Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Günaydın Mesajları |  görsel 1
Günaydın mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajları, günaysın yazıları, günaydın smsleri, sevgiliye günaydın mesajları, günaydın mesajı yani kısacası sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı bulabilirsiniz.
 
<h2>Günaydın Mesajları</h2>
 
İlk ışıklarıyla uyandım günün ve aklıma direk sen düştün. Bu durum artık hergün daha da fazlalaşır oldu. Artık uyandığım günler değil, seninle başlayan günlerim birikiyor ceplerimde. Sen doluyor içim, sen iniyorsun nefesimle birlikte içime. Günaydın sevgilim, güzel bir gün olsun bugün senin için.
 
 
Aydınlığa hasret kalmadım uzun zamandır çünkü benim için en aydınlık olan sensin. Gün ışığıyla yarışıyor sanki parıltın. Sen bugün bir gecede kaybolsan, ilk sana rastlayan gün doğdu sanar. Seninle başlayan sabahların güzelliğine bugün bir kez daha şahit oldum. Yarın sabah yine sana uyanmam dileğiyle, günaydın.
 
 
Gözlerini açar açmaz mı düşünür bir insan bir başka insanı. Benim için artık normal seyirde değil bu durum, gecemde sen gündüzümde sen. Sen benim düşünmeyi en iyi başardığımsın. Seni çok seviyorum sevgilim, günaydın.
 
 
İçinde hissetmek birini; dokunmadan dokunduğunu düşünmek, koklamadan kokusunu hissetmek, öpmeden sıcacık dudaklarında ısınmak mümkün mü? Bir insan şu an eyleme dökmediği bir şeyi nasıl olur da hisseder bi denli. Ben seni senden uzaktayken de hissedebiliyorum sevgili. İçinin sıcaklığı, kalbinin serinliği, yüzünün güzelliği ve ellerinin tenimdeki izleri sabah kadar taze. Günaydın hislerime üfleyen sevgilim.
 
 
Dokunduğun her yerimde ayrı depremler başladı. Seninleyken dünya fazla tehlikeli fakat oldukça adaletliydi. Kopamadım ellerinden, bırakamadım bana bakan gözlerini seyretmeyi. Bugün dahil bütün günler için günaydın sevgili. Sensiz bir sabahım bile olmasın.
 
 
Ben kokunla başladım uyanmaya, sonra kollarımla sardım seni. Çiçeklerden taç yaptım, koydum başına bu gece rüyamda, hissettin mi? Seni seninle sevmek ve güne seninle başlayabilmek benim için dünya nimeti. Günaydın sevgili, seninle başlayan bir gün daha birikti.
 
 
Her sabah ilk işim telefonu elime alıp resmine bakmaktı. Sonra dedim ki neden bakıyorum da söylemiyorum ona hislerimi. Bil sevgili; seninle başlıyor benim sabahlarım, seninle devam ediyor uyku sersemliğim. Gözlerimi kapatıp yanımda olduğunu hayal ediyorum, sarılarak uyuduğumuzu ve sarılarak uyandığımızı. Seninle başladığım her günü not ediyorum zihnimin bir köşesine, bir gün sorarsan anlatayım diye. Günaydın güzel kadın, senin için iyi bir gün diliyorum.  
 
Günaydın mesajları ile sevgilinizi mutlu edebileceğiniz yazımızın sonuna geldik.
Devamını Oku
28/10/2016
Günaydın Mesajları |  görsel 1
Günaydın mesajları günaydın sözleri yazımızıda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajları ve sözlerini bulabilir bu sözlerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Günaydın Mesajları

Yeni günle bana gelenim, güneşle birlikte sızımı dindirenim, benim güzeller güzeli biricik sevgilim. Günün seninle başlaması ne demek bilemezsin. Gülen yüzün, aşkla dolu bakışların, sıcacık ellerin için çok daha sıkı tutunacağım hayata yine bugün. Günaydın can içim.
 
 
Karanlığı kovaladık, saatler sürse de çekti gitti en sonunda. Şimdi sıra aydınlığa kavuşmada, şimdi günü doğurtmada, aşka doymada… Günaydın kadınım, seninle başlanan her gün özel ve güzel. Bütün günlerimin başköşesinde sen otur ve oturduğun yerden hiç kalkma.
 
 
Gün ışığının doğayı ısıttığı gibi ısıtıyor içimi uykudaki masumluğun ve ben geceleri hiç uyumadan sabah olana dek yalnız seni izliyorum. Derin nefes alışlarını, bazen korkup sıçrayışlarını, sayıklamalarını, dağınık saçlarını, üzerime bacak atışlarını ve biliyor musun her seferinde daha çok ısınıyor kalbim. Masumluğun, güzelliğin güne başlama sebebim oluyor. Günaydın kadınım, bana aydın ben de sana ayacağım.
 
 
Bir kadına günaydın demek kolay değildir öyle. Herkese günaydın dediğin gibi günaydın diyemezsin kalbinde yaşayan kadına. O kadına günaydın demek; iyi ki hayatımdasın, iyi ki varlığınla besliyorsun kalbimi, iyi ki her sabah sana uyanıyorum ve her gece yeniden sana uyanmak için uyuyorum demektir. Öyle her kadına da denilmez günaydın diye. Günün aydığına değecek kadına denir günaydın bir tek.
 
 
Saat sabaha beş var. Gün yavaş yavaş gösteriyor kendini ve yüzüne düşen ilk ışıklar kalbimin üzerinde serin yeller estiriyor. Doğa ısındıkça ben de senin masumluğunla birlikte ısınıyorum. Uykulu gözlerim seninle başlıyor her sabah güne ve yoruldukça senin yanında kapanmayı bekliyor. Günaydın günümü aydıran kadınım.
 
günaydın mesajları
 
Bir kadın uyurken sabahı etmek ne demek bilen var mı ki? O güzelliği, o masumluğu, o her karesinin etrafa saçtığı muhteşemliği benim kadar derin yaşayabilen biri oldu mu? Ah sevgili; seninle başlıyor günlerim, seninle son bulsun. Seninle uyanayım güne, seninle ay doğsun. Günaydın kadınım diyeyim sen uyan ben aşka gömüleyim.
 
 
Dağınık saçların var bu sabah yatağımda. Sıcaklığın yastığıma yorganıma bulaşmış. Kokun da sinmiş göğsümün üstüne. Daha ne istenir ki hayattan. Ben her sabah seninle olmaktan memnun, ben her güne seninle başlamaktan mesut. Ben aşka, aşk sana, gün bana, ben yanımda dağılan saçlarına müptela.
 
 
Dün gece yatağıma girdiğinden bu yana hiç düşmedi göz kapaklarım gözlerimin üstüne, kırpmadım bile. Seni izledim günün ilk ışıklarına kadar. Öyle masum, öyle derin, öyle sonsuzsun ki görmeliydin kendini uyurken. Hemen resmettim bu güzelliği koydum yatağımın sağ başköşesine. Her sabah uyandığımda ilk seni görüyorum sağ yanımda. Günaydın! diyorum, günaydın günün güneşi.
 
 
Bir tek sen ol başka ne istenir ki hayatta. Her gece gözlerimi kapattığımda ve sabahlara her kavuştuğumda aklımdan, zihnimden, kalbimde süzülen bir aşk ateşi yanıyor sol yanımda. Günaydın kadınım, günüm aydı. Seninle başladı günlerin ışığı, seninle deliniyor gecenin zifiri karanlığı. Geceme de gündüzüme de iyi ki aydın kadınım.
 
 
Hayatımda yaşadığım en güzel sabaha… Bugün her sabahkinden daha erken açtım gözlerimi. Yatağım ilk defa boş değildi, yanımda saçları yastığıma dökülmüş bir melek uzanıyordu. Elleri pamuk olan, gönlü yufka, yüzü masumca… Kokusu burnuma öyle bir girdi ki bu sabah, ilk defa fısıldadım bir kadının kulağına… “Günaydın melek kadın.”
 
 
Güneşi gökyüzünden alıp odama taşıyan bir kadın var ve benimle birlikte uyuyor şu an. Isısını yayalı çok oldu fakat deniz mavisi gözlerini açınca başlayacak odama ışıkların süzülmesi. Bugün ilk defa mutlu uyandım ve ben ilk defa bir kadını uyurken izledim. Öyle masum, öyle sevecen ki… Günaydın kadınım, gün bugün sana ve bana aysın.
 
günaydın sözleri
 
Bazen değişmeyen alışkanlıklar olur. Kısır döngü gibidir bu alışkanlıklar her başlayan günle birlikte saati saatine aynı şekilde devam eden ve hiç değişmeyen. Bıkmadan, sıkılmadan, yorulmadan devam ettirilen güzel alışkanlıklar vardır. Belki de bunların en güzeli her sabah ilk seni düşünüp sana günaydın diyebilmek. Günaydın sevgilim, günaydın hiç bıkmadığım alışkanlığım.
 
 
Her gece yatağa girince dua ederim. Dualarımın en başında sen olursun, senden önce uyanmayı dilerim. Senden önce uyanayım ki ilk ben sana günaydın diyebileyim. Seni uyurken izleyebileyim, o masum haline doya doya şahit olayım. Senden önce uyanayım ki her sabah kapalı göz kapaklarından seni öpebileyim, seni uyurken de sevebileyim.
 
 
Her karanlığın ardından gün doğar derler. Her karanlık mutlaka aydınlığa kavuşur, dağılır siyahlar. Sen hayatıma girdiğinde anladım ki ben karanlığım, sen ise aydınlık. Benim sonum senmişsin, benim sonum aydınlık. Ben gecelerin kuytusu, sen mavi gökyüzüne ışık saçan aydınlık… Benim aydınlığım senmişsin sevgili, sen benim günaydınlarımmışsın. Günaydın sevgilim.
 
 
En karanlık gecelerin inden kopup gelmiştim ben. Aydınlık günlerde bile en karanlık köşelere saklanırdım. Kaçardım günlerden, mavilerden, otobüs seslerinden, insan kalabalığından. Güneşi içinde taşıyıp, günü odama taşıyacağını bilseydim saklandığım yerden daha erken çıkardım güzel kadın, günaydın.
 
Günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik diğer sitemizdeki günaydın mesajları kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku
17/05/2016
Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları, Sözleri, Yazıları |  görsel 1
Sevgiliye günaydın mesajları, sevgiliye uzun günaydın mesajları, sevgiliye günaydın sözleri, sevgiliye günaydın yazıları, uzun, kısa, 2016, yeni sözleri bulabileceğiniz yazımız.
 
Sonbahar düşürmüş yapraklarını ağaçların. Bugün gün ışığında hafif karanlık var bulutlar geçit vermemiş daha fazla güneşe. Çiçekler düşürmüş omuzlarını kavuşamamışlar güneşe. Doymuşlar yağmura. Gün aydı ama günün tadı yok bugün. Sensiz ne gün başlıyor nede gündüzün keyfi oluyor. Günaydın günüm güneşim.
 
 
Saçların yine dalga dalga apar topar yine koşturmaca içindesin elin kolun yerini bulamamış henüz, gözlerin de mahmurdur hala tazecik güneşe bakamazsın. Hala patlamamıştır afyonun ki, aysın gözün. Günaydın benim mahmur yüzlüm.
 
sevgiliye günaydın mesajları
 
Uyan, uyan da kirpiklerin ayrılsın gözaltlarından. Göreyim kahvesi yeşiline karışmış ela gözlerini. Uyan ki sersemleşmiş sevimli halini göreyim. Uyan… Günaydın…
 
 
Senin o yavrum diyen dilin var ya hani… Sırf onun için bile sana ölürüm. İşte ömür verilecek sevdiğimin uyandığı sabaha… Günaydın sevgilim.
 
 
Huzurum doldun yine günün ilk saatleri aklımın her köşesine. Hücrelerime kadar işledin, fikrimi zikrimi sen eyledin. Sevdin sevindirdin. Geldin fukara gönlümü zenginledin. Sen hayatını bana bahşettin bense sana iki kuru ama senle dolu iki kelime yazabiliyorum sadece: GÜNAYDIN BİRTANEM
 
sevgiliye günaydın sözleri
 
En güzel sabahım, nasıl uyandırırım seni o mışıl mışıl masum uykundan.  Ben minicik bir kadınım, minnacık dudaklarımla kocaman yanaklarına ömre bedel bir öpücük bıraksam; ya da minnacık ellerimle yüzündeki çizgileri dolaşsa gözlerim seni izlemenin keyfiyle dolsa. Söyle sevgilim gözkapakların kımıldar mı bir GÜNAYDIN sözümle… GÜNAYDIN GÜZELLİĞİM…
 
 
Sen kahvaltı yapmayı çok seversin. Tek şekerli çayın, bir de tabak dolusu zeytin. Sıcacık simidin yanında peynirin… En büyük zevkin kahvaltı sonrası orta şekerli kahven… Yanında da bir dal sigara… Ezberimdesin çayının şekerini kaç kerede karıştırdığına kadar ezberimdesin.  Çayına kahvene keyfine her şeyine GÜNAYDIN HAYATIM…
 
sevgiliye uzun günaydın mesajları
 
Saçlarını dökmüşsündür omuzlarına şimdi. Ellerinde kitapların göğsüne bastırmış aheste aheste yürüyorsun şimdi… Siyaha boyanmış gözlerin simsiyah saçlarının arasında boncuk boncuk etrafa bakınıyordur. O ten rengine çalan rujun taptazedir henüz parlıyordur dudakların parıl parıl. Çoktan güne başlamışsındır o incecik bedeninle ve ben seni görmesem de hayal edebiliyorum. Bensiz başladığın güne GÜNAYDIN sevdiğim. Ben günüme senin hayalin, halin, tavrınla başladım. Sen benim iyi dileklerimle donat gündüzünü, gününü… Günaydın meleğim.
 
Günaydın Sevgilim,
Benim dünyam zaten aydınlık seni tanıdığım günden beri.  
Günaydın Birtanem,
Güneş bile birgün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim.     
Günaydın Herşeyim,
Günaydın Meleğim.
 
BENZER YAZILAR:
Devamını Oku
02/11/2015

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat