Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Karşılıksız (Platonik) Aşk Sözleri, Platonik Aşk | görsel 1

Aşk güzeldir ancak karşlıksız aşk yani platonik aşk acı verir insanlara, umarım hepiniz o platonik aşkınıza kavuşursunuz. Platonik aşıklar için aşağıda platonik aşk sözlerini paylaştık, sizde yorum kısmına karşılıksız aşk sözleri yazarak duygulaırnızı bize açabilirsiniz. Karşılıksız ve platonik aşk sözleri:
 

Seni özlediğim her saniye damlıyor gözlerimden yastığa, gelmen ve gülmen için nelerimi veririm bilmezsin. Bilemezsin. Ben beklerim sen gelmezsin.
 
 
Sesin çınlıyor hala kulaklarımda, hayalin bir şarkıda ansızın çıkıyorken karşıma ve gülüşün, gülüşün bir kadeh bile içmeden beni böyle sarhoş ediyorken. Söyle şimdi bana nasıl unuturum seni? Ömrümün son saniyesi bile olsa beklerim bilesin hani.
 
 
Trafikte hız yapmak gibiydin güzelim ve ben öleceğimi bile bilsem yine vazgeçmezdim.
 
 
Seni görünce karşımda nefesim düğümleniyor boğazıma, yutkunamıyorum tutuklu kalıyorum ve konuşayım diyorum. Seni dinlemek varken sus ne haddine diyor, susuyorum.
 
 
Bu yağmurlu günde el ele yürümek vardı seninle. Sırılsıklamken bedenlerimiz aşka susamak vardı. İki bedende tek ruh olup sarılmak vardı. Şimdi ise sadece hayalin kaldı.
 
 
Hüznün düğümleniyor her gece yastığıma ve ben o düğümü nasıl çözeceğimi iyi biliyorum. Sensizken uyumak için o yastıkta her gece o yastığı sen damlacıklarıyla suluyorum.
 
 
Kanayan gönül yaramsın. Olsaydı bile bu yaraya bir ilacım. Sürmez yine seni beklerdim. Bu derdin bir dermanı varsa bile senin ELLERİNden olsun isterdim.
 
 
Gönül şelalemde suların hiç durulmayacak. Bir gün sular bitse bile kanım akacak ama bu gönül seni hiç unutmayacak.
 
platonik aşk sözler
Adın geçer bir anda ve ben durur susarım. Seni beklerim sonra adın geldi de sen gelmedin diye yine ağlarım.
 
 
Ben hiç yorulmadım bu aşk sokağında yürümekten. Yollar bitti ben bıkmadım. Sen geldin sonra karşıma. Rüzgâr bile şarkı fısıldadı kulağıma. Ve anladım. Sana gelmek için bu yolu iyi ki adımladım.
 
 
Seni tanıdığım günden beri yastığıma her yatışımda senden başka biri gelmiyor benim aklıma.
 
 
Unut derler insana ve bırak böyle sevmeyi. Unutma sevgilim ben, beni seviyorsun diye sevmedim ki seni sevmiyorsun diye sevmeyi bırakıyım şimdi.
 
 
Gönlüm ne ateşler görü bu günlere gelene kadar. Çok sevdalar geçti başımdan, çok aşklar. Ama senin yaktığın yer hala duruyor burada, sol yanımda. Nasıl bir ateş kullandıysan o günden sonra ben hala kullanamadım sol yanımı.
 
Diğer yazımız olan platonik aşk sözleri ne bakmanızı tavsiye ederiz.
Devamını Oku
11/09/2015
Aşk Sözleri, Güzel Aşk Sözleri, Anlamlı Aşk Sözleri | görsel 1
Bu yazımızda hem kendi yazdığım hem editörlerimizin yazdığı aşk sözleri 'ni sizlerle paylaşıyoruz, aşk sözleri denince akla gelen ilk site biziz, çünkü hiç bir yerde olmayan aşk sözleri 'ni paylaşıyoruz. Aşk sözleri ni yazarken kendi duygularımızı katıyor ve karşıdaki kişinin ne hissedeceğini düşünerek yazıyoruz. Aşağıda en anlamlı, güzel ve etkileyici aşk sözlerini bulabilirsiniz. Sizde aşk sözleri yazarak bizlere katılabilirisniz! :)
 
Sen benim sevgi çiçeğimsin, kalbimle ekip sevgimle büyüttüğüm sevgi çiçeğim. Sevgimi verdiğim sürece yaz kış farketmeksizin hep canlı kalan sevgi çiçeğim. Kokusuyla huzur katan, varlığıyla mutlu eden sevgi çiçeğim... Seni seviyorum.
 
 
Ben bir ağacım ve sen benim toprağımsın, toprağıma suyumsun. Sen olmasan köklerim tutunacak yer bulamaz ve ayakta kalamazdım. Sen olmasan gövdem susuz kalır ve yaşayamazdım. Sen bana; hem toprak hem su olarak, ayakta kalmamı ve yaşama tutunmamı sağladın. Sen bana hayat oldun, hayatımın vazgeçilmez bir parçası oldun. İyi ki benimlesin, iyi ki beni seviyorsun.
 
 
Ruhuma iyi gelen güzel kadın. Varlığıyla huzura kavuşturanım. Güzelliğiyle aklımı başımdan alan ve kalbime hükmeden en değerli varlığım. Melekler kadar masum olanım, benim olan ve bende kalacak olan huzur kaynağım. Varlığına her gün defalarca şükrettiğim güzel insan, bana hep nefesini hissedebileceğim kadar yakın ol, yanımdan hiç ayrılma. Seni deliler gibi seviyorum.
 
 
Sen benim en sevdiğim renkten, en sevdiğim yemekten, en sevdiğim kokudan, en sevdiğim mekandan ve en sevidiğim şarkıdan daha güzelsin. Sen benim en sevdiğimsin. Yüreğiyle kalbime dokunan, güzelliğiyle kalbimi çalan en sevdiğim insansın sen. Gördüğümde kalbimi hızlandıran, yüzün; tuttuğumda hayatın durmasına sebep olan, ellerin ve baktığımda hayatın durduğunu hissettiren, gözlerin; benim hayatıma anlam katan nadide varlıklardır. Çünkü sen benim en değerlimsin...
 
aşk sözleri
Sen benim salisem, saniyem, geçmişimdeki anım geleceğimdeki kadınım, sen benim dünüm bugünüm yarınım, sen benim her anım, sen ömrümün tamamısın…
 
 
Bir gün bana “Çayın kaç şekerli olsun?” dediğinde, “Gülüşün kadar kafi.” diye cevaplayacağım.
 
 
Benim çocuğum sana benzesin adam, gözleri gözlerin gibi parıldasın, teni sen koksun, o küçük parmaklarıyla senin gibi kavrasın ellerimi, çocuğum senin kadar güzel gülsün, sen gibi baksın etrafa, gel evladım sana benzesin, çocuğuma dünyanın en iyi babası ol, bana dünyanın en iyi kocası ol.
 
 
Gözlerimden akıp giden zaman mı gecemin kadını nerede arayıp bulamıyorum ben benden gidiyorum ne olur sesim duyulsun.
 
 
Seviyorum seni hayallerimin kadını yıkıp gittiğin hayaller için tam bıraktığın yerde tekrar kavuşma rüyasıyla bekliyorum.
 
aşk sözleri
Damarlarımdan geçen kanın her damlası aşkımızın gücüyle can vermekte bu muhtaç bedenime nefes almamak elden bile değil gözlerin gözlerime değerken.
 
 
Sen benim için vakitsiz zamanın getirdiği doğadaki en güzel ağacın en tatlı meyvesiydin senin adına aşk dedim ben…
 
 
Rüzgarın usulca esmesi geliyor aklıma senin elinin tenimde gezindiği gibi bir ürperti gibi geliyor ama gözler hiç bitmesin der gibi…
 
 
Sadece kendi çıkarları için yaşayan tonlarca mahlukat varken nasıl diyebilirsin ki güven benim için sensin ? 
 
Sitemizdeki tüm aşk sözlerine ulaşmak için aşk sözleri kategorimize bakabilirsiniz.
Devamını Oku
10/09/2015
Kullanıcı Adları İnstagram, Kullanıcı Adları Önerileri | görsel 1

 

 

 

 

 

KULLANICI ADLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

 

 

Kullanıcı adları, yeni sitelere sosyal ağlara üye olurken yeni ve farklı kullanıcı adları bulmak çok zordur, bulsak dahi kullanılan kullanıcı isimleri çıkıyor karşımıza. Bizde sizlere instagram, facebook ve twitterda kullanabileceğiniz kullacını adları önerileri vermeye çalıştık, umarım işinize yarar. Son olarak aşağıda hem türkçe ve ingilizce kullanıcı adları mevcuttur. Sizde örnek kullanıcı adlarını yorum kısmından bizlere yollayabilirsiniz.


	

Kullanıcı Adları

 
misslavinia
 
 
nightingale
 
 
moonlight
 
 
benzinkokusu
 
 
bittercikolata
 
 
loveofgods
 
 
justpunch
 
 
meyveverenagac
 
 
sansurperdesi
 
 
ciceksaclikiz
 
 
siyahmezar
 
 
kokunhuzur
 
 
turkuazkrampon
 
 
psikolajikdeli
 
 
elmacikkemikleri
 
 
sendolugeceler
 
 
chocolatebitter
 
 
sekerlibira
 
 
reticentlady
 
 
somurtkankedi
 
 
kacakuzayli
 
 
mavimilena
 
 
denizsiyahi
 
 
halaycibasi
 
 
plutonzombisi
 
 
tombulyanak
 
 
atarliromantik
 
 
dengesizbayan
 
 
agacsizkoala
 
 
ejderhakiz
 
 
yorgunsair
 
 
yanikkafali
 
 
krawhat
 
 
sosislipuding
 
 
mavibalina
 
 
saribaykus
 
 
geceninkaranligi
 
 
urkekkedi
 
 
korkuncmaymun
 
 
kartalbakis
 
Kullanıcı adları yazımızın sonuna geldik. Sizde yorum kısmından kullanıcı adı önerebilirsiniz.

 

Devamını Oku
09/09/2015
Düşündüren Manidar Sözler/Mesajlar | görsel 1
Merhaba bu yazımızda sizlerle ayrılık sözlerini felsefi ve manidar bir şekilde paylaşmayı seçtik. Serseri sözlere de kaçan bu sözlerlerle sizleri başbaşa bırakıyoruz. Yazımızda manidar sözler, felsefi sözler, serseri sözler ve düşündüren anlamlı ayrılık sözlerini bulabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.
 
 
Vurdumduymaz bir yüreğin son kalp atışlarını dinliyorsun... Durmaya yakın, veda sözlerin tam ortasından vurdu yüreğimi. Yürek yangınlarımın yerini sensizlik aldı yar. Sensizlik ölüm kadar soğuk, sensizlik hiçliğin ortasında kaybolmak gibi...
 
 
Soğuk duvarların yüzüme dokunduğu, sessizliğin içinde kayboluşlarımı yangın yerine dönen yüreğimin esaretini bilemezsin sevdiğim. Sen yüreğimden gitmeseydin, yüreğimin sokaklarında fırtınalar esmez, göğü karalar bağlamazdı. Dön artık, dön!
 
serseri sözler
Gidişinin üzerinden kaç ay geçti bilmiyorum. Kırgınlıklarım, gönül kırıklarım hala iyileşmedi. Gittin diye sana kızamıyorum… Sevdalı yüreğim sensizliğin zirvesini yaşıyor. Sensizlik ölüm, sensizlik kocaman bir kör düğüm…
 
 
Hani bazen bakışlarını dikersin göğe, sevdiğim şimdi nerede diye düşünürsün… Ben de seni öyle mavilerin içinde arıyorum… Bulamadığım her gün acılarım katlanıyor. Yüreğim sensizleşiyor. Sensizlik beni düğüm düğüm öldürüyor.
 
 
Sayısız mektup yazdım sana, yüreğimde gizli ne kadar söz varsa döküldü kalemimin ucundan… gönderemedim. Beni sensizliğin zulmüne terk ettiğin için seni asla affetmeyeceğim. Yüreğim zehirli bir ok gibi… seni taa kalbinden vuracağım!
 
felsefi sözler
Beni terk ettiğinden beri, yüreğimde açan çiçekler bir bir soldular. Virane olan şehrimin insanları da bir bir öldüler… Seni benden uzaklaştıran adımların yıkık dökük bir adam bıraktı ardında, diri desem değil, ölü desem değil…
 
 
Öylesine temiz bir aşkla sevdim ki seni,Bütün kötülükler koşulsuz göçtü yüreğimden.. Oysa sen görmek istemedin... Küçücük yüreğini nasıl sevdiğimi bilemedin sevgili… Sevmeden, sevemeden gittin...
 
 
Yüreğine tutunmuş yüreğim var oldukçaseviyorum diyen dilim sus olacak sana
Yıldızsız gecelerin zifiri karanlığında boğulacak duygularım.. Susacaksın... Sen sustukça gözlerinin derinliklerinde nefessiz kalacağım.
 
 
Çığlıklarımın yüreğinde yankılanmasını duymuyorsun. Benden eksildikçe sesimi de duymadın zaten.. Dün mutluluğa kanatlandığımız gökyüzü… Bugün savuruyor seni kendinden… Bil ki bu savuruş aşk seni istemediğinden…!
 
manidar sözler
Karanlığı aydınlatıyor yüreğimin ışığı, bazen fazlasıyla aydınlanıyorsun bazense çok zayıf kalıyor. Ben seni hiçbir surette göremiyorum. Seher yelinde savrulup gittin mi yüreğimden?
 
 
Şu günlerde seninle olmanın ya da sensiz olmanın terazisi karıştı birbirine. Ne seninle olabildim, ne de sensizliği tercih edebildim. Soluduğum nefesi yaban çiçeğinin yapraklarında verebildim. Aşk öldü, bu veda öldürdü bizi yar…
 
 
Zemherinin bağrında ateşle oynuyorsun. Sana çağlayan gönlümü niye hiç görmüyorsun? Akıp gidiyor ömür, bildim ki sen beni sevmiyorsun…
 
Daha fazlası için üzgün sözler yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz.
Devamını Oku
09/09/2015
Sevgiliye Kısa Aşk Sözleri | görsel 1
Aşk sözleri, sevgiliye kısa aşk sözleri, muhteşem aşk sözleri, etkileyici aşk sözleri ve daha bir çok aşk sözlerini bulabileceğiniz sayfamızdır.
Bir güneş misali idi gülüşlerin hayatımda o kadar parlaktın ki gözlerimle bakamadım kalbimi açayım dedim ama orada hep sen vardın.
 
 
Kış masalı gibi girdin hayatıma sonsuz biçare aşkınla köle ettin beni, tenin ruhuma okşayış sesin en güzel bülbülü kıskandırır sevgili…  
 
 
Bilinmezlik için kaybolmuş biçare adamım ben, yolumu ışıldatan koca sevginle ab-ı hayata eriştim 
ellerin halat misali ben hep düşmekten korkardım.
 
 
Olurda günün birinde ölüm gelip de kapımı çalarsa son sözüm seni şahadet etmek olur sevgilim.
 
 
Kelimelerle anlatmaya kalktığımda seni elim gider ben beklerim gönül laf dinlemez değerlim çünkü sen benim ezberimsin.
 
 
Bu gözler kaç tane göze böyle baktı hayat dolu ,bu kulaklar kaç defa duyabilir ki senin bu huzur dolu ruhunu ?
 
 
Bazen gökyüzünü izleyip bulutlara seslenmek gelir içimden birkaç damla sevgi düşse de gökyüzünden sevdiğimle ıslanayım.
 
 
Aşkın beni götürdü diyarlardan diyarlara sevgin bırakmadı beni bir türlü nedeni çok basit aslında gözlerinde ben hapis oldum çıkış yok benim için.
 
aşk sözleri
Boşlukla konuşur oldum şu sıralar hep bir eksiklik var zihnimde senin gidişin cevapsız sorularıma bir yenisini ekleme ne olur…
 
 
Titrek bacaklarım kaldıramaz oldu bu gidişinin ağırlığını gözlerim ufuğa bakarken bir parlaklık olsanda gelsen ey meftun.
 
 
Ben düşünmeyi bıraksam acaba bırakır mı bu duygu beni yokluğun her geçen gün mahşer yeri gibi yanmak değil sensizlik hep ağır gelir.
 
kısa aşk sözleri
İlkbaharda açan çiçekler gibi sevdim ben seni dalına o kadar sağdık mutluluğa o kadar yakın güneşe o kadar özlem duyan... 
 
 
Bir kırmızı gül aldım odama seni hatırlamak için o da soldu ve gitti zamanla senin yaptığın gibi sevgilim işte o zaman gerçekten hatırladım.
 
 
Bazen komiklik yapardım ki senin o dünyayı aydınlatan gülüşünü sadece birkaç saniye daha görebilmek için.
 
Diğer yazımız olan sevgiliye uzun mesaj yazımıza da göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
 
Devamını Oku
08/09/2015
En Güzel Aşk Şiirleri | görsel 1
Bu yazımızda çoğunlu Atakan Gülgar isimli kişiden alıntı en güzel aşk şiirleri 'ni paylaşacağız. Diğer tüm aşk sözleri için aşk sözleri kategorimize bakabilirsiniz.
 
Kadınım, 
Soyadımın bahçesi, 
Evimi adının yanına kurdum.
Artık bütün atlasları reddediyorum.
Çünkü;
Benim dünya haritam, 
Senin boydan çekilmiş fotoğrafın.
 
 
Ben sana aitim, 
Coğrafyam, nüfusum sensin.
 
 
Sen bana baktığın zaman, içimin bilinmeyen bir yerinde şiir çiçeği açar.
 
 
1 ve 2 gibiyiz senle,
1 ve 2 gibi birbirine yakın söylemesi basit,
1 ve 2 gibi birbirine uzak, arada küsuratlar,
Ben 1 gibi tekim, sen 2 gibi kalabalık,
Ben 1 gibi etkisizim hiçbir şeyi değiştiremiyorum,
Sen 2 gibi sevdiğin her şeyi çoğaltıyorsun..
 
aşk şiirleri
Sen benim doğum günümsün yar, huzurumun yıldönümü, aşkın nikah şahidisin.
Aklımı kaçırıp fidye istiyorsun, beni bensiz bırakmakla tehdit ediyorsun.
 
 
Ayağının ucundan saç tellerine varıncaya kadar benimsin.
Ülkeler uzağında olsa dahi herşeyin.
Hiç düşünme sen,
Asgari ücret sabrıyla seviyorum seni.
 
 
O benim aşk’kentim. 
O benim aşk’bakanım, 
Ben onun vatandaşıyım…
 
 
Salisem, yirmibirinci yüzyılım, şuanım, az sonram, gelecek sene bugünüm.
El yapımı şenliğin süslüyor yüzümü, içimde varlığın cıvıldıyor her gün...
 
 
Zamansız gitmeler olur bazen, yüreğinin içinden kopup gider iç sesinin çığlıkları arasında öylece susar kalırsın, gözlerin ufku deler yar’in gölgesine bile muhtaç kalır gözlerin, oysa gelmez.
 
 
Hani bazen gözlerini göğe dikip hayalleri peşi sıra sıralarsın, aklına aşk düşer aşklanır, sevda düşer sevdalanır, acı düşer yaralanırsın… Ben gözlerimi göğe her diktiğimde sana sevdalanırım…
 
 
Seni umutsuzluğun adımlarından kaçar gibi seviyorum. Öylesine yürekten, öylesine sevdalı, öylesine sağlam! Gel yürek yangınım, sensiz ben nasıl sevdalanırım?
 
 
Sessiz şehirlerin tozlu kaldırımlarında yürürken düşsel bir firarinin yürek yangınlarında kaybolmuşum, seni arıyorum! Sevdasında yürek yangınları, gönlünde aşkın izleri, akıl firari, yürek sevdalı…
 
 
Gecenin kor bir vaktinde, sesini duymak istiyor yüreğim. Sanki yüreğim aç, sanki yüreğim susuz, sanki yüreğim elden ayaktan düşmüş ihtiyar gibi. Bir sesinle canlanacak, koşmaya hazır bir ihtiyar gibi. Gülüşlerin koltuk değneklerim. Ve bir gülüşün değneklerimi atıp, gökyüzüne doğru koşturabilir beni. Beyazlar içinde bir prens, bir kahraman gibi duruyorsun maviliklerimde. Al beni bu kara gecelerden, yüreğinde kuytu köşe bir yer ver. Ört üstümü göz kapaklarınla ve yüreğinle okşa başımı...
 
 
Tarifi yok seni sevmenin… Öyle senin şu özelliğini seviyorum diyemiyorum. Seni taa yürekten, yüreğinin içinden seviyorum…  Tarifi yok seni sevmenin, sana sevdalanınca göğe kanatlanıp göğsümde sevda büyütüyorum…
 
 
Sevdalıyım, senin gülüşüne sevdalıyım. Sen bir kere gül diye ben bir kere ölürüm. Bu yüzden ölüme de sevdalıyım. Sevdalıyım sana yar, yar oluşuna sevdalıyım…
 
 
Çocukken güneş olmak isterdim . . Sonra anladım ki en iyisi çocuk olmak . . Çünkü güneşten sıcaktı kalbim... Büyüdüm... Derken yaşam denen ayazda üşüdüm, soğudu buza döndü kalbim... Ne güneş olabildim Ne çocuk kalabildim .
 
aşk şiirleri tumblr
Bir insan başkasının kalbine ulaşınca, kendi kalbini keşfeder.
İşte o zaman anlar ki; "sevmek diye bir şey var"
 
 
Gidilmiyor sesinden uzağa, 
Yaşanmıyor yüzünden ayrı.
 
Ben sana aitim, 
Coğrafyam, nüfusum sensin.
 
Yoksan, gitmişsen, varmışsan başkasına,
Beni ardında koymuşsan eğer,
Sıcak bir zehir yürür başımın içinde.
 
A harfi suç aletinden sayılır,
A harfiyle, işlenir cinayet.
 
Bana;
 
Yar'ken,
Yar'a olursun,
Kendi evimde...
 
Bunları beğendiyseniz sevgiliye uzun mesaj konumuza da bakabilirsiniz.
Devamını Oku
03/09/2015
Çok Bilen Çok Yanılır! | görsel 1
Aşağıda çok bilmişlik adına paylaştığımız güzel bir hikaye var, insanlar çok bildiğini zannerken bazen çok yanılırlar, işte buna ıspat en güzel hikaye aşağıdaki hikayedir sanırım.
 
Karıkoca birlikte tatile çıkarlar.
 
Gittikleri yerde kamp kurarlar. Tatillerinin ikinci gününün akşamı güzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar.
Birkaç saat sonra kadın uyanır ve kocasını da uyandırır. Adam uyku sersemidir; Güzel bir rüyadan uyandırıldığı için de biraz kızgındır:
 
''Ne oldu? Ne istiyorsun?'' diye sorar.
''Yukarıya bak ve bana ne gördüğünü söyle.''
Adam gökyüzüne bakar ve yanıtlar:
-Bunun için mi uyandırdın beni? Baktım işte. Bir sürü yıldız görüyorum ışıl ışıl parlayan milyonlarca yıldız.
Karısı tekrar sorar. Peki ,bu sana neyi gösteriyor?
Artık iyice uykusu kaçan adam biraz düşünür ve yanıtlar:
-Teolojik olarak Allah'ın kudretini ve kendi acizliğimi görüyorum. Felsefi olarak, evrenin sonsuzluğunu ve onun karşısındaki önemsizliğimizi görüyorum. Astronomik olarak galaksilerin , yıldızların , gezegenlerin varlığını görüyorum. Yıldızların konumuna bakarak saatin 3 olduğunu görüyorum. Meteorolojik olarak da bugün havanın çok güzel olacağını görüyorum.
Niye sordun bunu bana? Sana neyi gösteriyor?
-Necati , çadırımızı çalmışlar! ---İnsan çok bilince; burnunun ucundakini göremiyor demek ki..
Devamını Oku
03/09/2015
Anlamlı Kapak Sözler/Laflar | görsel 1
Küfürlü sözler, kapak sözler, kapak laflar, laf koyan sözler, kapak laflar, anlamlı kapak sözleri bulabileceğiniz sayfamız.
 
Bir insanı zorla kaliteli yapamazsın. Sen elini çektikten sonra, yöneldiği ucuz kişilikler de bunun ispatıdır.
 
 
Biz seninle lahmacun arası baklava gibiydik. Ayrı ayrı çok güzeliz ama bir araya gelince bokumsu bişey oluyoruz.
 
İnsan mal olmasın, yoksa en ucuz pazarda satılır!
 
 
kızın yüzü karnabahara benziyor bakışları iğrenç bayık burnu memeli mestanı unutturur ama ne hikmetse foto altında ölüp bitiyosunuz abi bune
 
kapak sözler
Kızın ağzında ciddi bi problem var. Ama bi kişi de çıkıp delikanlı gibi a*cıkağızlıya benziyosun dememiş. Çok güzel demiş herkes harika
 
 
Yaş ile olgunluk çok farklı şeyler, karıştırmayın.
 
 
Sen çare arıyorken o bahane arıyorsa, bırakın s*ktir olup gitsin.
 
 
Yaptıklarıyla küçülenler, laflarıyla büyüdüklerini sanmasın!
 
 
Ederinden fazla değer, kral eder soytarıyı.
 
 
Bir şeylerin yoluna girmesi için, herşeyin raydan çıkması gerekir.
 
küfürlü sözler
Arkamdan konuşan insanlar, konuşmaya devam edin. Küçük insanlar konuşur, büyük insanlar konuşulur.
 
 
Sevdim mi, tollarımı harcar, yüreğime nakış nakış işlerim. Ama kafam bi atarsa, tutarım ipin ucundan 1 dakikada sökerim.
 
 
Kart sensin, postal sana g*rsin.
 
 
Benim g*tüm kalkık değil, sen ayak altındasın.
 
 
Hatalı olduğunu anlamak ve özür dilemek sadece beynini kullanabilen insanlara özgüdür.
 
Aradığınızı bulamadıysanız sevgiliye küfürlü sözler yazımıza bakabilirsiniz.
Devamını Oku
01/09/2015
vize danışmanlık
Her ülke yurt dışından gelen vatandaşları belirli kurallar çerçevesinde kabul eder. Bu kendi ülkelerindeki güvenliği kontrol altında tutabilmek için gereklidir. Vize işlemleri de bu işlemler arasında en etkili kontrol prosedürüdür. Vize talebinde bulunmak isteyen bireyler büyükşehirlerde bulunan konsolosluklara başvurarak vize işlemlerini başlatabilirler. Vize danışmanlık firmamız bu alanda vize sürecinin en hızlı şekilde tamamlanması için başvuru sahiplerine etkin destekler verebileceklerdir. İlk defe vize başvurusu yapan şahısların şahsen müracaatları gereklidir. Ancak daha önceden schengen vizesi almış bireyler işlemlerini vize danışmanlık firmaları aracılığı ile de tamamlayabilmektedirler. Schengen vizesi 26 Avrupa ülkesini kapsayan ortak bir kurallar bütünüdür. Bu ülkelerden birine seyahat için aldığınız vize ile diğer ülkeler arasında da seyahat edebilirsiniz.
 
Vize işlemlerinizin başlatılması için randevu alınması gereklidir. Alınan randevu tarihine kadar tüm belgelerin eksiksiz olarak doldurulması şartı aranmaktadır. Konsolosluk yetkilileri vize talebinde bulunan bireylerin ülkeye giriş amacını ve seyahati karşılayacak ekonomik durumlarının net olarak belgelenmesini isteyeceklerdir. Bunun için İzmir idata danışmanlık firması olarak tüm vize başvurusunda bulunacak bireyler için profesyonel hizmetler vermektedir. Tüm belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi için gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır. Kısa süreli başvurularda schengen vizesi için belgeler tamamlanmalıdır. Uzun süreli başvurularda ise oturma ve çalışma izni gibi belgelerde istendiği için farklı bir süreç takip edilecektir. 2014 yılından yeni yürürlüğe giren bir uygulama ile Türk vatandaşlarına 24 saat içerisinde verilebilen ekspres vize seçeneği de sunulmaktadır.
 
Vize başvurusunda gerekli belgeler arasında tam ve eksiksiz bir şekilde doldurulan başvuru talep formu, en az altı ay daha geçerliliği bulunan pasaport, 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, uçak biletleri ve konaklama alanında rezervasyon bilgileri her başvuru sahibinden istenen evraklar arasında yer almaktadır.İtalya vizesi başvurularında SSK’lı çalışanların başvuru belgeleri içerisinde Güncel tarihli şirket evrakları, SGK işe giriş bildirgesi, son üç aylık banka hesap özeti ve maaş bordrosu gerekli olmakta, öğrenci ise başvuru sahibi öğrenci belgesi, ya da ev hanımı ise seyahati ve İtalya’da geçirilecek zaman dilimini finanse edebileceklerine dair belgeler istenecektir. Bu finanse durumlarının kim yapacaksa o kişinin gelir düzeylerine dair evraklar istenecektir. Tam ve eksiksiz evrak teslimi ile vize işlemlerinin olumlu bir şekilde sonuçlanma süresi 5 iş günüdür. Eğer belgelerde eksiklik çıkarsa bu süre 15 ile 30 iş günü arasında değişen zaman dilimlerine kadar uzar. Hatta konsolosluk yetkilileri belgeler arasında uyuşmazlıklardan şüphelenirse ayrıntılı tatbikat isteyebilir ve süre 60 iş gününe kadar çıkabilir. Bu neden evrakların tamamlanması aşamasında yetkin bir danışmanlık firmasından destek alınması bu sorunlarla karşılaşmamak adına önemli olacaktır.
Devamını Oku
31/08/2015
Sevgiliye Ayrılık Sözleri/Mesajı/Yazıları | görsel 1
Sevgiliye ayrılık sözlerini, mesajlarını, yazılarını ve mektuplarını bulabileceğiniz bu yazımızda ayrılıktan bahsettik. 
 
Ne uykusuzluktan ne gecenin uğultusundan ne de acıdan,sadece iki uzaklıktan kavuşmuyor gözlerim.
 
 
Gittin ya şimdi yaşamak en rezil intihar şekli benim için.
 
 
İçimde yangın gözyaşları, Bulutsuzluklar içinde kavruluyor gibiyim. Boğum boğum yalnızlık, sanki kalbimin içinde bir neşter. Gözlerim bilinmeyenlerin yansıması, ayrılık karası.
 
 
Şehrin sokakları yağmura yenik düşerken, gözlerimde mavi hatıraların son kırıntısı, içimde açan son çiçekleri de solduran sen, sonbahar hırsızı.
 
ayrılık mesajı
Bir gün, yoldan geçen herhangi birinin gözlerinde anımsayacaksın beni. Bir şarkıda karşılaşacaksın ya da hiç istemesen bile silmeyi beceremeyeceğin bilinçaltın yüzünden rüyanda göreceksin. Vedalaşırken sahteydi belki hüznün ama inan bir gün ağlayacaksın.
 
 
Şarkımızı duydum aklımdan geçtin, hüzünlenmedim, gülümsemedim. Belki artık benim için sadece herhangi biri oluşuna birazcık içerledim.
 
 
Gülizar bir cennetin orta yerinde yapayalnız kalmak neyin cezasıdır? Gittiğin cennet
 
 
Sensizliği bana ilikleyip çıkıyorum dışarı, yokluğundan ala soğuk mu olur? Hayatımın güneşiydin, gün mü kaldı şimdi?
 
 
Kapkaranlık yollarda, mezarlık gibi sessiz adımlarım. Çıt çıkmıyor korkuyorum. Hayatımın ışığıydın, ışık mı kaldı şimdi?
 
 
Uykuların anlamı yok, sabahın ya da gecenin. Gün doğmuş mu batmış mı farkında değilim. Bana hayatımın anlamısın derdin, ne anlamı kaldı şimdi? Anlat ben de bileyim.
 
 
Son bakışını bir çiçek saydım, kurutup saklıyorum gönlümün arasında.
 
 
Karanlık kaplıyor dünyamı. Kafamda acılar, üzgünlüğüm, çaresizliğim. Bu yüzden erken ölürüm ya neyse. Yine de her gece resmine bakıp iyi geceler diliyorum. Senle geçmiş günlerimi hala seviyorum.
 
 
Seni ilk gördüğümde içime ince bir sızı inmişti. İşte o demiştim. Yanılmamıştım da ama bir gün gideceğini de hiç düşünmemiştim. Şimdi sen yoksun ama bir gariplik var bu işte.
 
 
Şimdi kimi inandırırız ayrıldığımıza, mahşere düşsek, beni senden sorarlar.
 
ayrılık sözleri
İlk defa kutlu olmayacak hiçbir günüm, yeni bir yıla girmeyeceğim, doğum günüm gelecek doğmamış olmayı dileyeceğim.
 
 
Geçmişten bir an çalsam, burnunun ucundan öpsem, gözlerine baksam. Sadece bir kez gitme desem.
 
 
Her gün taze çiçekler koyuyorum masanın üzerine, unuttuğun eşyalar mabedine. Kızıl bir ışık vuruyor akşama doğru, dayanamıyor ağlıyorum.
 
 
Baktıkça dünyanın merkezi dediğim yüzün, ne yana dönsem karşımda. Odalarda yankılanıyor sanki sesin. Madem gittin, söyle de veda etsin hayalin.
 
 
Gitme, sensizlik denizinin girdabında beni yapayalnız bırakma. Daha kaç gece dayanabilirim, sensizliğin sessiz soğuk çığlıklarına. Senden sonra kim gülse, tuz serper yüreğimde açtığın yaraya.
 
Bir diğer yazımız olan ayrılık sözleri'ne de bakabilirsiniz.
Devamını Oku
31/08/2015
Eşime Aşk Sözleri | görsel 1
aşk sözleri, aşk mesajları, etkileyici aşk sözleri, aşka dair sözler, aşk yazıları, aşk şiirleri, aşkıma sözler, sevglime sözler, eşime sözler, kocama aşk sözleri, karıma aşk sözleri, nişanlıma aşk sözleri, sözlüme aşk sözlerini bulbileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.
 
Bırak kaybolayım gözlerinde. Yerim yurdum belli olmasın. Arayan beni senden sorsun. Kimin aklına düşsem, onun gözlerinde demleniyordur o desin. Öyle karışayım ki sana, karşılarında görseler bile beni kimse bilemesin.
 
 
Ne geçmiş ne gelecek. Hiç biri yok aklımda, nerden gelmişim nereye gidiyorum ben bile bilmiyorum. Tüm zamanların hükmünü yitirdiği bir yerdeyim. Seni öyle zamansız, öyle sonsuz seviyorum.
 
 
Benim için umulmadık bir şanssın, Allah’ın bir lütfu. Gözlerin şimdiye dek hayal bile edemediğim zenginliklere ve ufuklara dalmaya zorluyor beni.
 
 
Göz göze geldiğimiz zamanlarda yani dünyayı unutup bir tek biz olduğumuz zamanlarda, gözlerinde kaybolmayı istiyorum. Günlerce ve gecelerce. Ve sonsuza dek sürsün istiyorum bu kayboluş döngüsü.
 
 
 
Sesini her duyduğumda, hiç gitmediğim sahil kenarlarında geziyorum. Hiç bilmediğim kuşlar cıvıldıyor içimde. Cennet diyorum, seni gördüğümdür.
 
aşk
Seni seviyorum, içimde bağıra çağıra. Seni seviyorum, bu bir soru değil ki, bu yüzden, korkma, karşılık falan da beklemiyorum.
 
 
Yüreğimden havalanan bütün kelebeklerin konduğu bir çiçeksin. Göğüm seninle mavi, sularım seninle serin.
 
 
Sanki ben hiç yaşamamışım gibi, beni uykumdan uyandıran soğuk bir su gibi hayatı çarptın yüzüme. Aydım seninle, güldüm seninle, yaşadım, oldum, öldüm seninle.
 
 
Uzak, yakın, bildik, yabancı, tüm canlı cansız bilsin seni sevdiğimi. Sıcacık düşüyor içime gülüşün, eski kuşaklardan kalan bir miras bu bize, sen diyeceğime aşk deyiveriyorum.
 
 
Zaman zaman çevremdekilere senden bahsederken, sonradan bakıyorum da, uzun uzun düşünüp taşınmadan seviyorum deyivermişim, en küçük sallantıya kapılmadan.
 
aşk
Hayat öpücüğüm, deniz gözlüm, yıldızlı gecem… İster cefa ister sefa ne gelirse gelsin, bana hoştur senden gelen.
 
 
Seni görse şair şirinden utanır, güller güzelliğinden utanır. Yüreğimi görseler, yer yerinden oynar Kays Mecnun’luğundan utanır.
 
 
En güzel sabahlar gözlerinden geçermiş, söyleseler gülerdim. Ellerinin sihri nedir hiç çözemedim, ben sevmeyi senin ellerinden öğrendim.
 
 
Sadece sarıl bana, terinle harmanlansın kokum. Ellerin saçlarımda kalsın, bir yavru kedi olayım dizlerinde tamamlansın en derin uykum.
 
 
Gözlerinin içine hapset beni sevdiğim, bakan beni görsün. Hüzünlenip ağlarsan kıyamam incilerine varsın gözlerinden ben dökülsün.
 
 
Masalsı bir sesin var senin, ne dersen de sonunda gökten 3 elma düşecek ve birinin kokusu mutlaka bizim nefesimize sinecek
 
Diğer yazımıza olan sevgiliye uzun mesaj konumuzada bakabilirsiniz.
Devamını Oku
28/08/2015
Yıl Dönümü Mesajları (tanışma günü sözleri) | görsel 1
yıldönümü sözleri, tanışma günü sözleri, yıl dönümü mesajları, tanışma mesajları, tanıştığımız gün sözleri
İnsanlar şarkılar mırıldanıyordu, Sezen radyoda yaz bitmeden gel diyordu, sanki melekler gökyüzünde dans ediyordu. Şeker dağıtan çocuklar vardı. Bana en mavi düşleri getirmiştin ve ellerin hala bir çocuk gibi şeker kokuyordu.
 
 
Seni ilk gördüğümde, bundan daha fazla sevemem demiştim. Affet sevgilim bilmeden yalan söylemişim. Seni her gün her zamankinden daha çok seviyorum. Seni daha çok seveceğim nice yıllara bir tanem.
 
 
Güneşim, sen doğdukça ömrüme ben bir günebakan gibi boynum hep sana dönük duracağım. İyi ki tanıdım seni.
 
 
Belki hep mutlu olmayacağız, bazen gülüp bazen ağlayacağız, ama hep beraber olacağız geride bıraktığımız dünlerde olduğu gibi. Yıl dönümüzüz kutlu olsun.
 
 
Seni her gördüğümde, ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı  heyecanla sana gülümseyeceğim
 
tanışma günü
İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin, iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Gülüşün dünyamın cenneti, sen hep gül, böyle, şimdiki gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
 
 
Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum. Güzelin daha güzeli, mutluluğun daha da mutlandığı günlere. Yıldönümümüz kutlu olsun.
 
 
Sevgim, sevenim, sevdiğim, sevgilim olduğun için, beni böyle sevilmenin olabilirliğine inandırdığın ve yüreğimde böyle büyük bir sevginin kaynağı olduğun için, varlığın için, teşekkürler sevgilim. Önümüzdeki her yılı daha büyük bir sevgiyle karşılamak dileğiyle, nice yıllara şiir yüzlüm.
 
 
Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı, güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum, nice yıllara.
 
 
Güven duymak ve ne olursa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür kelimelere sığmaz. İyi ki tanıdım seni.
 
 
Bana yaratılmış en özel varlık, seni bana beni sana yazan Allah’a şükürler olsun. İyi varsın, iyi ki tanıdım seni.
 
 
Her an yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini göremediğime yanarım. Hep yanımda ol, nice yıllara bir tanem.
 
yıldönümü
Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz ya, umarım torunlarımız olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.
 
 
Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın, nice yıllara.
 
 
Yaşlanıp, her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem, karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla, nice yıllara aşkım.
 
Yıldönümü ile ilgili daha fazla söz için yıldönümü sözleri yazımıza bakabilirsiniz.
Devamını Oku
27/08/2015
Reklamı Kapat