Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Tatilinizde Ulaşım sıkıntısı yaşamayın. |  görsel 1

Uzun yolculukların insanıysanız kiraladığınız aracınız ile kilometreler boyu yol kat edebilir en ufak sorunda kiralama firmasının size sunduğu hizmetlerden yararlanabileceksiniz elbette.  Ya da pratik bir insanım ben vaktim kıymetli diyenlerden iseniz gideceğiniz yere uçak gibi seçenekler ile gidebilir hava alanından aracınızı kiralayabilir ve devam edebilirsiniz. Tüm bunların hepsi sizin tasarrufunuz da olan seçeneklerdir. Dahası bulunduğunuz bölgede sıkışıp kalmakta istemezsiniz elbette. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuz vakit Antalya araç kiralama en mantıklı ve güzel seçenek olarak önünüzde durmaktadır. Gidebileceğiniz her yer sizindir böylece. 

 

Her şehirde tatilde ya da işte aracınız araç kiralama servisleri sayesinde hizmetinizdedir. Antalya hakkında her şeye sahip olabilirsiniz artık. Tek yapmanız gereken zevkinize uygun araca karar vermek ve kiralamak. Tüm bunlardan dolayı rahatlığı ve kolaylığı sayesinde de ulaşım sorununu hiç problem etmeden çözmeniz mümkündür. Aracınız olması her zaman çok güzel bir duygudur istediğiniz modeli seçmiş olanaklarınız doğrultusunda alabileceğiniz en üst konforu ve dizaynı almışsınızdır. Bir süre de yeni olmasının verdiği heyecanla kullanmaya devam ettiniz elbette. Beraberinde getirdiği birçok yükümlülüğü yerine getirdiniz. Bir yere aracınızla gittiniz ise özellikle büyük bir şehirde park yeri aradınız sıkıştınız canınız sıkıldı falan. Başka bir sebep olarak tamamen kendi özel ihtiyaçlarınızla bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Aracınız olması her zaman çok güzel bir duygudur istediğiniz modeli seçmiş olanaklarınız doğrultusunda alabileceğiniz en üst konforu ve tercihi almışsınızdır.

Antalya Rent A Car fiyat listesi için tıklayınız.

Antalya araç kiralama sayesinde bir süre de yeni olmasının verdiği heyecanla kullanmaya devam ettiniz elbette. Beraberinde getirdiği birçok yükümlülüğü yerine getirdiniz. Bir yere aracınızla gittiniz ise özellikle büyük bir şehirde park yeri aradınız sıkıştınız canınız sıkıldı falan. Şehirlerin kalabalığı ve trafik yoğunluğu sizi korkutabilir. Hele toplu taşımaların ya da diğer seçeneklerin zamanınızda yaratacağı olumsuz etkiler büyük sıkıntılara da sebebiyet verebilir. Oysa Antalya araç kiralama sayesinde çok hızlı bir ulaşımı kendi özel aracınızmışçasına yerine getirirken birçok sorumluluktan da kaçınmış olursunuz. Şehrin içinde araç ile dilediğiniz gibi yolculuk ederken daha sonrası için uzun vadeli bir seyahat olduğunda aracı bırakıp yeniden daha hızlı ulaşım seçeneklerine rahatlıkla dönebilirsiniz. İşin özü seçilebilir birçok seçeneğin olması ve tamamıyla sizin konforunuzu düşünerek programlanmış olmasıdır araç kiralama sisteminin bu sebeple bir yolculuğa çıkmadan önce ilk yapmanız gereken bölgede ki araç kiralama firmalarını öğrenmek olmalıdır.Birçok farklı seçeneği bulunan bu hizmeti almanın en kolay yolu bir araç kiralama firmasıyla iletişime geçmektir. Neden ve niçin kiralamak istediğinize karar vermenizde tamamen size kalmış bir durumdur. Örneğin Antalya araba kiralama hizmetinden yararlanmak istediğinizde bir tatil için mi iş için mi? İstediğinize karar verdikten sonra tek yapmanız gereken kiralamaktır. Özellikle birçok şirketin birçok büyük firmanın araç kiralama hizmetlerini neredeyse tüm filolarında kullanarak kendilerine yarattıkları rahatlığı duymuşsunuzdur. Çünkü kiralık araç kullanmanın en güzel yanı tüm iyi yönlerine sahip olabilirken, bir araca sahip olmanın tüm eksi yönleri gibi görünen zorluklardan da sizi özgür ve rahat bir tatile sahip kılmasıdır. 

 

Araç kiralamanın hızla yükseldiği ve artık başlı başına bir sektöre dönüştüğü günümüzde en doğru yerde en doğru hizmeti almakta bir o kadar önemli bir husus haline gelmiştir.  merhabatransfer.com ise Antalya transfer firmalarının konumlarının da getirdiği merkeziyetten ötürü bu alanda çok başarılı olan firmalar arasında gösterilmektedir. Bu başarıda yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.

Devamını Oku
19/08/2016
Korku Evine Nasıl Katılabilirim? |  görsel 1

Genç ve orta yaş grubunda ki herkesin ilgiyle oynadığı yepyeni bir oyun var. Adına da evden kaçış oyunu  deniliyor. Oldukça adrenalin dolu ve heyecan verici yeni oyun sayesinde artık korku filmlerini evlerinize taşıyabiliyor, sıradan eğlencelerinizden kurtulup yepyeni keyiflere yelken açabiliyorsunuz. Tamamen gerçek eşyalar ve figürler ile hazırlanmış da korku evi hem korkmak hem de eğlenmek isteyen herkes için bir numara.

 

Oyunun amacı sizin ya da arkadaşlarınızın bir odaya ya da eve kilitlenmesi ve belirtilen süre içerisinde sizin de bu evden çıkmaya çalışmanıza dayanıyor. Bu evden çıkabilmek için yapmanız gereken evin içerisinde yer alan gizli durumları ve şifreleri kullanmak. Bazı bilgilendirme ve ipuçları ile evden çıkışın yollarını bulmanız gerekiyor. Ama oyunun en önemli katılım kurallarından bir tanesi evde ki eşyalara zarar vermeyeceğinize ve hiçbir şeyi kırmayacağınıza söz vermek. Peki, bu oyuna nasıl katılabilirsiniz?

 

En önemli katılım kurallarından bir tanesi oyuna en az 2 kişi en fazla da şehrinizin belirlediği kişi sayısında ki bir grup ile katılabileceğinizdir. Yani korku evi oyununa ekip oluşturmadan katılmanız mümkün değildir

.

Oyunun ilden ile değişen katılım şartlarına göre genellikle en fazla kişi sayısı değişiklik göstermektedir. Örneğin İstanbul korku evi katılım şartlarında en az 2 en fazla 6 kişi olmanız gerektiği şartı bulunmaktadır. Eğer gece katılacaksanız fiyatta değişiklik olabilmektedir. Kişi sayısı arttıkça fiyatta artmaktadır. Ama genellikle paylaşılan miktar eşit olmaktadır.

 

Oyun kurucuları Ankara korku evi için kişi sayısında değişiklik yapabilmektedir. Örneğin İstanbul da en fazla 6 kişi iken Ankara’da katılım isteğinize göre oyunu 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz. Şehriniz Konya ise Konya korku evi size 12 kişilik bir ekip oluşturarak bile katılma imkanı sunmaktadır. Yani hiçbir arkadaşınızdan fedakarlık etmeden hepsini toplayıp rahatlıkla oyununuzu oynamaya gidebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Kaçış Merkezi’ni ziyaret etmek https://www.kacismerkezi.com

Devamını Oku
09/08/2016
Kadınların En İyi Yardımcıları Korseler |  görsel 1

Kadınlar, her zaman güzeldirler fakat bazen daha güzel gözükme imkanları olduğunda da bu imkanı sonuna kadar kullanmak isterler. Kadınların vücutlarını daha güzel gösterebilmesi için en büyük imkanlarından biri olan korseler aslında kadınların en iyi yardımcılarıdır. Her geçen gün daha kaliteli ve daha cazip görünüşleriyle kadınların beğenisine sunulan korselerin beğenilme oranları da üretimleriyle eş değerdir.

 

Çamaşır Kazanı ailesi olarak bizler, iç giyim kategorisinde yer alan ürünlerin tamamını müşterilerimizin beğenisine sunmakta ve müşterilerimizin bize olan güvenleri sayesinde her yeni gün daha kaliteli ve daha özverili işler yapmaktayız. Web sitemiz üzerinden sunduğumuz ürünlerimiz arasında yer alan; erkek ve kadın iç giyim, annelik heyecanını yaşayan anne adaylarına özel hamile giyim, yeni bir hayatın başlangıcı için gün sayanlara özel çeyiz setleri, ev giyim, birbirinden farklı desen ve niteliklerde gecelik modelleri, seks yaşantısını daha da özel kılan seksi giyim ve korse kategorileri yer almaktadır.

 

Bu kategoriler içerisinden herhangi bir ürünü ya da kadınların en iyi yardımcıları olan korse modelleri arasında yer alan bel korse, boy korse, boxer korse, slip korse, jüpon veya kombinezon ürünlerinden size en uygun olan herhangi bir ürünü seçebilir ve siparişinizi size en uygun beden ve renklere karar verdikten sonra sadece birkaç dakika içinde verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra sunduğumuz bir diğer hizmet olan sipariş takibi sayesinde ürününüzün nerede olduğunu ve size ne kadar sürede teslim edileceğini takip edebilirsiniz. Ürününüzün ödemesini ise kargo merkezinde ya da kapınızda ödeyebilirsiniz. Sunduğumuz bir diğer ödeme kolaylığı ise belli bir miktarda yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti ödemenizi talep etmememiz ve yine belli miktardaki alışverişlerinizle birlikte bir ürünümüzü de siz müşterilere hediye etmemizdir.

 

Sunduğumuz birçok kolaylığın yanı sıra müşterilerimizin özel hayatına ve ilkelerine gösterdiğimiz saygı nedeniyle, gönderdiğimiz paketler gizli paket ve hediye paketi niteliğinde gönderilmektedir. Sunduğumuz hizmetin en iyisini ve en kalitelisini yapmaya özen gösteriyor ve bunun için müşterilerimizin desteğiyle özveri kazanıyoruz. Siz de erkek giyim, kadın giyim, hamile giyim, korsemodelleri, gecelik modelleri gibi ürünlerden herhangi birini seçebilir ve Çamaşır Kazanı ailemizin bir üyesi olabilirsiniz. 

Devamını Oku
02/08/2016
Osmanlı’da Bir Döneme Damga Vuran Kösem Sultan |  görsel 1

Kösem Sultan

Osmanlı imparatorluğunun bir dönemine damga vurmuş olan Kösem Sultan’ı tarihi yönü ile değil de insani yönü ile de değerlendirmek gerekir. Her ne kadar saray hayatı da olsa arka odalarda dönen entrikalar, bu ortamda yaşamayı çoğu zaman çok güç kılmış ve bu ortamda yaşayan insanların yıpranmasına neden olmuştur. Çok genç yaşta ve yanında hiçbir desteği olmadan bu zorlu ortama giren ünlü sultan, ilk olarak insan ilişkileri ve diyaloğundaki başarısı ile kendini insanlara sevdirmeyi başarmıştır.

 

Aslen Rum olmasının yanında aynen bizler gibi davranan ve hatta çoğu zaman insanlık konusunda bizim toplumumuza da örnek oluşturan sultan, insanlara gösterdiği yaklaşımla çok kibirli davranmayıp, aynı zamanda halkın da sevgisini kazanan bir kadın olmuştur. O dönemde halk bu valide sultana çok güveniyordu. Biliyorlardı ki o çok yardım sever ve halkına düşkün bir insandı. Kösem Sultan’ın içindeki insan sevgisi, imparatorluk topraklarında ayrım yapmasının da önüne geçerken, konu halk olduğu zaman bütün ihtiraslarını ikinci plana atmaktaydı.

kösem sultan

O dönemde yaşamış olan  Türk toplumu Kösem Sultan gibi birine sahip oldukları için mutlu olmalılardı. Aynı duruma gelen çoğu insanın halkın arasına karışması ve bir şekilde yardımlar dağıtması, çok ta beklenen bir olay değildi. Oysa güzeller güzeli olan bu sultanın, aynı zamanda kalbi de çok önemli güzellikler taşımaktaydı. Bu yüzden de halkı her zaman onu çok sevmiş, öldüğüne de en çok onlar üzülmüştü.

Devamını Oku
07/06/2016
iPhone 7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi |  görsel 1

iPhone 7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

iPhone 7 modelinde Apple firmasının fazlasıyla değişikliğe gitmesi bekleniyor. Yapılan haberler de iPhone 7 modelinde 3D touch özelliği bulunacak. iPhone'lar orta tuşa bastığımızda ana menüye döner. 3D touch özelliği sayesinde orta tuşa daha güçlü bastığımızda telefon farklı menüye geçebilecek. Apple'ın bu yeni patenti 3D touch özelliğini genişletmeyi de hedefliyor. Şöyle ki orta tuşunda etrafının 'sağ, sol, üst ve alt' şeklinde dört bölüme ayrılması ve parmak hareketiyle ekranlar arası geçiş olması hedefleniyor. Bu özelliği laptoplarda bulunan 'trackpad' yani dokunmatik yüzeye de benzetebiliriz. iOS'ta ki yenilikler Force Touch teknolojisi yeni özellikleri tetikleyebilir. Yeni iPhone'da daha güçlü bir işlemci olması bekleniyor. Yeni yazılım iOS 9'la beraber çıkacak.

 

Dünya genelinde herkes tarafından sabırsızlıkla beklenen iPhone 7’nin büyük özelliklerinden biri wireless şarj aleti olacak gibi duruyor. Dizayn açısından ise Apple'ın en az iki nesil aynı tasarımı koruma prensibinin yine geçerli olacağı öngörülüyor. Yani iPhone 6 kuşağında olduğu gibi ince, hafif ve yuvarlak hatlara sahip model kullanıcılarını bekliyor. Önceki modellerde ki gibi farklı renk ve hafıza model seçenekleri ile satışa çıkması beklenen iPhone 7 modelinin seri halinde satışa çıkması bekleniyor. Bu seri kapsamında iPhone 7iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modelleri gelebilir, şeklinde yapılan haberler, her geçen gün netlik kazanıyor.

 

iPhone 7 Beklenen Özellikleri

Apple çıkardığı en son iPhone'dan daha iyi olması için yeni iPhone 7'de işlemci performansını daha da arttıracak. Apple bir değişiklik yapmaz ise yeni çıkacak iPhone7 A10 işlemci donanımı kullanacak. Apple 6S'e kadar yaptığı telefon modellerinde 1GB RAM'den vazgeçemese de 6S ve 6S den sonra gelecek modellere 2GB RAM takacağını belirtti. Çeşitli kaynaklardan alınan bilgilere göre iPhone 7 Plus'ın 3GB kadar RAM belleği olacağı yer veriliyor. Söylentiler Apple'ın iPhone'ları her geçen sene daha da sağlamlaştırdığı yönünde. iPhone 6 ve iPhone 6S de kullanılan Alüminyum 7000 serisi telefonu gereğinden fazla sağlamlaştırıyor fakat iPhone 7'de bu sağlamlığın fazlası ve su geçirmeme oranının artması bekleniyor. iPhone modelleri sertifika sahibi ürünler olsalar da diğer ürünlere göre suya karşı fazlasıyla dayanıklı.

Teknolojice - iPhone 7

 

Sızıntılara göre iPhone 7,şu güne kadar çıkan iPhone'lar arasında ki en ince iPhone modeli olacak. iPhone 7'ye kadar en ince telefon iPhone 6 modelleriydi fakat iPhone 6'ların da eğilme bükülme sorunları ortaya çıkınca yeni çıkacak iPhone 7'nin daha iyi olacağı düşünülüyor. iPhone 7'nin inceliği bir tarafa ince çerçeveleri olan yeni bir ekran teknolojisiyle birlikte gelebileceği düşünülüyor. Söylentilere göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Toshiba ve SanDisk tarafından desteklenen hızlı 3D NAND flash gibi yeni bir mucizesi olabilir. iPhone 7 çıkış tarihi ise Eylül 2016 gibi gözüküyor. Daha önce adı hiç duyulmamış olan iPhone Pro modeli gelir mi, sorusuna Apple firmasının verdiği cevap bulunmuyor.,

KAYNAK ve daha fazlası için www.teknolojice.com

Tags: iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 7 özellikleri, iPhone 7 fiyatı, iPhone 7 çıkış tarihi

Devamını Oku
07/06/2016
Reklamı Kapat
x