Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Delikanlı Damar Sözler ve Mesajlar |  görsel 1
Kapak sözler, kapak laflar, kapak yazılar ve küfürlü sözlerin oldugu yazımızda en kapak sözleri bulabilirsiniz.
 
 
Eğer hayattan kopup ölmek istersen gitmeden önce bana uğra. Sensizliğin nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim.
 
 
Derdimi anlatacak kimsem yok, kimsesiz kaldım burada.
 
 
Sadece bu gözlere vurgunum ben. Gözbebeklerime saplasan da hançeri, kör olmaya razıyım. Yeter ki sen o gözlerle bak bana.
 
damar sözler
 
Sensizlik ölüm, beterim. Zalim kulların arasında bırakıp gittin beni. Sensizlikten öleceğim. Hep aynı şarkı var kulağımda; “Ölüm ölüm öldüm burada.”
 
 
Bendeki bu aşkı heves sanmış olabilirsin ama biz sevdik mi heveslik değil, ömürlük severiz güzelim. Sen bilmezsin bizim buraların delikanlılarını. Biz sevdik mi ölümüne severiz, biz sevdik mi isyankar severiz, deli severiz.
 
 
Yollarına baktım her gün ümitle döner gelirsin diye. Sen heves sandın, inanmadın aşkıma.
 
damar yazılar
 
Al canım senin olsun, yeter ki bırakma beni yarı yolda. Ömrümün en güzel baharında soldurma beni. Doldurma gözlerimi, yüreğimdeki büyük sevgiyi görmezden gelme. Unutma beni, ben seni bir an bile unutamadım.
 
 
Sırtıma hançer saplandı yanında başka birini görünce. Ah be sevdiğim, hançer saplamak için başkasıyla gezmene gerek yoktu, sen deseydin ben verirdim hançeri eline sapla derdim, sapla en derine. Kır kaburgalarımı, ayır gövdemi ikiye, yar kalbimi.
 
 
Utanıyorum seni sevdiğim için değil, beni sevdiğine inandığım için. Bana değer verdiğini sandığım için, kirli oyunlarına alet olduğum için. Ben sevdim be, sadece seni sevdim. Sen de beni seversin dedim. Sevilmek istedim be. Sadece sev istedim.
 
 
Gidersem sakın ardımdan ağlama. Ben akan yaşlarına dayanamam sevdiğim. Sanma seni isteyerek bırakıp gidiyorum, sakın sanma seni sevmiyordum, sanma seni kandırdım. Sadece mecbur kaldım. Gitmek zorundayım sevdiğim. Sana olan aşkımı kalbime gömüp gidiyorum.
 
damar mesajlar
 
Sakın ağlama karşıma geçip. Sevseydin gitmezdin, beni bırakıp hayatımı mahvetmezdin. Artık sen diye bir şey yok sevdiğim. Seni de bu toprağa gömüyorum, senin beni gömdüğün gibi. Bugün senin adını ağzıma son alışım.
 
 
Sevmek bir an için mi sandın sen, bir ömür sığdırdım ben bu aşkın içine. Nereden bilecektim ki böyle bırakıp gideceğini.
 
 
Gelinlik yerine kefen giydirdin bana. Mutlu musun sevdiğim. Beyaz gelinlikle alacaktın beni evimden, ama şimdi kefene sarılıyım. Belimde kırmızı kuşak yerine, kan var. Belimden, etimden, bedenimden kanıyorum. Öldürdün beni, intiharım oldun. Mutlu musun sevdiğim, mutlu musun?
 
BENZER YAZILAR
Devamını Oku
14/12/2015

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat