Ramazan Kutlama Mesajları
Ramazan Kutlama Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Ramazan Kutlama Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Ramazan Kutlama Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Ramazan Kutlama Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Ramazan kutlama mesajları yazımızda ramazan ayı için hazırlanmış hazır mesajları bulabilirsiniz. Ramazan mesajları ile sevdiklerinizin ramazan ayını kutlayabilirsiniz. Bu yazımızda ramazan smslerini bulabilirsiniz.
 
Ramazan Kutlama Mesajları
Hoş geldin Ramazan-ı şerif. Hoş geldin en güzel ay. Şefaat dolu bu ayda bütün sevdiklerinizle birlikte yolunuz aydınlık olsun, gönlünüz iman dolsun, yüzünüz de yüreğiniz de Allah’a dönük olsun. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
En mübarek ayların sultanı, mübarek Ramazan-ı şerif, on bir ayın sultanı… Mübarek ramazan ayınız kutlu olsun. Böylesi mübarek ayda yüce Rabbim tutulacak oruçları, yapılacak duaları kabul etsin inşallah.
 
 
Avuçların dua dolacağı, gönüllerin huzur bulacağı, Allah katında en yüksek kata ulaşacağımız bu mübarek ayda şeytanın vesveselerinden ve kötülükten uzak kalmak dileğiyle. Ramazan-ı şerif ayınız kutlu olsun.
 
 
Dualarınız semanın en yüksek katına kadar yükselip yüce Rabbimin kulağına değmesi dileğimle. Bütün günahlarımızı bir kenara bırakıp bol sevap ve bereketle gelen mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Gönüllerden çıkan dualar avuçlarınızın içinden bir bir yükselerek Rabbimin kabulüne girsin. Kalplerinizin hafiflemesi, sağ omzunuzdaki meleğin gülümsemesi dileğimle. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Allah’ın bütün rahmeti üzerinize yağsın, kalbinizden ve dilinizden çıkan bütün dualar kabul olsun. Amel defteriniz sevaplarla dolsun, mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
ramazan mesajları
 
Ramazan kutlama mesajları yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
 
Allah’ın varlığına ve birliğine şahit olan bütün Müslüman âleminin mübarek Ramazan ayını kutlar, sevap ve sükût dolu bir ay olmasını dilerim. Ramazan-ı şerifiniz kutlu olsun.
 
 
Kalplere sığmayan ve sürekli üzerinizde olan bir rahmet diliyorum yüce Rabbimden. Duaların şaha kalktığı, günahların bedeni terk ettiği, bütün İslam âleminin Allah yoluna yöneldiği bu mübarek ayda gönlünüzden kopan bütün duaların sizi bulması dileğimle. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Gönlünüzdeki dualar kanatlanıp uçsun, kalbiniz iman dolsun. Tek derdiniz iman aşkı olsun. Dertliler deva, hastalar şifa bulsun. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
On bir ayın sultanı kapıda. Aylarca beklenen hasret bitiyor. En bereketli, en huzur dolu, en iman kokulu ayda göğe yükselen bütün duaların kabul olmasını canı gönülden isterim. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Yerlerin ve göklerin sahibi olan yüce Rabbim, biz iman edenler için şefaat ve bereket ayları tayin eder bize. Bu aylarda kalbinizi Allah’a açmak, ellerinizi duaya açmak, dilinizi kötü söz ve küffardan uzak eylemek Allah rızası almak için uğraşmak gerekir. Öyle ki Rabbim bizi bizden iyi bilir, bizden iyi anlar, bizden daha çok düşünür bizi. Hele ki böylesi mübarek bir ayda kullarından sadece iyi niyet, oruç, dua ve iyi hal ister. Mübarek Ramazan-ı şerif ayını en iyi şekilde geçirmeniz dileğiyle, Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
 
Kalpten kopanların, dilden çıkanların Allah katında en çok kabul gören dualardan olmasını diler, Ramazan ayınızın en iyi şekilde geçmesini yüce Rabbimden temenni ederim. Allah kötülerden, şeytan ve yandaşlarından sizi korusun, Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
On bir aydır beklenen Ramazan ayı kapımızı çaldı. Allah böylesi mübarek ayda ailenizi, evinizi, malınızı, mülkünüzü kötü niyetli insanlardan korusun. Evinize sağlık, huzur ve mutluluk ihsan eylesin. Bu ayı en güzel ibadetlerle geçirmeniz dileğimle, Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
ramazan kutlama mesajları
 
Gönül ister ki her ay Ramazan-ı şerif olsun. Allah aşkı için atan yürekler her ayı ramazan gibi görsün. Mübarek Ramazan ayınız kutlu, avuçlarınız dua ve bereket dolu olsun.
 
 
Peygamber kokusu evinizden hiç eksik olmasın bu ay. Bütün dualarınız kabul, bütün dilekleriniz yerini bulsun. Yüce Rabbim size ve ailenize iyi ameller nasip etsin. Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
 
Ey Rabbim; mübarek Ramazan ayında bizleri bağışla. Kalbimizi iman yolundan ayırma, ailemizi ve sevdiklerimizi kötü söz ve hilelerden uzak tut. Bütün İslam alemine, sana dua açan her bir ibadet edenine uzun sağlıklı ömürler nasip eyle. Dualarımızı kabul et, huzur-u mahşerde sana karşı boynumuzu büktürme. (Amin) Mübarek Ramazan-ı Şerifiniz kutlu olsun.
 
 
Yüreklerden çıkan en güzel duaların kabul görmesini, ailede huzur ve bereket olmasını, kötü amellerin size uğramamasını ve en mükellef şekilde orucunuzu tamamlamanızı Rabbimden diliyorum. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Her kalbin iman dolmasını, bütün ellerin Allah’a açılmasını, bütün oruçların kolayca yüz kızartmadan tutulmasını diler, ramazan ayınızı kutlarım. Rabbim sizi yolundan ayırmasın.
 
 
Nefsimizi en güzel şekilde törpüleyeceğimiz bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine Rabbim günahlarımızı bağışlasın, ettiğimiz duaları, kıldığımız namazları, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Mübarek Ramazan ayınız kabul olsun.
 
 
İslam’ın gonca gülü Ramazan-ı Şerifin kokusu her eve uğrasın. Rabbim ettiğiniz duaları geri çevirmesin. O’na açılan ellerinize rahmetiyle değsin, kulaklarınıza imanı üflesin. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Ayların en hayırlısı Ramazan ayı bütün İslam alemine kutlu olsun. Rabbim biz aciz kullarını yolundan ayırmasın, içimize fitne fesatın girmesine izin vermesin. Kılınan namazlar, tutulan oruçlar, gönülden ve dilden çıkan dualarımızı kabul eylesin. Ailemizi vatanımızı, milletimizi korusun kollasın. Nefsimize sahip çıkmayı biz kullarına nasip etsin.
 
 
Ey ayların en hayırlısı, ey mübareklerin en mübareği hoş geldin. Gönüllerimize, avuçlarımıza, dualarımıza hoş geldin. Ramazan ayını en iyi şekilde sona erdirmeniz, bol bol iman etmenizi dilerim. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Sana açılan elleri geri çevirmeyen Rabbim, mübarek Ramazan ayında biz kullarını kötü hal ve hareketlerden uzak tut. Sana iman etmeyen ve inanmayanları ıslah et. Senin yolunda ve senden ayrılmayan kullarını ihya et. Dualarımızı ve orucumuzu kabul et. (Amin) Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
Daha fazlası için eguzelsozler.com sitemizdeki ramazan mesajları yazımıza göz atabilirsiniz


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat