Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Sözler |  görsel 1
Sevgiliye güzel sözler yazımzıda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler için tıklayın.
 
 
Ah sevgilim, nasıl nazlı nazlı gülersin, nasıl derin bakarsın. Sana bakan gözlerinin içindeki mavi denizde boğulur. Boğulacağını bile bile de o gözlere köle olur.
 
 
 
Dinlediğim her şarkıda seni bulmak karşımda. Ah o neşen yok mu o neşen… Beni en keyifsiz anlarımda birden sarıveren neşen... Ah sevgilim bir bilsen ne kadar güzel olduğunu, bir fark edebilsen nasıl aşk dolu olduğunu… Bu aşkın sahipliğini yapmak en çok sana, azabını çekmek de bana kalsın.
 
sevgiliye güzel sözler
 
Çiçekler dökmek isterim yollarına, seni bulmak isterim köşe başında ve bir tek sana adamak isterim ömrümü ben sen olan diyarlarda. Sensizlik ölüm bana sevgili. Varlığınla taçlanır hislerimin her parçası. Sen olmadan, bir ben var olamaz bu dünyada.
 
 
 
Bestelemek seni, sonrada melodiye akıp gitmek… Söylemek seni doya doya, sevmek seni sara sara… Dokunmak sana alabildiğince ve öpmek dudaklarını susamış, suya kanamamış dudaklarımla. Sevgili, sen gibi sen, ben gibi ben olabilmek için doğduk biz bu aşka.
 
 
 
Senden yana olan her şeyin güzelliği yetişiyor bağrımda. Önce açan goncalarını seviyorum, sonra bana bakan gölgenin eşsizliğinde kayboluyorum. Sen iyi ki varsın sevgilim. Hayatımda tutunabileceğim narin ama kırılmayan tek dalımsın.
 
 
 
Sakallarında kaybolmak istiyorum adam. Bütün ömrümü sakallarının arasında geçirmek istiyorum. O sakalların buram buram sen kokan, beni sana daha çok bağlayan. Senin yolunda ölmek isterim sevgilim, senin olmadığın yollarda ben zaten bir ölüyüm.
 
 
 
Herkes sarılmak ister sevdiğine ama benimkisi bir başka. Ben daha bir sarılmak istiyorum, gölgen dahi içime girsin, kalbimde durdun istiyorum. Yere değil de bana vursun istiyorum o gölge.
 
sevgiliye güzel sözler
 
Dinleneceğim tek gövde senin gövden, tutunabileceğim tek dal senin dalın, yüzebileceğim sular bir tek sende serin, saklanabileceğim limanlar bir tek sen de kuytu. Al beni canına sar sevgili. Senle bütün olmak dünyanın pisliğinden kurtulmak demektir.
 
 
 
Görmesin benden başkası güzelliğini, dokunmasın başka eller tenine, öpmesin mis kokan gerdanını başka dudaklar. Ölüm burnumuzun ucunda sevgili, bir tek ikimiz sevelim bu aşkın meleklerini. Bu aşkın bizi sevip saydığı gibi biz de bu aşkı sevip sayalım. Sahiplenelim en dibine kadar, göğün mavisine, çölün serabına kadar.
 
 
 
Her güne seninle başlamaktan gayrı ne dileğim olsun benim. Sen ol, ben olayım başka kimseye gerek yok ki. Sen ol bütün dualarım, bende zikrin olayım, fikrin olayım. Düşündüğün mavilik, sevdiğin renk olayım. Gönlüm ol, aşkım ol, hep yarenim kal. Seni seviyorum.
 
Devamını Oku
18/02/2016
Aşk Sözleri & Aşk Mesajları & Aşk Yazıları |  görsel 1

Aşk sözleri, yeni aşk sözleri, anlamlı aşk sözleri, en güzel aşk sözleri gibi mesajları bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu mesajları sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Benim canımın özü, içimin bülbülü, açan gülüm, gülen yüzüm… Sen ki beni bu aşka izdivaç ettin, ben kulun gayrı ne dilerim Rabbimden. En güzel yanım, en yeni baharım, en sakin anım oldun. Hoş geldin gönlümün sultanı, hoş geldin ömrümün sultanı… Ne sevmeye doyacağım, ne sevmekten geri kalacağım.

 

İyi ki dedim hep sevgili, senin varlığın iyi ki gelip aciz bedenimi sardı. Kafesinde kapalı kalan kuşun özgürlüğe olan inancı gibi sardın beni. Çarpan kalbimin ritmini arttırdın, solgun yüzümün benzini aydınlattın. Bir dokunuşunla beni aşkla donattın. Tek dileğim, Rabbim beni sensiz bırakmasın.

aşk sözleri

Aşk Sözleri

Bugün günlerden en güzel gün belki de… Aşkın günüdür bugün, sevmenin, sahip olmanın günü. Ne vakit düşsem dara, ne vakit çınlasa kulaklarım sen diye, o vakit bilirim beni düşündüğünü. Bu özlemin bitmesine az kaldı sevgilim. Ben aşkın en masum haliyle bekliyorum seni bugün. Ayak bas, aydınlansın bu gönlüm.

 

Fırtınalar koparken yüreğimin en kuytu köşelerinde, senin varlığın ebedi aşka davet etti beni. Seni ilk gördüğüm günü hiç unutmuyorum. Islak kaldırımların beni esir aldığı, yalnızlıktan dört yanımın karanlığa daldığı bir zamanda geldin sen bana. Birden aydınlandı her yer. Her dakika anlam bulmaya, her saat daha çabuk koşmaya başladı. Hayata yetişemeyeceğimi sandım ilk başlarda, ama ne vakit değdi elin elime, ne vakit sevdi gönlüm gönlümü o vakit ben hayatın ta kendisi oldum. Seni seviyorum.

 

Benim yalnızlığım ebedi sanıyordum, sonra sen çıkageldin. Ben bir hancı edasıyla karşıladım seni, sen yorgun bir yolcu gibi biçare, yorgun. En güzel yataklarda ağırladım seni, gönlümün yastıklarına sardım. Sen ise gün be gün daha güzel filiz açtın. Gönlümün tek sahibi, hanıma ayak sürdüğünden beri ne gönlümün bereketi, ne hanımın bereketi tükendi. Sen bana değer kattın, ben seni canım bildim.

aşk sözleri

Kendinden ne kadar uzağa fırlatabilir ki bir insan seni. Dışarıdaki aşıklara soruyorum aşk ne diye, hiç biri cevap veremiyor. Değil cevap, zihnimden geçen hecelerin tek harfine bile denk getiremiyorlar hislerini. Belli ki onlar başka aşk yaşıyor, yaşadıklarını aşk sanıyorlar. Uzak kalmışlar, ben senden uzak kalamam, seni kendimden uzağa fırlatamam. Damarımdan geçen kan kadar yakın olmalısın bana. Ben senin aşkının baharında çiçek açmalıyım, gonca güller tutmalıyım.

 

Senin narin bedeninde can bulsun düşlerim. Sen hep bugünkü gibi yanımda kal. Sen hep ilk günkü gibi beni sar. Sen hep var ol sevgili, sen hep nefes al. Varsın benim ömrüm senin kadar uzun olmasın, varsın gözlerim kör, dilim lal, kulaklarım ama olsun. Sen yaşa, içinde beni yaşat. Ölüm dediğin yaşamaya başlamak değil midir? Beni sen yeniden yaşat.

Devamını Oku
17/02/2016
Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları |  görsel 1
Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları yazımızda en güzel çıkma tekliflerini bulabilir, bu çıkma teklifi sözleri ile sevdiğinize çıkma teklifi edebilirsiniz.
 
 
Daha önce kayboldum birçok kere aşk denilen yerde. Ne yolu bulabildim, ne aşkın izinden gidebildim. Sevmedim kimseyi, sevemedim. Sen de o diyara uğradın bir gün. Anladım ki sen de aşkı arıyorsun lakin bulamıyorsun. Sonra usulca yaklaştım yanına, gözlerime inanamadım. Öyle narin, öyle güzelsin ki… O an anlamıştım hayatımın kadını olacağını. Hayatımın kadını olmak ister misin?
 
 
Küçük bir ev ve içinde sevdiğim kadın. Bütün hayallerim bundan ibaret. Ben sadece mutluluk istiyorum ve bu kapının anahtarı bir tek sende. Güzel kadın, bana mutluluk kapılarını açarken yardım eder misin? Birlikte mutlu olalım ve hayalimdeki evin içerisinde sen otur ömrümün sonuna dek.
 
çıkma teklifi sözleri
 
Yalnızlık Allah’a mahsus derler. Buna senden sonra ben de inanmaya başladım. Bir gülüşüne teslim olduğum kadın, beni kurtar yalnızlığımdan.
 
 
Bu sessizliği bozma vakti geldi zira daha fazla susarsam hislerimin kuvveti altında can vereceğim. Ben ölmek istemiyorum, seninle yeniden can bulmak istiyorum. Kurtar beni bu esaretten, aşka esir düştüm. İçimde yanan aleve su serp ki hislerim en güçlü haliyle aşka doysun, benim sevgilim olur musun?
 
 
Gözlerimdeki mutluluğu resmetmek istedim. Bir tablo koydum karşıma, boyalar, fırçalar… Başladım çizmeye, tablo bittiğinde ortaya bir tek senin gözlerin çıktı. Ben sana sevgili dedim gönlümde, eğer izin verirsen bu tabloya ikimizi resmedeceğim. Ellerini tutacağım önce, avuç içlerinden öpeceğim sonra… Benim hayatıma renk katar mısın sevgili?
 
 
İçimdeki sesleri duyuyor musun, ismin zikroluyor kalp atışlarımda. Kalbimin atan gerçeğisin, gönlümün su perisisin. Hem serinlik, hem ateşsin… Her nefesimde seni diliyorum ben, her uyanışımda ilk öpücüğü sana gönderiyorum. Ey nazlı bakışlım, kalbimin sesine kulak ver, senin dileğin de ben olayım ne dersin?
 
çıkma teklifi mesajları
 
Seni hiç kimsenin mutlu etmediği kadar mutlu ederim diyebiliyorum sadece. Sen u aşkı bana bahşedersen, ben ömrü boyunca sana aşık ve seni dileyen bir adam olarak yayacağım. Ne olur beni nurlandır, ne olur aşkıma karşılık ver. Yoksa boğulacağım bu aşk denizinde.
 
 
Sevdim usanmadan, bıkmadan, yorulmadan. Her anımı bir tek kişiye verdim, her nefesimi bir tek kişiye tükettim. Aşık oldum, çok fazla yandım. Bu yangın artık içimdeki gülleri kül edecek. Ben küllerime kavuşmadan, sen güllerime su serper misin? Sen aşık olduğum kadın, beni aşkına köle eder misin?
 
 
Bir kere geliyoruz hayata ve sadece bir kere yürekten sevebiliyoruz. Ben bir kere yürekten sevdim ve bütün kalbimle inanıyorum ki yürekten sevdiğim de beni seviyor. Ben sana aşık oldum sabah güneşim, benimle yeni günlere doğmaya var mısın?
Devamını Oku
16/02/2016
Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar |  görsel 1

Sevgiliye kısa sözler yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel kısa aşk mesajlarını bulabilirsiniz. Bu kısa mesajlar ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. :)

 

Ah sevgili, güzelliğine doyum olmuyor. Senin suyun pak, senin aşın tat… Sen olmasan neyleyim bu dünyayı, ben sadece sana sevap.

 

Gözlerinin yankılı bakışları arasında teslim oluyor ruhum aşka. Sen ve senin kaderin olayım istiyorum. Sana dönüşeyim, senin kaderinde can vereyim. Seninle ağlayıp seninle güleyim. Seni seviyorum sevgili, ben bu uğurda seni sevmekten başka hiçbir işle meşgul olamıyorum.

sevgiliye kısa sözler

Sevgiliye Kısa Sözler

Atan kalbinin içindeyim, bunu bilmek bana her gün yeni bir ödül. O kalp sanki ben yokken hiç olmamış, atmamış gibi hissettiriyor bana. Benim kalbim de öyle, sen yokken ne atmış, ne kendini hissettirmiş.

 

Canımın içine saklayıp sardığım yarim, yanaklarının üzerine dokunan terin kadar yakın olmak isterim sana hep. Bu mesafeler nereye kadar var bilmem ama sen bende, ben sende var oldukça bu cihan bizim için bir mesken. Dönüp dolaşıp yine aşka bulaşacağız.

 

Sağım solum sen olmuşsun sevgili. Ne yana dönsem sen ve gözlerin. Seni sevmek böyle güzel bir meşgale… Seni sevmek insan ömründe en az bir defa yaşanılması gereken aşkhane. Bir ben var olayım bugün olduğu gibi, bir ben yer alayım senin gönlünde.

 

Seni seviyorum demekten hiç bıkmayacağım sanırım. Yine duy güzel kadın, seni ve sana ait her şeyi çok seviyorum. Senin gülüşün, senin sesin, senin bakış huzur bana. Huzur içinde uyuyorum her gün, huzur içinde uyanıyorum. Huzurlu kahvaltılara oturup, huzurlu yollarda yürüyorum. Seni seviyorum kadın, seni her geçen gün daha çok seviyorum.

sevgiliye kısa mesajlar

Sesine hasret kalıyorum her gün, duysam da… Senin sesin sürekli yankılanmalı kulağımda, hiç eksik olmamalı yanı başımdan. Sen hep konuşmalısın, kahkaha atmalısın, arada saçmalamalısın. Bense sana dalmalıyım, arada kahkaha basmalıyım. Bizim her günümüz böyle geçmeli ve sen uykunda bile konuşmalısın.

 

Güzeller güzeli sevgilim, hayatımda nefes aldığın her gün için teşekkür ederim. Canıma can kattığın her an için müteşekkirim. Sen bana geldiğinden beri, ben beni bıraktım da sen oldum. Sen olmak, sana karışmak öyle güzel ki… Seni çok seviyorum.

 

Pamuk elli yarim, gönlü güzel, fikri ince selim benim. Güzel bakışlım, gül kokulum, güzel bakanım… Seni sevmeye ne şikayet, ben ki aşkından divane oldum. Sen bana aşkı vermesen, benim halim nice olurdu? Gönlüme aşk tohumu serptin, o tohum büyüdü nice oldu. Otur gölgeme de terini çeksin topraklarım, sen aşkı bulmasan bu ağacın dalı kime salıncak olurdu?  

 

Daha fazlası: sevgiliye kısa sözler...

Devamını Oku
11/02/2016
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızda sevgiliye iyi geceler sözleri ve uyumadan önce sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Karanlık çöktü yine, sokaklar boşalıyor. Birazdan yüksek binaların tepelerinden başlayacak sönmeye ışıklar. Sokak lambaları hariç hiçbir aydınlık kalmayacak etrafta. Bir tek senin gözlerin aydınlatacak geceyi sevgili. Bir tek senin bakışların ışık olacak yoluma. Sonra sen de kapayacaksın gözlerini ve ben aydınlık için sabahı bekleyeceğim yeniden. İyi geceler sevgilim.
 
 
Kısa süren bir günün ardından yine karanlık. Bu sefer korkmuyorum karanlıklardan çünkü benim aydınlığım sensin. Sen kalbimde var oldukça, sen ellerimi bırakmadıkça geceler beni korkutamayacak sevgili. Ben ki “iyi geceler” demeyi hiç sevmem, sana hep iyi geceler diyeceğim. Karanlığa inat karanlığı sen olduğun için seveceğim. İyi geceler sevgilim.
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
Seni severim, geceyi senle severim. Senin olduğun bütün geceleri kendi evladımmış gibi beklerim. İçinde sen olan her şey beklenmeye değer sevgilim. İyi geceler kadınım, iyi geceler sabaha uyanacak olan yanım.
 
 
Geceler karanlık, gözlerinden almış rengini. Sen ve gece yan yanasınız sevgili, bir de ben varım tabi. Uyumanı bekleyen, sen uyurken izlemeyi seven… Hadi kapat gözlerini de biraz keyfe meal olayım. Güzel yüzünü ezberleyim. İyi geceler sevgilim.
 
 
İçinde sen olan dünya karanlığıyla da güzel geliyor insana. Düşünsene bu güzel kadın geceye yumacak gözlerini. Açtığında aydınlık saracak dört yanını. Sen geceyle uyuyor, gündüzle canlanıyorsun sevgili. Senin gözlerini kapamanın bir nedeni var. Gece seninle atıyor yorgunluğunu, senin kirpik aralarında dinleniyor. İyi geceler sevgilim, seni seviyorum.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Hayatta en çok siyah renkten nefret ettim sevgilim. İçimi sıkan, nefesimi boğan, canıma okuyan zindan karası siyahlardan korktum. Sonra sen geldin, gözlerin geldi. Hiç sevmediğim siyah renk, gözlerinde renklendi. Ben önce gözlerinle başladım siyahı sevmeye. Artık bütün geceler gözlerin oldu benim için. İyi geceler sevgilim, bir renkli güne daha kapatıyoruz gözlerimizi bu gece. İyi geceler…
 
 
Her gün baştan sona her şey aynı… Her şeyden çok sıkılıyorum çünkü her gün bir önceki günün tekrarı. Sıkılmadığım tek şey var geceler… Geceler boyu yanımda uzanan saçlarını izlemekten sıkılmıyorum, geceler boyu ellerin üzerimde hissetmekten sıkılmıyorum, sürekli sağa sola dönüşlerini, bazen sayıklayıp gülmelerini çok seviyorum. Ben bir tek geceyi bir de seni seviyorum sevgili. Mışıl mışıl uyumalarını seviyorum. İyi geceler bana geceleri sevdiren kadın, iyi geceler masum yüzlü meleğim.  
 
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. 
Devamını Oku
09/02/2016

instagram takipçi sitesi

Birçok kişi çeşitli sosyal medya platformlarını kullanarak görünür olmanın yollarını aramaktadır. Herkes her yaptığı paylaşımla bunu başaramayabilir. Bazı paylaşımların geniş kitlelerce görünebilmesi ve beğeni alabilmesi için takipçi sitesi desteği alması yararlı bir çözümdür. Bu destek sayesinde paylaşımlarınız ortaya çıkar ve platformda adeta bir mücevher gibi parlar.

 

Siz de bu paylaşımlarınıza binlerce beğeni alarak fenomen olabilirsiniz. Bunun için destek göreceğiniz takipçi sitesini iyi seçmeniz son derece akıllıca bir davranış olacaktır. Hem profilinizin zarar görmemesi hem de maddi açıdan olumsuz bir durumla karşılaşmamanız için sizleri son derece güvenli bir şekilde hizmet verdiğimiz sitemize bekliyoruz.

 

Dünyadaki en kapsamlı güvenlik sistemi olan SSL tarafından korunduğumuz için ne hesabınız ne de paylaşımlarınız bir tehlike altına giriyor. Güvenilir bir instagram takipçi sitesi olarak sizlere en kısa yoldan takipçi kazandırmaktayız. Koşulları öğrenmek için bizimle iletişime geçtiğinizde detaylar hakkında sormak istediğiniz her türlü soruyu severek cevaplıyoruz.

instagram beğeni sitesi

Amacımız sizlere en güvenilir ve hızlı yoldan takipçi kazandırmak. Ayrıca paylaşımlarınıza binlerce beğeni göndermeye de devam ediyoruz. Bu sayede en sıradan paylaşımlarınız bile büyük bir kitle tarafından görünebiliyor. Bununla birlikte site sayesinde edineceğiniz takipçi listesi ile mesajlaşma olanağına da sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından diğer instagram kullanıcı olan arkadaşlarınızla birlikte sohbet edebilme olanağına kavuşur ve arkadaş çevrenizi hızla genişletebilirsiniz.

 

Sitemiz uzun süredir instagram kullanıcıları için takipçi listesi kazandırmakta ve bu listeleri kalıcı hale getirmektedir. Bu konuda Türkiye’deki en kurumsal instagram beğeni sitesi olarak görevimizi yapmaktayız. Şimdiye kadar hizmet verdiğimiz bütün kullanıcılar oldukça memnun kalmışlar ve bizlerle yeniden çalışmak istemişlerdir. Son zamanlarda özellikle kurumsal firmalar da bizden takipçi desteği almaya başlamışlar ve tanıtımlarını yaparak hizmetlerini daha geniş kitlelere duyurmuşlardır.

 

Bu sayede çok daha kazançlı işler gerçekleştirme yolunda adım atmışlardır. Bununla birlikte özellikle kişisel el sanatları yapan insanlar da sitemizle irtibata geçmişler ve yaptıkları işlerin daha çok kişi tarafından görünmesini istemişlerdir. Burada biz devreye girip sizlere takipçi kazandırmakta ve paylaşımlarınıza yüksek oranda beğeni göndermekteyiz.

Devamını Oku
09/02/2016
Kardeşlik Sözleri & Kardeşlik Mesajları |  görsel 1
Kardeşlik sözleri  yazımızda en güzel kardeşlik mesajlarını ve kardeşlik sözlerini bulabilir bu kardeşlik sözlerini sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
<h2>Kardeşlik Sözleri</h2>
 
Canım kardeşim benim. Ne günler gelmiş geçmiş birlikte. İnsan içindeyken farkına varamıyor, ama kardeş olunca demek ki inanın yüzü yıllar sonra bile gülüyor. Canım kardeşim, iyi ki tanımışım seni.
 
 
Kardeş dediğimiz insanlar vardır mesela. Onlar sana damar, sana yoldaş, sana ömür olurlar. Başını yasladığın en güvenli omuzdur kardeş omzu, gözyaşını silen en beyaz mendildir kardeş eli. Kardeşiniz varsa bu bahsettiğim gibi, kopmayın koparılmayın birbirinizden.
 
kardeşlik sözleri
 
Ne zaman arkamı dönsem sen vardın kardeşim. Hep bir adım gerimde benim en yakın savunmamdın. İyi ki vardın kardeşim, iyi ki benim yanımda kurulu bir tahttın.
 
 
Haram lokma yedirmez, el aleme güldürmez, sırtından vurup öldürmez kardeş dediğin.
 
 
Birine kardeşim dediysen eğer, önce değerini bileceksin. Sen ona, o da sana yanlış yapmayacak. Kardeşim mi dedin birine, başı dertteyken kendi evine geçmeyeceksin, mutluysa mutluluğunu çoğaltacaksın. Yeri gelecek birlikte ağlayacaksın, yeri gelecek vur patlasın çal oynasın diyeceksin. Kardeşlik bunu gerektirir.
 
 
Kardeşlikten güzel ne var bu dünyada. Kardeş insana huzur, mutluluk, barış ve çözüm getirir. Kardeşin varsa sırtını yaslayabileceğin, aşk da yalan olur, dünya malı da. Hayatta cebinizi değil, dostunuzu doldurun. Bir ömür size refakat edecek biri varsa, kardeşim dediklerinizdir.
 
 
Kim alabilir gönlünü kardeşinden başka. Kim güldürebilir yüzünü. Aşka değil önce kardeşe sığın bu hayatta. Aşk geçip gidilir, kardeş dediğin bakiliği kendine zırh bilir.
 
 
Hayatında kalıcı bir şey mi arıyorsan aşka değil, kardeşim dediklerine sığın. Hayatta tek kalıcı olan dostlardır. Kardeş bildiklerindir. Her şeyden önce insanın kardeşi gelir.
 
kardeşlik sözleri
 
Yaslanacak bir gövde, sığınacak bir liman, bazen kaçacak delik bazen hiç bitmesin istediğin keyif. Ağladığında bir omuz, dertlendiğinde başına kadar çektiğin yorgan. Ah be kardeşim sen olmasan benim halim nicedir. Aşktan yana değil de benim kaderim senden yana güzeldir.
 
 
Her şeyden önce bir kardeşi olmalı insanın. Güldüğünde gülebilecek, üzüldüğünde elinde iki şişe birayla gelebilecek, ağladığında seninle ağlayabilecek bir kardeş lazım her şeyden önce.
 
 
Kardeşim benim. Sen olmasan kim alırdı yükümü, kim paylaşırdı mutluluğumu. Kadehimi kimin şerefine kaldırabilirdim. İyi ki varsın canım kardeşim, iyi ki her zaman yanımda yakınımda yöremdesin. Hakkını ödeyemem.
 
 
Kardeş hakkı diye bir şey var. Kardeşiniz hiçbir zaman hakkı haramla bozmaz, helalden yana gönlü de boldur, eli de.  Kardeş anlat anlat vurgulanamaz, kardeşlik sadece içte hissedilir, dışarıdaki kalpsizler anlayamaz.
 
Kardeşlik sözleri yazımızı burada bitiriyoruz. Dostla kalın. kardeşçe kalın.
Devamını Oku
08/02/2016
Reklamı Kapat
x