Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Ütüleme Lazer Epilasyon İstanbul Adresleri | görsel 1

Ütüleme lazer epilasyon son yıllarda sunulan en başarılı tekniklerden biri olarak tüy sorunlarını ortadan kaldırmak için sizlere hizmet vermeye başladı. Hem çok daha kısa sürede sonuç alıyor olacak hem de en önemlisi acılar en aza indirilerek sizler oldukça konforlu bir şekilde en iyi cihazlar ile sonuç almaya başlıyor olacaksınız.

 

Ütüleme lazer epilasyon ilk olarak 2009 yılında STS lazer firması tarafından marka haline getirildi ve Türkiye’nin birçok noktasına cihaz satışı yaparak kliniklerin bu son uygulamadan faydalanılması sağlanıldı.

 

epilasyon

Ütüleme lazer epilasyon ile artık herkes daha hızlı sürelerde ve en önemlisi daha kısa süreçlerde sonuç almaya başlıyor ve ütüleme lazer teknolojisi ile başarı en üste çıkılmış oluyor.  Bu cihazların en başında ise ütüleme lazer imkanı sunan Soprano Ice cihazı geliyor. Bu cihaz kliniklerde ütüleme lazeri sunma imkanı vererek sizlerin daha güzel ve başarılı sonuçlar ile tüylerinize kurtulmanızı sağlamış oluyor.

 

Lazer epilasyon İstanbul kliniklerinde giderek artış gösteriyor ve yeni teknik olan ütüleme lazer hemen hemen her yere yayılmaya başlanıyor. Elbette en son teknoloji bu olunca da birçok taklidi ya da aynı işlemi yaptığını iddia eden farklı markalara olabilir.

 

lazer epilasyon

Bu konuda hem cihazların doğru olduğuna hem de ütüleme lazer olduğuna dikkat etmeli ve o şekilde kliniklerden hizmet almalısınız. Lazer epilasyon İstanbul adresleri için en doğru bilgiyi arıyorsanız. Utulemeepilasyon.com.tr adresinden size en yakın şubeleri de öğrenebilir ve içiniz tamamen rahat bir şekilde giderek hizmet alabilirsiniz. Lazer epilasyon İstanbul adreslerinden biri mutlaka size yakın olacaktır.

 

Erkek lazer epilasyon hizmeti olarak da ütüleme lazer teknoloji ile yine aynı bu kliniklerden hizmet alabileceksiniz. Erkek lazer epilasyon hizmeti için artık daha fazla erteleme yapmıyor ve hızlı bir şekilde tedavi olarak tüylere veda ediliyor. Erkek lazer epilasyon için yine size yakın şubeleri öğrenmek için sisteme giriş yapabilirsiniz ve aynı şekilde uygulama hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku
20/10/2015
En Süper Aşk Mesajları 2016 Yeni | görsel 1
En süper aşk mesajları 2016 yeni yazımızda en güzel en harika aşk sözlerini ve 2016 aşk mesajlarını bulabilirsiniz. Sevdalı olduğunuz birileri varsa süper aşk mesajları yazımızdaki sözleri onlara gönderebilirsiniz.
 
Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın. Senin adın ilham, senin adın aşk…
 
 
Kalbimden geçen sözler, dilimden havaya seker her cümlemde. Sen havaya seken cümlelerin yarısından bile bir haber. Karşılıksız aşk dedikleri bu oluyor sanırım. Milyonlarca kez söylenen ama bir kez bile duymadığın sözlerim var.
 
 
Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.
 
aşk sözleri
Beni unutma, ses ver arada. Sadece nefesini duysam da olur. Yeter ki yaşadığına dair bir ses fırlat. Bağır, çağır yahut küfret… Yeter ki bana soluk ver, nefes ver.
 
 
Tarafsız seviyorum seni ben. Rakının beyazında, denin mavisinde, güneşin sıcaklığında… Sadece kendi tarafımca seviyorum. Sır gibi saklıyorum seni dillerden. Öğrenirlerse onlarda seni rakının beyazında, denizin mavisinde, güneşin sıcaklığında sevecekler. Sana başka aşk değmesin diye saklıyorum seni.
 
 
Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.
 
 
Sana zarar vermeden seviyorum seni, arama sorma artık. Konuşma benden. Bir ölüyüm, bırak rahat yatayım mezarımda. Dürtme beni, dokunma bana.
 
aşk mesajları
Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. Beni fark et.
 
 
Her geçen gün biraz daha soğuyor geceler. Yokluğun sinci bir yılan gibi sokuluyor koynuma. Boğazıma çöküyor her gece. Uyan sevgili, gecemi ısıt, koynuma yerleşen yılanı sök benden.
 
 
Sen dünya üzerindeki en büyük ormansın. Yolların, ağaçların, dalların, yaprakların, birbirinden güzel çiçeklerin var senin. Bir de köklü bir çınarın… Gölgene çekilip saklanmak istiyorum, kabul et beni. Ayırma gövdenden.
 
Benzer Yazılar:
Devamını Oku
19/10/2015
En Güzel Aşk Sözleri | görsel 1
En güzel aşk sözleri yazımızda sevdiğiniz ve gönül verdiğiniz kişilere gönderebilecğiniz en güzel aşk sözlerini ve aşk mesajlarını bulabilirsiniz. Sevgilinize aşk sözleri yollayarak yüzünde ufakta olsa bir tebessüm bırakabilirsiniz.
 
Karşılıksız mı bilmiyorum fakat aşk olduğundan adım gibi eminim. Uzaktan seviyorum seni, dokunmadan, sarılmadan, öpmeden. Böylesi daha masum geliyor bana. Tenine yapışan ellere değmesin elim, benim onlardan bir farkım olsun istedim. Sen uzaktan daha güzelsin sevgilim.
 
 
Ben seni sadece sana ettiğim dualarla seviyorum. Ben senin iyi oluşunu, mutlu oluşunu, kahkahalara boğuluşunu seviyorum. Ben seni sadece varolduğun ve nefes aldığın için seviyorum.  Ben seni en sek halinle istiyorum, değişime ihtiyacın yok. Böyle olman, aşık olmama yetiyor.
 
aşk sözleri
Güneş bile doğunca ilk seni görmek istiyor. O yüzden hiç kapatma pencereni. Ay gökyüzüne çıkınca ilk sana yansımak istiyor, sakın çekme gözlerini. Ayı izle, yıldızları dinle. Bak nasılda yalvarıyorlar sana. Sen gökyüzüne hayatsın sevgili, sen bütün güzelliklerin ilhamı…
 
 
Kader bizi hayatımızın hiçbir anında yalnız bırakmazmış. Sen karşılaştığım ve kader olarak kabul gördüğüm ilk gerçeksin. Bizi birleştiren kaderin, asla ayırmaması dileğimle… Seni seviyorum.
 
 
Sana dokunamıyor olmak bütün duyguların öfkeye dönüşmesine sebep oluyor. Seni seviyorum ve senden milyonlarca kez uzağım. Her seferinde daha da uzaklaşıyorum. Beni hep uzaklara fırlatıyor sana olan aşkım. Biz deniz aşırı ülkelerde birlikte nefes alacağız sevgilim.
 
 
Senin yüzüne bakınca kendi ütopyam da yaşamaya başlıyorum. Benim ve senin dışındaki her şey yalan. İkimizden başka hiçbir canlı nefes almıyor.
 
aşk sözleri
Ben sana kullandığım hiçbir cümleyi ikinci kez tekrarlamadım. Her defasında yeni sözler, yeni cümleler besteledim sana. Sen tekerrürü hak edecek bir kadın değilsin sevgili, sen her şeyin en ilkine layıksın. İkincisi söz konusu bile olamaz.
 
 
Sen Fatih gibi bir gerçeksin, bundan daha büyük bir direniş olabilir mi. Sen tarihlerden silinmeyecek, kendine güveni hiç tükenmeyecek bir kadınsın. Sen sana aşık adamları namlu ucunda tutan kadın,  beni de al namlunun ucuna. Ruhumu bedenimden ayırmak ancak sana yakışır.
 
 
Sana olan aşkımı bilen her kadın bir sandalye çekip oturuyor masama. Sana olan aşkımı seviyorlar. Hiç senin gibi sevilmemiş kadınlar var sevgili. Onlara tapayım istiyorlar ama bilmiyorlar ki senin bana nasıl baktığını. Seni taklit edemeyeceklerini bilmiyorlar sevgili. Sen taklit edilemeyecek kadar gerçek bir kadınsın.
 
BENZER YAZILAR:
Devamını Oku
19/10/2015
Yılbaşı otelleri 2016 için geri sayım | görsel 1

Yılbaşı otelleri 2016 ilanlarına bakma fırsatı buldunuz mu? Bu yılda yeni yıl Kıbrıs’ta geçirilir diyorsanız ya da hiç gitmedim ve çok merak ediyorum diyorsanız o halde sizler için en güzel otelleri sunan ve üstelik en ekonomik fiyatlar ile sunmayı planlayan Tatildukkani.com aracılığı ile bilgi almanızı sağlıyor olacağız.

 

Sizler için hangi otel daha uygun olacak ya da sevdiğiniz sanatçı hangi otelde yeni yıl için en güzel şarkılarını söyleyecek gibi ayrıntıları inceledikten sonra tatiliniz için alımları yapabilirsiniz. Yılbaşı otelleri 2016 yılı için oldukça dolu bir program yapmaya başladılar. Bakalım bu tatilde ve yeni yıl kutlamasında neler olacak? Yılbaşı otelleri 2016 incelemesi yapmak için siteye giriş yaparak ayrıntıları görebilirsiniz.


yılbaşı otelleri 2016


Kıbrıs yılbaşı otelleri nin en başında elbette büyük isimler geliyor. Aranılan her otelde bir aktivite ve konser bulmak zaten mümkün. Her otel arklı eğlence anlayışları ile yeni yıl kutlaması yapıyor ve neredeyse sabaha kadar eğlence sunuyor. Casinosu olan otellerde sonrasında ise yeni yıla girerken şansınızı deneyebilir ve eğlenebilirsiniz.

 

Kıbrıs yılbaşı otelleri ile sizlerde kendinize bir ödül verin ve birkaç günlük kısa bir tatil için geri sayım yapmaya başlayınız. Kıbrıs yılbaşı otelleri ile sizler için buluşan sanatçılar ise yine her zaman ki gibi Kıbrıs’ı tercih ederek, buranın farkını ortaya koymuş oluyor.

 

2016 yılı yılbaşı otelleri

Eğlence denildi mi hemen akıllara Kıbrıs geliyor ve dolayısı ile yeni yıl burada ayrı bir güzel ve ayrıcalık olarak sunuluyor. Hem biraz uzaklaşmış oluyor hem de tatilin arasında yeni yılınızı en güzel şekilde kutlamış oluyorsunuz.
 

2016 yılbaşı otelleri


Kıbrıs sanatçılı oteller 2016 kataloğunu Tatil Dükkanı adresinden görebilirsiniz. Kıbrıs sanatçılı oteller 2016 yılında yine doğ dolu programları ile sizleri bekliyor. Üstelik makul fiyatlarda tatil ve artı yeni yıl kutlaması yaparak kendinizi zorlamayacaksınız.

 

Kıbrıs sanatçılı oteller 2016 için son sayılı günler diyebiliriz. Yerinizi ayırtmaz iseniz daha sonra yerimiz kalmadı gibi cevaplar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple vakit kaybetmeden hemen harekete geçiniz.

Devamını Oku
18/10/2015
Aşk Sözleri | görsel 1
Sayfamızda sevdiklerinize en güzel aşk sözleri ni bulabilirsiniz. Sizde sevdiklerinize sitemizdeki aşk sözleri yazımızdan herhangi bir söz gönderip onları mutlu edebilirsiniz. Çünkü aşık insanlar aşk sözleri almaktan mutlu olur. Aşk sözleri eğer karşılığı varsa huzur verir size de karşı tarafada. En güzel aşk sözleri sayfamızdaki sözleri aşağıda bulabilirsiniz. Tüm aşk sözleri için aşk sözleri kategorimize bakabilirsiniz.
 
Damarlarımın bir sünger gibi kanımı emdiğini hissediyorum. Doğru, damarlarım kanımı akıtmak yerine emmeyi seçiyor bugünlerde. İçim kurudu sanki. Dilim ise ağır ceza mahkemesinde müebbet kararı alınmış ve tek kişilik bir hücreye tıkılmış katil gibi. Ne konuşabiliyor ne kendini savunuyor. Gel gardiyan ol bu hücreye. Başka türlü olmuyor.
 
 
Sessizliğin korkutuyor beni. Hiç bağırmayışın, hiç beni dinlemeyişin, bana hiç söz hakkı tanımayışın her geçen gün biraz daha bitiriyor içimdeki solgun menekşeleri. Sen menekşeleri seversin sevgili, neden dönüp bir göz ucuyla bakmıyorsun. Kanıyorum sevgili!!! Neden pansumana koşmuyorsun? Ölüyorum sevgili, neden ellerini açmıyorsun? Tükeniyorum… Yok oluyorum… 
 
 
“Düzgün yat, kanatlarını kıracaksın.” diye diye beni seven bir adamdın sen. Kanatlarımın kırılmasını en çok sen istemezken, nasıl bugün hiç önemsemiyor olabilirsin. Biliyorum, hala kanatlarıma takılıp uçmayı seviyorsun ve her gece bana yine aynı cümleyle geleceksin ve ben kanatlarımın kırılmasına asla müsaade etmeyeceğim.
 
 
Korkulu rüyalarımda hep “Ben buradayım sevgilim.” diyen adam, beni sensizliğe hapsetme. Yine yanımda dur, yine benim kahramanım ol. Yine beni sevmeye devam et. Ölürüm ben sensiz. Yaşamak bir yana dursun, doğamam bile. Çıkamam anne rahminden, ölürüm içerde. Doğur beni sevgili, kulağıma aşk aşk diye fısılda.
 
Bunca büyütülmüş bir aşkın üstüne toprak atacak bir adam değilsin sen, vicdanın el vermez her şeyden önce. Ben de böylesine sevilmiş aşkın toprak altına girmesine müsaade etmem. Aynı amaç için savaşıyorsak farklı saflarda olmak da niye? Gel, verelim el ele. Ne aşkın üstüne toprak düşsün, ne de aşk üstünde toprağı büyütsün.
 
aşk sözleri
Kanepede bana sarılırken uyuduğun zamanlar hiç çıkmıyor aklımdan. Bir insan anca bu kadar masum uyuyabilir. Sımsıkı sarılan kollarından öperim adam. Madem gittin; gez dolaş, az hava alıp akşam karanlığı çökmeden geri dön.
 
 
Aynı sigarayı birlikte içtiğimiz günlere dönmek istiyorum. Bedenimi deli gibi saran yüreğine, dumanı yüzüme üfleyip beni kızdırmayı seven hallerine, geceleri uyuyormuş taklidi yapıp sonra beni korkuttuğun günlere geri dönmeyi istiyorum. Bu ayrılık bize zarar, dön geri.   
 
Sen ki benim aynamsın. Beni ben kadar bilebilen, beni ben kadar duyabilen, beni ben kadar hissedebilen ve ben kadar gülebilensin. Şimdi ne oldu ne değişti sevgili? Leke değmeyen ayna bir anda çatlayıverdi.
 
Aşk sözleri sevgiliniz için en önemli romantiklik unusurudur, sizde sevgilinize aşk sözleri gönderin yüzlerinde ufakta olsa tebessüm olmasına sebep olun. :)
 
Yüreğime sığdığın gün ben senin için nefes nefes öldüm. Her ölüşümde yüzümde senin için açan ilkbahar çiçekleri yeşerdi. Gözyaşlarımla suladım ben o çiçekleri. Büyüdüler, şimdi koca bir filiz oldular. Köklerinden sökmeye ne hakkın vardı.
 
 
İçimdeki sancının tarifi yok. Sanki nefesim içimden dışarı çıkmıyor. Bütün kemiklerim iliklerimden kırılıyor. Saçlarıma aklar değil karalar düşüyor. Acım kendini gizliyor sevgili. Acım kendini belli etmiyor.
 
aşk sözleri
Bir bağırsam duyacak herkes öfkemi. Ben bu aşkı kaybetmek için yaşamadım. Bu aşk benim kutsal yeminimdi. Bu beden bir tek seninle bu kadar güzeldi ve ben senin için içimdeki delikleri tıkadım tek tek. Kendimden vazgeçtim ben, sen oldum, sana dönüştüm. Neydi zorun be sevgili…
 
 
Doluyor ama akmıyor gözlerimden yaşlar. Gırtlağımda takılı kalıyor. Yer çekiminden bile etkilenmiyor, ağlayamıyorum. Acı çekiyor muyum bilmiyorum. Hissettiriyor kendini hafif bir sızı ama sonra aniden kayboluyor. Bu ayrılık anlamına mı geliyor sevgili, yoksa ben terk mi edildim bir sokak kedisi misali.
 
 
Sen uyurken sana sarılmayı, burnunla yanağının birleştiği noktayı öpücüklere boğmayı, her nefes aldığında sana tapmayı öyle sevmişim ki. Yatağıma girip yatamıyorum bile şimdi. Yalnızlık beni koynuna alacak diye korkuyorum. O yatakta uyursam seni aldatacakmışım gibi hissediyorum, yatamıyorum sevgili.
 
 
Bana yazdığın mektuplar vardı, her cümlesi aşk kokuyordu. Sanki sen şiirdin ben cümle sonunu tamamlayan nokta. Kendimi öyle özel, öyle değerli hissettim ki… Şimdi böyle bir başıma; ne bileyim işte, kötüyüm be. Dolmuyor boşluğum, dinmiyor yürek sızım.
 
 
Gözlerimden yaş aktı diye karşımda çocuk masumiyetiyle ağlayan adamın gidişi beni bu hale getiren. Bu adamın gidişi beni bozguna uğratıyor. Bu adamın sesinin yokluğu bozuyor kulaklarımı. Bu adamı görememek canımı yakıyor. Bu adam buraya gelecek, yok başka yolu. Şerefe…
 
 
Gitme, senden bir soluk kalsın odamda…
 
Aşk sözleri yazımızın sonuna geldik sizde yorum kısmından yorum yaparak bizle aşk sözleri paylaşabilirsiniz.
Devamını Oku
15/10/2015
2016 Yılbaşı Otelleri | görsel 1

2016 yılına birbirinden özel ve şarkıları ile gönüllerinize taht kurmuş olan ünlüler ile girmek isterseniz, mutlaka yılbaşında Kıbrıs'a gelmelisiniz. Her sene olduğu gibi bu senede 2016 yılbaşı otelleri konusunda iddialı olan Kıbrıs, özellikle Girne ve Lefkoşa'da ünlü olan otellerde yılbaşı gecesi için özel programlar hazırlamaktadır.

 

Geçen yıl da bu sene olduğu gibi 2016 yılbaşı otelleri arasında yer alan Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de sahne alan ve harika bir yılbaşı gecesi geçirilmesini sağlayan Serdar Ortaç'ın bu sene hangi otelde sahne alacağı henüz belirlenmemiştir. Bunun dışında ise Kıbrıs'ta tatil yapmak için konaklayacak yer arıyorsanız ise hemen www.kibris.com'u ziyaret edebilir ve bütçenize ve gitmek istediğiniz yere ait olan tüm otellerin detaylı bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

yılbaşı otelleri

Bizim sizlere tatil amaçlı önerdiğimiz yerlerin başında ilk olarak, Girne gelmektedir. Girne otelleri, diğer bölgelere nazaran deniz kıyısında yer aldıkları için çok daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca şehir merkezinin gürültüsünden de uzak oluşu tatil severlerin ve özellikle de sakinlik arayanların ilk tercih etme nedenlerinden sadece biridir.

2016 yılbaşı otelleri

Bunun dışında Girne otelleri konaklama seçenekleri ve konseptleri nedeni ile de ailelerin özellikle de çocuklu ailelerin ilgisini çekmektedir. Neticede Lefkoşa gibi şehir merkezi otelleri ya da butik otel ve pansiyonları gibi olmayan bu oteller herşey dahil konseptleri sayesinde ekstra bir bütçe çıkarmamaktadır.

 

Diğer bir tercih edilmesi gereken yerlerden biri olan Lefkoşa otelleri ise genellikle Gotik ve Osmanlı mimarisinden esinlenilmiş tarihi dizaynları ile ilgi çekmektedir. Bu nedenle de genellikle turlar ile gelen misafirlerin konakladığı ya da iş toplantılarının ya da kongrelerinin yapıldığı oteller olarak daha çok tercih edilmektedir.

yılbaşı otelleri 2016

Kısacası tarihe karşı merakı olan herkesin mutlaka gezip görmesi gereken Lefkoşa, aynı zamanda otelleri ile de oldukça önemli bir yere sahiptir. Tüm bunların dışında Lefkoşa otellerinde konaklayan herkesin bir gününü ayırması gereken ve mutlaka gezilmesi önerilen yerlerden bazıları ise Barbarlık Müzesi, Lüzinyan Evi, Taş Eserler Müzesi, Mevlevi Tekkesidir.

Devamını Oku
14/10/2015
Sevgiliye Güzel Sözler, Mesajlar, Yazılar | görsel 1
Sevgiliye güzel sözler yazımızda sevdiğiniz kişilere armağan edeceğiniz en güzel mesajlar yer almaktadır. Sayfamızdaki sözleri özgürce sevgiliye gönderebilir onun yüzünü güldürebilirsiniz. Sizde bizimle sevgiliye güzel sözler paylaşıp bizleri mutlu edebilirsiniz.
 
Kendimi parçaladım adam, kendimi parçaladım yanımda kal diye. Sana annen gibi bağlandım, arkadaşın oldum bazen, bazen kardeşin, bazen çocukluğun oldum yanı başında bekleyen, bazen sadece sen oldum. Hissettim bütün sıfatları seninleyken. Gitme adam, geri gel. Dönsün ayakların bana geri.
 
 
Bir hiç uğruna bitti mevsimler. Globalleşen dünya piç etti bizi. Amerika’nın oyunları yüzünden böyleyiz biz. Yoksa çok iyiydik.
 
 
Yemeğin tuzu, çayın şekeri, günün özeti diye diye kaybettik birbirimizi. Saklambaç oynuyor edası taşımışız üzerimizde. “Saklanmayan ebe.” dediler ve sakladılar bizi sevgili.
 
sevgiliye güzel sözler
Mutsuz muyum henüz bilmiyorum, sadece çok sancıyorum geceleri. Aklımın her hücresine doluyor kirpiklerin. Saçların dökülüyor tel tel avuçlarıma. Gözlerindeki kuruluktan nefret ediyorum sevgili. Biraz ağlamalısın geri dönebilmek için. Islat şu gözlerini…
 
 
Beni unutma, korkuyorum. Ben unutulan sevgili olmak istemiyorum. Ben senin kadının olmak, senin dizinde uyanmak, senin göğsünde dinlenmek istiyorum. Beni unutma sevgili, çok korkuyorum.
 
 
Ağzıma kadar geliyor cümleler de son an da bir şey beni susturuyor. İçime gömülüyor bütün sancılar. İçim sancı oluyor, batıyor bu sancılar. Battıkça kan akıyor içime, dilim ise suskunlar sokağı. Konuşamıyorum, ağzımı bıçak açmıyor. Gel karşıma, çöz dilimin bağını. Bir tek sana konuşayım sevgili.
 
 
İki yabancı gibi konuşmak seninle… Sanki hiç olmamışız, hiç doğmamışız, sanki hiç birlikte sevmemişiz gibi olmak. Çok ağır geliyor, kaldıramıyorum. Bedenimin her parçası un ufak oluyor. Yapma nolur, yaşamaya devam edelim. Öldürme bizi.
 
sevgiliye sözler
Gittin… Nefes almaya devam ediyor olmam o kadar garip hissettirmiyor. İçimde hala bir umut, hala sönmeyen bir mum ışığı var. Yangınlara dalmak istiyorum seninle. Daha yürüyeceğimiz yollar var. Sana söyleyeceğim bir sürü şarkı var. Yazık değil mi bunca hayale, ziyan etme…
 
 
Hani her şeyi birlikte halledebilirdik? Dağılıyoruz havası var üzerimizde. İki kişilik yaşamaktan yorulduğunu hissettirdin her cümlende. Hani halloluyor mu şimdi? Olmuyor sevgili. Dağıttığın evi toplamazsan da hiç hallolmayacak. Gel ve düzeni yıkılmış yüreğimi baştan aşağı yeniden yarat.
 
 
Hayatımda ilk defa parmağımda bir yüzük taşımak istedim. İçinde senin adının yazdığı ve sonsuza kadar parmağımda kalacak olan bir yüzük. Olmadı; ya yüzük pahalı geldi, ya parmağın her yüzüğe dar.
 
BENZER YAZILAR:
Devamını Oku
14/10/2015
Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri | görsel 1
Sayfamızda seni seviyorum sözleri, kıa seni seviyorum sözleri, uzun seni seviyorum sözleri, sevgiliye snei seviyorum sözleri, seni seviyorum mesajları gibi bir çok güzel yazı bulabilirsiniz.
 
Seni seviyorum çünkü sen dünya üzerinde bana kendimi bulduran tek şeysin. Seni seviyorum çünkü sen bütün kainatın tek meleğisin. Seni seviyorum çünkü sen benim bir tanemsin.
 
 
Gülümsediğinde baharı getiren kadın;  her gülümseyişinle daha da baharlanırım, her mevsim bahar kalırım. Seni Seviyorum.
 
 
İliklerime kadar seviyorum seni. İnsanın en içi neresiyse, oraya kadar seviyorum seni. Hissediyor musun sevgimi?
 
 
Güzelliği şiirlere dokunan kadın;  ne de seversin sevilmeyi, ne de seversin şiirlere yerleşmeyi. Dizeler senin için serilmiş sayfalara sanki. Çok güzelsin ve ben seni çok seviyorum.
 
 
Bir sigara dumanı bazen gözlerin, öyle buğulu öyle yangın… İçime tek nefeste çektiğim kadın, seni en sek halinle seviyorum.
 
seni seviyorum sözleri
Parmak uçlarıyla bana dokunan ruhunun güzelliği yansımış aynalarıma. Seni aynaya her yansımanda daha çok seviyorum.
 
 
Kirpik diplerime yerleşen sevgilim, sensiz bir dünya, sensiz bir hayat, sensiz bir nefes olmaz olsun. Seni seviyorum ve senin olmadığın her yeri reddediyorum.
 
Seni seviyorum dediğimde, diğer bütün cümleler ayağa kalkıyor, eğiliyor aşkımın önünde. Sen bütün cümlelere efendisin sevgili. Sen, sen olduğun için çok özelsin.
 
Her kalp atışımın ardında yankılanıyor sana olan sevgim. Sığmıyorsun, taşıyor kalbimin atışlarından ismin. Seni seviyorum.
 
seni seviyorum mesajları
Sabah uykum gibisin. Öyle tatlı, öyle mahmur… Sanki uykuma yerleşmişsin, gözlerim açılmıyor. Kilitliyorsun göz kapaklarımı, karşımda duruyorsun. Sana yaklaştıkça donuyor kanım. Kulağıma eğilip “seni seviyorum” diyorsun. Ben de seni seviyorum sevgili, ben de seni seviyorum.
 
 
Yürekleri titreten bir kalbin var senin. O kadar iyisin ki, insan seni sevmeden duramıyor. Haykırmak istiyor delicesine “Seni Seviyorum” diye. Haykırıyorum sevgili, Seni seviyorum, seni her geçen gün daha büyük bir aşkla seviyorum.
 
 
Usulca yanıma sokulan,  bir kokudan kalan kırıntılar var burnumun ucunda. Tanıyorum ben bu kokuyu, bu koku senin kokun sevgili, bu koku seni seviyorum dedirten bir koku. Bu koku vazgeçilemeyen bir koku…
 
 
Hayalimde süslediğim saçların, bahar çiçeklerinden yaptığım taçlarla dolu. Gözlerinin önüne dökülüyor taç yaprakları. Bakışların daha bir gülüyor sanki, çiçekler sana çok yakışıyor. Seni sana yakışan çiçeklerin büyüsüyle seviyorum sevgili.
 
benzer yazı: seni seviyorum sözleri
Devamını Oku
13/10/2015
Sevdiğinize En Güzel Çıkma Teklifleri | görsel 1
Sayfamızda sevdiğiniz kişiye en güzel en romantik çıkma teklifi sözlerini bulabilirsiniz. Seviyorsunuz ve çıkma teklifi etmek istiyorsanız en güzel çıkma teklifleri sayfamızdaki sözlerle sevdiğiniz kişiye çıkma teklifi edip sevgili olabilirsiniz. İşte romantik çıkma sözleri:
 
Yüzüme baktığın günlerin sayısı artsın istiyorum, bana arkadaşça değil de aşk dolu bak istiyorum. Benimle, ikimizin dünyası için el ele tutuşur musun?
 
 
Gözlerinin bana değdiği ilk gün anladım ki, o gözlere bir ömür bakmak istiyorum. Kirpiklerin kadar yakın olmak istiyorum sana. Saçlarına dokunmak, yüzünü okşamak, dudaklarında dinlenmek ve atan kalbinin yanına uzanmak… Beni dünyanın en mutlu erkeği yapar mısın?
 
 
Kendime yeni bir hayat kurdum ve bu hayatta tek bir parça eksik yok sanıyordum. Yanılmışım, bir parçam eksik ve ben o parçayı yerine koymak istiyorum. Yeni hayatımdaki eksik parçayı bulmama sen yardım ettin. O eksik parça sendin.  Hayatımın eksik yanını tamamlar mısın, benim sevgilim olur musun?
 
çıkma teklifi
Ben kimse için sigara yakmadım bugüne kadar. Hep paketten tek sigara çıkarıp yaktım ve kendi elime aldım. Kül tablasında hep tek sigara yanıyordu. Seninle karşılaştığım gün artık bu durumun değişmesi gerektiğini fark ettim. Artık paketten iki sigara çıkarıp yakmak ve birini sana uzatmak istiyorum. Kül tablamda tek sigara değil, iki sigara yansın istiyorum. Benimle bu yalnızlığı paylaşır mısın?
 
 
çıkma teklifleri
Yalnızlığa alışmış bir olarak, yanımda birini istemem ne kadar normal gelir sana bilmiyorum. Biliyorsun ben hep yalnızdım. Dün akşam fark ettim ki, masada bir tabak, bir sandalye ve bir bardak eksik. İlk defa yalnızlığımdan sıkıldım ve ben artık yalnız olmak istemiyorum. Benimle aynı masada oturmaya var mısın? Yalnızlığıma birlikte kılıf çekip, birlikte güzel bir ömre ilk adımı atar mısın?
 
 
Yalnız yürüdüğün yolları unut artık istiyorum. Köşe başlarında eğilip başını okşadığın kedilerin masumluğuyla yalvarıyorum sana, benim kadınım olur musun? O yolları birlikte dolaşalım, birlikte unutalım.
 
benimle çıkar mısın
İnce bir sızı olarak yerleştin içime ve hala aynı incelikte devam ediyor güzelliğin. Kalbime en yakışan aşk, çok ince bağlarla örülmüş de fark edememişim. Bu bağlar kopmasın ve sen bir ömür benim gönlümde dinlen. Var mısın? Benimle birlikte nefes alır mısın?
 
 
Bu çocuk aşık oldu cümlesine en çok yakışan öznesin sen. Bavulunu toplayıp, bu cümleye yerleşir misin? 
 
Benzer yazılar ve aşk sözleri için aşk sözleri kategorimize göz atabilirsiniz.
Devamını Oku
12/10/2015
Duygusal Aşk Sözleri, Aşk Mesajları | görsel 1
Duygusal aşk sözleri'ni bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz. Sizde sevdiklerinize duygusal aşk sözleri ve duygusal aşk mesajları göndererek onları duygulandırabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına duygusal aşk sözlerini yazabilir ve bize katılabilirsiniz. 
 
Yüreğime ilk adım attığın gün hissettim bende uyandıracağın duyguları. Her yer güzelleşti birden. Sesini duyan herkeste bir bayram havası… Günler güzel geçmeye başladı, kedilerin karnı da tok. Sen herkese iyi geldin sevgili, sen iyi ki geldin.
 
 
Dinlediğim her şarkıda sana rastlamak tesadüf mü dersin?  Her söz de sen, her notada serin sesin. Şarkılar yağıyor üstüme sevgili, senden bir nebze uzak kalamıyor kulaklarım. Varlığın her yerde benimle ve sen sakın gitme.
 
 
Seni uyurken izlediğim sabahları çok seviyorum. Yanımda uykuya daldığın günler kadar değerli bulduğum hiç bir şey yok şu koca hayatta. Yanımda nefes aldığın günleri seviyorum. Hiçbir nefes, senin nefesin gibi gelmiyor. Güzelliğin baş döndürüyor, iç ısıtıyor sevgili.
 
duygusal aşk sözleri
Karanlık gecelerden kaçıp saklandığımsın sen. Her rüya başında beni bekleyensin. Her kabusta karşıma çıkan kurtarıcı meleksin. Varlığını üzerimden çekmediğin her an için dualar yükseliyor avuçlarımdan. Benimle kal ve benimle yaşlan.
 
 
Soğuk havada en iyi gelen şeyin sıcak bir kahve olduğunu düşünürken, varlığından habersiz kendi halinde bir adamdım. Ne zaman ki sen geldin gönül kapıma, soğuk havalarda seni çektim içime. Sevgin ve bana bakan gözlerin ısıttı bütün bedenimi. Artık soğuk havalarda kahve içmiyorum sevgili. Kışıma güneş olduğun için teşekkür ederim.
 
 
Yüreğime yakışan en değerli mücevhersin. Sesin olsun, bakışların olsun, sıcacık ellerin olsun… Çekme yakalarını yanımdan. Ayakların bassın üzerime, bedenim dinlensin. Ağırlığın hafifletsin yükümü. Sen hep ol ve ben hep seni mutlu edeyim.
 
 
Dünyaya gönderilen ve tek görevi gülümsemek olan nadide bir meleksin sen. Kanatların beyaz, aşkın kan kırmızısı.   
 
duygusal aşk mesajları
Sen gülünce menekşe kokuları yükselir gamzelerinden. Bütün dünyayı büyüler yanakların, dudakların aşkı utandırır. Senin olduğun her yer cennet parçasıdır. Zemzemin de boldur, yeşil bahçelerin de.
 
 
Ayrılık çanları çalmamalı hiç, sen hep benim göğüs kafesimin içinde yaşamaya devam etmelisin. Bol bol gülmelisin, şiirler bahşedilmeli adına. Şairlerin ilhamı olmalısın, her şiir sana çıkmalı.
 
 
Sen şairlere ilham, sen aşıklara derman. İyi ki varsın sevgili, gülen gözlerinde kendimi bulduğum günden beri varlığına duacıyım. 
 
BENZER YAZILAR:
Devamını Oku
11/10/2015
Reklamı Kapat