Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları,Sözleri,Yazıları |  görsel 1
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımzıda sevgiliye iyi geceler sözleri, iyi geceler mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde bizimle iyi geceler sözlerini yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
 
 
Sol yanıma en çok yakışan kelebeğim, yeni bir güne seninle uyanmak benim en büyük avuntum. Seni seviyorum, iyi geceler.
 
 
Geceler çöker üstüme yine, karanlıkta kaybolurum da bulamam yönümü. Benim yolum sensin sevgili, bir tek seni unutmam bulurum. İyi geceler.
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
Zehir zindan şimdi buralar. Güneş sırtını döndü bize, bütün aydınlığı kendisiyle birlikte götürdü. Bize düşen yeni günü en güzel umutlarla karşılamak… İyi geceler sevgilim.
 
 
Canımın içine kattığım sevgilim; güneş kadar parlak yüzüne düşünce gecenin karası, güneşi arar gözlerim. Parlayan gözlerine ancak güneş eşlik eder. İyi geceler.
 
 
Gözlerinin parıltısı işliyor geceme yine. Sigaram ağırdan ağırdan tütüyor, ruhum uyuyan bedeninin yanına göç etmek istiyor. Her gece bu duygu sarılıyor boynuma, güneş doğana dek beni terk etmiyor. İyi geceler sevgilim.
 
 
Karanlığın zifirindeyim yine bu gece, ayın şavkı odama vurdu. Gölgem ise hemen pencerede duruyor, yolunu gözlüyor sabahın. Her sabah sana uyanmanın tadını sen hiç bilemeyeceksin sevgili. Sana geceler tatlı, bana sabahlar. Sana iyi geceler, bana günaydınlar.
 
 
Nefes aldığım her gün biraz daha yaklaşıyor ölüm, gelip çalacak kapımı elbet bir gün ve ben dur diyemeyeceğim. Öleceğim bir gün sevgili, toprak olacağım. Hayatına iyi geceler diyen biri olmadan devam etmeyi öğrenebilecek misin? Yoksa çok geç olmadan bana evet diyecek misin? İyi geçmiyor geceler, sen yanımda uyumayınca.
 
 
Ağarsa gün, kaybolsa bu siyah gökyüzü… Ben sana iyi geceler demeyi unutsam da her sabah yanımda günaydınlarla karşılasam… Nasıl olurdu?
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
İyi gecelerin olsun sevgilim, bana bitmeyen geceler sana gün olsun. Benim sevmediğim siyah sana dokunamadan son bulsun.
 
 
İyi geçer geceler sen olunca, iyi geçsin geceler güne bulaşınca. Karanlık yüzündeki mutluluğu gölgelemesin hiç, gün ayacak da bana koşacaksın daha…
 
 
Ah güzel gönlüne taptığım kadın. Her gece ayrılık vakti bizim için. Bedenlerimiz yine sabahı bekliyor, ruhlarımız birbirimizin başında sabahlıyor. İyi geceler benim batmayan güneşim, iyi geceler.
 
 
Sensiz bir gece daha… Oluk oluk siyaha boyanıyor gökyüzü. Odamda sadece yanan bir mum ışığı, bir de gözlerinden parıltı çalmış ay ışığı. İyi geceler gönlümün sultanı.
 
 
Ah bir bilsen geceler bana haram. Bir görsen nasıl büyük yaram… Geceler bitmek bilmeyen zindan karam. İyi geceler sevgilim, bu gece de uyku bana haram.
 
 
Seni görmemek geceler boyu, nasıl uyuduğunu hiç bilmemek… Bir gün beraber uyumanın umuduyla avunuyorum geceleri. Geceler geçer mi bilmem, iyi geceler benim aşk devrem.
 
Sevgiliye iyi geceler sözleri yazımızın sonuna geldik daha fazla sevgiliye iyi geceler mesajları <- için tıklayın.
Devamını Oku
12/04/2016
Facebook Lite İndir, Facebook Lite |  görsel 1

Veri bakımından Facebook uygulamasına oranla çok daha ekonomik olan ve hafızası düşük, eski sürüm Android cihazlar için tasarlanmış Facebook Lite ile, kasmadan iletişim kurmanın avantajını yaşayın.

 

Güncellemelerve resimler paylaşarak arkadaşlarınızla irtibat halinde olun, mesajlaşın hatta en sevdiğiniz arkadaşlarınızla aynı anda, aynı platformda grup oluşturup sohbet edin ve zamandan tasarruf ederek bu konuda da ekonomik bir hamle yapın.

 

Ücretsiz olarak hızlı iletişim kurmanın yeni yolu, Facebook Lite uygulamasıyla anında haberleşin. 2G ağları yavaş bağlantılar için ideal bir tasarıma sahip bu mini Facebook uygulamasıyla, arkadaşlarınızı takip edin ve Facebook Lite indir özelliklerinden yararlanın.

 

Yorum yapın, bildirim yapın veya konum paylaşın orası size kalmış bir durum ve uygulama şekli. 1MB'dendaha küçük bir boyuta sahip olan Facebook Lite bu özelliğinden dolayı, diğer uygulamalara oranla daha çabuk yüklenir. Uygulamayı google playüzerinden ücretsiz ve güvenli şekilde indirebilirsiniz.

Facebook Lite İle Kotanızı İdareli Kullanın

Uygulama ayrıca bütün Android cihazlarda çalışabilir bir niteliğe sahiptir. En samimi, can arkadaşınız sizden çok uzakta olsa bile, gün içerisinde neler yaptığını, nereye gittiğini ve eğer konum da paylaşmış ise, şuan nerede olduğunu, yani yanınızdaymış gibi haberdar olmanız Facebook Lite indiruygulamasıyla yalnızca internet bağlantınızı kullanarak mümkün. Sevdiklerinizi habersiz bırakmamak için, sizde gün içerisinde yaptıklarınızı paylaşın ya da mesajlar atın. Üstelik bunları yaparken de cep telefonu hafızanızı kasmanıza gerek kalmayacak. Az veri ile çok işlev yapmanın doğru yöntemi Facebook Lite ile, bütün ağ koşullarını çalıştıran uygulamayla tanışmak ve farklı özelliklerinden kalite ile yararlanmak için, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Facebook uygulamasından ve cep telefonu cihazından bir süreliğine vazgeçemeyecek olanlar için, kasma veya herhangi bir sıkıntı olmadan uygulamadan faydalanmanın adresi, Facebook Lite uygulaması, işlemci kullanımı ve ram kullanımı boyutu bakımından çok daha gelişmiş ve gayet iyi bir seviyededir.

 

Hız ve pil tüketimi konusunda oldukça başarılı olan Facebook uygulamasını artık neredeyse, her internet kullanıcısı için vazgeçilmez bir zemine sahip. Eski ya da yeni sürüm Android cihazlar için uygun olan ve Facebook Lite uygulamasıyla, sevdikleriniz ve değer verdikleriniz hep sizin bir telefon uzağınızda. Facebook Lite uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
12/04/2016
Sevdiğime Kıskançlık Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımzıda sevgiliye kıskançlık sözleri ve mesajları bulabilirsiniz. Kıskançlık sözlerini sevdiğinize göndererek ona kıskandığınızı belli edebilirsiniz.
 
 
Başkasına değen gözlerini kıskanırım ben. Bulutları, ayı, güneşi, yağmuru, çamuru kıskanırım. Güzelliğini kıskanırım sevgili en çok, sen kadar güzeli yok.
 
 
Gülüşlerini sadece bana sakla sevgilim, gülüşlerin Eros’un oku. Duyan aşık oluyor, görenin dili tutuluyor. Sen sadece bana gül, başka kulakların içine girmesin kahkahaların.
 
 
Şimdi hangi elden kıskanayım seni, hangi köşe başındaki kadından, hangi gözden sakınayım. Gidiyorsun, nasıl görüp seni saklayayım. Ya başka göz değerse üstüne, ya başka el tutarsa ellerini…
 
kıskançlık sözleri
 
Her geçen gün sana karıştıkça daha da coşuyor içim. Havada uçan kuştan bile kıskanır oldum güzelliğini. Ah sevgili, keşke benden başka kimse görmese seni…
 
 
Paylaşamıyorum gülüşlerini, dokunuşlarını kıskanıyorum masadaki telefondan, kokunu kıskanıyorum rafta duran kitaplardan, seni kıskanıyorum insanoğlundan. Ey sevgili kendini zincirle ve kilidini bana ver.
 
 
Kıskanmak ne gereksiz şey,  biri hişt dese dilinden keser önüne meze yaparım.
 
 
Kimsenin dilinde gezmesin senin adın, adını dahi kıskanırım.
 
 
Sen benimsin ve benim olanın hayalini başka kimse kuramaz.
 
 
Eğer başka kafalarda geçerse adın, kafasını bırak gölgesini patlatırım.
 
 
Kıskanmadım ki ben seni, sana fazla yanaştı ben de ciğerinin sapından tavana astım.
 
 
El adamı gibi durma kıskan biraz. Ben sevgiye muhtaç, ilgiye aç. Ey kız ahalisi; bir erkeğe sun bir fırsat, kıskandıysa senindir, kıskanmadıysa kaldır hemen çöpe at.
 
 
Bilim kadını olmak gerek bazen; bir iksir hazırlamalı ve seni küçültmeye yaramalı. Parmak çocuk kadar olmalısın ve ben seni bütün dünyadan saklamalıyım. Cebimde yaşar mısın?
 
 
Hangi dilde, dinde, ırkta olursak olalım kıskanmayan erkek, erkek değil gevşektir.
 
 
Ne güzel geliyor radyodaki şarkı kulağıma; “Kıskanırım seni ben, kıskanırım kalbimden, bu nasıl aşk Allah’ım öleceğim derdimden.”
 
sevgiliye kıskançlık sözleri
 
Sen sevmek nedir bilme emi, sevdiğin her şeyden kıskanırım ben seni.
 
 
Kıskanç bir yanım var benim, bilmem bilir misin? Dilindeki sözü, üstündeki gözü, kalbindeki özü kıskanırım ben.
 
 
Değmesin sana başka bir ten, dokunmasın saçlarına rüzgar dahi. Ben seni gözümden kıskanırım, başka gözleri sürerim kabul edemem ki…
 
 
İçimdeki sızıdan kıskandım ben seni, gözümdeki yaştan, alnımdaki kırışıktan. Sen ki başka ellere gittin; ben o elleri yakıp yıkmaz mıyım en baştan?
 
 
İçtiğin sigaranın izmaritini kıskanırım bazen, bana değmeyen dudakların ona değdi diye.
 
 
Parmak uçlarından kıskanırım seni kadın, avuç içlerini sen düşün.
 
 
Bir dokun, bin kıskan.
 
 
Kendimden, sevgimden öte bir şey varsa, o da gözü dönmüş kıskançlığımdır. 
 
 
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye kıskançlık sözleri bitti.
Devamını Oku
11/04/2016
Cuma Mesajları / Smsleri / Sözleri |  görsel 1
Cuma mesajları yazımızda cuma mesajları cuma sözleri cuma günü gönderebileceğiniz en güzel cuma smslerini bulabilirsiniz.
 
Cuma günü İslam alemi için büyük önem taşıyan bir gündür. Hadis-i Şerif'te belirtildiği gibi bugün Müslümanlara Hayır,bereket ve iyilik vardır. 
 
 
Cuma gününün önemine dikkat çeken pek çok hadisi şerifler mevcuttur. Bu mübarek güne uygun hal ve tavır almak, hayırlı amellerle meşgul olmak, farz ve Nafile ibadetleri bolca yerine getirmek en uygun davranışlar olacaktır. Eş dost akraba ve hısımları arayıp görüşmek hiç değilse güzel söz içeren bir mesaj yollamak yerinde olacaktır
 
 
*Allahu Teala Cuma gecesinde bütün müslümanları mağfiret eder günahlarını bağışlar. (Hadis-i şerif)
 
 
*Cuma namazından sonra 7 defa ihlas ve yedi defa Felak ve Nas surelerini okuyanı Allahu Teala bir hafta kazadan beladan ve kötü işlerden korur.
 
 
*Cuma günü bana çok salavat okuyun Çünkü cuma günü bana salavat okuyan kimse daha salavatın bitirmeden o bana ulaştırılır (hadis-i şerif)
 
cuma mesajları
 
*Ey Rabbim cumayı en bereketli kıldığın gibi bizleri de mübarek Cumanın bereketi ile bereketlenenlerden eyle.
 
 
*Allahım bu mübarek cuma gününde kabul olunmayan duadan, def edilmeyen Beladan, şifa bulunmayan hastalıktan, Huzur bulmayan kalpten, seni zikretmeyen dilden yine sana sığınırım. *O günde öyle bir saat var ki Müslüman bir kul o saatte denk getirerek Allah'tan hayırlı bir şey isterse Allah onun isteğini verir (hadis-i şerif). Rabbim mübarek Cuma günü hürmetine Dualarımızı kabul eylesin.
 
 
*Gönüller dua ile birleşince cumalar da güzelleşir. Mübarek cuma günü dualarınızda unutulmamak dileğiyle
 
 
 
*Dua kalpleri yakınlaştırır, kini nefreti def eder. Şu güzel cuma günü hatrına tüm İslam alemi için dua edelim. Gönüller bir dualar bir cumalar hayırlı, mübarek, bereketli olsun.
 
 
*Bağışlaması bol rahmeti bol Bereketi bol Rabbim. Güzel Cumaların hürmetine güzel Peygamberimiz Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi ve Sellem hürmetine dualarımızı makbul ibadetlerimizi kabul eyle.
 
 
*En güzel dua Müslümanın Müslüman kardeşi gıyabında ettiği dua ise eğer, mübarek cuma günü dualarınızda unutulmamak dileği ve duası ile.
 
 
*Rabbim özümüzü de gözümüzü de gönlümüzü de Allah aşkıyla doldursun. Her günün her saatini cuma edasıyla geçirmeyi nasip etsin. Hayırlı ve bol bereketli cumalar.
 
Devamını Oku
01/04/2016
Sevgiliye Güzel Sözler 2016 |  görsel 1
Sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Ne zaman sen gelsen aklıma gözlerimi kapatıp kahkahalarını duymaya çalışıyorum. Kulaklarım ilk defa böylesine güzel kahkahalara tutundu.
 
 
Seni sevmek öyle bir mesele ki sevgili, bütün sevgiliyiz diyenler utanır sevmek meselesi işin içine girince.
 
 
En güzel şarkılarla karşılıyorum seni her sabah zira günümü aydıran en güzel melodi senken, sözler benden olmalı.
 
 
Duyduğum seslerin hiç biri bu denli etkilememişti beni. Senin sesin öyle bir ses ki sevgili, ne zaman duysam kulaklarıma can gelir.
 
 
Güneşli günleri severim ben en çok zira benim için her gün bıkmadan hep doğan tek güneş sensin.
 
 
Senin sesin, senin soluğun öyle yakıştı ki kulaklarıma, tenime başka hiçbir elbise böylesine oturmadı üstüme.
 
 
Yüreğime yerleşen en güzel hayalimsin, her gün yeniden kuruyorum seni ve yaşıyorum en baştan.
 
 
Renkler sevgili; her tonunda sen, her tuvalde sen, her sanatta senin bir parçan. Bütün renkler sadece senin için var sanki.
 
 
Siyah eksik bir tek, sen beyazsın, sarısın, yeşilsin ve en çok da kırmızısın. Şarabımın kırmızısı, aşkımın kırmızısı, kanımın koyusu…
 
Sevgiliye güzel sözler yazımız hız kesmeden devam ediyor.
 
 
Can evim, benim güzel sevgilim… Ne zaman seninle olmak hayali alsa beni bir martı yanaşır vapura.
 
 
Seninle yaşanacak o kadar çok günümüz var ki, her gün biri eksiliyor diye gönlüm hep geri sarıyor anıları.
 
 
Göz kapaklarını sevdim en çok; her gece benimle kapanan ve her sabaha benimle açılan…
 
 
En gerçek duygularla sesleniyorum sevgili, seni seviyorum… Ben ki gerçeklerden kaçan bir adam, sana en gerçek duygularla bağlıyım.
 
sevgiliye güzel sözler
 

Sevgiliye Güzel Sözler

 
Kaçamadığım yanımsın sen benim. Her gün yeniden yeniden yakalanıyor kalbim aşkına.
 
 
Seni bir tek benim aşkım iyi eder sevgili, her gecende her gündüzünde sıkışıp kalmaya razıyım.
 
 
Seninle gidilir her yola ve seninle dinlenir arabada son ses müzik. Bir seninle geçerim kendimden böyle zamanlarda.
 
 
Seni senden iyi bir ben bilirim bir de her parçana aşık olan bu kalbim.
 
 
Her parene ayrı aşığım, her notana ayrı düşkün, her karene ayrı yangın…
 
 
Seninle güzel bu baharlar, sen olmayınca ne tadı ne tuzu oluyor çiçeklerin.
 
 
 
Senden ötesi ölüm sevgili, sen olmayınca nefes geçmek soluk borumdan…
 
 
Aşk kırıntıları takılmışken boğazıma, bana bir bardak su olan sendin. Sen benim yaşam sıvımsın, sen olmayınca sanki damarımdan kan geçmiyor.
 
 
Seni sevmek için yaşadığımı fark etmem iki bakış mesafesi kadar zaman aldı. 
 
 
Saçlarında bahar taşıyan kadın; sen nasıl güzel çiçek açtın, bu toprağa ne güzel tohumlar attın.
 
 
Sol kaburga kemiğimin altında sürekli çarpan bir şey var, sadece seni görünce hissedebiliyorum onu. Sanki benim çalar saatim bu, ne zaman sen olsan direk atmaya başlıyor.
 
 
Seninle başlar en güzel şiirler, seninle dolar gökyüzüne mavi, sen varsın diye öter bülbüller, senin rengin diye açar kırmızı güller.
 
 
Sen kadın; solgun sonbahar çiçeklerini bahara kadar taşıyıp, bütün sevginle onları baharda açtıransın. Sen benim yaralarıma merhem olan, yaralarımın kabuklarına üfleyensin. Sen serinlik, sen serap sen bu kalpte parlayan en büyük yıldızsın.
 
 
Kendim için yaptığım en iyi şey seni sevmek oldu. Bana sevgiyi son damlasına kadar aşılayan kadın; sen olmasan ne gökyüzüm güneş açardı, ne de geceleri parlayan yıldızlarım ışık saçardı.
 
 
Sensizlik diye bir gerçek var ve bu gerçeği yaşamak için kendimi hiçbir şartta hazır hissetmeyeceğim.
 
sevgiliye güzel sözler
 
Kalbimin üstüne koy o narin ellerini, sevgimi hisset ve beni seninle geçecek güzel bir ömre sevket zira sensiz bir ömür geçirmek ölüm kadar soğuk ve acı.
 
 
Seninle başlayan ne varsa bugün hepsi içimde yaşıyor. Seninle olan ne varsa bugün hala içimde olmaya devam ediyor. Sana benzeyen ne varsa bugün hala olağanca gücüyle beni sarmaya devam ediyor.
 
 
Daha çok sevmek istiyor insan, daha çok bakmak, daha çok koklamak, daha çok sarsılmak. Bu dünyanın fani oluşu sırf bunların sona ereceğinden ötürü kötü yoksa ölmek mesele değil.
 
 
Senin gökyüzüne sığmak istiyorum her gece. Senin için parlamak, senin için dolunay olmak, senin için geceleri hiç gözlerimi kırpmadan gökyüzüne bakmak. Sen olan her şey bu denli ağır basıyor içimde, sana olan sevgim kendimi benden çok ötelere fırlatıyor.
 
 
Gözlerinde bulduğum huzra başka hiçbir yerde rastlamadım sevgili. Gözlerini koy ömrüme, hiç dert keder bulamasın beni.
 
 
Senin varlığınla ısınıyorum ben geceleri, sigarama eşlik ediyor içimdeki sevgi seli. Ben ne zaman yalnız kalsam sana dönüşüyorum sevgili.
 
 
Sadece kahve yeter seninle yıllarca sohbet etmeme. O sıcaklığın sarar da bırakmaz beni, o kahve hiç soğumaz mesela masada sen varsın diye. O muhabbetin hiç sonu gelmez ve ben sırf bu sebepler için sana bitmeyen kahveler yapabilirim.
 
 
İçime çekince nefesini, nefesine karışmak gelir içimden. Ne zaman nefesine karışsam ayrılamam bu cennet nehirden. 
 
Sevgiliye güzel sözlerin sonuna geldik, benzer yazılar için tıklayın -> sevgiliye güzel sözler
Devamını Oku
28/03/2016
Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye |  görsel 1
Sevgiliye mektuplar yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel mektupları bulabilirsiniz. Sevgiliye kısa kısa mektuplar.
 
Gülüşünün ortasından öpmek istediğim, her yüzüne baktığımda içime şiirler serpenim. Senin güzelliğin karşısında yaz güneşi tepemde sanki ve ben eriyorum sıcaktan. Ağlayıp üzüldüğünde kış geliyor aniden de donuyorum soğuktan. Bendeki etkinin ne kadar kuvvetli olduğunu görebilsen neden seni bu kadar çok sevdiğimi daha iyi anlayabilirdin.
 
 
Sana ne zaman baksam aşkın en sek haliyle can bulurum karşımda. Avuç içlerimden terlemeye başlarım her seferinde ve enseme kadar devam eder böyle. Heyecan peşimi hiç bırakmaz sen karşımdayken, kalbim sanki göğüs kafesimde değil de ağzımın içindeymiş gibi olur hep. Sanki ağzımı açsam dilim değil kalbim görünecek. Bazen seni kaybetmekten çok korkarım; sana sarılamamaktan, seni öpememekten, pamuk tenine dokunamamaktan… İçime hüzün düşer öyle zamanlarda da ben yine hemen def ederim sensizliği kafamdan.
 
 
Sensiz insan nasıl yaşar ben bilmem mesela sevgili zira sadece seninle yaşıyor benim kalbim, ellerim, bedenim. Ruhum sanki senin aşkın ve sen gidersen ben öleceğim. Sana taparım ben sevgili; senin olan her şeye taparım. Seninle gelen her şeyi hep kabul eder, seni hep başımın üstünde taşırım. Bunlar hep aşktan sevgili, aşık olmasam belki delilik diyeceğim ama sana ben her gün başka bir divaneyim.
 
Sevgiliye Mektuplar
 
Sevgiliye mektuplar yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Sen ne zaman konuşsan en güzel melodiler takılır kulaklarıma, en güzel dizeler sıralanır dilimin ucuna… Sana bakıp her birini söylemek geçer içimden ama sen ne zaman beni dinlemek istesen dilim lal olur, aklım ama. Ne konuşabilirim ne duyabilirim. Ben seni görünce olduğum yere mıh gibi çakılıveririm sevgili. Kanımla birlikte donar terim.
 
 
Seni sevmek o kadar kolay değil sevgili; seni sevmek için her şeyden önce cesur olmak gelir. Sen her an bir delilik yapabilirsin çünkü. Her an alıp başını bir yerlere kaçabilirsin, buna hazırlıklı olmak gerekir. Sonra seni sevmek için biraz kaçık olmak gerekir. Her türlü saçmalığı katlanabilir kılmak için sahip olunması gereken tek şey kaçıklıktır. İnsan kaçık olunca en saçma şeyler bile eğlenceli gelebilir.
 
 
Seni sevmek için gülmeyi sevmek gerekir sevgili. Seninle en güzel gülünür çünkü. Öyle bir gülünür ki seninle birden bütün kahkahalar eşlik ediverir. Dünya barışı için bütün kahkahalar el ele verir sevgili, sen gülünce barış gelir.
 
 
Seni sevmek için aynaları sevmek gerekir sevgili; seni seven insan kendini sevebilmeli. Kendini sevemeyen bir insana katlanamazsın çünkü sen. Bir insan her şeyden önce kendini sevebilmeli dersin. Sevgi yoksunu insanlara katlanamazsın sen sevgili, kendini sevmeyen bir insanın seni sevebileceğine ihtimal dahi vermezsin.
 
 
Seninle birlikte olabilmek için ilk başta saygılı olmak gerekir sevgili, sen saygısız insanları sevmezsin ve saygısızlığa hiç gelemezsin. Saygı olmazsa sevginin olabileceğine ihtimal dahi vermezsin. Sen zorsundur sevgili, zor olmayı ve zor olan her şeyi çok seversin. Çünkü emek istersin, emek beklersin Güzel şeylere sadece emek vererek sahip olunabileceğini savunursun. Sen adaletlisindir sevgili ve yanındakinin de adil olmasını istersin. Sen bir meleksindir sevgili; kanatların olmasa da uçabilirsin, iyilik delisisin.
 
sevgiliye mektup
 
Sen sevgili bu dünyaya fazla gelirsin. Seninle gelir bütün güzel şeyler. Ben senden önce sanki bu dünyaya hiç gelmemişim. Gelişin miladım olmuş da ben geçmişi bir kere bile özlememişim. Bir insan ancak bu kadar iyi edebilir yaralı bir kalbi, sen çok şefkatlisindir sevgili. İçinde hiç kötülük barındırmayan, her iyi şeyi sevip saransın.
 
 
Aşk senin göbek adındır belki de. Şöyle bir baktım da bu kadar iyilik güzellik fazla. Sadece sana yakışır bu sıfatlar, bir tek sen giyince güzel görünür göze. Ah sevgili; nasıl yakarsın içimi kor gibi, nasıl güzel gülersin serinlerim sonra buz gibi. Seninle olmak o kadar iyi geldi ki, insan sen olunca hiç aramaz başka bir eşi.
 
 
Gülmeyi, ağlamayı, sevmeyi, kahkaha atmayı, uyumayı, uyanmayı ve en önemlisi aşık olmayı en çok seninle sevdim ben. Biliyor musun sevgili bu tür duygulara hiç aşina olamadım ben. Bir tek seninle başarabilirdim ben bunu ve sen daha ilk bana bakışında aşkı işledin içime. Yeni bir aşı gibiydin benim için, kötü şeylerden korunayım diye aşılandın bana. İçime yeni filizler attın sevgilim, tohumları büyüdü kocaman bir ulu çınar büyüdü içimde. Dallarıma tutunuyorsun, dallarımda gülüyorsun, dallarımda büyüyorsun sevgili, yapraklarımı okşuyorsun. Sen hep benim gölgemde kendi gölgenle birlikte kal sevgili. Başka türlü bu koca çınar ayakta duramaz. Seni seviyorum sevgili; dün, bugün ve yarın bana yaşattığın ve yaşatacağın her iyi kötü anı için seni çok seviyorum.
 
 
Hayatımın son anına kadar seni yapraklarımın arasında taşımak, seni dallarımdan korumak istiyorum. Sen aşkın en güzel haliyle buldun beni ve ben rezil etmeyeceğim bu aşkın en yalın halini. Her zaman yanında olmaya, sana gülümseyerek bakmaya ve senden hep bir parçayla dolaşmaya devam edeceğim.
 
*BENZER YAZILAR*
 
Devamını Oku
24/03/2016
Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları |  görsel 1
Çıkma teklifi mesajları yazımızda çıkma teklifi sözleri bulabilirsiniz, hoşlandığınız kişiye teklif ederken sayfamızda teklif sözleri ni kullanabilirsiniz.
 
 
Senin için benden vazgeçmeye razıyım, gel de vazgeçir beni kendimden.
 
 
Bir kalbe ne kadar sarılabilirse bir insan en fazla, o kadar içten sarılsın cümlelerim sana. İzin ver alayım seni gönül tahtıma?
 
 
Biri var beni benden alan, gözlerine her baktığımda içimde atan şeyin kalbim olduğunu hatırlatan. Biri var her gülüşünde canıma can katana, biri var dokunmaya kıyamadığım dokunmadan yaşayamayacağım. Beni aşka düşüren biri var, biraz deli, biraz da içli. Şarkılarda geçer adı bazen, bazen de bir otobüste, martılar şakır bazen onu, bazen de açılır denizlere. Ben o kadını bulmak için çok uğraştım, o kadın şu an mesajımı okuyor. Ne dersin kadın beni benden aldığına, bana içimde atan şeyin kalbim olduğunu hatırlatmana var mı bir çaren?
 
çıkma teklifi sözleri
 

Çıkma Teklifi Sözleri

 
En güzel duygularla yaklaşıyorum sana, pamuk ellerin ellerimde, kokun saçlarımda, yüzün hemen karşımda dursun istiyorum. Benim hayatıma anlam olur musun?
 
 
Gözlerine her baktığında gülümseyebildiğin bir adama gönlünü emanet etmenin gelmedi mi sırası?
 
 
Her elin elime değdiğinde kızaran yüzünü bir öpücükle taçlandırsam, sonra da sana kocaman sarılıp sana serenat yapsam benimle olmana yeter mi?
 
 
En güzel çıkma teklifi sözleri <- için tıklayın!
 
 
Dudaklarının ayrımlarına kadar ezberlediğim kadın; saçların kırılmasın, dizlerin yorulmasın, kalbin hiç sızlamasın diye gönderdi beni Allah. Tek şartı var bir tek benim kalbime gireceksin, yoksa sen burada rahat edemeyeceksin.
 
 
Kalbime girdiğin gibi değişti dünyam. Şimdi sıra bende, dünyanı değiştirmem gerekiyor bana kalbinin yollarını aç.
 
çıkma teklifi sözleri
 
Çıkma teklifi sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Benim rotam neresi, yönüm neresi derken çıktın karşıma. Meğer bütün istikamet senin yolunaymış. Bu gemiye rota olur musun?
 
 
Her limanda sordum seni, her uçan kuşa haber saldım deniz deniz bakan kadını bulsunlar bana diye. Çok geç kaldılar ben seni onlardan önce buldum. Bulmuşken elin boş git istemiyorum, müsaade et kalbimi koyayım avuçlarına?
 
 
Hangi dille tarif edilir bilemem lakin ben seni dille sevemem. Kalbime gir bak, senden başka kimse yok orada. Ver elini çıkalım aşk diyarına, senden gayrı dileğim ne olsun bu dünyada…
 
 
Hayatta en büyük dileğim senin yeşil gözlerin.
 
 
Her sabah bir çift göze uyanmak istiyorum. O gözleri ben çok sevmek istiyorum, o gözlerde yaş barınmasın, o gözler hep gülsün istiyorum. O kalbe girmek istiyorum, o kalbi sevmek istiyorum. Ben seni istiyorum, kelepçele bakışlarını bakışlarıma ve müebbet yatalım iki kalp arasında?
 
Çıkma teklifi mesajlarının sonuna geldik daha fazlası için çıkma teklifi sözleri yazımıza bakabilirsiniz.
Devamını Oku
18/03/2016
Reklamı Kapat
x