Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Yalnızlık Sözleri, Yalnızlık Mesajları |  görsel 1
En güzel yalnızlık sözleri ve yalnızlık mesajlarını bulabileceğiniz yalnızlık sözleri yazımızdaki sözleri facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
 
İki gündür koyu bir yalnızlık var başucumda. Ne dokunabiliyorum, ne uzak kalabiliyorum. Senden hatıra diye yalnızlığıma bile sahip çıkıyorum.
 
 
Sigarayı birlikte yakamıyorsak, suyu birlikte yudumlayamıyorsak, yemeğe birlikte oturup, geceleri birlikte sabah edemiyorsak yalnızlığımız başlamış demektir. Ayıran ve aramızda ayrılık büyütenlere hayırlı uğurlu olsun. Bir atan kalpleri, iki farklı bedende gömdünüz.
 
yalnızlık sözleri
 
Hiç başkası yüzünden tercih edilemediğiniz oldu mu? Benim oldu. Öyle güzel bir masaldı ki, oku oku bitiremiyordum. Sonra bu masalı bir başkası daha sevdi ve ben evdeki çöplük kedisine döndüm. Yemekler artık önüme değil, çöpe dökülüyor ve ben tek başıma düzeni bozuk bir masada yalnızlığımla birlikte oturuyorum.
 
 
Yalnız değilim, hiçbir zaman da olamadım. Etrafımda hep bir kalabalık, hep bir ses… Yalnızlık; iki bedenin yan yana olmaması durumu değil kesinlikle. Yalnızlık; hiç bilinmeyen ülkelerde, hiç bilinmeyen dillerin arasında kaybolmak…
 
 
Yalnızlık pusuya yatmış, karanlık köşe başlarında yolumu gözlüyor. Bense; hiçbir şey yapamadan, olabildiğince hızlı yaklaşıyorum köşe başlarına.
 
yalnızlık mesajları
 
Bir sigara dumanı kadar benim yalnızlığım. İçe çekilen bir nefes, içte kalan birkaç saniyelik bir duman ve dışa atılan bir nefes daha. İşte benim yalnızlığım bu, gelsen sigaraya elim değmez bir daha.
 
 
Yalnız kaldığım günleri unuttum ben sevgili, say say bitmedi, çiz çiz yetmedi duvarlar. Üç ev değiştirdim de geldim, hala yalnızım ve sen olabildiğince yoksun. Sen de yalnız kal, belki o zaman değişir fikrin kalkar gelirsin olmadık yerlerden, olmadık saatlerde.
 
 
Akrep bile yelkovanın peşinde, o bile yalnız. Her gün 24 kere buluşabiliyorlar, ne acı. Yalnızlık katlanılası bir cehennem değil, zaten cennetin de kapıları kapalı.
 
 
Kendimi sana değil, yalnızlığın koynundaki koyu bulutlara bırakıyorum artık. Orada bir müzik var ve durmadan beni çağırıyor. Düzenimi bozmuyor hiç. Gidiyorum, ceketimi asıyorum sandalyeye ve uzanıyorum yanına. Başımı okşuyor yalnızlık, kal bu gece diyor. Kalıyorum…
 
 
Yalnız kalmak Allah’a mahsus diye biliyordum, değilmiş. Yakama yapıştı bu deli vurgun. Kaçamıyorum ve olabileceğimden daha fazla yalnızım. Ne bir ses, ne bir nefes duyamıyorum. Kulaklarım yabancılaştı, tanıklık etmiyor hiçbir sese, dilimse artık benden ayrıldı, şahit bile olmuyor hiçbir nefese.
Devamını Oku
24/11/2015
Yalnızlık Mesajları 2016, Yalnızlık Sözleri |  görsel 1
En güzel yalnızlık sözleri 2016, yalnızlık mesajlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Sizde kendinizi yalnız hissediyorsanız sayfamızdaki yalnızlık mesajlarını paylaşabilirisiniz.
 
Sensiz ne yemek kokar bu ev, ne ütü tutar bu gömlek, ne de sıcak tutar bu yorgan. Sen bana aittin ama şimdi sen sana emanet!
 
 
Dudakların ve ellerin neden titriyor hiç anlamadım ki ben. Hiç anlam veremedim ellerinin soğumasına ve gözlerinin bana değil uzaklara bakmasına. Kız kulesi şahit gözyaşlarıma.
 
 
Git, huzur dolsun bensiz nefes alamayan ciğerlerine. Artık herkes kadar varsın bende. Hiç olmadığın kadar güzel ve temiz kal.
 
 
İki biletim vardı mutluluğa, tek gidiş. Dönmemek üzere seninle biz olmanın yolculuğu olacaktı. Gelen olmadı. Giden ise sendin. Beni sensiz bırakmanı affettim. Sen tek gidişi yanlış anladın be Aşk.
 
yalnızlık sözleri
 
Gidenin açtığı yaraya başkalarını merhem yapmak bana yakışmazdı zaten. Yarayı açan kapatmalı, gelmiyorsa yara hep kalmalıydı. Elimi son tutuşunda ne güzel bakmıştın oysa. Ben sana kandım, ama artık açtığın yara kanıyor.
 
 
Eyüp’te yediğimiz balık ekmeği bile paylaşmıştık, hayatı paylaşmaya da o gün söz vermiştik. Sözünden cayan bir balık ekmek ısmarlayacaktı. Karşıdan karşıya kalbim ellerinde geçerdik. Artık yoksun verdiğin sözlerin de ellerin de senin olsun.
 
 
Uslu olma şartıyla park vaadinde bulunan ebeveyne duyulan güven kadardı sana olan inancım. İçilen çaylar şahidim ki seni çok sevdim.
 
 
Sevginin yetmediği gerçeği ise kime göre gerçek? Sen yittin, bu mahluk ise içte kalan ukde’nin yürüyen bir örneği.
 
 
Terkettim bu diyarı sebebi sensin. Karşıma bir köşe başında çıkma ihtimalin beni benden alan. Benim kalbim de ruhum da bu şehirde kalsın seninle. Giderim ben, senin de gözlerin benimle sevdiğim.
 
yalnızlık mesajları
 
Aşkı yaşattın bana delice ve aşkın içinde gizli olan nefreti şimdi de. Nasıl unutulur tanışma yıl dönümleri ve kesilmez kutlama pastaları? Nasıl yırtılacak şimdi bu sinema biletleri? Yaşattığını yaşa. Sen beni soykırdın.!
 
 
Ayrılığın bedelini yaşarken anlar insan. Bazen acı çekerek, bazen sevgisini dile getirerek, bazen isyan eder cümlelerinde, içine sığdıramaz cümlelerini. Dolar taşar birden gece gibi kapkara olur, gam bile hüzün dolar acıdan. Yine de yaşar o aylığın öfkesi ile yine de yaşar insan.
 
 
Öyle bir özlem oluyor ki içimde anlatması bile zor geliyor bazen. Öyle bir iz kaldı ki senden ve senden kalan mazimden, bunu bir tek kalbim bilir. Yolların ve aşkların tuzaklar ile dolup taşıp,  sensiz yasak olduğu yüreğimde, içimde, bunu bir tek kalbim bilir.
 
...
Devamını Oku
03/11/2015
Sevgiliye Sitem Dolu Sözleri / Mesajlar |  görsel 1
Sevgilinize kırıldığınızı anlatabileceğiniz sitem dolu sözleri bu sayfa da bulabilirsiniz. İyi eğlenceler, yorum yapmayı unutmayınız. :)

Bazen gidecek yer bulamazsın. Gittiğin her yön çıkara, değiştirdiğin her yol seni başka bir iki yüzlülüğe götürür. Ortada dursam dersin. Sadece duruversem öylece. Dokunamasalar bana. Kirletemeseler. Kendi kendime zamanla küçülüp yok oluversem dersin. Ama onlara değmeden. Kapatıp gözlerimi, kurduğum düşlerle birlikte ölsem. Gidecek yerim olmaması, bir yere gitmemi gerektirmez ki dersin. Olduğum yerde durayım en iyisi. 
dertli sözler, sitem sözleri, sitem dolu sözler, sitemli sözler, kalbi kırık sözleri, kalp kırıklığı sözleri, güzel sözler, yeni
 
 
Sen kazandın. Amacım haklı çıkmak değilken bile beni yanlış anladın. Sormak varken sebepleri, görmedin elbet gidenleri. Bir buruk veda yarattın çok evvel zamanda, yaşadığını sanmadın oysaki bir küçük kuştum telgraf dalında. Çimen kaplıydı tüm umutlarım. Mavilik kenarına koşmuştum çocuklarımı, gider gelirdik taşlı okul yollarında. Ekmek olurdu sofrada, biz aç yatardık. Ninni doldururdu yüreklerimizi, ateş yanardı başucumuzda. Kim derdi ki bir ateş olacaktı bu sevda? Sorma. Sorma neden diye, bilen yok bu dünyada. Kimin derdi kime yük olur ki aptallar dışında. Evet, çimenlik hayallere saban sürerdik öküzler gibi. Bilmezdik bu bayır aşağı koşuların ayaklarımızı delik deşik edeceğini. Gün olur nefessiz kalırdık ama gülümserdik hep. Görmezdik çünkü aşk yoksulu bitap düşmüş askerleri, bilmezdik mutsuz sonların kahramanı prens ve prensesleri. Dünya hiç durur mu? Durdu sandık ateş olduğun sabahı. Gün hiç geçmedi, bekledi. Sanıyor musun ki seni seven bir yürek bu kadar kana doydu. Bir ikincisi biçti çimlerini hasat öncesi. Bir üçüncüsü kanattı dizlerini okul yollarında. Ah ama sen şimdi aşk dersin buna. Üzgünüm, bunu söylemek sana düşmez, kusura bakma. Aşk buysa benim adım aşk, seninki palavra!
 
 
Kullanmaya kullanmaya vicdanlar çürümüş. .
 
 
Sen kişiliksiz birine dönüşmeseydin; bende sevmediğin şeyleri yapmaz, değişmezdim.
 
 
Bulutlar gökyüzünün yükü müdür, süsü müdür? 
Tutsağı mıdır rüzgarın, sevgilisi midir?
 
 
Benden anlamadın şiirden anla 
Senin gülüşünle yaşadığımı 
Akşamı ettiğim senden kalanla 
Sabaha seninle başladığımı 
Benden anlamadın şiirden anla
 
 
Üzüntüm gökyüzünde yağmur yüklü bir bulut, yağsam seni incitirim, yağmasam kendimi..
 
 
Çünkü sahip çıkılmayan şeyler zamanla tükenir ,tükenmese bile o da orada bulunmak istemez
 
 
Ben hayatımda o kadar ağır laflar dinlemeye mecbur oldum, bunlara o kadar sessizce tahammül ettim ki sevdiğim, uğruna hayatımı bile verebileceğim bir insanın bana en ufak bir sitemi beni bugün fevkalade yaralıyor. Açık bir yaraya bir fiske vuruluyormuş gibi oluyor.
 
 
Ben arsızın biriyim işte
Huysuzum biraz
Sensizliğe de hiç katlanamam bilir misin ?
Bilmiyorum nasıl dayandığımı..
Nasıl dayanıyorum inan bilmiyorum.
Ben susuyorum işte
Sen anlamaz mısın gözlerimden ?
Zaten artık görmez kimse
Ne oturup uzunca baksam
Nede yoksun diye saatlerce ağlasam
Sahi, ya birgün sana
“Gel” der gibi bakarsam ?..
 
 
Üşengeç değilsin sadece mutsuzsun. 
Ve mutsuz insanlarda yorgun olur,
Hiçbir şey yapmak istemezler…
 
sitem sözleri
Sana ne desem biliyorum o bir türlü haklı ve doğru cümle olmayacak;
Öyleyse dilediğimiz kadar ölebiliriz.
 
 
Ben yazmasına yazarımda en fiyakalısından şiirler , uzun nesirler , Nasihatler , terkibler , tekzipler , tenkidler , tertipli dörtlükler ; Ama bunun için ne ortam , nede toplum müsait..Yordunuz beni ! Beni ve kalbimi..Alacağınız olsun
 
 
Kimi şairin satırlarında kirleniyor sevdiği 
ve haram düşürürken tertemiz duyguların
eşiğine buna da sevmek diyor ya hadi neyse.
 
 
Güzelsen her şey daha iyi,daha kolay. Güzelsen insan yerine konulursun. Güzelsen yaşamaya hakkın vardır.
 
 
Beni bu kadar ağlatacak nesi vardı bu hayatın? Kimin unuttuğu gözyaşlarına sahip çıkmıştım çünkü sadece bir kişini olamayacak kadar çoktu gözyaşlarım. Kim yada kimler incitmişti yüreğimi, neden kıymıştılar bana neden anlamaya çalışmamışlardı bir kez olsun? Kimin yüreğine bu kadar dert bu kadar yük olmuştum ki hiç acımadan söylediler sözlerini…Neden bu kadar fazla istediler de yetemedim hiç kimseye ve neden bir kere bile  ya sen, ne istiyorsun diyemediler?nickcenter.blogcu.com
 
 
Artık duygusal sözlerin ne anlamı var ki..
Bir baktım bitmişsin..
Sen bende bitmişsin.. 
Gelecek olanı bitirmişsin..
Sen her şeyi alıp gitmişsin..
Devamını Oku
16/06/2015

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat