Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Facebook Lite İndir, Facebook Lite | görsel 1

Veri bakımından Facebook uygulamasına oranla çok daha ekonomik olan ve hafızası düşük, eski sürüm Android cihazlar için tasarlanmış Facebook Lite ile, kasmadan iletişim kurmanın avantajını yaşayın.

 

Güncellemelerve resimler paylaşarak arkadaşlarınızla irtibat halinde olun, mesajlaşın hatta en sevdiğiniz arkadaşlarınızla aynı anda, aynı platformda grup oluşturup sohbet edin ve zamandan tasarruf ederek bu konuda da ekonomik bir hamle yapın.

 

Ücretsiz olarak hızlı iletişim kurmanın yeni yolu, Facebook Lite uygulamasıyla anında haberleşin. 2G ağları yavaş bağlantılar için ideal bir tasarıma sahip bu mini Facebook uygulamasıyla, arkadaşlarınızı takip edin ve Facebook Lite indir özelliklerinden yararlanın.

 

Yorum yapın, bildirim yapın veya konum paylaşın orası size kalmış bir durum ve uygulama şekli. 1MB'dendaha küçük bir boyuta sahip olan Facebook Lite bu özelliğinden dolayı, diğer uygulamalara oranla daha çabuk yüklenir. Uygulamayı google playüzerinden ücretsiz ve güvenli şekilde indirebilirsiniz.

Facebook Lite İle Kotanızı İdareli Kullanın

Uygulama ayrıca bütün Android cihazlarda çalışabilir bir niteliğe sahiptir. En samimi, can arkadaşınız sizden çok uzakta olsa bile, gün içerisinde neler yaptığını, nereye gittiğini ve eğer konum da paylaşmış ise, şuan nerede olduğunu, yani yanınızdaymış gibi haberdar olmanız Facebook Lite indiruygulamasıyla yalnızca internet bağlantınızı kullanarak mümkün. Sevdiklerinizi habersiz bırakmamak için, sizde gün içerisinde yaptıklarınızı paylaşın ya da mesajlar atın. Üstelik bunları yaparken de cep telefonu hafızanızı kasmanıza gerek kalmayacak. Az veri ile çok işlev yapmanın doğru yöntemi Facebook Lite ile, bütün ağ koşullarını çalıştıran uygulamayla tanışmak ve farklı özelliklerinden kalite ile yararlanmak için, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Facebook uygulamasından ve cep telefonu cihazından bir süreliğine vazgeçemeyecek olanlar için, kasma veya herhangi bir sıkıntı olmadan uygulamadan faydalanmanın adresi, Facebook Lite uygulaması, işlemci kullanımı ve ram kullanımı boyutu bakımından çok daha gelişmiş ve gayet iyi bir seviyededir.

 

Hız ve pil tüketimi konusunda oldukça başarılı olan Facebook uygulamasını artık neredeyse, her internet kullanıcısı için vazgeçilmez bir zemine sahip. Eski ya da yeni sürüm Android cihazlar için uygun olan ve Facebook Lite uygulamasıyla, sevdikleriniz ve değer verdikleriniz hep sizin bir telefon uzağınızda. Facebook Lite uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
12/04/2016
Sevdiğime Kıskançlık Sözleri | görsel 1
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımzıda sevgiliye kıskançlık sözleri ve mesajları bulabilirsiniz. Kıskançlık sözlerini sevdiğinize göndererek ona kıskandığınızı belli edebilirsiniz.
 
 
Başkasına değen gözlerini kıskanırım ben. Bulutları, ayı, güneşi, yağmuru, çamuru kıskanırım. Güzelliğini kıskanırım sevgili en çok, sen kadar güzeli yok.
 
 
Gülüşlerini sadece bana sakla sevgilim, gülüşlerin Eros’un oku. Duyan aşık oluyor, görenin dili tutuluyor. Sen sadece bana gül, başka kulakların içine girmesin kahkahaların.
 
 
Şimdi hangi elden kıskanayım seni, hangi köşe başındaki kadından, hangi gözden sakınayım. Gidiyorsun, nasıl görüp seni saklayayım. Ya başka göz değerse üstüne, ya başka el tutarsa ellerini…
 
kıskançlık sözleri
 
Her geçen gün sana karıştıkça daha da coşuyor içim. Havada uçan kuştan bile kıskanır oldum güzelliğini. Ah sevgili, keşke benden başka kimse görmese seni…
 
 
Paylaşamıyorum gülüşlerini, dokunuşlarını kıskanıyorum masadaki telefondan, kokunu kıskanıyorum rafta duran kitaplardan, seni kıskanıyorum insanoğlundan. Ey sevgili kendini zincirle ve kilidini bana ver.
 
 
Kıskanmak ne gereksiz şey,  biri hişt dese dilinden keser önüne meze yaparım.
 
 
Kimsenin dilinde gezmesin senin adın, adını dahi kıskanırım.
 
 
Sen benimsin ve benim olanın hayalini başka kimse kuramaz.
 
 
Eğer başka kafalarda geçerse adın, kafasını bırak gölgesini patlatırım.
 
 
Kıskanmadım ki ben seni, sana fazla yanaştı ben de ciğerinin sapından tavana astım.
 
 
El adamı gibi durma kıskan biraz. Ben sevgiye muhtaç, ilgiye aç. Ey kız ahalisi; bir erkeğe sun bir fırsat, kıskandıysa senindir, kıskanmadıysa kaldır hemen çöpe at.
 
 
Bilim kadını olmak gerek bazen; bir iksir hazırlamalı ve seni küçültmeye yaramalı. Parmak çocuk kadar olmalısın ve ben seni bütün dünyadan saklamalıyım. Cebimde yaşar mısın?
 
 
Hangi dilde, dinde, ırkta olursak olalım kıskanmayan erkek, erkek değil gevşektir.
 
 
Ne güzel geliyor radyodaki şarkı kulağıma; “Kıskanırım seni ben, kıskanırım kalbimden, bu nasıl aşk Allah’ım öleceğim derdimden.”
 
sevgiliye kıskançlık sözleri
 
Sen sevmek nedir bilme emi, sevdiğin her şeyden kıskanırım ben seni.
 
 
Kıskanç bir yanım var benim, bilmem bilir misin? Dilindeki sözü, üstündeki gözü, kalbindeki özü kıskanırım ben.
 
 
Değmesin sana başka bir ten, dokunmasın saçlarına rüzgar dahi. Ben seni gözümden kıskanırım, başka gözleri sürerim kabul edemem ki…
 
 
İçimdeki sızıdan kıskandım ben seni, gözümdeki yaştan, alnımdaki kırışıktan. Sen ki başka ellere gittin; ben o elleri yakıp yıkmaz mıyım en baştan?
 
 
İçtiğin sigaranın izmaritini kıskanırım bazen, bana değmeyen dudakların ona değdi diye.
 
 
Parmak uçlarından kıskanırım seni kadın, avuç içlerini sen düşün.
 
 
Bir dokun, bin kıskan.
 
 
Kendimden, sevgimden öte bir şey varsa, o da gözü dönmüş kıskançlığımdır. 
 
 
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye kıskançlık sözleri bitti.
Devamını Oku
11/04/2016
Cuma Mesajları / Smsleri / Sözleri | görsel 1
Cuma mesajları yazımızda cuma mesajları cuma sözleri cuma günü gönderebileceğiniz en güzel cuma smslerini bulabilirsiniz.
 
Cuma günü İslam alemi için büyük önem taşıyan bir gündür. Hadis-i Şerif'te belirtildiği gibi bugün Müslümanlara Hayır,bereket ve iyilik vardır. 
 
 
Cuma gününün önemine dikkat çeken pek çok hadisi şerifler mevcuttur. Bu mübarek güne uygun hal ve tavır almak, hayırlı amellerle meşgul olmak, farz ve Nafile ibadetleri bolca yerine getirmek en uygun davranışlar olacaktır. Eş dost akraba ve hısımları arayıp görüşmek hiç değilse güzel söz içeren bir mesaj yollamak yerinde olacaktır
 
 
*Allahu Teala Cuma gecesinde bütün müslümanları mağfiret eder günahlarını bağışlar. (Hadis-i şerif)
 
 
*Cuma namazından sonra 7 defa ihlas ve yedi defa Felak ve Nas surelerini okuyanı Allahu Teala bir hafta kazadan beladan ve kötü işlerden korur.
 
 
*Cuma günü bana çok salavat okuyun Çünkü cuma günü bana salavat okuyan kimse daha salavatın bitirmeden o bana ulaştırılır (hadis-i şerif)
 
cuma mesajları
 
*Ey Rabbim cumayı en bereketli kıldığın gibi bizleri de mübarek Cumanın bereketi ile bereketlenenlerden eyle.
 
 
*Allahım bu mübarek cuma gününde kabul olunmayan duadan, def edilmeyen Beladan, şifa bulunmayan hastalıktan, Huzur bulmayan kalpten, seni zikretmeyen dilden yine sana sığınırım. *O günde öyle bir saat var ki Müslüman bir kul o saatte denk getirerek Allah'tan hayırlı bir şey isterse Allah onun isteğini verir (hadis-i şerif). Rabbim mübarek Cuma günü hürmetine Dualarımızı kabul eylesin.
 
 
*Gönüller dua ile birleşince cumalar da güzelleşir. Mübarek cuma günü dualarınızda unutulmamak dileğiyle
 
 
 
*Dua kalpleri yakınlaştırır, kini nefreti def eder. Şu güzel cuma günü hatrına tüm İslam alemi için dua edelim. Gönüller bir dualar bir cumalar hayırlı, mübarek, bereketli olsun.
 
 
*Bağışlaması bol rahmeti bol Bereketi bol Rabbim. Güzel Cumaların hürmetine güzel Peygamberimiz Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi ve Sellem hürmetine dualarımızı makbul ibadetlerimizi kabul eyle.
 
 
*En güzel dua Müslümanın Müslüman kardeşi gıyabında ettiği dua ise eğer, mübarek cuma günü dualarınızda unutulmamak dileği ve duası ile.
 
 
*Rabbim özümüzü de gözümüzü de gönlümüzü de Allah aşkıyla doldursun. Her günün her saatini cuma edasıyla geçirmeyi nasip etsin. Hayırlı ve bol bereketli cumalar.
 
Devamını Oku
01/04/2016
Sevgiliye Güzel Sözler 2016 | görsel 1
Sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Ne zaman sen gelsen aklıma gözlerimi kapatıp kahkahalarını duymaya çalışıyorum. Kulaklarım ilk defa böylesine güzel kahkahalara tutundu.
 
 
Seni sevmek öyle bir mesele ki sevgili, bütün sevgiliyiz diyenler utanır sevmek meselesi işin içine girince.
 
 
En güzel şarkılarla karşılıyorum seni her sabah zira günümü aydıran en güzel melodi senken, sözler benden olmalı.
 
 
Duyduğum seslerin hiç biri bu denli etkilememişti beni. Senin sesin öyle bir ses ki sevgili, ne zaman duysam kulaklarıma can gelir.
 
 
Güneşli günleri severim ben en çok zira benim için her gün bıkmadan hep doğan tek güneş sensin.
 
 
Senin sesin, senin soluğun öyle yakıştı ki kulaklarıma, tenime başka hiçbir elbise böylesine oturmadı üstüme.
 
 
Yüreğime yerleşen en güzel hayalimsin, her gün yeniden kuruyorum seni ve yaşıyorum en baştan.
 
 
Renkler sevgili; her tonunda sen, her tuvalde sen, her sanatta senin bir parçan. Bütün renkler sadece senin için var sanki.
 
 
Siyah eksik bir tek, sen beyazsın, sarısın, yeşilsin ve en çok da kırmızısın. Şarabımın kırmızısı, aşkımın kırmızısı, kanımın koyusu…
 
Sevgiliye güzel sözler yazımız hız kesmeden devam ediyor.
 
 
Can evim, benim güzel sevgilim… Ne zaman seninle olmak hayali alsa beni bir martı yanaşır vapura.
 
 
Seninle yaşanacak o kadar çok günümüz var ki, her gün biri eksiliyor diye gönlüm hep geri sarıyor anıları.
 
 
Göz kapaklarını sevdim en çok; her gece benimle kapanan ve her sabaha benimle açılan…
 
 
En gerçek duygularla sesleniyorum sevgili, seni seviyorum… Ben ki gerçeklerden kaçan bir adam, sana en gerçek duygularla bağlıyım.
 
sevgiliye güzel sözler
 

Sevgiliye Güzel Sözler

 
Kaçamadığım yanımsın sen benim. Her gün yeniden yeniden yakalanıyor kalbim aşkına.
 
 
Seni bir tek benim aşkım iyi eder sevgili, her gecende her gündüzünde sıkışıp kalmaya razıyım.
 
 
Seninle gidilir her yola ve seninle dinlenir arabada son ses müzik. Bir seninle geçerim kendimden böyle zamanlarda.
 
 
Seni senden iyi bir ben bilirim bir de her parçana aşık olan bu kalbim.
 
 
Her parene ayrı aşığım, her notana ayrı düşkün, her karene ayrı yangın…
 
 
Seninle güzel bu baharlar, sen olmayınca ne tadı ne tuzu oluyor çiçeklerin.
 
 
 
Senden ötesi ölüm sevgili, sen olmayınca nefes geçmek soluk borumdan…
 
 
Aşk kırıntıları takılmışken boğazıma, bana bir bardak su olan sendin. Sen benim yaşam sıvımsın, sen olmayınca sanki damarımdan kan geçmiyor.
 
 
Seni sevmek için yaşadığımı fark etmem iki bakış mesafesi kadar zaman aldı. 
 
 
Saçlarında bahar taşıyan kadın; sen nasıl güzel çiçek açtın, bu toprağa ne güzel tohumlar attın.
 
 
Sol kaburga kemiğimin altında sürekli çarpan bir şey var, sadece seni görünce hissedebiliyorum onu. Sanki benim çalar saatim bu, ne zaman sen olsan direk atmaya başlıyor.
 
 
Seninle başlar en güzel şiirler, seninle dolar gökyüzüne mavi, sen varsın diye öter bülbüller, senin rengin diye açar kırmızı güller.
 
 
Sen kadın; solgun sonbahar çiçeklerini bahara kadar taşıyıp, bütün sevginle onları baharda açtıransın. Sen benim yaralarıma merhem olan, yaralarımın kabuklarına üfleyensin. Sen serinlik, sen serap sen bu kalpte parlayan en büyük yıldızsın.
 
 
Kendim için yaptığım en iyi şey seni sevmek oldu. Bana sevgiyi son damlasına kadar aşılayan kadın; sen olmasan ne gökyüzüm güneş açardı, ne de geceleri parlayan yıldızlarım ışık saçardı.
 
 
Sensizlik diye bir gerçek var ve bu gerçeği yaşamak için kendimi hiçbir şartta hazır hissetmeyeceğim.
 
sevgiliye güzel sözler
 
Kalbimin üstüne koy o narin ellerini, sevgimi hisset ve beni seninle geçecek güzel bir ömre sevket zira sensiz bir ömür geçirmek ölüm kadar soğuk ve acı.
 
 
Seninle başlayan ne varsa bugün hepsi içimde yaşıyor. Seninle olan ne varsa bugün hala içimde olmaya devam ediyor. Sana benzeyen ne varsa bugün hala olağanca gücüyle beni sarmaya devam ediyor.
 
 
Daha çok sevmek istiyor insan, daha çok bakmak, daha çok koklamak, daha çok sarsılmak. Bu dünyanın fani oluşu sırf bunların sona ereceğinden ötürü kötü yoksa ölmek mesele değil.
 
 
Senin gökyüzüne sığmak istiyorum her gece. Senin için parlamak, senin için dolunay olmak, senin için geceleri hiç gözlerimi kırpmadan gökyüzüne bakmak. Sen olan her şey bu denli ağır basıyor içimde, sana olan sevgim kendimi benden çok ötelere fırlatıyor.
 
 
Gözlerinde bulduğum huzra başka hiçbir yerde rastlamadım sevgili. Gözlerini koy ömrüme, hiç dert keder bulamasın beni.
 
 
Senin varlığınla ısınıyorum ben geceleri, sigarama eşlik ediyor içimdeki sevgi seli. Ben ne zaman yalnız kalsam sana dönüşüyorum sevgili.
 
 
Sadece kahve yeter seninle yıllarca sohbet etmeme. O sıcaklığın sarar da bırakmaz beni, o kahve hiç soğumaz mesela masada sen varsın diye. O muhabbetin hiç sonu gelmez ve ben sırf bu sebepler için sana bitmeyen kahveler yapabilirim.
 
 
İçime çekince nefesini, nefesine karışmak gelir içimden. Ne zaman nefesine karışsam ayrılamam bu cennet nehirden. 
 
Sevgiliye güzel sözlerin sonuna geldik, benzer yazılar için tıklayın -> sevgiliye güzel sözler
Devamını Oku
28/03/2016
Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye | görsel 1
Sevgiliye mektuplar yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel mektupları bulabilirsiniz. Sevgiliye kısa kısa mektuplar.
 
Gülüşünün ortasından öpmek istediğim, her yüzüne baktığımda içime şiirler serpenim. Senin güzelliğin karşısında yaz güneşi tepemde sanki ve ben eriyorum sıcaktan. Ağlayıp üzüldüğünde kış geliyor aniden de donuyorum soğuktan. Bendeki etkinin ne kadar kuvvetli olduğunu görebilsen neden seni bu kadar çok sevdiğimi daha iyi anlayabilirdin.
 
 
Sana ne zaman baksam aşkın en sek haliyle can bulurum karşımda. Avuç içlerimden terlemeye başlarım her seferinde ve enseme kadar devam eder böyle. Heyecan peşimi hiç bırakmaz sen karşımdayken, kalbim sanki göğüs kafesimde değil de ağzımın içindeymiş gibi olur hep. Sanki ağzımı açsam dilim değil kalbim görünecek. Bazen seni kaybetmekten çok korkarım; sana sarılamamaktan, seni öpememekten, pamuk tenine dokunamamaktan… İçime hüzün düşer öyle zamanlarda da ben yine hemen def ederim sensizliği kafamdan.
 
 
Sensiz insan nasıl yaşar ben bilmem mesela sevgili zira sadece seninle yaşıyor benim kalbim, ellerim, bedenim. Ruhum sanki senin aşkın ve sen gidersen ben öleceğim. Sana taparım ben sevgili; senin olan her şeye taparım. Seninle gelen her şeyi hep kabul eder, seni hep başımın üstünde taşırım. Bunlar hep aşktan sevgili, aşık olmasam belki delilik diyeceğim ama sana ben her gün başka bir divaneyim.
 
Sevgiliye Mektuplar
 
Sevgiliye mektuplar yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Sen ne zaman konuşsan en güzel melodiler takılır kulaklarıma, en güzel dizeler sıralanır dilimin ucuna… Sana bakıp her birini söylemek geçer içimden ama sen ne zaman beni dinlemek istesen dilim lal olur, aklım ama. Ne konuşabilirim ne duyabilirim. Ben seni görünce olduğum yere mıh gibi çakılıveririm sevgili. Kanımla birlikte donar terim.
 
 
Seni sevmek o kadar kolay değil sevgili; seni sevmek için her şeyden önce cesur olmak gelir. Sen her an bir delilik yapabilirsin çünkü. Her an alıp başını bir yerlere kaçabilirsin, buna hazırlıklı olmak gerekir. Sonra seni sevmek için biraz kaçık olmak gerekir. Her türlü saçmalığı katlanabilir kılmak için sahip olunması gereken tek şey kaçıklıktır. İnsan kaçık olunca en saçma şeyler bile eğlenceli gelebilir.
 
 
Seni sevmek için gülmeyi sevmek gerekir sevgili. Seninle en güzel gülünür çünkü. Öyle bir gülünür ki seninle birden bütün kahkahalar eşlik ediverir. Dünya barışı için bütün kahkahalar el ele verir sevgili, sen gülünce barış gelir.
 
 
Seni sevmek için aynaları sevmek gerekir sevgili; seni seven insan kendini sevebilmeli. Kendini sevemeyen bir insana katlanamazsın çünkü sen. Bir insan her şeyden önce kendini sevebilmeli dersin. Sevgi yoksunu insanlara katlanamazsın sen sevgili, kendini sevmeyen bir insanın seni sevebileceğine ihtimal dahi vermezsin.
 
 
Seninle birlikte olabilmek için ilk başta saygılı olmak gerekir sevgili, sen saygısız insanları sevmezsin ve saygısızlığa hiç gelemezsin. Saygı olmazsa sevginin olabileceğine ihtimal dahi vermezsin. Sen zorsundur sevgili, zor olmayı ve zor olan her şeyi çok seversin. Çünkü emek istersin, emek beklersin Güzel şeylere sadece emek vererek sahip olunabileceğini savunursun. Sen adaletlisindir sevgili ve yanındakinin de adil olmasını istersin. Sen bir meleksindir sevgili; kanatların olmasa da uçabilirsin, iyilik delisisin.
 
sevgiliye mektup
 
Sen sevgili bu dünyaya fazla gelirsin. Seninle gelir bütün güzel şeyler. Ben senden önce sanki bu dünyaya hiç gelmemişim. Gelişin miladım olmuş da ben geçmişi bir kere bile özlememişim. Bir insan ancak bu kadar iyi edebilir yaralı bir kalbi, sen çok şefkatlisindir sevgili. İçinde hiç kötülük barındırmayan, her iyi şeyi sevip saransın.
 
 
Aşk senin göbek adındır belki de. Şöyle bir baktım da bu kadar iyilik güzellik fazla. Sadece sana yakışır bu sıfatlar, bir tek sen giyince güzel görünür göze. Ah sevgili; nasıl yakarsın içimi kor gibi, nasıl güzel gülersin serinlerim sonra buz gibi. Seninle olmak o kadar iyi geldi ki, insan sen olunca hiç aramaz başka bir eşi.
 
 
Gülmeyi, ağlamayı, sevmeyi, kahkaha atmayı, uyumayı, uyanmayı ve en önemlisi aşık olmayı en çok seninle sevdim ben. Biliyor musun sevgili bu tür duygulara hiç aşina olamadım ben. Bir tek seninle başarabilirdim ben bunu ve sen daha ilk bana bakışında aşkı işledin içime. Yeni bir aşı gibiydin benim için, kötü şeylerden korunayım diye aşılandın bana. İçime yeni filizler attın sevgilim, tohumları büyüdü kocaman bir ulu çınar büyüdü içimde. Dallarıma tutunuyorsun, dallarımda gülüyorsun, dallarımda büyüyorsun sevgili, yapraklarımı okşuyorsun. Sen hep benim gölgemde kendi gölgenle birlikte kal sevgili. Başka türlü bu koca çınar ayakta duramaz. Seni seviyorum sevgili; dün, bugün ve yarın bana yaşattığın ve yaşatacağın her iyi kötü anı için seni çok seviyorum.
 
 
Hayatımın son anına kadar seni yapraklarımın arasında taşımak, seni dallarımdan korumak istiyorum. Sen aşkın en güzel haliyle buldun beni ve ben rezil etmeyeceğim bu aşkın en yalın halini. Her zaman yanında olmaya, sana gülümseyerek bakmaya ve senden hep bir parçayla dolaşmaya devam edeceğim.
 
*BENZER YAZILAR*
 
Devamını Oku
24/03/2016
Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları | görsel 1
Çıkma teklifi mesajları yazımızda çıkma teklifi sözleri bulabilirsiniz, hoşlandığınız kişiye teklif ederken sayfamızda teklif sözleri ni kullanabilirsiniz.
 
 
Senin için benden vazgeçmeye razıyım, gel de vazgeçir beni kendimden.
 
 
Bir kalbe ne kadar sarılabilirse bir insan en fazla, o kadar içten sarılsın cümlelerim sana. İzin ver alayım seni gönül tahtıma?
 
 
Biri var beni benden alan, gözlerine her baktığımda içimde atan şeyin kalbim olduğunu hatırlatan. Biri var her gülüşünde canıma can katana, biri var dokunmaya kıyamadığım dokunmadan yaşayamayacağım. Beni aşka düşüren biri var, biraz deli, biraz da içli. Şarkılarda geçer adı bazen, bazen de bir otobüste, martılar şakır bazen onu, bazen de açılır denizlere. Ben o kadını bulmak için çok uğraştım, o kadın şu an mesajımı okuyor. Ne dersin kadın beni benden aldığına, bana içimde atan şeyin kalbim olduğunu hatırlatmana var mı bir çaren?
 
çıkma teklifi sözleri
 

Çıkma Teklifi Sözleri

 
En güzel duygularla yaklaşıyorum sana, pamuk ellerin ellerimde, kokun saçlarımda, yüzün hemen karşımda dursun istiyorum. Benim hayatıma anlam olur musun?
 
 
Gözlerine her baktığında gülümseyebildiğin bir adama gönlünü emanet etmenin gelmedi mi sırası?
 
 
Her elin elime değdiğinde kızaran yüzünü bir öpücükle taçlandırsam, sonra da sana kocaman sarılıp sana serenat yapsam benimle olmana yeter mi?
 
 
En güzel çıkma teklifi sözleri <- için tıklayın!
 
 
Dudaklarının ayrımlarına kadar ezberlediğim kadın; saçların kırılmasın, dizlerin yorulmasın, kalbin hiç sızlamasın diye gönderdi beni Allah. Tek şartı var bir tek benim kalbime gireceksin, yoksa sen burada rahat edemeyeceksin.
 
 
Kalbime girdiğin gibi değişti dünyam. Şimdi sıra bende, dünyanı değiştirmem gerekiyor bana kalbinin yollarını aç.
 
çıkma teklifi sözleri
 
Çıkma teklifi sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Benim rotam neresi, yönüm neresi derken çıktın karşıma. Meğer bütün istikamet senin yolunaymış. Bu gemiye rota olur musun?
 
 
Her limanda sordum seni, her uçan kuşa haber saldım deniz deniz bakan kadını bulsunlar bana diye. Çok geç kaldılar ben seni onlardan önce buldum. Bulmuşken elin boş git istemiyorum, müsaade et kalbimi koyayım avuçlarına?
 
 
Hangi dille tarif edilir bilemem lakin ben seni dille sevemem. Kalbime gir bak, senden başka kimse yok orada. Ver elini çıkalım aşk diyarına, senden gayrı dileğim ne olsun bu dünyada…
 
 
Hayatta en büyük dileğim senin yeşil gözlerin.
 
 
Her sabah bir çift göze uyanmak istiyorum. O gözleri ben çok sevmek istiyorum, o gözlerde yaş barınmasın, o gözler hep gülsün istiyorum. O kalbe girmek istiyorum, o kalbi sevmek istiyorum. Ben seni istiyorum, kelepçele bakışlarını bakışlarıma ve müebbet yatalım iki kalp arasında?
 
Çıkma teklifi mesajlarının sonuna geldik daha fazlası için çıkma teklifi sözleri yazımıza bakabilirsiniz.
Devamını Oku
18/03/2016
Aşk Sözleri, Aşk Mesajları | görsel 1
Aşk sözleri yazımızda aşk sözleri, aşk mesajları, aşk yazılarını bulabilirsiniz. Aşk sözleri güzeldir sevgilinize gönderebilirsiniz. Aşk sözleri ile sevgilinizi mutlu edin.
 
 
İlkbahar can buluyor doğada, sen de gönlümde açıyorsun bahara yaklaştığımız her sabahta… Ah sevgili, keşke kalsa baharlar hep burada, sen yanı başımda. Bir bilsen nasıl huzur verir kokun bana.
 
 
Gözlerin gözlerime değince felaketim olurdu, ağlardım demiş şair. Ya yanlış kişinin gözlerine bakmış, ya da senin varlığından habersizmiş. Gözlerin gözlerime değdiğinde ben bilinmez diyarların en nadide baharına yüz sürerim sevgili. Sana bakınca ağlamak ne mümkün, ben sana bakınca her defasında aşk doluyorum.
 
 
Senin yerin sol yanım. Kal orada, başını bile çıkarma. Görmesin kimse seni, sevmeye cesaret edemesin. Bir ben seveyim seni, bir de içimdeki deli yüreğim.
 
 
Kim ne demişse desin arkadaş, ben aşkı kalbimden can bildim. Ben sevgiliye nefesimden verdim. Ah sevgili; değsin bakışların, duysun kulaklarım seni. Üstümden elin, fikrimden gözlerin hiç çıkmasın.
 
 
İçimdeki huzurun kaynağına indim geçenlerde. Bir baktım sadece sen varsın. Biliyor musun sevgili, sen benim bu dünyada en büyük huzur kaynağımsın.
 
aşk sözleri

Aşk Sözleri

 
 
İyi niyetinden öperim seni kadın.
 
 
Aşka yanaşmayan ben bu sefer aşka demir attım. Fırtınalardan sağ çıktım, büyük melanetler atlattım ve sana geldim, aşka geldim.
 
 
Her gece seninle uyuyor bu gözlerim, her sabah da bir tek senin için uyanıyor. Sen olmasan ben neylerim. Hayat boş gelir, dertler boy verir. Koca bir es veririm yaşamaya da sensizlik beni boşluklara koyuverir. Benim canımın için sardığım kadınım, sen var oldukça ben uyumaya da uyanmaya da razıyım.
 
 
Şarkılara sakladım seni bu gece, şarabımı yudumluyorum. Sigaram tütüyor bir yandan ve seni bu akşam daha büyük bir aşkla seviyorum. Benim canım sevgilim, varlığından gayrı hiçbir tasam yoktur.
 
 
Dualar yükseliyor avuçlarımdan, sen dökülüyor dudaklarımdan. Bir tek sana diye dua ediyorum sevgili. Sen dualarımla benim sol yanımdan çıkmayanımsın. Hiçbir kötülük bulamasın seni, hiçbir dert alıkoyamasın. Sen hep güzel yaşamalısın.
 
 
Gamzelerinde ölmek istiyorum. Can vereceğim tek yer o öpülesi yanak çukurların olmalı. Gamzelerine gömmelisin beni sevgili, ben hep gülüşünün yanında kalmalıyım.
 
 
Nasıl bıkar gökyüzü maviden, nasıl vazgeçerim gözlerinin denizinden. Boğulmaya da razıyım sevgili, gökyüzüne takılı kalmaya da. Yeter ki sen ve mavi gözlerin, denizle gökyüzünün arasındaki ince çizgide bana bakmaya devam etsin, ben hep o arada kalayım.
 
 
Sevsem diyorum seni, her gün daha fazla. Nasıl daha çok sevilir ki? Kalp yeter mi bütün sevgiyi içine sığdırmaya? Bütün içimle sevmek istiyorum ben seni. 
 
 
En güzel rüyamsın. Uyanmaktan o kadar korkar oldum ki. Ey kadın sen benim en nazlı baharımsın. Çiçeklerimi açtıran, sularımı harlatan, aklımı başımdan alan… Sen iyi ki varsın, aşk iyi ki ikimizin sol yanına konmuş.
 
aşk mesajları
 
Aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
 
Her nefesimi seninle harcamanın verdiği huzuru anlatmaya yetmez kemleler. Sen ki benim başımın tacı, sen gönlümün sultanı… İyi ellerin kavuştu ellerime, iyi ki düştüm aşk denilen cehenneme. Her yer cennet şimdi bana.
 
 
Üzerime ne zaman değse bakışların, ben bir kelebek misali havalanıyorum. Bakışlarımla birlikte uçuyor kanatlarım. Sen ne zaman bana baksan içimin odaları açılıyor, içeri alıyorum bütün güzel düşleri.
 
 
Bahçemdeki en güzel güle aşığım. Kokusuna, gülüşüne, bakışına… Kırgınlığına aşığım bazen, bazen de hiç kahkahalarına. Yanaklarına yerleşen çukurlarına aşığım ben senin. En çok da gözaltlarındaki kırışıklıklarına…
 
 
Benimle yaşlanmandan gayrı ne dileğim olabilir. Sen benim ömrüme hediyesin, sen ömrüme ömür diye eklenensin. Zamanım ne hızlı tüketiyor senin yanında. Sen benim en güzel hediyemsin.
 
 
Dokun bana, çekme ellerini. Dokun ki yaşadığımı bileyim, tazeleneyim. Tomurcuklarım açsın her dokunuşunda. Gülmeyi her gün daha çok seveyim. Gülüşlerinin sesine ekleneyim, kahkahalarına yüz süreyim. Dokun bana sevgili, sen bana dokun ki ben her geçen gün daha çok seveyim.
 
 
Öpücüklere boğ avuç içlerimi zira acıdan başka hiçbir şey yetişmedi avuçlarımda. En çok avuçlarımdan kırıldım sevgili. Sen şimdi baharla gelen ilk yağmur oldun, açtım ellerimi havaya. Damla damla düştün avuçlarıma, yine düş de en kırıldığım yerden sev beni.
 
aşk sözleri
 
Ne zaman aklım senden ayrı düşse kalbim sarsıyor bedenimi. Sanki her gün sadece seni düşünmeliymişim gibi hissediyorum sevgili. Ne zaman kalbim hızlı atsa, anlıyorum ki seni özledim.
 
 
Nasıl bir aşk bu? Beni en kötü rüyalardan uyandıran, en güzel düşlere salan… Sen kadın, nasıl güzel düştün hayatıma. İliklerime kadar aşk doluyum bu bahar. O zaman içelim, bu kadehler birlikte olacak yenibaharlarımıza.
 
 
Şarabı kadehe her koyduğumda ruhumdaki dansın alevini hissediyorum. Aşk olağanca gücüyle can buluyor bedenimde. Sen şarapları kendine yuva edinen sevgili, her yudumumda daha çok seviyorum seni.
 
 
Nasıl bir sarhoşluk bu bendeki… Meyler hoş, müzikler boş geliyor. Ritimsiz seviyorum seni, hiçbir notaya sığdıramıyorum sevgini. Hiçbir söz mana bulmuyor dizelerde. Ben hep en içimden seviyorum seni.
 
 
Güllerin dikenleri olduğunu biliyordum ama hiç batmadın, hiç yakmadın içimi. Sen gül değil misin sevgili, nasıl bu kadar narinsin nasıl düşünceli…
 
Devamını Oku
16/03/2016
Bedava İnternet Nasıl Yapılır ? | görsel 1

İnternet, hem ülkemizde hem de tüm dünyada olmazsa olmaz denebilecek kadar hayatımızda yer tutan önemli bir teknoloji unsuru. Önemli toplantılarda kullanılacak belgeleri, yıl sonunda teslim edilmesi gereken dosyaları internet aracılığıyla gönderiyor, ailemizden birisiyle veya arkadaşlarımızla sosyal medya yani internet üzerinden iletişim kuruyoruz. Hayatımızı bu kadar ele geçiren bir teknoloji de, ister istemez birçok kişide bağımlılık noktasına kadar çıkmış durumda. Turkcell, Avea ve Vodafone başta olmak üzere birçok mobil veri firması müşterilerine en uygun fiyata en kaliteli ve hızlı internet bağlantısını sunmak için çalışıyor.

 

Yine de firmalar tarafından belirlenen bu fiyatlar, müşterinin satın almak isteyeceği kadar cazip olmayabiliyor. Günümüzde, internet üzerinden paylaşılan yöntemler ile bedava internet bağlantısı kullanan birçok kişi var. Firmaların belirlediği fiyatların ve internet hız limitlerinin aksine kullanılan bu paketler, zaman zaman kullanılan programa göre oldukça hızlı veya aksine oldukça yavaş olabiliyor. Bu yüzden internet üzerinden bulduğunuz bir program ile internet bağlantısı sağlamak istiyorsanız, programın bağlantı hızını mutlaka daha öncesinden test etmeli, size yetecek düzeyde bir bağlantı hızı yoksa yeni program arayışına girmelisiniz. Şuan için en çok kullanılan internet bağlantı programlarının ilk sıralarını, VPN programları dolduruyor.

 

VPN programları sayesinde, yurtdışı konumlardaki sunucuların ağlarına bağlanarak bu ağlardaki internet bağlantılarını kullanıyorsunuz. İnternet üzerinden alacağınız veriler de yurt dışı sunucularından geleceği için birçok VPN programı, internet hızınızı düşürecektir. Bu yüzden tüm VPN programlarını araştırmanızı öneririz. İnternet’in etkisini göstermesi ile birlikte her ne kadar etkisini kaybetmiş gibi görünse de mobil iletişim firmalarının yaptığı istatistik sonuçları, smslerin de halen oldukça yoğun olarak kullanıldığını gösteriyor. Facebook ve Whatsapp gibi popüler sosyal medya platformlarının olmadığı zamanda, iletişim için birçok kişi SMS adı verilen ve mobil iletişim firması tarafından sağlanılan kısa mesaj servisini kullanıyordu.

 

O zamanlara göre her ne kadar SMS kullanımında yüksek düşüşlere rastlansa da, halen SMS kullanımının internet kullanımı ile yarıştığı firmalar tarafından yapılan istatistik çalışmalarında ortaya çıkıyor. İnternet üzerinden, herhangi bir telefon numarasına bedava SMS göndermenizi sağlayan birçok farklı program ve internet sitesi var. Bu siteler, genellikle yabancı lokasyonlar üzerinde kurulu olan ağ santrallerine bağlı olarak çalışır ve santrale gelen isteği, telefon numarasına yanıt olarak gönderir. Bu tür SMS siteleri her ne kadar oldukça başarılı ve hızlı bir şekilde SMS gönderiyor olsa da, birçoğu gönderici telefon numarası olarak kendi kuruluşlarının ismini belirtiyor.

Devamını Oku
16/03/2016
Duygusal Aşk Mesajları | görsel 1
Duygusal Aşk Mesajları yazımızda duygu dolu aşk sözlerini bulabilirsiniz. Bu aşk sözlerini sevgiliye göndererek onları mutlu etmekte size düşüyor.
 
 
Kim bilir nasıl güzel raks eder yüreğin aşkı bulunca. Ben cananın olayım, o raksa doyayım. Her kalp atışındaki ritmin eşsiz kokusu sinsin bedenime. Sultanım, ben bu aşk yolunda kulunuz, köleniz olayım.
 
 
Ne de güzel bakarsın sen, nasıl güzel değer bakışların üzerime. Gölgem titrer seni her gördüğümde. Mavi gözlerin bana her değdiğinde, iliğime kadar yeniden yaşamaya başlarım. Bu aşkın en güzel bestesi sen olacaksın sevgilim. Ben ise sözlerden oluşan bir hece…
 
aşk sözleri
 

Duygusal Aşk Mesajları

 
Duyduklarım beni daha çok aşık eder güzelliğine, kalbine. Adımı her zikrettiğinde peri masalları yaşamaya başlar bu aciz gönlümde. Gönlümün saraylarına cariyeler uğrar, görmem hiç birini. Sen benim sultanım, sen benim hasekim… Aşk ne yakıştı gül çehrene.
 
 
Güzelliğin öldürüyor her geçen gün beni biraz daha. Gölgen düşüyor üstüme,  aniden irkiliyorum. Bana her dokunuşun cennetten bir bahçe, ey nazlı yarim her nefesinde biraz daha aşka boğuluyorum.
 
 
Seni sevmek için gönderildim ben bu dünyaya. Nasıl ki sen cennetten düşen bir meleksin, ben de aşka düşen bir viraneyim. Aşk beni divane etti, virane etti. Aşk beni senden beter etti. Sadece seninle gülüyor gözlerim, bir kırpsan gözlerini bedenimden ruhlar çıkıyor, canla kopuyor sevgili.
 
aşk mesajları
 
Senin kadar kimse ne sevdi, ne sevdirdi. Sen güzel kaşlım, hoş bakışlım… Gönlümün kapısına ayak sürdüğün gün bu beden aşkın meyline düştü. Divane kullara döndüm, aşkın kıblem oldu. Ne yana dönsem secdem sen oldun, nereye baksam kendimi rükuda buldum. Namazım, niyazım, benim en güzel ibadetim. Saadet bahçesine ilk adımı senin sayende buldum.
 
 
Seni her geçen gün biraz daha sevmek ve en önemlisi senin de beni sevdiğini bilmek. Sen olmasan aşkın her anı yalın kalırdı. Sen olmasan aşkın adına karalar çalınırdı. Sen yüzün gibi pak ve aydınlıksın. Bu aşkın duruluğu senin ellerine dokunmaktan geçer de ellerine her dokunduğumda içim titrer. Bir kadın böylesine mi güzel sever aşkı, böylesine mi güzel yaşatır…
 
 
Ey gamzelerinin içine oturup dinlendiğim adam, ey enim gözümün nuru, gönlümün beyaz bulutu. Seninleyken zaman dur durak bilmezken, senin yokluğun bana müebbet karanlık oldu. Sen doğ sabahıma gün gibi, sen ört günün siyahında üstümü gece gibi. Gün ikiye bölünsün, ayla güneş bu aşkın bekçileri olsun. Ah adam, ah sevgili tevazuumu kabul et, ben bu aşkın içinde seninle yanmaktan gayrı bir şey istemem. 
 
Duygusal Aşk Mesajları yazımızın sonuan geldik. Daha fazlası için tıklayın -> Sevgiliye Güzel Sözler
Devamını Oku
11/03/2016
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı | görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajı yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız ona böyle küçük sürprizler yapabilrsiniz.
 

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 
Bugün takvim seni gösteriyor. Aylardan sen, günlerden sen, akrep ve yelkovan sana koşuyor. Mumlar senin için yanıyor bugün ve insanlar senin için eğleniyor. Bu ışıklar senin için, bu havai fişek gösterileri sana. Bugün bütün insanlık senin varoluşunu kutluyor, herkes senin için iyi dileklerde bulunuyor. Benim de diğer günler olduğu gibi bugün de en büyük dileğim sensin, sen hep hayatımda kal güzel kadın, her yaşında ve her yaşlanışında biraz daha sana karışmama izin ver. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.
 
Diğer doğum günü mesajları için TIKLAYIN -> Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
 
Belki bir umut deyip başladım seni sevmeye, belki olur deyip çevirdim kıbleyi senden yana. Besmele çekip, niyet ettim. Önce rükuya gittim sonra secdeye. Bütün rekatlar bitti ve amin dedim. Bu duaya, bu ibadete Allah’ın da gönlü olsa gerek ki seni verdi bana sonunda. Bugün en kutlu gün sevgili, hem bana gelişini kutlayacağız hem de yeni yaşını. Sen her yaşında çok güzelsin ve her yaşında benimle kalmayı seçensin. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Günler ayları, aylar yılları kovalamış ve bugün sen dünyaya gözlerinle güzellik katmışsın. Çiçeklerin kokusunu, gökyüzünün ve denizlerin rengini, kuşların sesini vermişsin buraya ilk adımında. Herkes senden bir parça almış. Bundandır göklerin denizlerin sevilmesi, bundandır çiçeklerin güzel kokması ve bu sebeptendir kuş cıvıltılarının insana huzur katması. Benim en büyük huzur kaynağım, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.
 
 
 
Sevmezsin kutlamaları lakin senin doğduğun günü es geçemem. Senin doğduğun günü severim ben, senin ilk ağladığın, ilk gözlerini açtığın gün bugün. Her yeni yaşına kavuştuğun gün bugün... Her yeni deneyimine başöğretmenlik yapan gün bugün ve seni en çok sevdim gün bugün. Bugün bu dünyaya gelerek beni ne kadar mesut ettiğini bilemezsin. İyi ki doğdun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Pamuklara sarıp sarmaladığım, gözünün içine baktığım, herkesten sakındığım sevgilim. Benim cennet eşim, can yoldaşım, biriciğim… Doğduğun gün yanında olamadım ama her doğum gününe katılacağım. Sen izin verdikçe her yıl bu günü şükranla anacağım ve en mutlu insan olmanı sağlayacağım. Sen iyi ki varsın, sen iyi ki doğdun. Sen benim güzel kadınım, sen benim canımın parçası, gönlümün sultanı, doğum günün kutlu olsun meleğim, İyi ki doğdun iyi ki varsın. Sen çok seviyorum.
 
 
 
Bir seni severim bugün ben, bir de seni bana vereni… Nice aşk dolu yaşlara sevgilim. 
Devamını Oku
08/03/2016
Sevgiliye İyi Geceler Sözleri | görsel 1
Sevgiliye iyi geceler sözleri yazımızda en güzel iyi geceler mesajlarını sevgiliye gönderebilir onu mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye iyi geceler mesajları aşağıdadır.
 
Diğer Sözler İçin Tıklayın -> Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
 
Gecenin en aydınlık yüzü, benim ayım, benim parlayan yıldızım. İyi geceler hayatım, seni seviyorum.
 
 
Benim gecemsin sen, benim karanlığım… Karanlıklarda bulduğum ayım, yukarı bakıp hep gülümsediğim huzur bulduğum yıldızım… Sabaha senin varlığınla ermenin onurunu taşıyorum her gün. Şükürler ediyorum ki bu gün de seninle son buldu ve yarın yine senin varlığınla son bulacak. İyi geceler sevgilim, seni seviyorum.
 
 
Gece çöktü yine üstümüze, herkes uykuya çekildi. Ben ise soğuk odamda sana hasret günün doğmasını bekliyorum. Yeni doğacak güne seninle kavuşmak arzusu var içimde. Senli günlere her gün yeniden ve yorulmadan başlamak, bunu çok seviyorum. Her gece bana bu güzel his ortaklık ediyor, bir de sigaramın sönmeyen dumanı. İyi geceler sevgilim.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Aydınlık bir sabaha uyanacağız sen ve ben. Bütün dünya bizimle birlikte şahitlik edecek bu güzel güne ve herkes bilecek benim sana, senin ise bana uyandığına. Bir tek senin için uyanıyorum sevgili, yoksa bu dünyada yaşamak zehir bana. İyi geceler zehrimin panzehiri.
 
 
Her gün aynı döngü ve ben bu döngüden hiç sıkılmıyorum. İçinde sen olan bir şeyden sıkılır mı hiç insan? Asla, her geceyi hasretle bitiriyorum. O güzel yüzün aydınlığa kavuşsun diye dualar yükseliyor avuçlarımdan. Hiç bıkmadan sabah saatlerini bekliyorum sevgilim, iyi geceler.
 
 
Kavuşsun gece güne, kuşlar gökyüzüne, simitçi sıcak simidine, çay şekerine ve ben sana. Bitsin bu gece de her gece gibi. Uzun olmasın geceler, 21 Aralık hiç yaşanmasın mesela. Aksine her geçen gün kısalsın geceler, kısalsın ki içimdeki sana kavuşma arzusuna ereyim bir an önce. Ya da gel başka dünyalara taşınalım, hiç gecenin olmadığı diyarlara taşınalım. Ah geceler, özlemime sağır geceler, geçmeyen geceler. Hem sana, hem gecelere iyi geceler.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Kara geceler, her şeyi örten içinde kaybeden lakin beni ve sevgimi bir türlü kaybedemeyen zindan karası geceler. Bu gecelerde korkuyorum sensizlikten. Sanki her gece çöktüğünde, hiç kalkmayacak bu karanlık üstümden gibi hissediyorum. Gül yüzüne bakamamaktan, aydınlığa kavuşamamaktan korkuyorum sevgilim. Sana iyi de bana iyi mi geceler?
 
 
Gel aydınlansın bu gece gökyüzü, sabah oldu sanayım. Gel, sevgilim her geceyi sabaha boyayalım. Sen varken neylesin gece yanımızda? Sen bir gül, odam aydınlansın. Bitsin bu geceler, sana da iyi geçsin bana da. Her gün sana ve sadece sabahlara uyuyalım. Karanlık saklayamasın bizi, seni seviyorum meleğim. İyi geceler.  
Devamını Oku
04/03/2016
Güzel Kardeşlik Sözleri | görsel 1
Kardeşlik sözleri yazımızda en güzel kardeşlik sözleri yazılarını bulabilirsiniz. Kardeşlik sözlerini sosyal mecralarda paylaşabilirisiniz.
 
Diğer kardeşlik  sözleri için tıklayın -> Kardeşlik Sözleri
 
Kardeşlik öyle derin bir okyanus ki, içinde nice güzellikler barındırır. Her katı ayrı şen, her mili ayrı güzel… İyi k varsın kardeşim.
 
 
Kardeş olun ey dostlar… Aynı karından doğmasanız da aynı dünya da ölüyorsunuz.
 
 
Kimi bilmez bu samimiyeti, kimi uzaktan bakar imrenir, kiminin hiç işi olmaz. Kardeş olmak er kişiye yaraşır, kimseler bunu bilmez.
 
kardeşlik sözleri
 

Kardeşlik Sözleri

 
Herkesin hakkı değildir mezara kadar yanında bir dost taşımak. Kardeşim dediğini herkes diline dolayamaz. Öyle bir şeydir ki bu; gökte arasan yerdekine, yerde arasan göktekine haksızlık olur. Yere göğe sığdıramadığım kardeşim, sen her yerdesin ve her anımda benimlesin.
 
 
Yaşamak denen şey tek başına değil, sadece yanında sevdiklerinle mana bulur. Kardeşim benim, yaşam boyu yanımdaki duruşunla ben bugünlere geldim.
 
 
Kardeş olun ey dostlar… Aynı karından doğmasanız da aynı dünya da ölüyorsunuz.
 
 
Kim bilir kaç kişi tek yumdu gözlerini bu dünyaya, kim bilir kaç kişi kendini vurdu yerden yere. Bilmezler ki ben kardeşlerimin sayesinde ayaktayım. Eşiniz dostunuz yoksa da, bir kardeşe verin gönlünüzü.
 
 
Dünya barışı için kardeşlik gerek ey dost, ne sen seni bileni senden ırak et, ne seni bilen kendini başka diyara atsın. Varsın bir pişsin aşınız, varsın gam keder büyütsün odanız.
 
 
Her ne ise bu husumet tez çözüle, kardeş ile kardeş birbirine küsmeye. Ne vakit kardeş kardeşe gönül koysa, bir diğeri çeksin besmele.
 
 
Hayatın maksadı yalnız ölmek değil, yalnız doğmaktır. İnsanoğlu doğarken tektir, ölürken kardeş.
 
 
Ne zaman gam salsa gönlün sokakları, arayıp bir kardeşe rakı balık ısmarlatmalı.
 
 
Eğer varsa vakit henüz geç değil. Geçtiğin yollar tek kişilik yol değil;  al yanına kardeş bildiğini, o vakit anlarsın dünya derdi baki değil.
 
 
Seni kimler üzdüyse, seni kimler kırdıysa, seni kimler can evinden vurduysa gel kardeşim. Omzun senin dayağın…
 
güzel kardeşlik sözleri
 
Kardeşlik sözlerine hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Zulmetme insanoğluna, zulmün en büyüğü Allah’tan. Gam verme kendi kardeşine, gamın tezi evlattan.
 
 
Yürek yankılanır içler acısı bir hayâ’yla, can tazelenir yanında kardeş dediklerin olduğunda. Gece başını yastığa koyup ağlayacağına, kardeşine dök içini ferahla.
 
 
Dertten boynun bükükse kardeşine koş zira senin aynan odur.
 
 
Ne vakit sıkıntı çökse, ne vakit gönlüm birini istese ilk yanıma koşanımsın kardeşim. Beni benden iyi bilen, benim canımı kendi canı gibi sevenimsin. Eksik olma.
 
 
Ey hayat, beni söküp alsan da sırtım yere değmez, gönlüm gam keder bilmez zira ben toprak olsam da kardeşim var köklerimi sulayacak.
Devamını Oku
02/03/2016
Reklamı Kapat