Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Yeni Yıl Sözleri 2016, 2016 Yılbaşı Sözleri ve Mesajları |  görsel 1
Yeni yıla girmeye sayılı gün kala sizlerle 2016 yılbaşı sözlerini paylaşmak istedik. 2016 yılına ait yeni yıl sözleri ile sizde yılbaşını sosyal ağlarda kutlayın veya sevdiklerinize yılbaşı mesajları gönderin.
 
 
Yepyeni umutlarla gelen yeni bir yıl daha. Geçtiğimiz senelerin kötü anılarını alıp götürsün yeni yıl. En güzel dileklerin bir araya geldiği bu gün sizin için yeni bir başlangıç, yeni bir huzur olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.
 
 
En yeni dileklerin tutulduğu yeni bir yıl. 2016’nın sana bol kazanç ve huzur dolu bir aşk getirmesini diliyorum. Mutlu yıllar.
 
 
Her yılbaşında süslenen ağaçlar gibi bu yıl da ağacımızı süsledik geri sayımı bekliyoruz. 10- 9-  8- 7- 6- 5- 4- 3- 2- 1 Mutlu yıllar.
 
 
Ülkemiz ve insanlığımıza yeni bir yıl daha doğuyor. Bu yılın en güzel şekilde geçmesini; sana ve ailene bol kazanç, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
 
 
Yeni yılla birlikte yaşlanan bir dünyadan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. 2016 size ve tüm sevdiklerinize en güzel yeniliklerle gelsin. Yeni yılınız kutlu olsun.
 
 
“Yeni yıla uyuyarak girersen bütün seneyi uyuyarak geçirirsin.” diyebileceğimiz bir yeni yıla daha girdik. 2016 senesi en güzel dilekleri sana ve ailene yaşatsın. Mutlu yıllar.
 
 
Tombalalar, mısırlar, çerezler, konserler, yılbaşı ağaçları… Her yıl olduğu gibi bu yeni yıl da bu eğlence cümbüşüyle geçecek. Eski yıla hoşça kal deyip, yeni yıla kapımızı açıyoruz. Yeni yılın en yeni umutlarla kapınızdan girmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
 
 
Ülkemize ve insanlarımıza yeni bir yıl daha, yeni bir fırsat daha, yaşanabilecek bir yeni sene daha diliyorum. Hepimizin yeni yılı kutlu olsun, bütün güzellikler bizimle olsun diyorum.
 
yılbaşı sözleri 2016
 
Üzerinize düşen karların geçmiş hatalarını örtmesi, yeni hayatlara vesile olması dileğimle. Bütün insanlığın yeni yılı kutlu olsun.
 
 
2016’nın bol bol şans, uğur, güzellik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum. Bu yıl en yeni güzelliklerle karşılaşmanızı diliyorum. Yeni yıl size yeniliklerle gelsin. Mutlu yıllar.
 
 
En yeni mutlulukların sizi bulması ve bu yıl dilediğiniz bütün dileklerin kabul olmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
 
 
Bütün yıl çalışıp verdiğiniz emeğin karşılığını bu yıl almanızı diliyorum. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, küçüklerin gözlerinden öpüyorum.
 
 
Gelecek yılda birlikte olmayı, yan yana yeni bir yıla girmeyi diliyorum. Yeni yılın kutlu, mutlu ve umutlu olsun.
 
 
Noel Baba’nın geyiklerini bu yıl görebilmeniz dileğiyle. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sizin için sağlık, huzur, mutluluk ve bol kazanç dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.
Devamını Oku
17/12/2015
Etkileyici Sözler 2016, Etkileyici Mesajlar |  görsel 1
Etkileyici sözler, etkileyici mesajlar, etkileyici yazılar, etkileyici sözler 2016, etkileyici mesajlar 2016
İnsanlar ateş gibidir. Çok yaklaşırsan yanarsın, çok uzak kalırsan donarsın.
 
 
Köklü bir çınar ağacıyım ben, köklerim asfaltın en koyu deliklerini bile sarmış dört kolla. Köklü olduğum kadar da cılızım bu uçurumun ortasında. Sanki biraz sonra bir fırtına yaklaşacak ve ayıracak başımı gövdemden.
 
 
Kısmet, yollarımız kesişirse diyen adama sesleniyorum; yollar kesişmez, çarpışır. Unutmaaa!
 
 
Nasıl oluyor da bu hale gelebiliyor insan ruhu anlayamıyorum. Ruhsuzluk bir yana dursun, ruha giydirilecek bir bedene bile sahip değilsin.
 
etkileyici sözler
 
“Bazı kadınların yaraları hücreseldir, bazılarının ki ise zihinsel.” diyordu son okuduğum kitabın yazarı. Hangi yarama dahilsin bilmiyorum fakat büyük yara olduğun bir gerçek.
 
 
Ayrılıklar gördüm çok acıttı, çok kanattı. Ayrılıklar gördüm; uyutmadı, hep sancıttı. Bu gördüğüm ayrılık değil sevgili, ayrılık olsa içim sızlardı, benim bedenim yırtılıyor.
 
 
Hayata amaçsız gelen insanlardan uzak durun, bilhassa bencil olanlarından. Canınız yanmakla kalmıyor, ruhunuzun bakireliği bozuluyor.
 
 
Kalbimi değil, kafamı hissedemiyorum artık.
 
 
Uzun uzun duvarlara bakıp üstünüze göçmediği hissine varıyorsanız, o duvarlar göçsün diye uğraşın zira akıl ve ruh sağlığınız ölümden önceki son eşikte demek oluyor bu.
 
 
Kendini sev, etrafındaki insanları sev, gereksiz saçmalıklar yap, gez, toz, gününü gün et. Ama sakın aşık olma. Başa çıkılmıyor.
 
 
Nasıl ki aşk büyük bir ilizyon, ayrılıkta tıpkı onun gibi. Sahnede teksin ve tek başına parçalanıyorsun.
 
etkileyici mesajlar
 
Ne diye gamlanırsın insanoğlu; bu neyin tasası böyle, bu hırs niye? Aç ellerini yukarıya, duanı ağzından, umudunu yüreğinden eksik etme. Yaradan vereceğini de, alacağını da çok iyi bilir, sen ses etme.
 
 
Zaman denen şeye güven. İstediğin sonuçları almanın bir garantisi olmasa da, akan zaman içinde dolanan sancıyı hafifletecektir.
 
 
Olmuyorsa zorlama, gerek yok. Gerek olsaydı mutlaka senin olurdu, bırak… Senin olan sana koşacak zaten. İçini sıkma, içini hafiflet. Kendini affet.
 
 
Mantık adamları tehlikelidir. Akıl oyunlarıyla sizi fethederler. Aşkla sakın yaklaşmayın; silahınız onun elinde, sizin alnınızda ise derin bir mermi izi. Kanatmaz, can yakar. Mantık adamları aşık olmazlar…
 
 
Yıllar sonra bile beni hala ilk günkü gibi güldürebilen bir adam var, ve ben hep ona tapacağım. Aşk en çok onun gözlerine yakışır, bir de bana…
Devamını Oku
16/12/2015
Delikanlı Damar Sözler ve Mesajlar |  görsel 1
Kapak sözler, kapak laflar, kapak yazılar ve küfürlü sözlerin oldugu yazımızda en kapak sözleri bulabilirsiniz.
 
 
Eğer hayattan kopup ölmek istersen gitmeden önce bana uğra. Sensizliğin nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim.
 
 
Derdimi anlatacak kimsem yok, kimsesiz kaldım burada.
 
 
Sadece bu gözlere vurgunum ben. Gözbebeklerime saplasan da hançeri, kör olmaya razıyım. Yeter ki sen o gözlerle bak bana.
 
damar sözler
 
Sensizlik ölüm, beterim. Zalim kulların arasında bırakıp gittin beni. Sensizlikten öleceğim. Hep aynı şarkı var kulağımda; “Ölüm ölüm öldüm burada.”
 
 
Bendeki bu aşkı heves sanmış olabilirsin ama biz sevdik mi heveslik değil, ömürlük severiz güzelim. Sen bilmezsin bizim buraların delikanlılarını. Biz sevdik mi ölümüne severiz, biz sevdik mi isyankar severiz, deli severiz.
 
 
Yollarına baktım her gün ümitle döner gelirsin diye. Sen heves sandın, inanmadın aşkıma.
 
damar yazılar
 
Al canım senin olsun, yeter ki bırakma beni yarı yolda. Ömrümün en güzel baharında soldurma beni. Doldurma gözlerimi, yüreğimdeki büyük sevgiyi görmezden gelme. Unutma beni, ben seni bir an bile unutamadım.
 
 
Sırtıma hançer saplandı yanında başka birini görünce. Ah be sevdiğim, hançer saplamak için başkasıyla gezmene gerek yoktu, sen deseydin ben verirdim hançeri eline sapla derdim, sapla en derine. Kır kaburgalarımı, ayır gövdemi ikiye, yar kalbimi.
 
 
Utanıyorum seni sevdiğim için değil, beni sevdiğine inandığım için. Bana değer verdiğini sandığım için, kirli oyunlarına alet olduğum için. Ben sevdim be, sadece seni sevdim. Sen de beni seversin dedim. Sevilmek istedim be. Sadece sev istedim.
 
 
Gidersem sakın ardımdan ağlama. Ben akan yaşlarına dayanamam sevdiğim. Sanma seni isteyerek bırakıp gidiyorum, sakın sanma seni sevmiyordum, sanma seni kandırdım. Sadece mecbur kaldım. Gitmek zorundayım sevdiğim. Sana olan aşkımı kalbime gömüp gidiyorum.
 
damar mesajlar
 
Sakın ağlama karşıma geçip. Sevseydin gitmezdin, beni bırakıp hayatımı mahvetmezdin. Artık sen diye bir şey yok sevdiğim. Seni de bu toprağa gömüyorum, senin beni gömdüğün gibi. Bugün senin adını ağzıma son alışım.
 
 
Sevmek bir an için mi sandın sen, bir ömür sığdırdım ben bu aşkın içine. Nereden bilecektim ki böyle bırakıp gideceğini.
 
 
Gelinlik yerine kefen giydirdin bana. Mutlu musun sevdiğim. Beyaz gelinlikle alacaktın beni evimden, ama şimdi kefene sarılıyım. Belimde kırmızı kuşak yerine, kan var. Belimden, etimden, bedenimden kanıyorum. Öldürdün beni, intiharım oldun. Mutlu musun sevdiğim, mutlu musun?
 
BENZER YAZILAR
Devamını Oku
14/12/2015
Romantik Aşk Sözleri, Mesajları ve Yazıları |  görsel 1
En romantik aşk sözleri ve mesajlarının bulunduğu romantık aşk sözleri yazımızdaki sözler 2016 yılına ait olup hiç bir yerde bulunmayan aşk sözleridir. 
 
 
Özlemle dolduğun günler oluyor bazen. Bekliyorsun gelsin, sarsın. Geliyor lakin sarmıyor. İlgi noktası sen hariç, bütün dünya oluyor. Aşk acıtıyor, çok acıtıyor.
 
 
Belki yeniden başlarız bu kırık dökük aşka. Tamiri zor olabilir ama amaç birlikte inşa etmek değil mi baştanbaşa? Öyleyse karılsın harçlar, sıvalar; bugün boya badana var. Kırık kalbini tamir edeceğim sevgilim, ilk günkü gibi olmasa da seni kırdığım yerlerinden iyi edeceğim.
 
 
Haykırdım dağlara taşlara, seviyorum diye. Avazımın çıktığı kadar bağırdım. Dağlar, taşlar, kuşlar duydu da bir sen duymadın.
 
romantik aşk sözleri
 
Aşk bir kere işledi mi gönül içine; ne sen söküp atabilirsin onu, ne de sevdiğin. Gönül içime işledin sevgili, ya geleceksin beni seveceksin ya da ben bu aşk içinde öleceğim.
 
 
Dert demişler adına da bu dert değil. Aşk bunun adı…
 
Romantik aşk sözleri ve aşk mesajları devamı;
 
İçimin karalığı vuruyor bazen dilime. İçim kararmış sevgili, benim içime kötü fikirler dadanmış. Güzelliğini, insanlığını, beni nasıl sardığını görmezden gelip hep en kötüsüne kucak açmışım. Yanlış yapmışım sevgili; sana, bana değil, bize yanlış yapmışım.
 
aşk mesajları
 
Ayrılmak günah diye diye sevdim ben seni, ölümü düşünmedim hiç. Soğuk bahçelerden kopardım da geldim sana ben. Sıcaklığına geldim, beni saracak olan kollarına geldim. Bütün samimiyetimle koşarak geldim. Ben geldim sevgili, aç kapıyı…
 
Kaç kadehe sakladık gülüşlerimizin ardındaki hüznün filizlenen tohumunu. Kaç kapı kapattık biz yalan gülmelere, kaç aralığı doldurduk senle. Biz seninle sıfırdan başlamadık mı? Biz el ele vermedik mi? Yine el ele verelim. Küsüp kırılmayalım. Sevelim, sadece sevelim.
 
 
Böyle bir güzelliğin nasıl olurda yüzü gülüşleri unutur… Bu güzellik hep gülüşleriyle tanınmalı, hep gülen gözleri olmalı. Güzelliğinin boynu bükülür, nolur gül.
 
romantik aşk yazıları
 
Seni seviyorum diyebilmek için uzunca zaman uğraştım. Neden mi? İnsan yüzünün karşısında olunca değil adını, harflerin varlığından bile bir haber oluyor. İletişimin dille kurulacağının farkına varamıyor. Senin aşkın böyle bir etki yaratıyor sevgili. İnsan varoluşunu, amacını unutuyor. Sadece senle kalıyor koskoca dünyada; dilsiz, kulaksız…
 
 
Gördüğüm en güzel yüzdü demeyeceğim. Ben görmedim senden başka bir yüz. İlk defa görüyorum, ilk defa hissediyorum, ilk defa gülüyorum. İlk defa tıkanıyor kelimelerim, ilk defa düğümleniyor boğazım. Sen; benim en güzel misafirim, sen benim yolum bucağım… Sen ey kadın, gel hanıma dinlen. Otur bir tas su iç masamda. Alnından akan teri de bana bırak. İzin ver sileyim damla damla terini…
Devamını Oku
09/12/2015
En Yeni 2016 Aşk Sözleri ve Mesajları |  görsel 1
Aşk sözleri, aşk mesajları, 2016 yılına ait en güzel aşk sözleri 2016 yılına ait en güzel aşk mesajları ve en yeni en harika aşk sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

 
Kötü sonlu hikayelere inanmadım hiçbir zaman. Senin olduğun hiçbir yerde kötülükten bahsedilemez sevgilim. Senin olduğun yerlere bahar iklimleri uğrar. Renk renk aşk filizlenir dallarında, sevgi ekersin topraklarına. Denizindeki canlıları aç bırakmazsın. Kavurur güneşin, serinletir dallarının savurduğu rüzgar.
 
 
İyi olan ne varsa sanki bir tek senin avuç içlerinde toplanmış. Hiç kapanmaz avuçların, dağıtırsın ışığını ve ellerinin sıcaklığını. Senin sıcaklığın değdi mi bir tene, müptela edersin kendine. Aşkı devran başlar işte o an. Kimse kaçamaz senden. Sen dünya için fazlasın ve herkes senin yanında az kalır.
 
aşk sözleri 2016
 
Ey gözleri deniz kadın; ruhumu anlamlandırdığın her an için biraz daha büyüyor sana olan aşkım. Sevgim katlanıyor her geçen gün ve deniz gözlerin alıp götürüyor beni mavi diyarlara. Maviye aşık olunur sana bakınca, maviye tapılır sen mavi mavi bakınca. Mavi kucaklanır senin sıcaklığın var oldukça.
 
 
Kafamı nereye çevirsem sadece sen ol istiyorum. Biliyorum garip biraz ama senden başka yüz görmek istemiyorum. Seni sesin olsun sadece kulaklarımda. Seninle çıkayım dışarı, seninle gezeyim sokakları, martılar sen gibi konuşsun. Eve dönerken birlikte tüketelim o yolu ve ellerimizi cebimize atıp basalım kahkahayı.
 
Aşk sözleri 2016 yılına ait aşk mesajları ile devam ediyor, en güzel aşk sözleri aşağıda devam ediyor;
 
Seni seviyorum demek az geliyor. Başka bir cümle olmalı seni anlatacak. Herkesten farklı olduğunu hissettirecek, içimdeki aşkı tercüme edebilecek başka bir cümle lazım. Tapıyorum gibi değil, seviyorum gibi değil, ölüyorum gibi değil, aşığım gibi de değil. Hepsini içinde barındıran bir cümle lazım bana.
 
aşk mesajları
 
Seni anlatmak kolay olmuyor adam. Sakallarının dizilişini, gözlerinin bakışını, sinirlendiğinde kaşlarının ne kadar çattığını, beni kırmamak için dilini nasıl kesip attığını bilince, seni anlatmak kolay olmuyor. İçinde sen olan hiçbir şey kolay olmuyor, olmaz da… Seni sevmek deli bir iş, seni sevmek özel bir iş, seni sevmek kadınca bir iş…
 
 
Kaç adam sevdim dedim ama bu başka adam. Sevdiklerim ya adam olmadı, ya sevdiğimi sandım, ya da her ikisinin de sadece öyle olduğunu sandım. Bu sefer demek hoşuma gitmiyor, sen olunca anlamlandı demek istiyorum. Sen küçücük ellerimi bedenimin en kıymetli hazinesi haline getiren adam; yüzüne dokunan ellerimi kuvvetlendiren, avuç içlerimi hiç boş bırakmayan adam, seni bir kadın deliliğiyle taparcasına seviyorum.
 
Devamını Oku
07/12/2015
Deri Mont |  görsel 1

Yaz aylarının gelmesiyle deri mont üzerindeki piyasada ki maddi satış miktarı düşmüştür. Yaz aylarında uygun bir miktar maddi de alabilirsiniz sonbahar başlarında doğru kolayca mağazalarda uygun fiyatta alabilirsiniz. Deri montlarının geneli modaya uygun ve tarzınıza gerçek hakiki derileri tercih ediniz. Bütün ünlü markalar üzerinde birçok piyasa da artık en önemli değerlere sahiptir.


Piyasa da ki sektörde hakiki deri mont almayı tercih ediniz. Hakiki deri yumuşak ve kokusundan belli olmaktadır. Deri montlar hayvansal olarak yumuşaklığını bağlı olarak değişmektedir. Birinci sınıf olarak özel üretime dikkat ediniz. Gerçek hakiki deri ateş ve kokusuyla anlaşabiliriz. Deri montlar genelde motorcuların kullanması asıl sebebi dünyanın en dayanıklı ve sürtünmeye dayanıklı deri montlar arasında yer almaktadır.

deri mont

Deri montun en yumuşaklığı ve en dayanaklısı kanguru derisi kullanılmaktadır. Ülkemizde deri montu koyun ve dana olarak kalitesi genel de düşük olan ithal edilmektedir. Derilerin geneli piyasa da ki sektörü kışın üretimin fazlalığı ve daha çok tercih edilme nedeni olduğundan dolayı miktarı artmaktadır.

 

Sektörde yıllardır deri mont ürünü birçok moda ve tasarım olarak her geçen gün daha çok artmaktadır. Deri mont kalınlığı artıkça daha çok kalitesi ve ağırlık olarak doğru orantıda artmalıdır. Deri montu bu serüvende her geçen gün daha çok artçığını belirtmek isterim. Hangi Deri Montu Terci Etmeliyim?

deri mont satın al

Kanguru deri montlar hem daha çok kalın hem daha çok yumuşak olup şua andaki piyasaya göre çok nadir bulunmaktadır. Deri montlarının kalın ve minimum en az 1 cm dır. Bu oran artıkça hem kalitesi hem de daha çok artmaktadır. Suni deri pvc kaplama ise birçok ftalat derişime girerek kimyasal maddelerle insan sağlığına aşırı derece de zarar vermektedir. Deri montlarının en kalitesiz süet olan deri tipidir.Bu deri montların piyasa da ki sektörün %50 isini oluşturur ve maddi miktarı azdır. • Deri montlarının suni olup olmadığını ateşle anlaşılabilir yalınız bunu kesinlikle önermeyiz. Eğer suniyse bir anda parlayarak giydiğiniz montun yanmasıyla cildinizde belirli ciddi yanıklara yol açar

Devamını Oku
07/12/2015
Yüksek Görüntü Kalitesinde Film İzleme |  görsel 1

Sinemanın hayatımıza giriş yapması belki de her zaman muallakta bilgileri içermektedir. Pek çoğumuzda izlenilen ilk sinema filmi izle ile birlikte yaşamın ve kurgusal görselliğin o mükemmel etkisine kendisini kaptırmaktadır.


Ki bu sayede de hayata karşı belli başlı bir tutunabilme evresi geliştirmiş olacaklardır. Bu evreler içerisinde en mükemmel filmleri herhangi bir kesintiye maruz kalmadan izleyebileceğiniz en mükemmel adres olarak ise sizlere hdfilmcix sitesini gösterebiliriz. Özellikle en iyi filmleri herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla bulabilme imkanına sahip olacağınız bu sitede, film izle kapsamında gerçekten de harika bir işleyişe sahip olacaksınız.

hd film izle

Bunun içinde site içerisinde öncelikli olarak küçük çaplı bir araştırma içerisinde bulunmanız sizlerin yararına olacaktır. Her zaman en mükemmel filmleri, eşsiz müzikleri ve görüntü yönetimi eşliğinde seyredecek ve kendiniz adına sinema dünyasını keşfetmenin mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız. Özellikle de film izle sayesinde hayatın tüm gerçekçi yönlerini keşfe çıkabileceksiniz. Korku filmi izle kategorileri ile birlikte, çok daha estetik hazzın peşinden ilerlemekte olan filmlerden de bahsedebiliriz.


Az öncede belirtmiş olduğumuz gibi sinema insanlara estetik bir pencere açabilen mükemmel bir araçtır. Bu noktada sizlerin yapması gereken en önemli şey bu mükemmelliğin peşinden gitmek olacaktır. Özellikle de erotik filmleri ile birlikte haz, şehvet ve en duru oyunculukları eş zamanlı bir şekilde ekran karşısından deneyimleyebileceksiniz.

film izle

İlerlemekte olan her yeni sahne ile birlikte çıplaklığın çok daha fazla artış göstermekte olduğu ve bu artış ile eş zamanlı olarak da sizlerin gün içerisinde kaybetmiş olduğunuz bütün dinçliğin yerine tekrardan geçiş yapacağını bilmelisiniz. Bu sebepten dolayı da, hayata karşı emin adımlarla ilerlemek isteyen herkesi bu sitelerde filmler izlemeye davet ediyoruz.


Özellikle de Aşk Vizesi gibi sıcak filmlerin kişinin her hücresine aşılamış olduğu o mükemmel duruluk hissiyatı sayesinde, hayat ile somut gerçekliğin tüm evrelerine bir film ile tanıklık edeceksiniz. Her şey ile birlikte en mükemmeline de bu filmleri izleyerek rahat bir şekilde ulaşabilmek sizleri çok ama çok memnun edecek.

Devamını Oku
07/12/2015
Reklamı Kapat
x