Aşk Sözleri - Güzel Sözler

Hem spor ayakkabı modellerinde hem bot modellerinde hem de çizme modellerinde ön plana çıkan ayakkabı markalarından biri de Dockers ayakkabı modelleridir. Her sezona uygun ayakkabı modelleri ile aranılanı sizlere veren ve kolayca beğeneceğiniz modeller ile karşınıza çıkan Dockers markası artık “Ayakkabı al” üzerinde en yeni sezon ürünleri ile karşınıza olacak. Özellikle erkek Dockers ayakkabı modelleri son yıllarda çok daha büyük sıçrama yalamış ve harika model ve kalıplar ile satışa çıkardığı ürünleri sayesinde satış rekorları kırmaya başlamıştır diyebiliriz. Erkek Dockers modellerinde de hem spor ayakkabı, hem de klasik ayakkabı modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Öyle özel modelleri var ki hem spor kıyafetin altına hem de klasik elbiselerin altına bile rahatlıkla giymek için satın almayı tercih edebilirsiniz.Sadece erkek Dockers modelleri değil elbette. Bayan Dockers ayakkabı modelleri için de aynısı geçerli. Özellikle indirimli Dockers modelleri ile birçok kişi ayakkabı ihtiyacını bu marka ile gideriyor ve kalite ile tarzı satın almış oluyor. Dockers bayan bot modelleri de bu yıl yine en çok satışı olan ürünler arasında yerini aldı. Özellikle içi kürklü olan modeller ve dışarıya uzatılan kürk kısımları ile tarzını göstermek isteyen kadınlar, Dockers marka ayakkabı modellerine ilk bakışta açık olarak satın almayı ihmal etmediler.


Kışlık Dockers modelleri tabi ki oldukça fazla talep görüyor. Kadın Dockers modellerinde diğer ön plana çıkan modeller ise yarım çizme olan tasarımları oluyor. Kışın kalın bir çorap ile güzel bir kombin yapabilir ya da yine rahat kullanımları ile pantolonların altına giymeyi tercih edebilirsiniz. Kışlık erkek Dockers modelleri için de hemen hemen aynısını diyebiliriz. Bot modelleri en çok satışı olan ve beğenilen modellerdendir. Dolayısı ile Ayakkabı AL üzerinden yeni sezon Dockers modellerinin hepsini inceleyerek eksiklerinizi kararlaştırabilir ve ayakkabınızın siparişinizi verebilirsiniz.


Ayakkabı alırken elbette ilk olarak rahatlığına ve kalitesine bakmalı ama aynı zamanda tarzı ve modeli de size uygun olmalı ve hitap etmeli. Aksi halde aldığınız ama dolapta giymeyi bekleyen ayakkabılardan bir farkı kalmayacaktır. Dockers ayakkabı modelleri ile bunu asla yaşamıyor olacaksınız diye düşünüyoruz çünkü her zaman en çok beğenilen modeller ile karşınıza çıkıyor. Bizlerde sizler için en yeni ayakkabı modellerinden olan Dockers markasını sunuyor ve daha fazla model için www.ayakkabi.al yani “ayakkabı al” da gezintiye çıkmanızı tavsiye ediyoruz. Dockers spor ayakkabı modelleri ve diğer ürün grupları indirimli fiyatları ile karşınızda

Devamını Oku
24/02/2016
Sevgiliye Özür Mesajları & Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye özür mesajları yazımızda sevgilinize itifen özür sözlerini bulabilirsiniz. 
 
 
Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yanda dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım biliyorsun. Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.
 
 
Gözlerinden düşen yaşlardan özür diliyorum, gözlerini silen ellerinden özür diliyorum, kırılan kalbinden özür diliyorum. Senden özür diliyorum sevgilim, ne olur beni affet.
 
sevgiliye özür mesajları
 
Seni üzdüğüm her an için defalarca özür dilemeyim senden, kalbinden. Beni saran şefkatine böyle bir hainlik yaptığım için özür dilemeliyim her seferinde senden. Belki de kolay olmayacak bu senin için, belki de ağlayacaksın her gün… Seni üzdüğüm her an için çok pişmanım canım canı.
 
 
Kalbini kırdığım, gönlüne mahcup olduğum için özür diliyorum sevgili. Ben ki gözyaşlarına dayanamam, kalbini paramparça edip gittim. Parçaların batıyor geceleri gönlüme, etimi liğme liğme ediyor. Ben bu azapla yaşayamıyorum sevgilim, beni affet. 
 
 
Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.
 
 
Gözlerindeki parıltıya karanlık çöktü, görüyorum. Özür dilemek ne kadar işe yarar bilmiyorum, yine de dileyeceğim. Özür dilerim sevgilim, seni ve kalbini hayal kırıklığına uğrattığım için çok özür dilerim. Gözlerinin dolduğu için özür dilerim. Kalbini kırdığım için özür dilerim.
 
sevgiliye özür sözleri
 
Biliyorum benden böyle bir şey beklemezdin, seni hayal kırıklığına uğrattım. Bazen öfkemin önüne geçemiyorum ve inan tam da bu anlarda sana ihtiyaç duyuyorum. Beni affeder misin? İçimdeki öfkeyi benden söküp alabilecek tek kişi sensin, sen benim sakinliğimsin, sen benim huzur evimsin. Ne olur beni affet…
 
 
Yüreğime sakinlik serpmem gerek ve ben bunu sadece seninle başarabilirim. Yokluğun benim için daha büyük bir kasırga, daha büyük bir yangın. Beni yokluğunla sınama sevgili, affet beni. Gel verelim el ele daha sakin bir adam yapalım beni. Özür dilerim sevgili, ne olur bir şans daha…
 
 
Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, benim ay yüzlüm ne olur ben affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim? 
 
 
Evet arkadaşlar sevgiliye özür mesajları'nın sonuna geldik.
Devamını Oku
28/01/2016

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat