Aşk Sözleri - Güzel Sözler
En Anlamlı Ayrılık Sözleri ve Mesajları |  görsel 1
En güzel ayrılık sözleri ve ayrılık mesajları yazımızdaki sözleri çok beğeneceksiniz.
 
Aşk bana bir sen kadar yakınken, sen bana bir aşk kadar uzaksın. Bir adım atsan birlikte aşka düşeceğiz ama farkında değilsin.
 
 
İkimizin hayalleri de aynıydı, şimdi farklı hayatlarda aynı hayalleri yaşadığımızı düşündükçe seni daha çok özlüyorum.
 
 
Aklın bende değilken kalbimde senelerce seni taşımışım. Dünyanın en büyük yükünü taşıdığımı sensizlikten delirince anladım.
 
ayrılık sözleri
 
Bütün dinlediğim ayrılık şarkılarının mısralarında sen vardın. Bütün aşıkların canını mı yaktın diye düşünüp durdum sigaramın dumanından çıkan hayaline bakarken.
 
 
İkimizde maviydik gökyüzüyle deniz gibi. Sen kuşlar gibi gökyüzünde uçarken ben denizin içinden bakıyordum sana balıklar gibi. Balıkçıl kuş olmanı dilemekten başka çarem yoktu...
 
 
Çocukken dipsiz kuyulara taş atıp sesin gelmesini beklerdik. O ses elbet gelirdi fakat hiçbir şey görünmezdi karanlıktan başka. Bizim aşkımız da dipsiz kuyu gibiydi senin için. Taş atan bendim karanlık olan sen...
 
 
Özdemir Asaf'ın da dediği gibi; ben gülüşüne ölürken sen ölüşüme gülüyordun. Farklıydık işte siyah ve beyaz gibi. Siyahla beyaz bir olup hayatı gri olarak yaşamak da güzel olurdu fakat şimdi başkasının siyahına beyaz olmuşsun...
 
 
Başka başka ellerde ısıtmak isteriz avuçlarımızı, hâlbuki her tuttuğumuz elde onun sıcaklığını her baktığımız gözlerde onun gülüşünü arar, istemesek de onu görürüz...
 
 
Sustuğum dili kimse anlamıyor senden başka. Gel çöz şu dilimi. Sar, hoş olalım seninle.
 
 
Yalnız yatıp seninle uyuduğum gecelerim en uzun gece oluyor, 21 Aralık yalan. 
 
 
Senden sonra kül tabağında bırakılan sigara gibiyim. İçine çekilmedikçe kendi kendime sönüyorum.
 
 
Seni niye özledim böyle aklım almıyor, tenini koklasam geçecek gibi oluyor ama geçmiyor...
 
ayrılık mesajları
 
Seni gördüğüm an dünyadaki en büyük katliamı yaptım. 6 milyar insanı öldürdüm kafamda. Sen de beni öldürerek intikam aldın...
 
 
Yıldızlar tükenene kadar bekleyeceğim seni. Her yıldız kaydığında daha da umutlanıyorum geleceksin diye.
 
 
Günaydın sevdiğim. Bugün de sensizliğe uyandım. Anason kokulu gecemiz olacak bu gece de. Mezem olur musun?
 
 
Sigara paketinden çıktıktan sonra tekrar sığdıramadığım sigara gibisin sevgili. İçime sığdırdım seni içime çekerek.
Devamını Oku
25/11/2015
Yalnızlık Sözleri, Yalnızlık Mesajları |  görsel 1
En güzel yalnızlık sözleri ve yalnızlık mesajlarını bulabileceğiniz yalnızlık sözleri yazımızdaki sözleri facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
 
İki gündür koyu bir yalnızlık var başucumda. Ne dokunabiliyorum, ne uzak kalabiliyorum. Senden hatıra diye yalnızlığıma bile sahip çıkıyorum.
 
 
Sigarayı birlikte yakamıyorsak, suyu birlikte yudumlayamıyorsak, yemeğe birlikte oturup, geceleri birlikte sabah edemiyorsak yalnızlığımız başlamış demektir. Ayıran ve aramızda ayrılık büyütenlere hayırlı uğurlu olsun. Bir atan kalpleri, iki farklı bedende gömdünüz.
 
yalnızlık sözleri
 
Hiç başkası yüzünden tercih edilemediğiniz oldu mu? Benim oldu. Öyle güzel bir masaldı ki, oku oku bitiremiyordum. Sonra bu masalı bir başkası daha sevdi ve ben evdeki çöplük kedisine döndüm. Yemekler artık önüme değil, çöpe dökülüyor ve ben tek başıma düzeni bozuk bir masada yalnızlığımla birlikte oturuyorum.
 
 
Yalnız değilim, hiçbir zaman da olamadım. Etrafımda hep bir kalabalık, hep bir ses… Yalnızlık; iki bedenin yan yana olmaması durumu değil kesinlikle. Yalnızlık; hiç bilinmeyen ülkelerde, hiç bilinmeyen dillerin arasında kaybolmak…
 
 
Yalnızlık pusuya yatmış, karanlık köşe başlarında yolumu gözlüyor. Bense; hiçbir şey yapamadan, olabildiğince hızlı yaklaşıyorum köşe başlarına.
 
yalnızlık mesajları
 
Bir sigara dumanı kadar benim yalnızlığım. İçe çekilen bir nefes, içte kalan birkaç saniyelik bir duman ve dışa atılan bir nefes daha. İşte benim yalnızlığım bu, gelsen sigaraya elim değmez bir daha.
 
 
Yalnız kaldığım günleri unuttum ben sevgili, say say bitmedi, çiz çiz yetmedi duvarlar. Üç ev değiştirdim de geldim, hala yalnızım ve sen olabildiğince yoksun. Sen de yalnız kal, belki o zaman değişir fikrin kalkar gelirsin olmadık yerlerden, olmadık saatlerde.
 
 
Akrep bile yelkovanın peşinde, o bile yalnız. Her gün 24 kere buluşabiliyorlar, ne acı. Yalnızlık katlanılası bir cehennem değil, zaten cennetin de kapıları kapalı.
 
 
Kendimi sana değil, yalnızlığın koynundaki koyu bulutlara bırakıyorum artık. Orada bir müzik var ve durmadan beni çağırıyor. Düzenimi bozmuyor hiç. Gidiyorum, ceketimi asıyorum sandalyeye ve uzanıyorum yanına. Başımı okşuyor yalnızlık, kal bu gece diyor. Kalıyorum…
 
 
Yalnız kalmak Allah’a mahsus diye biliyordum, değilmiş. Yakama yapıştı bu deli vurgun. Kaçamıyorum ve olabileceğimden daha fazla yalnızım. Ne bir ses, ne bir nefes duyamıyorum. Kulaklarım yabancılaştı, tanıklık etmiyor hiçbir sese, dilimse artık benden ayrıldı, şahit bile olmuyor hiçbir nefese.
Devamını Oku
24/11/2015
Farklı ve Özel Tesettür Abiye Modelleri |  görsel 1
Yeni nesil moda anlayışı ile tüm kullanıcılar kendi zevklerine ve beğenilerine göre ürünler seçebiliyorlar. Bu farklı ve ideal ürünler zaman içinde kullanıcı alışkanlıklarını da değiştirerek yeni ve modern bir tarz oluşturuyorlar. Özellikle tesettür modası kendi kulvarında etkin şekilde kullanılan ve yaygın bir biçimde beğeni kazanan özel moda akımlarındandır. Bu etkili ve farklı modeller sayesinde kapalı giyinen bayanlarda artık çok daha etkili ve inanılmaz bir görünüme kavuşmuşlardır. 
 
 
Farklı şekillerde düzenlenen tesettür abiye modelleri her bakımdan ihtiyaçları karşılayan aynı zaman şık yapıları ile çok özel ürünlerden oluşmaktadır. Özel gün ve gecelerde rahatlıkla giyilebilen bu ürünler, bayanların ilgisini çeken inanılmaz ve çok özel parçalardan oluşmaktadırlar. Sizler için sunulan hoş renkli ve inanılmaz şık bu ürünler ile en güzel davetlerde sizler de farklı bir yapıya ve görselliğe kavuşabilirsiniz.
 
tesettür abiye
 
Etkili ve inanılmaz birçok modelin yer aldığı tesettür modası, her zaman en doğru şekilde tasarlanarak, tesettürlü bayanların tüm beklenti ve ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamaktadır. Bu özel ve farklı modeller, yenilikçi tarzları ile modern ve farklı kesimler ile arzu edenlerin kullanımları için çok uygun kıyafetlerdir. 
 
 
En farklı ve en ideal şekilde tesettür giyime has yapılarda hazırlanmış birçok model bulunuyor. Bunlardan ilk dikkati çeken tesettür gelinlik modelleri her zaman sizlerin de en etkin ve en kesin sonuç alacağınız modellerdendir. Evlilik hazırlıklarında genç bayanların güzel ve hoş giyim isteği malumdur. 
 
tesettür giyim
 
Tüm bu beklentileri de en iyi şekilde karşılayan gelinlikler harika ve inanılmaz model çeşitleri ile tüm bayanların beğenisini karşılamaktadır. Bu etkileyici ve özel parçalar sayesinde farklı sonuçları da elde edebilirsiniz.Seçkin markaların yükselişi de hızlı şekilde gerçekleşiyor.


Sadece tesettür modasına ait ürünler derleyen ve hazırlayan bu ürünler, her alanda her türlü beklentiler için özel olarak üretiliyor. Özel kesimleri, uygun giyim tarzının modern çizgiler ile birleşmesi çeklinde göze çarpmakta. 
 
tesettür
 
Etkili ve inanılmaz modeller sayesinde, en kesin ve özel çözümleri sizler de elde edebilirsiniz. Geleneksel yapıdan farklı olan renkler ve modeller artık kapalı bayanlarında şık olabileceğinin en güzel göstergesi durumundadır. Pantolon üzerine giyilebilen tesettür tunik modelleri en başarılı parçalardan birisi.


Bu özel parçalar, bol ve farklı çeşitleri ile her zaman giyilebilecek en fazla tercih edilen modeller arasında geliyor. Uzun ve dökümlü yapıları, hatları kapatması ve ideal boyutları ile bayanların ilk tercihi olan farklı modeller arasında gelmektedir. 
Devamını Oku
24/11/2015
Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye söylenebilecek en güzel uzun aşk sözleri ve en anlamlı aşk sözlerini bulabileceğiniz yazımızdaki sözleri facebook ve benzer sosyal ağlarda diledeğinizce paylaşabilirsiniz.
 
 
Bam telime dokunurda ellerin, söyleyemem. Her cümlende, her nefesinde biraz daha kırıyorsun. Kara bulutların içini delemiyorum, çıkamıyorum bu karanlıktan. Karşına geçip konuşamayınca insan, dilin bir alamı kalmıyor. Sözcükler terk ediyor bedenimi, geriye bir tek aşk kalıyor.
 
 
Büyük bir korku var içimde. Sanki aşık olmak üzereyim, sanki yakınlarımda bir yerlerde beni bekliyorsun gibi hissediyorum. Sokakları terk edeceğim sevgili, etrafımdaki kırık kalpleri gördükçe yalnızlıktan yana mutlu olmayı seçiyorum. Kırılmaktan korkuyorum. Güzel başlamasından ve kötü bitmesinden korkuyorum. Bitecek biliyorum, ya kavgayla son verilecek bu davaya, ya ölümle. Kavga ayırmasa ölüm ayıracak. Gelme yakınlarıma, ben seni tanımadan, görmeden, bilmeden ve dokunmadan sevmeyi öğrendim. Olmayan sevgiliye mektuplar yazmayı öğrendim.
 
aşk sözleri
 
Toplansa bütün insanlık, hepsi bir araya girse ve içlerinde sen olsan sadece, gözüm kapalı bulurum nerede olduğunu. Benim gözüme görünen tek insan sensin. Benim burnumun aldığı tek koku senin kokun. Benim gözlerim baktığı her noktada sadece sen varsın. Bir gün seni sevdiğimden şüphe edersen, kaybol kalabalıkların içinde, ben yine seni bulacağım ve ilk günkü aşkla saracağım.
 
 
Şüpheler kemiriyor içimi, ya sevmiyorsan diyorum bazen. Ya hiç benim olmadıysan, ya hiç gerçek duygulara sarılmadıysan. Bir sıkıntı doğuyor gün batımında içime. Yakamı bırakmıyor huzur düşmanları. İçimi tırmalıyor düşünceler, en iyisi mi sen hiç yanımdan gitme sevgili.
 
 
Varlığın varlığıma anlam katan en nadide çiçek tadında, taze ve bahar kokulu… Duyguların saçlarımın arasına yerleşen bir taç, gözlerin yüzümü aydınlatan ve ısıtan en sıcak güneş… Seni seviyorum be kadın, hiç olmadığım kadar ve hiç olmadığım bir yerde yine adını zikrediyorum.
 
uzun aşk sözleri
 
Gözlerin değince gözlerime bir büyük tasa alır içimi, yakar bakışların bana ait ne varsa en derinden. Sen öyle bir bakarsın ki, kış aniden tepeme çöker, güneş karı deler. Üşürken ısınmaya, sıcakken üşümeye başlarım gözlerin karşımda durunca. Seni sevmek böyle bir şey sevgili… İnsan hem korkuyor sevmeye, hem kendini geri çekemiyor sevmekten.
 
 
Sessiz tepelerden gün ışıyor seninle birlikte. Bütün kalabalıklar dağılıyor, büyük bir sessizlik hakim oluyor buralara. Seni sevmek adamı düşündürüyor sevgili; hem tatlı duygular boğuşuyor, hem acı günler buluşuyor.
 
 
Keşke sarabilsem kokunu en derinlerime kadar… Koysam içime seni saklasam ve hiç oradan çıkmasan….
Devamını Oku
23/11/2015
Kıbrıs'ta Yılbaşı |  görsel 1

Yılbaşı otelleri her zaman, diğer yılbaşı eğlence mekanlarına göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biri hem gala yemeklerinin olması hem de bu esnada mutlaka ünlü bir ismin misafirlere eşlik ediyor olmasıdır.


Ancak gençlerin yılbaşı gecesi takıldığı diğer mekanlarda bu konseptlerin her ikisini bir arada bulmak pek mümkün olmamaktadır. Genellikle alkol ve müzik eşliğinde eğlenceler sürdürülmektedir. Bu nedenle yılbaşı otelleri daha çok orta yaş kesimlerin tercih ettiği bir kutlama yeridir. 

kıbrıs yılbaşı otelleri


Hem konaklayabilir hem de yılbaşı gecesi dostlarınızla unutulmaz bir gece geçirebileceğiniz oteller aynı zamanda tercih ettiğiniz yer Kıbrıs adası ise, oyun sever yetişkinlerinde en çok vakit geçireceği casinolar ile bu harika gece sonlandırılabilmektedir.


Kıbrıs yılbaşı otelleri alanında biraz önce de söz ettiğimiz ünlü casino salonları ve mutlaka otellerde her yıl anlaşılmış olan ve misafirlere eşlik edecek olan ünlü bir ismin sahne alması ilk tercih edilme nedenlerinden sadece bazılarıdır.


Bunların yanı sıra yılbaşı gecesi ertesi yine gezmek ve görmek için birçok tarihi ve kültürel mekana sahip olan Kıbrıs, yılbaşı otelleri dışında da birçok gezilip görülmesi gereken tarihi değerlere de sahiptir. Üstelik her yıl sırf bu tarihi değerleri nedeni ile milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır.

kıbrıs otelleri

Girne otelleri hakkında bazı bilgiler verecek olursak, bu sene de her yıl olduğu gibi ünlülere ev sahipliği yapacak olan Girne otelleri, diğer şehirlere göre daha elit ve lüks olan otellere sahip olduğu için daha çok tercih edilmekte ve diğer önemli tercih sebeplerinden biri de Girne'nin bir liman kenti olmasıdır. Zaten otellerinin de diğer yerlere göre daha lüks olma nedenleri bundan kaynaklanmaktadır.


Kısacası bahsettiğimiz tüm bu sebeplerden dolayı Girne Kıbrıs'ın gözde şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu yıl da her zamanki gibi ünlü isimlerden Seda Sayan, Arto, Fatik Ürek, Mehmet Ali Erbil gibi isimlere ev sahipliği yağacak olan Kıbrıs Girne otelleri, şimdiden rezervasyonlarını doldurmaya başladı bile...

Devamını Oku
23/11/2015
Oktay Usta Tarifleri |  görsel 1
Harika ve özel tarifleri ile uzun yıllardan beri Türk mutfağının özelliklerini tanıyan Oktay usta, şimdi sizler için harika tariflerini bu sitede derleniyor. Tam ve kesin sonuç alabileceğiniz bu özel tarifler ile sizler de inanılmaz ve harika sofralar kurabileceksiniz.


Çocuklarınızın ve tüm ailenizin bayılacağı en enfes Oktay Usta kurabiye tarifleri sitemizde derlenmiştir. Her biri denenmiş, kesin olarak ölçüleri anlaşılır ve kolay ulaşacağınız malzemeler ile inanılmaz tatlar yaratmak istemez misiniz? 


Mutfaklarınızda kolayca yapacağınız bu harika lezzetler misafirleriniz ve aileniz için dayanılmaz ve keyifli tatlara dönüşeceklerdir. Sorunsuz şekilde tam olarak sizlere tarif edilecek olan bu özel tatlar ile buluşmak için hemen sizler de sitemize göz atabilirsiniz. En güzel kurabiyeleri yapmak ve evinizi harika kokular ile donatmak için bu farklı tatlar şimdi denemeniz için sizleri bekliyor.
 
 
Etkili ve özel lezzetler olan bu tatlar, sizler ve sevdikleriniz için çok özel yemekler olacaktır. Her yerde bulamayacağınız bu spesiyal tarifler ile inanılmaz ve çok özel lezzetler yaratacağınıza eminiz.


Sizler için farklı alternatifler sunacak olan Oktay Usta pasta tarifleri ise kolayca evde yapabileceğiniz, hazırlarından çok daha leziz ve besleyici tatlar olacaktır. Kalorisi düşük, lezzeti yüksek bu lezzetler ile sizlerde aileniz ile özel bir keyfi paylaşabilirsiniz.


Hızlı ve kolay hazırlanabilecek olan bu ürünler sayesinde en etkili ve güzel pastaları hemen yaratabilirsiniz. Yeni ve pek bulamayacağınız bu denenmiş özel lezzetler ile keyfi dolu anlar yaşayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kolay pastalar yapmak, harika sonuçlar almak için başka yere gitmenize gerek yok. Sadece sitemizde yüzlerce tarife anında erişim sağlayabilirsiniz.
 
 
Ülkemizin en usta aşçısı olan Oktay Usta'nın bu inanılmaz ve özel tarifleri ile farklı tatları keşfetmeye hazır mısınız? En farklı ve en özel lezzetler ile artık buluşmaya hazırsanız, malzemeleri ve yapımı çok kolay olan bu lezzetler ile artık tanışabilirsiniz.


En etkili ve en özel Oktay Usta tatlı tarifleri ile sevdiklerinizi çok daha mutlu edebilirsiniz. Sütlü ya da şerbetli bu tatlılar, özel günlerinizde de misafirlerinize ikram edebileceğiniz en farklı ürünlerdir. 


Etkileyici lezzetleri keşfetmek, farklı sonuçları denemek ve ideal bir tarz ile harika tatlar yaratmak için bu kolay ve orijinal lezzetleri hemen deneyebilirsiniz. Geleneksel tatlılardan, yeni ve modern lezzetlere kadar tüm tariflere anında erişmek için sadece sitemiz sizlere yeterli gelecektir. Özel lezzetleri hemen denemek ve harika bir keyif almak için sitemize bekleriz.
Devamını Oku
23/11/2015
Reklamı Kapat
x