Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Farklı sözler yazımızda birbirinden farklı yeni sözler bulabilirsiniz. Farklı sözler ile hiç bir yerde olmayan sözleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Farklı Sözler

Hiç bitmeyeceğini sandığın ‘o’ an aslında kaybetmişsindir. Hiç gelmeyeceğini sandığın an hayata yenilmişsindir. Bir gün arkanı dönüp, bütün bunları düşünmeyi bıraktığında; işte ‘o’ gün kaderin sana güleceği bir gündür.

Hayatında gerçekleşmeyen her olayı kadere yüklemek, sence de korkakların işi değil mi? Kendi kaderini kendi belirleyen insan, hayat karşısında nasıl bu kadar aciz olabilir ki?

Sana gönderdiğim her mesajla ben; ben olmaktan çıkıyorum sanki.

Çünkü sen gecenin en soğuk saatinde, benim ışığım oldun. Ama hiçbir zaman gecenin en soğuk saatinin ‘güneş doğmadan hemen öncesi’ olduğunu bilemedin.

Beni hiç bırakmayacağını söylediğin o anlar, kendimi en mutlu ve en huzursuz hissettiğim anlardı. İnsan iki duyguyu nasıl böylesine keskin ve iç içe hissedebilirdi ki? Ben hissettim. Şimdi; sensiz mutsuz ancak huzurluyum.

Farklı olacağım diye girdiğiniz şekillere; bir gün bakıp gülmeye bile utanacaksınız. Bu nasıl bir kezbanlık?!

Her ilişkinin sonu aynı bitmesine rağmen bu kısır döngü yüzyıllardır devam ediyor. Aşk, insanlık tarihi kadar eski. Galiba aptallık da öyle.

Çünkü adını duyduğumda hissettiğim o tuhaf şeyin hiçbir açıklaması yok.

Bazen hayatım mahalle teyzeleri gibi, çevremde olup biteni çekirdek çitleyip izleyesim geliyor. Kendi kendime yorumlar yapıp nefis analizler buluyorum, takan olmadığını söylememe gerek yok sanırım.

Ne yapayım? Karakterim böyle, sevmediğimde gözünün içine dik dik bakmak istemsiz özelliğim benim! 

Farklı sözler yazımızın sonuna geldik.

Devamını Oku
31/01/2018

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat