Aşk Sözleri - Güzel Sözler

STİL SAHİBİ ERKEKLER

Stil sahibi erkekler çizmeleri sadece kış sezonu gerektirdiği için giymezler. Sokak modasını tamamlayan çizmeler sıcak olan sezonlarda da vazgeçilmeyen olur.

 

Renk model ve yeni tasarımlarda üretilen çizmeler çeşitli modellerle halkın satışına sunulmuştur. Koray spor mağazasında en iyi markalar giyim rahatlığı ve işçilik bakımından en kaliteli çizmeler bulunmaktadır. Çizmeler kendi aralarında birkaç modele ayrılır;

  • Kovboy çizmeleri
  • Deri çizmeler
  • Plastik çizmeler
  • Avcı çizmeleri
  • Bağcıklı kısa ve uzun çizmeler
  • Bağcıksız kısa ve uzun çizmeler

Gibi modellerden oluşmaktadır. Su geçirmez özelliği ile günlük kıyafetlerinize uygun şık kısa ve rahat deri çizmeler bulunmaktadır. Kaydırmaz kauçuk tabana sahip olan çizmeler giyim rahatlığı sağlar. Bu çizmeler ünlü marka adı altında üretilmektedir.

 

Ünlü çizme markaları olan Lumberjack, Harley Davıdson, Scooter %100 orijinal modelleri ile korayspor.com Online sitesinde, cadde mağazaları ve alış veriş merkezlerindeki mağazalarında satışa sunulmaktadır. Koray CEBEL tarafından kurulan mağazalar zincirinde müşteri memnuniyeti kalite farkı yaratmak adına tüm ünlü markalara ait ayakkabı, giyim, spor malzemelerini bünyesinde bulundurmaktadır.


ÇİZMELER HAKKINDA


Çizmeler 17. Yüzyılın başında giyilmeye başlanmıştır. Erkekler genelde bağcıklı yanları esnek ve düğmeli çizmeler giyerlerdi. Bağcıksız, esnek çizmeler 1860lar da beyaz ipekten yapılırdı. 17. Yüzyıldan günümüze kadar çizmelerde bez kullanılmıştır bazı çizme çeşitlerinde ise özellikle uç kısımlarında deri kullanılmıştır.

 

Orta Asya da Türkler deriden eşya yapmakta uzmanlaşmışlardır. En sık yapılan ayakkabı türü çizmelerdi. Deri çizmenin dışında keçe kullanılarak da çeşitli çizmeler üretilmiştir. Zamanın padişahları özellikle kırmızı çizme tercih etmekte idiler.

 

Çizme özellikle ata binenler için kullanım kolaylığı sağladığı için tercih edilmek de idi. O günlerden bugünlere çeşitli modelleri üretilerek üretici firmalar tarafından kullanıma sunulmuştur.

Devamını Oku
29/02/2016
Seni Seviyorum Sözleri & Seni Seviyorum |  görsel 1
Seni seviyorum sözleri & seni seviyorum yazımızda en güzel seni seviyorum mesajlarını bulabilir bu mesajalrı sevginizi ispatlamak için sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz.
 
Diğer Sözler İÇİN - > Seni Seviyorum Sözleri
 
Aşkın beli kırılmaz hiç, kıranlar varsa utansın. Benim canım, aşkın bel kemiği sultanım, seni çok seviyorum.
 
 
Bir sen varsın içimde, bir de içinde seni saklayan küçücük kalbim. Seninle nefes alıyor, seninle nefes veriyorum. Seni düşünürken uyuyakalıyor ve her sabah sadece sana uyanıyorum. Seninle yemekler lezzet veriyor, seninleyken zaman uçup gidiyor. Kanatlanıyorum bir kuş misali, her sana gelişlerim havalara uçmama sebep oluyor. Sevgilim, Seni çok seviyorum.
 
seni seviyorum sözleri
 
Seni seviyorum diyemiyorken daha dilim, kalbim çoktan gelmiş dile. Ne zaman görse seni gözlerim, ne zaman duysa burnum kokunu, ne zaman işitse kulaklarım sesini durduramıyorum kalbimin sesini. Duymalısın bu gürültüyü sevgilim, içimde yanan alevleri, içimde kopan yangınları, bağıran sesleri, içimin odalarını… Seni çok sevdiğimi sen de bilmelisin.
 
 
Aşk mı? Önceden sorsalar aptallık derdim, şimdi ise mantıklı olan tek gerçek. Benim dileğim, gerçeğim, hayalim, yüreğim, gülen gözlerim, isteyen ellerim hepsi sen oldun. Sardın dört yanımı, döndürdün başımı… Ah sevgilim, seni nasıl sevdiğimi bir ben bilirim, bir de atan kalbim.
 
 
Kulaklarım duydu sesini, burnum duydu kokunu ve ben sana ilk gün taptığım gibi tapmaya devam ettim. Her kokunun üstüme sinişinde daha çok seviyorum seni ve her sana gelişimde daha çok titriyor dizlerim. Aşktan bu sevgili, aşktan…
 
seni seviyorum sözleri
 
Sen olmadan ben olmazmışım… Sen nefes almadan ben nefes veremezmişim, sen konuşmadan ben duyamaz, sen çizmeden ben göremezmişim. Ben seni kendimden bile çok sevmişim sevgilim, ben seni, her şeyden önce seni kabullenmişim. Ben soru sen yanıtmışsın, ben kağıt sen kalemmişsin. Aşk bir mürekkep, hayat ise mürekkebi silemeyen silgiymiş. Biz birbirimiz içinmişiz sevgilim, sen sevilmek ben ise sevmek için doğmuşuz. Seni seviyorum sevgilim, seni bugün daha çok seviyorum.
 
 
Güzelliğinin kalbime soktuğu bu hissi gülüşlerin pekiştirdi, iyi niyetin büyüttü. Kalbin ise bana kendini verdi. O kalbi alıp başımın üzerine koydum, çok şükür ne kadar eğilsem de aşkının önünde bir kez olsun düşmedi yere. Benim başımın tacı, seni çok seviyorum.
 
 
Güllerin içinden gel bana, en bilmediğim cevapları ver bana, hiç duymadığım şarkılar söyle yine, sustur beni ve bütün şarkıları sen söyle, ben sadece melodin olayım. Seni sevdiğimi haykırayım ritimlerle, sen ise bağıra çağıra söyle seni seviyorum diye. Sonra sen melodi ol, ben bağırayım tüm dünyaya ben sadece seni seviyorum diye.
Devamını Oku
27/02/2016

İçerisinde bulunduğumuz zamanda teknoloji ve internet devri  artık her işimizi kolay bir şekilde yapmamızı sağlıyor, örnek verirsek eskiden bir fatura yatırma işlemi için bankalarda saatlerce kuyruk beklediğimiz veya basit bir havale için yine aynı sıra içinde bulunduğumuz zamanla kıyaslarsak bu işlemler artık internet üzerinden kolay bir şekilde sonuca erdirilmektedir, bu gibi işlemler haricinde insanların gündelik ihtiyaçları giyim, yemek, cihaz vb. aklınıza gelebilecek her türlü insan ihtiyacı faaliyette olan büyük ölçekli veya küçük ölçekli e ticaret siteleri tarafından karşılanabilmektedir.Eskiden telefon ile siparişini verdiğimiz pizza’yı şimdi internet sitesi aracılığıyla vermiyor muyuz ? Ya da yorulana kadar mağaza gezdiğimiz fakat bulamadığımız ayakkabıyı internetten kolay bir şekilde bulup daha sonrasında satın alıp adresimize kadar getirilmesini sağlayamıyor muyuz ? Tabikide evet.

 

İnsanların bu tip ihtiyaçlarının yanı sıra sadece internette bulmak istedikleri veya sadece internette bulabildikleri ürün gurupları bulunmaktadır .Bu ürünler yetişkinlere yönelik olarak sergilenmektedir örnek olarak fantazi iç giyim, seksi gecelikler, vücut çorabı, jartiyer modelleri  gibi cinselliğe yönelik satışa sunulan ürün gruplarıdır bu ürünler normal şekildeki iç giyim ürünleri ile aynı değildir. Özellikle rağbet gören jartiyer modelleri , fantazi iç giyim siteleri içerisinde satışı yapılan ürünlerdir bunlar her kadının daha seksi görünmek için tercih edeceği ürün gruplarıdır jartiyer modelleri gibi ürünler her kadının giymek isteyeceği türde bulunmaktadır özellikle jartiyer çorabı ile birlikte kullanıldığı zaman çok daha baştan çıkarıcı duruma gelmektedirler ve karşısındaki partnerine harika bir sürpriz ile karşı karşıya bırakmaktadırlar

 

Jartiyer modelleri ve vücut çorabı gibi fantazi ürünleri satışını yapan Vixson bu alandaki popüler sitelerden biridir hatta en iyisidir diyebiliriz çünkü Vixson’u rakiplerinden ayıran birçok farklı özelliği vardır jartiyer modelleri ve diğer fantazi iç giyim ürününde b irinci sınıf kalitedeki malzemeyi kullanırlar ve aynı zamanda bu birinci sınıf kumaşlar sağlık açısından birçok testten geçip etik olarak sunulmakadır.

 

Vixson Hızlı Gönderisi İle Farklılaşıyor

E ticaret sitelerindeki en önemli unsurlardan bir diğeride hızlı gönderim yapılabilmesidir çünkü internet üzerinden alışveriş yapan müşterinin en çok dikkat ettiği huşuların başında sitenin güvenilir görüntüsü gelir büyük çok fazla reklama başvuran sitelerde bu durumdan önde olarak dikkat çekmektedirler çünkü insanlar reklamlarda bilinçaltlarına yerleşen internet sitelerine güvenirlik duygusu hissederler bir diğer önemli hususta en az güven kadar önemlidir buda sipariş verilen e ticaret sitesinin ürünü müşteriye ulaştırma hızıdır, bu alanda jartiyer modelleri gibi fantazi ürünler satan Vixson rakiplerinden birkaç adım öne çıkmaktadır çünkü Vixson sipariş edilen ürünün kargosunu aynı gün çıkışını yapmaktadır ve müşterilerine Türkiye’nin en saygın kargo şirketlerinden olan MNG kargo güvencesi ile ulaştırmaktadır ve satışı yapılan ürünler fantazi iç giyim ürünleri olduğu için gizlilik büyük önem teşkil etmektedir  bu yüzden gönderileri gizli paket şeklinde hazırlayan Vixson ürün faturasında da ürünün ne olduğuna dair belirgin bir ipucu bırakmaz ve faturada yalnızca ‘giyim’ yazar ve müşterisine güvenilir bir şekilde teslim edilir.Vixson’un yüzlerce çeşit jartiyer modelleri gibi fantazi giyim ürünlerini görmek için buradan siteye ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
26/02/2016
Sevgiliye Notlar |  görsel 1
Sevgilyie notlar, sevgiliye sözler, sevgiliye kısa sözler yazımızda sevgiliniz için mesajlar bulabilirsiniz.
 
 
Parmak uçlarımda yürüyorum uyanma bu aşktan diye. Elimden geldiğince sessiz olmaya çalışıyorum, bu rüya ebediyete kadar sürsün diye. En güzel ninnileri söylüyorum senin için, en güzel masal kitaplarını okuyorum sana. Sen bu aşka uyu hep sevgilim, ben ömrüm boyunca parmak uçlarımda yürürüm.
 

Sevgiliye Notlar

Kalp kırıklığına en iyi gelen şey aşktır sevgili. Ben nazlı baharların dökülen yaprakları, sen tozlu yolların ayak basılmayan sokakları… Benim yaprağım sana düşer, senin tozların beni okşar. Başka hiç kimse böyle bir tarifte bulunamaz aşk için. Aşkı en iyi biz biliriz sevgilim.
 
sevgiliye notlar
 
Küçük bir oda hayal ediyorum, şirin bir ev ve çiçeklerle dolu bir bahçe. Bu bahçenin en güzel çiçeği sen, bu evin en olmazsa olmazı sen, bu odanın uyuyan güzeli sen… Geleceğe dar bir tek sen varsın hayallerimde.
 
 
Benim hayat eşim, can yoldaşım… Senin varlığınla süslendi bütün hayatım. Senin tomurcukların koktu burnumda buram buram. Senin ateşin ısıttı odamı, gönlümü. Sen benim başımın tacı, sen engin deryam, ulu semam… İyi ki yüz sürdün gönlüme, senin yüzün bütün dertlere derman.
 
 
İki cihanda da sen ol yanımda. Gönlümde, düşümde, işimde, aşımda her şeyimde sen ol sadece. İstemem cennet hurilerini, benim tek hurim sensin. Varsın yanayım cehennem ateşlerinde azabım olacaksan, başımın üstünde taşırım da yine ses etmem. Sen aşksın, ister iyi ister kötü. Sen haksın, ister helal ister haram. Sen benimsin helalinle d haramınla da, iyisiyle de kötüsüyle de.
 
sevgiliye notlar
 
Günlerden ne bilmiyorum. Küllükte bitmek üzere olan sigaram, önümde soğuk bir kahve, içimde yanan bir alev… Karnımda kelebekler uçuşuyor, karıncalar yuva kuruyor içime. Bir kıpırtı ki sorma, sanırsın depremler oluyor. Sol göğüs kafesimde bir yanma var, alimler buna aşk diyor. Ey iki yanağı gamzeli dilber, beni bu hale sen mi getirdin?
 
 
Güzellerin içinde bir güzel düştü önüme. Gölgesi asil, kendisi narin mi narin... Duruluk bir tek ona mahsus, masumluk bir tek onun işi. Kim bilebilir bu kişi aşk meleği. Erostan almış olmalı oku, öyle sapladı ki kalbime hançer gibi. Senin aşkın deva bundan sonra bana. Senin bakışların ahu ahu... Senin yüzündür artık bana gök sema.
 
 
Sana söz sevgilim, bu aşkın katili ancak ölüm olacak. Ölümden gayrı kimse ket vuramayacak…
 
 
Gözlerini kapat ve beni düşün zira benim her anım yarı uykuda geçiyor. Güzelliğin göz kapaklarıma asılmış nadide bir tablo. 
 
Devamını Oku
25/02/2016

Hem spor ayakkabı modellerinde hem bot modellerinde hem de çizme modellerinde ön plana çıkan ayakkabı markalarından biri de Dockers ayakkabı modelleridir. Her sezona uygun ayakkabı modelleri ile aranılanı sizlere veren ve kolayca beğeneceğiniz modeller ile karşınıza çıkan Dockers markası artık “Ayakkabı al” üzerinde en yeni sezon ürünleri ile karşınıza olacak. Özellikle erkek Dockers ayakkabı modelleri son yıllarda çok daha büyük sıçrama yalamış ve harika model ve kalıplar ile satışa çıkardığı ürünleri sayesinde satış rekorları kırmaya başlamıştır diyebiliriz. Erkek Dockers modellerinde de hem spor ayakkabı, hem de klasik ayakkabı modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Öyle özel modelleri var ki hem spor kıyafetin altına hem de klasik elbiselerin altına bile rahatlıkla giymek için satın almayı tercih edebilirsiniz.Sadece erkek Dockers modelleri değil elbette. Bayan Dockers ayakkabı modelleri için de aynısı geçerli. Özellikle indirimli Dockers modelleri ile birçok kişi ayakkabı ihtiyacını bu marka ile gideriyor ve kalite ile tarzı satın almış oluyor. Dockers bayan bot modelleri de bu yıl yine en çok satışı olan ürünler arasında yerini aldı. Özellikle içi kürklü olan modeller ve dışarıya uzatılan kürk kısımları ile tarzını göstermek isteyen kadınlar, Dockers marka ayakkabı modellerine ilk bakışta açık olarak satın almayı ihmal etmediler.


Kışlık Dockers modelleri tabi ki oldukça fazla talep görüyor. Kadın Dockers modellerinde diğer ön plana çıkan modeller ise yarım çizme olan tasarımları oluyor. Kışın kalın bir çorap ile güzel bir kombin yapabilir ya da yine rahat kullanımları ile pantolonların altına giymeyi tercih edebilirsiniz. Kışlık erkek Dockers modelleri için de hemen hemen aynısını diyebiliriz. Bot modelleri en çok satışı olan ve beğenilen modellerdendir. Dolayısı ile Ayakkabı AL üzerinden yeni sezon Dockers modellerinin hepsini inceleyerek eksiklerinizi kararlaştırabilir ve ayakkabınızın siparişinizi verebilirsiniz.


Ayakkabı alırken elbette ilk olarak rahatlığına ve kalitesine bakmalı ama aynı zamanda tarzı ve modeli de size uygun olmalı ve hitap etmeli. Aksi halde aldığınız ama dolapta giymeyi bekleyen ayakkabılardan bir farkı kalmayacaktır. Dockers ayakkabı modelleri ile bunu asla yaşamıyor olacaksınız diye düşünüyoruz çünkü her zaman en çok beğenilen modeller ile karşınıza çıkıyor. Bizlerde sizler için en yeni ayakkabı modellerinden olan Dockers markasını sunuyor ve daha fazla model için www.ayakkabi.al yani “ayakkabı al” da gezintiye çıkmanızı tavsiye ediyoruz. Dockers spor ayakkabı modelleri ve diğer ürün grupları indirimli fiyatları ile karşınızda

Devamını Oku
24/02/2016
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları |  görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajları, sevgiliye doğum günü sözleri ve sevgiliye doğum günü smslerini bulabileceğimiz yazımızdaki sözleri sevgilinize gönderip onu mutlu etmek istemez misiniz ? O halde sözleri sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.
 

sevgiliye doğum günü mesajları

 
Doğan günle beraber doğan bir güzellik var bugün dünyada. Bugünü doğduran bir güzellik var bugün bu odada… Benim canım sevgilim, seninle doğan güneşi sırf sen varsın diye seven bir adamım ben. Yoksa bugün benim için bu denli anlamlı olmayacaktı. Doğum günün kutlu olsun aşk baharım, seni seviyorum.
 
 
Bugün nasıl güzel bir melek düşmüş dünyaya böyle. Nasıl masum, nasıl narin, nasıl da kırılgan… Onu anlamak kolay değildir zira herkes anlayamaz. Çünkü kimseye onu tanıyacak fırsat tanımaz. Ben tanıdım, bana bu şansı bahşettiğin için ve beni sevdiğin için sana minnettarım. Her şeyden önce, kendi dünyanı bırakıp bu dünyaya doğduğun, kanatlarından vazgeçip insan olduğun için sana teşekkür ederim. İyi ki doğdun meleğim, iyi ki gönlümün sultanı, başımın tacı oldun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Sensiz geçen günler o kadar anlamsızdı ki, meğer seneler önce bugün gelmişsin benim için. Milyonlarca insan içinden bir tek beni seçmişsin. Sen iyi ki bugün gelmişsin ve benim için doğru zamanı beklemişsin. Mutluluğumuz sonsuz olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğim.
 
 
Hayatımın anlamına anlam katan en güzel kadına bu satırlar. İyi ki doğup beni buldun, iyi ki ömrüme ömür, başıma yastık, üstüme gömlek, kalbime yaren oldun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni seviyorum.
 
 
İlk adımı bugün atmışsın dünyaya. Bu adım bana gelmen için yaptığın ilk eylem. Sonra büyümüşsün çok güzel bir kadın olmuşsun. En beklenmedik anda birden önüme çıkmışsın ve beni kendine divane etmişsin. İşte benim bütün hayatım senden ibaret sevgilim. Benim için gönderilmiş olduğuna o kadar eminim ki, sana her baktığımda biraz daha sana karışıyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü sözleri
 
Bütün dünyaya inat gelmişsin sanki sevgilim, sen dünyanın başına belasın. Sen bütün zorlukların efendisi, bütün kapıların anahtarı, bütün soruların cevabısın. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanem.
 
 
Kulaklara takılıyor bu şarkı ve bütün bir ağızdan bağırarak söylüyoruz sana bu şarkıyı. “Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce.” Mutlu ol sevgilim; hayatının her anında, en dertli olduğun zamanda ve benim yanımda hep mutlu ol. Dertten kederden arındırsın seni bu yaşın. Yeni yaşın sana en yeni güzelliklerle, heyecanlarla gelsin. Bu yaşında daha çok sev beni, diğer yaşında daha bir çok.
 
sevgiliye doğum günü mesajları. <-daha fazlası için tıklayın
Devamını Oku
23/02/2016
Damar Sözler Anlamlı |  görsel 1
Damar sözler anlam yazımızda en anlamlı damar sözler'i bulabilirsiniz. Damar sözler'i facebookta paylaşabilir ve damar mesajlar verebilirsiniz.
 
Kadere iman dedik, kader bizi hep rezil etti. Kaderdir olur dedik, kader bizi ezip geçti.
 
 
Ne dinlesem bu gece boş, ne içsem bana fayda etmiyor. Seni başkalarının kollarında görünce bam telim gam teli oluyor.
 
 
Kaç şarap daha içeyim beni sevmen için, kaç kere daha ölüme gideyim.
 
 
Sarhoş gönlüme meze oldu güzelliğin. Kirpiklerinden yudumladım şarabı, dudaklarında dinlendim. Hani sen de beni sevmiştin?
 
 
Damarıma öyle bir bastın ki, ahirette bile iki elim yakanda zalim yar.
 

damar sözler

 
damar sözler
Seni sevmeyi başkalarından öğrenmedim ben. Adam gibi, delikanlı gibi, deli gibi sevdim. Hiç birine değmezmişsin. Sen bir kahpeymişsin.
 
 
Ben inandım o başıboş yalanlarına. Sevdim ulan, ciğerimin sapını söke söke sevdim. Bir tek seni dinledim, bir tek sana kulak verdim. Kendi kardeşlerimi hiç ettim, kendi sevdiklerimi bir kenara itim. Şimdi neredesin? Neden beni bırakıp gittin?
 
 
Gecelerce bekleyeceğim beni sevmeni. Beni görmen için her gün daha çok dua edeceğim. Ah be güzelim biz de bilirdik her gece disko disko gezmeyi. Bizim yerimiz o lüks sokaklar değil, bu dar sokaklar. Seni bu dar sokaklarda bekleyeceğim.
 
 
Alayına giderim demişsin de hala gelen olmadı…
 
 
Hayatta tek gerçek var güzelim. Ben yazarım, sen oynarsın. Bunu böyle bil.
 
 
Sen ne kadar bitti dersen de, ben bitti demeden ne sen bitersin ne de ben.
 
 
Herkes mi sağırdı, hepiniz mi sağırdınız. Bağıra bağıra bakan gözlerimi, çığlıklar tan sessizliğimi duymadınız.
 
 
Sustuklarımı kabullendim sanma sakın, susmak benim nezdimde en büyük cevaptır.
 
 
Kısa cevaplar alıyorsan, uzunlarını hak etmediğindendir.
 
 
Konuşurken yüzüne bakmıyorsam, bakılacak bir yüzün kalmamış demektir.
 
damar mesajlar
Kaç yüzün var senin, hangisi aşık, hangisi yalancı, hangisi ki yüzlü, hangisi sırra kadem basanı?
 
 
Bana kendinden bahsetme, bana benden bahset. Sen diye bir şey ben olmadığım sürece mümkün değil barınamaz. Ben varsın dediğimde başlar, ben yok oldun dediğimde bitersin, işte o kadar.
 
 
Kısa cevaplar veriyorsa bir insan, uzun cümlelerden yorulmuş demektir.
 
 
Öyle yoruldu ki hislerim, değil başkasına sana bile bir şey hissedemiyor artık bu kalbim.
 
 
Mezarını kendi isteğinle kazdın, o mezara girdin, toprağını da attın. Şimdi benden yaşayacak nefes mi istiyorsun. Hiç kusura bakma güzelim, ben senin peşinden koşayım diye nefesimi tükettim.
 
 
Artık sevmeyeceğim seni, anmayacağım adın. Yeminim olsun adın bana haramdır artık.
 
 
Başka yollarda, başka adımlarla karşılaşırsak bir gün, ben bu adımları daha önce takip ettip deyip çekip gideceğim.
 
 
Daha fazlası için tıklayın -> damar sözler
Devamını Oku
22/02/2016
Reklamı Kapat
x