diye.
 
 
Günaydın sevdiğim. Bugün de sensizliğe uyandım. Anason kokulu gecemiz olacak bu gece de. Mezem olur musun?
 
 
Sigara paketinden çıktıktan sonra tekrar sığdıramadığım sigara gibisin sevgili. İçime sığdırdım seni içime çekerek.
Devamını Oku
10/11/2015
Sevgi Sözleri 2016, Sevgi Mesajları | görsel 1
Sevgi sözleri 2016 yazımızda, sevgi beslediğiniz insanlara sevgi mesajlarını bulabilirsiniz. Aşk sözlerini de bulabileceğiniz sevgi sözleri yazımızdaki sözleri sosyal ağlarda rahatça paylaşabilir veya mesaj ile gönderebilirsiniz.
 
İçimdeki yangınların adı, benim can içi güzel karım. Sevmek denen şey sen doğdun diye var. Sen sevgiye daha çok aşk katansın. Sen buradaki bütün yangınların başladığı noktasın. İyi ki varsın, seni seviyorum.
 
 
Sevgiye aç kalan gönlümün pınarlarını dolaşan bir ayak izi buldum da geldim bu gece. İlk defa beni sarabilecek bir izdi beklide. Öyle derin ayak izleri bırakmıştı ki kalbimde, kapıldım düştüm bu izlerin peşine. İçimde sevgi tohumları yeşermeye başladı seninle.
 
 
Yeryüzüyle gökyüzünün ortak buluşma noktası neresi diye sorsalar, ben senin gözlerini gösteririm. Hiç şüphe duymam, sen ortada duran çizgisin. Sen cihanı ikiye bölebilensin. Sen gözleriyle kuşatansın dünyayı.
 
sevgi sözleri
 
Seviyorum diye mi bütün bu işkence. Gidişler ve gelmeyişler neden?
 
 
Dün gece uykumda geldin demek ki… Rüyamda tatlı bir koku vardı beni içine çeken ve ben hiçbir kokuyu çekmedim bu denli. Daha göremeden sevdim ben seni. Sadece kokuna aşık oldum, kim bilir güzelliğin ne denli…
 
 
Hayata bakışımı değiştiren bir kadınsın sen. Beni sevgiye boğan, beni yumak yapan, beni mutlu uyandıran bir kadınsın. Seni sevmeyip kimi sevsin bu adam. Sana tapmayıp kime tapsın, adaletin dünya kadar.
 
 
Her seni seviyorum dediğimde, benden biraz daha kaçtın, yıktın bütün hayallerin kerpiç duvarlarını. Sıktın öten kuşların boğazını ve sinsice arkadan vurdun gönül sarayımı. Kimse bir şey söyleyemedi sevgili, seni sevmek akıllı adam işi değilmiş meğer.
 
sevgi mesajları
 
Altın tepside sunulan bir sevgiyi, bakır bir kapla örtmek olmadı. Ben bütün güzelliklerimi koydum bu tepsiye, sen bütün körpe uçlarınla geldin benim sevgime. Ne ben daha ince kalabildim ne sen gözdenden bir parça dal eksiltebildin. Olamadık…
 
 
Seviyorum diye bağırmak geliyor her an içimden, seviyorum bu adamı ben!!!  Bağıramıyorum, duyacaklar alacaklar seni benden diye, sen benimsin, benim kalmalısın. Seni bir tek ben sevmeliyim adamım. Sen bir tek benim sevgimin tacısın.
 
 
Her sabah uyandığım bu güzellik gerçekten benim mi? Yoksa her sabah bir serap mı alıyor aklımı başımdan. Sevgi mi gösteriyor seni her sabah yanımda, yoksa ben görmediğim, bilmediğim bir yüze mi tapıyorum her sabah? Ne olduğu hakkında net bir fikrim yok; lakin hayalini de seviyorum, gerçeğini de…
Devamını Oku
09/11/2015
Türkiyenin HD Film İzleme Sitesi | görsel 1

Farklı alternatiflere sahip olduğumuz bu dönemde özellikle değişik aktiviteler için kendimize zaman ayırabiliyoruz. Yine teknoloji sayesinde harika seçeneklerimizin olduğunu da bu konuda unutmayalım. Özellikle değişik türlerde film izlemek istediğimizde kaliteli yayın yapan platformlar bulmak zordur.


Ancak sitemiz size bu konuda en etkin ve en güzel yapımlar aracılığı ile yardımcı olacaktır. Her zaman en güzel ve en harika filmlere sizlerde sitemizde rastlayabilirsiniz. Yüzlerce kategorinin olduğu bu filmler sayesinde harika zaman geçirebilirsiniz. Bu ideal ve inanılmaz hizmetten ise ücretsiz ve üyelik şartsız yararlanmanız gerçekten mümkündür. Uzun zamandan bu yana birçok kullanıcımıza hizmet veriyor ve çok olumlu dönüşler alıyoruz.

sinema izle

Bu ideal ve farklı hizmetten sizlerde hemen etkili şekilde yararlanabilirsiniz. Bu şekilde özenli ve değişik bir hizmet almış olursunuz. Genel olacak yeni gösterime giren tüm filmlere de sitemiz aracılığı ile ulaşmanız mümkün. Özenli ve etkin alt yapısı sayesinde hemen hizmetinden yararlanabileceğiniz sitemiz, sizler için de harika sonuçları sunacaktır. Her zaman özel film izlemek istediğinizde sitemize giriş yaparak, farklı türlerden birisini beğenip kendinize özel bir fil izleyebilirsiniz.


Özellikle tüm kullanıcılarımızın tercihi olan HD film izlemeyi sizlerde tercih edersiniz o zaman sitemizden sizlerde çok iyi verim alabilirsiniz. Aksiyon, macera, komedi, gerilim ya da bilim kurgu filmleri gibi birçok özel ve yeni film sitemizde sizleri bekliyor. En ideal ve en özel film keyfi için hemen sizlerde sitemizi ziyaret ederek bu inanılmaz ve özel hizmetten anında yararlanabilirsiniz. Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte farklı bir sinema deneyimi yaşamak isterseniz hemen sitemize sizleri de davet ediyoruz.
 

hd film izle


Özel kategorilerinde yer aldığı sitemiz sizler için farklı alternatifleri de sunuyor. Özellikle film tercihleriniz doğrultusunda evinizde en güzel ve en etkin sinema keyfini kendiniz için yaralayabilirsiniz. Harika bir hafta sonu eğlencesi ya da daha farklı bir faaliyet içinde sitemizi kullanmanız mümkündür. Güncel sinemayı tercih edebilirsiniz. Ya da daha farklı filmleri izlemek isteyebilirsiniz.


Tüm ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde sitemiz cevap verebilecek düzeydedir. Birçok kullanıcının sürekli olarak ziyaret ettiği ve filmler izlediği sitemiz sizin için de çok güzel bir aktivite alanı olacaktır. Hemen farklı ve özel filmler izlemek değişik Kore filmlerive diğer ülke filmleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her zaman en güzel ve en özel sinema keyfini bizler ile süreceğinize emin olabilirsiniz. Farklı bir sinema deneyimi için sizleri de sitemize bekleriz.

Devamını Oku
08/11/2015
oyunlar
Genel anlamda harika ve teknolojik bir dünyada yaşamaktayız. Özellikle farklı beklentiler nedeni ile farklı ürün ve uygulamalarda bizlere sunulmakta. Etkili ve özel bir zaman geçirme isterseniz hemen oyunlar1 ziyaretiniz için sizleri bekliyor olacaktır. Bu şekilde en farklı ve en güzel oyun seçenekleri ile donanımlı olan sitemizden sizlerde etkin ve gerektiği şekilde yararlanabilirsiniz. 

 
Özellikle alternatif seçeneklerinde olduğu bu oyunlar sayesinde, etkin ve oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Her zaman sizlere hizmet veren sitemiz kullanımınız için uygun ve pratik bir yapıda hazırlanmış durumdadır. 
 
friv
 
Bu şekilde en güzel içeriklere ve en güzel aktivitelere anında sitemiz aracılığı ile ulaşmış olursunuz. Her zaman sizin ve sevdiklerinizin farklı zaman geçireceği sitemize sizleri de davet ediyoruz. Zaman buldukça, bol zaman değerlendirmek ya da farklı bir etkinlik için gündüz ya da gece sitemizi ziyaret edebilmeniz mümkün olmaktadır.
 
 
Her bakımdan kullanıcılarımızın talep ettiği birçok oyunu onlara en etkili ve en uygun yararlanacakları şekilde sunuyoruz. Bu sayede tek bir site ile sizlerde geniş ve özel bir deneyim alanı buluyorsunuz. Birçok kullanıcının severek ve sürekli olarak ziyaret ettiği sitemizden sizlerde memnun kalacaksınız. Günümüzde artık birçok şeyi teknoloji sayesinde çözümlüyor ve hallediyoruz. Bu sayede zaman ve hız kazanımlarımızda artmış oluyor. 
 
oyun oyna
 
En yeni ve en güzel anlar için sizlerde en güzel oyunları oynayabilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen ve beğenilen en iyi oyun skor için hemen sitemize giriş yapabilirsiniz. Etkin ve farklı hizmetlere erişimin oldukça kolay olduğu sitemizden en hızlı şekilde sizlerin de yararlanması mümkündür. Tüm beklenilen beğenilen oyunlar artık sitemizde sizinle olacak. Hemen sitemizi ziyaret ederek aradığınız oyunların bulunduğunu görebilirsiniz. 
 
 
Yenilikçi bir yaklaşım ile hazırlanmış olan sitemiz sizlerden bir üyelik veya bir ücret talep etmeden hizmet veriyor. Etkileyici oyunlara ulaşmak ve onları oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu özel ve etkileyici hizmetimiz sayesinde sizlerde farklı ve ayrıcalıklı bir hizmet almış olacaksınız. 
 
gta 5 banner
 
Her zaman en yeni ve en farklı oyun içeriklerine güncel bir şekilde sitemizden ulaşabilirsiniz. Değişik bir uygulama olan friv oyunlara ilgi duyuyorsanız sitemiz bu yönden de sizler için en uygun ve en farklı sitedir. Artık başka bir alanda uygulama yapmadan hemen sitemizi ziyaret edebilir bu şekilde tüm beklentilerinizi en kısa sürede karşılayabilirsiniz. Etkili ve inanılmaz bir oyun keyfi ile tanışmak, değişik ve sorunsuz bir web tabanlı oyun oynayabilmek adına hemen sizleri de sitemize bekliyoruz.
Devamını Oku
07/11/2015
Kapak Sözler 2016, Kapak Laflar, Laf Koyan Sözler | görsel 1
En güzel ve yeni 2016 yılında popüler olacak kapak sözler, kapak laflar, kapak mesajlar, laf koyan sözler bu sayfada. Sizde kapak sözler 2016 sayfamızdaki yazıları paylaşabilirsiniz. Küfürlü sözler için tıklayabilirsiniz.
 
 
Her seveni senin sanma, gün gelir kuş kafesi deler de kaçar.
 
 
Beni değil, güzelliğimi sevmişsin. Ben gözünü kaşını değil, içinde sakladığın adamı sevmiştim. Şimdi neden sakladığını daha iyi anlıyorum. Sen ve yüreğin beş para etmezmiş.
 
 
Hayatıma girdiğin gün her şey daha güzel olacak sanmıştım. Nereden bilebilirdim bu kadar kalleş olacağını.
 
 
Beni kendine aşık edip, tenimi ruhumdan ayırıp gittin. Ne bu ten birleşir bedenle artık, ne de yollar sana paralel uzanır. Gidişin hayırlı olsun, dönüşün için tükendi yollar.
 
kapak laflar
 
Ben bu aşkı sen varsın diye istedim. Keşke seni hep reddetseydim. O zamanlar daha bir aşkla bakıyordun, elde ettin diye gözün bana kör oldu. Geldiğin güne lanet olsun.
 
 
Hayata dair ne varsa senden kalan, yarın bir bir azat edeceğim. Seni değil sensizliği yemin bileceğim.
 
 
Seninle yaşlanmak hayali de nereden çıktı. Sen kirli bedenler altında yıkanmış bir kadınsın. Abdest suyun bile kirli senin.
 
 
Kimle ve neredeysen sakın geri gelme zira ayıracağım gövdeni bedeninden.
 
 
Seni sevmeyi her geçen gün daha çok saçma buldum. Sen sevilecek değil, eğlenilecek bir oyuncaksın.
 
 
Evlenmek için sana gerek olduğunu kim söyledi. Dışarıda milyonlarca kadın var.
 
 
El değmemiş bahçelerden topladığımı sanmıştım seni. Her gün aşkla suladım köklerini. Ben fazla hayırsız çıktım, toprağına tohum yerine çamur atmalıydım.
 
kapak sözler 2016
 
Seni sevmekten öte şeyler var şimdi hayatta. Çok daha güzel adilikler icat edilmiş. Mesela bir gün esmer bir kadınla yatıp, sabaha sarışın bir kadınla uyanmak gibi…
 
 
Sevdiğim şarkıları sevdin diye geldim sana. Aşık ve şarkılara yanık. Her şarkıda kendini bulduğunu söylemiştin, bir de beni. Hani şimdi eski şarkılar nerede sevgili. Yeni şarkılara tutunup gittin. Artık hiçbir şarkıyı sevemiyorum.
 
 
Gönül kapıma gelme bir daha, ne bir tas suyum var sana, ne de birkaç kırıntı ekmeğim. Sokak kedileri aldı gitti hepsini, bir daha seni bu gönülde beslemeyeceğim.
 
 
Hazımsızlık yapıyor artık geceler bende. Seni bilmem ama ben çoktan boğuldum bu kederde.
Devamını Oku
05/11/2015
En Güzel 2016 Aşk Sözleri ve Mesajları | görsel 1
2016 yılına ait en güzel aşk sözlerini bulabileceğiniz "aşk sözleri 2016" yazımızdaki, sözleri sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
 
 
Güzel bir güne sensiz başlamak diye bir şey yok sevgili, sensiz başlayan hiçbir gün benim için güzel olmayacak.
 
 
Ruhumu saran eşsiz bir hissin peşine düştüm ve şu an o hisse bağımlı yaşıyorum. Bir gün beni sevmediğini hissetsem titriyor bütün damarlarım. Eroinmanlar gibiyim sevgilim, bir doz almasam perişanım.
 
 
Hiç bir şey yapmadan yanımda oturmanı seviyorum senin. Yüzündeki ciddi ifadeyi seviyorum, parmaklarındaki yangını seviyorum. Bana baktığında, kirpik altlarından bana gülen gözlerini seviyorum.
 
aşk sözleri
 
Sensiz geceler yaşadım uzunca zaman. Ne bir ses, ne bir nefes dahi duyamadan sabaha kavuştu günler. Yüreğimdeki yangının sebebi, al hortumu gel. Su tut yanan göğsüme, sönmesin lakin göğüs kafesimi ısıtacak kadar alevlensin.
 
 
Yine kavga edelim istiyorum, bağıra çağıra bir işin başında tartışalım. Sonra iş bitsin ve biz el ele dolaşalım. Kavgalar orada kalsın ama hep tartışılsın. Bitmeyen bir hikaye olalım; kavgası bol, aşkı kor.(alev)
 
 
Seni sevdiğim günlerin sayısını takvimlere sor. Benden çok onlar gün sayıyor. Her yeni güne senle başlıyor takvimler, her yeni sabaha seninle doğuyor güneş ve ben her yeni güne seninle birlikte yaşlanmaya devam ediyorum.
 
 
Bugün yoksun diye bir sessizlik sardı evin duvarlarını. Evdeki duvarları ilk defa bugün fark ettim sevgili, her biri üstüme üstüme geliyor. Oysa sesinle kaybolurdu duvarlar. Varlıkları görülmezdi. Sen evimin perdesi, sen ayağımın gül bahçesi… Çok geç olmadan gel.
 
 
Yazdıklarımdan çok yazmadıklarımla dolu içim. Nefes almadan düşünmek, nefes almadan sevmek, nefes almadan dokunmak… Anlayabilir misin bilmiyorum sevgili. Aşksa senin derdin, ölecek kadar seviyorum seni.
 
aşk mesajları
 
Bu şarkı beni intihara sürüklüyor sevgili, bütün acılarım canlanıyor ve parçalıyor bedenimi.
 
 
Dağları deviren aşklara şahit oldum. Seni dağları devirecek kadar seviyorum. Ama ne dağ devirmeme müsaade ediyorsun, ne aşkıma karşılık veriyorsun.
 
 
İyi yürekli adamları sevin der bir büyüğümüz. Merhamet sarsın çevresini, yüzü gözü aşk dolsun. Yüzü gözü aşk dolu tek merhamet kaynağım… Seni çok seviyorum.
 
 
Bütün güzellikler olduğu gibi geride kalıyor ve aşıklar kavuşamayınca aşk oluyormuş. Gerçekten aşk olsun…
Devamını Oku
04/11/2015
Yalnızlık Mesajları 2016, Yalnızlık Sözleri | görsel 1
En güzel yalnızlık sözleri 2016, yalnızlık mesajlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Sizde kendinizi yalnız hissediyorsanız sayfamızdaki yalnızlık mesajlarını paylaşabilirisiniz.
 
Sensiz ne yemek kokar bu ev, ne ütü tutar bu gömlek, ne de sıcak tutar bu yorgan. Sen bana aittin ama şimdi sen sana emanet!
 
 
Dudakların ve ellerin neden titriyor hiç anlamadım ki ben. Hiç anlam veremedim ellerinin soğumasına ve gözlerinin bana değil uzaklara bakmasına. Kız kulesi şahit gözyaşlarıma.
 
 
Git, huzur dolsun bensiz nefes alamayan ciğerlerine. Artık herkes kadar varsın bende. Hiç olmadığın kadar güzel ve temiz kal.
 
 
İki biletim vardı mutluluğa, tek gidiş. Dönmemek üzere seninle biz olmanın yolculuğu olacaktı. Gelen olmadı. Giden ise sendin. Beni sensiz bırakmanı affettim. Sen tek gidişi yanlış anladın be Aşk.
 
yalnızlık sözleri
 
Gidenin açtığı yaraya başkalarını merhem yapmak bana yakışmazdı zaten. Yarayı açan kapatmalı, gelmiyorsa yara hep kalmalıydı. Elimi son tutuşunda ne güzel bakmıştın oysa. Ben sana kandım, ama artık açtığın yara kanıyor.
 
 
Eyüp’te yediğimiz balık ekmeği bile paylaşmıştık, hayatı paylaşmaya da o gün söz vermiştik. Sözünden cayan bir balık ekmek ısmarlayacaktı. Karşıdan karşıya kalbim ellerinde geçerdik. Artık yoksun verdiğin sözlerin de ellerin de senin olsun.
 
 
Uslu olma şartıyla park vaadinde bulunan ebeveyne duyulan güven kadardı sana olan inancım. İçilen çaylar şahidim ki seni çok sevdim.
 
 
Sevginin yetmediği gerçeği ise kime göre gerçek? Sen yittin, bu mahluk ise içte kalan ukde’nin yürüyen bir örneği.
 
 
Terkettim bu diyarı sebebi sensin. Karşıma bir köşe başında çıkma ihtimalin beni benden alan. Benim kalbim de ruhum da bu şehirde kalsın seninle. Giderim ben, senin de gözlerin benimle sevdiğim.
 
yalnızlık mesajları
 
Aşkı yaşattın bana delice ve aşkın içinde gizli olan nefreti şimdi de. Nasıl unutulur tanışma yıl dönümleri ve kesilmez kutlama pastaları? Nasıl yırtılacak şimdi bu sinema biletleri? Yaşattığını yaşa. Sen beni soykırdın.!
 
 
Ayrılığın bedelini yaşarken anlar insan. Bazen acı çekerek, bazen sevgisini dile getirerek, bazen isyan eder cümlelerinde, içine sığdıramaz cümlelerini. Dolar taşar birden gece gibi kapkara olur, gam bile hüzün dolar acıdan. Yine de yaşar o aylığın öfkesi ile yine de yaşar insan.
 
 
Öyle bir özlem oluyor ki içimde anlatması bile zor geliyor bazen. Öyle bir iz kaldı ki senden ve senden kalan mazimden, bunu bir tek kalbim bilir. Yolların ve aşkların tuzaklar ile dolup taşıp,  sensiz yasak olduğu yüreğimde, içimde, bunu bir tek kalbim bilir.
 
...
Devamını Oku
03/11/2015
Yeni Ayrılık Sözleri 2016, Ayrılık Mesajları | görsel 1
Bu yazımızda ayrılık sözleri 2016, ayrılık mesajları 2016, ayrılık yazıları 2016 gibi çeşitli yeni ayrılık sözlerini bulabilirsiniz. Yorum yaparak düşüncenizi bizle paylaşabilirsiniz.
 
Dalgaların sahile vurduğu gibi vurdu giderken söylediğin o “Elveda” kelimesi. Neyin elvedası idi bu, ayrılığın mı ihanetin mi? Yoksa hiç göremediğim öfkenin mi?
 
 
Alaca karanlıklarımı ay yüzü ile süsleyen sevgili, yine gidişinin ardından öfkeli, biraz da narin cümlelerime kaldın bugün. Yarın nasıl olur bilmem ama bugün de yokluğunun zirvesinde aldığım nefes kadar özlemimdesin.
 
 
Deli yağan yağmurun altında suya hasret kalan bir toprak misali özlemim de, güneşin doğduğu an ayın terk ettiği bu dünya kadar aklımdasın daima.
 
ayrılık sözleri
 
Çık pencerene! Bak yine köşe başında, çaresiz ve eller mahkum seni bekleyen ben yine adresimizdeyim. Her soluğumda seni andığım o sokak kaldırımlarında, her yudumum da içtiğimiz o rakının yine en dibindeyim.
 
 
Bir hayat neşesi idin sen bende, gülmem için ufacık bir gülümsemen yeter iken. Şimdi hüzün ve gama boğduğun bu hayatımdan selamlar getirdim sana.
 
 
Bir katil gibiydi gidişin; Acımasızca, gaddarca ve gözünü kırpmadan öldürdüğü bir can gibiydi sözlerin. Belki kanlar akmadı bedenimden, ama akan göz yaşlarım ölümden beterdi gözlerimden.
 
 
Neden? Bu soruyu soruyorum her gün kendime. Gidişinin, gelmeyişinin, sebeplerinin aslında her şeyinin. Bir cevabını bekliyorum kendimce. Her gün kafamda dönen bu sorulara cevap arıyorum nerede ise. Kahretsin! Bulamıyorum ama kaybettiğim sen gibi bulamıyorum o lanet sorunun cevabını.
 
 
Sevmenin sende nefes almak olduğunu sanırdım. Ne ciğersizmişsin oysa. Bilmeden de olsa çıktığımız bu yolda gelen ilk otobüse biletin varmış meğer. Cam kenarı  ve koridor artık kalbim.
 
ayrılık mesajları
 
Sensizlik bir boşluk ve hiçlik bana. Nasıl anlatsam da anlasan ki? Sen aşkın vücut bulmuş haliydin, ben ise sana üflenmiş ruh. Peki ya şimdi?
 
 
Yoksam senin için artık, keşke yok olsam. Öyle bir yok olmak ki, hiç doğmamışçasına, hiç ruhunu tatmamışçasına, sıcaklığını yaşamamışçasına.
 
 
Nefes almak mı? Deli zırvası. Yokluğunu dinlediğim anlarda çok canlı her şey. Ellerin, gözlerin, dudakların, tenin ve sen. Gözlerimi kapatınca benimsin. Düşlerimde yaşıyoruz. Bunu da elimizden alamazlar ya!
 
 
Beynimde yaşadığımız o klişe mor panjurlu evimizde bile yoksun artık. Ne demek eşyalarım nerede? Götürdün ya beraberinde. Hepsi senin sen benim olsaydın be kadınım.
Devamını Oku
03/11/2015
Reklamı Kapat