Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Ağlatan Sözler, Ağlatan Mesajlar |  görsel 1
Ağlatan sözler, ağlatan mesajlar, ağlatan yazılar ile ağlayacaksınız. Ama ağlamayın değmez...
 
 
Gözlerinden yaş aksın istemedim, senin için kendi gözyaşlarımı feda ettim.
 
 
Sen ağlayıp üzülme diye ben gecelerce gözyaşı döktüm. Kırıldığım kızdığım ne varsa içime gömdüm, sırf sen mutlu ol diye ben gözlerime ettiğim yemini bozdum.
 
 
Günlerce ağladım, gelmeyişine, sevmeyişine, cevap vermeyişine. Ben neden mi bunları yaptım* Sevdim be, sevdim sadece.
 
 
Gözlerimi sürekli kapalı tutuyorum artık, karşıma çıkarsan görmeyeyim diye. Görürsem gözyaşlarım akmasın diye. Görürsem dayanamam yine taparım diye.
 
 
Artık bütün umudunu kesebilirsin çünkü ben kestim. Seviyorum evet lakin bu kadarını hak etmiyorum. Ne olursa olsun, ne kadar seversem seveyim artık biz diye bir şey yok. Günlerce ağla, üzül, at içindeki hüznü.
 
ağlatan sözler
 
Her gün koşup geldiğim ellerine artık lanet ediyorum. Ağlamak istemiyorum, üzülmek istemiyorum. Olmayacak bir duaya el açmak istemiyorum.
 
 
Sen mutlu olacaksın diye ben kendi hayatımı erteledim. Artık bunu yapmayacağım, artık serbestsin. Ben senden vazgeçtim.
 
 
İçtiğim sigaralar kadar değerin kalmadı. En azından onlar her gün dudaklarımın arasında olmaktan, parmaklarımın arasına sıkışmaktan şikayetçi olmuyorlar. Oysa sen her hareketime faul veriyorsun.
 
 
ağlatan sözler yazımız devam ediyor... ağlatan mesajlar
 
 
Böyle olmuyor değil mi? Ne yapsam yaranamayacağım sana. En iyisi biz hiç olmamışız gbi yapalım. En azından gözyaşlarımız yerinde durur.
 
 
Akıtma o yaşlarını benim içim, israfa giriyorsun.
 
 
Daha değerli bir kişi daha yoktu benim iççin. Ben senin ayaklarına sermedim mi dünyayı? Yoluna, uğruna yazmadım mı kırmızı halıları. Seni prenses ilan etmedim mi gönlüme? Hepsi boşaymış, Kül kedisi bile böyle yapmadı prense.
 
 
Bende bilirdim hiç umursamadan kalp kırmayı. Hatayı orada yaptım en çok. Umursamamalıydım hiçbir yaranı.
 
 
Güzelliğin kadar güzel olsaydı gönlün ellerin hala pamuk olurdu ellerimin içinde. Oysa şimdi dikenler batıyor tenime.
 
ağlatan mesajlar
 
Böyle aşkın ızdırabı olmaz olsun. Gözlerimden yaş yerine kan selleri akıyor.
 
 
Seni sevmeden önce ölseydim keşke, son nefesimi sensiz verseydim. Böyle canlı canlı ölmezdim.
 
 
Mezara konulan bir tabut gibisin benim için artık. Zamanla toprak altında çürüyüp eskiyeceksin.
 
 
Sen hiç cenazeye katıldın mı? Benimkine mutlaka katıl, nasıl özgürlüğe koştuğumu görmeni istiyorum. Göklerde nasıl maviye karışıyor ruhum izle istiyorum.
 
 
Hep sen mutlu ol diye uğraştım. Boşa olduğunu bilseydim uğraşların, temeli sağlam yapmazdım. Daha ilk hareketinde kayardı zemin altından. Sen bu aşka layık bir kadın olamadın. 
Devamını Oku
04/12/2015
Ayrılık Sözleri, Ayılık Mesajları ve Yazıları 2016 |  görsel 1

En anlamlı ve yeni 2016 ayrılık sözleri sayfamızda süper ayrılık mesajlarını bulabilirsiniz.

 

Aşk bana bir sen kadar yakınken, sen bana bir aşk kadar uzaksın. Bir adım atsan birlikte aşka düşeceğiz ama farkında değilsin.

 

İkimizin hayalleri de aynıydı, şimdi farklı hayatlarda aynı hayalleri yaşadığımızı düşündükçe seni daha çok özlüyorum.

 

Aklın bende değilken kalbimde senelerce seni taşımışım. Dünyanın en büyük yükünü taşıdığımı sensizlikten delirince anladım.

ayrılık sözleri

Bütün dinlediğim ayrılık şarkılarının mısralarında sen vardın. Bütün aşıkların canını mı yaktın diye düşünüp durdum sigaramın dumanından çıkan hayaline bakarken.

 

İkimizde maviydik gökyüzüyle deniz gibi. Sen kuşlar gibi gökyüzünde uçarken ben denizin içinden bakıyordum sana balıklar gibi. Balıkçıl kuş olmanı dilemekten başka çarem yoktu...

 

Çocukken dipsiz kuyulara taş atıp sesin gelmesini beklerdik. O ses elbet gelirdi fakat hiçbir şey görünmezdi karanlıktan başka. Bizim aşkımız da dipsiz kuyu gibiydi senin için. Taş atan bendim karanlık olan sen...


ayrılık sözleri, ayrılık mesajları yazımıza en anlamlılarıyla devam ediyoruz.
 

Özdemir Asaf'ın da dediği gibi; ben gülüşüne ölürken sen ölüşüme gülüyordun. Farklıydık işte siyah ve beyaz gibi. Siyahla beyaz bir olup hayatı gri olarak yaşamak da güzel olurdu fakat şimdi başkasının siyahına beyaz olmuşsun...

ayrılık sözleri

Başka başka ellerde ısıtmak isteriz avuçlarımızı, hâlbuki her tuttuğumuz elde onun sıcaklığını her baktığımız gözlerde onun gülüşünü arar, istemesek de onu görürüz...

 

Sustuğum dili kimse anlamıyor senden başka. Gel çöz şu dilimi. Sar, hoş olalım seninle.

 

Yalnız yatıp seninle uyuduğum gecelerim en uzun gece oluyor, 21 Aralık yalan. 

 

Senden sonra kül tabağında bırakılan sigara gibiyim. İçine çekilmedikçe kendi kendime sönüyorum.

ayrılık sözleri

Seni niye özledim böyle aklım almıyor, tenini koklasam geçecek gibi oluyor ama geçmiyor...

 

Seni gördüğüm an dünyadaki en büyük katliamı yaptım. 6 milyar insanı öldürdüm kafamda. Sen de beni öldürerek intikam aldın...

 

Yıldızlar tükenene kadar bekleyeceğim seni. Her yıldız kaydığında daha da umutlanıyorum geleceksin diye.

 

Günaydın sevdiğim. Bugün de sensizliğe uyandım. Anason kokulu gecemiz olacak bu gece de. Mezem olur musun?

 

Sigara paketinden çıktıktan sonra tekrar sığdıramadığım sigara gibisin sevgili. İçime sığdırdım seni içime çekerek.

Devamını Oku
02/12/2015
Kaliteli Filmlerin Adresi hdfilmizles.net |  görsel 1

Başlık: Kaliteli Filmlerin Adresi hdfilmizles.net Evde sinema keyfine alternatif bir çözüm olan sinema siteleri, izleyicilerine vizyondaki filmleri en güzel görüntü kalitesiyle seyretme imkanı sağlıyor. Bunların içerisinde yer alan hdfilmizles.net sitesi, mevcut filmlerini kategorilere ayırarak izleyicilere geniş bir yelpaze örneği sunmaktadır. 


Vizyon meraklılarının ilgilisini çeken sinema siteleri filmlerin öncelikle fragmanlarının bulunduğu kısa bir gezinti yapmamızı sağlayan sistemleriyle de dikkat çekmektedir. Online film izle bölümü de bu sistemiyle izleyicinin fragmanları izleyerek film seçmesine olanak vermektedir. Hatta sevdiğiniz oyuncuların bulunduğu filmleri kategorilere ayırarak film izleyebilme imkanı sunan sitede, sevdiğiniz oyuncuların baş rolünu oynadığı filmleri keyifle izleyebilirsiniz.
 

film izle


Sinemaya gitmeye vakit bulamayan fakat vizyondaki filmleri takip etmekten vazgeçmeyen sinema severler için büyük rahatlık sağlayan hdfilmizles.net in geniş arşivlerinden de yararlanmak mümkün. . Hiç takılmadan hızlıca dolan filmlerinizi izleyerek vizyondan geri kalmamış olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Dünya filmlerini izlemek sadece parmaklarınızın ucunda ve keyifle izleyeceğiniz binlerce film arasından kıyıda köşede kalmış ulaşılması artık o kadar zor olmayan filmlere de ulaşmak artık kolay hale gelmektedir. İstediğiniz filmi dilediğiniz kategoriden seçip hem dublajlı hem de alt yazılı olarak izlemeyi tercih edebilme olanağı sağlayan türkçe dublaj filmler seçeneği, bu sayede de bir çok izleyici kitlesi için vazgeçilmez olmayı başarmıştır


Günün filmi, en çok izlenilen filmler, en popüler filmler ile sinema severlere ayrı başlıklar sunan hdfilmizles.net, vizyon dışında da takipçilerine inanılmaz seçenekler sunabiliyor.Bu yönüyle diğer rakiplerinden farklı bir duruş sağlayan site izleyicileri için özel bir seçki de hazırlıyor ve sizin için diye bir başlık açmayı da ihmal etmiyor. 

film izle

Takipçilerini oldukça önemseyen site, filmleri izledikten sonra izleyicilerin daha aktif katılımını sağlamak adına filmlerin altındaki yorum bölümünde takipçilerini kendi sitelerine dahil ederek samimi bir hizmet vermiş oluyor. Günümüz teknolojisine de hizmette bulunan hdfilmizles. net evde sinema keyfini geniş ekranlarda görüntü kaybı yaşanmadan, sanki filmin içindeymiş gibi sinema aşıklarına film keyfi yaşatmaya devam ediyor. 

 

Geriye sadece sinema tutkunlarının televizyonları karşısında mısırlarını alıp hd.filmizles. net in olanaklarından yararlanmak ve film izle keyifini doyasıya çıkarmak kalıyor.

Devamını Oku
02/12/2015
Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri, İstanbul Temizlik |  görsel 1

Temizlik işlemleri günümüzde ortaya çıkan en büyük ihtiyaçlar arsında bulunmaktadır. Temizlik işlemlerinin yoksunluğu sonucunda ortaya çıkan sorunlar arasında sağlık sorunları, iş kazaları gibi sorunlar bulunmaktadır. Bu nedenle günümüzde temizlik sorunları konusunda bazı profesyonel hizmetler ortaya çıkmaktadır. Bu profesyonel hizmetler günümüzde pek çok firma ve işletme tarafından satın alınmaktadır. Ayrıca evler konusunda da bazı profesyonel temizlik işlemleri ortaya çıkmaktadır. 

 

Temizlik şirketleri profesyonel ve kaliteli ekipler oluşturmakta ve bu ekipler ile birlikte temizlik işlemlerini profesyonel olarak sunmaktadır. Sizler de günümüzde evleriniz ya da işyerleriniz konusunda bazı temizlik işlemlerini satın almak istiyorsanız farklı temizlik firmalarına internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul Temizlik firmaları bu alanda ön planda gelmektedir. Temizlik işlemleri profesyonel işler konusunda farklı konular ile ilgili ortaya çıkabilmektedir. 

temizlik

Özellikle de inşaat temizliği gibi işlemler konusunda da profesyonel hizmetler ortaya çıkmaktadır. İnşaat sonrasında ortamda bulunan pisliklerin temizlenme işlemleri profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik işlemleri konusunda destek almak istiyorsanız sizler de kısa zamanda profesyonel temizlik firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul ilinde İstanbul temizlik şirketleri konusunda farklı seçenekler sizlere sunulmaktadır. Bu temizlik firmaları kaliteli ekipler ile en uygun hizmetleri sizlere sunulmaktadır.

 

Ev temizliği ve ofis temizliği gibi konularda da temizlik desteği alabileceğiniz firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların kuruluş amacı ise pek çok diğer profesyonel sektörde olduğu gibi temel bazı sorunları çözmektir. Temizlik sorunları da günümüzde dünya üzerinde her ülkede ortaya çıkan sorunlar arasındadır. Kişiler ve kurumlar bu tür temizlik sorunları ile kendileri ilgilenmek istemediklerinde bu profesyonel firmalar ile birlikte çalışmaktadır. Sizler de günümüzde bu tarz konularda desteklere ihtiyaç duyuyorsanız hemen bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Temizlik işlemleri konusunda dış cephe temizliği imkânları da ortaya çıkmaktadır. 

temizlik

Özellikle de binaların dış cepheleri zaman zaman kirlenebilmektedir. Bu kirli görüntü de özellikle de büyük firmalar için itibar kaybı anlamına gelebilmektedir. Profesyonel temizlik firmaları dış cephe temizliği konusunda da sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. İstanbul ilinde ortaya çıkan profesyonel temizlik firması seçenekleri günümüzde pek çok diğer il konusunda da mevcuttur. Aynı zamanda dünya üzerinde de pek çok ülkede bu tarz temizlik firmaları bulunmaktadır. İstanbul temizlik işlemleri ile ilgili farklı firmalar ile iletişime geçmek sizler adına internet üzerinden de ortaya çıkan avantajlar arasında bulunmaktadır. Kısa zamanda bu avantajları ortaya çıkarmak sizler adına da oldukça kolaydır.

Web Sitemiz : www.yuzdeyuztemizlik.com.tr

Devamını Oku
01/12/2015
Çıkma Teklifi Sözleri, Duygusal Teklifler |  görsel 1
Çıkma teklifi sözleri, çıkma teklifi mesajları, dugusal çıkma teklifi gibi sözleri bu yazımıda bulabilir çıkma teklif etmek istediğiniz kişiye gönderebilirisiniz. Mutluluklar dileriz.

 
Bana sevmeyi öğreten, içime aşk tohumlarını serpen ve üşenmeden her gün o tohumlar filizlensin diye suyunu eksik etmeyen kadın, koca bir çınar oldu bu tohum. Gölgesinde dinlenir misin bir ömür?
 
 
Hiç beklemediğim bir anda çıktın karşıma. Seni tanımak kurak ülkelerin toprağına su sürmek gibi bir şeydi. Zordu, zahmetliydi. Kuruyan dudaklarıma bırakılan nem gibiydi. Beni yıllarca içinde sessizce beklediğim kuraklıktan çıkardın, müsaade et ben de senin verimli topraklarında boy salayım.
 
çıkma teklifi
 
Gülüşlerine daha fazla anlam katmak istiyorum, ben sana aşık oldum. Aşık olmanın bile ötesinde sanki bu hissettiğim. Beni başka dünyalara taşıyan kadın, benim elimi tutup geleceğe güzel bir adım atmam için ilk adımı atabilir misin?
 
 
Aşk bana anlamsız gelen, mantık dışı bir şeydi. Aşkla mantık olmazdı zaten, mantıkla da aşk olmazdı. İkisinden biri seçmem gerekiyordu. Ben mantığımı seçtim. Sonra sen geldin. Mantık yerini aşka bıraktı. İçimin en ücra köşelerine bir tek sen inebildin. Daha dipleri görmek ister misin? İçimi uyandırmak, sevgiye boğmak, elimi tutmak ister misin?
 
Çıkma teklifi sözlerine devam ediyoruz, beğendiyseniz lütfen sosyal ağlarda paylaşın.
 
Her geçen gün biraz daha büyüdü sanki içim. Yanlış anlama senden sonra oldu bu değişim. Keşfedemediğim, gün yüzüne çıkmamış duygularımı keşfettim. Bu keşfe sen de dahilsin. Ben aslında seninle birlikte kendimi keşfettim. Sen de beni keşfetmek ister misin?
 
duygusal çıkma teklifi
 
Ben birini arıyorum. Her sabah elimi telefona götürsün o kişi, her gökyüzüne baktığımda onu göreyim ve gülümseyeyim, çılgınlarca dans edelim onunla, bıkmadan usanmadan gülelim. Bazen ağlayalım da… Sabahlara kadar içelim, şişelerin diplerini görelim. Sarhoş olup naralar atalım, haykıralım içimizde ne varsa. Geceleri yanımda olmayınca eksikliğini çekeyim, uykularım kaçsın onun yokluğunda. En önemlisi delice sevelim. Böyle birini tanıyor musun? Bu adreste dediler de…
 
 
Yatağımın diğer yerini dolduracak biri gerekiyormuş. İçim her gece bas bas bağırıyor. Ben gerek görmüyordum seni görene kadar. Şimdi yalnız içim değil bedenim de bağırmaya başladı. Gel birlikte şunların ağızlarının payını verelim. Sussunlar artık, sen konuş sadece. İçim de dışım da sen ol. Yatağım da, yorganım da sen ol. Ruhum da, bedenim de sen… Ne dersin?
 
 
Gönül meşk eylemeye başlayınca durduramazmış insan bunu. Durduramıyorum, öyle bir aşka düştüm ki, geceleri uyuyamıyorum. Ben sana aşkı hayran oldum. Telefondaki ismin değişsin istiyorum artık. Sevgilim olur musun?
Devamını Oku
01/12/2015
En Süper 2016 Aşk Sözleri, Mesajları 2016 |  görsel 1
Aşk sözleri yazımızda en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Aşk sözleri 2016 sözleri ile 2016 yılına ait ve hiç bir yerde olmayan sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.
 
 
Bir tuhaflık oluyor içimde, güzel başladığımız bu hikayenin neresinde olduğumu hala bilemiyorum. Başında hissettiğim zamanlar sonunu merak ediyordum. Sonuna yaklaştıkça başa dönmek istiyorum. Bir tuhaflık oluyor içimde, derhal bu gönül dergahını Terketmek istiyorum.
 
 
Kaçsam diyorum, hiç bilmediğim yerler, hiç bilmediğim yüzlere. Öyle bir yer olsa ki; sadece sen ve ben, birbirimizi değil, kalplerimizi dinleyebileceğimiz bir yer. Dilin duygusu olmuyor be sevgili, ne kadar anlatırsam anlatayım kelimeler doğru kalıplara, hissettiğim şekilde yerleşmiyor. Kalplerimizi dinleyelim ki, dil hükümsüz kalsın, aşk tahta çıksın.
 
2016 aşk sözleri
 
Güzel hayaller vardı ilk başlarda, her şeye herkese inat kurulan ve asla yıkılmayacağı sanılan hayaller. “Zaten hep en başlarda olur böyle şeyler.” derdi büyükler. Doğru söylüyorlar mı bilmiyorum fakat bildiğim bir şey var, ben seninle kurduğum bütün hayalleri gerçek yapacağım.
 
 
Tek derdim sensin sevgili. Bütün aşım, işim sen oldun. Sen olmadan bir güne başlamak bir yana dursun, sensiz gün bile doğduramıyorum. Hep yanımda kal istiyorum, benimle ol ve benden kopma bir an olsa bile.
 
 
Küçük umutlarla geldiğim dünyada, bana en büyük umut sen oldun. Senin aşkın beni adam etti, seninle büyüdüm boy saldım. Senin ellerinden içtim aşk şarabını.
 
aşk sözleri 2016
 
Ah sevgili; içimde büyük dertlerle başladığım bir yoldayken, senin getirdiğin yol ayrımıyla saptım ben çizgimden. Bana yeni bir yol yaptın, bense nasıl yürüneceğini bile bilmediğim bir yolda, elimde saç kırıklarımla kaldım.
 
 
Avuç içlerimin acısını anlatabilecek kelimeler henüz tedavüle bile sokulmadı. Sanıyorum ki ben ölene değin de böyle kelimeler doğmayacak yeryüzüne. Dile yerleşmeyecek bu kelimeler zira bu kelimelerin dili başka.
 
 
Aşk sözleri 2016 sözlerimizi okuyorsunuz, beğendiyseniz 2016 aşk sözleri yazısının devamı aşağıdadır...
 
 
İçimdeki aşkın yıkık yanını sardım bu gece boynuma. Bedenimin tamamını sardı gece boyu, uzun uzun düşündürdü beni bu duygu. Gelsem olmuyor, gitsem olmuyor. Gelsen olmuyor, gitsen hiç olmuyor.
 
aşk mesajları 2016
 
Kasımda aşk başka diyenlere sesleniyorum. Aşkın ayı yoktur. Aşkın ömrü vardır. Ocak, şubat, mart fark etmez. Ne zaman burun deliklerinden içeri çekersin sevgili kokusunu, aşk o anda başlar başka olmaya. Aşkı konuşmakla yaşamak çok farklı şeyler, biline…
 
 
Her beden için farklı hikayelerin yazıldığı bu çekilesi zor dünyada, aşk denen bir gerçek var sevgili. Ben bütün gerçekleri yok sayarım aşkın karşısında zira beni rezil de eden, vezir de eden aşktır. 
Devamını Oku
30/11/2015
En Güzel Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları |  görsel 1
En güzel aşk sözleri ve aşk mesajları ile sevdiğiniz kişiye kendisiniz özel hisstirebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığım bu aşk sözlerinde en yeni ve hiç bir yerde olmayan aşk sözlerini bulabilir ve onları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz..
 
Toplansa bütün insanlık, hepsi bir araya girse ve içlerinde sen olsan sadece, gözüm kapalı bulurum nerede olduğunu. Benim gözüme görünen tek insan sensin. Benim burnumun aldığı tek koku senin kokun. Benim gözlerim baktığı her noktada sadece sen varsın. Bir gün seni sevdiğimden şüphe edersen, kaybol kalabalıkların içinde, ben yine seni bulacağım ve ilk günkü aşkla saracağım.
 
 
Şüpheler kemiriyor içimi, ya sevmiyorsan diyorum bazen. Ya hiç benim olmadıysan, ya hiç gerçek duygulara sarılmadıysan. Bir sıkıntı doğuyor gün batımında içime. Yakamı bırakmıyor huzur düşmanları. İçimi tırmalıyor düşünceler, en iyisi mi sen hiç yanımdan gitme sevgili.
 
 
Varlığın varlığıma anlam katan en nadide çiçek tadında, taze ve bahar kokulu… Duyguların saçlarımın arasına yerleşen bir taç, gözlerin yüzümü aydınlatan ve ısıtan en sıcak güneş… Seni seviyorum be kadın, hiç olmadığım kadar ve hiç olmadığım bir yerde yine adını zikrediyorum.
 
aşk sözleri
 
Gözlerin değince gözlerime bir büyük tasa alır içimi, yakar bakışların bana ait ne varsa en derinden. Sen öyle bir bakarsın ki, kış aniden tepeme çöker, güneş karı deler. Üşürken ısınmaya, sıcakken üşümeye başlarım gözlerin karşımda durunca. Seni sevmek böyle bir şey sevgili… İnsan hem korkuyor sevmeye, hem kendini geri çekemiyor sevmekten.
 
Okuduğunuz aşk sözleri ve aşk mesajları ile sevdiğinizi mutlu etmeyi başardıysanız aşağıdaki aşk sözlerine de bakabilirsiniz.
 
Sessiz tepelerden gün ışıyor seninle birlikte. Bütün kalabalıklar dağılıyor, büyük bir sessizlik hakim oluyor buralara. Seni sevmek adamı düşündürüyor sevgili; hem tatlı duygular boğuşuyor, hem acı günler buluşuyor.
 

Keşke sarabilsem kokunu en derinlerime kadar… Koysam içime seni saklasam ve hiç oradan çıkmasan….İçimin mumlarına can veren kadın; gönlümün kapısından daha ilk girdiğin an alev aldı ortalık. Kalbimle birlikte bütün bedenim küle döndü. Küllerimden yeniden doğdum gül cemaline ereyim diye. Yüzünü görmediğim gün, küllerimin rüzgarla savrulup, kaybolduğu gündür.Elleri pamuk, içi yufka olan sevgilim… Doyamadım sevmelere seni. Gülüşlerinin ardında saklanan bahçeleri, yüzünün güzelliğini, vücudunun narinliğini sevmeye doyamadım.


Gamzelerinin içinde yaşamak geliyor içimden bazen. Taşısam bütün varımı yoğumu gamzelerine, yaşım geçse o gamzelerin içinde. Kendime bir pencere açsam sana bakan ve oradan hiç çıkmasam. Ne güzel olurdu…

aşk mesajları

Gözlerinin ardındaki buğuyu görebiliyorum. Mutsuzluklar diyarından kopup gelmişsin. Orayı terk edip bana gelmişsin. Bir beni bilmişsin yıllarca yar diye, birde bu deli yüreğimi. İyi ki gelmişsin kadınım, iyi ki kıvranan bu canın, saran kökleri olmuşsun. İyi ki gelmişsin de yüzüme uğramayan kahkahalara sebep olmuşsun.


Bedenim nerede olursa olsun, gönlüm sende kaldığı sürece boşlukta yürüyorum. Senin olmadığın hiçbir yerde can bulmuyor, somut kalıba giremiyorum. Yaşamam için nefesin lazım, görmem için gözlerin, sevmem için kalbin. Senin ellerin lazım en olmayan işlerin bile üstesinden gelen. Senin dilin lazım, en çözülmeyecek işlemleri kara düğümleri çözecek. Sen lazımsın sevgili, bu dünyaya iyilik isteniyorsa sen lazımsın.


Korkulu gözlerle uyandığım her rüyada yanı başımda uyuyor olmanın verdiği bir cesaret var üzerimde. Ne olursa olsun vazgeçemeyeceğim, asla terk edemeyeceğim, hiçbir zaman varlığından şikayet etmeyeceğim bir huzurun var. Sen yanımda kaldıkça, sen benim oldukça, bu bedeni kolların sardıkça korkulu gözlerin canı cehenneme.

aşk yazıları

Sen dünyaya verilmiş en güzel hediyesin. Gülüşünle can buluyor kuşların kanadı, bakışınla maviye dönüyor gökyüzü, sesinle dağılıyor kara bulutlar. Sen ki; bu gönlü temizleyen, bu yüreğin diplerini gören kadınsın. Sen iyi ki varsın.


Saatlerce oturup sadece yüzünü ezberlemeye çalıştığım bir adam var. Seyrek sakalları olan, saç kıvrımlarının içinde bana can katan ve elleriyle sımsıkı saran. Her düşündüğümde içimi deli bir rüzgara boğan bir adam var. Varlığı da hüsran, yokluğu da hüsran.

Aşk sözleri yazımızın sonuna gelirken son bir aşk mesajı da sizinle paylaşmak isteriz;

Gelsen olmuyor, gelmesen hiç olmuyor. Sensiz bu dünyada saklanacak, kaçacak bir yer yok. Yaratmamış yaradan, kaçış yollarını tıkamış. Her sabah görmeliyim seni, her gece düşlemeliyim. Rüyamda da sevmeliyim delicesine, gözlerim açıkken de. 

EĞER BUNLARI BEĞENDİYSENİZ:

SENİ SEVİYORUM SÖZLERİ - SEVGİLİYE KISA SÖZLER YAZILARIMIZA BAKABİLİR VE TÜM AŞK SÖZLERİ İÇİN AŞK SÖZLERİ KATEGORİMİZE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

Devamını Oku
27/11/2015
Reklamı Kapat
x