Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Yeni Yıldönümü Mesajları 2017 |  görsel 1
En yeni yıldönümü mesajları ile sevdiğinizle yıldönümü gününüzü kutlayabilir, hoş bir gün geçirebilirsiniz.
 

Yıldönümü Mesajları 2017

 
Yine en anlamlı güne birlikte girdik sevgilim. Ellerinle bugün buluştu ellerim, kalbinle bugün buluştu kalbim, gözlerine ilk defa bugün değdi gözlerim. Yıldönümümüz kutlu olsun meleğim. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğime söz veriyorum.
 
 
Hayatım boyunca sadece yanında nefes alabileceğim birini istedim. En büyük hayalimdi aradığım aşkı bulmak ve ömrümün geri kalanında onunla yaşlanmak. Sabahları aynı demlikten çay içmek, aynı tabaktan yemek yemek ve hatta aynı masada oturmak... Evimin diğer anahtarını ona vermek, ömrümü ona adamak, geceleri kafamı yastığa tek değil de onun kokusuyla koymak. Neredeyse hiç umudum kalmamıştı ve birden sen çıktın karşıma. Aradığım mutluluğu yıllardır seninle paylaşıyorum. Sen güzel kadın, yeni bir yıldönümüne daha seninle adım attık. Seni çok seviyorum. İyi ki karşıma çıktın ve beni yeşil gözlerine hapsettin. Seni seviyorum.
 
 
Bütün ömrüm boyunca yanında yaşlanmak istediğim biri var. O şu an hayatımda ve ben dünyanın en mutlu adamıyım. Her sabah gözlerimi ona açıyorum, her gece onunla birlikte uyuyorum. Her gün gün içinde aklımın odalarında dolaşıyor hayali ve bu kişi şu an sıcacık evimizde beni bekliyor. Ona bugün çok daha başka gideceğim, onu bugün çok daha başka seveceğim, onu bugün hiç olmadığı kadar çok seveceğim çünkü o bana bugün evet dedi, çünkü biz onunla aynı yastığa ilk defa bugün baş koyduk. Çünkü o benim en güzel rüyam, en güzel kadınım, en güzel varlığım. Canım karım, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
Canımdan öte bildiğim birine âşık oldum seneler önce. Bütün gayem onu çok mutlu etmek, her gün yüzünü güldürmek, ona büyülü bir aşk yaşatmaktı. Biz bu aşkı birlikte yaşadık, iliklerimize kadar, kanımıza kadar, canımıza kadar. Gözlerinden öpüyorum önce kadınım, sonra gül kokan saçlarından, avuç içlerinden ve pak alnından. Hayatıma girdiğin ve bana evet dediğin için sana minnettarım, evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
yıldönümü mesajları 2016
 
Yıldönümü mesajları yazımıza devam ediyoruz.
 
Kalbimin içinde çırpınan bir kuşun kanat seslerine kulak vereli seneler oldu ve ben o kuşu dinlediğim için bir an olsun pişman olmadım. Kalbime girdiğin günden beri hayattaki en mutlu adam hep benim diye düşündüm ve bugün hala o mutlu adamın ben olduğuna şüphem yok. Bana evet dediğin, beni kendine eş seçtiğin, benimle birlikte bu yolda el ele yürüdüğün için sana teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun, seni seviyorum.
 
 
Her sabah uyandığımda seni görmekti tek isteğim hayattan. Boş bir yastıkta uyanmaktansa senin dağılan saçlarının arasında uyanmak istedim. Seneler önce bir gün deli cesaretim beni sana yolladı ve sen bana bugün evet dedin. İçimin en değerli parçası, canım sevgilim seni her zaman başımın üzerinde taşıyacağıma ve hiçbir zaman elini bırakmayacağıma söz veriyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum. 
 
Bu şehri sevmemin nedenisin sevgili. Her köşe başında, her durakta, her sokakta sana rastlama ihtimalimdir beni burada tutan.
 
Yüreğinin attığı yerden öpüyorum seni sevgili, bir ritim bir kulağa ancak bu kadar hoş gelebilirdi.
 
 
Kalbin attığı ve kalbim attığı sürece bu aşkın kölesi olmaya and içtim sevgili. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın misali; bu aşktan dönenin kalbi erisin diyorum.
 
 
Seni sevmek için bakmaya, görmeye, duymaya, bilmeye gerek yok. Sana dokunmak için el sürmeye, sarılmaya, yaslanmaya gerek yok. Seni bilmek için tanımaya, hissetmeye, keşfetmeye gerek yok. Sen benim inancım, sen benim umudum, sen benim nefesimsin sevgili.
 
 
Gözlerimin içi gülüyor her seni görüşümde. Yanaklarımdan dökülen tebessümün birazını toplasam yerden dünyaya barış gelir. Şimdi sen otur düşün bir aşk kaç tebessümle yeşerir.
 
 
Karanlığın içinden beni çekip alanım, bütün aydınlıklar bize doğuyor artık.
 
 
Seni sevmekten bıkmayan bir insan var karşında. Sevmekse alayına, sevemekse dibine kadar. Sen yeter ki hep böyle güzel bak bana.
Devamını Oku
08/08/2016
Astropay Nereden Alabilirim ? |  görsel 1

Astropay kart internet ortamında kullanılabilecek ön ödemeli bir kart çeşididir. Bu kart 16 haneli bir koddan oluşan sanal bir karttır. Bu kartın kullanılmasının temel amacı internet ortamında banka hesap bilgileri gibi önemli bilgileri güvence altına almaktır. Bu kart sayesinde kişisel bilgilerinizi herhangi bir yere vermeden alışverişinizi yapabilir ya da oyununuzu oynayabilirsiniz. Üstelik bu işlemler esnasında kart bilgilerim birinin eline geçti mi endişesini de taşımazsınız.

 

Kişisel bilgilerinizi güvence altına alan bu kartın limitini siz belirlersiniz. 10 dolardan 500 dolara kadar çıkan limitlerden bir tanesini belirledikten sonra kartınızı satın alabilirsiniz. Ancak kartı satın alırken dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü bazı kişi ya da kurumlar sizden kart miktarını alıp size kartınızı kullanmanız için gerekli pin kodlarını göndermezler ya da eski, kullanılmış kod numaralarını gönderebilirler. Bu anlamda kendinizi güvence altına almak için bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

 

Astropay Kart Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Piyasada Astropaykartın satışını yapan pek çok firma vardır. Ancak bu kartı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazu hususlar vardır. Bu hususlar şu şekilde sıralanabilir:

- Bu kartı satın almak için öncelikle kartın satış bayileri ile irtibata geçmelisiniz. Bu firmalardan kartınızı online olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile de işlemlerinizi halledebilirsiniz.

- Kartı satın almak için yapacağınız ikinci işlem ödemedir. Belirlemiş olduğunuz limite uygun ödemeyi yaptıktan sonra size satın aldığınız karta ait kod numaraları ve kart bilgileri verilir. Bu kod tek kullanımlıktır ve siz işlem yaptıktan sonra silinir. Sonrasında internet üzerinden yapacağınız her türlü işlemi bu kod ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güvenli alışveriş imkanı sunan bu kart kullanıcılar açısından oldukça fazla avantaja sahiptir. Astropaykartı satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınız için belirlemiş olduğunuz limitleri tek seferde harcayabileceğiniz gibi az miktarlarda da harcayabilirsiniz. Örneğin; 250 dolarlık bir kart aldıysanız bunu beş farklı mağazada harcayabilirsiniz. Bu kart size limitinizi tek seferde kullanma zorunluluğu getirmez. Kartınızın limiti dolduktan sonra aynı kod numaralı kartı yeniden kullanamazsınız. Kartı satın aldığınız bayi ile iletişime geçip yeni bir kart almanız gerekmektedir.

www.sanalkartlar.com adresinden Astropay satın alabilirsiniz.

Devamını Oku
08/08/2016
En Güzel Dini Sözler |  görsel 1
En güzel dini sözler yazımızda, mesaj olarak gönderebileceğini dini mesajlar bulabilirsiniz. Dini sözler sms ile en çok cuma günleri paylaşılsa da hergün paylaşılabilir.
 
<h2>En Güzel Dini Sözler</h2>
 
Ameller niyetlere göre değer kazanır. Hz. Muhammed
 
 
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez demiş Mevlana. Sen ki parlayan bir güneşsin insanoğlu bu gam bu kibir niye?
 
 
Gamdan kibirden uzak tutun gönlünüzü, onlar ki iğne ucu kadar girdi mi insan kalbine iğne ucu kadar iyi niyet bırakmaz barındığı yerde.
 
 
Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor da Mevla’ya varmayan yol neye yarar…
 
 
Cevizi kırıp özüne inmeyen, bütün cevizi kabuk zanneder.
 
 
Kalbiniz iman dolsun, diliniz Kur’an okusun. Rabbim böyle günlerde yanınızda şefaatçiniz olsun. Dualarınız kabul, her gününüz Cuma gibi olsun.
 
 
Allah’a inananlar bilirler ki ahret hayatı bizler içindir. Sınavlarımızı en güzel şekilde tamamlamayı nasip etsin Rabbim İnşallah.
 
 
Her şeyin başı olduğu gibi sonu da var. O’ndan geldik, O’na gideceğiz. Onunla başladık, Onunla sona ereceğiz.
 
 
Her şeyin hakkını ver ey insanoğlu. İnandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya yüz tutarsın.
 
dini sözler, dini mesajlar
 
Dini sözler ile cuma günleri müminlere mesajlar atabilirsiniz. Ayrıca dini mesajları sosyal medya da da paylaşabilirsiniz.
 
 
İslamiyet güneş gibidir üflemekle sönmez, gündüz gibidir göz yumunca gece olmaz.
 
 
Zaman akıp giden bir nehre benzetilir. Akıntıya kapılırken neleri doğru yaptığın neleri yanlış yaptığın çok önemlidir. Doğrular Ahirette cennetin, yanlışlar ise cehennemindir. Akıntıya kapılacağın zaman suyun karanlığına, gönlünün ışığını ver ki nehir seni sürüklerken dümen sende kalsın.
 
 
Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir demiş Tirmizi, hayır yapanı yahut buna vesile olanı Rabbim mükâfatsız bırakmaz.
 
 
İman yetmiş küsur derecedir. En üstün geleni La ilahe illallah sözüdür, en düşük geleni ise rahatsızlık veren herhangi bir şeyi yerden kaldırmaktır. Hayâ da imandan gelir, imandandır.
 
 
Hiç kimse kendisi için istediğini mümin kardeşi için istemedikçe tam iman etmiş sayılmaz.
 
 
Mümin bir kula tebessüm etmek sadakadır. İyiliği emredip kötülükten sakındırmak da sadakadır. Yolunu bulamayana, kaybettiği yolu göstermek sadakadır. Yoldaki engelleri kaldırmak da sadakadır. Bu kadar güzel bir dine sahipken bu kibir gurur kimi onurlandırır?
 
 
Hiç şüphe yok ki doğruluk iyiliğe götürür, iyilik ise cennete. Kişi doğru söyleye söyleye Allah katında sıddık diye anılır. Yalan ve yalancılık kötülüğe götürür, kötülük ise cehenneme.  Kişi yalan söyleye söyleye Allah katında kezzab diye anılır.
 
 
İnsanı helak eden bu yedi durumdan kendinizi sakının. Allah’a şirk koşmak, büyü, faiz yemek, savaştan kaçmak, namuslu kadın ve kızlara dil uzatmak, cana kıymak, yetim malını yemek. Kim ki bu durumların içine girer, Allah onu helak eder.
 
 
Üç dua vardır ki bunlar şüphesiz Allah katında kabul edilir; mazlumun duası, misafirin duası, babanın çocuğuna duası.
Devamını Oku
04/08/2016
Kadınların En İyi Yardımcıları Korseler |  görsel 1

Kadınlar, her zaman güzeldirler fakat bazen daha güzel gözükme imkanları olduğunda da bu imkanı sonuna kadar kullanmak isterler. Kadınların vücutlarını daha güzel gösterebilmesi için en büyük imkanlarından biri olan korseler aslında kadınların en iyi yardımcılarıdır. Her geçen gün daha kaliteli ve daha cazip görünüşleriyle kadınların beğenisine sunulan korselerin beğenilme oranları da üretimleriyle eş değerdir.

 

Çamaşır Kazanı ailesi olarak bizler, iç giyim kategorisinde yer alan ürünlerin tamamını müşterilerimizin beğenisine sunmakta ve müşterilerimizin bize olan güvenleri sayesinde her yeni gün daha kaliteli ve daha özverili işler yapmaktayız. Web sitemiz üzerinden sunduğumuz ürünlerimiz arasında yer alan; erkek ve kadın iç giyim, annelik heyecanını yaşayan anne adaylarına özel hamile giyim, yeni bir hayatın başlangıcı için gün sayanlara özel çeyiz setleri, ev giyim, birbirinden farklı desen ve niteliklerde gecelik modelleri, seks yaşantısını daha da özel kılan seksi giyim ve korse kategorileri yer almaktadır.

 

Bu kategoriler içerisinden herhangi bir ürünü ya da kadınların en iyi yardımcıları olan korse modelleri arasında yer alan bel korse, boy korse, boxer korse, slip korse, jüpon veya kombinezon ürünlerinden size en uygun olan herhangi bir ürünü seçebilir ve siparişinizi size en uygun beden ve renklere karar verdikten sonra sadece birkaç dakika içinde verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra sunduğumuz bir diğer hizmet olan sipariş takibi sayesinde ürününüzün nerede olduğunu ve size ne kadar sürede teslim edileceğini takip edebilirsiniz. Ürününüzün ödemesini ise kargo merkezinde ya da kapınızda ödeyebilirsiniz. Sunduğumuz bir diğer ödeme kolaylığı ise belli bir miktarda yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti ödemenizi talep etmememiz ve yine belli miktardaki alışverişlerinizle birlikte bir ürünümüzü de siz müşterilere hediye etmemizdir.

 

Sunduğumuz birçok kolaylığın yanı sıra müşterilerimizin özel hayatına ve ilkelerine gösterdiğimiz saygı nedeniyle, gönderdiğimiz paketler gizli paket ve hediye paketi niteliğinde gönderilmektedir. Sunduğumuz hizmetin en iyisini ve en kalitelisini yapmaya özen gösteriyor ve bunun için müşterilerimizin desteğiyle özveri kazanıyoruz. Siz de erkek giyim, kadın giyim, hamile giyim, korsemodelleri, gecelik modelleri gibi ürünlerden herhangi birini seçebilir ve Çamaşır Kazanı ailemizin bir üyesi olabilirsiniz. 

Devamını Oku
02/08/2016
En Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri |  görsel 1
En güzel sevgiliye aşk sözleri yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz. 
 
<h2>Sevgiliye Aşk Sözleri</h2>
 
Sadece bir his değil bu. Seni görmem, sana bakmam, sana dokunmam kadar gerçek bir şey. Göğsümde başlayan bu devrim hiç bitmeyecek zira böylesi yeniliği görmedi bu gönlüm şimdiye dek.
 
 
Parmak uçlarınla sev beni sevgili, avuçlarına değmesin tenim. Parmak uçlarınla gez şehirlerimi sevgili, ayakların basmasın topraklarıma. Beni sadece yüreğinle sev sevgili; dokunursan aleve, ayak basarsan küle döneceğim.
 
 
Seni sevmek büyük mesele... Mesela saçlarından başlanacak sevmeye özenle ve dikkatle. Sonra mavi gözlerinde serinlenecek. Yüzündeki derinliğe ve sakinliğe takılı kalınacak bir süre ve ardından öylece dalıp gidilecek. Aniden bir kahkaha sesi yükselecek kulaklarımda, avazın çıktığı kadar kahkaha atacaksın. Ellerini götüreceksin rüzgârla uçuşan saçlarına. Saç tellerinin gölgesi düşecek avuçlarına ve ardından kokun gelecek buram buram burnuma.
 
 
Her bakışımda içimdeki o ilk his yeniden ve yeniden uyanıyor. Bıkmıyor insan mesela hiç. Sürekli sil baştan yaşıyor her şeyi. Sen tanıdığım en kadın kadınsın.
 
 
Yüreğimin içinde çırpınan bir çift kanat var. Her gelişinde canla başla çırpıyor kırık kanatlarını. Senin her bana gelişin iyileştiriyor aşkı. Senin gelişin bir başka güzel oluyor sevgili. Seninle başlayan gün, seninle edilen sohbet, seninle içilen çay ve senin batırılan güneş kadar tat vermiyor dünya hali.
 
 
Bir kitap sayfasında sana rastlamak… Belki de her şey sadece bir kitapla başladı ve bitmeyecek. Yazar ne kadar nokta koymuş olursa olsun benim içimde senaryo devam edecek. Senli benli bir hikâyeye dönecek ve nefes sayım beni terk edene kadar ne aşkım ne de bu senaryo bitmeyecek.
 
sevgiliye aşk sözleri
 
Sevgiliye aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Derin bir nefesle çektim seni içime. Sanki ilk defa sigara içiyormuşçasına tıkandı ciğerlerim, döndü başım. Sonraları çekmeye devam ettikçe içim alıştı sana, ciğerlerim de öyle. Şimdilerde müptelanım sevgili. Ne ciğerlerim şikâyetçi ne de alıkoyduğun bu yorgun kalbim. Ben seninle yaşamayı çok sevdim.
 
 
Seninle gezmek dünyayı adım adım... Senin ayak izlerinin yanına sığdırmak adımlarımı… Senin ellerini koymak avuç içlerime ve her zaman nefes alabilmek seninle… Bütün mesele bu sevgili; sen benim için nefes almak, adım atmak, yaşamak demeksin. Sen benim güzelim, benim canım benim sevdiceğimsin.
 
 
Dağılan saçlarının arasında dolaşsın parmaklarım ömrüm boyunca. Sen gönlümün balı, içimin tatlı telaşı; her zaman ve her an bir tek senin için nefes alacağım. Sensiz bir dünyayı, sensiz bir sevdayı asla kabul etmeyeceğim. Kalbimin odalarını kapattım, seni bu kalpten asla göndermeyeceğim.
 
 
Her geçen gün aşk biraz daha esir alıyor beni. Kelepçem gözlerin, mührüm dudakların… Dolunay zindan üstünden yansıyor duvarıma, bir sen geliyorsun aklıma bir de sana tutuklu olmak. 
Devamını Oku
25/07/2016
Özlem Sözleri & Mesajları |  görsel 1
Özlem sözleri yazımızda aynı zamanda aşk itiraf sözleri de bulmanız mümkün. Hem özleminizi hemde aşkınızı itiraf ettirecek en güzel özlem sözleri bu yazımızda. Özlem mesajları ile sevdiğinize özlediğinizi belirtebilirisniz. Özlem sadece bir kadın adı değildir.

Özlem Sözleri

Kalbin uçup geldi ve kondu kalbimin üstüne. Ne yana dönsem sen kokuyor hayat. İçtiğim su da bile senin tadın var sanki. Mecnun ettin beni kendine. Gözlerin izlediğim her duvardan bana bakıyor, nefesin geceleri üstüme çarpıyor ve ben senden ayıramıyorum aklımı. Her seni görmek istediğimde birden beton yığınlar çayır çimen oluyor. Ellerini hissediyorum üzerimde ve nefesim daha bir açılıyor sevgili. Sen benim hayatıma mühürlüsün.
 
 
Ömrüm ömrüne, gönlüm gönlüne emanet… Aşkımı kalbine astım nazar boncuğu olsun ve seni korusun kem gözlerden diye. Kalbini kalbimin içine koydum seni her türlü melanetten uzak tutsun diye. Sen benim ömrümün baharı, gönlümün pınarı, aşkımın ilacı, derdimin devasısın. Seni sevmekten, seni her şeyden önce hissetmekten asla vazgeçmeyeceğim.
 
 
Hayatıma girdiğin gibi güzelleşti bu küçük dünyam. Meğer ne de çok çileden kopup sana gelmişim. Ne badireler atlatıp seni sevmeye niyetlenmişim. Aklımın, gönlümün en temiz yanı, beni saf ipekten kumaşımsın. Seni sevmek beyazı diğer bütün renklerden daha çok sevmek demekmiş geç anladım.
 
özlem sözleri
 
Özlem sözleri ve özlem mesajları yazımıza devam ediyoruz.
 
Ellerini koy ellerimin üstüne ve bir ömür el ele olalım. Sıcaklığını çekme üstümden sonra ben hemen nem kapar hastalanırım. Isıtsın beni gönlün soğuklarda barınamam. Ah kadınım, sen yoksan ben hayatta olmaktan nasıl zevk alayım?
 
 
Her sabah seninle doğuyor bu güneş ve seninle birlikte ısınıyor. Benim ve güneşin tek kaynağısın. Paylaşmak istemeyiz seni başka bir bedenle ve gök cismiyle.
 
 
Al ömrümü senin olsun kadın. Sensiz bir ömür ne yaşanır, ne bu ömürde sensiz yaşlanılır.
 
 
Mesafeleri oldum olası sevemiyorum. Ne görebiliyorum seni, ne de her istediğimde sesini duyabiliyorum. Başka şehirler yutuyor mu bizi bilmiyorum fakat seni her geçen gün daha çok özlüyorum.
 
 
Özlem var yine burnumun ucunda. Yuva yaptı kendine orayı, tütüp duruyorsun zira. Burcu burcu geliyor kokun, dayanamıyorum bazen. Ne kokun gitsin istiyorum, ne de her gün bu acıyla kıvranmak. Sadece sen ol istiyorum sevgilim, seni özlemek de güzel lakin yaşamak varken zoruma gidiyor bu durum. Özlüyorum, anlamıyor kullar.
 
 
Hiç birini burun kemiğiniz sızlarcasına özlediniz mi? Ben özledim. Yana yana, kanaya kanaya özledim. İçime ne dikişler atıldı, ne sular serpildi de çare olmadı. Her özleyişimde attı dikişlerim, her hatrıma düştüğünde daha çok yandım. Özlüyorum hiç tahmin edilemeyen bir şekilde ve ağlıyorum gecelere sığınıp. Özlüyorum be işte, herkesten gizli ama ulu orta.
 
 
Kim özlemi taşlamak ister ki? Özlemek güzeldir, özlenen sevgili olunca. Lakin fazla özlemek zarardır kanımca. Gereğinden çok değil, haddinden fazla özlüyorum bu aralar sen. Bedenimi yırtıyor bu özlem, diş etlerim ve burun kemiğim sızlıyor. Özlemeyi sevmeyen bir adam oldum bugün, ölüyorum sevgili duy.
 
 
Hasreti çekmeyen anlamaz. Günün en olmadık saatinde düşüyorsun içime ince bir sızıyla. Sonra büyüyor hasretim, dağlar duramıyor önünde. Yollara baktıkça artıyor içimdeki bu gürültü, kendi sesimi duyamaz hale geliyorum. Bu sesi bir tek sen duyabilirsin sevgili. Duy ve gel artık.
 
özlem mesajları
 
Özlediğim ne varsa hepsinden arınacağım bugün, bir tek sen kalacaksın. Seni özlemekten de beklemekten de sıkılmayacağım, bıkmayacağım sevgili. Zira hasretlik yoksa, özlem çekemiyorsa bir adam, aşık olmayı hak etmiyor demektir.
 
 
İçimin bütün yangınları dindi bugün. Aşk bana çok yakıştı, aşka sığındım. Özlemi atmaya çalışıyorum aklımdan, içimi yakıyor zira. Ben aşkı daha çok istiyorum sevgili, özlemekten aşkıma sahip çıkamıyorum. Aşık adam ağlar mı her gün, ben ağlıyorum.
 
 
Dinsin bu soğuk kışın ziyanı, sona ersin bu bitmeyen fırtına. İçimin sesleri dinlendin, odaları değişsin. Kapılar sonuna kadar açılsın sevgili, yollarda trafik olmasın. Sen yürü ben sana koşarım. Özlemin sonu olmalı sevgili, yoksa ben sen diye diye öleceğim.
 
 
Ölmek var dönmek yok bu sevdadan. Özlem de olacak elbet şayet özlemeyen bilemez aşkın değerini, kederin geçeceğini. Nasıl kavuşuyor gece güne, ben de kavuşacağım elbet sana. Bitecek bu karanlık aydınlıktan yana olacağız el ele. O vakte kadar kendine ve aşkımıza sahip çık sevgili, seni özlemeye devam edeceğim.
 
Sevgiliyiye duyulan özlemle ilgili özlem sözleri için kırmızı yazıya tıklayın.
Devamını Oku
20/07/2016
100 Dilde Seni Seviyorum Kelimesinin Karşılığı |  görsel 1

100 dilde seni seviyorum yazımızda 100 dilde seni seviyorum kelimesinin karşılıklarını bulabilirsiniz. Bu dillerden bazıları almanca seni seviyorum, ingilizce seni seviyorum, fransızca seni seviyorum ve yunanca seni seviyorum gibi kelimelerinin japonca, italyanca ve daha bir çok dilde karşılıklarını bulabilirsiniz. Sizde bildiğiniz ve aşağıda olmayan dillerde seni seviyorum kelimesinin anlamını bizimle paylaşabilirsiniz. 

<h2>100 Dilde Seni Seviyorum </h2>

Almanca: Ich liebe dich
Litvanyaca: As tave myliu 
Alsakça: Ich hoan dich gear
Amharikçe: Afekrishalehou
Apaçice: Shetne she-n zho-n
Arapça: Ohiboke
Arnavutça: Te dua
Baskça: Maite zaitul
Bengalce: Ami tomake bahlobashi
Birmanyaca: Chit pa de
Bolivyaca: Qanta munani
Boşnakça: Volim te
Bulgarca: Obicham te
Chamoruca: Hu guayia hao
Cheyennece: Ne mehotatse
Chichewaca: Ndimakukonda
Creolece: Mi aime jou
Çekce: Miluji tje
Çince: Ngo oi ney
Danca: Jeg elsker dig
Ekvadorca: Canda munanş
Endonezyaca: Saya cinta padamu
Eskenazice: Kh –hob dikh lib
Esperantoca: Mi amas vin
Estonyaca: Mina armastan sind
Etyopyaca: Afgereki
Farsça: Tora dost daram Tasca: Kanbhik
Fince: Rakastan sua
Fransızca: Je t’aime
Frizyece: Ik hald fan dei
Galiçyaca: Querote
Galce: Rwy’n dy garu di
Ganaca: Me dor wo
Grönlandça: Asavakit
Gujartice: Hoon tane pyar karoochhoon
Hausaca: Ina sonki
Hawaice: Aloha wau ia’oe
Hırvatça: Volim te
Hintçe: Mai tumse pyar karta hun
Hollandaca: Ik hou van je 
Hopice: Nu’umi unangwa’ta
İbranice: Anee ohev otakh
İngilizce: I love you 
İspanyolca: Te qulero
İsveçce: Jag aelskar dig
İzlandaca: Eg elska Thig 
İrlandaca: T’a gr’a agam thuit
İtalyanca: Ti amo
Japonca: Kimi o ai shiteru
 
Kamboçyaca: Bon sro lanh oon
Katalanca: T’estimo
Keltçe: Ta gra agam ort
Korece: Sa-rang-hae-yo
Korsikaca: Ti tengu cara
Laoca: Koi muk jao
Latince: Te amo
Letonyaca: Es tevi milu 
Lübnanca: Bahibak
Litvanyaca: As tave myliu

Luxemburgca: Ech hun dech gaer
Macarca: Szeretlek 
Maice: Wa wa
Makedonyaca: Te ljubam
Malayca: Saya cintamu
Marshallesece: Yokwe yuk
Mohawkça: Konoronhkwa
Moğolca: Be chamed hairtai
Navajoca: Ayor anosh’ni
Ndebelece: Niyikutanda
Nepalce: Ma timi sita prem garchhu
Norveçce: Jeg elsker deg 
Pakistanca: Mujhe tumse muhabbat hai
Polonyoca: Kocham ciebie
Portekizce: Eu te amo
Punjabice: Main tainu pyar karna 
Rumence: Te iubesc
Rusça: Ya tebya lyublyu
Samoaca: Ou te alofa outou
Sanskritçe: Twayi snihyaami
Seylanca: Mama oyata adarei
Sesothoca: Kiyahorata
Sırpça: Volim te 
Siyuca: Techihhila
Slovakça: Lubim ta
Slovence: Ljubim te
Somalice: Waan ku jeclahay
Swahilice: Nakupenda
Tagologça: Iniibig kita
Tahitice: Ua here vau la one 
Taylandca: Phom rug khun
Teluguca: Nenu minnu premistunnanu
Tunusça: Ha eh bak
Türkçe: Seni seviyorum 
Ukraynaca: Ya ebe kokhayu 
Urduca: Main tumse muhabbat karta hoon
Vietnamca: Anh yeu em
Yunanca: S’ayopo
Zuluca: Ngiyakuthanda
Zunice: Tom ho’ichema

 

 

100 dilde seni seviyorum kelimesinin karşılıklarını sizlerle paylaştık selamet kalın.

Devamını Oku
18/07/2016
Reklamı Kapat
x