Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Sinematutkusu ile Sinema İzle | görsel 1

Pek çoğumuz sinemalar aracılığı ile gişe rekorları kırmış olan filmleri seyretmekten oldukça keyif alırız. Vizyona ilk girmesiyle birlikte direk olarak sinema izlemek için sinema salonlarının yolunu tutarız. Bazen bu durum ekonomik ve buna benzer sebeplerden dolayı izleme fırsatımıza engel olabilmektedir. Bu durum içimizde hep bir eksiklik bırakacak gibi hissedersiniz. Kimi arkadaşlarınız giderek arkadaş çevresine anlatması ve o ortamda bulunduğunuz sürede canınızın sıkılmaması içten bile değil.


İşte tüm bunları aşmak artık çok daha kolay bir hale geliyor. Sinema izle alt tabanlı oluşturmuş olduğumuz ve siz değerli kullanıcılarımıza en iyi şekilde hizmet vermek isteyen sinema izleme sitemizle sizleri birbirinden güzel filmlerle HD kalitesiyle baş başa bırakıyoruz. İnternetin bulunduğu her ortamdan sitemize giriş yapabilir, ister bilgisayarlarınız isterseniz de mobil platformlar aracılığı ile sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde film izleyebilirsiniz.

sinema izle

Sitemiz üzerinde yer vermiş olduğumuz filmler arasında en çok tercih edilen ve IMDB puanının oldukça iyi olması, konusu gereği bizlere aksiyon ve gerilimi bir arada tattıracak şahane film sizi bekliyor olacak.


Önceki iki serüveniyle büyük beğeni toplamış ve üçüncü serüveniyle adeta film sevenlerin takdirini alan Hobbit: beş ordunun savaşı 1080p izle olarak açmış olduğumuz başlığımızdan en iyi görüntü kalitesinde ister parçalı olarak isterseniz tek parça halinde sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.


Tabi ki bununla kalmayarak sizlere Yerli filmler alanında da hizmet veren sitemiz, en iyi yerli filmlerini bünyesinde barındırarak diğer film siteleriyle arasında farklılık olmasını sağlamaktadır. Günümüzde en çok izlenen ve izlenmeye halen devam eden Ceza 2014 yerli filmini sitemiz üzerinden Hobbit filminde olduğu gibi parçalı veya tek parça halinde donmadan HD kalitesinde izleme imkânı sunmaktadır.

film izle

Sinema izle adı altında oluşturmuş olduğumuz film sitemiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak güncellenmekte, daha rahat bir şekilde istemiş olduğunuz film türlerini bulabilmeniz açısından kategoriler aracılığı ile hizmet vermektedir. Yerli, Yabancı, Orijinal dil ve Türkçe Dublaj olarak farklı izleme seçenekleri sunan sitemiz siz değerli film sevenleri sitemizde görmek istemektedir. Ayrıca izlemiş olduğunuz tüm filmlere yorum yapabilir, arkadaşlarınıza öneri yapabilmek için sosyal mecralar üzerinde paylaşım yapabilmeniz sağlanmıştır.


Sitemizin son olarak en önemli özelliklerinden birisi de sinema modu üzerinden izleme imkânı sunan sitemiz, film izlerken keyif alabilmeniz açısından her şeyi düşünerek hareket eden alt yapısına sahiptir.

Devamını Oku
03/11/2015
Teknofizy İle Doğru ve Güvenilir Teknoloji Haberleri | görsel 1
Habercilikte önemli olan nokta, kişilerin haberleri doğru şekilde takip etmelerini ve yanlış bilgi edinmemelerini sağlamak adına güvenilir kaynaklardan yayın yapmaktır. Bu amaçla yola çıkan ve teknolojik gelişmeler konusunda doğru, güvenilir, hızlı paylaşımlarda bulunan teknofizy.com adresi de, kuruluşundan bu yana (yeni kurulmasına rağmen!) haber takipçilerinin gözünde değerli ve popüler bir site haline gelmiştir. Gün geçtikçe sitenin popülaritesi ve kalitesi de artmaktadır. Çünkü site, diğer sitelerin aksine gelen kişi sayısına bağlı olarak para kazanmayı değil; bunun yerine insanlara doğru ve güncel bilgi vermeyi, bu sayede hem kişilerin kendilerini geliştirmelerini, hem de bu gelişimlerin toplumu olumlu etkilemesini hedeflemektedir.
 
 
Teknoloji haberleri denildiğinde akla pek çok alan gelmektedir. Günümüzde pek çok sektörde, pek çok alanda bu bilim dalı sayesinde çığır açıcı gelişimler yaşanmaktadır. Bu gelişimler sayesinde artık sağlık sektöründe insan hayatları daha fazla kurtulmakta, insan yaşam süresi artmakta, kişiler eskiden saatlere sürse dahi halledemeyecekleri işlerini birkaç saniye çözülebilir. Verimlilik kelimesinin anlamına erişmesini sağlayan en önemli bilim teknoloji bilimidir.
 
teknoloji haberleri
Çünkü yukarıda bahsettiğimiz özellikler dahilinde, sağlık sektöründe, bankacılık sektöründe, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren özel şirketlerde, sosyal ağlarda, evlerimizde ve daha pek çok alanda hayat kurtarıcı yenilikler yaşanmaktadır.
 
 
Özellikle genç bireyler olmak üzere, tüm dünyanın vakit geçirdiği, arkadaşlarını bulduğu, ilgi çekici paylaşımlarda bulunduğu sosyal ağ olan Watsapp dog ,Facebook ve Twitter, yine tüm dünyanın video izlemek, müzik dinlemek için kullandığı youtube, dünyanın en popüler arama motoru olan ve binlerce ürünü olan Google, pek çok kişinin akıllı telefon denilince aklına gelen IPhone ve Samsung, kısacası bütün dünya devleri hakkında yeni girişimler, çeşitli özellikler hakkında bilgiler ve sorunların çözümleri teknoloji  adresinde yayınlanmaktadır.
 
teknoloji
 
Örneğin yakın zamanda Youtube video izleme uygulamasına çevrimdışı olarak izleme özelliği getirildi. Bu özellik sayesinde kişiler online olarak izledikleri yayınları 24 saat süreyle çevrimdışı olarak yeniden izleme hakkı kazanacaklar; ancak bu özellik şu anda Türkiye’ye gelmiş değil. Dünyanın pek çok noktasında yaşanan bu ve buna benzer gelişmelerin takibi için yetkili ekip gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir.
 
 
teknofizy. adresinde geliştiriciler için de uygun haberler bulunmaktadır. Web geliştirme ve tasarım dilleri olan css, html, java script, phd, asp.net, java ve diğer pek çok programlama dili konusunda ayrıntılı bilgiler, bu konulardaki yeniliklerin yanı sıra; günümüzde çok popüler olan akıllı telefonların geliştirme platformu olan IOS ve Android işletim sistemindeki yenilikler sunulmaktadır.
 
 
Kişiler, bu siteyi takip ederek pek çok konuda pek çok yeniliğe erişebilir, kafalarındaki işler konusunda fikir sahibi olabilir, çeşitli konulardaki fikirlerini kolayca çözüme ulaştırabilir ve diğer kullanıcılar ile fikir alış verişinde bulunabilirler. Bütün bu işlemler için kişilerin teknofizy adresini ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.
Devamını Oku
03/11/2015
Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları, Sözleri, Yazıları | görsel 1
Sevgiliye günaydın mesajları, sevgiliye uzun günaydın mesajları, sevgiliye günaydın sözleri, sevgiliye günaydın yazıları, uzun, kısa, 2016, yeni sözleri bulabileceğiniz yazımız.
 
Sonbahar düşürmüş yapraklarını ağaçların. Bugün gün ışığında hafif karanlık var bulutlar geçit vermemiş daha fazla güneşe. Çiçekler düşürmüş omuzlarını kavuşamamışlar güneşe. Doymuşlar yağmura. Gün aydı ama günün tadı yok bugün. Sensiz ne gün başlıyor nede gündüzün keyfi oluyor. Günaydın günüm güneşim.
 
 
Saçların yine dalga dalga apar topar yine koşturmaca içindesin elin kolun yerini bulamamış henüz, gözlerin de mahmurdur hala tazecik güneşe bakamazsın. Hala patlamamıştır afyonun ki, aysın gözün. Günaydın benim mahmur yüzlüm.
 
sevgiliye günaydın mesajları
 
Uyan, uyan da kirpiklerin ayrılsın gözaltlarından. Göreyim kahvesi yeşiline karışmış ela gözlerini. Uyan ki sersemleşmiş sevimli halini göreyim. Uyan… Günaydın…
 
 
Senin o yavrum diyen dilin var ya hani… Sırf onun için bile sana ölürüm. İşte ömür verilecek sevdiğimin uyandığı sabaha… Günaydın sevgilim.
 
 
Huzurum doldun yine günün ilk saatleri aklımın her köşesine. Hücrelerime kadar işledin, fikrimi zikrimi sen eyledin. Sevdin sevindirdin. Geldin fukara gönlümü zenginledin. Sen hayatını bana bahşettin bense sana iki kuru ama senle dolu iki kelime yazabiliyorum sadece: GÜNAYDIN BİRTANEM
 
sevgiliye günaydın sözleri
 
En güzel sabahım, nasıl uyandırırım seni o mışıl mışıl masum uykundan.  Ben minicik bir kadınım, minnacık dudaklarımla kocaman yanaklarına ömre bedel bir öpücük bıraksam; ya da minnacık ellerimle yüzündeki çizgileri dolaşsa gözlerim seni izlemenin keyfiyle dolsa. Söyle sevgilim gözkapakların kımıldar mı bir GÜNAYDIN sözümle… GÜNAYDIN GÜZELLİĞİM…
 
 
Sen kahvaltı yapmayı çok seversin. Tek şekerli çayın, bir de tabak dolusu zeytin. Sıcacık simidin yanında peynirin… En büyük zevkin kahvaltı sonrası orta şekerli kahven… Yanında da bir dal sigara… Ezberimdesin çayının şekerini kaç kerede karıştırdığına kadar ezberimdesin.  Çayına kahvene keyfine her şeyine GÜNAYDIN HAYATIM…
 
sevgiliye uzun günaydın mesajları
 
Saçlarını dökmüşsündür omuzlarına şimdi. Ellerinde kitapların göğsüne bastırmış aheste aheste yürüyorsun şimdi… Siyaha boyanmış gözlerin simsiyah saçlarının arasında boncuk boncuk etrafa bakınıyordur. O ten rengine çalan rujun taptazedir henüz parlıyordur dudakların parıl parıl. Çoktan güne başlamışsındır o incecik bedeninle ve ben seni görmesem de hayal edebiliyorum. Bensiz başladığın güne GÜNAYDIN sevdiğim. Ben günüme senin hayalin, halin, tavrınla başladım. Sen benim iyi dileklerimle donat gündüzünü, gününü… Günaydın meleğim.
 
Günaydın Sevgilim,
Benim dünyam zaten aydınlık seni tanıdığım günden beri.  
Günaydın Birtanem,
Güneş bile birgün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim.     
Günaydın Herşeyim,
Günaydın Meleğim.
 
BENZER YAZILAR:
Devamını Oku
02/11/2015
İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri 2016 | görsel 1
Sevgiliye, eşe, dosta, anneye-babaya, ablaya-abiye sevdiğiniz herkese iyi geceler mesajları atabileceğiniz sözler burada sizde iyi geceler mesajlarını sevdiklerinize atarak onları mutlu edin.
 
 
Yine battı güneş yüreğimin sancısı başladı. Yanımda yoksun yakınımda yoksun. Oysaki koysam kocaman avucuna yüzümü gözlerinin ucunda olabilsem. Senin tarafından izlenmenin hissi var ya hani, gözlerim kapalı ama yüreğime değen bakışların var ya ayaklarıma değen parmakların. Hani uyanmayayım diye nefes bile almadan yanıma kıvrılışın. Yokluğun var ya sevgilim işte o yokluğun uyutmuyor beni. Gecem sensiz soğuk ve ıssız… Bugün de sensiz kapatıyorum gözlerimi canımın içi, yine hasret yine sensizlik. İyi geceler kokusuna susadığım. İyi geceler yüreğimde yaşattığım.
 
 
Kim bilir hangi yıldız bakıyor pencerene. Belki de senin teninden geçti perdemi kımıldatan rüzgâr, belki bahçemden gelmedi o gül kokusu taktı kokunu rüzgâr koluna acıdı benim bu karanlık halime, geceme ışık olmaya getirdi seni bana.  Işığınla gel gir yanıma. Gece ikimize de iyi olsun ikimize de hoş. İyisi mi sana da bana da iyi geceler.
 
 
iyi geceler mesajları
 
Yine gece oldu, gündüze koşturmakta saatler ay dolandı geceye, yıldızlar düşüyor pencereme. Bir yanık türkü dilimde mırıl mırıl. Hey gidinin dünyası bir uçta sen… Bir uçta ben... Adalet midir yine gece… Yine uzaklar yakın olmadı… Bugün de uzaklara iyi geceler
 
 
Kirpiklerini eğiyorsun ya sigaranı içerken, ince belli bardakta çayın sigarana yarenlik ederken içim gidiyor. Bütün dünyayı çekip içine sanki kendinden geçer gibi dolacak gönlün de ben sığmayacağım diye ödüm kopuyor. Yine gece sevdiğim yine aklıma düştün uykuları haram ettin. Dedim ki sevdama koşsun kelimeler belki hasretim değmese de kelimelerim değer o güzel gözlerine… İyi geceler
 
 
Susuyorum yine gecenin olmuş biri… Saatleri tutuyorum. Her saatin bir hatırlatışı var sana dair… Her saniye bedenim büzüşüyor sensizlikten, yokluğunun soğuğundan. Dumanı üstünde hala hasretinin… Buram buram hala yokluğun, çok geçmeden daha özlemin dünyaları aştı. İyi geceler hasreti dağları aşan sevdam…
 
 
iyi geceler sözleri
 
Ömrümü ilikledim ömrüne. Gecem de sen gündüzüm de. Buz tutmuş yatağım sensizliği haykırırken benim sobam da sensin gönül eşimde, hep düşlerimde… İyi geceler gecem… İyi geceler sevdiğim…
 
 
Gece çöktü yine yolların dizlerine… Hem asil hem de mütevazı… Hem ürkütücü rengi hem de yalnızlığın arkadaşı… Gece yine doldu gözlerime gözlerimse gidenlerin bıraktığı izlere… İYİ GECELER
Devamını Oku
30/10/2015
Eşime Aşk Sözleri, Aşk Mesajları | görsel 1
Eşime aşk sözleri arıyorum ama bir türlü bulamadım diyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Eşime aşk sözleri yazımızda sevdiğiniz kişiye gönderebileceğiniz en anlamlı aşk sözlerini bulabilirsiniz.
 
Bir insanın hayalleri olmalıdır, yarınları gibi. Bir insanın bir amacı olmalıdır, gayeleri gibi. Bir insanın sevgisi olmalıdır, sen gibi.
 
 
Belki dünyada başkaları için sıradan bir insan olabilirsin. Belki başkaları için bir anlam, bir ifade etmeye bilirsin. Ama sen benim için anlamların, sunduğu tek ifadesisin.
 
eşime aşk sözleri
 
Engin ve derin sevdamın esirinde bulunduğu kalbimin tek sahibi. Seni çok seviyorum
 
 
En güzel sözler bile anlatamaz derler bazıları, aslında haklılar. Ben bile seni anlatacağını zannetmiyorum. Yaşayarak hislerimin en deli dönemlerinde, esiri altına alan gözlerinin tesiriyim sadece. Seni seviyorum
 
 
Gül, her ne olur ise tebessümlerin eksik olmasın o güzel yüzünden. Gül ki kapkara olmasın yüreğim, susuz bir çöl misali susamasın hasrete. Ne olur gül
 
 
Bir gün yolda durdurup da Aşk’ı tanımlar mısınız? Diye sormuşum gibi bakma gözlerime. Sana ne kadar maviyse, bana o kadar gri gökyüzü.
 
eşe aşk sözleri
 
Sen beni, bende, benimle yaşamaya var mısın ondan haber ver. İşte o zaman gök en mavi, çiçek en renkli, su en berrak, güneş en sıcak.
 
 
Cesaretini kap gel. Atan kalbi kime sorsan gösterirler. Bulmaktan kolay ne var ki? Bağdat’ın olmak varsa kaderde, ben ona da varım.
 
 
Sevgili için çıkılan her yol, kat edilen her kilometre, varılan her durak aşk için mubahtır.  Seni duyduğum her saniye yaşam bana. Gözlerime bakışında yanaklarına gizlenen utancın, beni her seferinde boğum boğum sana bağlıyor. Tut gözlerimden ve orada öylece kalakalalım.
 
 
Eve geldiğimde kapıyı açanım sen ol. Gülüşünle aydınlansın hanem,  yerim yurdum. Yaşama sebebim, ilk göz ağrım. Sen hep benimle kal. Sen beni çok sevme ben razıyım ama hep sev. Sevdan kalbimdir.
 
aşk sözleri
 
Titremesin ellerin, üşümesin ruhun. Aşk’tan bir damla olsun benden sana akan sevdiğim, herşeyim. Eksilmesin aşkımız. Var olalım aşkla, sevdayla!
 
 
Eve geldiğimde kapıyı açanım sen ol. Gülüşünle aydınlansın hanem,  yerim yurdum. Yaşama sebebim, ilk göz ağrım. Sen hep benimle kal. Sen beni çok sevme ben razıyım ama hep sev. Sevdan kalbimdir.
 
 
Yağmurda ıslanmak istediği biri olmalı insanın. Mutluluk kokan kahkahaları ve sabah günaydın mesajları olmalı. Sevdiğini sarmalı her seven ve sevdiği için atmalı o koca kalbi!
 
 
Aşkınla açan çiçekleri kokluyorum her gün. Gözümü açınca sen, bu kafayı yastığa koyunca sen. İşte sen Aşksın.
 
 
Sevdan ile mecnun olmaksa aşkın ölçütü, ben mecnun kere mecnunum yoluna.
Devamını Oku
28/10/2015
Ankara Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama | görsel 1
Bayanlarımızın temiz ve hassas yapıları evlerini de etki etmektedir. Özellikle günlük temizliğin yanı sıra haftalık ve dönemsel temizliklerde oldukça önemli faktörlerdir. Günümüz şartlarında birçok özel teknolojik cihaz ile temizlik işlemleri daha kolay olsa da bayanların zorlandığı bazı konularda vardır. Özellikle koltuk yıkama ciddi bir temizlik sorunudur ve etkin bir temizlik yapmak her zaman mümkün olmaz.
 
 
Oturma odaları ve salon gibi alanlarda oldukça sık kullanılan koltuklarımızda farklı nedenlerden dolayı zaman içinde kirlenir ya da lekeler oluşabilir. Firmamız özellikle koltuk temizliğini sorun etmemeniz için sizlere farklı teknolojik çözümler sunmaktadır.
 
 
Özel aletler yardımı ile yapılan koltuk temizliği işlemleri sayesinde tüm ev hanımları yepyeni ve tertemiz koltuklara kavuşmuş olur. Harika bir sistem olan koltuk temizlik ürünlerimiz ile ister evinizde, isterseniz firmamızın uygun alanlarına alınarak yapılacak olan koltuk temizleme işlemlerinizden sizlerde memnun kalacaksınız.
 
 
hallı yıkama
 
 
Evlerimizde sık kullandığımız alanlar kirlenme oranı daha yüksek alanlardır. Özellikle evde çocukların yaşaması ve kalabalık ailelerde bu sorunlar çok daha fazla olmaktadır. Ancak teknoloji artık birçok alanda insanların kullanımına daha etkin ve hızlı olarak yardımcı olacak şekilde gelişiyor. Ancak her teknolojik cihaz evlerde bulundurulamaz. Bu neden ile bazı özel hizmetleri firmalar kullanıcılara sunmaktadır.
 
 
Temizlik hizmetleri de bunların başında gelir. Özellikler kuru temizleme, koltuk ve halı gibi özel işlem gerektiren yerlerden destek alınması gerekmektedir. Her bakımdan etkin ve uygun olan bu işlemlerde uzman desteğinden yararlanmak risk almadan sorunlardan kurtulmanızı sağlar. Artık halı, kilim ve koltuk gibi temizlenmesi gereken eşyalarınızı dert etmenize gerek kalmadı.
 
 
koltuk yıkama
 
 
Firmamızda uzun yıllardan bu yana uzman kadrosu ve teknolojik cihazları vasıtası ile farklı temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Özellikle koltuk ve halı temizliğinde en tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Hijyenik, usulüne uygun ve hızlı şekilde ürünlerinizin temizliğini sağlayan firmamız, sizlere de en iyi ve etkin çözümleri sunmaktadır. Her zaman farklı beklentileri olan kullanıcılarımıza en üst seviyede hizmetler sunarak memnun etmeyi başardık.
 
 
Özellikle Ankara halı yıkama konusunda artık başka firmalar ile risk almanıza gerek kalmadan firmamızdan destek alabilirsiniz. Her çeşit halının en uygun şekilde temizlenmesi ve farklı şekillerde kurutulması firmamızın en iyi hizmetleri arasında yer almaktadır. Sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmak amacı ile doğru teknikleri en iyi şekilde uygulayan firmamızdan sizlerde kesinlikle memnun kalacaksınız. En modern cihazlar ile donatılı olan şirketimiz, tüm temizlik beklentilerinin en iyi şekilde karşılanacağı tek adrestir.
Devamını Oku
28/10/2015
Anlamlı Ayrılık Mesajları 2016 | görsel 1
Bu yazımızda 2016 yılına ait en güzel en anlamlı ayrılık mesajlarını/sözlerini bulabilirsiniz. Anlamlı ayrılık mesajları 2016 yazımızda ayrılık sözleri 2016 başlığı altındaki yazıları bulabilirsiniz. Sevgilinizden ayrıldıysanız 2016 yılında popüler olacak ayrılık sözleri tamda size göre diyebiliriz.
 
 
Yıllar önce yüreğimi sevgin ile tutuşturduğun günler geldi bugün aklıma, ya da hep aklımdan çıkmamış sen olarak kalmıştın hep aklımda. Gözlerim dolu biraz, biraz da tebessüm ettim geçmişte ki günlere. Eski sinema filmlerinde ki gibiydi aslında Nuri Alço misali gafil, Muhterem Nur gibi sitem.
 
 
Sen gidip, bu sevgi bitti biteli kapalı bir gişesi olan tiyatro gibi davranıyor yüreğim. Başrollerinde gözlerimde ki damlalar, senaryosunu hayatın yazdığı bir dublör oynuyor sanki hayatımı.
 
ayrılık sözleri
 
Birbirinden uzak ve yabancı bir insan gibi karşılaşsak bugün. Yeniden o rıhtım da o güzelliğin ile çıksan karşıma. Saati geldiğinde yetişme korkusu olmadan kalsan yanımda, hiç kopmasan benden. Zaman dilimi fark etmeden. Hiç çalmasa o siren sesi, oturduğum bankta yeniden bakabilsem sana, hayaller ile yaşamasam artık seni. Ama yine çalıyor siren sesi
 
 
Nefret ediyorum bazen senden, sığmıyor içime nefretim. Sabahlara kadar şişeleri devirip, şarkılar ile kusasım geliyor seni. Bir deli rüzgâr gibi yıkıp yıkasım geliyor karşımda ki o masum yeşil gözlerini. Yapamıyorum ama kıyamıyorum sana, nefret etsem bile içimdesin hala.
 
 
Çoktan bitirmişsin beni aslında, o saatlerce yürüdüğümüz yollarda ıslanan bedenimiz gibi masum değildin oysa. Bir başkasın da kirlettiğin bedenini, yine o yağan yağmurlar da ansam bile; Yeni bir yağmur yağana kadar devam edecekti her şey.
 
 
Ben kal dedikçe sen akmak istedin gözümden, her geçen gün kendimi cezalandırdım. Bitmedi bir türlü gidişlerin. Tükürmesin artık gözlerim yüzüme bitsin bu çile.
 
ayrılık mesajları 2016
 
Sana acıyarak baktığında insanlar ben kahroluyor utanıyorum. Beni de susturuyor insanların bu lafları savunacak yanın kalmıyor.
 
 
Yaşlandığımız hayal ederdik bir yuvamız olacaktı şirin bir evimiz kırış buruş ellerimizde sevginin sıcaklığı, yüzümüzde mutluluğumuzun izleri. Gidişin yıkılışı idi herşeyimin.
 
 
Senin gidişin belki beni yarım bıraktı belki hataları yanlarımı açığa çıkardı. Şimdi eksiklerimi bir bir kapatıyor emin adımlarla ilerliyorum. Emin ol gidişin eksilttiği
 
Tüm ayrılık sözleri için ayrılık sözleri kategorimize bakabilirsiniz.
Devamını Oku
26/10/2015
Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Mesajları 2016 | görsel 1
Sevgiliye doğum günü sözleri yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel sevgiliye doğum günü mesajı bulabilirsiniz. Sizde sevgiliye doğum günü sözlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz.
 
Hayatımın en anlamlı günü kabul ediyorum bu günü. Çünkü sen doğmuşsun. Doğup günüme güneş, geceme parlak yıldız olmuşsun. Bugün ellerini getirdi bana. Gün kaçağı beyazlıkta saklanmış ellerini. İçinde bülbüller öten gül bahçesi dudaklarını. En önemlisi yüreğini getirdi, getirdi de dostluğuyla âşıklığım selamlaştı. Saçlarını getirdi bana, meltem rüzgârlarıyla taranmış, kokusuyla sarhoş olduğum saçlarını.
 
 
O canım yanaklarına motiflenmiş gamzelerini getirdi. Beni getirdi bana, gülmeye mutluluğa susamışlığıma inat, bayram neşesini getirdi. Çocukların şen kahkalarını getirdi. Hoş geldin sevgili, iyiki doğdun. Doğup evime, günüme, geceme, gelecek yıllarıma ışık oldun. Gün bayram günüdür. Gün düğün günüdür. Sen doğmuşsun ey yar. Alelade bir doğuş değil seninkisi. Yeniden başlar gibi. Ölmüşken yeniden can bulmuş gibi. Dini bir ayin gibi.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Bin yıllık beklenen, yolları gözlenen misafir gibi. Gurbetten sılaya döner gibi. Kıştan bahara çıkar gibi. Böyle doğmuşsun sevgilim, böylesine kutsal, böylesine hasretle, böylesine mucizevî. Eşim, can yoldaşım, arkadaşım, kimsesizliğim, tek kişilik kalabalığım iyiki doğdun. Yine sana uzak, dokunamadan yine gurbet ellerine yeni yaşına giriyorsun. Doğum günün kutlu olsun kutsalım. Sensizlikten resimlerimize dökülen yaşlarla bezedim hediyeni.
 
 
Son yaz rüzgârlarına verdim bekle. Çiğ düşecek saçlarına. Karşında olamasam da yüzün avuçlarımdadır, ellerin yüzümde. İyiki doğmuşun, iyiki benim olmuşsun. Her yıl bugün doğuşunla yenilenirim, her yıl bugün varlığına bir kez daha şükrederim. Her yıl bugünü bayram ilan ederim. Bugün daha başka doğar güneş. Bugün daha başka kokar çiçekler. Bugün denizler daha çok yakamoza boyanır. Sen gelmişsin sevgili. İyiki gelmişsin.
 
sevgiliye doğum günü sözleri
 
Seni sevmenin sonu yok. Geçen yıllar seni tüketmez, daha da derinleştirir içimde. Alışkanlığım değil bin yıl sürecek töremsin. Şahdamarımın ev sahibi. Kadınım, endişem, yokluğunda yoksullaştığım, hem kimsem hem kimsesizliğim, en aydınlık yolum, tükenmez yolculuğum. Nice nice yıllara en aydınlık gecem. Bugün içinin en verimli topraklarında yeşillendir baharı. Mis kokuna bürünsün her yer. Emsalsiz bir yüreksin sen! Günümün bugün daha farklı bir anlamı değeri var.
 
 
Çünkü hayatıma anlam katan, gülüşleriyle içimi ısıtan, yoluma ışık, kötü günlerime teselli olan sen evreni yeniden biçimlendiren, içimdeki yabanıl sancıları evcilleştiren sen doğmuşsun, senin varlığınla dâhil edilir şiirlere mutluyuz ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun kadınım. İmgelemlerin ötesindesin, tamlamalar utanırdı fakirliğinden, Sen doğmasaydın. İçimde büyütülen çocuk gibisin. Öylesine masum öylesine temiz, öylesine şen…
Devamını Oku
23/10/2015
Sevgiliye Aşk Sözleri Anlamlı | görsel 1
Sevgiliye en anlamlı aşk sözleri, sevgiliye aşk sözleri ve sevgiliye güzel sözler yazımızdaki konu başlıkları bu kelimelerdir. En güzel aşk sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.
 
Sabahın beşi ve ben hala uykusuzluğun verdiği yorgunlukla seni düşünmeye devam ediyorum sevgili. Yüzündeki tatlı ifadede boğulmayı seviyorum geceleri. Belki gerçekten bitti, dönmeyeceksin geri. Sana söz; tek yaşayacak kalbim hep, seni ve sensizliği.
 
 
Kapattım gönül kapılarımı ardına kadar. Hiçbir kuvvet yüklenemeyecek bu kalpteki yerini. Seni öyle bir kapattım ki içime, ne bir el değecek bu gönüle, ne bir göz değecek kapı deliğine. Bütün delikleri tıkayacağım sevgili, hiçbir gözeneğimi doldurmayacak başkasının hisleri.
 
sevgiliye aşk sözleri
 
Alışık değilim ben sigara küllüğünde sadece benim izmaritlerimi söndürmeye. Şimdi burada sen de olmalıydın, sende basmalıydın sigarayı önüme. Sonra birlikte uzanmalıydık küçük döşeğimize. Burası bizim odamız demeliydik, bizim evimiz. Diyemiyor muyuz, yoksa deliriyor muyuz zira bu ayrılık olacak iş değil.
 
 
Aklımı başımdan, dilimi ağzımdan, kalbimi göğüs kafesimden alan adam… Gittiğin günden beri uyumuyorum, hala çok sigara içiyorum ve alkolden uzak duruyorum. Sen gelene kadar ağzıma alkol almayacağım. Alkol hüzünlerime değil, seninle gelen huzurlu günlerime eşlik edecek.
 
 
Uyanır uyanmaz yanımdaki seni aramaya başlıyorum. Sabahları çok güzel oluyor gözlerin çünkü. Bana bak istiyorum, gözlerinde kaybolayım ve bir tek sana uyanayım. Her yere baktım yoksun. Sonra göğüs kafesimden bir “tık tık” sesi geldi, açtım baktım. Oradasın. Sadece içime saklan sevgili. Dünya seni bulmak için fazla büyük.
 
 
Ayak bastığın günler geliyor aklıma. Ne güzel de geliyordun gönlüme, evime, yüreğime. İlk adımların hala içimde…
 
sevgiliye aşk mesajları
 
İki yabancı diyorlarmış artık, öyle duydum. İçime bir hüzün çöktü. Dudaklarım titriyor hala, atlatamadım. Acı çekişimi izliyor sokaklar, yağmur damlaları yüzüme düşüyor sadece. Ağladığımı başka kimse görmedin diye, yağmurlar ağırlıyorum yanaklarımda. Elini uzat ve sil yağmurları sevgili zira senin olduğun yerde sadece güneş doğar.
 
 
Ellerini ceplerine koyup yürüyüşlerin dolaşıyor hala gözbebeklerimde. Başın hafif öne eğik ve gözlüklerin buharlanmış soğuktan. Önünü zor ama beni hep net görüyorsun. Buharlı camlardan seviyorsun sen beni, ben çiçekli baharlardan öpüyorum hep seni.
 
 
Güzel gönüllü, şair adam… İki dizenden biri ben olayım istedim. Çayına attığın üç şeker, içtiğin sigara, okuduğun kitap olayım… Beni sev, bana yer ver. Olmadığın bir yerde ne şiirler güzel, ne çaylar şekerli, ne sigaralar dumanlı, ne de kitaplar okunmaya değer.
 
Diğer yazımız olan sevgiliye aşk sözleri yazımızı sizlere tavsiye ederiz.
Devamını Oku
21/10/2015
Evlilik Yıldönümü Mesajları, Eşe Yıldönümü Sözleri | görsel 1
Eşinizle evlendiğiniz günü özel görüyor ve ona hediyenizin yanında evlilik yıldönümü sözleri yazmak istiyorsanız, evlilik yıldönümü mesajları konumuz tamda size göre. Sizde sayfamızdaki evlilik yıldönümü mesjalarını sevgilinize çeşitli şekillerde iletibilirsiniz.
 
 
Tam bir yıl önce hayatıma karışan ve beni her halimle kabul edip seven kadına… Sen “iyi ki”lerin en güzelisin. Bütün “iyi ki”li cümlelerimin tek öznesisin. İlk yılımız kutlu olsun sevgilim. Seni çok seviyorum.
 
 
Yıllar önce bugün, tam bu saatte karıştın hayat mücadeleme. Küçük ellerinle dokundun saçlarıma, soğuk bedenime. Yıllardır taş olmuş, buz tutan kalbimi sıcacık sevginle çözdün. Eridi buzlar. Sana aktım, sana vardım. İyi ki varsın sevgili, yıldönümümüz kutlu olsun.
 
evlilik yıldönümü
 
Seni sevdiği için hiç pişmanlık duymayan bir adam var karşında. Sen ki dokunduğun her şeyi güzelleştirdin, sen ki her yalnızlığıma eşlik ettin. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim, daha nice uzun yıllar görmemiz dileğiyle. Seni çok seviyorum.
 
 
Aynaya baktığımda sadece kendimi değil, seni de görüyorum. Öyle çok yakışmışsın ki hayatıma, sensiz bir yansıma düşünemiyorum. Her anımda yanımda olan kadın, yeni yılımız kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
Canımın en dibine yerleşen kadın, varlığın bana lutfedilmiş bir armağan. Sensiz geçen yılların acısına inat gönderildin bana. Acılar geride kaldı, beni mutlu etmediğin tek bir gün bile yok ve ben senden her anıya bir yıl daha ekliyorum. Yeni yılımız ve yeniden birikecek anılarımız için sana çok teşekkür ediyorum. Seni seviyorum.
 
 
Hayatıma koşar adım gelen sevgilim, bana koşan ayaklarından seviyorum seni. Kırmızı halılar sermek istiyorum yollarına. Ayak bastığın yerlere papatya tohumları ekmek istiyorum. Bana bahşettiğin bu büyülü aşk için sana milyonlarca kez daha aşık olabilirim. Yeni yılımız kutlu olsun.
 
evlilik yıldönümü mesajları
 
Yıllar önce bugün, nefesimin yanında bir soluk sesi daha atmaya başladı. Kafamı çevirip baktığımda; yanı başımda benimle birlikte gülüyordun. Başköşeye oturmuştu güzelliğin ve ben her solukta seni biraz daha çok seviyordum. Aşkımı her geçen gün büyüten kadın, varlığını yanımdan eksik etmediğin ve bana yeni bir yıldönümü daha hediye ettiğin için sana minnettarım. Yeni yılımız kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
 
Kalbime dokunduğun ilk günün anısıydı bugün. Yeni bir yıl ve seninle geçecek olan ömrüme bir çentik daha. Seni seviyorum sevgili, yeni yılımız kutlu olsun.   
 
Evlilik yıldönümü mesajları konumuzun sonuna geldik sizde yorum olarak yıldönümü sözleri yazabilirsiniz.
 
Diğer konumuz olan yıldönümü mesajları adlı yazımıza göz atmanız tavsiye ederiz.
Devamını Oku
21/10/2015
Leke Tedavisi Ankara Kliniğinde Kesin Çözümler | görsel 1

Leke tedavisi Ankara Doktor Buket Yıldırım ile artık tarih olmaya hazırlanıyor. Özellikle daha çok bu sorun kadınların yaşadığı bir durum diyebiliriz. Kadınlar tenlerinin daha hassas olmasından dolayı, bu gibi sıkıntılar ile karşılaşıyor ve ciltlerinde leke oluşması kolayca meydana gelebiliyor.

 

Leke tedavisi Ankara kliniğinde yapılan birçok farklı uygulama var ama bunların içinde size uygun olanı, durumunuzun ne olduğu ile orantılı olacaktır. Yani lekelerinizin derinliği, sayısı, renk durumları gibi farklı sonuçlar hangi tedavide daha başarılı olunacağını gösterir. Aynı zamanda güneş lekesi en çok karşılaşılan sorunlardan biri olurken, farklı durumlardan dolayı da kişiler lekelenme sorunları ile karşılaşabilirler.

 

leke tedavisi

 

Leke tedavisi Ankara için sizlerde öncelikle bu tedaviyi olmaya karar verecek, doktorunuz Buket Yıldırım ile görüşecek ve bir an önce tedaviye başlayarak lekeleri yok etmeye yönelik çalışmalar başarı ile ortaya çıkmaya başlayacaktır.

 

Göz altı tedavisi Ankara kliniklerinde hem var olan lekelerin giderilmesi uygulaması yapılacak hem de aynı zamanda tedailerde yapılacak cilt yenileme işlemlerinde hafif kırışıklıklarda yok oluyor olacak. Göz altı tedavisi Ankara adresinde yani sizler hem göz çevrenizi yenilemiş olacak hem de aynı zamanda leke sorunlarınız var ise onları alt etmiş olacaksınız. Göz altı tedavisi Ankara kliniğinde

 

Doktor Buket Yıldırım ile gerek kimyasal peeling, gerek lazer peeling ile sonuçlar başarı ile tamamlanacak ve tam bir güzellik sonucuna kavuşulmuş olacaktır. Ankara Kimyasal Peeling ile alınacak sonuçlar oldukça başarılı olacak ve kişi her seans sonrasında çok daha güzel sonuçlara ulaşıyor olacak.

 

leke tedavisi

 

Ankara Kimyasal Peeling uygulaması özellikle güneşli havalarda ve güneşlenmeden dolayı çıkan lekeler içim oldukça etkili sonuçlar vermeye devam ediyor. Ankara Kimyasal Peeling uygulaması için sizlere analizler yapılacak ve sonrasında kaç seans olacağı ve nasıl sonuçların ortaya çıkarılacağı kişiye bilgi olarak veriliyor olacaktır.

 

Sizler bu leke sorunlarınızdan artık kurtulmanın en keyifli ve en kolay yolunu bulmuş olacaksınız. Doktor Buket yıldırım ile lekeler yok olup gidecektir.

Devamını Oku
20/10/2015

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat