Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları,Sözleri,Yazıları |  görsel 1
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımzıda sevgiliye iyi geceler sözleri, iyi geceler mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde bizimle iyi geceler sözlerini yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
 
 
Sol yanıma en çok yakışan kelebeğim, yeni bir güne seninle uyanmak benim en büyük avuntum. Seni seviyorum, iyi geceler.
 
 
Geceler çöker üstüme yine, karanlıkta kaybolurum da bulamam yönümü. Benim yolum sensin sevgili, bir tek seni unutmam bulurum. İyi geceler.
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
Zehir zindan şimdi buralar. Güneş sırtını döndü bize, bütün aydınlığı kendisiyle birlikte götürdü. Bize düşen yeni günü en güzel umutlarla karşılamak… İyi geceler sevgilim.
 
 
Canımın içine kattığım sevgilim; güneş kadar parlak yüzüne düşünce gecenin karası, güneşi arar gözlerim. Parlayan gözlerine ancak güneş eşlik eder. İyi geceler.
 
 
Gözlerinin parıltısı işliyor geceme yine. Sigaram ağırdan ağırdan tütüyor, ruhum uyuyan bedeninin yanına göç etmek istiyor. Her gece bu duygu sarılıyor boynuma, güneş doğana dek beni terk etmiyor. İyi geceler sevgilim.
 
 
Karanlığın zifirindeyim yine bu gece, ayın şavkı odama vurdu. Gölgem ise hemen pencerede duruyor, yolunu gözlüyor sabahın. Her sabah sana uyanmanın tadını sen hiç bilemeyeceksin sevgili. Sana geceler tatlı, bana sabahlar. Sana iyi geceler, bana günaydınlar.
 
 
Nefes aldığım her gün biraz daha yaklaşıyor ölüm, gelip çalacak kapımı elbet bir gün ve ben dur diyemeyeceğim. Öleceğim bir gün sevgili, toprak olacağım. Hayatına iyi geceler diyen biri olmadan devam etmeyi öğrenebilecek misin? Yoksa çok geç olmadan bana evet diyecek misin? İyi geçmiyor geceler, sen yanımda uyumayınca.
 
 
Ağarsa gün, kaybolsa bu siyah gökyüzü… Ben sana iyi geceler demeyi unutsam da her sabah yanımda günaydınlarla karşılasam… Nasıl olurdu?
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
İyi gecelerin olsun sevgilim, bana bitmeyen geceler sana gün olsun. Benim sevmediğim siyah sana dokunamadan son bulsun.
 
 
İyi geçer geceler sen olunca, iyi geçsin geceler güne bulaşınca. Karanlık yüzündeki mutluluğu gölgelemesin hiç, gün ayacak da bana koşacaksın daha…
 
 
Ah güzel gönlüne taptığım kadın. Her gece ayrılık vakti bizim için. Bedenlerimiz yine sabahı bekliyor, ruhlarımız birbirimizin başında sabahlıyor. İyi geceler benim batmayan güneşim, iyi geceler.
 
 
Sensiz bir gece daha… Oluk oluk siyaha boyanıyor gökyüzü. Odamda sadece yanan bir mum ışığı, bir de gözlerinden parıltı çalmış ay ışığı. İyi geceler gönlümün sultanı.
 
 
Ah bir bilsen geceler bana haram. Bir görsen nasıl büyük yaram… Geceler bitmek bilmeyen zindan karam. İyi geceler sevgilim, bu gece de uyku bana haram.
 
 
Seni görmemek geceler boyu, nasıl uyuduğunu hiç bilmemek… Bir gün beraber uyumanın umuduyla avunuyorum geceleri. Geceler geçer mi bilmem, iyi geceler benim aşk devrem.
 
Sevgiliye iyi geceler sözleri yazımızın sonuna geldik daha fazla sevgiliye iyi geceler mesajları <- için tıklayın.
Devamını Oku
12/04/2016
Sevgiliye İyi Geceler Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye iyi geceler sözleri yazımızda en güzel iyi geceler mesajlarını sevgiliye gönderebilir onu mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye iyi geceler mesajları aşağıdadır.
 
Diğer Sözler İçin Tıklayın -> Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
 
Gecenin en aydınlık yüzü, benim ayım, benim parlayan yıldızım. İyi geceler hayatım, seni seviyorum.
 
 
Benim gecemsin sen, benim karanlığım… Karanlıklarda bulduğum ayım, yukarı bakıp hep gülümsediğim huzur bulduğum yıldızım… Sabaha senin varlığınla ermenin onurunu taşıyorum her gün. Şükürler ediyorum ki bu gün de seninle son buldu ve yarın yine senin varlığınla son bulacak. İyi geceler sevgilim, seni seviyorum.
 
 
Gece çöktü yine üstümüze, herkes uykuya çekildi. Ben ise soğuk odamda sana hasret günün doğmasını bekliyorum. Yeni doğacak güne seninle kavuşmak arzusu var içimde. Senli günlere her gün yeniden ve yorulmadan başlamak, bunu çok seviyorum. Her gece bana bu güzel his ortaklık ediyor, bir de sigaramın sönmeyen dumanı. İyi geceler sevgilim.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Aydınlık bir sabaha uyanacağız sen ve ben. Bütün dünya bizimle birlikte şahitlik edecek bu güzel güne ve herkes bilecek benim sana, senin ise bana uyandığına. Bir tek senin için uyanıyorum sevgili, yoksa bu dünyada yaşamak zehir bana. İyi geceler zehrimin panzehiri.
 
 
Her gün aynı döngü ve ben bu döngüden hiç sıkılmıyorum. İçinde sen olan bir şeyden sıkılır mı hiç insan? Asla, her geceyi hasretle bitiriyorum. O güzel yüzün aydınlığa kavuşsun diye dualar yükseliyor avuçlarımdan. Hiç bıkmadan sabah saatlerini bekliyorum sevgilim, iyi geceler.
 
 
Kavuşsun gece güne, kuşlar gökyüzüne, simitçi sıcak simidine, çay şekerine ve ben sana. Bitsin bu gece de her gece gibi. Uzun olmasın geceler, 21 Aralık hiç yaşanmasın mesela. Aksine her geçen gün kısalsın geceler, kısalsın ki içimdeki sana kavuşma arzusuna ereyim bir an önce. Ya da gel başka dünyalara taşınalım, hiç gecenin olmadığı diyarlara taşınalım. Ah geceler, özlemime sağır geceler, geçmeyen geceler. Hem sana, hem gecelere iyi geceler.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Kara geceler, her şeyi örten içinde kaybeden lakin beni ve sevgimi bir türlü kaybedemeyen zindan karası geceler. Bu gecelerde korkuyorum sensizlikten. Sanki her gece çöktüğünde, hiç kalkmayacak bu karanlık üstümden gibi hissediyorum. Gül yüzüne bakamamaktan, aydınlığa kavuşamamaktan korkuyorum sevgilim. Sana iyi de bana iyi mi geceler?
 
 
Gel aydınlansın bu gece gökyüzü, sabah oldu sanayım. Gel, sevgilim her geceyi sabaha boyayalım. Sen varken neylesin gece yanımızda? Sen bir gül, odam aydınlansın. Bitsin bu geceler, sana da iyi geçsin bana da. Her gün sana ve sadece sabahlara uyuyalım. Karanlık saklayamasın bizi, seni seviyorum meleğim. İyi geceler.  
Devamını Oku
04/03/2016
İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri 2016 |  görsel 1
Sevgiliye, eşe, dosta, anneye-babaya, ablaya-abiye sevdiğiniz herkese iyi geceler mesajları atabileceğiniz sözler burada sizde iyi geceler mesajlarını sevdiklerinize atarak onları mutlu edin.
 
 
Yine battı güneş yüreğimin sancısı başladı. Yanımda yoksun yakınımda yoksun. Oysaki koysam kocaman avucuna yüzümü gözlerinin ucunda olabilsem. Senin tarafından izlenmenin hissi var ya hani, gözlerim kapalı ama yüreğime değen bakışların var ya ayaklarıma değen parmakların. Hani uyanmayayım diye nefes bile almadan yanıma kıvrılışın. Yokluğun var ya sevgilim işte o yokluğun uyutmuyor beni. Gecem sensiz soğuk ve ıssız… Bugün de sensiz kapatıyorum gözlerimi canımın içi, yine hasret yine sensizlik. İyi geceler kokusuna susadığım. İyi geceler yüreğimde yaşattığım.
 
 
Kim bilir hangi yıldız bakıyor pencerene. Belki de senin teninden geçti perdemi kımıldatan rüzgâr, belki bahçemden gelmedi o gül kokusu taktı kokunu rüzgâr koluna acıdı benim bu karanlık halime, geceme ışık olmaya getirdi seni bana.  Işığınla gel gir yanıma. Gece ikimize de iyi olsun ikimize de hoş. İyisi mi sana da bana da iyi geceler.
 
 
iyi geceler mesajları
 
Yine gece oldu, gündüze koşturmakta saatler ay dolandı geceye, yıldızlar düşüyor pencereme. Bir yanık türkü dilimde mırıl mırıl. Hey gidinin dünyası bir uçta sen… Bir uçta ben... Adalet midir yine gece… Yine uzaklar yakın olmadı… Bugün de uzaklara iyi geceler
 
 
Kirpiklerini eğiyorsun ya sigaranı içerken, ince belli bardakta çayın sigarana yarenlik ederken içim gidiyor. Bütün dünyayı çekip içine sanki kendinden geçer gibi dolacak gönlün de ben sığmayacağım diye ödüm kopuyor. Yine gece sevdiğim yine aklıma düştün uykuları haram ettin. Dedim ki sevdama koşsun kelimeler belki hasretim değmese de kelimelerim değer o güzel gözlerine… İyi geceler
 
 
Susuyorum yine gecenin olmuş biri… Saatleri tutuyorum. Her saatin bir hatırlatışı var sana dair… Her saniye bedenim büzüşüyor sensizlikten, yokluğunun soğuğundan. Dumanı üstünde hala hasretinin… Buram buram hala yokluğun, çok geçmeden daha özlemin dünyaları aştı. İyi geceler hasreti dağları aşan sevdam…
 
 
iyi geceler sözleri
 
Ömrümü ilikledim ömrüne. Gecem de sen gündüzüm de. Buz tutmuş yatağım sensizliği haykırırken benim sobam da sensin gönül eşimde, hep düşlerimde… İyi geceler gecem… İyi geceler sevdiğim…
 
 
Gece çöktü yine yolların dizlerine… Hem asil hem de mütevazı… Hem ürkütücü rengi hem de yalnızlığın arkadaşı… Gece yine doldu gözlerime gözlerimse gidenlerin bıraktığı izlere… İYİ GECELER
Devamını Oku
30/10/2015

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat