Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları |  görsel 1
Çıkma teklifi sözleri yazımızda sevdiğiniz kişiye çıkma teklifleri edebileceğiniz en güzel mesajları bulabilirsiniz. Sizde çıkma teklifi sözleri ile sevdiklerinize romantik bir çıkma teklifi edin.
 
 
İlk gördüğüm günden beri kalbimdeki yerin hiç değişmedi. Bakışın, gözlerin, gülüşün, bana olan tavrın beni sana aşık etmeye yetti. Eğer sende izin verirsen bir ömür bakışlarına talibim. Benimle aynı yolda yan yana olmaya var mısın?
 
 
Güzel gönlünün içine düştüm ben. Kendimi hiç bilmediğim yerlerde buldum. Sen hayatıma geldiğinden beri, ben kendimi unuttum. Varlığın varlığıma süs oldu, gönlümü aşkla buluşturdu. Bu aşka birlikte yürüyelim mi? Benim kadınım, benim sevgilim olur musun?
 
çıkma teklifi sözleri
 
Ömrümü ömrünle birleştirmek için uzun yıllar var belki de ama ilk adımı atmak önemli. Ben aşka açılan ilk adımımı seninle atmak istiyorum. Benim adımıma şahitlik eder misin? Sen de benimle bir adım atmayı ister misin? Gönlümün tahtına oturabilir misin? Benim sevgilim olur musun?
 
 
Dinlediğim her şarkıda seni buluyorum. Seni ve güzel gözlerini... O gözler bana her baktığında kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Duyularım beni şaşırtıyor, hiç beklemediğim anlarda seninle birlikte bulutların üzerinde buluyorum kendimi. Ben seni seviyorum, öyle derin bir aşkla seviyorum ki artık kendime engel olamıyorum. Sen dahil bütün dünya bilin aşkımı. Bu aşka yarenlik etmek ister misin?
 
 
Tut elimi desem gelir misin diye çok düşündüm. Sana olan aşkım beni her geçen gün daha çok sardı. Artık benim de seni sarma vaktim gelmedi mi? Sen güzel kadın, benim can eşim, aşk otağım, can yoldaşım olur musun?
 
çıkma teklifi mesajları
 
Bir ömür var önümde. İyi mi geçek kötü mü geçecek, yıllar bana ne getirecek ve benden ne götürecek bilmiyorum. Önümdeki geleceğin bana katacaklarını birlikte görelim istiyorum. Bilmediğim geleceğimde tek bildiğim sen ol istiyorum. Bu gelecekte benimle birlikte yer alır mısın?
 
 
Seni seviyorum. Evet, yanlış duymadın ölürcesine seviyorum seni, delicesine seviyorum. Okyanusların en dibinden tut, yükselen semanın her katında sana olan aşkım yankılanıyor. Bu aşkın gürültüsünü birlikte dinleyelim mi? Benimle el ele verip, aşka yemin etmeye var mısın?
 
 
İlk tanıştığımızda demiştim bu kadın benim ruh eşim. Gönlümün sultanı oldun kısacık sürede. İlk başlarda çok korktum ama artık korkmuyorum. Benimle yan yana, el ele olacağını düşünmek bile mutlu ediyor. Hayallerimde hep benimlesin. Bu hayalimi gerçek yapmak istiyorum, eğer sen de evet dersen. Hayali bir kenara atıp gerçeğine sarılmak, her gün seni seviyorum demek, sana doyasıya sarılmak istiyorum. Benimle bir hayali gerçekleştirmeye ne dersin?
 
Daha fazla çıkma teklifi sözleri için <- linke tıklayın.
Devamını Oku
04/02/2016
Yıldönümü Mesajları Eşe ve Sevgiliye Yıldönümü Sözleri |  görsel 1
Yıldönümü mesajları yazımızda sevgilinize veya eşinize yıldönümünüzde gönderebileceğiniz en güzel yıldönümü mesajları'nı bulabilirsiniz.
 
 
Bu kaçıncı yıl, bu kaçıncı ay, bu kaçıncı dönüm noktası benim için. Her anımı seninle paylaşmanın verdiği mutluluğu bilemezsin. Kadınım, benim kadınım, benim canımın içi, en güzel çiçeğim… Seni seviyorum, daha nice yıllar birlikte olmak dileğimle. Yeni yılımız kutlu olsun.
 
 
Senden önceki yıllarım ne kadar boş kelamlarla geçmiş meğerse. Sen iyi ki geldin canımın en içi, sen iyi gönlüme ve ömrüme huzur verdin. Yıllar önce bugün sapladı eros okunu kalplerimize. Bu kalpler hiç ayrılmayacak sevgilim, her sene bugün daha çok şükredeceğim benim olduğuna, bana geldiğine. Seni seviyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, hep hayatımda kal.
 
yıldönümü mesajları
 
Sen olmasan bu aşk hangi kalpte, hangi bedende can bulacaktı? Sensiz ben hangi şehirlerde hangi mutsuzlukla anılacaktım kim bilir. Seni seviyorum, bana geldiği, benim olduğun, beni sevdiğin, her sıkıntımda ve derdimde yanımda olduğun, mutluluğumu büyüttüğün, üzüntümü yok ettiğin her gün için seni ayrı ayrı seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim, canım karım, mutluluk kaynağım. Daha uzun yıllar diliyorum ikimiz için, seni çok seviyorum.
 
 
Aklımdan, kalbimden bir an olsun çıkmayan kadınım. Benim var olma sebebim, alın yazım, kader arkadaşım. Evime geldiğin gün dönmeye başladı dünya benim için. Seninle keşfettim bulutların gökyüzünde olduğunu, güneşin doğduğunu, kuşların öttüğünü. Benim can evim, güzel kadınım seneler önce bugün attın kalbime imzayı, bana evet dediğin gün dünyanın en mutlu günüydü. Seni çok seviyorum, hep ömrümde kal, hep yanımda yer al. Yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye yıldönümü mesajları
 
Ellerine dokunmaya kıyamadığım, gözyaşlarından sakındığım, mutsuzluğundan korktuğum, sevincinde boğulduğum kadın. Seni çok seviyorum. Bu bizim ilk yılımız. Seninle daha nice büyük yıllara adım atmak ve varlığını hep sol göğüs kafesimin içinde hissetmek isterim. Seni o kadar çok seviyorum ki hiçbir kelime hislerime tercüman olamaz. Hiçbir dilde anlatılamıyor sana olan aşkım. Ah bir bilsen gönlümdeki yerini, sen bile yabancı kalacaksın. Güzel kadınım, güzel sevgilim, biriciğim seni çok seviyorum.
 
 
Hayatıma giren en güzel mevsim senin adın… Üstüme yağan en güzel yağmur sen, yüzüme dokunan ilk rüzgar sen, beni sarıp sarmalayan ilk aş sen. Benim ilk aşkım, ömürlük sevdiğim, güzel yarim. Yeni bir yıl daha başladı bizim için. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
 
Elleri gül kokan kadına ne kadar layık bu cümlelerim bilmiyorum. İyi ki hayatımdasın sevgilim, yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum. 
 
Daha fazlası: Yıldönümü Mesajları yazımızda.
Devamını Oku
02/02/2016
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı |  görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajı yazımızda sevgilinize doğum gününü kutlamak için en güzel mesajları gönderebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü mesajları ile sevgilinizi mutlu edin.
 
Bugün dünyaya bir prenses gözlerini açmış. Saçları sarı, gözleri yeşil, elleri pamuk bir prenses… Büyümüş, serpilmiş koca bir aşk olmuş ondan. O benim aşkımın, gönül tahtımın prensesi olmuş. İyi ki doğdun sevgilim. Nice sağlıklı, güzel yaşlara benimle girmen dileğimle, seni seviyorum.
 
 
Canımın canı, bugün öyle bir gün ki uğruna kurbanlar kesilir. Bugün öyle kutlu bir gün ki, bütün ümmet bahtınla yoğrulur. Bugün benim en mutlu, en şans dolu günüm. Gözlerim seni gördüğünden beri, ellerim ellerine değdiğinden beri, saçların burnumda tüttüğünden beri ben kendimi bir aşk masalında buldum lakin bugün başka. Bu masalın ilk yazıldığı gün bugün… Kavuşacağımızın, bir gün ellerimizin buluşacağının yazıldığı gün bugün... Bugün senin bana doğduğun gün sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajı
 
Benimle yaşlan sevgilim. Yılların yüzüne bırakacağı uzun çizgilerde bizim anılarımız olsun. Tıpkı bugün ki gibi benimle yaşlan. Her yaşını birlikte kutlayalım, her anında yanında olayım. Yıllar sana ben, bana sen katsın. Aşk çiçekleri solmasın, bir de gülüşün. Her yeni yaşında yeni güller açsın yanaklarında, ben ise her güldüğünde, yanaklarına bir aşk tohumu daha ekeyim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 
 
Sakallarının arasına merhamet kokuları saklayan adam, bir bilsen benim en mutlu günüm bugün. Bugün seni verdi bana yaradan, bugün senin için doğdu güneş, bugün benim kaderim bağlandı sana. İyi ki doğdun ve beni yorgun bir hayatın kederinden söküp aldın. Seninle başladım ben sabahlara, seninle son verdim karanlıklara. Sen canımın en içine sardığım, sen gülüşleriyle dünyamı saranım iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Bundan sonraki bütün yaşlarında yanında olacağım, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Güzel yüzüne bakmaya doyamadığım, benim biriciğim, canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Dünyada ne kadar “iyi ki” var ise bugün hepsi senin için. İyi ki benimsin, iyi ki sevmişim seni, iyi ki vardın, iyi ki bütün “iyi ki” lerimin içinde sen varsın ve en önemlisi iyi ki doğdun… Nice güzel yaşlara sevgilim... Seni seviyorum.
 
 
Anlatsam inanamasın, bugün harika bir şey oldu. Seneler önce  güzel mi güzel bir peri kızı dünyaya gelmiş. Zamanla büyümüş ve daha da güzelleşmiş. Sonra ona aşık olan bir adamla tanışmış, ilk başlarda adama pek yüz vermemiş ama daha sonra adamın ona olan aşkına güvenmiş. Bu peri kızı bu adama elini verdiğinden beri, bu adam peri kızını her geçen gün daha çok sevmiş. En çok da doğduğu günü sevmiş, bugünü sevmiş. Benim güzel peri kızım, biricik sevgilim iyi ki doğdun ve bu adama bir şans verdin. Her yaşında sana biraz daha aşık oluyorum. Doğum günün kutlu olsun. 
 
Eğer bu yazımızda aradğınız bulamadıysanız veya daha fazlasına göz atmak istiyorsanız "sevgiliye doğum günü mesajı" yazımızı inceleyebilirsiniz. 
Devamını Oku
01/02/2016
Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye özür mesajları yazımızda sevgilinize itifen özür sözlerini bulabilirsiniz. 
 
 
Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yanda dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım biliyorsun. Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.
 
 
Gözlerinden düşen yaşlardan özür diliyorum, gözlerini silen ellerinden özür diliyorum, kırılan kalbinden özür diliyorum. Senden özür diliyorum sevgilim, ne olur beni affet.
 
sevgiliye özür mesajları
 
Seni üzdüğüm her an için defalarca özür dilemeyim senden, kalbinden. Beni saran şefkatine böyle bir hainlik yaptığım için özür dilemeliyim her seferinde senden. Belki de kolay olmayacak bu senin için, belki de ağlayacaksın her gün… Seni üzdüğüm her an için çok pişmanım canım canı.
 
 
Kalbini kırdığım, gönlüne mahcup olduğum için özür diliyorum sevgili. Ben ki gözyaşlarına dayanamam, kalbini paramparça edip gittim. Parçaların batıyor geceleri gönlüme, etimi liğme liğme ediyor. Ben bu azapla yaşayamıyorum sevgilim, beni affet. 
 
 
Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.
 
 
Gözlerindeki parıltıya karanlık çöktü, görüyorum. Özür dilemek ne kadar işe yarar bilmiyorum, yine de dileyeceğim. Özür dilerim sevgilim, seni ve kalbini hayal kırıklığına uğrattığım için çok özür dilerim. Gözlerinin dolduğu için özür dilerim. Kalbini kırdığım için özür dilerim.
 
sevgiliye özür sözleri
 
Biliyorum benden böyle bir şey beklemezdin, seni hayal kırıklığına uğrattım. Bazen öfkemin önüne geçemiyorum ve inan tam da bu anlarda sana ihtiyaç duyuyorum. Beni affeder misin? İçimdeki öfkeyi benden söküp alabilecek tek kişi sensin, sen benim sakinliğimsin, sen benim huzur evimsin. Ne olur beni affet…
 
 
Yüreğime sakinlik serpmem gerek ve ben bunu sadece seninle başarabilirim. Yokluğun benim için daha büyük bir kasırga, daha büyük bir yangın. Beni yokluğunla sınama sevgili, affet beni. Gel verelim el ele daha sakin bir adam yapalım beni. Özür dilerim sevgili, ne olur bir şans daha…
 
 
Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, benim ay yüzlüm ne olur ben affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim? 
 
 
Evet arkadaşlar sevgiliye özür mesajları'nın sonuna geldik.
Devamını Oku
28/01/2016
Tesettür Fırsat ile Mevsimlere Uygun Giyinin! |  görsel 1

Tesettür Fırsat sayesinde dört mevsim kaliteli ve şık bir şekilde giyinebilirsiniz.
Muhafazakar hanımların gardroplarında bulunan ürünler, çoğu zaman kendi tarzlarına yansıtmayı amaçlayan ve çeşitli mevsimlere uygun şekilde giyinebilmelerini amaçlayacak şekilde üretilmekte. Şalların, tuniklerin kalınlıkları ve pantolonların kumaş modelleri hep bu ihtiyaç üzerinden şekillenmekte.

 

Fakat bir yandan mevsimsel gereklilikler düşünülürken, öte yandan şıklığı ve güzel görünmeyi arka plana atmak da elbette ki doğru olmayacaktır. Bunu bilen firmalar ve bu firmalar bünyesinde çalışmakta olan muhafazakar moda tasarımcıları, sizlere farklı modeller sunmak konusunda kararlı görünüyorlar. Tesettür Fırsat da bu ürünleri sizler için inceleyen, en iyilerini seçen ve internet üzerinden satın alma fırsatını sağlamakta olan sitelerden bir tanesi.

tesettür fırsat

Tesettür Fırsat, Hilal Baş ve Gamze Polat gibi yerli tesettür modasının en seçkin isimleriyle birlikte çalışarak, onların tasarımlarına katkıda bulundukları ürünleri kolayca temin edebilmenizi sağlamakta. Aynı zamanda yabancı moda tasarımcılarının ürünlerine ve kaliteli pek çok firmaya portföyü içerisinde yer vermekte olan site, bu sayede seçme şansınızı da artırıyor, farklı kombinlere ve ürün çeşitlerine göz atmanıza imkan sağlıyor. Sitede Hilal Baş elbise tasarımlarından Som Fashion şallarına kadar türlü modelleri, kolay kullanımlı bir tema aracılığıyla görme imkanına sahipsiniz.

hilal baş elbise

Siteden alışveriş yaptığınız esnada, pek çok farklı ödeme tipi arasından sizin için en uygun olanı seçebiliyorsunuz: kredi kartıyla ödeme, havale ve eft, kapıda ödeme gibi seçenekler, herhangi bir sorun çıkmaması için sizlerin hizmetinde.  Ayrıca satın aldığınız ürünler, kargo firmaları vasıtasıyla ülkemizin her yerine gönderilebildiği gibi, yurt dışında pek çok ülkeye de kolaylıkla ulaştırılabiliyor. Böylece gurbetteyken bile ülkemiz içerisindeki tasarımcıların ürünlerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

 

Siz de alışverişleriniz esnasında Tesettür Fırsat’ı tercih edin, en yeni moda tasarımlarına kolayca ulaşın ve alışverişlerinizi güvenli şekilde yapın.

Devamını Oku
28/01/2016
Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları |  görsel 1
Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları yazımız vefat eden dostlarınızın ailesine gönderebileceğiniz başsağılığı sözleri, vefat mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Sabah ezanıyla aldığımız habere hala inanamıyoruz. Her ömrün sonu ölüm, yaşamak kadar ölmek de gerçek ne yazık ki. Allahtan sabır diliyoruz, başınız sağ olsun.
 
 
Bir avuç toprak içinde olmak… İnsan gerçekten düşününce inanamıyor. Bu kadar erken bir ölüm hepimizi çok üzdü, başınız sağ olsun.
 
 
İçinizdeki acı, bizim de acımız. Üzüntünüzü sizinle paylaşıyoruz. Merhum arkadaşımıza Allahtan rahmet ve cennet kapıları diliyoruz. Mekanı cennet olsun, başımız sağ olsun.
 
 
Allah’ım mekanını cennet etsin. Ailesine ve yakınlarına sabır versin, üzüntünüz bizim de içimize alev gibi düştü. Başınız sağ olsun.
 
 
Başınız sağ olsun, dularınızı eksik etmeyin. Yasa büründük hepimiz, Allah mekanını cennet etsin, nur içinde yatsın.
 
 
Merhum arkadaşımızın haberine çok üzüldük. Allah’ım ona cennet kapıları göstersin, azaptan ve cehennemden sakınsın. Nur içinde yatsın inşallah, başınız sağ olsun.
 
 
Ölüm kadar soğuk ne olabilir ki bu dünyada? Haberi alır almaz yıkıldık. Duam odur ki, Rabbim ona cennetinden yer ayırsın, fani ömründe yaptığı iyilikleri yeni hayatında önüne varsın. Allah kalanlara sabır versin, baş sağlığı diliyorum.
 
başsağılığı sözleri
 
Her şeyin Allah’tan olduğu gibi ölümün de Allah’tan olduğunu biliyoruz. O yüzden isyan etmek yerine, dua edelim. Üzüntümüzü dillendirmenin mümkünatı yok, Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin. Başınız sağ olsun.
 
 
Rabbim sevdiği kullarını erken alırmış yanına. Allah’ın sevdiği kulu imiş merhum… Allah mekanını cennet eylesin, başınız sağ olsun.
 
 
İnsan ömründe alınan en acı haber ölüm haberidir derlerdi de inanmazdım. İlk defa bir kayıp verdim, içimdeki acı, en az sizin acınız kadar çok. Allah mekanını cennet etsin, geride kalan bizlere sabır versin. İsyan etmeyelim, bol bol dua edelim. Şehit toprağı bu, ruhu şad olsun, başınız sağ olsun.
 
 
Vatan uğruna ölümü göze aldılar. Şehit mertebesine erip, Rabbimin yanındaki yerini aldılar. Aynı anda iki acı haber, Allah’ım ruhlarını şad etsin. Başınız sağ olsun.
 
 
Merhum arkadaşımız için ne söylesek az gelir. Çok iyi bir insandı, Allah fani hayatta çektiği zorlukları gerçek hatta yaşatmasın. İnşallah cennet kapılarına varacak, mekanı cennet, toprağı bol olsun. Başınız sağ olsun.
 
 
Ölenle ölünmüyor ne yazık ki. Bugün bir olma günü. Acınız bizim de acımız. Yapabileceğimiz tek şey, onun için bol bol dua etmek olacaktır. Rabbim günahlarını bağışlasın, kabir azabı çektirmesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Başınız sağ olsun.  
 
Başsağlığı sözleri yazımızın sonuna geldik.
Devamını Oku
26/01/2016
Sevgiliye Uzun Güzel Sözler |  görsel 1
Sevgiliye uzun güzel sözler yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel sözler'i bulabilir ve bu sözleri göndererek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. 
 
 
İçtiğim ve kaldırdığım bütün kadehler senin şerefineydi sevgili. Biliyorum ki bundan sonra da böyle olacak. Sen gönlümün şerefi, masamın çiçeği, gönlümün atan sesi… Senin uğruna içilir şaraplar, senin için kalkar eller havaya. Benim nazlı, içi buğulu meleğim. Sakın düşmesin yüzün yere, gönlünü incitirsem de atsınlar beni cehenneme.
 
 
Duyuyor musun bizim için öten kuşların cıvıltısını. Göç vakti geldi zaar, üzgünler bizden ayrı kalacaklarına. Havanın kasvetini hissedebiliyor musun? Peki, ya şu dalları kırılan ağaçların feryadını? Biz olmadan olmuyor sevgili, biz olmadan herkes mutsuz. Geleceğini biliyorum ama geç gelme sevgili.
 
 
Aldığım nefes sayıları kadar daha yaşayacağım, daha fazlası olmayacak diyordum. Sen hayatıma geldiğin günden beri, nefesim bitmesin diye ben nefes almıyorum sevgili. Tutabildiğim kadar tutuyorum, tam bayılacakken birden alıyorum ve tekrar tutuyorum. Tek gayem senin gül yüzüne daha fazla bakabilmek, senin aşkını daha çok yaşayabilmek. Seni nefes almaktan daha çok seviyorum kadınım, seni yaşamaktan daha çok seviyorum.
 
sevgiliye romantik sözler
 
Senin olduğun her yere adım basmak istiyorum. Gördüğün her güzelliğe bende bakmak istiyorum. İkimizin anısı olsun, ikimizin izi kalsın istiyorum. Nasıl ki geldin kalbime büyük bir iz bıraktın benimkinde, baktığın her yerde de bizim izimiz kalmalı diyorum. Hayat birlikte bakınca daha güzel, aşk da öyle… Birlikte sevince çok daha güzel…
 
 
Sevgilim, benim can içim, gönlümün kar çiçeği, yazımın en ferah yeri… İyi ki gönlümün en ücralarında beni bulup sarmaladın. Yaralarımın kabuklarını öperek tenime ulaşabildin. Ben yaşamıyormuşum senden önce. Karanlığa gömülen bir zifirmişim sadece. Aydınlığımsın sen benim. Sen iyi ki geldin… Pamuk elleri olan, bembeyaz kokan, temiz olan hiç kirlenmeyen yarim… Sen var oldukça, gönlümün kapısına başka bir kadın eli değmeyecek.
 
 
Aşk için ölmeye de değer, yaşamaya da lakin sen olacaksın hep yanımda. Ölürken de seninle olacağım, yaşarken de. Sen olunca ne yaşam acı gelir, ne ölüm koyu. Sen olunca bütün soruların cevabı verilir. Bütün dertler kederler unutulur. Sen benim yaşam sevincim, sen gönlü pakım, alın akım… Seni seviyorum kadınım, seni bugün ve her geçen gün daha çok seviyorum.
 
 
Sevmek zor demişlerdi, hep korkmuştum. Sen gelene kadar ben sevmekten yoksun, aciz ve gönlü buruktum. Sonra sen doğdun günüme. Sevmek mi bu dedim? Hani zordu? Sen olunca hiçbir şey zor değilmiş sevgili. İyi ki geldin ve bana sevmeyi öğrettin zira kapılarımın arkasına halat zincirler vurmaya devam edecektim. Seni çok seviyorum. 
Devamını Oku
22/01/2016
Reklamı Kapat
x