Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Aradığınız Saç Bakım Ürünü Fonex Kozmetikte |  görsel 1
Etkili ve çok özel teknolojik ürünler artık hayatımızda daha fazla yer alıyor. En harika ve en güzel randımanları aldığımız bu ürünleri artık sitemizde de bulabilirsiniz. Sizler için farklı özellilerde birçok ürünün etkin şekilde satışını yapan sitemizde en özel saç ürünlerini bulabilirsiniz. Saçlarımız hepimiz için oldukça önemlidir. Ayrıca kişisel bakım da daima hepimizin dikkat ettiği bir durumdur.

İhtiyacınız olan birçok kişisel bakım ürünü sitemizde bulabilirsiniz. En farklı marka ve model traş makinesi çeşitleri ve diğer erkek bakım ürünlerine sitemizden hemen ulaşabilirsiniz. Dünyaca kabul edilen Moser marka en özel makinelere en hızlı şekilde avantajlı olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.

kurutma
 
Etkileyici ve çok özel kuaför ürünlerine ve kişisel bakım ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız, sitemiz sizlere en harika hizmeti sunacaktır. Oturduğunuz yerden en özel şekilde sahip olacağınız bu ürünler, farklı fiyat ve teslimat avantajları ile sizlere sitemizden sunulmaktadır. Birçok yerde arayıp bulamayacağınız ürünleri sitemiz çatısı altında hızlı şekilde bulabilirsiniz.

En özel ağda ürünleri, erkek traş malzemeleri ve fön makinesi gibi farklı ürünleri tek bir yerde bulabilirsiniz. En özel ürünlere hızlı şekilde erişim sağlayarak, en uygun koşullar ile satın almanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu farklı uygulamamız ile dilerseniz kredi kartı ile tek çekim, taksitli ya da kargo tesliminde kapıda ödeme olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Bazı ürünlerimizde yer alan ciddi indirimleri de takip ederek en güzel avantajlar ile harika sonuçları alabilirsiniz.

fonex
 
Sitemizde güvenli ve hızlı ödeme alternatifi de bulunmaktadır. Bu şekilde en farklı sonuçları en hızlı şekilde sitemizde elde edebilirsiniz. Birçok yerde bulamayacağınız değişik kişisel bakım ürünleri ve özel malzemeler, en kaliteli şekilde farklı alternatifler ile sizlere sunuluyor. Bu şekilde elde edeceğiniz özel hizmetler sayesinde ihtiyaçlarınızı en etkin şekilde karşılamanız mümkün.

Tüm kuaförlerin kullandığı en profesyonel ürünler aynı şekilde sitemizden temin edilir. Sizler de kişisel bakımınızda kullanabileceğiniz özel mavi su, ağda setleri ve saç düzleştirici gibi ürünlere hemen sitemizden ulaşabilirsiniz. En ideal ürünleri en hızlı şekilde alabileceğiniz sitemiz, etkin ve kesin sonuçları almanızı sağlayan çok özel bir yapıda hazırlanmıştır.
Devamını Oku
21/01/2016
Sevgiliye Kıskançlık Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımızda kıskandığınız sevgilinize iğneleyici mesajlar gönderebilirsiniz. Kıskançlık sözlerini sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
 
Seni gördüğüm günden beri, hayalimde hep ben varım yanında. Yastığından, yatağından kıskanıyorum ben seni. Değil başka biri, rüzgar gezse yörende kalbimin zincirleri gerilir de duramam yerimde. Yüzünü ben okşamıyorsam, rüzgar da okşamamalı derim. Kıskanırım seni ben, yerdeki taştan, havadaki kuştan, üstüne düşen kıştan…
 
 
Kıskanıyorum evet… Seni senin dışındaki herkesten ve her şeyden kıskanıyorum, benden bile… Sen sadece sen varken güzelsin, sen sadece sen varken benimsin, sen sadece biz varken gülebilirsin.
 
 
Seni bir ben görmeliyim dünya üzerinde bir de aynadaki yansıman. Başkasının gözü değse benim içim titrer. Güzelliğini görecekler diye her gece gözlerim başında nöbet bekler. Ahhh sevgili, sen ne güzelsin… Melek desem değilsin, billur desem daha güzelsin.
 
sevgiliye kıskançlık sözleri
 
Gözümden kıskandığım sevgilim, başka gözler değmesin sana. Rüzgar dahil hiçbir el ilişmesin, hiçbir söz deyişmesin. Bir ben bileyim adını, bir de sen. Başka kulaklara dahi çalınmasın adın, sanın. Sen sadece bana ait olansın. Başkasının ağzına adın, başkasının eline ellerin, başkasının kalbine kalbin yakışmaz senin. Sen en güzel bende durursun, en çok bana yakışırsın.
 
 
En çok geceleri kıskanıyorum seni. Pencerenin altındaki kediden, kafanın üstündeki gökyüzünden, parlayan yıldızlardan, yüzüne vuran aydan… Sana uzak oluşlarımdan kıskanıyorum, sana dokunamayışlarımdan… Ayağın çorabına değse ben burada hasretlikten ölüyorum.
 
 
Kıskanmak ve ben… Biliyor musun o kadar iyi anlaşırız ki… Önce kıskançlık yoklar kafamı, sonra ben karışırım ona. İkimiz kafa kafaya verip nihai karara varırız. Ne başka göz görecek seni, ne başka el değecek sana. Saç tellerini saklayacaksın, kirpik uçlarını göstermeyeceksin zira büyük fırtına başlayacak az sonra. Sen benimsin işte, bir ben bilmeliyim yüzünü ezbere, bir ben bakmalıyım tenindeki esmere.
 
kıskançlık sözleri
 
Ellerini ellerimden kıskanıyorum bazen. Seni kalbimle severken, ellerimle kucaklıyorum. Kalbimle dokunmak istiyorum sana ama olmuyor. Ondandır hep seni ellerimden kıskanışlarım.
 
 
Seven insan kıskanır derlerdi de inanmazdım. Sevince öyle bir kıskanıyormuşsun ki, sorma gitsin. Kıskanıyorum seni sevgili. Adının yanında başka bir ad daha duymaya tahammülüm yok. Senin adının yanına sadece benim soyadım değmeli. Başka bir isim söz konusu bile olamaz.
 
 
Buluşunca gözlerin gökyüzüyle, gökyüzünü kıskanırım. Duyunca kulakların martıların sesini, martıları kıskanırım. Gözlerin bir tek benimle buluşsun, kulakların bir tek benim sesimi duysun isterim. Kıskanırım sevgili, seni çok kıskanırım.  
 
Sevgiliye kıskançlık sözleri yazımızın sonuna geldik.
Devamını Oku
20/01/2016
Kızlara ve Erkeklere Kapak Sözler |  görsel 1
Erkeklere kapak sözler yazımızda erkeklere laf koyan kapak mesajları bulabilirsiniz. Erkeklerin yanında kızlara laf koyan sözlerde bulabilirsiniz. 
 
 
Türk kızlarıyla Hint kızlarının ortak bir özelliği vardır. İkisi de öküze tapar.
 
 
Annenin düğünde sana yamamaya çalıştığı kız için giderli hatun demişsin. Bak aslanım şurdan sana bir sağ gider çakarım. Bir daha ne yana gideceğini şaşırırsın. Ben varsam adam olacaksın, bir tek bana tapacaksın.
 
 
Kokumu sevmiyormuş, kendisi ahırda kala kala alışmış bok kokusuna benimkine laf atıyor.
 
 
Aşk şarabı içmişmiş, bak bakayım bir şişenin üstüne üzüm lan o.
 
erkeklere kapak sözler
 
Kadınlar çiçöğtür diyen romantik arkadaş, bütün çiçeklerin a**na koydu.
 
 
Duvarlar üstüne geliyorsa pusup kalmayacaksın arkadaş, kafa tutacaksın. O senin üstüne geliyorsa sen de onun üstüne gideceksin.
 
 
Adam mermiye kafa atıyormuş, ben de diyorum bu adamın kafası niye bu kadar ağır.
 
 
Bekle dedi ve gitti ben de hala bekliyorum. +Bekle bekle daha çok beklersin.
 
 
Yolda önüne bakarak yürü, aleme salça olma, karıya kıza laf atma, ADAM ol lan azıcık.
 
 
Bazı insanlar aynı domestos gibidir, ömrünü soldurur.
 
 
Bir erkeğin ayak kokusundan daha iğrenç bir şey olamaz arkadaş. Tuz ruhu çekmeye razıyım yeminle. Ayak lan o, t*şak gibi kokuyor.
 
Herkes ne kaybettiyse söylesin deseler; ben kalbimi kaybettim derim, sense şerefini.
 
Sen kızın giderine bak, kız senin gelirine. Hal böyle olunca ne oluyor? Biri geliyor biri gidiyor.
 
kızlara kapak sözler
Gözüne toz mu kaçtı premses, rimelin akmış.
 
 
Düşenin dostu olmaz diyen abimin ağzından öpeceğim. Ne büyük adammış o, herkes onu dinliyor.
 
 
Yağmur yağmadan şemsiye açan adam, daha evlenmeden boşanma dilekçesi de yazar.
 
 
Sana seni seviyorum diyor, ileride benim karım olacaksın eminim seni istiyorum diyor ama facebook da ilişki durumu yapalım deyince, AAaaaa hayatım ben kimseye özelimi açmam diyor. Yok ya! Özeline özellik katarlar, ya adam olacaksın ya babayı alacaksın.
 
 
Her derde devaymışım, ıhlamur muyum lan ben.
 
 
Sevecek buyur sev, sevmeyeceksen hiç girme o topa, patlatırlar.
 
 
Neymiş efendim bomba gibi hatunmuş, elinde patlar o hatun haberin olmaz.
 
 
Kadınlara taş, at, bomba diyorlar da sorun olmuyor, onlara öküz, odun denilince kıyamet kopuyor. Pardon siz hayırdır?
 
 
Her sabah erkenden kalkıp ona kahvaltı hazırlayacakmışım, pardon da sen kimsin?
 
 
Erkeklere laf koyan kapak sözler yazımızın sonuna geldik. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere
Devamını Oku
18/01/2016
Sevgiliye Romantik Sözler/Mesajlar |  görsel 1

Sevgiliye romantik sözler yazımızda sevgiliniz için en romantik mesajları bulabilirsiniz. Romantik sözler ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Sende sevdim şarabın kırmızısını, mumun ışığını, gülün kokusunu. Bu güzelliğin aldı benim gönül aklımı. Kaptırdım seyrine, başladım meyletmeye. Sen hep gül, sen hep ışık saç. Ben de virane olayım aşkının peşinde. Nicesini göreyim de hayıflanayım, benim ki bir gül, bir menekşe diye.

 

Ne güzel demiş Sezen Aksu, “Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin.” diye. Gözlerin bir uçurum sevgili… Baksam düşeceğim, bakmasam öleceğim. Düşmeyi tercih ettim, düştüm gözlerine. Kapıldım rüzgarına, tutundum dallarına. Kuşlar konuyor bazen, kıskanıyorum seni sevecekler diye.

sevgiliye romantik sözler

Yaşamın manasını soranlara en büyük cevabımsın. Sen bütün sorulara cevapsın. Benim yolum aydınlık, benim yolum sen… Asfaltım gözlerin, adımların aşkın, esen rüzgar ellerin, duyduğum bu nahoş ses kahkahaların. Sen benim yaşamım, sen alın yazım, sen okumaya doyamadığım…

 

Gönlümün her parçası haykırır güzelliğini. Bana verdiğin aşkla besledim ben yüreğimi. Senin güzelliğin, senin için, senin sesin olmasa ben neyleyim aşkın peşinde gezmeyi. Sen benim diyarım, sen benim açan baharım. İyi ki gönlümün tahtı, iyi ki gözümün nuru olmuşsun. Sen olmasan göremezdim, gezemezdim ben bu diyarı.

 

Doyamadım sevmelere, bakmalara, sarmalara. Sen olmasan baharların tadı, güneşin parıltısı, gecenin yıldızları olmayacaktı. Sokakların köşe başlarında duraklayan bir adam olarak kalacaktım. Elimde sigara, cebimde şarabım, sen yoksun diye bütün güzelliklerden mahrum kalacaktım.

 

Mahrum etme beni bakışlarından. Kaybolmayayım hiç gönül sarayından. Haremine al beni, altın yolun olayım. Kaftanına sar beni, her gün sana en yakın ben olayım.

sevgiliye romantik mesajlar

Güllerin kokusunu duyuyorum artık, baharın tazeliğini, kuşların sesini, yağmurun nefesini… Sen bana geldiğinden beri hiç durmaz gönlümün pervanesi. Aklımın başında olduğunu hiç bilmem ben sen geldiğinden beri. Beni hayata karıştıran kadın, ver avuç içlerinden öpeyim ellerini.

 

Yaratılmış olmak ancak bu kadar zevk verir insanoğluna. Yaşıyor olduğum için şükrediyorum. Bazen düşünüyorum da ya hiç yaratmasaydı beni yaradan? Ya hiç görmeseydim seni, varlığını bilmeseydim? Ne büyük bir acı, düşüncesi bile parçalıyor ciğerimin odalarını. Sen güzel kadın, bu yaşamı benimle paylaştığından beri, ben ben olmaktan çıktım… Sen olmaya çok yakınım…

 

Nefes alıyorum sen yanımda olunca. Kalbim atıyor hissediyorum. Göğüs kafesimden ayrılıyor, boğazımda atmaya başlıyor. Kalbimin yeri değişiyor sevgili sen bana bakınca, sen bana gülünce, sen beni sevince kalbimin yeri değişiyor.

 

Titriyor ellerim güzelliğini görünce. Kesiliyor nefesim senin nefesini hissedince. Dünya bir kenara, başım dönüyor sen beni sevdikçe.  

 

Bu Yazıyı Okuyan Ziyaretçilerimize Önerilen Yazı: Sevgiliye Uzun Mesaj

Devamını Oku
15/01/2016
Sevgiliye Aşk Mesajları, Aşk Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye Aşk Sözleri yazımızda sevgilinize gönderip onu mutlu edebileceğiniz en Güzel Sözler bulabilirsiniz. Sizlerde sevgilinize romantik mesajlar atarak onun gönlünü kazanmaya çalışmak istiyorsanız ve bu mesajları sitemizde arıyorsanız en güzel mesajları Sevgiliye Mesajlar adlı yazımızda bulabilirsiniz.


Bir tuhaflık oluyor içimde, güzel başladığımız bu hikayenin neresinde olduğumu hala bilemiyorum. Başında hissettiğim zamanlar sonunu merak ediyordum. Sonuna yaklaştıkça başa dönmek istiyorum. Bir tuhaflık oluyor içimde, derhal bu gönül dergahını Terketmek istiyorum.
 
 
Kaçsam diyorum, hiç bilmediğim yerler, hiç bilmediğim yüzlere. Öyle bir yer olsa ki; sadece sen ve ben, birbirimizi değil, kalplerimizi dinleyebileceğimiz bir yer. Dilin duygusu olmuyor be sevgili, ne kadar anlatırsam anlatayım kelimeler doğru kalıplara, hissettiğim şekilde yerleşmiyor. Kalplerimizi dinleyelim ki, dil hükümsüz kalsın, aşk tahta çıksın.
 
sevgiliye aşk mesajları
 
Güzel hayaller vardı ilk başlarda, her şeye herkese inat kurulan ve asla yıkılmayacağı sanılan hayaller. “Zaten hep en başlarda olur böyle şeyler.” derdi büyükler. Doğru söylüyorlar mı bilmiyorum fakat bildiğim bir şey var, ben seninle kurduğum bütün hayalleri gerçek yapacağım.
 
 
Tek derdim sensin sevgili. Bütün aşım, işim sen oldun. Sen olmadan bir güne başlamak bir yana dursun, sensiz gün bile doğduramıyorum. Hep yanımda kal istiyorum, benimle ol ve benden kopma bir an olsa bile.
 
 
Küçük umutlarla geldiğim dünyada, bana en büyük umut sen oldun. Senin aşkın beni adam etti, seninle büyüdüm boy saldım. Senin ellerinden içtim aşk şarabını.

sevgiliye aşk sözleri
 
Ah sevgili; içimde büyük dertlerle başladığım bir yoldayken, senin getirdiğin yol ayrımıyla saptım ben çizgimden. Bana yeni bir yol yaptın, bense nasıl yürüneceğini bile bilmediğim bir yolda, elimde saç kırıklarımla kaldım.
 
 
Avuç içlerimin acısını anlatabilecek kelimeler henüz tedavüle bile sokulmadı. Sanıyorum ki ben ölene değin de böyle kelimeler doğmayacak yeryüzüne. Dile yerleşmeyecek bu kelimeler zira bu kelimelerin dili başka.
 
 
İçimdeki aşkın yıkık yanını sardım bu gece boynuma. Bedenimin tamamını sardı gece boyu, uzun uzun düşündürdü beni bu duygu. Gelsem olmuyor, gitsem olmuyor. Gelsen olmuyor, gitsen hiç olmuyor.

sevgiliye aşk yazıları
 
Kasımda aşk başka diyenlere sesleniyorum. Aşkın ayı yoktur. Aşkın ömrü vardır. Ocak, şubat, mart fark etmez. Ne zaman burun deliklerinden içeri çekersin sevgili kokusunu, aşk o anda başlar başka olmaya. Aşkı konuşmakla yaşamak çok farklı şeyler, biline…
 
 
Her beden için farklı hikayelerin yazıldığı bu çekilesi zor dünyada, aşk denen bir gerçek var sevgili. Ben bütün gerçekleri yok sayarım aşkın karşısında zira beni rezil de eden, vezir de eden aşktır. 
Devamını Oku
12/01/2016
Eski Sevgiliye Kapak Sözler, Kapak Laflar |  görsel 1
Eski sevgiliye kapak sözler yazımızda eski sevglinize en kapak lafları ve sözleri bulabilirsiniz. En kapak mesajlar aşağıdadır;


Sen yaralıyım diye kendini küçük düşürürken, ben yaralarıma tuz basıp başım dik gezdim güzelim.
 
 
Kendi derdine derman olamıyorsun, benim derdime nasıl sevda olacaksın. Kendine faydan yok bana nasıl faydalı olacaksın.
 
 
Benim kalbim acıları barındıran, sevdayı en dibine kadar yaşayan, sevdi mi tam seven bir kalp. Senin ki ise sokaklara paspas olan, kalpleri oyuncak sanan bir kalp…

kapak mesajlar
 
Bizim zenginliğimiz yüreğimizde be güzelim, sen yüreksizlerin olmayı seçmişsin. Sana dayalı döşeli evler alamam, fiyakalı arabaları kapına sıralayamam ama adam gibi severim. Gözünden akacak bir damla yaşın hesabını kıyamete kadar sormaktan çekinmem.
 
 
Bizim dünyamız bizim gibilerle dolu. Sürme ellerini bu dünyaya çünkü senin yerin orospular yurdu.


Eski sevgiliye kapak sözler devam ediyor;
 
 
Adamlığını unutuyor da gidiyorsun, senin huyun bu.
 
 
Adam gibi sevmeyeceksin madem, neden beni karalığımdan uyandırdın güzelim. Ben seni aydınlık sandım, sen yanardöner bir disko topundan farksızmışsın.

kapak sözler
 
Benim dilim de yüreğim de delikanlıdır. Senin gibi boyalı yüzlere aldanacak bir adam değilim. Benim olmak istiyorsan önce alnını temizle, yüzünü daha sonra düşünürüz.
 
 
Sen kendini güzel mi sanıyorsun? Ben ne güzeller gördüm eli yüzü çamur içinde.
 
 
Kendini adamdan sayıyorsun. Adamlık bu değil, adamlık böyle olmaz. Adam dediğin tutar sevdiğinin elini, bırakmaz son nefesini verene dek. İlk bahanede kaçıp saklanmak adamların işi değil. Adamlar meydanı severler, mahallelerin gizli sokak köşelerini değil.
 
 
Çok bir şey değildi be, sadece biraz sev istedim. Sen beni güzelliğinle büyüledin. Sana bakan gözlerim kör olsun da bir daha yüzünü görmeyeyim.
 
 
Öyle iğrenç bir kalbin var ki ne söylesen az gelir. Yürek dediğin namus yolu bilir, seçicidir. Senin yüreğin bozuk plak misali, hep aynı kirli yatakta atıyor. Başkaları bacak aranda geziyor, dilin ise inkar ediyor.
 
 
Sevmek bu değil adam. Sevmek gönlünü ortaya koymak, taşı sıkmak suyunu çıkarmak. Sen daha limonu bile sıkamıyorsun. Taşa ne hacet…

kapak yazılar
 
Sözlerim ağır geliyormuş sana. Sen kaldırmayı seversin be güzelim, yaptığın en iyi iş kaldırmak değil mi?
 
 
Önce kendine bak aynada. Sonra gel yeniden hesaplaşalım.
 
 
Bedenindeki ellerin kiri temizlenmeden sakın gelme geri. Ben beni seven bir kadına aşığım, bedenini pazarlayan bir kadına asla!
 
 
Sevmenin bu kadar acı olduğunu bilseydim, saksıdaki çiçeği sulamaya devam ederdim.  
Devamını Oku
11/01/2016
Whatsapp Durumları, Whatsapp Sözleri |  görsel 1
Whatsapp durumları yazımızda whatsapp sözleri, whatsapp yazışmaları hakkında en güzel mesajları bulabilirsiniz. Whatsapp günümüzde en çok kullanılan uygulamalardan biri olurken whatsappa eklemek için durum arayışları da günden güne artmakta olduğu için böyle bir yazı yazma gereksinimi duyduk.


Dibi görülen şişeler kadar görülmedi benim içim. Benim dibim neresi gerçekten hiçbir fikrin yok.
 
 
Her gün bir parça daha kopuyorum hayattan, nefes sayımla birlikte azalıyor parçalarım.
 
 
Biz fakiriz, bizim durumumuz yok.
 
 
Hayatı sevin, kuşları izleyin, sigara için, alkol alın ve uyuyabildiğiniz kadar uyuyun.
 
 
Gençken yapılacaklar listesinin başında çok uyumak olsun artık.
 
 
Benimde gökyüzüne değecek kanatlarım, ülkeler üzerinde uçacağım. Mavi denizleri arkamda bırakacağım.
 
 
Aşkın ızdırabı bilinir de, keyfine ne demeli? Aşk insanı keyiflendirir, bağımlısı olursun.
 
 
Sokaklara çıkıp dans edin, eğlenmeyi bilin ve en önemlisi her zaman gülümseyin.

whatsapp durumları
 
Umut etmek kadar güzel ne var ki hayatta? Umudunuz kırıldıysa vazgeçmeyin, tekrar umut edin.
 
 
Özgürlük denen şeyin kıymetini bilin ve özgürlüğünüzün tadını çıkarın, ayaklara zincir vurulmasına az kaldı.
 
 
Azıcık aşım, ağrısız başım olsun. Yanımda bir de sevdiğim olsun, hayat bana güzel olsun. Olsun mu olmasın dert sana uğramasın. J Kafası kendinden bile güzel.
 
 
Acı mı güzeldir, güzel mi acıtır? Acı acı verirse güzel neden tatlı gelir? Kafamda deli sorular…
 
 
Ben bugün mutlu olmayı seçiyorum Albayım!
 
 
Whatsapp durumlarına devam ediyoruz sizde whatsapp mesajlarını durumlarınıza yazabilirsiniz.
 
 
Kelimeleri boşver, hislerinle gelsene…
 
 
Bütün çıplaklığınla istiyorum seni, yalansız dolansız.
 
 
Dünya yalansa, Tanrı niye bizi yalanın ortasına bıraktı?
 
 
Bazıları ne kadar kırarsa kırsın, ben kırıldıkça keskinleşirim.
 
 
Çok söz hamal yüküdür.

whatsapp sözleri
 
“Güzelliğin on par etmez.” demiş Aşık Veysel, bildin mi?
 
 
Kalp kırmadan da sevebilirsiniz, gerçekten bak.
 
 
Benden kalanlara iyi bak, bak ki bir daha dönmeyeceğimi anla!..
 
 
Sen hiç dokunmadan sevdin mi? Ben de sevmedim. :D
 
 
Göz görmezse gönül katlanırmış. Hayır ben anlamıyorum aramızdaki ilişkiye niye göz dahil oluyor?
 
 
Çok sıkıldım, çok bunaldım, yeter bir o bardayım bir bu bardayım. :D
 
 
Gelecekten bahsedenlerin gidişini izlediniz mi hiç? Ben hasta oldum vallaha.
 
 
Her gün elbet sabaha kavuşacak, sen niye karanlıktan kaçıyorsun ki…
 
 
Ellerinin dokunduğu yerler yok artık, bana kalbimden dokunacaksın ki yangın göresin.
 
 
Gözlerime bak önce, vücudum sadece beni ilgilendirir.
 
 
Kendini bir şey sanan insanların özgüvenine hayranım. İçi boş ama dışarıdan bayağı dolu gösteriyor.
 
 
Kaç gram beyni varsa akşam dışarıda bırakmış bozulmuş, olmaz bundan.
 
 
Şu burnumda tüten kokun var ya hani, canı cehenneme!
 
 
Aşk iki kişilik güzel, tek kişilik olmuyor.
 
 
Sigarayı yaktığımda izleyeceğim biri olmalı karşımda, yoksa sigaranın da anlamı yok.
 
 
Derdin çoksa yakınmayı bırak da ellerini aç, sesini o duymuyor ama Allah duyacak.
Devamını Oku
07/01/2016
Reklamı Kapat
x