Ramazan Bayramı Mesajları
Ramazan Bayramı Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Ramazan Bayramı Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Ramazan Bayramı Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Ramazan Bayramı Mesajları
Ramazan bayramı mesajları yazımızda ramazan bayramı sözleri bulabilir bu güzel sözleri bayram günü sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Ramazan bayramı Allah'ın bizi mükafatlandırdığı bir bayramdır. Tüm ziyaretçilerimize şimdiden hayırlı bayramlar.
 
 
Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi size de farz kılındı buyrulur. Allah’a iman ettiğiniz bu mübarek ay sonunda kavuşulan Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.
 
 
Oruçlu iken çirkin konuşmayın, biri size sataşırsa “Ben oruçluyum.” deyin. (Buhari, Savm, 9) Gönüller gibi dillerinde tatlanacağı mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Oruç tutun, Şüphesiz oruç cehennem ateşi ve dünyanın kötülük musibetlerine karşı kalkandır buyrulmuştur. Tuttuğunuz oruçları yüce Rabbim kabul etsin, size ve ailenize gelecek her türlü musibetten sizi esirgesin. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. İyi bayramlar.
 
 
 
Yüce Rabbim buyurur ki; oruçlarda riya yoktur, o benim içindir. Onun mükâfatını bizzat ben veririm. Çünkü oruçlu yemesini, içmesini benim için bırakır. Allah rızası kazanmak için nefsimizi köreltmeye çalıştığımız bu mübarek ay hepimizi Allah katında en iyi kullardan eylesin. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlı ve kutlu olsun.
 
 
Resulullah efendimiz buyurur ki; kim Ramazan ayını oruçlu geçir, haramdan ve iftiradan sakınırsa Allah ondan razı olur ve cenneti ona farz kılar. Bütün Müslüman âlemine cennet kapılarını sonuna kadar açan Rabbime binlerce kez hamd olsun. Oruçlarınız kabul, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
 
Ramazan-ı Şerif ayının sonunda mübarek Ramazan Bayramının şeker tadında geçmesini temenni eder, siz ve sevdiklerinizin daha nice bayramlarda bir araya gelmesini dilerim. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Sonsuza dek sürecek olan bu mübarek günün siz ve ailenizle huzur içinde geçmesini dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
ramazan bayramı mesajları
 
Tüm kalplere mutluluk dolsun, bütün haneler huzur ve bereket dolsun, hayaller gerçek olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
 
Mübarek Ramazan Bayramı size ve ailenize bol huzur, sağlık, mutluluk getirsin. Rabbim kalbine ve diline iman versin, nefesine güç gelsin. Ramazan Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.
 
 
 
Evinizde peygamber kokusu essin, kalbinize ve dilinize Allah’ım iyilik versin. Bu bayramda kalplerimiz ve ellerimiz yine iyilikler birleşsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Birlik beraberlik olan, gül kokulu, rahmet dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel bir bayram olmasını diliyorum. Rabbim sizi ve ailenizi her bayram bir öncekinden daha mesut ve huzur dolu eylesin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Kâinatın yaratıcı, gelmiş geçmiş bütün âlemlerin Rabbine binlerce, milyonlarca kez şükürler olsun ki bize bir bayram daha bir arada olma şansını lütfetti. Bu ve gelecek bayramlarda hep birlikte yan yana huzur içinde olmayı diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu, mutlu olsun.
 
 
Avuçlarınız dua dolsun, gönlünüz Allah aşkına boğulsun, geceler gün gibi aydınlık, dünler yarın gibi umutlu son bulsun. Tuttuğunuz oruçlar kabul, Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Rabbim size ve sevdiklerinize bereket ve huzur dolu bayramlar göstersin.
 
 
Diliniz iman dolu olsun, gönlünüzden kötülük, fikrinizden fitne eksik olsun. Bir tek bereket, huzur ve Allah rızası için gözlerden yaş düşsün. Dualarınız kabul, oruçlarınız makbul, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Gönül ister ki her gün böylesine mübarek bir bayram olsun. Bir sene özlemle beklenen mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Özleminiz sizi bayram sevincine boğsun, sevdikleriniz ve ailenizle nice güzel bayramlara.
 
 
Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim. Yüce Rabbim size ve sevdiklerinize bu bayram olduğu gibi her bayram bir arada huzur içinde olmayı nasip etsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
ramazan bayramı sözler
 
Bayram mesajları yazıma hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Bütün günahlara ara verilen, bütün dünya işlerinden elimizi kolumuzu çektiğimiz ve sadece Allah rızasına niyetlendiğimiz bu mübarek ayın sonunda, özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramına eriştik. Rabbim her sene oruç tutmayı ve Ramazan Bayramına muvaffak olmayı biz kullarına nasip etsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Bütün günahların affedildiği, cennet kapılarının ardına kadar açıldığı, cehennem kapılarının sonuna kadar kapatıldığı ve şeytanın zincirlere vurulduğu bu mübarek gün, bütün Müslüman âlemi için hayırlara vesile olsun. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Dünya gözüyle bir Ramazan Bayramı daha biz kullara nasip oldu. Bu mübarek günü en iyi şekilde geçirmenizi, ailenizle ve sevdiklerinizle huzur içinde yaşamanızı ve her bayram yan yana olmanızı dilerim. Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun.
 
 
En güzel özlemlerin giderildiği, her zaman mutluluğun paylaşıldığı bu mübarek Ramazan Bayramında siz ve sevdiklerinizi selamlıyor, hepimiz için hayırlı bir bayram olmasını canı gönülden diliyorum. Ramazan Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.
 
 
Rahmet dolu bir ayın sonunda özlenerek beklenen bu mübarek bayrama kavuşmanın sevincini bütün sevdiklerinizle yaşamanızı temenni eder, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Her bayram gibi bu bayrama da özlemle kavuşuldu. Coşkunun ve sevincin hiç eksik olmadığı, huzur ve bereket dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Rabbim sizi ve ailenizi korusun, dualarınız kabul, bayramınız kutlu olsun.
 
 
Genç, yaşlı, çoluk, çocuk hep birlikte yaşanan bu coşku, her zaman bir öncekinden daha bereketli ve mutlu geçsin inşallah. Rabbim dualarınızı kabul etsin. Sizi ve sevdiklerinizi selamlar, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 
 
En güzel bayramlar sizin olsun. Mutluluk hanenizden ve gönlünüzden hiç çıkmasın. Rabbim sizden ve ailenizden rıza olsun, ramazan bayramınız kutlu ve mutlu olsun. Şeker tadı kadar tatlı bayramlar.
 
Ramazan bayramı mesajları yazımızın sonuna geldik. Tüm bayram mesajları için kırmızı yazıya tıklayın.


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat