Aşk Sözleri - Güzel Sözler
İsyankar Serseri Sözler, İsyankar Mesajlar |  görsel 1
İsyankar Serseri Sözler, İsyankar Mesajlar ile iligili düşüncelieriniz yorum yaparak bizlere bildirebilirisniz. Serseri sözler. İsyankar mesajlar.

 
İsyanım var beni sensiz bıraktığın kalbine. Sapladın hançeri ve öylece çekip gittin, düşünmedin hiç beni. Ben seni ve senli günlerimi düşünürken sapladığın hançeri tutup çeviriyorum. Kalbim deşilsin ki, sıra ruhuma gelsin.
 
 
Sanma bu yanına kalacak; elbet ay batacak güneş doğacak. Karanlıkta can verdiğin aşka, aydınlıkta son vereceğim.
 
 
Arkamızdan serseri diyorlarmış; ama her gece alemlere akıyorlarmış. Biz ekmek parasına mendil satarken, onlar pavyonda fink atıyorlarmış.
 
serseri sözler
 
Kalbinde yer yoksa güzelim, fark etmez ben ayakta da giderim diyen arkadaşa sesleniyorum, aman arkadaş sakın girme o topa. O kalp değil artık, bataklık. Ayak basan basana, baştan aşağı batan batana…
 
 
İçimi yaktığın kadar yakmaz güneş bedeni…
 
 
Duam değil bedduamsın artık. Sanma gözlerimden hep yaş akacak, gün gelecek bu yaşlar intikam çırası olacak. İşte o zaman kork benden. Şimdi istediğin gibi alay et, gez gözümün önünde. Ama bil ki yaşlarım bitecek, intikam soğuk yenecek.
 
 
Zorla topladığım şerefini benden sonra beş paralık etmişsin. Bozdurup harcıyorlarmış, bana da pezevenk diyorlarmış. Ah be kader, isyan etme diyorsun. Böyle kadere dua mı edilir.
 
 
Sokaklarda var benim şanım. Senin de varmış duydum. Almış başını yürümüş yalan aşkların, yalan sevdaların.
 
 
Kimi bastıysam bağrıma, bir solukta kestiler beni. Kimi sevip gönlüme aldımsa, bir hançer takıp yaraladılar beni. Kime dost deyip arkamı döndüysem, sırtımdan bıçakladılar beni.
 
 
Hep sustum, içime gömdüm sevdamı. İlk bağırışımda yere serdiler beni. Ses etme sus dediler. Sustum olmadı, konuştum olmadı, bağırdım olmadı. Daha ne yapayım ulan, canımı mı istiyor bu yar benden?
 
 
İyilik yap iyi insan ol dediler, iyi insan olayım derken bir s*kmedikleri kaldı. Ses etmedim sustum hep, bir satmadıkları kaldı.
 
isyankar sözler ve mesajlar
 
İsyan etme demek kolay, seni hiç can evinden vuran olmadı. Sırtımı aç bak, bıçak izlerinden senin açacağın yaraya yer kalmadı.
 
 
Kendi halimde gülüp eğleniyordum, sen ne diye çıkardın ki beni inimden. Kurt yatağı dışarıda değil, içeridedir güzelim. Önüme kemik attın, yüreğime zehir saldın.
 
 
Uyuyamıyorsam senin yüzünden değil, ekmek almaya param yok ondan yatamam geceleri.
 
 
Herkese şekil yapmışız, bensiz yapamaz diye. İzle de gör bakalım; sensiz vezir olacağım sen de aleme rezil olacaksın. 
Devamını Oku
23/12/2015

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat