Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Kızlara ve Erkeklere Kapak Sözler | görsel 1
Erkeklere kapak sözler yazımızda erkeklere laf koyan kapak mesajları bulabilirsiniz. Erkeklerin yanında kızlara laf koyan sözlerde bulabilirsiniz. 
 
 
Türk kızlarıyla Hint kızlarının ortak bir özelliği vardır. İkisi de öküze tapar.
 
 
Annenin düğünde sana yamamaya çalıştığı kız için giderli hatun demişsin. Bak aslanım şurdan sana bir sağ gider çakarım. Bir daha ne yana gideceğini şaşırırsın. Ben varsam adam olacaksın, bir tek bana tapacaksın.
 
 
Kokumu sevmiyormuş, kendisi ahırda kala kala alışmış bok kokusuna benimkine laf atıyor.
 
 
Aşk şarabı içmişmiş, bak bakayım bir şişenin üstüne üzüm lan o.
 
erkeklere kapak sözler
 
Kadınlar çiçöğtür diyen romantik arkadaş, bütün çiçeklerin a**na koydu.
 
 
Duvarlar üstüne geliyorsa pusup kalmayacaksın arkadaş, kafa tutacaksın. O senin üstüne geliyorsa sen de onun üstüne gideceksin.
 
 
Adam mermiye kafa atıyormuş, ben de diyorum bu adamın kafası niye bu kadar ağır.
 
 
Bekle dedi ve gitti ben de hala bekliyorum. +Bekle bekle daha çok beklersin.
 
 
Yolda önüne bakarak yürü, aleme salça olma, karıya kıza laf atma, ADAM ol lan azıcık.
 
 
Bazı insanlar aynı domestos gibidir, ömrünü soldurur.
 
 
Bir erkeğin ayak kokusundan daha iğrenç bir şey olamaz arkadaş. Tuz ruhu çekmeye razıyım yeminle. Ayak lan o, t*şak gibi kokuyor.
 
Herkes ne kaybettiyse söylesin deseler; ben kalbimi kaybettim derim, sense şerefini.
 
Sen kızın giderine bak, kız senin gelirine. Hal böyle olunca ne oluyor? Biri geliyor biri gidiyor.
 
kızlara kapak sözler
Gözüne toz mu kaçtı premses, rimelin akmış.
 
 
Düşenin dostu olmaz diyen abimin ağzından öpeceğim. Ne büyük adammış o, herkes onu dinliyor.
 
 
Yağmur yağmadan şemsiye açan adam, daha evlenmeden boşanma dilekçesi de yazar.
 
 
Sana seni seviyorum diyor, ileride benim karım olacaksın eminim seni istiyorum diyor ama facebook da ilişki durumu yapalım deyince, AAaaaa hayatım ben kimseye özelimi açmam diyor. Yok ya! Özeline özellik katarlar, ya adam olacaksın ya babayı alacaksın.
 
 
Her derde devaymışım, ıhlamur muyum lan ben.
 
 
Sevecek buyur sev, sevmeyeceksen hiç girme o topa, patlatırlar.
 
 
Neymiş efendim bomba gibi hatunmuş, elinde patlar o hatun haberin olmaz.
 
 
Kadınlara taş, at, bomba diyorlar da sorun olmuyor, onlara öküz, odun denilince kıyamet kopuyor. Pardon siz hayırdır?
 
 
Her sabah erkenden kalkıp ona kahvaltı hazırlayacakmışım, pardon da sen kimsin?
 
 
Erkeklere laf koyan kapak sözler yazımızın sonuna geldik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere
Devamını Oku
18/01/2016
Sevgiliye Romantik Sözler/Mesajlar | görsel 1

Sevgiliye romantik sözler yazımızda sevgiliniz için en romantik mesajları bulabilirsiniz. Romantik sözler ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Sende sevdim şarabın kırmızısını, mumun ışığını, gülün kokusunu. Bu güzelliğin aldı benim gönül aklımı. Kaptırdım seyrine, başladım meyletmeye. Sen hep gül, sen hep ışık saç. Ben de virane olayım aşkının peşinde. Nicesini göreyim de hayıflanayım, benim ki bir gül, bir menekşe diye.

 

Ne güzel demiş Sezen Aksu, “Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin.” diye. Gözlerin bir uçurum sevgili… Baksam düşeceğim, bakmasam öleceğim. Düşmeyi tercih ettim, düştüm gözlerine. Kapıldım rüzgarına, tutundum dallarına. Kuşlar konuyor bazen, kıskanıyorum seni sevecekler diye.

sevgiliye romantik sözler

Yaşamın manasını soranlara en büyük cevabımsın. Sen bütün sorulara cevapsın. Benim yolum aydınlık, benim yolum sen… Asfaltım gözlerin, adımların aşkın, esen rüzgar ellerin, duyduğum bu nahoş ses kahkahaların. Sen benim yaşamım, sen alın yazım, sen okumaya doyamadığım…

 

Gönlümün her parçası haykırır güzelliğini. Bana verdiğin aşkla besledim ben yüreğimi. Senin güzelliğin, senin için, senin sesin olmasa ben neyleyim aşkın peşinde gezmeyi. Sen benim diyarım, sen benim açan baharım. İyi ki gönlümün tahtı, iyi ki gözümün nuru olmuşsun. Sen olmasan göremezdim, gezemezdim ben bu diyarı.

 

Doyamadım sevmelere, bakmalara, sarmalara. Sen olmasan baharların tadı, güneşin parıltısı, gecenin yıldızları olmayacaktı. Sokakların köşe başlarında duraklayan bir adam olarak kalacaktım. Elimde sigara, cebimde şarabım, sen yoksun diye bütün güzelliklerden mahrum kalacaktım.

 

Mahrum etme beni bakışlarından. Kaybolmayayım hiç gönül sarayından. Haremine al beni, altın yolun olayım. Kaftanına sar beni, her gün sana en yakın ben olayım.

sevgiliye romantik mesajlar

Güllerin kokusunu duyuyorum artık, baharın tazeliğini, kuşların sesini, yağmurun nefesini… Sen bana geldiğinden beri hiç durmaz gönlümün pervanesi. Aklımın başında olduğunu hiç bilmem ben sen geldiğinden beri. Beni hayata karıştıran kadın, ver avuç içlerinden öpeyim ellerini.

 

Yaratılmış olmak ancak bu kadar zevk verir insanoğluna. Yaşıyor olduğum için şükrediyorum. Bazen düşünüyorum da ya hiç yaratmasaydı beni yaradan? Ya hiç görmeseydim seni, varlığını bilmeseydim? Ne büyük bir acı, düşüncesi bile parçalıyor ciğerimin odalarını. Sen güzel kadın, bu yaşamı benimle paylaştığından beri, ben ben olmaktan çıktım… Sen olmaya çok yakınım…

 

Nefes alıyorum sen yanımda olunca. Kalbim atıyor hissediyorum. Göğüs kafesimden ayrılıyor, boğazımda atmaya başlıyor. Kalbimin yeri değişiyor sevgili sen bana bakınca, sen bana gülünce, sen beni sevince kalbimin yeri değişiyor.

 

Titriyor ellerim güzelliğini görünce. Kesiliyor nefesim senin nefesini hissedince. Dünya bir kenara, başım dönüyor sen beni sevdikçe.  

 

Bu Yazıyı Okuyan Ziyaretçilerimize Önerilen Yazı: Sevgiliye Uzun Mesaj

Devamını Oku
15/01/2016
Sevgiliye Aşk Mesajları, Aşk Sözleri | görsel 1
Sevgiliye Aşk Sözleri yazımızda sevgilinize gönderip onu mutlu edebileceğiniz en Güzel Sözler bulabilirsiniz. Sizlerde sevgilinize romantik mesajlar atarak onun gönlünü kazanmaya çalışmak istiyorsanız ve bu mesajları sitemizde arıyorsanız en güzel mesajları Sevgiliye Mesajlar adlı yazımızda bulabilirsiniz.


Bir tuhaflık oluyor içimde, güzel başladığımız bu hikayenin neresinde olduğumu hala bilemiyorum. Başında hissettiğim zamanlar sonunu merak ediyordum. Sonuna yaklaştıkça başa dönmek istiyorum. Bir tuhaflık oluyor içimde, derhal bu gönül dergahını Terketmek istiyorum.
 
 
Kaçsam diyorum, hiç bilmediğim yerler, hiç bilmediğim yüzlere. Öyle bir yer olsa ki; sadece sen ve ben, birbirimizi değil, kalplerimizi dinleyebileceğimiz bir yer. Dilin duygusu olmuyor be sevgili, ne kadar anlatırsam anlatayım kelimeler doğru kalıplara, hissettiğim şekilde yerleşmiyor. Kalplerimizi dinleyelim ki, dil hükümsüz kalsın, aşk tahta çıksın.
 
sevgiliye aşk mesajları
 
Güzel hayaller vardı ilk başlarda, her şeye herkese inat kurulan ve asla yıkılmayacağı sanılan hayaller. “Zaten hep en başlarda olur böyle şeyler.” derdi büyükler. Doğru söylüyorlar mı bilmiyorum fakat bildiğim bir şey var, ben seninle kurduğum bütün hayalleri gerçek yapacağım.
 
 
Tek derdim sensin sevgili. Bütün aşım, işim sen oldun. Sen olmadan bir güne başlamak bir yana dursun, sensiz gün bile doğduramıyorum. Hep yanımda kal istiyorum, benimle ol ve benden kopma bir an olsa bile.
 
 
Küçük umutlarla geldiğim dünyada, bana en büyük umut sen oldun. Senin aşkın beni adam etti, seninle büyüdüm boy saldım. Senin ellerinden içtim aşk şarabını.

sevgiliye aşk sözleri
 
Ah sevgili; içimde büyük dertlerle başladığım bir yoldayken, senin getirdiğin yol ayrımıyla saptım ben çizgimden. Bana yeni bir yol yaptın, bense nasıl yürüneceğini bile bilmediğim bir yolda, elimde saç kırıklarımla kaldım.
 
 
Avuç içlerimin acısını anlatabilecek kelimeler henüz tedavüle bile sokulmadı. Sanıyorum ki ben ölene değin de böyle kelimeler doğmayacak yeryüzüne. Dile yerleşmeyecek bu kelimeler zira bu kelimelerin dili başka.
 
 
İçimdeki aşkın yıkık yanını sardım bu gece boynuma. Bedenimin tamamını sardı gece boyu, uzun uzun düşündürdü beni bu duygu. Gelsem olmuyor, gitsem olmuyor. Gelsen olmuyor, gitsen hiç olmuyor.

sevgiliye aşk yazıları
 
Kasımda aşk başka diyenlere sesleniyorum. Aşkın ayı yoktur. Aşkın ömrü vardır. Ocak, şubat, mart fark etmez. Ne zaman burun deliklerinden içeri çekersin sevgili kokusunu, aşk o anda başlar başka olmaya. Aşkı konuşmakla yaşamak çok farklı şeyler, biline…
 
 
Her beden için farklı hikayelerin yazıldığı bu çekilesi zor dünyada, aşk denen bir gerçek var sevgili. Ben bütün gerçekleri yok sayarım aşkın karşısında zira beni rezil de eden, vezir de eden aşktır. 
Devamını Oku
12/01/2016
Eski Sevgiliye Kapak Sözler, Kapak Laflar | görsel 1
Eski sevgiliye kapak sözler yazımızda eski sevglinize en kapak lafları ve sözleri bulabilirsiniz. En kapak mesajlar aşağıdadır;


Sen yaralıyım diye kendini küçük düşürürken, ben yaralarıma tuz basıp başım dik gezdim güzelim.
 
 
Kendi derdine derman olamıyorsun, benim derdime nasıl sevda olacaksın. Kendine faydan yok bana nasıl faydalı olacaksın.
 
 
Benim kalbim acıları barındıran, sevdayı en dibine kadar yaşayan, sevdi mi tam seven bir kalp. Senin ki ise sokaklara paspas olan, kalpleri oyuncak sanan bir kalp…

kapak mesajlar
 
Bizim zenginliğimiz yüreğimizde be güzelim, sen yüreksizlerin olmayı seçmişsin. Sana dayalı döşeli evler alamam, fiyakalı arabaları kapına sıralayamam ama adam gibi severim. Gözünden akacak bir damla yaşın hesabını kıyamete kadar sormaktan çekinmem.
 
 
Bizim dünyamız bizim gibilerle dolu. Sürme ellerini bu dünyaya çünkü senin yerin orospular yurdu.


Eski sevgiliye kapak sözler devam ediyor;
 
 
Adamlığını unutuyor da gidiyorsun, senin huyun bu.
 
 
Adam gibi sevmeyeceksin madem, neden beni karalığımdan uyandırdın güzelim. Ben seni aydınlık sandım, sen yanardöner bir disko topundan farksızmışsın.

kapak sözler
 
Benim dilim de yüreğim de delikanlıdır. Senin gibi boyalı yüzlere aldanacak bir adam değilim. Benim olmak istiyorsan önce alnını temizle, yüzünü daha sonra düşünürüz.
 
 
Sen kendini güzel mi sanıyorsun? Ben ne güzeller gördüm eli yüzü çamur içinde.
 
 
Kendini adamdan sayıyorsun. Adamlık bu değil, adamlık böyle olmaz. Adam dediğin tutar sevdiğinin elini, bırakmaz son nefesini verene dek. İlk bahanede kaçıp saklanmak adamların işi değil. Adamlar meydanı severler, mahallelerin gizli sokak köşelerini değil.
 
 
Çok bir şey değildi be, sadece biraz sev istedim. Sen beni güzelliğinle büyüledin. Sana bakan gözlerim kör olsun da bir daha yüzünü görmeyeyim.
 
 
Öyle iğrenç bir kalbin var ki ne söylesen az gelir. Yürek dediğin namus yolu bilir, seçicidir. Senin yüreğin bozuk plak misali, hep aynı kirli yatakta atıyor. Başkaları bacak aranda geziyor, dilin ise inkar ediyor.
 
 
Sevmek bu değil adam. Sevmek gönlünü ortaya koymak, taşı sıkmak suyunu çıkarmak. Sen daha limonu bile sıkamıyorsun. Taşa ne hacet…

kapak yazılar
 
Sözlerim ağır geliyormuş sana. Sen kaldırmayı seversin be güzelim, yaptığın en iyi iş kaldırmak değil mi?
 
 
Önce kendine bak aynada. Sonra gel yeniden hesaplaşalım.
 
 
Bedenindeki ellerin kiri temizlenmeden sakın gelme geri. Ben beni seven bir kadına aşığım, bedenini pazarlayan bir kadına asla!
 
 
Sevmenin bu kadar acı olduğunu bilseydim, saksıdaki çiçeği sulamaya devam ederdim.  
Devamını Oku
11/01/2016
Whatsapp Durumları, Whatsapp Sözleri | görsel 1
Whatsapp durumları yazımızda whatsapp sözleri, whatsapp yazışmaları hakkında en güzel mesajları bulabilirsiniz. Whatsapp günümüzde en çok kullanılan uygulamalardan biri olurken whatsappa eklemek için durum arayışları da günden güne artmakta olduğu için böyle bir yazı yazma gereksinimi duyduk.


Dibi görülen şişeler kadar görülmedi benim içim. Benim dibim neresi gerçekten hiçbir fikrin yok.
 
 
Her gün bir parça daha kopuyorum hayattan, nefes sayımla birlikte azalıyor parçalarım.
 
 
Biz fakiriz, bizim durumumuz yok.
 
 
Hayatı sevin, kuşları izleyin, sigara için, alkol alın ve uyuyabildiğiniz kadar uyuyun.
 
 
Gençken yapılacaklar listesinin başında çok uyumak olsun artık.
 
 
Benimde gökyüzüne değecek kanatlarım, ülkeler üzerinde uçacağım. Mavi denizleri arkamda bırakacağım.
 
 
Aşkın ızdırabı bilinir de, keyfine ne demeli? Aşk insanı keyiflendirir, bağımlısı olursun.
 
 
Sokaklara çıkıp dans edin, eğlenmeyi bilin ve en önemlisi her zaman gülümseyin.

whatsapp durumları
 
Umut etmek kadar güzel ne var ki hayatta? Umudunuz kırıldıysa vazgeçmeyin, tekrar umut edin.
 
 
Özgürlük denen şeyin kıymetini bilin ve özgürlüğünüzün tadını çıkarın, ayaklara zincir vurulmasına az kaldı.
 
 
Azıcık aşım, ağrısız başım olsun. Yanımda bir de sevdiğim olsun, hayat bana güzel olsun. Olsun mu olmasın dert sana uğramasın. J Kafası kendinden bile güzel.
 
 
Acı mı güzeldir, güzel mi acıtır? Acı acı verirse güzel neden tatlı gelir? Kafamda deli sorular…
 
 
Ben bugün mutlu olmayı seçiyorum Albayım!
 
 
Whatsapp durumlarına devam ediyoruz sizde whatsapp mesajlarını durumlarınıza yazabilirsiniz.
 
 
Kelimeleri boşver, hislerinle gelsene…
 
 
Bütün çıplaklığınla istiyorum seni, yalansız dolansız.
 
 
Dünya yalansa, Tanrı niye bizi yalanın ortasına bıraktı?
 
 
Bazıları ne kadar kırarsa kırsın, ben kırıldıkça keskinleşirim.
 
 
Çok söz hamal yüküdür.

whatsapp sözleri
 
“Güzelliğin on par etmez.” demiş Aşık Veysel, bildin mi?
 
 
Kalp kırmadan da sevebilirsiniz, gerçekten bak.
 
 
Benden kalanlara iyi bak, bak ki bir daha dönmeyeceğimi anla!..
 
 
Sen hiç dokunmadan sevdin mi? Ben de sevmedim. :D
 
 
Göz görmezse gönül katlanırmış. Hayır ben anlamıyorum aramızdaki ilişkiye niye göz dahil oluyor?
 
 
Çok sıkıldım, çok bunaldım, yeter bir o bardayım bir bu bardayım. :D
 
 
Gelecekten bahsedenlerin gidişini izlediniz mi hiç? Ben hasta oldum vallaha.
 
 
Her gün elbet sabaha kavuşacak, sen niye karanlıktan kaçıyorsun ki…
 
 
Ellerinin dokunduğu yerler yok artık, bana kalbimden dokunacaksın ki yangın göresin.
 
 
Gözlerime bak önce, vücudum sadece beni ilgilendirir.
 
 
Kendini bir şey sanan insanların özgüvenine hayranım. İçi boş ama dışarıdan bayağı dolu gösteriyor.
 
 
Kaç gram beyni varsa akşam dışarıda bırakmış bozulmuş, olmaz bundan.
 
 
Şu burnumda tüten kokun var ya hani, canı cehenneme!
 
 
Aşk iki kişilik güzel, tek kişilik olmuyor.
 
 
Sigarayı yaktığımda izleyeceğim biri olmalı karşımda, yoksa sigaranın da anlamı yok.
 
 
Derdin çoksa yakınmayı bırak da ellerini aç, sesini o duymuyor ama Allah duyacak.
Devamını Oku
07/01/2016
Seni Seviyorum Sözleri İle Sevgilinizi Mutlu Edin | görsel 1
Seni seviyorum demek insanın içini ferahlatır karşı tarafı mutlu eder. Bizde seni seviyorum sözleri paylaşarak bu güzel sözlerle sevdiklerinizi mutlu etmenizi istiyoruz.
 
Nasıl ki anne sever yavrusunu gözünden sakınır, bir anne edasıyla seviyorum seni. Nasıl ki kuş kanatlanır kavuşur semalara, bir kuş edasıyla kavuşmak istiyorum sana.
 
 
Önce ellerini, sonra yüzünü, sonra gülüşünü sevdiğim kadın… Sen göklerin mavisi, denizin suyu, gönlümün biricik nuru… Seni seviyorum.
 
seni seviyorum sözleri
 
Sakalları gül kokan adam, beni ve yüreğimi çok sevdin. Ben ve yüreğim de seni çok sevdik. Seni seviyorum.
 
 
Yüzüne her baktığımda içimi huzura boğan bir kadın var ömrümün orta yerinde duran. Ben ki bir kere bile pişman olmadım onu sevdiğime. Her zaman güler yüzlü her zaman uyumlu olan meleğim, hayatıma gün gibi doğduğun ve beni bu aşka layık gördüğün için milyonlarca kez daha tapıyorum sana. Seni seviyorum can içim.
 

Seni seviyorum sözlerini beğendiniz mi ? O halde devam...
 
 
Seni seviyorum demek ne kadar kolay oysa. İki kelime ve on üç harften oluşuyor ama aşk öyle mi üç harfle yazılıyor bir ömür boyu sancısı sürüyor.

seni seviyorum mesajları
 
Yüreğimin içinden hiç kalkmayanım, gönül sarayım. Sevmek seni ne güzel bilmesinler, seni sevmek özen ister. Su verilmese solar çiçeklerin, sevilmezse kırılır dalların. Ben seni özenerek severim, sen benim solmayan tek çiçeğimsin.
 
 
Canımın kıyısına koyduğum, her gece koynunda uyuduğum güzel kadın. Saçların bahar rüzgarı, gülüşün yaz güneşi benim için. Seni seviyorum canım sevgilim, seni her geçen gün daha büyük bir aşkla seviyorum.
 
 
Gönlümün orta yerinde beliren bir tusunamiydin sen. Dalgalar dağıttı kıyı boyunu, canlar aldı gelişin. Kaçanlar kurtulamadı, bakanların ciğeri yandı. Sen kasıp kavurdun bunca yurdu, benim için. İyi ki geldin sevgilim. Seni çok seviyorum.

seni seviyorum yazıları
 
Dokunma diyemedim, öyle narin ki ellerin. Bana her göründüğünde ellerine dokunmak istedim. Ellerinde buldum aşkı her şeyden önce. Seni seviyorum sevgilim; ellerinle, gülüşünle, beni sevişinle.
 
 
Güzel yüzüne düşünce hüzün birden dağılır içimin kıyıları. Bütün manzaranın güneşi batar birden ve koca bir fırtına esir alır etrafı. Sen kadın; nasıl seviliyorsun gör, nasıl etkileniliyor güzelliğinden ve hüznünden bil. Seni seviyorum kadın, güzelliğinden önce seni seviyorum.
 
 
Seni seviyorum diyebilmeli her insan, en azından bir kere. Hayatı kucaklayıp sevebilmeli insan, hayatta yaşanacak çok acı çok mutlu gün var Yaşadığımız için zevk alabilmeliyiz, kötü düşünmek için hayat çok kısa. Her günün değerini bilelim ve her gün daha çok sevelim. İlk ben başlıyorum, SENİ SEVİYORUM DÜNYA!..
Devamını Oku
05/01/2016
Film İndir, Dizi İndir | görsel 1

Aradığınız diziyi veya Filmi indiremiyor musunuz ? O zaman sizlere netdepo.org web sitemizi önermekteyiz.
 

Netdepo.org farkıyla sizler de kolaylıkla dilediğiniz dizi veya filmi indirebilirsiniz.Dizi indirmek veya film indirmek için web sitemizi tercih edebilirsiniz.Şık teması ve kolay kullanılabilir arayüzü ile web sitemiz daima hizmetinizdedir.Dilediğiniz an kolaylıkla türkçe düblaj dizi vb. indirebilirsiniz.İlgili kategorilerden faydalanarak işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

film indir

Sitemiz sizlere bir çok alternatif link sunarak hızlı bir indirme işlemi yapmanıza olanak sağlar. Özellikle indirme alternatifleri arasında bulunanan mega, uptobox, 1fichier gibi dosya barındırma sitelerini seçerek indirme işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden bu sitelerden yüksek hızda indirme yapabilirsiniz.

Sitemizde bulunan filmler ve dizileri isteğinize göre normal kalite, orta kalite ve yüksek kalitede indirebilir hatta online izleme keyfinede dahil olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde sunduğumuz özel riplerle beraber yüksek kalitede ve boyutta olan filmleri yine yüksek kalite fakat düşük boyutta indirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

dizi indir

Eğer siz güncel olarak yerli dizi takipçisi iseniz sitemizde eklediğimiz ve her hafta güncel tuttuğumuz dizileri yayınlandıktan dakikalar sonra bilgisayarınıza indirebilir ve kaçırdığınız bölümleri kolaylıkla evinizin rahatlığında izleyebilirsiniz.

program indir

Yabancı dizileri seviyorum diyorsanız eğer netdepo farkıyla popüler yabancı dizileri özel riplerimizle beraber türkçe düblajlı olarak indirebilir ve altyazı okumakta sıkıntı çeken eş dost ve akrabalarınızla rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Sitemiz netdepo.org daima aktiftir.Şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Devamını Oku
05/01/2016
Duygusal Aşk Sözleri ve Mesajları 2016 | görsel 1
Duygusal aşk sözleri 2016 yazımızda 2016 yılına ait en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Aşk sözleri kategorisinde sitemizdeki tüm aşk sözlerini bulmanız mümkün. Aşk mesajları aşağıdadır;

 
Aşktan yana şansım varmış ki sen diye bir gerçek gönderilmiş bana. Sen kalbimin sahibi, sen ruhumun can alevi, sen gönlümün efendisi, aşk senin gerdanının kolyesi, dudaklarının tebessümü,  aşk sen ve benim doğum günümüzdür.
 
 
Güzel bir sabah ve sana uyanılan bir gün daha. Bir insana nasıl yakışır sabahlar bu kadar. Seni uyandığın sabahlar kadar seviyorum sevgilim.
 
duygusal aşk sözleri
 
Rüzgarla dalgalanan saçların gibi uzun olsun ömrümüz, birimiz geride kalırsa ikimizin canı yanar. Bu aşk ebedi olmalı sevgilim, iki cihanda da ebedi kalmalı.
 
 
Senden başka herkes hükmünü yitiriyor gözümde. Hatta herkes o kadar hükümsüz oluyor ki, senin olduğun dünyada diğer insanların varlığını unutuyorum. Senden başka kimseyi umursamıyorum, kalbim sana yumuşadıkça dışarıya gaddarlaşıyor sevgilim. Bir tek senin için yaşıyorum.
 
 
Hayatıma anlam katan en güzel bahar, çiçek kokuların gelir burnuma sen yokken. Buram buram kokun gelir önce, sonra kapatırım gözlerimi gülüşün gelir, gözlerin gelir, kahkaha seslerin gelir. Sonra açarım gözlerimi, bir bardak çay alır seni özlemeye devam ederim, sanki hiç gelmeyecekmişsin gibi.
 
romantik aşk sözleri

Duygusal aşk sözleri yazımızdaki sözlere devam ediyoruz, unutmayın sayfamızdaki sözler hiçbiryerde olmayan bize ait sözlerdir. 
 
Yüreğimin en olmazına aldığımsın. Birken birden bin oldu sevgim. Bana sevmeyi yeniden öğreten kadın, yanımda kal hep. Bu aşk bizimle birlikte yaşamaya devam etsin. Sensiz bir dünya, sensiz bir kalp, sensiz bir ben istemiyorum artık. Seni çok seviyorum.
 
 
Gönlümü gönlüne emanet ediyorum sevgilim. Biliyorum ki sen emanetlere ihanet etmezsin. Seni sevdiğim için hiç pişman değilim, eğer ben pişman ettimse özür dilerim.
 
 
Yıldız Tilbe dinleyin, bağıra çağıra deyin ki; kalbim duraksız, haykırışlarda, ne yapsam ayrılamam senden asla. Hafife alma, aşk vurur insana, bu kadar kolay sanma, delikanlı.
 
aşk mesajları
 
Şarkıların adı sen, dinlediğim her şarkıda senin gülüşlerin. Seni bu kadar anımsamak hoşuma gidiyor sevgili. Seni sevmek hoşuma gidiyor, senin her gün sakallarımı oynayıp çocuklarımızın hayalini kurman hoşuma gidiyor.
 
 
Ben ve sen… Evimiz var bir de, e tabii çocuklar da olacak ama önce sen çok mutlu olacaksın. İstediğin her yere birlikte gideceğiz, birlikte yeni yerler keşfedeceğiz. Ne zaman ki yoruldun dinlenmeye çekileceğiz. Biz sadece ikimiz olcağız sevgilim, ikimiz yaşayacağız ve öleceğiz.
 
 
Gözlerini kapat ve beni hisset her gece yatmadan önce, hisset k hemen uykulara dal. Ben de uykuya dalacağım, seni göreceği rüyada. Birbirimize sımsıkı sarılacağız ve bir bakmışız sabah olmuş, kapında çiçekler. Her günün mutlu geçsin istiyorum be kadın. 
 
Son olarak sevgiliye uzun mesaj yazımızı da sizlere tavsiye ediyoruz.
Devamını Oku
04/01/2016
Kapak Sözler, Kapak Laflar 2016 | görsel 1
Kapak sözler 2016 yazımızda en kapak sözleri ve mesajları bulabilirsiniz. Sitemizdeki kapak sözleri başka hiç bir yerde bulamazsınız.

Türk kızlarıyla Hint kızlarının ortak bir özelliği vardır. İkisi de öküze tapar.
 
 
Annenin düğünde sana yamamaya çalıştığı kız için giderli hatun demişsin. Bak aslanım şurdan sana bir sağ gider çakarım. Bir daha ne yana gideceğini şaşırırsın. Ben varsam adam olacaksın, bir tek bana tapacaksın.
 
 
Kokumu sevmiyormuş, kendisi ahırda kala kala alışmış bok kokusuna benimkine laf atıyor.

kapak sözler
 
Aşk şarabı içmişmiş, bak bakayım bir şişenin üstüne üzüm lan o.
 
 
Kadınlar çiçöğtür diyen romantik arkadaş, bütün çiçeklerin a**na koydu.
 
 
Duvarlar üstüne geliyorsa pusup kalmayacaksın arkadaş, kafa tutacaksın. O senin üstüne geliyorsa sen de onun üstüne gideceksin.

Kapak sözler ve kapak laflar yazımızdaki sözler devam ediyor:
 
Adam mermiye kafa atıyormuş, ben de diyorum bu adamın kafası niye bu kadar ağır.
 
 
Bekle dedi ve gitti ben de hala bekliyorum. +Bekle bekle daha çok beklersin.

kapak mesajlar
 
Yolda önüne bakarak yürü, aleme salça olma, karıya kıza laf atma, ADAM ol lan azıcık.
 
 
Bazı insanlar aynı domestos gibidir, ömrünü soldurur.
 
 
Bir erkeğin ayak kokusundan daha iğrenç bir şey olamaz arkadaş. Tuz ruhu çekmeye razıyım yeminle. Ayak lan o, t*şak gibi kokuyor.
 
 
Herkes ne kaybettiyse söylesin deseler; ben kalbimi kaybettim derim, sense şerefini.
 
 
Sen kızın giderine bak, kız senin gelirine. Hal böyle olunca ne oluyor? Biri geliyor biri gidiyor.
 
 
Gözüne toz mu kaçtı premses, rimelin akmış.
 
 
Düşenin dostu olmaz diyen abimin ağzından öpeceğim. Ne büyük adammış o, herkes onu dinliyor.
 
 
Yağmur yağmadan şemsiye açan adam, daha evlenmeden boşanma dilekçesi de yazar.
 
 
Sana seni seviyorum diyor, ileride benim karım olacaksın eminim seni istiyorum diyor ama facebook da ilişki durumu yapalım deyince, AAaaaa hayatım ben kimseye özelimi açmam diyor. Yok ya! Özeline özellik katarlar, ya adam olacaksın ya babayı alacaksın.
 
 
Her derde devaymışım, ıhlamur muyum lan ben.
 
 
Sevecek buyur sev, sevmeyeceksen hiç girme o topa, patlatırlar.

kapak yazılar
 
Neymiş efendim bomba gibi hatunmuş, elinde patlar o hatun haberin olmaz.
 
 
Kadınlara taş, at, bomba diyorlar da sorun olmuyor, onlara öküz, odun denilince kıyamet kopuyor. Pardon siz hayırdır?
 
 
Her sabah erkenden kalkıp ona kahvaltı hazırlayacakmışım, pardon da sen kimsin?
Devamını Oku
29/12/2015
Aşk Sözleri, Aşk Yazıları ve Aşk Şiirleri | görsel 1
Aşk sözleri ve aşk mesajları yazımızda en güzel aşk sözleri yazılarını bulabilirsiniz. Sitemizdeki aşk sözleri hiç bir yerde bulunmayan sözlerdir.


Duyduğum bir şarkıda bahsediliyordu senden. Acaba bu şarkı bu kadına mı yazılmış dedim. Sonra o kadın benim dünyam oldu. O kadın benim iç sızım, bam telim, gönül gözüm, can evim oldu. Sen kadın, öyle güzel, öyle nazlı…
 
 
Masumluktan yana nasibini almış bir yüzdü senin yüzün. İnsan baktıkça nurlanıyordu sanki. Bir insan senin yüzüne bakıp da kötülük düşünemezdi. Sen bu dünyanın görülebilen tek meleğiydin. Şimdi ise sadece benim meleğimsin.
 
aşk sözleri

Aşk sözleri ve aşk mesajları yazımız en güzel aşk yazıları ile devam ediyor.
 
Kanatların vardı, takıldım peşine. O kanatlar bana yuva oldu şimdilerde. İnsan evini bu kadar sever mi… Öyle çok seviyorum ki seni.
 
 
Beni kırıklarla dolu koca hayatın içinden çıkaranım; iyi ki gül çehrene takılı kaldım. Şimdi düşünüyorum sen olmasan halim ne olurdu. Mutsuz, somurtkan adamın tekiydim. İyi ki geldin, iyi ki beni ve bizi çok sevdin. Seni seviyorum.
 
 
En güzel şarkılarda seni duymak, en güzel resimlerde seni görmek, en bilinmez şehirlerde sana rastlamak… Hayatım boyunca devam edecek bu masalın en güzel parçası oldun kadın. Sana minnettarım.
 
aşk yazıları
 
Gülen yüzüne çiçekler dökülür, yapraklar boy salar. Aşk bir tek senin yüzünde vuku bulur. Gülüşü gül, teni esmer kadın. İyi ki hayatımdasın.
 
 
Sevmek delicesine, tapmak en içten en derinden… Sen gibi sevileni bulmak da zor, ben gibi seveni de. Benim güzel yüzlü sevgilim, seni seviyorum.
 
 
Damla damla dökülür yanaklarından aşk tebessümü. Ben bir seni tanırım, bir de bana bakan gülüşünü. Görseler almak isterler bendeki duruşunu. Sen gitme sevgilim, bu cihanda bize ayrılık haram.
 
 
Pamuk ellerinden, yeşil gözlerinden öpmek isterim adını her zikrettiğimde. Dudaklarım değer de tenine, ayıramam gül benzinden. O öpüş ki beni alır götürür başka zamanlara, ben o zaman anlarım aşkın kıyısında yüzmek ne ala…
 
aşk mesajları
 
Parmak uçlarında dans etmek gerek bazen, bazense avuç içlerine saklanmak. Hiç çıkmamak gerek senin gönül çevrenden. Sen gidersen kuşlar kanatsız, çiçekler yapraksız, doğa tabiat anasız kalır.
 
 
Belki de bir keman notası anlatıyordu seni ilk. Güzel sözler yazılıyordu notalarına. Sesin insanı içine çekiyordu. Sesin sensiz olmaz diyordu. Sensiz olamadım sevgili, aldım içime seni sımsıkı tutuyorum. Gitme istiyorum, hep benimle burada kal ve birlikte döndürelim dünyayı. Sen hep dizlerimde uyu, ben hep sana masallar anlatayım. Seni seviyorum.
 
 
Şarap kızılı saçlarından öperim seni. Derin bakan gözlerini manzaram bilirim, konuşan dilin bana en sevdiğim şarkıları söyler. Seni sevmek böyle bir kader.
Devamını Oku
25/12/2015
Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı nasıl yapılır ? | görsel 1

Günümüzde insanların kullandıkları her üründe kendilerine has ve özel olması özelliğini aradıklarını görmekteyiz. Bunun sebepleri arasında bir çok neden olabilir. Ancak en büyük neden, kişilerin kullandıkları ürünlerin hem çok şık, hem kendi zevklerine uygun olması, hemde bu ürünlerin kimsede olmaması gibi nedenler vardır. Bu yüzden birçok alan kişiye özel üretim yapmaya başlamıştır.

Ülkemizde butik olarak adlandırılan ve kişiye özel üretimin yapıldığı kurumlar genellikle kıyafet ve elbise sektöründe önde gelmektedir. Bunun sebepleri arasında kıyafetlerin daha kolay erişilebilen bir ürün olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak kuyumculuk sektörü içerisinde de butik üretim yapan kurumlar vardır. 

Bu kurumlar kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımıda yapmaktadır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu hizmeti yerine getiren kuruluşlara ulaşmak için internet en büyük mecra olacaktır. Çünkü internet üzerinde Kişiye özel pırlanta yüzük tasarımı altında aramalar yapıldığında, bu hizmeti satan kurumların çalışma prensiplerinden daha önce bu kurumlar ile alışveriş yapan bireylerin yapmış olduğu yorumlara kadar hepsini görmek mümkün olacaktır. Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı yapan kurumların, istenilen ürünün boyutu, gramı ve tasarımı fark etmeksizin, bu işlemleri yerine getirmeleri mümkündür. Genellikle insanlar küpe, kolye, yüzük gibi takılarda çok fazla pırlanta detayı görmek isterler. Ancak insanların kuyumculara gittiklerinde her zaman tarif ettikleri tarzda olan mücevherlere yöneldikleri fark edilmiştir. Bu sebep ile kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı, çok uygun fiyatlarda ve mükemmel hizmetlerde insanlara sunulmaktadır.

<div id="SC_TBlock_83086" class="SC_TBlock">loading...</div> <script type="text/javascript">var SC_CId = "83086",SC_Domain="n.ads2-adnow.com";SC_Start_83086=(new Date).getTime();</script>

<script type="text/javascript" src="http://st.n.ads2-adnow.com/js/adv_out.js"></script> 

Peki özel tasarım yaptırma süreci nasıl işliyor?


Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı yapan kurumlarda en dikkat çeken hizmetlerden birisi eski mücevherlerin tekrar kullanılabilir bir hale getirilmesidir. Bu işleme restore etmek denebilir. Müşterilerin isteklerine göre getirilen bu mücevherlerde isterlerse restorasyon işlemleri yapılır, isterlerse bu mücevherin sahip olduğu kıymetli ürünlerin işlemlerden geçerek daha farklı modellere ve takılara dönüştürülmesi sağlanmaktadır. 

Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı yapan kurumlardan bu hizmetleri satın almaya çekinmek gereksiz bir durumdur. Eğer müşteriler gerçekten bu hizmeti uzun yıllardır en iyi şekilde yapan kurumlara giderlerse, karşılaşacakları fiyatlar da buna bağlı olarak daha düşük fiyatlar olacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız

Ayrıca sahte pırlanta yüzüklerle alakalı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. http://www.musvette.net/sahte-pirlanta-yuzugun-gercek-pirlanta-yuzukten-farklari-nelerdir/

Devamını Oku
25/12/2015
Plastik Cerrahi ile Göğüs (Büyütme) Dikleştirme | görsel 1

İnsanlık tarihinin başlangıcından beri kadınların en büyük kaygısı olmuştur güzel olmak. Güzellik uğruna herşeyin mübah olduğunu düşünen hanımlar ise bugüne kadar bir çok çilelere katlandılar. Fakat teknolojinin tıp bilimi ile buluşmasından sonra işler olumlu yönde değişti. Plastik cerrahi olarak ortaya çıkan tıp dalı kadınların en büyük kurtarıcısı oldu. Günümüzde bir çok estetik cerrahioperasyon en ileri yöntemler kullanılarak gerçekleştiriliyor. Adeta kadınların bu uğurda geçmişte katlandıkları acılara nispet yaparcasına.

 

Modern dünyanın güzellik kavramında ise göğüslerin ön plana çıkmış olduğu görülmektedir. Bir çok kadın, güzelliklerinin ve özgüvenlerinin tamamlayıcısı olarak kusursuz göğüslere sahip olmanın peşinde. Bu nedenle, meme büyütme ve özellikle göğüs dikleştirme operasyonları dünyada en çok tercih edilen estetik ameliyatlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Üstelik konusunda uzman doktorların ve hastanelerin rekabet içine girmesiyle de estetik piyasası iyice kızışmış durumda.

meme dikleştirme

Başta genetik bağlar olmak üzere, dengesiz beslenme, hareketsizlik, yaşlanma ve hamilelik döneminde emzirme gibi nedenler göğüslerde deformasyona neden olur. Bu durum ise sarkmış memeler ve dolgunluğunu kaybetmiş göğüsler olarak sonuçlanmaktadır maalesef.

 

Bu durumdan hoşnut olmayan hanımlar, meme dikleştirme ve göğüs büyütme operasyonu yapılmasını tercih edebilirler. Bu cerrahi operasyonun sonucunda ise yepyeni bir görünüme kavuşabilirler. Göğüslerin dolgunluğunu ileri ölçüde artırılır ve aynı boyutlarda olacak şekilde düzeltilerek simetrik dengelerinin aynı olması sağlanır. Ayrıca, memede hacim kaybı mevcut ise operasyon sırasında meme protezi de yerleştirilebilir.
 

Meme dikleştirme operasyonu soncunda ise elde edilecek en büyük şey, güzellik hissinin perçinlenmesinden doğacak daha güçlü bir özgüven.

Meme Dikleştirme Operasyonu Hakkında Merak Edilenler;

·         En önemlisi operasyonun oldukça rahat ve risksiz geçmesidir.

·         Operasyon lokal değil, genel anestezi yöntemi ile uygulanır ve ortalama 3 saat sürer. Böylece, bıçak altına yatmak psikolojik açıdan daha da kolay. Sadece gözünüzü kapayıp açacaksınız ve işlemler tamamlanmış olacak.

·         Meme protezi kullanılırsa kol hareketlerinde bir iki gün boyunca kısıtlılık olabilir.

·         Ameliyattan sonra 6 hafta boyunca sporcu sütyeni giyilmesi önerilir.

·         3 ay boyunca ağır spor yapılmaması önerilir.

·         40 yaşından genç hastalarada meme ultrasonografi, 40 yaşın üzerinde ki hastalarda mammografi tetkikleri istenebilir.

göğüs meme dikleştirme plastik cerrahi operasyon

meme dikleştirme ve plastik cerrahi

Daha fazla bilgi edinmek için melikeerdim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku
24/12/2015
Reklamı Kapat