Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Çıkma Teklifi Sözleri, Duygusal Teklifler |  görsel 1
Çıkma teklifi sözleri, çıkma teklifi mesajları, dugusal çıkma teklifi gibi sözleri bu yazımıda bulabilir çıkma teklif etmek istediğiniz kişiye gönderebilirisiniz. Mutluluklar dileriz.

 
Bana sevmeyi öğreten, içime aşk tohumlarını serpen ve üşenmeden her gün o tohumlar filizlensin diye suyunu eksik etmeyen kadın, koca bir çınar oldu bu tohum. Gölgesinde dinlenir misin bir ömür?
 
 
Hiç beklemediğim bir anda çıktın karşıma. Seni tanımak kurak ülkelerin toprağına su sürmek gibi bir şeydi. Zordu, zahmetliydi. Kuruyan dudaklarıma bırakılan nem gibiydi. Beni yıllarca içinde sessizce beklediğim kuraklıktan çıkardın, müsaade et ben de senin verimli topraklarında boy salayım.
 
çıkma teklifi
 
Gülüşlerine daha fazla anlam katmak istiyorum, ben sana aşık oldum. Aşık olmanın bile ötesinde sanki bu hissettiğim. Beni başka dünyalara taşıyan kadın, benim elimi tutup geleceğe güzel bir adım atmam için ilk adımı atabilir misin?
 
 
Aşk bana anlamsız gelen, mantık dışı bir şeydi. Aşkla mantık olmazdı zaten, mantıkla da aşk olmazdı. İkisinden biri seçmem gerekiyordu. Ben mantığımı seçtim. Sonra sen geldin. Mantık yerini aşka bıraktı. İçimin en ücra köşelerine bir tek sen inebildin. Daha dipleri görmek ister misin? İçimi uyandırmak, sevgiye boğmak, elimi tutmak ister misin?
 
Çıkma teklifi sözlerine devam ediyoruz, beğendiyseniz lütfen sosyal ağlarda paylaşın.
 
Her geçen gün biraz daha büyüdü sanki içim. Yanlış anlama senden sonra oldu bu değişim. Keşfedemediğim, gün yüzüne çıkmamış duygularımı keşfettim. Bu keşfe sen de dahilsin. Ben aslında seninle birlikte kendimi keşfettim. Sen de beni keşfetmek ister misin?
 
duygusal çıkma teklifi
 
Ben birini arıyorum. Her sabah elimi telefona götürsün o kişi, her gökyüzüne baktığımda onu göreyim ve gülümseyeyim, çılgınlarca dans edelim onunla, bıkmadan usanmadan gülelim. Bazen ağlayalım da… Sabahlara kadar içelim, şişelerin diplerini görelim. Sarhoş olup naralar atalım, haykıralım içimizde ne varsa. Geceleri yanımda olmayınca eksikliğini çekeyim, uykularım kaçsın onun yokluğunda. En önemlisi delice sevelim. Böyle birini tanıyor musun? Bu adreste dediler de…
 
 
Yatağımın diğer yerini dolduracak biri gerekiyormuş. İçim her gece bas bas bağırıyor. Ben gerek görmüyordum seni görene kadar. Şimdi yalnız içim değil bedenim de bağırmaya başladı. Gel birlikte şunların ağızlarının payını verelim. Sussunlar artık, sen konuş sadece. İçim de dışım da sen ol. Yatağım da, yorganım da sen ol. Ruhum da, bedenim de sen… Ne dersin?
 
 
Gönül meşk eylemeye başlayınca durduramazmış insan bunu. Durduramıyorum, öyle bir aşka düştüm ki, geceleri uyuyamıyorum. Ben sana aşkı hayran oldum. Telefondaki ismin değişsin istiyorum artık. Sevgilim olur musun?
Devamını Oku
01/12/2015
En Süper 2016 Aşk Sözleri, Mesajları 2016 |  görsel 1
Aşk sözleri yazımızda en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Aşk sözleri 2016 sözleri ile 2016 yılına ait ve hiç bir yerde olmayan sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.
 
 
Bir tuhaflık oluyor içimde, güzel başladığımız bu hikayenin neresinde olduğumu hala bilemiyorum. Başında hissettiğim zamanlar sonunu merak ediyordum. Sonuna yaklaştıkça başa dönmek istiyorum. Bir tuhaflık oluyor içimde, derhal bu gönül dergahını Terketmek istiyorum.
 
 
Kaçsam diyorum, hiç bilmediğim yerler, hiç bilmediğim yüzlere. Öyle bir yer olsa ki; sadece sen ve ben, birbirimizi değil, kalplerimizi dinleyebileceğimiz bir yer. Dilin duygusu olmuyor be sevgili, ne kadar anlatırsam anlatayım kelimeler doğru kalıplara, hissettiğim şekilde yerleşmiyor. Kalplerimizi dinleyelim ki, dil hükümsüz kalsın, aşk tahta çıksın.
 
2016 aşk sözleri
 
Güzel hayaller vardı ilk başlarda, her şeye herkese inat kurulan ve asla yıkılmayacağı sanılan hayaller. “Zaten hep en başlarda olur böyle şeyler.” derdi büyükler. Doğru söylüyorlar mı bilmiyorum fakat bildiğim bir şey var, ben seninle kurduğum bütün hayalleri gerçek yapacağım.
 
 
Tek derdim sensin sevgili. Bütün aşım, işim sen oldun. Sen olmadan bir güne başlamak bir yana dursun, sensiz gün bile doğduramıyorum. Hep yanımda kal istiyorum, benimle ol ve benden kopma bir an olsa bile.
 
 
Küçük umutlarla geldiğim dünyada, bana en büyük umut sen oldun. Senin aşkın beni adam etti, seninle büyüdüm boy saldım. Senin ellerinden içtim aşk şarabını.
 
aşk sözleri 2016
 
Ah sevgili; içimde büyük dertlerle başladığım bir yoldayken, senin getirdiğin yol ayrımıyla saptım ben çizgimden. Bana yeni bir yol yaptın, bense nasıl yürüneceğini bile bilmediğim bir yolda, elimde saç kırıklarımla kaldım.
 
 
Avuç içlerimin acısını anlatabilecek kelimeler henüz tedavüle bile sokulmadı. Sanıyorum ki ben ölene değin de böyle kelimeler doğmayacak yeryüzüne. Dile yerleşmeyecek bu kelimeler zira bu kelimelerin dili başka.
 
 
Aşk sözleri 2016 sözlerimizi okuyorsunuz, beğendiyseniz 2016 aşk sözleri yazısının devamı aşağıdadır...
 
 
İçimdeki aşkın yıkık yanını sardım bu gece boynuma. Bedenimin tamamını sardı gece boyu, uzun uzun düşündürdü beni bu duygu. Gelsem olmuyor, gitsem olmuyor. Gelsen olmuyor, gitsen hiç olmuyor.
 
aşk mesajları 2016
 
Kasımda aşk başka diyenlere sesleniyorum. Aşkın ayı yoktur. Aşkın ömrü vardır. Ocak, şubat, mart fark etmez. Ne zaman burun deliklerinden içeri çekersin sevgili kokusunu, aşk o anda başlar başka olmaya. Aşkı konuşmakla yaşamak çok farklı şeyler, biline…
 
 
Her beden için farklı hikayelerin yazıldığı bu çekilesi zor dünyada, aşk denen bir gerçek var sevgili. Ben bütün gerçekleri yok sayarım aşkın karşısında zira beni rezil de eden, vezir de eden aşktır. 
Devamını Oku
30/11/2015
En Güzel Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları |  görsel 1
En güzel aşk sözleri ve aşk mesajları ile sevdiğiniz kişiye kendisiniz özel hisstirebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığım bu aşk sözlerinde en yeni ve hiç bir yerde olmayan aşk sözlerini bulabilir ve onları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz..
 
Toplansa bütün insanlık, hepsi bir araya girse ve içlerinde sen olsan sadece, gözüm kapalı bulurum nerede olduğunu. Benim gözüme görünen tek insan sensin. Benim burnumun aldığı tek koku senin kokun. Benim gözlerim baktığı her noktada sadece sen varsın. Bir gün seni sevdiğimden şüphe edersen, kaybol kalabalıkların içinde, ben yine seni bulacağım ve ilk günkü aşkla saracağım.
 
 
Şüpheler kemiriyor içimi, ya sevmiyorsan diyorum bazen. Ya hiç benim olmadıysan, ya hiç gerçek duygulara sarılmadıysan. Bir sıkıntı doğuyor gün batımında içime. Yakamı bırakmıyor huzur düşmanları. İçimi tırmalıyor düşünceler, en iyisi mi sen hiç yanımdan gitme sevgili.
 
 
Varlığın varlığıma anlam katan en nadide çiçek tadında, taze ve bahar kokulu… Duyguların saçlarımın arasına yerleşen bir taç, gözlerin yüzümü aydınlatan ve ısıtan en sıcak güneş… Seni seviyorum be kadın, hiç olmadığım kadar ve hiç olmadığım bir yerde yine adını zikrediyorum.
 
aşk sözleri
 
Gözlerin değince gözlerime bir büyük tasa alır içimi, yakar bakışların bana ait ne varsa en derinden. Sen öyle bir bakarsın ki, kış aniden tepeme çöker, güneş karı deler. Üşürken ısınmaya, sıcakken üşümeye başlarım gözlerin karşımda durunca. Seni sevmek böyle bir şey sevgili… İnsan hem korkuyor sevmeye, hem kendini geri çekemiyor sevmekten.
 
Okuduğunuz aşk sözleri ve aşk mesajları ile sevdiğinizi mutlu etmeyi başardıysanız aşağıdaki aşk sözlerine de bakabilirsiniz.
 
Sessiz tepelerden gün ışıyor seninle birlikte. Bütün kalabalıklar dağılıyor, büyük bir sessizlik hakim oluyor buralara. Seni sevmek adamı düşündürüyor sevgili; hem tatlı duygular boğuşuyor, hem acı günler buluşuyor.
 

Keşke sarabilsem kokunu en derinlerime kadar… Koysam içime seni saklasam ve hiç oradan çıkmasan….İçimin mumlarına can veren kadın; gönlümün kapısından daha ilk girdiğin an alev aldı ortalık. Kalbimle birlikte bütün bedenim küle döndü. Küllerimden yeniden doğdum gül cemaline ereyim diye. Yüzünü görmediğim gün, küllerimin rüzgarla savrulup, kaybolduğu gündür.Elleri pamuk, içi yufka olan sevgilim… Doyamadım sevmelere seni. Gülüşlerinin ardında saklanan bahçeleri, yüzünün güzelliğini, vücudunun narinliğini sevmeye doyamadım.


Gamzelerinin içinde yaşamak geliyor içimden bazen. Taşısam bütün varımı yoğumu gamzelerine, yaşım geçse o gamzelerin içinde. Kendime bir pencere açsam sana bakan ve oradan hiç çıkmasam. Ne güzel olurdu…

aşk mesajları

Gözlerinin ardındaki buğuyu görebiliyorum. Mutsuzluklar diyarından kopup gelmişsin. Orayı terk edip bana gelmişsin. Bir beni bilmişsin yıllarca yar diye, birde bu deli yüreğimi. İyi ki gelmişsin kadınım, iyi ki kıvranan bu canın, saran kökleri olmuşsun. İyi ki gelmişsin de yüzüme uğramayan kahkahalara sebep olmuşsun.


Bedenim nerede olursa olsun, gönlüm sende kaldığı sürece boşlukta yürüyorum. Senin olmadığın hiçbir yerde can bulmuyor, somut kalıba giremiyorum. Yaşamam için nefesin lazım, görmem için gözlerin, sevmem için kalbin. Senin ellerin lazım en olmayan işlerin bile üstesinden gelen. Senin dilin lazım, en çözülmeyecek işlemleri kara düğümleri çözecek. Sen lazımsın sevgili, bu dünyaya iyilik isteniyorsa sen lazımsın.


Korkulu gözlerle uyandığım her rüyada yanı başımda uyuyor olmanın verdiği bir cesaret var üzerimde. Ne olursa olsun vazgeçemeyeceğim, asla terk edemeyeceğim, hiçbir zaman varlığından şikayet etmeyeceğim bir huzurun var. Sen yanımda kaldıkça, sen benim oldukça, bu bedeni kolların sardıkça korkulu gözlerin canı cehenneme.

aşk yazıları

Sen dünyaya verilmiş en güzel hediyesin. Gülüşünle can buluyor kuşların kanadı, bakışınla maviye dönüyor gökyüzü, sesinle dağılıyor kara bulutlar. Sen ki; bu gönlü temizleyen, bu yüreğin diplerini gören kadınsın. Sen iyi ki varsın.


Saatlerce oturup sadece yüzünü ezberlemeye çalıştığım bir adam var. Seyrek sakalları olan, saç kıvrımlarının içinde bana can katan ve elleriyle sımsıkı saran. Her düşündüğümde içimi deli bir rüzgara boğan bir adam var. Varlığı da hüsran, yokluğu da hüsran.

Aşk sözleri yazımızın sonuna gelirken son bir aşk mesajı da sizinle paylaşmak isteriz;

Gelsen olmuyor, gelmesen hiç olmuyor. Sensiz bu dünyada saklanacak, kaçacak bir yer yok. Yaratmamış yaradan, kaçış yollarını tıkamış. Her sabah görmeliyim seni, her gece düşlemeliyim. Rüyamda da sevmeliyim delicesine, gözlerim açıkken de. 

EĞER BUNLARI BEĞENDİYSENİZ:

SENİ SEVİYORUM SÖZLERİ - SEVGİLİYE KISA SÖZLER YAZILARIMIZA BAKABİLİR VE TÜM AŞK SÖZLERİ İÇİN AŞK SÖZLERİ KATEGORİMİZE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

Devamını Oku
27/11/2015
En Anlamlı Ayrılık Sözleri ve Mesajları |  görsel 1
En güzel ayrılık sözleri ve ayrılık mesajları yazımızdaki sözleri çok beğeneceksiniz.
 
Aşk bana bir sen kadar yakınken, sen bana bir aşk kadar uzaksın. Bir adım atsan birlikte aşka düşeceğiz ama farkında değilsin.
 
 
İkimizin hayalleri de aynıydı, şimdi farklı hayatlarda aynı hayalleri yaşadığımızı düşündükçe seni daha çok özlüyorum.
 
 
Aklın bende değilken kalbimde senelerce seni taşımışım. Dünyanın en büyük yükünü taşıdığımı sensizlikten delirince anladım.
 
ayrılık sözleri
 
Bütün dinlediğim ayrılık şarkılarının mısralarında sen vardın. Bütün aşıkların canını mı yaktın diye düşünüp durdum sigaramın dumanından çıkan hayaline bakarken.
 
 
İkimizde maviydik gökyüzüyle deniz gibi. Sen kuşlar gibi gökyüzünde uçarken ben denizin içinden bakıyordum sana balıklar gibi. Balıkçıl kuş olmanı dilemekten başka çarem yoktu...
 
 
Çocukken dipsiz kuyulara taş atıp sesin gelmesini beklerdik. O ses elbet gelirdi fakat hiçbir şey görünmezdi karanlıktan başka. Bizim aşkımız da dipsiz kuyu gibiydi senin için. Taş atan bendim karanlık olan sen...
 
 
Özdemir Asaf'ın da dediği gibi; ben gülüşüne ölürken sen ölüşüme gülüyordun. Farklıydık işte siyah ve beyaz gibi. Siyahla beyaz bir olup hayatı gri olarak yaşamak da güzel olurdu fakat şimdi başkasının siyahına beyaz olmuşsun...
 
 
Başka başka ellerde ısıtmak isteriz avuçlarımızı, hâlbuki her tuttuğumuz elde onun sıcaklığını her baktığımız gözlerde onun gülüşünü arar, istemesek de onu görürüz...
 
 
Sustuğum dili kimse anlamıyor senden başka. Gel çöz şu dilimi. Sar, hoş olalım seninle.
 
 
Yalnız yatıp seninle uyuduğum gecelerim en uzun gece oluyor, 21 Aralık yalan. 
 
 
Senden sonra kül tabağında bırakılan sigara gibiyim. İçine çekilmedikçe kendi kendime sönüyorum.
 
 
Seni niye özledim böyle aklım almıyor, tenini koklasam geçecek gibi oluyor ama geçmiyor...
 
ayrılık mesajları
 
Seni gördüğüm an dünyadaki en büyük katliamı yaptım. 6 milyar insanı öldürdüm kafamda. Sen de beni öldürerek intikam aldın...
 
 
Yıldızlar tükenene kadar bekleyeceğim seni. Her yıldız kaydığında daha da umutlanıyorum geleceksin diye.
 
 
Günaydın sevdiğim. Bugün de sensizliğe uyandım. Anason kokulu gecemiz olacak bu gece de. Mezem olur musun?
 
 
Sigara paketinden çıktıktan sonra tekrar sığdıramadığım sigara gibisin sevgili. İçime sığdırdım seni içime çekerek.
Devamını Oku
25/11/2015
Yalnızlık Sözleri, Yalnızlık Mesajları |  görsel 1
En güzel yalnızlık sözleri ve yalnızlık mesajlarını bulabileceğiniz yalnızlık sözleri yazımızdaki sözleri facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
 
İki gündür koyu bir yalnızlık var başucumda. Ne dokunabiliyorum, ne uzak kalabiliyorum. Senden hatıra diye yalnızlığıma bile sahip çıkıyorum.
 
 
Sigarayı birlikte yakamıyorsak, suyu birlikte yudumlayamıyorsak, yemeğe birlikte oturup, geceleri birlikte sabah edemiyorsak yalnızlığımız başlamış demektir. Ayıran ve aramızda ayrılık büyütenlere hayırlı uğurlu olsun. Bir atan kalpleri, iki farklı bedende gömdünüz.
 
yalnızlık sözleri
 
Hiç başkası yüzünden tercih edilemediğiniz oldu mu? Benim oldu. Öyle güzel bir masaldı ki, oku oku bitiremiyordum. Sonra bu masalı bir başkası daha sevdi ve ben evdeki çöplük kedisine döndüm. Yemekler artık önüme değil, çöpe dökülüyor ve ben tek başıma düzeni bozuk bir masada yalnızlığımla birlikte oturuyorum.
 
 
Yalnız değilim, hiçbir zaman da olamadım. Etrafımda hep bir kalabalık, hep bir ses… Yalnızlık; iki bedenin yan yana olmaması durumu değil kesinlikle. Yalnızlık; hiç bilinmeyen ülkelerde, hiç bilinmeyen dillerin arasında kaybolmak…
 
 
Yalnızlık pusuya yatmış, karanlık köşe başlarında yolumu gözlüyor. Bense; hiçbir şey yapamadan, olabildiğince hızlı yaklaşıyorum köşe başlarına.
 
yalnızlık mesajları
 
Bir sigara dumanı kadar benim yalnızlığım. İçe çekilen bir nefes, içte kalan birkaç saniyelik bir duman ve dışa atılan bir nefes daha. İşte benim yalnızlığım bu, gelsen sigaraya elim değmez bir daha.
 
 
Yalnız kaldığım günleri unuttum ben sevgili, say say bitmedi, çiz çiz yetmedi duvarlar. Üç ev değiştirdim de geldim, hala yalnızım ve sen olabildiğince yoksun. Sen de yalnız kal, belki o zaman değişir fikrin kalkar gelirsin olmadık yerlerden, olmadık saatlerde.
 
 
Akrep bile yelkovanın peşinde, o bile yalnız. Her gün 24 kere buluşabiliyorlar, ne acı. Yalnızlık katlanılası bir cehennem değil, zaten cennetin de kapıları kapalı.
 
 
Kendimi sana değil, yalnızlığın koynundaki koyu bulutlara bırakıyorum artık. Orada bir müzik var ve durmadan beni çağırıyor. Düzenimi bozmuyor hiç. Gidiyorum, ceketimi asıyorum sandalyeye ve uzanıyorum yanına. Başımı okşuyor yalnızlık, kal bu gece diyor. Kalıyorum…
 
 
Yalnız kalmak Allah’a mahsus diye biliyordum, değilmiş. Yakama yapıştı bu deli vurgun. Kaçamıyorum ve olabileceğimden daha fazla yalnızım. Ne bir ses, ne bir nefes duyamıyorum. Kulaklarım yabancılaştı, tanıklık etmiyor hiçbir sese, dilimse artık benden ayrıldı, şahit bile olmuyor hiçbir nefese.
Devamını Oku
24/11/2015
Farklı ve Özel Tesettür Abiye Modelleri |  görsel 1
Yeni nesil moda anlayışı ile tüm kullanıcılar kendi zevklerine ve beğenilerine göre ürünler seçebiliyorlar. Bu farklı ve ideal ürünler zaman içinde kullanıcı alışkanlıklarını da değiştirerek yeni ve modern bir tarz oluşturuyorlar. Özellikle tesettür modası kendi kulvarında etkin şekilde kullanılan ve yaygın bir biçimde beğeni kazanan özel moda akımlarındandır. Bu etkili ve farklı modeller sayesinde kapalı giyinen bayanlarda artık çok daha etkili ve inanılmaz bir görünüme kavuşmuşlardır. 
 
 
Farklı şekillerde düzenlenen tesettür abiye modelleri her bakımdan ihtiyaçları karşılayan aynı zaman şık yapıları ile çok özel ürünlerden oluşmaktadır. Özel gün ve gecelerde rahatlıkla giyilebilen bu ürünler, bayanların ilgisini çeken inanılmaz ve çok özel parçalardan oluşmaktadırlar. Sizler için sunulan hoş renkli ve inanılmaz şık bu ürünler ile en güzel davetlerde sizler de farklı bir yapıya ve görselliğe kavuşabilirsiniz.
 
tesettür abiye
 
Etkili ve inanılmaz birçok modelin yer aldığı tesettür modası, her zaman en doğru şekilde tasarlanarak, tesettürlü bayanların tüm beklenti ve ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamaktadır. Bu özel ve farklı modeller, yenilikçi tarzları ile modern ve farklı kesimler ile arzu edenlerin kullanımları için çok uygun kıyafetlerdir. 
 
 
En farklı ve en ideal şekilde tesettür giyime has yapılarda hazırlanmış birçok model bulunuyor. Bunlardan ilk dikkati çeken tesettür gelinlik modelleri her zaman sizlerin de en etkin ve en kesin sonuç alacağınız modellerdendir. Evlilik hazırlıklarında genç bayanların güzel ve hoş giyim isteği malumdur. 
 
tesettür giyim
 
Tüm bu beklentileri de en iyi şekilde karşılayan gelinlikler harika ve inanılmaz model çeşitleri ile tüm bayanların beğenisini karşılamaktadır. Bu etkileyici ve özel parçalar sayesinde farklı sonuçları da elde edebilirsiniz.Seçkin markaların yükselişi de hızlı şekilde gerçekleşiyor.


Sadece tesettür modasına ait ürünler derleyen ve hazırlayan bu ürünler, her alanda her türlü beklentiler için özel olarak üretiliyor. Özel kesimleri, uygun giyim tarzının modern çizgiler ile birleşmesi çeklinde göze çarpmakta. 
 
tesettür
 
Etkili ve inanılmaz modeller sayesinde, en kesin ve özel çözümleri sizler de elde edebilirsiniz. Geleneksel yapıdan farklı olan renkler ve modeller artık kapalı bayanlarında şık olabileceğinin en güzel göstergesi durumundadır. Pantolon üzerine giyilebilen tesettür tunik modelleri en başarılı parçalardan birisi.


Bu özel parçalar, bol ve farklı çeşitleri ile her zaman giyilebilecek en fazla tercih edilen modeller arasında geliyor. Uzun ve dökümlü yapıları, hatları kapatması ve ideal boyutları ile bayanların ilk tercihi olan farklı modeller arasında gelmektedir. 
Devamını Oku
24/11/2015
Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye söylenebilecek en güzel uzun aşk sözleri ve en anlamlı aşk sözlerini bulabileceğiniz yazımızdaki sözleri facebook ve benzer sosyal ağlarda diledeğinizce paylaşabilirsiniz.
 
 
Bam telime dokunurda ellerin, söyleyemem. Her cümlende, her nefesinde biraz daha kırıyorsun. Kara bulutların içini delemiyorum, çıkamıyorum bu karanlıktan. Karşına geçip konuşamayınca insan, dilin bir alamı kalmıyor. Sözcükler terk ediyor bedenimi, geriye bir tek aşk kalıyor.
 
 
Büyük bir korku var içimde. Sanki aşık olmak üzereyim, sanki yakınlarımda bir yerlerde beni bekliyorsun gibi hissediyorum. Sokakları terk edeceğim sevgili, etrafımdaki kırık kalpleri gördükçe yalnızlıktan yana mutlu olmayı seçiyorum. Kırılmaktan korkuyorum. Güzel başlamasından ve kötü bitmesinden korkuyorum. Bitecek biliyorum, ya kavgayla son verilecek bu davaya, ya ölümle. Kavga ayırmasa ölüm ayıracak. Gelme yakınlarıma, ben seni tanımadan, görmeden, bilmeden ve dokunmadan sevmeyi öğrendim. Olmayan sevgiliye mektuplar yazmayı öğrendim.
 
aşk sözleri
 
Toplansa bütün insanlık, hepsi bir araya girse ve içlerinde sen olsan sadece, gözüm kapalı bulurum nerede olduğunu. Benim gözüme görünen tek insan sensin. Benim burnumun aldığı tek koku senin kokun. Benim gözlerim baktığı her noktada sadece sen varsın. Bir gün seni sevdiğimden şüphe edersen, kaybol kalabalıkların içinde, ben yine seni bulacağım ve ilk günkü aşkla saracağım.
 
 
Şüpheler kemiriyor içimi, ya sevmiyorsan diyorum bazen. Ya hiç benim olmadıysan, ya hiç gerçek duygulara sarılmadıysan. Bir sıkıntı doğuyor gün batımında içime. Yakamı bırakmıyor huzur düşmanları. İçimi tırmalıyor düşünceler, en iyisi mi sen hiç yanımdan gitme sevgili.
 
 
Varlığın varlığıma anlam katan en nadide çiçek tadında, taze ve bahar kokulu… Duyguların saçlarımın arasına yerleşen bir taç, gözlerin yüzümü aydınlatan ve ısıtan en sıcak güneş… Seni seviyorum be kadın, hiç olmadığım kadar ve hiç olmadığım bir yerde yine adını zikrediyorum.
 
uzun aşk sözleri
 
Gözlerin değince gözlerime bir büyük tasa alır içimi, yakar bakışların bana ait ne varsa en derinden. Sen öyle bir bakarsın ki, kış aniden tepeme çöker, güneş karı deler. Üşürken ısınmaya, sıcakken üşümeye başlarım gözlerin karşımda durunca. Seni sevmek böyle bir şey sevgili… İnsan hem korkuyor sevmeye, hem kendini geri çekemiyor sevmekten.
 
 
Sessiz tepelerden gün ışıyor seninle birlikte. Bütün kalabalıklar dağılıyor, büyük bir sessizlik hakim oluyor buralara. Seni sevmek adamı düşündürüyor sevgili; hem tatlı duygular boğuşuyor, hem acı günler buluşuyor.
 
 
Keşke sarabilsem kokunu en derinlerime kadar… Koysam içime seni saklasam ve hiç oradan çıkmasan….
Devamını Oku
23/11/2015
Kıbrıs'ta Yılbaşı |  görsel 1

Yılbaşı otelleri her zaman, diğer yılbaşı eğlence mekanlarına göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biri hem gala yemeklerinin olması hem de bu esnada mutlaka ünlü bir ismin misafirlere eşlik ediyor olmasıdır.


Ancak gençlerin yılbaşı gecesi takıldığı diğer mekanlarda bu konseptlerin her ikisini bir arada bulmak pek mümkün olmamaktadır. Genellikle alkol ve müzik eşliğinde eğlenceler sürdürülmektedir. Bu nedenle yılbaşı otelleri daha çok orta yaş kesimlerin tercih ettiği bir kutlama yeridir. 

kıbrıs yılbaşı otelleri


Hem konaklayabilir hem de yılbaşı gecesi dostlarınızla unutulmaz bir gece geçirebileceğiniz oteller aynı zamanda tercih ettiğiniz yer Kıbrıs adası ise, oyun sever yetişkinlerinde en çok vakit geçireceği casinolar ile bu harika gece sonlandırılabilmektedir.


Kıbrıs yılbaşı otelleri alanında biraz önce de söz ettiğimiz ünlü casino salonları ve mutlaka otellerde her yıl anlaşılmış olan ve misafirlere eşlik edecek olan ünlü bir ismin sahne alması ilk tercih edilme nedenlerinden sadece bazılarıdır.


Bunların yanı sıra yılbaşı gecesi ertesi yine gezmek ve görmek için birçok tarihi ve kültürel mekana sahip olan Kıbrıs, yılbaşı otelleri dışında da birçok gezilip görülmesi gereken tarihi değerlere de sahiptir. Üstelik her yıl sırf bu tarihi değerleri nedeni ile milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır.

kıbrıs otelleri

Girne otelleri hakkında bazı bilgiler verecek olursak, bu sene de her yıl olduğu gibi ünlülere ev sahipliği yapacak olan Girne otelleri, diğer şehirlere göre daha elit ve lüks olan otellere sahip olduğu için daha çok tercih edilmekte ve diğer önemli tercih sebeplerinden biri de Girne'nin bir liman kenti olmasıdır. Zaten otellerinin de diğer yerlere göre daha lüks olma nedenleri bundan kaynaklanmaktadır.


Kısacası bahsettiğimiz tüm bu sebeplerden dolayı Girne Kıbrıs'ın gözde şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu yıl da her zamanki gibi ünlü isimlerden Seda Sayan, Arto, Fatik Ürek, Mehmet Ali Erbil gibi isimlere ev sahipliği yağacak olan Kıbrıs Girne otelleri, şimdiden rezervasyonlarını doldurmaya başladı bile...

Devamını Oku
23/11/2015
Oktay Usta Tarifleri |  görsel 1
Harika ve özel tarifleri ile uzun yıllardan beri Türk mutfağının özelliklerini tanıyan Oktay usta, şimdi sizler için harika tariflerini bu sitede derleniyor. Tam ve kesin sonuç alabileceğiniz bu özel tarifler ile sizler de inanılmaz ve harika sofralar kurabileceksiniz.


Çocuklarınızın ve tüm ailenizin bayılacağı en enfes Oktay Usta kurabiye tarifleri sitemizde derlenmiştir. Her biri denenmiş, kesin olarak ölçüleri anlaşılır ve kolay ulaşacağınız malzemeler ile inanılmaz tatlar yaratmak istemez misiniz? 


Mutfaklarınızda kolayca yapacağınız bu harika lezzetler misafirleriniz ve aileniz için dayanılmaz ve keyifli tatlara dönüşeceklerdir. Sorunsuz şekilde tam olarak sizlere tarif edilecek olan bu özel tatlar ile buluşmak için hemen sizler de sitemize göz atabilirsiniz. En güzel kurabiyeleri yapmak ve evinizi harika kokular ile donatmak için bu farklı tatlar şimdi denemeniz için sizleri bekliyor.
 
 
Etkili ve özel lezzetler olan bu tatlar, sizler ve sevdikleriniz için çok özel yemekler olacaktır. Her yerde bulamayacağınız bu spesiyal tarifler ile inanılmaz ve çok özel lezzetler yaratacağınıza eminiz.


Sizler için farklı alternatifler sunacak olan Oktay Usta pasta tarifleri ise kolayca evde yapabileceğiniz, hazırlarından çok daha leziz ve besleyici tatlar olacaktır. Kalorisi düşük, lezzeti yüksek bu lezzetler ile sizlerde aileniz ile özel bir keyfi paylaşabilirsiniz.


Hızlı ve kolay hazırlanabilecek olan bu ürünler sayesinde en etkili ve güzel pastaları hemen yaratabilirsiniz. Yeni ve pek bulamayacağınız bu denenmiş özel lezzetler ile keyfi dolu anlar yaşayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kolay pastalar yapmak, harika sonuçlar almak için başka yere gitmenize gerek yok. Sadece sitemizde yüzlerce tarife anında erişim sağlayabilirsiniz.
 
 
Ülkemizin en usta aşçısı olan Oktay Usta'nın bu inanılmaz ve özel tarifleri ile farklı tatları keşfetmeye hazır mısınız? En farklı ve en özel lezzetler ile artık buluşmaya hazırsanız, malzemeleri ve yapımı çok kolay olan bu lezzetler ile artık tanışabilirsiniz.


En etkili ve en özel Oktay Usta tatlı tarifleri ile sevdiklerinizi çok daha mutlu edebilirsiniz. Sütlü ya da şerbetli bu tatlılar, özel günlerinizde de misafirlerinize ikram edebileceğiniz en farklı ürünlerdir. 


Etkileyici lezzetleri keşfetmek, farklı sonuçları denemek ve ideal bir tarz ile harika tatlar yaratmak için bu kolay ve orijinal lezzetleri hemen deneyebilirsiniz. Geleneksel tatlılardan, yeni ve modern lezzetlere kadar tüm tariflere anında erişmek için sadece sitemiz sizlere yeterli gelecektir. Özel lezzetleri hemen denemek ve harika bir keyif almak için sitemize bekleriz.
Devamını Oku
23/11/2015
Kardeşlik Sözleri, Kardeşlik Mesajları 2016 |  görsel 1
Kardeşlik sözleri yazımızda en güzel kardeşlik sözlerini bulabilirsiniz.
 
Tutunabilecek bir dalı olmalı insanın. Aşkla değil, bağla ve güçle tutunabileceği bir dal lazım. Her aradığında yanında olabilecek biri lazım. Her koşulda ve şartta seni hiç yalnız bırakmayacak, terk etmeyecek biri lazım. Kısacası bir kardeş lazım insana.
 
 
Kumdan kalelerimiz var bizim. Patlayan toplarımız, çamur içinde kalan ayakkabılarımız var. Biz kardeşiz;  artık kalelerimiz olmasa da, topları patlatmasak da, ayakkabılarımız çamur içinde kalmasa da baki kalan bir kardeşliğimiz var.
 
 
Sarabiliyoruz birbirimizi çünkü kardeşlik böyle bir şey. En acıyan yaralarımızdan sarabilmeliyiz hep.
 
 
Eğer yalnızsan ve dertleşecek bir omuz arıyorsan çekinmeden ilk bana gel. Sen benim en değerli kardeşimsin.
 
 
Öyle derin ki bu kardeşlik okyanusu, yüz yüz hiç yorulmuyorsun. Nefessiz kalıyorsun bazen ama imdadına kardeşin yetişiyor. Kendi nefesini senin için harcıyor.
 
kardeşlik sözleri
 
Seni senden çok seven birini arıyorsan hemen yanındaki dosta bak. Sevgili terk eder ama kardeş dediklerimiz her zaman bakidir.
 
 
Aynı anne rahmine düştük ve aynı evde büyüdük. Aynı oyuncakları oynayıp, aynı gün uyuduk. Biz kardeşiz, bizim annemiz dahil yüreklerimiz bir.
 
 
En güzel dostluğun kurulduğu bu kardeşlik yurdunun bacası tütmeye devam edecek kardeşim, biz asırlar da geçse hep kardeşliğimizle bilineceğiz.
 
 
Üzerine kara bulutlar çöküğünde hep bir kardeş aramalı insan diyordu babam. Onun kardeşi yoktu ama bana bir kardeş doğdu. Her günümde yanımda olduğun için teşekkür ederim kardeşim.
 
 
Upuzun kolları vardır kardeşliğin; değil kilometrelerce, aramızda dört dünya bile olsa o kollar uzar ve yine sarar.
 
 
Doğduğum günden beri yanımda olan, çocukluğumu anlamlı kılan, gençliğimde hatalarımı kapatmaya çalışan ve bu olgun yaşımda dahi beni yalnız bırakmayan kadim kardeşim. Ömrümüz ölümlü lakin kardeşliğimiz baki kalacak.
 
 
Kardeş dedik bağrımıza bastık. Hata etmişim arkadaş, benim senin gibi kardeşim olmuş olamaz.
 
kardeşlik sözleri
 
Hani gün doğar da hemen mahalleye koşarsın ya. Ben ilk sana koştum kardeşim. Sen olmasan mahallenin koşturulacak sokaklarında tek başıma mutlu olamazdım.
 
 
Kardeşlik kadar büyük ödül var mı ki insanoğluna? Kardeşlik denince gönüller yumuşar, bağırlar ısınır. İnsan kardeşinden ayrı kalınca, sırtı açık kalır uykusunda üşütür.
 
 
Kendimden sonra beni kollayabilecek en hakiki dost sensin kardeşim. İşte ben sana bu yüzden kardeşim derim.
 
 
Kardeş olmak dünyadaki yapılan en güzel ibadet. Üzüntü de bir yaşanır, mutluluk da.
 
 
Yalnız yaşamayı seçebilirsiniz. Hayatınızda bir kadın yahut erkek olmadan yaşamınızı sürdürebilirsiniz lakin bir kardeşiniz yoksa işte o zaman yaşamak mümkün olmaz.
 
 
Bitirelim mi artık bu küslüğü? Başının etini yiyebileceğim bir kardeşim yok senden başka. Gece uyku tutmayınca senin başına gelip dırdırlanmadıkça rahat edemiyorum. Sen benim kardeşimsin, kardeşler küsmez. Hadi gel sarıl da azıcık nazlanayım.
 
 
Nazımı da çekensin, derdimi de, mutluluğumu da. Aynı anneden doğmadık, aynı sütü içmedik ama kardeş gibiyiz. Değerli kardeşim, her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim.
 
 
Kardeş dedin mi damarlarındaki kanın hızını hesaplayabilecek adamları kardeş edinin. Armudun çöpüne üzümün sapına takılan adamdan kardeş olmaz. Kardeş, koşulsuz şartsız yanında olandır.
 
kardeşlik sözleri
 
Her belaya atladığımda benden önce kendini teslim eden kardeşim, iyi ki varsın.
 
 
Dostlukla kurulmuş olan bu çemberin halkası bir gün bile kopmasın kardeşim. İyi ki varsın.
 
 
Bazen bir koldur kardeş, bazen bir omuz. Bazen sırtını dayayabileceğin bir dağdır, bazen bunaldığın ve gölgesine oturup gövdesine yaslandığın köklü bir ağaç. Kısacası kardeş; olmazsa olmazındır.
 
 
Dibini birlikte gördüğümüz şarap şişeleri var, oturup içemediğimiz rakılar. Kızartıp yiyemediğimiz balılar. Lakin oturup da bitiremediğimiz hiçbir sohbet yok be kardeşim.
 
 
Kardeşliği hafife alma arkadaş. Kardeş dediğin sel altında olsan çıkarır.
 
 
Senin hayatını kendi hayatından daha fazla önemseyen biri varsa o da her daim yanında olan kardeşlerindir. Bu kardeşliğin bitmemesi dileğiyle kardeşim.
 
 
Kardeş olmak dile kolay. Hangi biri bizim gibi deliydi? Hangi biri bizim gibi cesaretliydi. Birimiz olmasa diğerimiz de olmazdık, sen yoksan ben de yoktum. Biz birlikte var olduk hep.
 
 
Birlik olmak için kurulan bu kardeşliğin en güzel payı sana düşsün kardeşim. Yanımda olduğun her gün için canı gönülden teşekkür ediyorum.
 
 
Kardeş dedin mi bir daha düşüneceksin. Öyle herkese de kardeşim demeyeceksin. Kardeş dediğin tek olacak, bir olacak. Sıktığın yumruğun yanında bir yumruk daha olacak, ağlayan gözlerinin yanında bir çift daha gözyaşı akacak. Gülen yüzünün yanında güller açan bir yüz daha olacak. Kardeş dediğin böyle olacak.
 
 
Kendi dertlerinden önce dostunun derdini düşünendir asıl kardeş. Çünkü bilir ki kardeşinin derdinden sonra kendi derdine çözüm bulacaktır diğer kardeş. Kardeşlik ortak olmaktır, bir kalmaktır. Her derdi kendininki gibi davranmaktır. En önemlisi kardeş olmak kutsaldır.
Devamını Oku
19/11/2015
Reklamı Kapat