Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri | görsel 1
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızda sevgiliye iyi geceler sözleri ve uyumadan önce sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Karanlık çöktü yine, sokaklar boşalıyor. Birazdan yüksek binaların tepelerinden başlayacak sönmeye ışıklar. Sokak lambaları hariç hiçbir aydınlık kalmayacak etrafta. Bir tek senin gözlerin aydınlatacak geceyi sevgili. Bir tek senin bakışların ışık olacak yoluma. Sonra sen de kapayacaksın gözlerini ve ben aydınlık için sabahı bekleyeceğim yeniden. İyi geceler sevgilim.
 
 
Kısa süren bir günün ardından yine karanlık. Bu sefer korkmuyorum karanlıklardan çünkü benim aydınlığım sensin. Sen kalbimde var oldukça, sen ellerimi bırakmadıkça geceler beni korkutamayacak sevgili. Ben ki “iyi geceler” demeyi hiç sevmem, sana hep iyi geceler diyeceğim. Karanlığa inat karanlığı sen olduğun için seveceğim. İyi geceler sevgilim.
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
Seni severim, geceyi senle severim. Senin olduğun bütün geceleri kendi evladımmış gibi beklerim. İçinde sen olan her şey beklenmeye değer sevgilim. İyi geceler kadınım, iyi geceler sabaha uyanacak olan yanım.
 
 
Geceler karanlık, gözlerinden almış rengini. Sen ve gece yan yanasınız sevgili, bir de ben varım tabi. Uyumanı bekleyen, sen uyurken izlemeyi seven… Hadi kapat gözlerini de biraz keyfe meal olayım. Güzel yüzünü ezberleyim. İyi geceler sevgilim.
 
 
İçinde sen olan dünya karanlığıyla da güzel geliyor insana. Düşünsene bu güzel kadın geceye yumacak gözlerini. Açtığında aydınlık saracak dört yanını. Sen geceyle uyuyor, gündüzle canlanıyorsun sevgili. Senin gözlerini kapamanın bir nedeni var. Gece seninle atıyor yorgunluğunu, senin kirpik aralarında dinleniyor. İyi geceler sevgilim, seni seviyorum.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Hayatta en çok siyah renkten nefret ettim sevgilim. İçimi sıkan, nefesimi boğan, canıma okuyan zindan karası siyahlardan korktum. Sonra sen geldin, gözlerin geldi. Hiç sevmediğim siyah renk, gözlerinde renklendi. Ben önce gözlerinle başladım siyahı sevmeye. Artık bütün geceler gözlerin oldu benim için. İyi geceler sevgilim, bir renkli güne daha kapatıyoruz gözlerimizi bu gece. İyi geceler…
 
 
Her gün baştan sona her şey aynı… Her şeyden çok sıkılıyorum çünkü her gün bir önceki günün tekrarı. Sıkılmadığım tek şey var geceler… Geceler boyu yanımda uzanan saçlarını izlemekten sıkılmıyorum, geceler boyu ellerin üzerimde hissetmekten sıkılmıyorum, sürekli sağa sola dönüşlerini, bazen sayıklayıp gülmelerini çok seviyorum. Ben bir tek geceyi bir de seni seviyorum sevgili. Mışıl mışıl uyumalarını seviyorum. İyi geceler bana geceleri sevdiren kadın, iyi geceler masum yüzlü meleğim.  
 
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. 
Devamını Oku
09/02/2016

instagram takipçi sitesi

Birçok kişi çeşitli sosyal medya platformlarını kullanarak görünür olmanın yollarını aramaktadır. Herkes her yaptığı paylaşımla bunu başaramayabilir. Bazı paylaşımların geniş kitlelerce görünebilmesi ve beğeni alabilmesi için takipçi sitesi desteği alması yararlı bir çözümdür. Bu destek sayesinde paylaşımlarınız ortaya çıkar ve platformda adeta bir mücevher gibi parlar.

 

Siz de bu paylaşımlarınıza binlerce beğeni alarak fenomen olabilirsiniz. Bunun için destek göreceğiniz takipçi sitesini iyi seçmeniz son derece akıllıca bir davranış olacaktır. Hem profilinizin zarar görmemesi hem de maddi açıdan olumsuz bir durumla karşılaşmamanız için sizleri son derece güvenli bir şekilde hizmet verdiğimiz sitemize bekliyoruz.

 

Dünyadaki en kapsamlı güvenlik sistemi olan SSL tarafından korunduğumuz için ne hesabınız ne de paylaşımlarınız bir tehlike altına giriyor. Güvenilir bir instagram takipçi sitesi olarak sizlere en kısa yoldan takipçi kazandırmaktayız. Koşulları öğrenmek için bizimle iletişime geçtiğinizde detaylar hakkında sormak istediğiniz her türlü soruyu severek cevaplıyoruz.

instagram beğeni sitesi

Amacımız sizlere en güvenilir ve hızlı yoldan takipçi kazandırmak. Ayrıca paylaşımlarınıza binlerce beğeni göndermeye de devam ediyoruz. Bu sayede en sıradan paylaşımlarınız bile büyük bir kitle tarafından görünebiliyor. Bununla birlikte site sayesinde edineceğiniz takipçi listesi ile mesajlaşma olanağına da sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından diğer instagram kullanıcı olan arkadaşlarınızla birlikte sohbet edebilme olanağına kavuşur ve arkadaş çevrenizi hızla genişletebilirsiniz.

 

Sitemiz uzun süredir instagram kullanıcıları için takipçi listesi kazandırmakta ve bu listeleri kalıcı hale getirmektedir. Bu konuda Türkiye’deki en kurumsal instagram beğeni sitesi olarak görevimizi yapmaktayız. Şimdiye kadar hizmet verdiğimiz bütün kullanıcılar oldukça memnun kalmışlar ve bizlerle yeniden çalışmak istemişlerdir. Son zamanlarda özellikle kurumsal firmalar da bizden takipçi desteği almaya başlamışlar ve tanıtımlarını yaparak hizmetlerini daha geniş kitlelere duyurmuşlardır.

 

Bu sayede çok daha kazançlı işler gerçekleştirme yolunda adım atmışlardır. Bununla birlikte özellikle kişisel el sanatları yapan insanlar da sitemizle irtibata geçmişler ve yaptıkları işlerin daha çok kişi tarafından görünmesini istemişlerdir. Burada biz devreye girip sizlere takipçi kazandırmakta ve paylaşımlarınıza yüksek oranda beğeni göndermekteyiz.

Devamını Oku
09/02/2016
Kardeşlik Sözleri & Kardeşlik Mesajları | görsel 1
Kardeşlik sözleri  yazımızda en güzel kardeşlik mesajlarını ve kardeşlik sözlerini bulabilir bu kardeşlik sözlerini sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
<h2>Kardeşlik Sözleri</h2>
 
Canım kardeşim benim. Ne günler gelmiş geçmiş birlikte. İnsan içindeyken farkına varamıyor, ama kardeş olunca demek ki inanın yüzü yıllar sonra bile gülüyor. Canım kardeşim, iyi ki tanımışım seni.
 
 
Kardeş dediğimiz insanlar vardır mesela. Onlar sana damar, sana yoldaş, sana ömür olurlar. Başını yasladığın en güvenli omuzdur kardeş omzu, gözyaşını silen en beyaz mendildir kardeş eli. Kardeşiniz varsa bu bahsettiğim gibi, kopmayın koparılmayın birbirinizden.
 
kardeşlik sözleri
 
Ne zaman arkamı dönsem sen vardın kardeşim. Hep bir adım gerimde benim en yakın savunmamdın. İyi ki vardın kardeşim, iyi ki benim yanımda kurulu bir tahttın.
 
 
Haram lokma yedirmez, el aleme güldürmez, sırtından vurup öldürmez kardeş dediğin.
 
 
Birine kardeşim dediysen eğer, önce değerini bileceksin. Sen ona, o da sana yanlış yapmayacak. Kardeşim mi dedin birine, başı dertteyken kendi evine geçmeyeceksin, mutluysa mutluluğunu çoğaltacaksın. Yeri gelecek birlikte ağlayacaksın, yeri gelecek vur patlasın çal oynasın diyeceksin. Kardeşlik bunu gerektirir.
 
 
Kardeşlikten güzel ne var bu dünyada. Kardeş insana huzur, mutluluk, barış ve çözüm getirir. Kardeşin varsa sırtını yaslayabileceğin, aşk da yalan olur, dünya malı da. Hayatta cebinizi değil, dostunuzu doldurun. Bir ömür size refakat edecek biri varsa, kardeşim dediklerinizdir.
 
 
Kim alabilir gönlünü kardeşinden başka. Kim güldürebilir yüzünü. Aşka değil önce kardeşe sığın bu hayatta. Aşk geçip gidilir, kardeş dediğin bakiliği kendine zırh bilir.
 
 
Hayatında kalıcı bir şey mi arıyorsan aşka değil, kardeşim dediklerine sığın. Hayatta tek kalıcı olan dostlardır. Kardeş bildiklerindir. Her şeyden önce insanın kardeşi gelir.
 
kardeşlik sözleri
 
Yaslanacak bir gövde, sığınacak bir liman, bazen kaçacak delik bazen hiç bitmesin istediğin keyif. Ağladığında bir omuz, dertlendiğinde başına kadar çektiğin yorgan. Ah be kardeşim sen olmasan benim halim nicedir. Aşktan yana değil de benim kaderim senden yana güzeldir.
 
 
Her şeyden önce bir kardeşi olmalı insanın. Güldüğünde gülebilecek, üzüldüğünde elinde iki şişe birayla gelebilecek, ağladığında seninle ağlayabilecek bir kardeş lazım her şeyden önce.
 
 
Kardeşim benim. Sen olmasan kim alırdı yükümü, kim paylaşırdı mutluluğumu. Kadehimi kimin şerefine kaldırabilirdim. İyi ki varsın canım kardeşim, iyi ki her zaman yanımda yakınımda yöremdesin. Hakkını ödeyemem.
 
 
Kardeş hakkı diye bir şey var. Kardeşiniz hiçbir zaman hakkı haramla bozmaz, helalden yana gönlü de boldur, eli de.  Kardeş anlat anlat vurgulanamaz, kardeşlik sadece içte hissedilir, dışarıdaki kalpsizler anlayamaz.
 
Kardeşlik sözleri yazımızı burada bitiriyoruz. Dostla kalın. kardeşçe kalın.
Devamını Oku
08/02/2016
Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları | görsel 1
Çıkma teklifi sözleri yazımızda sevdiğiniz kişiye çıkma teklifleri edebileceğiniz en güzel mesajları bulabilirsiniz. Sizde çıkma teklifi sözleri ile sevdiklerinize romantik bir çıkma teklifi edin.
 
 
İlk gördüğüm günden beri kalbimdeki yerin hiç değişmedi. Bakışın, gözlerin, gülüşün, bana olan tavrın beni sana aşık etmeye yetti. Eğer sende izin verirsen bir ömür bakışlarına talibim. Benimle aynı yolda yan yana olmaya var mısın?
 
 
Güzel gönlünün içine düştüm ben. Kendimi hiç bilmediğim yerlerde buldum. Sen hayatıma geldiğinden beri, ben kendimi unuttum. Varlığın varlığıma süs oldu, gönlümü aşkla buluşturdu. Bu aşka birlikte yürüyelim mi? Benim kadınım, benim sevgilim olur musun?
 
çıkma teklifi sözleri
 
Ömrümü ömrünle birleştirmek için uzun yıllar var belki de ama ilk adımı atmak önemli. Ben aşka açılan ilk adımımı seninle atmak istiyorum. Benim adımıma şahitlik eder misin? Sen de benimle bir adım atmayı ister misin? Gönlümün tahtına oturabilir misin? Benim sevgilim olur musun?
 
 
Dinlediğim her şarkıda seni buluyorum. Seni ve güzel gözlerini... O gözler bana her baktığında kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Duyularım beni şaşırtıyor, hiç beklemediğim anlarda seninle birlikte bulutların üzerinde buluyorum kendimi. Ben seni seviyorum, öyle derin bir aşkla seviyorum ki artık kendime engel olamıyorum. Sen dahil bütün dünya bilin aşkımı. Bu aşka yarenlik etmek ister misin?
 
 
Tut elimi desem gelir misin diye çok düşündüm. Sana olan aşkım beni her geçen gün daha çok sardı. Artık benim de seni sarma vaktim gelmedi mi? Sen güzel kadın, benim can eşim, aşk otağım, can yoldaşım olur musun?
 
çıkma teklifi mesajları
 
Bir ömür var önümde. İyi mi geçek kötü mü geçecek, yıllar bana ne getirecek ve benden ne götürecek bilmiyorum. Önümdeki geleceğin bana katacaklarını birlikte görelim istiyorum. Bilmediğim geleceğimde tek bildiğim sen ol istiyorum. Bu gelecekte benimle birlikte yer alır mısın?
 
 
Seni seviyorum. Evet, yanlış duymadın ölürcesine seviyorum seni, delicesine seviyorum. Okyanusların en dibinden tut, yükselen semanın her katında sana olan aşkım yankılanıyor. Bu aşkın gürültüsünü birlikte dinleyelim mi? Benimle el ele verip, aşka yemin etmeye var mısın?
 
 
İlk tanıştığımızda demiştim bu kadın benim ruh eşim. Gönlümün sultanı oldun kısacık sürede. İlk başlarda çok korktum ama artık korkmuyorum. Benimle yan yana, el ele olacağını düşünmek bile mutlu ediyor. Hayallerimde hep benimlesin. Bu hayalimi gerçek yapmak istiyorum, eğer sen de evet dersen. Hayali bir kenara atıp gerçeğine sarılmak, her gün seni seviyorum demek, sana doyasıya sarılmak istiyorum. Benimle bir hayali gerçekleştirmeye ne dersin?
 
Daha fazla çıkma teklifi sözleri için <- linke tıklayın.
Devamını Oku
04/02/2016
Yıldönümü Mesajları Eşe ve Sevgiliye Yıldönümü Sözleri | görsel 1
Yıldönümü mesajları yazımızda sevgilinize veya eşinize yıldönümünüzde gönderebileceğiniz en güzel yıldönümü mesajları'nı bulabilirsiniz.
 
 
Bu kaçıncı yıl, bu kaçıncı ay, bu kaçıncı dönüm noktası benim için. Her anımı seninle paylaşmanın verdiği mutluluğu bilemezsin. Kadınım, benim kadınım, benim canımın içi, en güzel çiçeğim… Seni seviyorum, daha nice yıllar birlikte olmak dileğimle. Yeni yılımız kutlu olsun.
 
 
Senden önceki yıllarım ne kadar boş kelamlarla geçmiş meğerse. Sen iyi ki geldin canımın en içi, sen iyi gönlüme ve ömrüme huzur verdin. Yıllar önce bugün sapladı eros okunu kalplerimize. Bu kalpler hiç ayrılmayacak sevgilim, her sene bugün daha çok şükredeceğim benim olduğuna, bana geldiğine. Seni seviyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, hep hayatımda kal.
 
yıldönümü mesajları
 
Sen olmasan bu aşk hangi kalpte, hangi bedende can bulacaktı? Sensiz ben hangi şehirlerde hangi mutsuzlukla anılacaktım kim bilir. Seni seviyorum, bana geldiği, benim olduğun, beni sevdiğin, her sıkıntımda ve derdimde yanımda olduğun, mutluluğumu büyüttüğün, üzüntümü yok ettiğin her gün için seni ayrı ayrı seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun benim canım sevgilim, canım karım, mutluluk kaynağım. Daha uzun yıllar diliyorum ikimiz için, seni çok seviyorum.
 
 
Aklımdan, kalbimden bir an olsun çıkmayan kadınım. Benim var olma sebebim, alın yazım, kader arkadaşım. Evime geldiğin gün dönmeye başladı dünya benim için. Seninle keşfettim bulutların gökyüzünde olduğunu, güneşin doğduğunu, kuşların öttüğünü. Benim can evim, güzel kadınım seneler önce bugün attın kalbime imzayı, bana evet dediğin gün dünyanın en mutlu günüydü. Seni çok seviyorum, hep ömrümde kal, hep yanımda yer al. Yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye yıldönümü mesajları
 
Ellerine dokunmaya kıyamadığım, gözyaşlarından sakındığım, mutsuzluğundan korktuğum, sevincinde boğulduğum kadın. Seni çok seviyorum. Bu bizim ilk yılımız. Seninle daha nice büyük yıllara adım atmak ve varlığını hep sol göğüs kafesimin içinde hissetmek isterim. Seni o kadar çok seviyorum ki hiçbir kelime hislerime tercüman olamaz. Hiçbir dilde anlatılamıyor sana olan aşkım. Ah bir bilsen gönlümdeki yerini, sen bile yabancı kalacaksın. Güzel kadınım, güzel sevgilim, biriciğim seni çok seviyorum.
 
 
Hayatıma giren en güzel mevsim senin adın… Üstüme yağan en güzel yağmur sen, yüzüme dokunan ilk rüzgar sen, beni sarıp sarmalayan ilk aş sen. Benim ilk aşkım, ömürlük sevdiğim, güzel yarim. Yeni bir yıl daha başladı bizim için. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
 
Elleri gül kokan kadına ne kadar layık bu cümlelerim bilmiyorum. İyi ki hayatımdasın sevgilim, yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum. 
 
Daha fazlası: Yıldönümü Mesajları yazımızda.
Devamını Oku
02/02/2016
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı | görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajı yazımızda sevgilinize doğum gününü kutlamak için en güzel mesajları gönderebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü mesajları ile sevgilinizi mutlu edin.
 
Bugün dünyaya bir prenses gözlerini açmış. Saçları sarı, gözleri yeşil, elleri pamuk bir prenses… Büyümüş, serpilmiş koca bir aşk olmuş ondan. O benim aşkımın, gönül tahtımın prensesi olmuş. İyi ki doğdun sevgilim. Nice sağlıklı, güzel yaşlara benimle girmen dileğimle, seni seviyorum.
 
 
Canımın canı, bugün öyle bir gün ki uğruna kurbanlar kesilir. Bugün öyle kutlu bir gün ki, bütün ümmet bahtınla yoğrulur. Bugün benim en mutlu, en şans dolu günüm. Gözlerim seni gördüğünden beri, ellerim ellerine değdiğinden beri, saçların burnumda tüttüğünden beri ben kendimi bir aşk masalında buldum lakin bugün başka. Bu masalın ilk yazıldığı gün bugün… Kavuşacağımızın, bir gün ellerimizin buluşacağının yazıldığı gün bugün... Bugün senin bana doğduğun gün sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajı
 
Benimle yaşlan sevgilim. Yılların yüzüne bırakacağı uzun çizgilerde bizim anılarımız olsun. Tıpkı bugün ki gibi benimle yaşlan. Her yaşını birlikte kutlayalım, her anında yanında olayım. Yıllar sana ben, bana sen katsın. Aşk çiçekleri solmasın, bir de gülüşün. Her yeni yaşında yeni güller açsın yanaklarında, ben ise her güldüğünde, yanaklarına bir aşk tohumu daha ekeyim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.
 
 
Sakallarının arasına merhamet kokuları saklayan adam, bir bilsen benim en mutlu günüm bugün. Bugün seni verdi bana yaradan, bugün senin için doğdu güneş, bugün benim kaderim bağlandı sana. İyi ki doğdun ve beni yorgun bir hayatın kederinden söküp aldın. Seninle başladım ben sabahlara, seninle son verdim karanlıklara. Sen canımın en içine sardığım, sen gülüşleriyle dünyamı saranım iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. Bundan sonraki bütün yaşlarında yanında olacağım, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Güzel yüzüne bakmaya doyamadığım, benim biriciğim, canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Dünyada ne kadar “iyi ki” var ise bugün hepsi senin için. İyi ki benimsin, iyi ki sevmişim seni, iyi ki vardın, iyi ki bütün “iyi ki” lerimin içinde sen varsın ve en önemlisi iyi ki doğdun… Nice güzel yaşlara sevgilim... Seni seviyorum.
 
 
Anlatsam inanamasın, bugün harika bir şey oldu. Seneler önce  güzel mi güzel bir peri kızı dünyaya gelmiş. Zamanla büyümüş ve daha da güzelleşmiş. Sonra ona aşık olan bir adamla tanışmış, ilk başlarda adama pek yüz vermemiş ama daha sonra adamın ona olan aşkına güvenmiş. Bu peri kızı bu adama elini verdiğinden beri, bu adam peri kızını her geçen gün daha çok sevmiş. En çok da doğduğu günü sevmiş, bugünü sevmiş. Benim güzel peri kızım, biricik sevgilim iyi ki doğdun ve bu adama bir şans verdin. Her yaşında sana biraz daha aşık oluyorum. Doğum günün kutlu olsun. 
 
Eğer bu yazımızda aradğınız bulamadıysanız veya daha fazlasına göz atmak istiyorsanız "sevgiliye doğum günü mesajı" yazımızı inceleyebilirsiniz. 
Devamını Oku
01/02/2016
Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri | görsel 1
Sevgiliye özür mesajları yazımızda sevgilinize itifen özür sözlerini bulabilirsiniz. 
 
 
Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yanda dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım biliyorsun. Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.
 
 
Gözlerinden düşen yaşlardan özür diliyorum, gözlerini silen ellerinden özür diliyorum, kırılan kalbinden özür diliyorum. Senden özür diliyorum sevgilim, ne olur beni affet.
 
sevgiliye özür mesajları
 
Seni üzdüğüm her an için defalarca özür dilemeyim senden, kalbinden. Beni saran şefkatine böyle bir hainlik yaptığım için özür dilemeliyim her seferinde senden. Belki de kolay olmayacak bu senin için, belki de ağlayacaksın her gün… Seni üzdüğüm her an için çok pişmanım canım canı.
 
 
Kalbini kırdığım, gönlüne mahcup olduğum için özür diliyorum sevgili. Ben ki gözyaşlarına dayanamam, kalbini paramparça edip gittim. Parçaların batıyor geceleri gönlüme, etimi liğme liğme ediyor. Ben bu azapla yaşayamıyorum sevgilim, beni affet. 
 
 
Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.
 
 
Gözlerindeki parıltıya karanlık çöktü, görüyorum. Özür dilemek ne kadar işe yarar bilmiyorum, yine de dileyeceğim. Özür dilerim sevgilim, seni ve kalbini hayal kırıklığına uğrattığım için çok özür dilerim. Gözlerinin dolduğu için özür dilerim. Kalbini kırdığım için özür dilerim.
 
sevgiliye özür sözleri
 
Biliyorum benden böyle bir şey beklemezdin, seni hayal kırıklığına uğrattım. Bazen öfkemin önüne geçemiyorum ve inan tam da bu anlarda sana ihtiyaç duyuyorum. Beni affeder misin? İçimdeki öfkeyi benden söküp alabilecek tek kişi sensin, sen benim sakinliğimsin, sen benim huzur evimsin. Ne olur beni affet…
 
 
Yüreğime sakinlik serpmem gerek ve ben bunu sadece seninle başarabilirim. Yokluğun benim için daha büyük bir kasırga, daha büyük bir yangın. Beni yokluğunla sınama sevgili, affet beni. Gel verelim el ele daha sakin bir adam yapalım beni. Özür dilerim sevgili, ne olur bir şans daha…
 
 
Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, benim ay yüzlüm ne olur ben affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim? 
 
 
Evet arkadaşlar sevgiliye özür mesajları'nın sonuna geldik.
Devamını Oku
28/01/2016
Tesettür Fırsat ile Mevsimlere Uygun Giyinin! | görsel 1

Tesettür Fırsat sayesinde dört mevsim kaliteli ve şık bir şekilde giyinebilirsiniz.
Muhafazakar hanımların gardroplarında bulunan ürünler, çoğu zaman kendi tarzlarına yansıtmayı amaçlayan ve çeşitli mevsimlere uygun şekilde giyinebilmelerini amaçlayacak şekilde üretilmekte. Şalların, tuniklerin kalınlıkları ve pantolonların kumaş modelleri hep bu ihtiyaç üzerinden şekillenmekte.

 

Fakat bir yandan mevsimsel gereklilikler düşünülürken, öte yandan şıklığı ve güzel görünmeyi arka plana atmak da elbette ki doğru olmayacaktır. Bunu bilen firmalar ve bu firmalar bünyesinde çalışmakta olan muhafazakar moda tasarımcıları, sizlere farklı modeller sunmak konusunda kararlı görünüyorlar. Tesettür Fırsat da bu ürünleri sizler için inceleyen, en iyilerini seçen ve internet üzerinden satın alma fırsatını sağlamakta olan sitelerden bir tanesi.

tesettür fırsat

Tesettür Fırsat, Hilal Baş ve Gamze Polat gibi yerli tesettür modasının en seçkin isimleriyle birlikte çalışarak, onların tasarımlarına katkıda bulundukları ürünleri kolayca temin edebilmenizi sağlamakta. Aynı zamanda yabancı moda tasarımcılarının ürünlerine ve kaliteli pek çok firmaya portföyü içerisinde yer vermekte olan site, bu sayede seçme şansınızı da artırıyor, farklı kombinlere ve ürün çeşitlerine göz atmanıza imkan sağlıyor. Sitede Hilal Baş elbise tasarımlarından Som Fashion şallarına kadar türlü modelleri, kolay kullanımlı bir tema aracılığıyla görme imkanına sahipsiniz.

hilal baş elbise

Siteden alışveriş yaptığınız esnada, pek çok farklı ödeme tipi arasından sizin için en uygun olanı seçebiliyorsunuz: kredi kartıyla ödeme, havale ve eft, kapıda ödeme gibi seçenekler, herhangi bir sorun çıkmaması için sizlerin hizmetinde.  Ayrıca satın aldığınız ürünler, kargo firmaları vasıtasıyla ülkemizin her yerine gönderilebildiği gibi, yurt dışında pek çok ülkeye de kolaylıkla ulaştırılabiliyor. Böylece gurbetteyken bile ülkemiz içerisindeki tasarımcıların ürünlerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

 

Siz de alışverişleriniz esnasında Tesettür Fırsat’ı tercih edin, en yeni moda tasarımlarına kolayca ulaşın ve alışverişlerinizi güvenli şekilde yapın.

Devamını Oku
28/01/2016
Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları | görsel 1
Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları yazımız vefat eden dostlarınızın ailesine gönderebileceğiniz başsağılığı sözleri, vefat mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Sabah ezanıyla aldığımız habere hala inanamıyoruz. Her ömrün sonu ölüm, yaşamak kadar ölmek de gerçek ne yazık ki. Allahtan sabır diliyoruz, başınız sağ olsun.
 
 
Bir avuç toprak içinde olmak… İnsan gerçekten düşününce inanamıyor. Bu kadar erken bir ölüm hepimizi çok üzdü, başınız sağ olsun.
 
 
İçinizdeki acı, bizim de acımız. Üzüntünüzü sizinle paylaşıyoruz. Merhum arkadaşımıza Allahtan rahmet ve cennet kapıları diliyoruz. Mekanı cennet olsun, başımız sağ olsun.
 
 
Allah’ım mekanını cennet etsin. Ailesine ve yakınlarına sabır versin, üzüntünüz bizim de içimize alev gibi düştü. Başınız sağ olsun.
 
 
Başınız sağ olsun, dularınızı eksik etmeyin. Yasa büründük hepimiz, Allah mekanını cennet etsin, nur içinde yatsın.
 
 
Merhum arkadaşımızın haberine çok üzüldük. Allah’ım ona cennet kapıları göstersin, azaptan ve cehennemden sakınsın. Nur içinde yatsın inşallah, başınız sağ olsun.
 
 
Ölüm kadar soğuk ne olabilir ki bu dünyada? Haberi alır almaz yıkıldık. Duam odur ki, Rabbim ona cennetinden yer ayırsın, fani ömründe yaptığı iyilikleri yeni hayatında önüne varsın. Allah kalanlara sabır versin, baş sağlığı diliyorum.
 
başsağılığı sözleri
 
Her şeyin Allah’tan olduğu gibi ölümün de Allah’tan olduğunu biliyoruz. O yüzden isyan etmek yerine, dua edelim. Üzüntümüzü dillendirmenin mümkünatı yok, Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin. Başınız sağ olsun.
 
 
Rabbim sevdiği kullarını erken alırmış yanına. Allah’ın sevdiği kulu imiş merhum… Allah mekanını cennet eylesin, başınız sağ olsun.
 
 
İnsan ömründe alınan en acı haber ölüm haberidir derlerdi de inanmazdım. İlk defa bir kayıp verdim, içimdeki acı, en az sizin acınız kadar çok. Allah mekanını cennet etsin, geride kalan bizlere sabır versin. İsyan etmeyelim, bol bol dua edelim. Şehit toprağı bu, ruhu şad olsun, başınız sağ olsun.
 
 
Vatan uğruna ölümü göze aldılar. Şehit mertebesine erip, Rabbimin yanındaki yerini aldılar. Aynı anda iki acı haber, Allah’ım ruhlarını şad etsin. Başınız sağ olsun.
 
 
Merhum arkadaşımız için ne söylesek az gelir. Çok iyi bir insandı, Allah fani hayatta çektiği zorlukları gerçek hatta yaşatmasın. İnşallah cennet kapılarına varacak, mekanı cennet, toprağı bol olsun. Başınız sağ olsun.
 
 
Ölenle ölünmüyor ne yazık ki. Bugün bir olma günü. Acınız bizim de acımız. Yapabileceğimiz tek şey, onun için bol bol dua etmek olacaktır. Rabbim günahlarını bağışlasın, kabir azabı çektirmesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Başınız sağ olsun.  
 
Başsağlığı sözleri yazımızın sonuna geldik.
Devamını Oku
26/01/2016
Sevgiliye Uzun Güzel Sözler | görsel 1
Sevgiliye uzun güzel sözler yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel sözler'i bulabilir ve bu sözleri göndererek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. 
 
 
İçtiğim ve kaldırdığım bütün kadehler senin şerefineydi sevgili. Biliyorum ki bundan sonra da böyle olacak. Sen gönlümün şerefi, masamın çiçeği, gönlümün atan sesi… Senin uğruna içilir şaraplar, senin için kalkar eller havaya. Benim nazlı, içi buğulu meleğim. Sakın düşmesin yüzün yere, gönlünü incitirsem de atsınlar beni cehenneme.
 
 
Duyuyor musun bizim için öten kuşların cıvıltısını. Göç vakti geldi zaar, üzgünler bizden ayrı kalacaklarına. Havanın kasvetini hissedebiliyor musun? Peki, ya şu dalları kırılan ağaçların feryadını? Biz olmadan olmuyor sevgili, biz olmadan herkes mutsuz. Geleceğini biliyorum ama geç gelme sevgili.
 
 
Aldığım nefes sayıları kadar daha yaşayacağım, daha fazlası olmayacak diyordum. Sen hayatıma geldiğin günden beri, nefesim bitmesin diye ben nefes almıyorum sevgili. Tutabildiğim kadar tutuyorum, tam bayılacakken birden alıyorum ve tekrar tutuyorum. Tek gayem senin gül yüzüne daha fazla bakabilmek, senin aşkını daha çok yaşayabilmek. Seni nefes almaktan daha çok seviyorum kadınım, seni yaşamaktan daha çok seviyorum.
 
sevgiliye romantik sözler
 
Senin olduğun her yere adım basmak istiyorum. Gördüğün her güzelliğe bende bakmak istiyorum. İkimizin anısı olsun, ikimizin izi kalsın istiyorum. Nasıl ki geldin kalbime büyük bir iz bıraktın benimkinde, baktığın her yerde de bizim izimiz kalmalı diyorum. Hayat birlikte bakınca daha güzel, aşk da öyle… Birlikte sevince çok daha güzel…
 
 
Sevgilim, benim can içim, gönlümün kar çiçeği, yazımın en ferah yeri… İyi ki gönlümün en ücralarında beni bulup sarmaladın. Yaralarımın kabuklarını öperek tenime ulaşabildin. Ben yaşamıyormuşum senden önce. Karanlığa gömülen bir zifirmişim sadece. Aydınlığımsın sen benim. Sen iyi ki geldin… Pamuk elleri olan, bembeyaz kokan, temiz olan hiç kirlenmeyen yarim… Sen var oldukça, gönlümün kapısına başka bir kadın eli değmeyecek.
 
 
Aşk için ölmeye de değer, yaşamaya da lakin sen olacaksın hep yanımda. Ölürken de seninle olacağım, yaşarken de. Sen olunca ne yaşam acı gelir, ne ölüm koyu. Sen olunca bütün soruların cevabı verilir. Bütün dertler kederler unutulur. Sen benim yaşam sevincim, sen gönlü pakım, alın akım… Seni seviyorum kadınım, seni bugün ve her geçen gün daha çok seviyorum.
 
 
Sevmek zor demişlerdi, hep korkmuştum. Sen gelene kadar ben sevmekten yoksun, aciz ve gönlü buruktum. Sonra sen doğdun günüme. Sevmek mi bu dedim? Hani zordu? Sen olunca hiçbir şey zor değilmiş sevgili. İyi ki geldin ve bana sevmeyi öğrettin zira kapılarımın arkasına halat zincirler vurmaya devam edecektim. Seni çok seviyorum. 
Devamını Oku
22/01/2016
Aradığınız Saç Bakım Ürünü Fonex Kozmetikte | görsel 1
Etkili ve çok özel teknolojik ürünler artık hayatımızda daha fazla yer alıyor. En harika ve en güzel randımanları aldığımız bu ürünleri artık sitemizde de bulabilirsiniz. Sizler için farklı özellilerde birçok ürünün etkin şekilde satışını yapan sitemizde en özel saç ürünlerini bulabilirsiniz. Saçlarımız hepimiz için oldukça önemlidir. Ayrıca kişisel bakım da daima hepimizin dikkat ettiği bir durumdur.

İhtiyacınız olan birçok kişisel bakım ürünü sitemizde bulabilirsiniz. En farklı marka ve model traş makinesi çeşitleri ve diğer erkek bakım ürünlerine sitemizden hemen ulaşabilirsiniz. Dünyaca kabul edilen Moser marka en özel makinelere en hızlı şekilde avantajlı olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.

kurutma
 
Etkileyici ve çok özel kuaför ürünlerine ve kişisel bakım ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız, sitemiz sizlere en harika hizmeti sunacaktır. Oturduğunuz yerden en özel şekilde sahip olacağınız bu ürünler, farklı fiyat ve teslimat avantajları ile sizlere sitemizden sunulmaktadır. Birçok yerde arayıp bulamayacağınız ürünleri sitemiz çatısı altında hızlı şekilde bulabilirsiniz.

En özel ağda ürünleri, erkek traş malzemeleri ve fön makinesi gibi farklı ürünleri tek bir yerde bulabilirsiniz. En özel ürünlere hızlı şekilde erişim sağlayarak, en uygun koşullar ile satın almanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu farklı uygulamamız ile dilerseniz kredi kartı ile tek çekim, taksitli ya da kargo tesliminde kapıda ödeme olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Bazı ürünlerimizde yer alan ciddi indirimleri de takip ederek en güzel avantajlar ile harika sonuçları alabilirsiniz.

fonex
 
Sitemizde güvenli ve hızlı ödeme alternatifi de bulunmaktadır. Bu şekilde en farklı sonuçları en hızlı şekilde sitemizde elde edebilirsiniz. Birçok yerde bulamayacağınız değişik kişisel bakım ürünleri ve özel malzemeler, en kaliteli şekilde farklı alternatifler ile sizlere sunuluyor. Bu şekilde elde edeceğiniz özel hizmetler sayesinde ihtiyaçlarınızı en etkin şekilde karşılamanız mümkün.

Tüm kuaförlerin kullandığı en profesyonel ürünler aynı şekilde sitemizden temin edilir. Sizler de kişisel bakımınızda kullanabileceğiniz özel mavi su, ağda setleri ve saç düzleştirici gibi ürünlere hemen sitemizden ulaşabilirsiniz. En ideal ürünleri en hızlı şekilde alabileceğiniz sitemiz, etkin ve kesin sonuçları almanızı sağlayan çok özel bir yapıda hazırlanmıştır.
Devamını Oku
21/01/2016
Sevgiliye Kıskançlık Sözleri | görsel 1
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımızda kıskandığınız sevgilinize iğneleyici mesajlar gönderebilirsiniz. Kıskançlık sözlerini sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
 
Seni gördüğüm günden beri, hayalimde hep ben varım yanında. Yastığından, yatağından kıskanıyorum ben seni. Değil başka biri, rüzgar gezse yörende kalbimin zincirleri gerilir de duramam yerimde. Yüzünü ben okşamıyorsam, rüzgar da okşamamalı derim. Kıskanırım seni ben, yerdeki taştan, havadaki kuştan, üstüne düşen kıştan…
 
 
Kıskanıyorum evet… Seni senin dışındaki herkesten ve her şeyden kıskanıyorum, benden bile… Sen sadece sen varken güzelsin, sen sadece sen varken benimsin, sen sadece biz varken gülebilirsin.
 
 
Seni bir ben görmeliyim dünya üzerinde bir de aynadaki yansıman. Başkasının gözü değse benim içim titrer. Güzelliğini görecekler diye her gece gözlerim başında nöbet bekler. Ahhh sevgili, sen ne güzelsin… Melek desem değilsin, billur desem daha güzelsin.
 
sevgiliye kıskançlık sözleri
 
Gözümden kıskandığım sevgilim, başka gözler değmesin sana. Rüzgar dahil hiçbir el ilişmesin, hiçbir söz deyişmesin. Bir ben bileyim adını, bir de sen. Başka kulaklara dahi çalınmasın adın, sanın. Sen sadece bana ait olansın. Başkasının ağzına adın, başkasının eline ellerin, başkasının kalbine kalbin yakışmaz senin. Sen en güzel bende durursun, en çok bana yakışırsın.
 
 
En çok geceleri kıskanıyorum seni. Pencerenin altındaki kediden, kafanın üstündeki gökyüzünden, parlayan yıldızlardan, yüzüne vuran aydan… Sana uzak oluşlarımdan kıskanıyorum, sana dokunamayışlarımdan… Ayağın çorabına değse ben burada hasretlikten ölüyorum.
 
 
Kıskanmak ve ben… Biliyor musun o kadar iyi anlaşırız ki… Önce kıskançlık yoklar kafamı, sonra ben karışırım ona. İkimiz kafa kafaya verip nihai karara varırız. Ne başka göz görecek seni, ne başka el değecek sana. Saç tellerini saklayacaksın, kirpik uçlarını göstermeyeceksin zira büyük fırtına başlayacak az sonra. Sen benimsin işte, bir ben bilmeliyim yüzünü ezbere, bir ben bakmalıyım tenindeki esmere.
 
kıskançlık sözleri
 
Ellerini ellerimden kıskanıyorum bazen. Seni kalbimle severken, ellerimle kucaklıyorum. Kalbimle dokunmak istiyorum sana ama olmuyor. Ondandır hep seni ellerimden kıskanışlarım.
 
 
Seven insan kıskanır derlerdi de inanmazdım. Sevince öyle bir kıskanıyormuşsun ki, sorma gitsin. Kıskanıyorum seni sevgili. Adının yanında başka bir ad daha duymaya tahammülüm yok. Senin adının yanına sadece benim soyadım değmeli. Başka bir isim söz konusu bile olamaz.
 
 
Buluşunca gözlerin gökyüzüyle, gökyüzünü kıskanırım. Duyunca kulakların martıların sesini, martıları kıskanırım. Gözlerin bir tek benimle buluşsun, kulakların bir tek benim sesimi duysun isterim. Kıskanırım sevgili, seni çok kıskanırım.  
 
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımızın sonuna geldik.
Devamını Oku
20/01/2016
Reklamı Kapat