Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Yeni Ayrılık Sözleri |  görsel 1
Ayrılık sözleri yazımızda en anlamlı ayrılık mesajlarını bulabilir, eski sevgilinize gönderme yapabilirsiniz.
 

Yeni Ayrılık Sözleri

 
Olası ihtimaller varken bu olmayası ihtimalleri kim yarattı? Hiç olmayacak gibiydi ayrılık; hiç kapıyı çalmayacak, hiç yoluma çıkmayacak, hiç beni bulmayacak, gereksiz yere ortalıkta dolanmayacak, beni gördümü kaçacak, benim nefesime karışmayacak gibiydi. Nereden çıktı, ya da kimden emir aldı? Ben aşkı bildim kendime Kâbe, ama ayrılık girdi aramıza bu mukabelede.
 
 
Günler alıyor bazen unutmaya çalışmak, bazen daha fazlası. Gülüşlerini, dokunuşlarını, en önemlisi umutlu yarınları atmak kolay olmuyor kafadan. O’ndan başka hiç kimsen yokmuş gibi geliyor hayatta, geleceğe yönelik hayaller kuruyorsun, ev araba düğün dernek düşünüyorsun. Sonra öyle bir an geliyor ki bir bakıyorsun ayrılığın kucağı açılmış, seni kollarıyla sarmak istiyor.
 
 
Kim demiş aşk güzel diye. Aşk yaşamayı bilene güzel, herkesle aşk yaşanmıyor.
 
 
Farkına bile varmadan ayrılan bir yola girmişiz seninle ben. Önce sarılan bedenlerimiz ayrılmış, sonra birbirimize dokunduğumuz ellerimiz. Bir yastıkta kocamayı göze alamamış, bir kalbe sığamasınlara sarılmışız.  
 
 
En güzel düşlerden uyandım da geldim bugüne. Kimsenin hayal edemeyeceği mutlulukların içinde koştururken bu ayrılık da niye?
 
ayrılık sözleri
 
Ayrılık sözleri son sürat devam ediyoruz.
 
Kalp ağrısını bir tek çeken bilir. Uzaktan anlatmak kolaydır bu acıyı. Yaşayan bir ölü olarak kısaca bahsedeyim. Önce nefesin kesilir, ardından tanımadığın duygular yapışır paçalarına. Gırtlağına kadar çıkmak, ulaşmak ister. Sonra seni ele geçirip, yaşadığın ne kadar güzel duygu varsa onları bir bir hatırlatırlar sana. Sonra kalbinin ne için attığını anlayamazsın. Aynı saat gibi tik tak sesleri gelir fakat tik tak seslerinde takılı kalırsın.
 
 
En güzel yerimden sev beni dedim sana. Sen en olmayacak yerlerime dokunup da gittin.
 
 
Anıları biriktirdim ben bizim için. İleride o düşlediğimiz evde koltukta yan yana oturup hatırlayalım diye. Böyle beni yalnız başıma bırak da bu anılar beni en olmadık zamanda yoklasın diye değil. Kalbim sıkışıyor sevgili, en olmadık zamanda birde nüksediyor sensizliğim. Ölmediğim kadar ölüyorum, boğulmadığım kadar boğuluyorum ve her geçen gün biraz daha fazla can çekişiyorum.
 
 
Ellerime dokunduğun zaman hayattan kopup başka dünyalara yerleşirdim oysaki. Şimdi başka hayatlarda sen diye bir gerçek ben diye bir aşık yok. Başka dünyalar aynı oldu, sen yok oldun, ben yok olmaya yüz tuttum. Şimdi sorsalar dilim varmaz anlatmaya. Sadece bir cümle çıkar ağzımdan. Aynı dünyayı başka bir dünya yaptım, yine de benim olmadı.
 
 
Ayrılık derler adına, bense yalnızlığın başkaldırışı. Bugün burada sadece sana kadeh kaldırıyorum sevgili, gittiğin yerde bensiz öl.
 
Ayrılık sözleri yazımızın sonuna geldik, sizde eski sevgilinize bu anlamlı ayrılık sözlerini gönderebilirsiniz.
Devamını Oku
10/08/2016
Yeni Yıldönümü Mesajları 2017 |  görsel 1
En yeni yıldönümü mesajları ile sevdiğinizle yıldönümü gününüzü kutlayabilir, hoş bir gün geçirebilirsiniz.
 

Yıldönümü Mesajları 2017

 
Yine en anlamlı güne birlikte girdik sevgilim. Ellerinle bugün buluştu ellerim, kalbinle bugün buluştu kalbim, gözlerine ilk defa bugün değdi gözlerim. Yıldönümümüz kutlu olsun meleğim. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğime söz veriyorum.
 
 
Hayatım boyunca sadece yanında nefes alabileceğim birini istedim. En büyük hayalimdi aradığım aşkı bulmak ve ömrümün geri kalanında onunla yaşlanmak. Sabahları aynı demlikten çay içmek, aynı tabaktan yemek yemek ve hatta aynı masada oturmak... Evimin diğer anahtarını ona vermek, ömrümü ona adamak, geceleri kafamı yastığa tek değil de onun kokusuyla koymak. Neredeyse hiç umudum kalmamıştı ve birden sen çıktın karşıma. Aradığım mutluluğu yıllardır seninle paylaşıyorum. Sen güzel kadın, yeni bir yıldönümüne daha seninle adım attık. Seni çok seviyorum. İyi ki karşıma çıktın ve beni yeşil gözlerine hapsettin. Seni seviyorum.
 
 
Bütün ömrüm boyunca yanında yaşlanmak istediğim biri var. O şu an hayatımda ve ben dünyanın en mutlu adamıyım. Her sabah gözlerimi ona açıyorum, her gece onunla birlikte uyuyorum. Her gün gün içinde aklımın odalarında dolaşıyor hayali ve bu kişi şu an sıcacık evimizde beni bekliyor. Ona bugün çok daha başka gideceğim, onu bugün çok daha başka seveceğim, onu bugün hiç olmadığı kadar çok seveceğim çünkü o bana bugün evet dedi, çünkü biz onunla aynı yastığa ilk defa bugün baş koyduk. Çünkü o benim en güzel rüyam, en güzel kadınım, en güzel varlığım. Canım karım, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
Canımdan öte bildiğim birine âşık oldum seneler önce. Bütün gayem onu çok mutlu etmek, her gün yüzünü güldürmek, ona büyülü bir aşk yaşatmaktı. Biz bu aşkı birlikte yaşadık, iliklerimize kadar, kanımıza kadar, canımıza kadar. Gözlerinden öpüyorum önce kadınım, sonra gül kokan saçlarından, avuç içlerinden ve pak alnından. Hayatıma girdiğin ve bana evet dediğin için sana minnettarım, evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
yıldönümü mesajları 2016
 
Yıldönümü mesajları yazımıza devam ediyoruz.
 
Kalbimin içinde çırpınan bir kuşun kanat seslerine kulak vereli seneler oldu ve ben o kuşu dinlediğim için bir an olsun pişman olmadım. Kalbime girdiğin günden beri hayattaki en mutlu adam hep benim diye düşündüm ve bugün hala o mutlu adamın ben olduğuna şüphem yok. Bana evet dediğin, beni kendine eş seçtiğin, benimle birlikte bu yolda el ele yürüdüğün için sana teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun, seni seviyorum.
 
 
Her sabah uyandığımda seni görmekti tek isteğim hayattan. Boş bir yastıkta uyanmaktansa senin dağılan saçlarının arasında uyanmak istedim. Seneler önce bir gün deli cesaretim beni sana yolladı ve sen bana bugün evet dedin. İçimin en değerli parçası, canım sevgilim seni her zaman başımın üzerinde taşıyacağıma ve hiçbir zaman elini bırakmayacağıma söz veriyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum. 
 
Bu şehri sevmemin nedenisin sevgili. Her köşe başında, her durakta, her sokakta sana rastlama ihtimalimdir beni burada tutan.
 
Yüreğinin attığı yerden öpüyorum seni sevgili, bir ritim bir kulağa ancak bu kadar hoş gelebilirdi.
 
 
Kalbin attığı ve kalbim attığı sürece bu aşkın kölesi olmaya and içtim sevgili. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın misali; bu aşktan dönenin kalbi erisin diyorum.
 
 
Seni sevmek için bakmaya, görmeye, duymaya, bilmeye gerek yok. Sana dokunmak için el sürmeye, sarılmaya, yaslanmaya gerek yok. Seni bilmek için tanımaya, hissetmeye, keşfetmeye gerek yok. Sen benim inancım, sen benim umudum, sen benim nefesimsin sevgili.
 
 
Gözlerimin içi gülüyor her seni görüşümde. Yanaklarımdan dökülen tebessümün birazını toplasam yerden dünyaya barış gelir. Şimdi sen otur düşün bir aşk kaç tebessümle yeşerir.
 
 
Karanlığın içinden beni çekip alanım, bütün aydınlıklar bize doğuyor artık.
 
 
Seni sevmekten bıkmayan bir insan var karşında. Sevmekse alayına, sevemekse dibine kadar. Sen yeter ki hep böyle güzel bak bana.
Devamını Oku
08/08/2016
En Güzel Dini Sözler |  görsel 1
En güzel dini sözler yazımızda, mesaj olarak gönderebileceğini dini mesajlar bulabilirsiniz. Dini sözler sms ile en çok cuma günleri paylaşılsa da hergün paylaşılabilir.
 
<h2>En Güzel Dini Sözler</h2>
 
Ameller niyetlere göre değer kazanır. Hz. Muhammed
 
 
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez demiş Mevlana. Sen ki parlayan bir güneşsin insanoğlu bu gam bu kibir niye?
 
 
Gamdan kibirden uzak tutun gönlünüzü, onlar ki iğne ucu kadar girdi mi insan kalbine iğne ucu kadar iyi niyet bırakmaz barındığı yerde.
 
 
Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor da Mevla’ya varmayan yol neye yarar…
 
 
Cevizi kırıp özüne inmeyen, bütün cevizi kabuk zanneder.
 
 
Kalbiniz iman dolsun, diliniz Kur’an okusun. Rabbim böyle günlerde yanınızda şefaatçiniz olsun. Dualarınız kabul, her gününüz Cuma gibi olsun.
 
 
Allah’a inananlar bilirler ki ahret hayatı bizler içindir. Sınavlarımızı en güzel şekilde tamamlamayı nasip etsin Rabbim İnşallah.
 
 
Her şeyin başı olduğu gibi sonu da var. O’ndan geldik, O’na gideceğiz. Onunla başladık, Onunla sona ereceğiz.
 
 
Her şeyin hakkını ver ey insanoğlu. İnandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya yüz tutarsın.
 
dini sözler, dini mesajlar
 
Dini sözler ile cuma günleri müminlere mesajlar atabilirsiniz. Ayrıca dini mesajları sosyal medya da da paylaşabilirsiniz.
 
 
İslamiyet güneş gibidir üflemekle sönmez, gündüz gibidir göz yumunca gece olmaz.
 
 
Zaman akıp giden bir nehre benzetilir. Akıntıya kapılırken neleri doğru yaptığın neleri yanlış yaptığın çok önemlidir. Doğrular Ahirette cennetin, yanlışlar ise cehennemindir. Akıntıya kapılacağın zaman suyun karanlığına, gönlünün ışığını ver ki nehir seni sürüklerken dümen sende kalsın.
 
 
Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir demiş Tirmizi, hayır yapanı yahut buna vesile olanı Rabbim mükâfatsız bırakmaz.
 
 
İman yetmiş küsur derecedir. En üstün geleni La ilahe illallah sözüdür, en düşük geleni ise rahatsızlık veren herhangi bir şeyi yerden kaldırmaktır. Hayâ da imandan gelir, imandandır.
 
 
Hiç kimse kendisi için istediğini mümin kardeşi için istemedikçe tam iman etmiş sayılmaz.
 
 
Mümin bir kula tebessüm etmek sadakadır. İyiliği emredip kötülükten sakındırmak da sadakadır. Yolunu bulamayana, kaybettiği yolu göstermek sadakadır. Yoldaki engelleri kaldırmak da sadakadır. Bu kadar güzel bir dine sahipken bu kibir gurur kimi onurlandırır?
 
 
Hiç şüphe yok ki doğruluk iyiliğe götürür, iyilik ise cennete. Kişi doğru söyleye söyleye Allah katında sıddık diye anılır. Yalan ve yalancılık kötülüğe götürür, kötülük ise cehenneme.  Kişi yalan söyleye söyleye Allah katında kezzab diye anılır.
 
 
İnsanı helak eden bu yedi durumdan kendinizi sakının. Allah’a şirk koşmak, büyü, faiz yemek, savaştan kaçmak, namuslu kadın ve kızlara dil uzatmak, cana kıymak, yetim malını yemek. Kim ki bu durumların içine girer, Allah onu helak eder.
 
 
Üç dua vardır ki bunlar şüphesiz Allah katında kabul edilir; mazlumun duası, misafirin duası, babanın çocuğuna duası.
Devamını Oku
04/08/2016
En Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri |  görsel 1
En güzel sevgiliye aşk sözleri yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz. 
 
<h2>Sevgiliye Aşk Sözleri</h2>
 
Sadece bir his değil bu. Seni görmem, sana bakmam, sana dokunmam kadar gerçek bir şey. Göğsümde başlayan bu devrim hiç bitmeyecek zira böylesi yeniliği görmedi bu gönlüm şimdiye dek.
 
 
Parmak uçlarınla sev beni sevgili, avuçlarına değmesin tenim. Parmak uçlarınla gez şehirlerimi sevgili, ayakların basmasın topraklarıma. Beni sadece yüreğinle sev sevgili; dokunursan aleve, ayak basarsan küle döneceğim.
 
 
Seni sevmek büyük mesele... Mesela saçlarından başlanacak sevmeye özenle ve dikkatle. Sonra mavi gözlerinde serinlenecek. Yüzündeki derinliğe ve sakinliğe takılı kalınacak bir süre ve ardından öylece dalıp gidilecek. Aniden bir kahkaha sesi yükselecek kulaklarımda, avazın çıktığı kadar kahkaha atacaksın. Ellerini götüreceksin rüzgârla uçuşan saçlarına. Saç tellerinin gölgesi düşecek avuçlarına ve ardından kokun gelecek buram buram burnuma.
 
 
Her bakışımda içimdeki o ilk his yeniden ve yeniden uyanıyor. Bıkmıyor insan mesela hiç. Sürekli sil baştan yaşıyor her şeyi. Sen tanıdığım en kadın kadınsın.
 
 
Yüreğimin içinde çırpınan bir çift kanat var. Her gelişinde canla başla çırpıyor kırık kanatlarını. Senin her bana gelişin iyileştiriyor aşkı. Senin gelişin bir başka güzel oluyor sevgili. Seninle başlayan gün, seninle edilen sohbet, seninle içilen çay ve senin batırılan güneş kadar tat vermiyor dünya hali.
 
 
Bir kitap sayfasında sana rastlamak… Belki de her şey sadece bir kitapla başladı ve bitmeyecek. Yazar ne kadar nokta koymuş olursa olsun benim içimde senaryo devam edecek. Senli benli bir hikâyeye dönecek ve nefes sayım beni terk edene kadar ne aşkım ne de bu senaryo bitmeyecek.
 
sevgiliye aşk sözleri
 
Sevgiliye aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Derin bir nefesle çektim seni içime. Sanki ilk defa sigara içiyormuşçasına tıkandı ciğerlerim, döndü başım. Sonraları çekmeye devam ettikçe içim alıştı sana, ciğerlerim de öyle. Şimdilerde müptelanım sevgili. Ne ciğerlerim şikâyetçi ne de alıkoyduğun bu yorgun kalbim. Ben seninle yaşamayı çok sevdim.
 
 
Seninle gezmek dünyayı adım adım... Senin ayak izlerinin yanına sığdırmak adımlarımı… Senin ellerini koymak avuç içlerime ve her zaman nefes alabilmek seninle… Bütün mesele bu sevgili; sen benim için nefes almak, adım atmak, yaşamak demeksin. Sen benim güzelim, benim canım benim sevdiceğimsin.
 
 
Dağılan saçlarının arasında dolaşsın parmaklarım ömrüm boyunca. Sen gönlümün balı, içimin tatlı telaşı; her zaman ve her an bir tek senin için nefes alacağım. Sensiz bir dünyayı, sensiz bir sevdayı asla kabul etmeyeceğim. Kalbimin odalarını kapattım, seni bu kalpten asla göndermeyeceğim.
 
 
Her geçen gün aşk biraz daha esir alıyor beni. Kelepçem gözlerin, mührüm dudakların… Dolunay zindan üstünden yansıyor duvarıma, bir sen geliyorsun aklıma bir de sana tutuklu olmak. 
Devamını Oku
25/07/2016
Özlem Sözleri & Mesajları |  görsel 1
Özlem sözleri yazımızda aynı zamanda aşk itiraf sözleri de bulmanız mümkün. Hem özleminizi hemde aşkınızı itiraf ettirecek en güzel özlem sözleri bu yazımızda. Özlem mesajları ile sevdiğinize özlediğinizi belirtebilirisniz. Özlem sadece bir kadın adı değildir.

Özlem Sözleri

Kalbin uçup geldi ve kondu kalbimin üstüne. Ne yana dönsem sen kokuyor hayat. İçtiğim su da bile senin tadın var sanki. Mecnun ettin beni kendine. Gözlerin izlediğim her duvardan bana bakıyor, nefesin geceleri üstüme çarpıyor ve ben senden ayıramıyorum aklımı. Her seni görmek istediğimde birden beton yığınlar çayır çimen oluyor. Ellerini hissediyorum üzerimde ve nefesim daha bir açılıyor sevgili. Sen benim hayatıma mühürlüsün.
 
 
Ömrüm ömrüne, gönlüm gönlüne emanet… Aşkımı kalbine astım nazar boncuğu olsun ve seni korusun kem gözlerden diye. Kalbini kalbimin içine koydum seni her türlü melanetten uzak tutsun diye. Sen benim ömrümün baharı, gönlümün pınarı, aşkımın ilacı, derdimin devasısın. Seni sevmekten, seni her şeyden önce hissetmekten asla vazgeçmeyeceğim.
 
 
Hayatıma girdiğin gibi güzelleşti bu küçük dünyam. Meğer ne de çok çileden kopup sana gelmişim. Ne badireler atlatıp seni sevmeye niyetlenmişim. Aklımın, gönlümün en temiz yanı, beni saf ipekten kumaşımsın. Seni sevmek beyazı diğer bütün renklerden daha çok sevmek demekmiş geç anladım.
 
özlem sözleri
 
Özlem sözleri ve özlem mesajları yazımıza devam ediyoruz.
 
Ellerini koy ellerimin üstüne ve bir ömür el ele olalım. Sıcaklığını çekme üstümden sonra ben hemen nem kapar hastalanırım. Isıtsın beni gönlün soğuklarda barınamam. Ah kadınım, sen yoksan ben hayatta olmaktan nasıl zevk alayım?
 
 
Her sabah seninle doğuyor bu güneş ve seninle birlikte ısınıyor. Benim ve güneşin tek kaynağısın. Paylaşmak istemeyiz seni başka bir bedenle ve gök cismiyle.
 
 
Al ömrümü senin olsun kadın. Sensiz bir ömür ne yaşanır, ne bu ömürde sensiz yaşlanılır.
 
 
Mesafeleri oldum olası sevemiyorum. Ne görebiliyorum seni, ne de her istediğimde sesini duyabiliyorum. Başka şehirler yutuyor mu bizi bilmiyorum fakat seni her geçen gün daha çok özlüyorum.
 
 
Özlem var yine burnumun ucunda. Yuva yaptı kendine orayı, tütüp duruyorsun zira. Burcu burcu geliyor kokun, dayanamıyorum bazen. Ne kokun gitsin istiyorum, ne de her gün bu acıyla kıvranmak. Sadece sen ol istiyorum sevgilim, seni özlemek de güzel lakin yaşamak varken zoruma gidiyor bu durum. Özlüyorum, anlamıyor kullar.
 
 
Hiç birini burun kemiğiniz sızlarcasına özlediniz mi? Ben özledim. Yana yana, kanaya kanaya özledim. İçime ne dikişler atıldı, ne sular serpildi de çare olmadı. Her özleyişimde attı dikişlerim, her hatrıma düştüğünde daha çok yandım. Özlüyorum hiç tahmin edilemeyen bir şekilde ve ağlıyorum gecelere sığınıp. Özlüyorum be işte, herkesten gizli ama ulu orta.
 
 
Kim özlemi taşlamak ister ki? Özlemek güzeldir, özlenen sevgili olunca. Lakin fazla özlemek zarardır kanımca. Gereğinden çok değil, haddinden fazla özlüyorum bu aralar sen. Bedenimi yırtıyor bu özlem, diş etlerim ve burun kemiğim sızlıyor. Özlemeyi sevmeyen bir adam oldum bugün, ölüyorum sevgili duy.
 
 
Hasreti çekmeyen anlamaz. Günün en olmadık saatinde düşüyorsun içime ince bir sızıyla. Sonra büyüyor hasretim, dağlar duramıyor önünde. Yollara baktıkça artıyor içimdeki bu gürültü, kendi sesimi duyamaz hale geliyorum. Bu sesi bir tek sen duyabilirsin sevgili. Duy ve gel artık.
 
özlem mesajları
 
Özlediğim ne varsa hepsinden arınacağım bugün, bir tek sen kalacaksın. Seni özlemekten de beklemekten de sıkılmayacağım, bıkmayacağım sevgili. Zira hasretlik yoksa, özlem çekemiyorsa bir adam, aşık olmayı hak etmiyor demektir.
 
 
İçimin bütün yangınları dindi bugün. Aşk bana çok yakıştı, aşka sığındım. Özlemi atmaya çalışıyorum aklımdan, içimi yakıyor zira. Ben aşkı daha çok istiyorum sevgili, özlemekten aşkıma sahip çıkamıyorum. Aşık adam ağlar mı her gün, ben ağlıyorum.
 
 
Dinsin bu soğuk kışın ziyanı, sona ersin bu bitmeyen fırtına. İçimin sesleri dinlendin, odaları değişsin. Kapılar sonuna kadar açılsın sevgili, yollarda trafik olmasın. Sen yürü ben sana koşarım. Özlemin sonu olmalı sevgili, yoksa ben sen diye diye öleceğim.
 
 
Ölmek var dönmek yok bu sevdadan. Özlem de olacak elbet şayet özlemeyen bilemez aşkın değerini, kederin geçeceğini. Nasıl kavuşuyor gece güne, ben de kavuşacağım elbet sana. Bitecek bu karanlık aydınlıktan yana olacağız el ele. O vakte kadar kendine ve aşkımıza sahip çık sevgili, seni özlemeye devam edeceğim.
 
Sevgiliyiye duyulan özlemle ilgili özlem sözleri için kırmızı yazıya tıklayın.
Devamını Oku
20/07/2016
100 Dilde Seni Seviyorum Kelimesinin Karşılığı |  görsel 1

100 dilde seni seviyorum yazımızda 100 dilde seni seviyorum kelimesinin karşılıklarını bulabilirsiniz. Bu dillerden bazıları almanca seni seviyorum, ingilizce seni seviyorum, fransızca seni seviyorum ve yunanca seni seviyorum gibi kelimelerinin japonca, italyanca ve daha bir çok dilde karşılıklarını bulabilirsiniz. Sizde bildiğiniz ve aşağıda olmayan dillerde seni seviyorum kelimesinin anlamını bizimle paylaşabilirsiniz. 

<h2>100 Dilde Seni Seviyorum </h2>

Almanca: Ich liebe dich
Litvanyaca: As tave myliu 
Alsakça: Ich hoan dich gear
Amharikçe: Afekrishalehou
Apaçice: Shetne she-n zho-n
Arapça: Ohiboke
Arnavutça: Te dua
Baskça: Maite zaitul
Bengalce: Ami tomake bahlobashi
Birmanyaca: Chit pa de
Bolivyaca: Qanta munani
Boşnakça: Volim te
Bulgarca: Obicham te
Chamoruca: Hu guayia hao
Cheyennece: Ne mehotatse
Chichewaca: Ndimakukonda
Creolece: Mi aime jou
Çekce: Miluji tje
Çince: Ngo oi ney
Danca: Jeg elsker dig
Ekvadorca: Canda munanş
Endonezyaca: Saya cinta padamu
Eskenazice: Kh –hob dikh lib
Esperantoca: Mi amas vin
Estonyaca: Mina armastan sind
Etyopyaca: Afgereki
Farsça: Tora dost daram Tasca: Kanbhik
Fince: Rakastan sua
Fransızca: Je t’aime
Frizyece: Ik hald fan dei
Galiçyaca: Querote
Galce: Rwy’n dy garu di
Ganaca: Me dor wo
Grönlandça: Asavakit
Gujartice: Hoon tane pyar karoochhoon
Hausaca: Ina sonki
Hawaice: Aloha wau ia’oe
Hırvatça: Volim te
Hintçe: Mai tumse pyar karta hun
Hollandaca: Ik hou van je 
Hopice: Nu’umi unangwa’ta
İbranice: Anee ohev otakh
İngilizce: I love you 
İspanyolca: Te qulero
İsveçce: Jag aelskar dig
İzlandaca: Eg elska Thig 
İrlandaca: T’a gr’a agam thuit
İtalyanca: Ti amo
Japonca: Kimi o ai shiteru
 
Kamboçyaca: Bon sro lanh oon
Katalanca: T’estimo
Keltçe: Ta gra agam ort
Korece: Sa-rang-hae-yo
Korsikaca: Ti tengu cara
Laoca: Koi muk jao
Latince: Te amo
Letonyaca: Es tevi milu 
Lübnanca: Bahibak
Litvanyaca: As tave myliu

Luxemburgca: Ech hun dech gaer
Macarca: Szeretlek 
Maice: Wa wa
Makedonyaca: Te ljubam
Malayca: Saya cintamu
Marshallesece: Yokwe yuk
Mohawkça: Konoronhkwa
Moğolca: Be chamed hairtai
Navajoca: Ayor anosh’ni
Ndebelece: Niyikutanda
Nepalce: Ma timi sita prem garchhu
Norveçce: Jeg elsker deg 
Pakistanca: Mujhe tumse muhabbat hai
Polonyoca: Kocham ciebie
Portekizce: Eu te amo
Punjabice: Main tainu pyar karna 
Rumence: Te iubesc
Rusça: Ya tebya lyublyu
Samoaca: Ou te alofa outou
Sanskritçe: Twayi snihyaami
Seylanca: Mama oyata adarei
Sesothoca: Kiyahorata
Sırpça: Volim te 
Siyuca: Techihhila
Slovakça: Lubim ta
Slovence: Ljubim te
Somalice: Waan ku jeclahay
Swahilice: Nakupenda
Tagologça: Iniibig kita
Tahitice: Ua here vau la one 
Taylandca: Phom rug khun
Teluguca: Nenu minnu premistunnanu
Tunusça: Ha eh bak
Türkçe: Seni seviyorum 
Ukraynaca: Ya ebe kokhayu 
Urduca: Main tumse muhabbat karta hoon
Vietnamca: Anh yeu em
Yunanca: S’ayopo
Zuluca: Ngiyakuthanda
Zunice: Tom ho’ichema

 

 

100 dilde seni seviyorum kelimesinin karşılıklarını sizlerle paylaştık selamet kalın.

Devamını Oku
18/07/2016
Sevgi Sözleri / Mesajları |  görsel 1
Sevgi sözleri yazımızda en güzel aşk sözleri ve sevgiliye gönderebileceğiniz aşk mesajlarını bulabilirsiniz. Sevgi ne kadar güzel şey. :)
 

Sevgi Sözleri

Duyduğum şarkılarda buluyorum seni. Ne gariptir ki her biri senden bahseder. Eksik olmazsın satırlardan, nakaratlardan. Her biri güzelliğinle başlar gözlerinle biter. Gözlerinin esiri olur mısralar. Notalar kucak açar sana, ritim senin için atar kalp misali ve solist gözleri kapalı başlar seni okumaya.
 
 
Ömrüme ömür katanım, benim canımın canında yatanım, alnımın yazısı, gönlümün sultanı, aşkımın baharı… Seninleyken anlamlanıyorsa hayat, sen varken bana dört mevsim baharsa ve yalnızca seninle hafifliyorsa bu yüreğim ben sana aşığım demektir. Her sabah gülen gözlerle bakıyorsan bana, her gece sarılar uyuyorsan koynumda, huzuru bende buluyorsan bir tek sen bana aşıksın demektir. Aşk bizim buluştuğumuz ilk köşe başı sevgilim ve biz bu köşe başından hiçbir zaman ayrılmayacağız. Seninle başlayan ömrüm seninle son bulsun.
 
 
Seni sevmek gibisi yok. Sanki kış gününde güneş doğuyor ve ısıtıyor bedenimi, sanki damarlarımdan kan değil soğuk sular akıyor, sanki gözlerim dünyaya başka bakıyor. Seni sevmek öyle alelade bir şey değil. Bunun için önce emek gerekiyor. Elimden gelenin en iyisini yaparım sevgilim, yeter ki sen bana hep bugünkü gibi bakmaya devam et.
 
sevgi sözler
 
Sevgi sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Kalbimden kovdum her duyguyu hiç utanmadan. Yorulmadan savdım başımdan aşk denen belayı. Hiç düşünmeden attım kalbimi ilk çöp konteynırına. Sonra birden seninle buluştu gözlerim. Az evvel attığım kalbim göğüs kafesimin içine girdi aniden. Başımdan savdığım aşk gelip beni buldu hiç zorlanmadan ve kalbimden kovduğum duygular bir bir yerine yerleşti. Yalnız arada bir fark vardı, kalbim ilk defa böylesine aşka kapıldı.
 
 
Sarhoşluk nasıl bir şey? Biliyor musun ben ilk seni gördüğümde anladım sarhoşluğun ne anlama geldiğini. Alkol bil beni u kadar sarhoş etmemişti. Birden aklım başımdan gitti, mantıklı cümleler getiremedim yan yana uzayan ve dilim bağlandı. Aklımdan geçenler anca kalbime girip oradan aklıma geri döndü ama dilim seni anlatmaya ne cesaret edebildi ne de hislerim senin yanına esas duruşta gelebildi. Aşkın sarhoşluğunu ilk defa tattım ben sevgili. Bunu bana yaşatan ilk kadın olarak pamuk kalbinin üzerine kurmak istiyorum alkol masamı ve bir tek seninle ve senin gönlünde sarhoşluğuma devam etmek istiyorum. Bana bakan gözlerin, beni kabul eden yüreğin ve beni saran kolların beni hayattan ayıklayan en büyük gerçek. Seni çok seviyorum.
 
 
Bir iple indim ben bu kara deliğe. Kuyu misali derindi ve sonu yoktu sanki. Aşağı indikçe korktum aslında fakat içimin ısındığını da hissediyordum. Kuyunun sonuna hiç varamadım fakat her aşağı yaklaşışımda daha çok seni görmeye başladım. Kara bir örtü vardı sanki üstünde ve ben yaklaştıkça allanıp pullandın. Sen benim aşka düştüğüm kuyusun sevgili. Sonunu hiç bulamadığım ama her seferinde bir nefes daha yaklaştığım.
 
Tüm aşk sözleri için aşk sözleri kategorimizi ziyaret edebilirisniz.
Devamını Oku
21/06/2016
Romantik Aşk Sözleri |  görsel 1
Romantik aşk sözleri yazımızda en romantik aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz. Romantik aşk sözlerini tumblr, twitter ve facebookta paylaşabilirsiniz.
 

Romantik Aşk Sözleri

Aşkın dili olmaz, dini olmaz, ırkı olmaz. Aşkın rengi de yoktur. Aşkın sadece gerçekliği vardır, aşk gerçektir, aşk samimidir. Kalbime gelen en güzel aşkım, benim güzel sevgilim… Senin varlığın bana hayat veren tek gerçek. Ben seninle sarıyım, kırmızıyım, beyazım. Ben seninle Müslüman’ım, Hristiyan’ım, Budist’im. Ben seninle Türk’üm, melezim, İngiliz’im, Alman’ım. Ben seninle Türkçeyim, Latinceyim, Hintçeyim. Ben seninle ben, ben seninle senim. 
 
 
Hayat damarlarıma kan yürüten bir adam var ve bu adam öylesine özel ki. Ona bakınca soğuk kışarı unutursunuz mesela ya da sıcak bir çay içerken onu izlerken birden gözlerinizi başka yere çeviremediğinizi fark edersiniz. Eğer böyle oluyorsa ve siz bunu fark ediyorsanız işte tam o anda kalbiniz olağanca sesiyle bağırmaya başlıyor. “ Sakallarına çay buharı sinen adam! Ben seni çok seviyorum, ben senin olmadığın bir yer istemiyorum, ben sana aşığım ve hatta daha ötesinde ben sana tapıyorum.”
 
aşk sözleri
 
Kalbime girdiğin gün kapattım kapılarımı diğer kadınlara. Değil kapıya el sürmek, bakamazlar bile. Sakladım seni ve beni dünyanın en ucuna. Şimdi izliyorum yeri göğü; her yer sen, her gök sen. Gülüşün güneşin doğuşu, göz kapakların gecenin gelişi. Sen kadın benim oldun, ben sana divane oldum.
 
 
Hayatıma gren ilk kadın değilsin belki fakat ilkleri unutturacak olan tek sonumsun. Senle başladı hayat akmaya, seninle nefes nefese kalıyor kalbim, seninle koşuyorum, yapışıyorum hayatın yakasına. Senin için çabalıyor her gün senin için uyanıyorum. Her şey bizim için sevgilim, her şey sen ve benim aşka daha çok aşk kattığımız için.
 
 
En derinimden sesleniyorum kadın! Duy beni ve işit ki senin gibi bir tek canlı yok bu hayatta senden başka. Sen teksin, sek’sin, aşksın, hayatsın, baharsın, güneşsin, yağmursun, bulutsun, uçan kuşun kanadı, yürüyen karıncaların ayakları, fakirin ekmeği, denizin balığı, gönlümün canısın. Sen ve senin aşkın bu dünyanın mucizesi... Savaşları sen bitireceksin içimdeki, beni soluksuz bırakan ne varsa sen söküp atacaksın içimden ve ben her defasında seninle yeniden başlayacağım hayata, insan olmaya, sevmeye, aşık olmaya. 
Devamını Oku
21/06/2016
Ramazan Bayramı Mesajları |  görsel 1

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan bayramı mesajları yazımızda ramazan bayramı sözleri bulabilir bu güzel sözleri bayram günü sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Ramazan bayramı Allah'ın bizi mükafatlandırdığı bir bayramdır. Tüm ziyaretçilerimize şimdiden hayırlı bayramlar.
 
 
Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi size de farz kılındı buyrulur. Allah’a iman ettiğiniz bu mübarek ay sonunda kavuşulan Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.
 
 
Oruçlu iken çirkin konuşmayın, biri size sataşırsa “Ben oruçluyum.” deyin. (Buhari, Savm, 9) Gönüller gibi dillerinde tatlanacağı mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Oruç tutun, Şüphesiz oruç cehennem ateşi ve dünyanın kötülük musibetlerine karşı kalkandır buyrulmuştur. Tuttuğunuz oruçları yüce Rabbim kabul etsin, size ve ailenize gelecek her türlü musibetten sizi esirgesin. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. İyi bayramlar.
 
 
 
Yüce Rabbim buyurur ki; oruçlarda riya yoktur, o benim içindir. Onun mükâfatını bizzat ben veririm. Çünkü oruçlu yemesini, içmesini benim için bırakır. Allah rızası kazanmak için nefsimizi köreltmeye çalıştığımız bu mübarek ay hepimizi Allah katında en iyi kullardan eylesin. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlı ve kutlu olsun.
 
 
Resulullah efendimiz buyurur ki; kim Ramazan ayını oruçlu geçir, haramdan ve iftiradan sakınırsa Allah ondan razı olur ve cenneti ona farz kılar. Bütün Müslüman âlemine cennet kapılarını sonuna kadar açan Rabbime binlerce kez hamd olsun. Oruçlarınız kabul, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
 
Ramazan-ı Şerif ayının sonunda mübarek Ramazan Bayramının şeker tadında geçmesini temenni eder, siz ve sevdiklerinizin daha nice bayramlarda bir araya gelmesini dilerim. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Sonsuza dek sürecek olan bu mübarek günün siz ve ailenizle huzur içinde geçmesini dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
ramazan bayramı mesajları
 
Tüm kalplere mutluluk dolsun, bütün haneler huzur ve bereket dolsun, hayaller gerçek olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
 
Mübarek Ramazan Bayramı size ve ailenize bol huzur, sağlık, mutluluk getirsin. Rabbim kalbine ve diline iman versin, nefesine güç gelsin. Ramazan Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.
 
 
 
Evinizde peygamber kokusu essin, kalbinize ve dilinize Allah’ım iyilik versin. Bu bayramda kalplerimiz ve ellerimiz yine iyilikler birleşsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Birlik beraberlik olan, gül kokulu, rahmet dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel bir bayram olmasını diliyorum. Rabbim sizi ve ailenizi her bayram bir öncekinden daha mesut ve huzur dolu eylesin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Kâinatın yaratıcı, gelmiş geçmiş bütün âlemlerin Rabbine binlerce, milyonlarca kez şükürler olsun ki bize bir bayram daha bir arada olma şansını lütfetti. Bu ve gelecek bayramlarda hep birlikte yan yana huzur içinde olmayı diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu, mutlu olsun.
 
 
Avuçlarınız dua dolsun, gönlünüz Allah aşkına boğulsun, geceler gün gibi aydınlık, dünler yarın gibi umutlu son bulsun. Tuttuğunuz oruçlar kabul, Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Rabbim size ve sevdiklerinize bereket ve huzur dolu bayramlar göstersin.
 
 
Diliniz iman dolu olsun, gönlünüzden kötülük, fikrinizden fitne eksik olsun. Bir tek bereket, huzur ve Allah rızası için gözlerden yaş düşsün. Dualarınız kabul, oruçlarınız makbul, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Gönül ister ki her gün böylesine mübarek bir bayram olsun. Bir sene özlemle beklenen mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Özleminiz sizi bayram sevincine boğsun, sevdikleriniz ve ailenizle nice güzel bayramlara.
 
 
Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim. Yüce Rabbim size ve sevdiklerinize bu bayram olduğu gibi her bayram bir arada huzur içinde olmayı nasip etsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
ramazan bayramı sözler
 
Bayram mesajları yazıma hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Bütün günahlara ara verilen, bütün dünya işlerinden elimizi kolumuzu çektiğimiz ve sadece Allah rızasına niyetlendiğimiz bu mübarek ayın sonunda, özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramına eriştik. Rabbim her sene oruç tutmayı ve Ramazan Bayramına muvaffak olmayı biz kullarına nasip etsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Bütün günahların affedildiği, cennet kapılarının ardına kadar açıldığı, cehennem kapılarının sonuna kadar kapatıldığı ve şeytanın zincirlere vurulduğu bu mübarek gün, bütün Müslüman âlemi için hayırlara vesile olsun. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Dünya gözüyle bir Ramazan Bayramı daha biz kullara nasip oldu. Bu mübarek günü en iyi şekilde geçirmenizi, ailenizle ve sevdiklerinizle huzur içinde yaşamanızı ve her bayram yan yana olmanızı dilerim. Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun.
 
 
En güzel özlemlerin giderildiği, her zaman mutluluğun paylaşıldığı bu mübarek Ramazan Bayramında siz ve sevdiklerinizi selamlıyor, hepimiz için hayırlı bir bayram olmasını canı gönülden diliyorum. Ramazan Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.
 
 
Rahmet dolu bir ayın sonunda özlenerek beklenen bu mübarek bayrama kavuşmanın sevincini bütün sevdiklerinizle yaşamanızı temenni eder, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Her bayram gibi bu bayrama da özlemle kavuşuldu. Coşkunun ve sevincin hiç eksik olmadığı, huzur ve bereket dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Rabbim sizi ve ailenizi korusun, dualarınız kabul, bayramınız kutlu olsun.
 
 
Genç, yaşlı, çoluk, çocuk hep birlikte yaşanan bu coşku, her zaman bir öncekinden daha bereketli ve mutlu geçsin inşallah. Rabbim dualarınızı kabul etsin. Sizi ve sevdiklerinizi selamlar, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 
 
En güzel bayramlar sizin olsun. Mutluluk hanenizden ve gönlünüzden hiç çıkmasın. Rabbim sizden ve ailenizden rıza olsun, ramazan bayramınız kutlu ve mutlu olsun. Şeker tadı kadar tatlı bayramlar.
 
Ramazan bayramı mesajları yazımızın sonuna geldik. Tüm bayram mesajları için kırmızı yazıya tıklayın.
Devamını Oku
07/06/2016
Reklamı Kapat