Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Film İndir, Dizi İndir |  görsel 1

Aradığınız diziyi veya Filmi indiremiyor musunuz ? O zaman sizlere netdepo.org web sitemizi önermekteyiz.
 

Netdepo.org farkıyla sizler de kolaylıkla dilediğiniz dizi veya filmi indirebilirsiniz.Dizi indirmek veya film indirmek için web sitemizi tercih edebilirsiniz.Şık teması ve kolay kullanılabilir arayüzü ile web sitemiz daima hizmetinizdedir.Dilediğiniz an kolaylıkla türkçe düblaj dizi vb. indirebilirsiniz.İlgili kategorilerden faydalanarak işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

film indir

Sitemiz sizlere bir çok alternatif link sunarak hızlı bir indirme işlemi yapmanıza olanak sağlar. Özellikle indirme alternatifleri arasında bulunanan mega, uptobox, 1fichier gibi dosya barındırma sitelerini seçerek indirme işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden bu sitelerden yüksek hızda indirme yapabilirsiniz.

Sitemizde bulunan filmler ve dizileri isteğinize göre normal kalite, orta kalite ve yüksek kalitede indirebilir hatta online izleme keyfinede dahil olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde sunduğumuz özel riplerle beraber yüksek kalitede ve boyutta olan filmleri yine yüksek kalite fakat düşük boyutta indirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

dizi indir

Eğer siz güncel olarak yerli dizi takipçisi iseniz sitemizde eklediğimiz ve her hafta güncel tuttuğumuz dizileri yayınlandıktan dakikalar sonra bilgisayarınıza indirebilir ve kaçırdığınız bölümleri kolaylıkla evinizin rahatlığında izleyebilirsiniz.

program indir

Yabancı dizileri seviyorum diyorsanız eğer netdepo farkıyla popüler yabancı dizileri özel riplerimizle beraber türkçe düblajlı olarak indirebilir ve altyazı okumakta sıkıntı çeken eş dost ve akrabalarınızla rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Sitemiz netdepo.org daima aktiftir.Şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Devamını Oku
05/01/2016
Duygusal Aşk Sözleri ve Mesajları 2016 |  görsel 1
Duygusal aşk sözleri 2016 yazımızda 2016 yılına ait en güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz. Aşk sözleri kategorisinde sitemizdeki tüm aşk sözlerini bulmanız mümkün. Aşk mesajları aşağıdadır;

 
Aşktan yana şansım varmış ki sen diye bir gerçek gönderilmiş bana. Sen kalbimin sahibi, sen ruhumun can alevi, sen gönlümün efendisi, aşk senin gerdanının kolyesi, dudaklarının tebessümü,  aşk sen ve benim doğum günümüzdür.
 
 
Güzel bir sabah ve sana uyanılan bir gün daha. Bir insana nasıl yakışır sabahlar bu kadar. Seni uyandığın sabahlar kadar seviyorum sevgilim.
 
duygusal aşk sözleri
 
Rüzgarla dalgalanan saçların gibi uzun olsun ömrümüz, birimiz geride kalırsa ikimizin canı yanar. Bu aşk ebedi olmalı sevgilim, iki cihanda da ebedi kalmalı.
 
 
Senden başka herkes hükmünü yitiriyor gözümde. Hatta herkes o kadar hükümsüz oluyor ki, senin olduğun dünyada diğer insanların varlığını unutuyorum. Senden başka kimseyi umursamıyorum, kalbim sana yumuşadıkça dışarıya gaddarlaşıyor sevgilim. Bir tek senin için yaşıyorum.
 
 
Hayatıma anlam katan en güzel bahar, çiçek kokuların gelir burnuma sen yokken. Buram buram kokun gelir önce, sonra kapatırım gözlerimi gülüşün gelir, gözlerin gelir, kahkaha seslerin gelir. Sonra açarım gözlerimi, bir bardak çay alır seni özlemeye devam ederim, sanki hiç gelmeyecekmişsin gibi.
 
romantik aşk sözleri

Duygusal aşk sözleri yazımızdaki sözlere devam ediyoruz, unutmayın sayfamızdaki sözler hiçbiryerde olmayan bize ait sözlerdir. 
 
Yüreğimin en olmazına aldığımsın. Birken birden bin oldu sevgim. Bana sevmeyi yeniden öğreten kadın, yanımda kal hep. Bu aşk bizimle birlikte yaşamaya devam etsin. Sensiz bir dünya, sensiz bir kalp, sensiz bir ben istemiyorum artık. Seni çok seviyorum.
 
 
Gönlümü gönlüne emanet ediyorum sevgilim. Biliyorum ki sen emanetlere ihanet etmezsin. Seni sevdiğim için hiç pişman değilim, eğer ben pişman ettimse özür dilerim.
 
 
Yıldız Tilbe dinleyin, bağıra çağıra deyin ki; kalbim duraksız, haykırışlarda, ne yapsam ayrılamam senden asla. Hafife alma, aşk vurur insana, bu kadar kolay sanma, delikanlı.
 
aşk mesajları
 
Şarkıların adı sen, dinlediğim her şarkıda senin gülüşlerin. Seni bu kadar anımsamak hoşuma gidiyor sevgili. Seni sevmek hoşuma gidiyor, senin her gün sakallarımı oynayıp çocuklarımızın hayalini kurman hoşuma gidiyor.
 
 
Ben ve sen… Evimiz var bir de, e tabii çocuklar da olacak ama önce sen çok mutlu olacaksın. İstediğin her yere birlikte gideceğiz, birlikte yeni yerler keşfedeceğiz. Ne zaman ki yoruldun dinlenmeye çekileceğiz. Biz sadece ikimiz olcağız sevgilim, ikimiz yaşayacağız ve öleceğiz.
 
 
Gözlerini kapat ve beni hisset her gece yatmadan önce, hisset k hemen uykulara dal. Ben de uykuya dalacağım, seni göreceği rüyada. Birbirimize sımsıkı sarılacağız ve bir bakmışız sabah olmuş, kapında çiçekler. Her günün mutlu geçsin istiyorum be kadın. 
 
Son olarak sevgiliye uzun mesaj yazımızı da sizlere tavsiye ediyoruz.
Devamını Oku
04/01/2016
Kapak Sözler, Kapak Laflar 2016 |  görsel 1
Kapak sözler 2016 yazımızda en kapak sözleri ve mesajları bulabilirsiniz. Sitemizdeki kapak sözleri başka hiç bir yerde bulamazsınız.

Türk kızlarıyla Hint kızlarının ortak bir özelliği vardır. İkisi de öküze tapar.
 
 
Annenin düğünde sana yamamaya çalıştığı kız için giderli hatun demişsin. Bak aslanım şurdan sana bir sağ gider çakarım. Bir daha ne yana gideceğini şaşırırsın. Ben varsam adam olacaksın, bir tek bana tapacaksın.
 
 
Kokumu sevmiyormuş, kendisi ahırda kala kala alışmış bok kokusuna benimkine laf atıyor.

kapak sözler
 
Aşk şarabı içmişmiş, bak bakayım bir şişenin üstüne üzüm lan o.
 
 
Kadınlar çiçöğtür diyen romantik arkadaş, bütün çiçeklerin a**na koydu.
 
 
Duvarlar üstüne geliyorsa pusup kalmayacaksın arkadaş, kafa tutacaksın. O senin üstüne geliyorsa sen de onun üstüne gideceksin.

Kapak sözler ve kapak laflar yazımızdaki sözler devam ediyor:
 
Adam mermiye kafa atıyormuş, ben de diyorum bu adamın kafası niye bu kadar ağır.
 
 
Bekle dedi ve gitti ben de hala bekliyorum. +Bekle bekle daha çok beklersin.

kapak mesajlar
 
Yolda önüne bakarak yürü, aleme salça olma, karıya kıza laf atma, ADAM ol lan azıcık.
 
 
Bazı insanlar aynı domestos gibidir, ömrünü soldurur.
 
 
Bir erkeğin ayak kokusundan daha iğrenç bir şey olamaz arkadaş. Tuz ruhu çekmeye razıyım yeminle. Ayak lan o, t*şak gibi kokuyor.
 
 
Herkes ne kaybettiyse söylesin deseler; ben kalbimi kaybettim derim, sense şerefini.
 
 
Sen kızın giderine bak, kız senin gelirine. Hal böyle olunca ne oluyor? Biri geliyor biri gidiyor.
 
 
Gözüne toz mu kaçtı premses, rimelin akmış.
 
 
Düşenin dostu olmaz diyen abimin ağzından öpeceğim. Ne büyük adammış o, herkes onu dinliyor.
 
 
Yağmur yağmadan şemsiye açan adam, daha evlenmeden boşanma dilekçesi de yazar.
 
 
Sana seni seviyorum diyor, ileride benim karım olacaksın eminim seni istiyorum diyor ama facebook da ilişki durumu yapalım deyince, AAaaaa hayatım ben kimseye özelimi açmam diyor. Yok ya! Özeline özellik katarlar, ya adam olacaksın ya babayı alacaksın.
 
 
Her derde devaymışım, ıhlamur muyum lan ben.
 
 
Sevecek buyur sev, sevmeyeceksen hiç girme o topa, patlatırlar.

kapak yazılar
 
Neymiş efendim bomba gibi hatunmuş, elinde patlar o hatun haberin olmaz.
 
 
Kadınlara taş, at, bomba diyorlar da sorun olmuyor, onlara öküz, odun denilince kıyamet kopuyor. Pardon siz hayırdır?
 
 
Her sabah erkenden kalkıp ona kahvaltı hazırlayacakmışım, pardon da sen kimsin?
Devamını Oku
29/12/2015
Aşk Sözleri, Aşk Yazıları ve Aşk Şiirleri |  görsel 1
Aşk sözleri ve aşk mesajları yazımızda en güzel aşk sözleri yazılarını bulabilirsiniz. Sitemizdeki aşk sözleri hiç bir yerde bulunmayan sözlerdir.


Duyduğum bir şarkıda bahsediliyordu senden. Acaba bu şarkı bu kadına mı yazılmış dedim. Sonra o kadın benim dünyam oldu. O kadın benim iç sızım, bam telim, gönül gözüm, can evim oldu. Sen kadın, öyle güzel, öyle nazlı…
 
 
Masumluktan yana nasibini almış bir yüzdü senin yüzün. İnsan baktıkça nurlanıyordu sanki. Bir insan senin yüzüne bakıp da kötülük düşünemezdi. Sen bu dünyanın görülebilen tek meleğiydin. Şimdi ise sadece benim meleğimsin.
 
aşk sözleri

Aşk sözleri ve aşk mesajları yazımız en güzel aşk yazıları ile devam ediyor.
 
Kanatların vardı, takıldım peşine. O kanatlar bana yuva oldu şimdilerde. İnsan evini bu kadar sever mi… Öyle çok seviyorum ki seni.
 
 
Beni kırıklarla dolu koca hayatın içinden çıkaranım; iyi ki gül çehrene takılı kaldım. Şimdi düşünüyorum sen olmasan halim ne olurdu. Mutsuz, somurtkan adamın tekiydim. İyi ki geldin, iyi ki beni ve bizi çok sevdin. Seni seviyorum.
 
 
En güzel şarkılarda seni duymak, en güzel resimlerde seni görmek, en bilinmez şehirlerde sana rastlamak… Hayatım boyunca devam edecek bu masalın en güzel parçası oldun kadın. Sana minnettarım.
 
aşk yazıları
 
Gülen yüzüne çiçekler dökülür, yapraklar boy salar. Aşk bir tek senin yüzünde vuku bulur. Gülüşü gül, teni esmer kadın. İyi ki hayatımdasın.
 
 
Sevmek delicesine, tapmak en içten en derinden… Sen gibi sevileni bulmak da zor, ben gibi seveni de. Benim güzel yüzlü sevgilim, seni seviyorum.
 
 
Damla damla dökülür yanaklarından aşk tebessümü. Ben bir seni tanırım, bir de bana bakan gülüşünü. Görseler almak isterler bendeki duruşunu. Sen gitme sevgilim, bu cihanda bize ayrılık haram.
 
 
Pamuk ellerinden, yeşil gözlerinden öpmek isterim adını her zikrettiğimde. Dudaklarım değer de tenine, ayıramam gül benzinden. O öpüş ki beni alır götürür başka zamanlara, ben o zaman anlarım aşkın kıyısında yüzmek ne ala…
 
aşk mesajları
 
Parmak uçlarında dans etmek gerek bazen, bazense avuç içlerine saklanmak. Hiç çıkmamak gerek senin gönül çevrenden. Sen gidersen kuşlar kanatsız, çiçekler yapraksız, doğa tabiat anasız kalır.
 
 
Belki de bir keman notası anlatıyordu seni ilk. Güzel sözler yazılıyordu notalarına. Sesin insanı içine çekiyordu. Sesin sensiz olmaz diyordu. Sensiz olamadım sevgili, aldım içime seni sımsıkı tutuyorum. Gitme istiyorum, hep benimle burada kal ve birlikte döndürelim dünyayı. Sen hep dizlerimde uyu, ben hep sana masallar anlatayım. Seni seviyorum.
 
 
Şarap kızılı saçlarından öperim seni. Derin bakan gözlerini manzaram bilirim, konuşan dilin bana en sevdiğim şarkıları söyler. Seni sevmek böyle bir kader.
Devamını Oku
25/12/2015
Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı nasıl yapılır ? |  görsel 1

Günümüzde insanların kullandıkları her üründe kendilerine has ve özel olması özelliğini aradıklarını görmekteyiz. Bunun sebepleri arasında bir çok neden olabilir. Ancak en büyük neden, kişilerin kullandıkları ürünlerin hem çok şık, hem kendi zevklerine uygun olması, hemde bu ürünlerin kimsede olmaması gibi nedenler vardır. Bu yüzden birçok alan kişiye özel üretim yapmaya başlamıştır.

Ülkemizde butik olarak adlandırılan ve kişiye özel üretimin yapıldığı kurumlar genellikle kıyafet ve elbise sektöründe önde gelmektedir. Bunun sebepleri arasında kıyafetlerin daha kolay erişilebilen bir ürün olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak kuyumculuk sektörü içerisinde de butik üretim yapan kurumlar vardır. 

Bu kurumlar kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımıda yapmaktadır. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu hizmeti yerine getiren kuruluşlara ulaşmak için internet en büyük mecra olacaktır. Çünkü internet üzerinde Kişiye özel pırlanta yüzük tasarımı altında aramalar yapıldığında, bu hizmeti satan kurumların çalışma prensiplerinden daha önce bu kurumlar ile alışveriş yapan bireylerin yapmış olduğu yorumlara kadar hepsini görmek mümkün olacaktır. Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı yapan kurumların, istenilen ürünün boyutu, gramı ve tasarımı fark etmeksizin, bu işlemleri yerine getirmeleri mümkündür. Genellikle insanlar küpe, kolye, yüzük gibi takılarda çok fazla pırlanta detayı görmek isterler. Ancak insanların kuyumculara gittiklerinde her zaman tarif ettikleri tarzda olan mücevherlere yöneldikleri fark edilmiştir. Bu sebep ile kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı, çok uygun fiyatlarda ve mükemmel hizmetlerde insanlara sunulmaktadır.

<div id="SC_TBlock_83086" class="SC_TBlock">loading...</div> <script type="text/javascript">var SC_CId = "83086",SC_Domain="n.ads2-adnow.com";SC_Start_83086=(new Date).getTime();</script>

<script type="text/javascript" src="http://st.n.ads2-adnow.com/js/adv_out.js"></script> 

Peki özel tasarım yaptırma süreci nasıl işliyor?


Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı yapan kurumlarda en dikkat çeken hizmetlerden birisi eski mücevherlerin tekrar kullanılabilir bir hale getirilmesidir. Bu işleme restore etmek denebilir. Müşterilerin isteklerine göre getirilen bu mücevherlerde isterlerse restorasyon işlemleri yapılır, isterlerse bu mücevherin sahip olduğu kıymetli ürünlerin işlemlerden geçerek daha farklı modellere ve takılara dönüştürülmesi sağlanmaktadır. 

Kişiye özel pırlantalı mücevher tasarımı yapan kurumlardan bu hizmetleri satın almaya çekinmek gereksiz bir durumdur. Eğer müşteriler gerçekten bu hizmeti uzun yıllardır en iyi şekilde yapan kurumlara giderlerse, karşılaşacakları fiyatlar da buna bağlı olarak daha düşük fiyatlar olacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız

Ayrıca sahte pırlanta yüzüklerle alakalı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. http://www.musvette.net/sahte-pirlanta-yuzugun-gercek-pirlanta-yuzukten-farklari-nelerdir/

Devamını Oku
25/12/2015
Plastik Cerrahi ile Göğüs (Büyütme) Dikleştirme |  görsel 1

İnsanlık tarihinin başlangıcından beri kadınların en büyük kaygısı olmuştur güzel olmak. Güzellik uğruna herşeyin mübah olduğunu düşünen hanımlar ise bugüne kadar bir çok çilelere katlandılar. Fakat teknolojinin tıp bilimi ile buluşmasından sonra işler olumlu yönde değişti. Plastik cerrahi olarak ortaya çıkan tıp dalı kadınların en büyük kurtarıcısı oldu. Günümüzde bir çok estetik cerrahioperasyon en ileri yöntemler kullanılarak gerçekleştiriliyor. Adeta kadınların bu uğurda geçmişte katlandıkları acılara nispet yaparcasına.

 

Modern dünyanın güzellik kavramında ise göğüslerin ön plana çıkmış olduğu görülmektedir. Bir çok kadın, güzelliklerinin ve özgüvenlerinin tamamlayıcısı olarak kusursuz göğüslere sahip olmanın peşinde. Bu nedenle, meme büyütme ve özellikle göğüs dikleştirme operasyonları dünyada en çok tercih edilen estetik ameliyatlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Üstelik konusunda uzman doktorların ve hastanelerin rekabet içine girmesiyle de estetik piyasası iyice kızışmış durumda.

meme dikleştirme

Başta genetik bağlar olmak üzere, dengesiz beslenme, hareketsizlik, yaşlanma ve hamilelik döneminde emzirme gibi nedenler göğüslerde deformasyona neden olur. Bu durum ise sarkmış memeler ve dolgunluğunu kaybetmiş göğüsler olarak sonuçlanmaktadır maalesef.

 

Bu durumdan hoşnut olmayan hanımlar, meme dikleştirme ve göğüs büyütme operasyonu yapılmasını tercih edebilirler. Bu cerrahi operasyonun sonucunda ise yepyeni bir görünüme kavuşabilirler. Göğüslerin dolgunluğunu ileri ölçüde artırılır ve aynı boyutlarda olacak şekilde düzeltilerek simetrik dengelerinin aynı olması sağlanır. Ayrıca, memede hacim kaybı mevcut ise operasyon sırasında meme protezi de yerleştirilebilir.
 

Meme dikleştirme operasyonu soncunda ise elde edilecek en büyük şey, güzellik hissinin perçinlenmesinden doğacak daha güçlü bir özgüven.

Meme Dikleştirme Operasyonu Hakkında Merak Edilenler;

·         En önemlisi operasyonun oldukça rahat ve risksiz geçmesidir.

·         Operasyon lokal değil, genel anestezi yöntemi ile uygulanır ve ortalama 3 saat sürer. Böylece, bıçak altına yatmak psikolojik açıdan daha da kolay. Sadece gözünüzü kapayıp açacaksınız ve işlemler tamamlanmış olacak.

·         Meme protezi kullanılırsa kol hareketlerinde bir iki gün boyunca kısıtlılık olabilir.

·         Ameliyattan sonra 6 hafta boyunca sporcu sütyeni giyilmesi önerilir.

·         3 ay boyunca ağır spor yapılmaması önerilir.

·         40 yaşından genç hastalarada meme ultrasonografi, 40 yaşın üzerinde ki hastalarda mammografi tetkikleri istenebilir.

göğüs meme dikleştirme plastik cerrahi operasyon

meme dikleştirme ve plastik cerrahi

Daha fazla bilgi edinmek için melikeerdim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku
24/12/2015
İsyankar Serseri Sözler, İsyankar Mesajlar |  görsel 1
İsyankar Serseri Sözler, İsyankar Mesajlar ile iligili düşüncelieriniz yorum yaparak bizlere bildirebilirisniz. Serseri sözler. İsyankar mesajlar.

 
İsyanım var beni sensiz bıraktığın kalbine. Sapladın hançeri ve öylece çekip gittin, düşünmedin hiç beni. Ben seni ve senli günlerimi düşünürken sapladığın hançeri tutup çeviriyorum. Kalbim deşilsin ki, sıra ruhuma gelsin.
 
 
Sanma bu yanına kalacak; elbet ay batacak güneş doğacak. Karanlıkta can verdiğin aşka, aydınlıkta son vereceğim.
 
 
Arkamızdan serseri diyorlarmış; ama her gece alemlere akıyorlarmış. Biz ekmek parasına mendil satarken, onlar pavyonda fink atıyorlarmış.
 
serseri sözler
 
Kalbinde yer yoksa güzelim, fark etmez ben ayakta da giderim diyen arkadaşa sesleniyorum, aman arkadaş sakın girme o topa. O kalp değil artık, bataklık. Ayak basan basana, baştan aşağı batan batana…
 
 
İçimi yaktığın kadar yakmaz güneş bedeni…
 
 
Duam değil bedduamsın artık. Sanma gözlerimden hep yaş akacak, gün gelecek bu yaşlar intikam çırası olacak. İşte o zaman kork benden. Şimdi istediğin gibi alay et, gez gözümün önünde. Ama bil ki yaşlarım bitecek, intikam soğuk yenecek.
 
 
Zorla topladığım şerefini benden sonra beş paralık etmişsin. Bozdurup harcıyorlarmış, bana da pezevenk diyorlarmış. Ah be kader, isyan etme diyorsun. Böyle kadere dua mı edilir.
 
 
Sokaklarda var benim şanım. Senin de varmış duydum. Almış başını yürümüş yalan aşkların, yalan sevdaların.
 
 
Kimi bastıysam bağrıma, bir solukta kestiler beni. Kimi sevip gönlüme aldımsa, bir hançer takıp yaraladılar beni. Kime dost deyip arkamı döndüysem, sırtımdan bıçakladılar beni.
 
 
Hep sustum, içime gömdüm sevdamı. İlk bağırışımda yere serdiler beni. Ses etme sus dediler. Sustum olmadı, konuştum olmadı, bağırdım olmadı. Daha ne yapayım ulan, canımı mı istiyor bu yar benden?
 
 
İyilik yap iyi insan ol dediler, iyi insan olayım derken bir s*kmedikleri kaldı. Ses etmedim sustum hep, bir satmadıkları kaldı.
 
isyankar sözler ve mesajlar
 
İsyan etme demek kolay, seni hiç can evinden vuran olmadı. Sırtımı aç bak, bıçak izlerinden senin açacağın yaraya yer kalmadı.
 
 
Kendi halimde gülüp eğleniyordum, sen ne diye çıkardın ki beni inimden. Kurt yatağı dışarıda değil, içeridedir güzelim. Önüme kemik attın, yüreğime zehir saldın.
 
 
Uyuyamıyorsam senin yüzünden değil, ekmek almaya param yok ondan yatamam geceleri.
 
 
Herkese şekil yapmışız, bensiz yapamaz diye. İzle de gör bakalım; sensiz vezir olacağım sen de aleme rezil olacaksın. 
Devamını Oku
23/12/2015
Reklamı Kapat
x