Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları | görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajları, sevgiliye doğum günü sözleri ve sevgiliye doğum günü smslerini bulabileceğimiz yazımızdaki sözleri sevgilinize gönderip onu mutlu etmek istemez misiniz ? O halde sözleri sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.
 

sevgiliye doğum günü mesajları

 
Doğan günle beraber doğan bir güzellik var bugün dünyada. Bugünü doğduran bir güzellik var bugün bu odada… Benim canım sevgilim, seninle doğan güneşi sırf sen varsın diye seven bir adamım ben. Yoksa bugün benim için bu denli anlamlı olmayacaktı. Doğum günün kutlu olsun aşk baharım, seni seviyorum.
 
 
Bugün nasıl güzel bir melek düşmüş dünyaya böyle. Nasıl masum, nasıl narin, nasıl da kırılgan… Onu anlamak kolay değildir zira herkes anlayamaz. Çünkü kimseye onu tanıyacak fırsat tanımaz. Ben tanıdım, bana bu şansı bahşettiğin için ve beni sevdiğin için sana minnettarım. Her şeyden önce, kendi dünyanı bırakıp bu dünyaya doğduğun, kanatlarından vazgeçip insan olduğun için sana teşekkür ederim. İyi ki doğdun meleğim, iyi ki gönlümün sultanı, başımın tacı oldun. Seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Sensiz geçen günler o kadar anlamsızdı ki, meğer seneler önce bugün gelmişsin benim için. Milyonlarca insan içinden bir tek beni seçmişsin. Sen iyi ki bugün gelmişsin ve benim için doğru zamanı beklemişsin. Mutluluğumuz sonsuz olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğim.
 
 
Hayatımın anlamına anlam katan en güzel kadına bu satırlar. İyi ki doğup beni buldun, iyi ki ömrüme ömür, başıma yastık, üstüme gömlek, kalbime yaren oldun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Seni seviyorum.
 
 
İlk adımı bugün atmışsın dünyaya. Bu adım bana gelmen için yaptığın ilk eylem. Sonra büyümüşsün çok güzel bir kadın olmuşsun. En beklenmedik anda birden önüme çıkmışsın ve beni kendine divane etmişsin. İşte benim bütün hayatım senden ibaret sevgilim. Benim için gönderilmiş olduğuna o kadar eminim ki, sana her baktığımda biraz daha sana karışıyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü sözleri
 
Bütün dünyaya inat gelmişsin sanki sevgilim, sen dünyanın başına belasın. Sen bütün zorlukların efendisi, bütün kapıların anahtarı, bütün soruların cevabısın. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanem.
 
 
Kulaklara takılıyor bu şarkı ve bütün bir ağızdan bağırarak söylüyoruz sana bu şarkıyı. “Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce.” Mutlu ol sevgilim; hayatının her anında, en dertli olduğun zamanda ve benim yanımda hep mutlu ol. Dertten kederden arındırsın seni bu yaşın. Yeni yaşın sana en yeni güzelliklerle, heyecanlarla gelsin. Bu yaşında daha çok sev beni, diğer yaşında daha bir çok.
 
sevgiliye doğum günü mesajları. <-daha fazlası için tıklayın
Devamını Oku
23/02/2016
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı | görsel 1
Sevgiliniz var ve ona geceleri iyi geceler mesajları atmak istiyorsunuz ancak aklınıza ona layık güzel kelimeler cümleler gelmiyorsa, tamda istediğiniz sevgiliye iyi geceler mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Sizde sevgiliye iyi geceler mesajı arıyorsanız aşağıdaki sözleri kullanabilirsiniz. Sitemizdeki sevgiliye uzun iyi geceler mesajlarını sevdiğinize göndererek sabaha güzel başlamasını sağlayabilirsiniz.
 
Canım hiç istemiyor buz gibi yatağa girmeyi. Sensiz uyumayı da istemiyorum. Her anımda, her gecemde, her sabahımda seninle olmak istiyorum. Huysuzlanıyorum biraz, belki de isyana bağlıyorum bir süre. Sonra boş ver diyorum, nasıl olsa sabah koşarak yanıma gelecek. Hemen sabah olsun diye gözlerimi kapatacağım, iyi geceler sevgilim. Seni seviyorum.
 
 
Koca bir günün ardından yalnız yatağa girmek dokunmuyor değil, fakat biliyorum ki şu an sende böyle düşünüyorsun. Seninle aynı şeyleri hissettiğimi bilmek beni dünyanın en mutlu adamı yapıyor. Birlikte uyuyacağımız gecelere adım adım yaklaşmak için, bugün yine gözlerimi sensiz kapatıyorum sevgilim. İyi geceler.
 
iyi geceler sözleri
Dünyanın en güzel hatunu, iyi geceler. Rüyama gel olur mu? Sensiz bir uyku çekmek istemiyorum. Bol bol gülümse bana, tatlı tatlı bak ve beni çok sevdiğini söyle. Gözlerimi açtığımda yanımdaymışsın gibi hissedeyim zira sensiz geceler kabuslara davetiye çıkarıyor. Seni seviyorum.
 
 
Yatağıma geçtim, sol yanıma yattım. Senin yatacağın kadar bir yer bıraktım yatağımda. Seni burada hayal ediyorum. Üzerini de örttüm iyice, gece çok üşüyorsun çünkü. Başucuna suyunu da getirdim, çok su içmeye kalkıyorsun. Çok oldu sen uykuya dalalı, ben hala yüzünü izliyorum, nefesini dinliyorum. Tatlı rüyalar meleğim, seni hayal etmeyi ve seni çok seviyorum.
 
 
Daha ayrılalı birkaç saat oldu ve ben seni çok özledim. Sensiz uyumak işkence gibi… Artık zaman hızlı akmalı ve sen benim yanımda kavuşmalısın sabahlara. İyi geceler sevgilim.
 
 
Güzel geçen bir günün, ardında bıraktığı yorgunluk var bedenimde. Ben yatıyorum sevgilim. Uyumadan önce en sevdiğimiz şarkıyı aç ve gözlerini kapat, ben öyle yapacağım. Seni seviyorum, iyi geceler.
 
iyi geceler mesajları
“Söylesene bir gece uyuyacak mıyım kokun burnumda?”
 
 
Sensiz geçen bir gece daha ve karanlık oldukça zifiri... Her yerden odama sızan bir yalnızlık kokusu olmasına rağmen, burnum ısrarla senin kokunu arıyor. Yanımda uyuyabilmeni çok isterdim sevgilim. Sensizlik zehirli bir sarmaşık, sarıyor bütün bedenimi. Nefes almaya çalışmak boşa çabalamak gibi. Bırakıyorum kendimi geceye, dalıyorum senli düşüncelere. Bir sigara daha yaktım, yalnızlık kokusunu bastırsın diye. Yine sensiz boş bir yatakta uyuyacağım. İyi geceler. 
 
 
"Ve ben her gece seni sevip uyuyordum. Ve her sabah uyandığım da seni seveceğimi bildiğim gibi."
 
BENZER YAZILAR:
Devamını Oku
07/10/2015
Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları | görsel 1
Her sabah sevgilinize günaydın mesajları atmak mı istiyorsunuz? Günaydın mesajları uzun ve anlamlı mı olsun istiyorsunuz ? İşte tamda size göre günaydın mesajları, sevgilyie uzun günaydın mesajları adlı yazımızda. Sizde sevgiliye yazılacak güzel günaydın mesajı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Aşağıda sevgiliye uzun günaydın mesajlarını bulabilirsiniz.
 
Hava neredeyse aydınlandı. Sabah ezanına kulak verdim az önce. Şimdi uzandım yatağıma, elimde fotoğrafın var. Her sabaha seninle kavuşmak istiyorum sevgilim. Tıpkı elimdeki resmin gibi kanlı canlı yanımda uyu ve ben bütün sabahlarımda resmini değil yüzünü öpüp koklayayım istiyorum. Güne güzel bir mesajla gözlerini aç istedim. Günaydın iç sızım.
 
 
Sensiz göz açılan bir sabah daha. Soğuk bir yatak, ince bir yastık, dolu bir kül tablası… Yokluğunda bedenimi kemiren kara bir gece sabaha kavuşmuş. Beni aydınlığa kavuşturan güzel sevgilim, günaydın…
 
 
En zifiri gece değil mi seni benden alan. Bütün gecelerin canı çıksın bu sabah, sensiz uyanmaya değer hiçbir gün peşimi kovalamasın. Her gün olduğu gibi bu sabah da dualar yükseliyor avuçlarımdan. “ Yarın geceye birlikte göz yumalım, yarın sabaha birlikte göz açalım.” “Amin.” Günaydın sevgilim.
 
günaydın sözleri
Ne de güzel uyuyorsundur şimdi sen. Saçların dağılmıştır. Pijamanın bir paçası dizinden yukarı çıkmıştır. Çoraplarını çıkarmamışsındır yine üşür ayaklarım diye. Melek gibisindir, bebek gibisindir. Uyandırmaya kıyamaz hiçbir varlık şimdi seni. Şu an yanında olup uyanmanı beklemeyi, gözlerini açtığında sana “Günaydın hayatımın en güzel mevsimi.” demek isterdim. Olsun yine de beklemeye değersin. Günaydın can eşim. Seni seviyorum.
 
 
Uykusuz bir gece daha geride kaldı ve karanlık yerini nihayet aydınlığa bıraktı. Bu da demek oluyor ki; benim meleğim birazdan gözlerini aralayacak ve daha kalkmadan hemen telefona sarılacak. Boş bir telefon ekranıyla karşılanmanı istemedim. Günaydın kadınım! Günaydın huzur bahçem! Günaydın sabahlarımın tatlı huzuru!
 
günaydın mesajları
Sabah ışıkları dolmaya başladı odaya, güneş uyanacaksın diye doğumunu geciktiriyor. Günaydın sabah şekeri… Güzel bir gün için gülümse.
 
 
Günaydın sevgilim. Rüyamda seni gördüm ve uyanmak bile istemedim. Çok güzeldi, birlikte aynı evde kalıyorduk. Yatak tek kişilik olmasına rağmen, ikimizi kucaklamıştı. Uzandık; kokun sardı dört bir yanımı. Güzel gözlerine baktı uzun uzun ve elimle yüzünün mis kokan bahçelerini dolaştım. Alnına küçük bir öpücük kondurdum ve gözlerini kapattın. Biraz uyuyuşunu izledim. Ardından güzel yüzün ninni oldu, ben de gözlerimi geceye yumdum. Rüyaymış, uyanınca fark ettim.  
 
 
"Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi?
Çok  güzel geçen bir gecenin sabahında, senin kollarında uyanıyorum.Uyanıyorum ama bakıyorum, hala uyuyorsun.Yavaşça dokunuyorum beni sımsıkı saran kollarına.Yüzünü, boynunu öpüyorum ufak ufak, kıyamıyorum uyanma diye.Geri kapatıyorum gözlerimi içim huzurdan patlicak sanki öyle hoş ki.
Yok diyorum bu gerçek olamaz.O, ben, biz, bu yatak, bu yastık, bu oda ne bilim.Gerçek mi şimdi bu diye düşünyorum.Bakıyorum, gerçek.Biraz daha sarılıyorum sonra.Sanki ne kadar çok sarılırsam o kadar uzun sürer gibi geliyor."
 
günaydın smsleri
"Günaydın Sevgilim,
Benim dünyam zaten aydınlık seni tanıdığım günden beri.
Günaydın Birtanem,
Güneş bile birgün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim."
 
 
"Sana gündoğumunu hediye edemem belki ama, onun en güzel rengini hediye ediyorum.  
Bu sabah da kalbimdeydin, yarın sabah da ol."
 
 
"Günaydın sevgilim, tatlı uykundan uyandın mı? Benden ayrı bu sabah güllere boyandın mı…"
 
 
"Bu sabah erken uyandım hiç uyuyamadım gözüme uyku girmedi 
Yorganlar yastıklar sivrisinekler uyumamı istemedi 
Yinede senle uyanmak herşeye rağmen beni kendime getirdi 
Oysa sen burda değilsin bile 
Seninle olmak sana dokunmak değilki"
 
Devamını Oku
06/10/2015
Yıl Dönümü Mesajları (tanışma günü sözleri) | görsel 1
yıldönümü sözleri, tanışma günü sözleri, yıl dönümü mesajları, tanışma mesajları, tanıştığımız gün sözleri
İnsanlar şarkılar mırıldanıyordu, Sezen radyoda yaz bitmeden gel diyordu, sanki melekler gökyüzünde dans ediyordu. Şeker dağıtan çocuklar vardı. Bana en mavi düşleri getirmiştin ve ellerin hala bir çocuk gibi şeker kokuyordu.
 
 
Seni ilk gördüğümde, bundan daha fazla sevemem demiştim. Affet sevgilim bilmeden yalan söylemişim. Seni her gün her zamankinden daha çok seviyorum. Seni daha çok seveceğim nice yıllara bir tanem.
 
 
Güneşim, sen doğdukça ömrüme ben bir günebakan gibi boynum hep sana dönük duracağım. İyi ki tanıdım seni.
 
 
Belki hep mutlu olmayacağız, bazen gülüp bazen ağlayacağız, ama hep beraber olacağız geride bıraktığımız dünlerde olduğu gibi. Yıl dönümüzüz kutlu olsun.
 
 
Seni her gördüğümde, ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı  heyecanla sana gülümseyeceğim
 
tanışma günü
İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin, iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Gülüşün dünyamın cenneti, sen hep gül, böyle, şimdiki gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
 
 
Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum. Güzelin daha güzeli, mutluluğun daha da mutlandığı günlere. Yıldönümümüz kutlu olsun.
 
 
Sevgim, sevenim, sevdiğim, sevgilim olduğun için, beni böyle sevilmenin olabilirliğine inandırdığın ve yüreğimde böyle büyük bir sevginin kaynağı olduğun için, varlığın için, teşekkürler sevgilim. Önümüzdeki her yılı daha büyük bir sevgiyle karşılamak dileğiyle, nice yıllara şiir yüzlüm.
 
 
Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı, güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum, nice yıllara.
 
 
Güven duymak ve ne olursa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür kelimelere sığmaz. İyi ki tanıdım seni.
 
 
Bana yaratılmış en özel varlık, seni bana beni sana yazan Allah’a şükürler olsun. İyi varsın, iyi ki tanıdım seni.
 
 
Her an yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini göremediğime yanarım. Hep yanımda ol, nice yıllara bir tanem.
 
yıldönümü
Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz ya, umarım torunlarımız olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.
 
 
Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın, nice yıllara.
 
 
Yaşlanıp, her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem, karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla, nice yıllara aşkım.
 
Yıldönümü ile ilgili daha fazla söz için yıldönümü sözleri yazımıza bakabilirsiniz.
Devamını Oku
27/08/2015
Özel Günler - Babalar Günü Mesajları | görsel 1
Babalar özellikle kız çocuklarının kahramınıdır, ilk aşklarıdır. Baba demek sığınabileceğiniz, sizi her ne olursa olsun koruyabilecek bir dağ gibidir. Babalar özeldir ve tek bir güne sığdırılmaması gerekir yine de tüm babaların babalar gününü kutlarız.babalar günü mesajları, babalar günü sözleri, babalar günü yazıları, babalar günü kısa sözleri, yeni 2015
 
Babalar en çok kızlarını sever. Kızlarını koyamazlar yere göğe, kızları da babalarını. Küçük bir kızın kocaman hayal dünyasında tüm kötülüklerin üstesinden gelen yegane güçtür babaları da ondan. Babalarının prensesleridir kız çocukları. Attıkları her kahkaha kıymetli, aldıkları her nefes kutsaldır babaları için.Hayatı tanımaktan babaları sayesinde korkmaz bu küçük prensesler. Onlar sihirli bir ülkenin en tepesinde pembe şatolarından dünyayı seyreder dururlar. Kafasına atılan ilk dikişlerde ‘Anne’ diye ağlamaz kimi kız çocuğu. 'Kurtar beni babacığım’ der. İşte babalar bu yüzden en çok kızlarını sever. Kızlar büyüse de, yuvadan ayrılsa da babası hala kahramandır, kraldır. Kötülük dolu dünyada sığınılacak tek gerçek limandır. Kızlar zamanın neşesinde bir yetişkin olma yolunda ilerlerken, babalar da zamanın çilesinde gümüş renkli saçlarla yetişmeye çalışır prensese. Aradan kaç yıl geçsin, önemli değildir kız için. O'nun babası her zaman kraldır, kahramandır. İşte bu yüzden babalar en çok kızlarını sever.
 
babalar günü
İyi ki varsın diyebildiğim tek adamsın baba.. Evet anne her şeydir sana can verendir , her şeyini anlatabildiğindir ama baba yoksa her şey biraz eksiktir.
 
babalar günü
Baba!
Babam, ağabeyim, kardeşim, arkadaşım! 
Ne zulüm, ne ölüm, ne korku 
başımı eğemez!
Yalnız senin elini öpmek için eğilir başım..
 
babalar günü
İyi baba yoktur. Kötü baba da yoktur. Onlar seçilmez, değiştirilmez. Kader getirir, hayatımıza sokar, birinin adı anne olur; birinin adı baba. Baba; kimine armağan olur, kimine imtihan. Kimi yanındadır şimdi, telefonun ucundadır, kimi Allah’ın yanındadır; ordan izler sizi.. Ve 1 gün değil, onların değeri her gün bilinmeli.. Kimin değeri yanındayken bilinmeli, kimi de dualardan hiç gitmemeli. Babalar günü kutlu olsun.nickcenter.blogcu.com
 
 
Baban atandır, kalbi senin için karşılıksız atandır.
 
devamı gelecek...
Devamını Oku
15/06/2015
Sevgiliye En Güzel Günaydın Sözleri/Mesajları/Yazıları | görsel 1
Günaydınlar olsun herkese yazıyı yayınladığım saat akşamda olsa bu yazıya google'den gelen kişiler sanırım sabah geleceklerdir o yüzden size uzuncaa günaydınlaaar diliyorum. Yazımızda sevgiliye söylenebilecek en güzel günaydın mesajlarını bulabilirsiniz
 
Günaydın o gül yüzlü sevdiğime, Günaydın yeryüzünü aydınlatan yeni güne, Günaydın gün görmek için bekleyene, Günaydın, Nazım Hikmet Ran
 
 
Senden günaydın mesajı almak. Günümü güzelleştiriyor
 
 
Bir günaydınla aydınlansın günün, gülüşlerin çoğalsın, Mutluluk gözlerine takılı dursun .. Bugün yaşamın nefais tadını hissettiğin, umuda hoş geldin diyen dudaklarında tebessüm,
 
 
BANA GÜNAYDIN MESAJI ATMAYAN ADAM UYANMASA DA OLUR.
 
günaydın
Dünyanın bütün sabahlarını yanımıza alıp da gidelim. 
Hesap etmeden, haritaya bakmadan gidelim…
 
 
Günaydın’ sa bile…
İnsan bunu sevdiğinden duymalı.
 
 
Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim
 
 
sakınıp sakla, güneşim ol ısıt beni
yüzünün sıcak kokusu kalsın ellerimde.
 
 
Sonra sen geldin. 
Güldün. 
Sarıldın. 
Gönlümdeki en kurak topraklar, papatya bahçesi oldu. 
Günaydın sevgilim..
 
 
Günaydın sevgilim, insan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama benim seninle ömrüm uzuyor.
 
günaydın
Sen şimdi uyuyorsun ya; kıvrılmış kirpiğinden öperim.
Üşümüş saçlarından öperim.
Nereye koyacağını bilmediğin için alelade geçiştirdiğin ellerinden,avuç içlerinden öperim.
Üzerine giydiğin kıyafetin teninle temas eden tersinden öperim.
Susamış,su bekleyen seslendiğinde duyulmayan dudaklarının kenarından öperim.
Başucunda durup sana bakan eşyanı,gözünü açar açmaz göreceğin dünyanı öperim.
İçini öperim.
Sesini öperim. nickcenter.blogcu.com
Ayak parmağından, aldığın nefesten öperim.
 
 
Günaydın 
yüzündeki tebessüme 
bir sıcak demli çaya 
buram buram kokan simide 
aşka, sevgiye 
günaydın…
 
 
Günaydın ilk düşüncem ilk tebessümüm.Hayatımda var olan şükür’üm.yokluğunun hayaliyle korktuğum.Gün sana güzel gün Bana özel gün bizli aydın olsun,günaydınn
 
 
Gözlerini bugüne öyle bir açki herşey istediğin gibi gitsin birtanem..GÜNAYDIN.
 
 
Sabahları uyandığımda güneşi değilde seni,gözlerini gördüğümde gün aymış olacak benim için.. Günaydın sevdiceğim...
 
günaydın
Güzel gözlerini uykudan açtığında yanında olmak, saçlarını ellerimle taramak ve elini kalbimin üstüne bastırmak isterdim, kalbimin sana sevgiyle nasıl çarptığını hisset diye. Yürümeye kalktığında ayağın takılıp düşecekken seni tutmak ve bu sebeple sımsıkı sarılmak isterdim. Şimdi dua ediyorum, en kısa zamanda sevdiğim yanımda olsun diye.
 
 
Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. 
 
 
Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim…
 
! Eğer bu sözleri beğenmediyseniz sevgiliye uzun sözler sayfamıza göz atabilirsiniz..
 
Tags: erkek sevgiliye günaydın mesajları, sevgiliye günaydın mesajları, sevgiliye günaydın mesajı, sevgiliye günaydın mesajları uzun
Devamını Oku
23/05/2015
1 Mayis Mesajları, Isci Bayrami Tebrikleri | görsel 1

1 mayıs kutlamaları, 1 mayıs işçi bayamı, işçi bayramı kulamaları
Yarın bilindiği üzere 1 Mays İşçi Bayramı, işçilerin çalıştığı, memurların tatil yaptığı bir bayram benim için. Bu adaletli mi taikide hayır, adaletli olan zaten çok az şey yok mu ki burada adalet arıyoruz? Yinede umarım yarın kimsenin canı yanmaz kimseye zarar gelmez, ne işçilerimize ne polisimize ne de devletimize. Herkese mutlu bir 1 mayıs işçi bayramı diliyorum.

”Resmi tatil yalnız burjuvaya.” cümlesinin özeti budur. Kendi bayramında ter dökenlerin uğruna kutlu olsun 1 Mayıs!
 
 
İşçi sınıfının insanlığa karşı hiçbir borcu yoktur. İnsanlık ona borçludur.
 
 
“Proleterlerin, zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri yok. Bir dünya var kazanacakları.” demiş Marx ve Engels. Hayatını “emek"le kazanan herkesin bayramı kutlu olsun.
 
 
Ve 20 yaşına geldikten sonra anladık,
en güzel şiirin eve ekmek götürmek olduğunu..
Emekçinin bayramı emekçi için kutlu olsun.
 
 
Yeryüzünün en onurlu sınıfıdır işçi sınıfı.
Ekmeğini alın teri ile kazanır.
 
 
“Ve elbette ki sevgilim,dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle: işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet” N.Hikmet RAN
 
 
Türkiye işçi sınıfına selâm! 
Selâm yaratana! 
Tohumların tohumuna, serpilip gelişene selâm! 
Bütün yemişler dallarınızdadır. 
Beklenen günler, güzel günlerimiz ellerinizdedir, 
haklı günler, büyük günler, 
gündüzlerinde sömürülmeyen, gecelerinde aç yatılmayan, 
ekmek, gül ve hürriyet günleri.
Türkiye işçi sınıfına selâm! 
Meydanlarda hasretimizi haykıranlara, 
toprağa, kitaba, işe hasretimizi, 
hasretimizi, ayyıldızı esir bayrağımıza.
///
Düşmanı yenecek işçi sınıfımıza selâm! 
Paranın padişahlığını, 
karanlığını yobazın 
ve yabancının roketini yenecek işçi sınıfına selâm!
///
Türkiye işçi sınıfına selâm! 
Selâm yaratana!”
-Nazım HİKMET
 
1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN 
Devamını Oku
30/04/2015
Cuma Mesajları, Cuma Sözleri, Dini Mesajlar | görsel 1

#cumamesajları, #cumasözleri, cuma günü mesajları, cuma günü sözleri, cuma namazı sözleri, anlamlı cuma sözleri, kısa cuma mesajları, resimli cuma mesajları, mübarek cuma mesajları, dini sözler, dini mesajlar
Anladım Allahım…
Ben başımı sana eğince,
Sen’de bu başı kimseye eğdirmiyorsun…
Hayırlı Cumalar…

cuma mesajları
"Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem!"
diyen bir Sevgili nin ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile …
Hayır ve bereket dolu Cuma’lar..
 
Ey iman edenler! Cuma günü (ezanla) namaz için çağrıldığınız zaman, derhal Allah’ın zikrine gidin. Alışverişi (işi gücü) bırakın. Eğer bilirseniz, bu sizin için daha hayırlıdır. (Elbette bunun aksi hayırlı değildir.
 
dini mesajlar
Affettim! dediğin bir kulun da ben olayım Allah’ım.
 
Bir duânın sessizliği düşerken ruhuma, Anlarım ki vakit, aşk vakti; günlerden Cuma…
 
Namazlı insanın meleklerden orduları vardır.
Namazsız insanın ise şeytanlardan dostları.
Ey insan ömür gidiyor. Tercih zamanı…
 
foto
Beni Senin sevginle rızıklandır Allah’ım..
Hayırlı Cumalar…
 
foto
Dişleri çürümesin diye her gün fırçalayan insan;
kabirde bedenin çürümesin diye bir şeyler yapıyor musun?
 
foto
Yâ Rab !
Sana muhtaç olmak en büyük zenginliğimdir..
Senin fakirin eyle beni.
 
dini mesajlar
Sabah ezanlarının fakiri olduktan sonra neyin zengini olabilir ki insan ?
 
dini mesajlar
Ezanları duyduğun halde, Namaz kılmayan bir gönül taşıyorsan Yüreğine Bir selâ oku!
 
foto
Her nefis ölümü tadacaktır.
Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz.
 
dini mesajlar
Öyle bir dua et ki;
Günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın!
Şeytandan Yaradana sığın ki;
Nefsin seni değil sen nefsini yakasın..
 
dini mesajlar
Yüzümde secdelerimin izini bırak ey Rabb’im.
Kalbime En Sevgili’nin aşkını bırak. 
Secdemde dirilt beni.
Secdemde öldür beni. 
Secdemde durult beni. 
Secdemde doğrult beni.
Âmin!
 
dini mesajlar
Namazı küçük görenin, büyük meselesi kalmamıştır.
 
dini mesajlar
Seccadeleri eskiyen insanların yürekleri eskimez, alınları eskimez…
 
Bizi kandırmışlar gençler.
Uyuyunca değil, secde edince geçiyormuş dertler..
 
dini mesajlar
Dünyada kazanmış görünüp de,
Ahirette kaybedenlerden eyleme Allah’ım..
Seccadeleri Eskiyen insanların Yürekleri eskimez, alınları eskimez…
 
dini mesajlar
Ne kadar çok derdimiz olsa da
çok şükür huzur veren bir Rabb’imiz var !
 
dini mesajlar
Rabb’im ! Çektiğim bütün of’larımı Sen şükürden say…
 
Not: Sözlerin ve fotoğrafların kaynağı Gençler Konağı'dır. Onlardan Allah razı olsun. :))
Devamını Oku
12/04/2015
Tebrik Mesajları - Evlenenlere, Terfi Alanlara, Bebeklere | görsel 1
tebrik mesajları, tebrik sözleri, iş hayatı için tebrik mesajları, terfi alanlar için tebrik mesajları, iş değiştirenler için tebrik mesajları, evlnenlere tebrik mesajları, nişanlananlara tebrik mesajları, yweni doğan bebeklere tebrik mesajları, whatsapp, facebook, twitter, tumblr
KÜFÜRLÜ KOMİK TEBRİK MESAJLARI - Evlenenlere terfi alanlara bebeklere tebrik mesajları sayfanıın aşağısındadır.
Hiçbir söz, sade süsü verilmiş ya da öyle olması gerektiği için sade olan bir tebrik sözü kadar kıymetli olmamıştı.
 
 
Başarı hamileliğe benzer, herkes sizi tebrik eder ama kimse ne kadar sikildiğini bilmez.
 
 
Hani olmazda eğer bigün ilişki yaparsam tebrik etmeyenin götünü sikerim.
 
 
Sevmediğim insanlar takdir edilecek bir şey yaptığında bütün egomu bir kenara koyup onları tebrik ederim;
-aferim pisliiik
-Afffferiim naleeeet
-AFFERİİM YAVŞAAAAĞHH
 
 
Tebrik ederim orospu çocuğu bu tam da orospu çocukluğuna yakışır orospu çocuğuyca bi hareketti.
 
tebrik
Ya resmen ne kadar orospu olunur onu kanitlamaya calisiyosunuz vallahi tebrik ediyorum.
 
 
Bana hanginiz beddua ediyorsa tebrik ediyorum hiç ıskalamıyor valla bravo.
 
 
Güven duygumu çok güzel siktiniz tebrik ederim
 
 
Bazı insanlar o kadar güzel giyiniyor ki yanlarına gidip tebrik edesim geliyor.
 
 
Bazı insanlar o kadar güzel giyiniyor ki yanlarına gidip tebrik edesim geliyor.
 
evlilik tebrik
EVLİLİK VE NİŞAN
 
Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!
 
 
Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.
 
 
Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca "zaman"ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar.
 
 
Sana esinIe birIikte huzur ve mutIuIuk doIu bir yaşam diIiyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutIuIukIar diIerim…
 
 
Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurIu bir hayat sürmeniz diIeğimIe… EIIeriniz birbirinden hiç ayrıImasın. MutIuIukIar! 
 
 
Unutmayın ki payIaştıkça çoğaIan tek şey sevgidir, evIiIik gibi bir noktayIa ebediIeştirdiğiniz sevginizin hep çoğaImasını diIerim. MutIu bir yasam diIeğiyIe… 
 
 
Sevginizi öIümsüzIeştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep iIk anki gibi taze kaIması ve mutIu oImanız diIeğimIe…
 
 
Hedefi On ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Hadi bakaIım eIinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun. Düğün davetiyenizi de bekIiyorum. MutIuIuIukIar…
 
iş hayatı tebrik
İŞ HAYATI - TERFİ
 
Hak ettikIerinin şans değiI emekIerinin karşıIığı oIduğunu unutma, yeni iş hayatında başarıIar diIerim.
 
 
Daha nice başarıIarı sevdikIerinIe kutIaman diIeğiyIe. Tebrik ederim.
 
 
Yeni iş/okuI hayatında her geçen gün daha iIeriye gitmeni diIerim. Başarı, şans ve huzur seninIe oIsun.
 
 
Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi doIduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kaImaması diIekIerimizIe, hayat boyu mutIuIukIar diIeriz…
 
 
Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi doIu, mutIu ve heyecan doIu geçsin. Birbirinize hep bağIı kaIın! MutIuIukIar….
 
 
Yeni işinde başarıIı, huzur ve mutIu oImanı diIerim. TebrikIer.
 
 
Yeni işinizin size mutIuIuk getirmesi diIeğiyIe.
 
 
İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır.nickcenter.blogcu.com Yeni görevinizde başarıIar diIeriz.
 
 
Büyük insanIar oImadan büyük işIer başarıIamaz, daha nice başarıIarı birIikte kutIamak diIeğiyIe
 
bebek tebrik
BEBEK
 
Bebeğiniz meleklerle büyüsün. Adı mutluluk, soyadı aydınlık, göbek adı: iyilik, güzellik olsun. Hoş geldin güzel bebek.
 
 
Allah, yüzlerinizden gülücükleri eksik etmesin. Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden merhamet, sevgi ve saygı eksik olmaz inşallah. Kendinize iyi bakın canlarım.
 
 
Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli anne ve babasına hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.
 
 
Dünyaya merhaba de bebek, seni merakla koskocaman bir ordu bekliyor.
 
 
Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz. Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim.
 
 
Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli ana ve babasına da hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.
 
 
Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.
Devamını Oku
27/03/2015
Sevgiliye Yıldönümü Mesajları ve Eşe Yıldönümü Sözleri | görsel 1
evlenme yıldönümü mesajları, tanışma yıldönümü mesajları, çıkma yıldönümü mesajları, sevgiliye yıldönümü mesajları, yıldönümü şiirleri,sevgiliye uzun yıldönümü mesajları, eşe yıldönümü mesajları, yıldönümü sözleri, anlamlı, güzel, 2015, farklı yıldönümü mesajları, facebook yıldönümü mesajları, twitter yıldönümü mesajları
Sevgiliye yıldönümü mesajları yazımızda, sevgiliye ve eşe gönderebileceğiniz en güzel en anlamlı yıldönümü mesajları barınmaktadır.
 

<h2>Yıldönümü Mesajları</h2>

 
Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı, ben seninle yaşlanmak istedim…
Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım…
Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim…
“O varken bana bir şey olmaz!” diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim…
Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım…
Dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, ben sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim…
Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum…
Çayına kaç şeker attığını, kahveyi nasıl sevdiğini bilecek biri olmalıydı, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim…
Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…
Dilimde “İyi ki”lerle, geleceğe dair “Belki”li umutlarla sana geldim…
İyi ki…
 
yıldonumu
Kırk kere söyledim bir daha söylerim 
Savaşta ve barışta, karada ve denizde, 
Düşkünlükte ve esenlikte 
Zamanımız apayrı bize göre 
Yanyana olduk mu elele 
Aç kalsak ağlamayız biliyorum.
 
 
Tüm yıldönümü mesajları  <- için tıklayın!
 
 
Canım tatlıdır aslında benim… Buna rağmen kolumu ısırışlarına, yanaklarımı ve burnumu sıkışlarına, sımsıkı sarılışlarına katlanabiliyorum. Acı hissetmiyorum ve biliyorum; yıllar boyunca buna tabii tutulacağımı bilsem, yine de bunun acısını hissetmemeye devam edeceğim. Zira senin yanın, benim gücümün nirvanaya ulaştığı tek yer… 
En güzel hissettiğim, en mutlu olduğum, en çok güldüğüm, duygularımın tabir-i caizse tavan yaptığı en güzel yerdir; yamacın… İyi ki varsın seni seviyorummm..
 
 
Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen.. 
Zamanına ömrümüz yeter de, yaşamamız gerektiğinde; kıyafetlerini önce yıkayıp, sonra da dağ gibi olsa bile; hiç bıkmadan ütülemek isteyeceğimsin. Her sabah sıkılmadan kahvaltısını hazırlayıp, ekmeğine reçel süreceğim, çayını demleyeceğimsin. Uyuya kaldığı her yerde, üzerine örtüsünü örteceğimsin. Rabb’im nasip eylesin. Amin…
 
yıldonumu
Bu adam; benim yaşamam gereken her şeyi yaşayabileceğim tek şehir, sığınabileceğim tek liman, ısınabileceğim tek güneş, ıslanabileceğim tek yağmur, serinleyebileceğim rüzgar, mutlu oluşlarımın adıdır bundan sonra.
 
 
Evet, sen sen. İyi ki varsın. Benimle olduğun için değil. Sadece olduğun için. Seni tanımış olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak, aksi iddia edilmeyecek şekilde “dünya yaşanılacak bir yer demek için”. Bir gün benden gitsen bile, bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni, umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsın.
 
 
Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın…
 
yıldonumu
Ah be kadın
Ne yaptın sen bana.
Ne güzel yaptın, ne güzel ettin.
Ben şimdi sendeyim bütün benliğimle.
Bu böyle anlatılabilecek üç yüz, beş yüz satırla, bilmem kaç sayfayla falan açıklayabileceğim bir şey olmasa da hissedildiğinde anlaşılabilen bir şey işte.
Biliyorsun.
Sen benim gökkuşağımsın, bütün renklerimsin şimdi. 
Sen yokken hep yağmur yağardı içimdeki şehirlerime, 
Hep griydi gökyüzü buralarda be kadın.
Sonra sen geldin.
Güldün, güneş açtı.
Gülüşün gökkuşakları saldı dört bir yanına şehirlerimin.
Şimdi rengarenk kasabalarım. 
Kan kırmızı elmalarım, yemyeşil dallarım yapraklarım.
Bak papatyalar var dağlarımın yamaçlarında.
Sonbahar geçti, ilki geldi baharların içime.
---------------------------------------------------------------
Ah be kadın ne yaptın sen bana böyle.
Ne güzel yaptın, ne güzel ettin.
Beni senin ettin,
Seni ben, beni sen ettin.
Birer fincan çayla ayrı ayrı diyarlarda ısınan eller, karşılıklı iki bardak bir masada dururken birbirine tutunarak ısınıyor şimdi.
Çay da tavşan kanı hani.
-Çaysız olmaz tabi-
Bulutlu havalardan eser yok,
Güneş sana bana gülüyor şimdi.
Bunun tarifi yok kadın,
------------------------------------------------------------
Ah be hatunum.
Ne iyi ettin de geldin.
”Hoş geldin kadınım, hoş geldin.”
 
 
Sen okadar farklı geldin ki sadece geceyi gören birinin uyandığında güneşi görmesi gibi , bilemediği bir şarkının sözlerin de dalıp gitmek kendini başka yerlerde bulmak gibi, senden öncem yok benim sensiz bir sonram da olmayacak. Düşünüyorum da üzülüyorum geçen geçmişime , yaşadığım kalabalık yalnız hayatıma ve diyorum ki sen yokken yalnızmışım ben , ve artık benim bir dostum var beni hiçbir zaman satmıcak benim bir ailem var sarıp sarmalayan benim bir sevgilim var kalbimin böyle atmasını sağlayan benim artık bir ömrüm var , yaşamaya değer bir ömür seninle kocaman bir ömür. nickcenter.blogcu.com Geçmişimiz artık yok geleceğimiz ise okadar güzel ki hayal edemiyorum çünkü okadar güzel şeyler görüp duymadım süpriz gibi yaşıcaz biz bunu her an bir heycan her an bir mutluluk bundan eminim . Çünkü sen benim aynadaki halimsin bende senin aynadan baktığın adam… Seni seviyorum
 
-çıkma,tanışma,sözlenme,nişanlanma,nikah
 
Yıldönümü mesajları yazmızı burada noktalandırıyoruz. Sevgiyle kalın.
Devamını Oku
22/03/2015
Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları | görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajları konumuzda sevgiliye günü mesajlarını bulabilir, bir mektup içinde ona verebilir veya ilk kutlayan olmak için sms ile doğum günü kutlayabilirsiniz. 
sevgilye uzun doğum günü mesajları, doğum günü sözleri, doğum günü sözleri aşkıma, en yeni doğum günü sözleri, hiç bi yerde olmayan doğum günü sözleri, doğum günü mesajları kardeşe, kısa doğum günü sözleri, doğum günü mesajları arkadaşa, anlamlı doğum günü mesajları
 
<h2>Sevgiliye Doğum Günü Mesajları </h2>
 
Her yerdesin..
Okuduğum şiirde, yazdığım yazıda, dinlediğim her şarkıda..
Sanki hepsi senin için, sanki hepsi seni anlatıyor..
Her yerdesin, en çok da içimde..
Ahh gönlünü sevdiğim..
Canımın tatlı acısı..
Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun.
Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…
Doğum günün kutlu olsun canımın şiiri.. İyi ki içimin en derinlerindesin. İyi ki kalbimdesin..
 
 
Bilerek dogum gununu kutlamicam…baska bi gun de dogabilirdin benim icin fark etmezdi sadece her gun; dogdugun icin mutlu olurum, yanimda oldugun icin mutlu olurum,sevgilim olduğun için sevgili oldugumuz icin mutlu olurum.. bugun dogdugun icin sana ayri bi sevgi gostermicem gosteremem de zaten cunku bundan daha fazla sevilemezsin
 
doğum günü
 
 
Sen ki benim sevgilim. Sevdiğim. Sevgi verenim. Sevgimden bir dilim yiyenim. Kendimi işgal altında kalmış bir memleket gibi hissettiğim, hiçbir şeyden tat almadığım, her şeye olan inancımı ve umudumu yitirdiğim, insanlardan köşe bucak kaçıp, kabuğuma saklanmak için çırpındığım ve tüm pencerelerimi kapatmak üzere olduğum bir zamanda karşıma çıkıp, hayatıma anlam kattın. Kıpkısa bir zamanda hayatımın anlamı oldun. İyiki doğdun, iyiki benim oldun seni seviyoruum.
 
 
Teşekkür etsem, çok yavan be. Bir insan diğerine, ömrünü güzelleştirdiği için yavan bir teşekkür edip kaçabilir mi böyle? Sen nereden geldin sevgilim? Nereden içim dışım oldun böyle..
Seninle büyümek, ne güzeldi sevgilim. Doğrularımda yüzüme senin kadar içten gülüp, hatalarımda kollarını boynuma senin kadar sıkı dolayanı olmadı hiç. Ne zaman arkama dönüp baksam, hep orada bir yerlerde bana gülümseyen yüzünle karşılaşıyorum. Bana verdiğin ömrün için teşekkür etsem, çok mu basit olur sevgilim?
Bu gece, hayatıma tekrar iyi ki doğdun. 
 
 
 
Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…
 
 
Senin doğman ne güzel iyiliktir 
 
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Sen iyi ki doğdun
Ben iyi ki yaşıyorum
Ne güzel şey
Seni hala seviyorum
 
 
Bir kaç mumu üflemek yeterlidir
Düşmeleri unutup yeni düşler kurmak için.
Ve biraz da bu yüzdendir
Doğduğuna pişman insanlar
Doğum günlerini kutlarlar.
 
 
Bugün, dün belki de bir iki haftadır düşünüyorum fakat hicbir sey aklima gelmiyor. Ne yapsam ne etsem doğum gününde diye… Bu denli öküz olmam benim sorunum cidden ya. Fakat demek istediklerim şunlar ki seneler önce hayatıma öyle ya da böyle girdiğin ve yıllarca uzaktan yahut yakından içinde bulunduğun için teşekkür ederim. Doğdugun için teşekkür ederim. Varlığın için, bunca vakit bana yaşattığın güzel arkadaşlık için teşekkür ederim. O güzel hayatının güzel yada kötü anlarini da benimle yaşadığın için teşekkür ederim. İyi ki varsin.
 
 
Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızı burada noktalıyoruz, sizde bizlerle güzel sözleri yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
Devamını Oku
20/03/2015
Yılbaşı (Yeni Yıl) Mesajları Sözleri 2015 | görsel 1
yılbaşı sözleri, mesajları, yeni yıl mesajları, sözleri, kısa, uzun, 2015, sevgiliye yeni yıl mesajları, komik, mutlu yıllar, kutlama
10 dan geriye doğru saydığında yeni yıla girersin. ‘ondan’ geriye doğru saydığında eski yıla..
 
Bir #yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir #yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler…
 
yılbaşı sözleri
“Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için çareler arayın." der Hz. Mevlâna. 
Sahtelikten uzak, kalbinize müsaade edip huzur dolacağınız, sağlıklı, u’mutlu, aşklı, helal kazançlı, yeniliklerle dolu, hayallerinizin gerçekleştiği yeni bir yıl diliyorum.. Sevgiler..
 
"Sen bana yeni yılsın her dakika, Her dakika bir yaşıma daha giriyorum."
 
Yılbaşında mekan mekan gezmeyi düşünüyorum arkadaşlar. Yılın ilk günü önemli tabii. Yani ne bileyim belki bir salonu turlarım ordan oturma odasına akarım felan. Akıcam yani yılbaşında her türlü.
 
yeni yıl sözleri
Yeni bir yıla girince, tarih atarken eski yıla gider eller.
Benimseyemez hemen yeni yılı.
Oysa yeni yıl; yeni umutların, mutlulukların, aşkların yılı olacaktı.
Eskiyi unutamamak niyeydi böyle?
Eski yılın iyi ya da kötü ne kadar izi kalmışsa sende,
Gitmez öyle hafızandan, tarih yazan ellerinden.
Sonra, sonra işte eski yılın tekrarı başlar yine.
İnsan kendi içinde dejavuyu yaşar.
Ama şimdi gerçekten içten gelen bir dileğin,
Olayların seyrini değiştireceğini bilsem;
Bu yıl çok ama çok huzurlu geçsin derim…
 
Bana kimse yeni yıl mesajı atmaz zaten ben yeni yıla değil yeni yıl bana girecek.
 
yılbaşı mesajları
İnsanların mutlu olmak için o kadar az nedenleri varki Yeni Yıla girip eski yılı geride bırakmak sanki ömürlerini 20 yıl uzatıyormuş gibi sevinebiliyorlar oysa yarın sadece en fazla ajandaları değişecek.
 
Diğer insanlar: -Değişiklik olsun bu sene yeni yıla Uludağ'da girelim. Ben: -Değişiklik olsun bu sene yeni yıla mutfakta gireyim.
 
Mutlu yıllar kendim.Tüm yıl boyunca hep benimleydin,hiç yalnız bırakmadın.Seni seviyorum.
 
komik yılbaşı
Dünya güneş etrafındaki bir tam turunu tamamlamış ne kadar ilginç.
 
31 aralık gecesi 12'den 5 dk önce pizza siparişi verip, geldikten sonra da 'ben bunu 1 sene önce istemiştim' diycem
 
“Yılbaşının da sence hiçbir hususiyeti yok mudur?” diye sordum.
“Hayır” dedi, “senenin diğer günlerinden ne farkı var sanki?  Tabiat onu herhangi bir şekilde ayırmış mı? Ömrümüzden bir sene geçtiğini göstermesi bile o kadar mühim değil; çünkü ömrümüzü senelere ayırmak da insanların uydurması… İnsan ömrü doğumdan ölüme uzanan tek bir yoldan ibarettir ve bunun üzerinde yapılan her türlü taksimat sunidir…”
 
ALINTI SÖZLER
2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2015 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...
 
 
 
2014’a ELVEDA, 2015’e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl...
 
 
 
2015 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2014 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
 
 
 
Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!
 
 
 
2015 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
 
 
 
2015 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
 
 
 
Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!
 
 
 
Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
 
Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!
 
Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2015 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..
 
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!
 
Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2015 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...
 
Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2015 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
 
Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dileğiyle...
 
 
Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle...
 
 
Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!
 
 
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2015 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
 
 
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
 
 
Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..
 
 
Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
 
 
Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..
 
 
Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2014’da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz... Nice Yıllara...
 
 
Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...
 
 
Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni
 
 
YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU YILLAR!!
 
 
Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar...
 
 
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
 
 
Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2015 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! 
Devamını Oku
09/12/2014

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat