Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları |  görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgilyie doğum günü mesajı ve sözleri bulabilirsiniz. Bu mesajları sevgiliye göndererek onları mutlu edebilirsiniz.
 

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Canımın canı hayat bulmuş bugün o narin bedende. Bugün ana rahminden atmış kendini ve bana gelmek için senelerce uğraşmış. Çok badireler atlatmış, çok gözyaşı dökmüş, çok ağlamış ve mutlu olmak için beni aramış. Benim iyi niyetli, güzel yürekli, narin elli sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun. Beni sana layık gördüğün için milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
 
Bugün bir prens gözlerini açtı dünyaya. Küçük bir prensesi bulmak için geldi dünyaya. Kendine ait olanı almalı ve kurtarmalıydı prensesini. Sen bugün beni bulmak için geldin dünyaya. Benim prensim oldun ve beni her zaman aşka boğdun. Benim canım sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Zaman ne kadar da hızlı akıp gidiyor değil mi? Bugün bir sene daha büyüdün, bir sene daha yaşlandık birlikte. İlk doğduğunda ağlayışını duyamadım belki ama ömrünün geri kalanında hep seninle olacağıma söz veriyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
 
Bugünün anlamı benim için o kadar özel ki… Hayatım boyunca koşup çabaladım mutlu bir aşk için. Çok ağladım, çok kırıldım, çok düştüm kana bulandı dizlerim. Kalktım ve hep kalkacağıma dair kendime söz vermiştim. Düştüğüm yerden kimse kaldırmadı beni hiçbir vakit bir tek el uzatanım oldu o da sensin. Ben ilk defa düştüğüm yerden bir el yardımı ile kalkmayı başardım ve daha o ilk anda kapıldım sana ve sen uzattığın eli bir daha hiç üstümden eksik etmedin. Benim canım oldun, parçam oldun, en değerlim oldun ve en önemlisi o çok mutlu olmak istediğim aşk masalına başrol oyuncusu oldun. Beni o kadar çok mutlu ettin ki sevgilim. Şimdi diyeceksin ki bu konu nereye gidiyor. Hiç uzatmadan direk ben sana anlatayım. Bugün benim değerlimin dünyaya geldiği gün. Eğer bugün hiç olmasaydı benim değerlim beni bulamayacaktı hiçbir zaman. Sen ilk nefesini seneler önce bugün aldın ve artık benim yanımda nefesini tüketiyorsun. Benim hayatıma en iyi gelenim, kalbimin en güzel yerine gelenim doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
İyi ki varsın diye mi başlamalıyım acaba, ya da iyi ki doğdun mu demeliyim? Pek beceremesem de kutlamaları hislerimle yola çıktım ve bu mısraların sonunu göreceğiz. Benim canıma sardığım, üstüne titrediğim, gözümden sakındığım yarim… Aldığın ilk nefes o kadar değerli o kadar önemli ki benim için. O nefesle birlikte hayata karıştın; önce hayatın, seneler sonrada benim parçam oldun. En değerli parçam oldun, en güzel yanım oldun, en merhametli anım oldun. Seni çok seviyorum sevgilim iyi ki doğdun ve benim oldun.
 
 
Seni sevmeyi en çok bugün seviyorum. Doğduğun güne şahitlik etmek demek oluyor bugün benim için. Sanki zaman o ilk gözünü açtığın, ilk nefesle ciğerlerinin yandığı ve ağladığın güne geri sarıyor gibi kendini. O ilk ana geri dönüyorum ve sonra yavaşça play tuşuna basıyorum. İlk konuşmanı, ilk emekleyişini, ilk adımlarını ve sonra yavaş yavaş büyüyüşünü izliyorum sanki. Sonra bir tebessüm yerleşiyor yanaklarıma ve son halin karşımda duruyor oluyor. Benim koca adamım, canım sevgilim doğdum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, iyi ki hayatımdasın, iyi ki ellerim dokunabiliyor ellere ve iyi ki başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum.
 
Diğer sitemizdeki doğum günü mesajları kategorimizi ziyaret ederek daha fazla söze ulaşabilirsiniz.
 
sevgiliye doğum günü sözleri
 
Ben dünyanın en şanslı insanıyım. Çünkü karşımda hiç yılmak yorulmak bilmeyen ve aşkın elini hiç bırakmayan bir adam var ve o adam seneler önce bugün doğmuş. Şu an yan yana olamıyoruz, aramızda sevgimize engel olamayan mesafeler var fakat biliyorum ki gönüllerimiz yan yana. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Diğer yaşlarında birlikte olabilmemizi diliyorum. Seni çok seviyorum.
 
 
Sabah güneşiyle birlikte doğmuşsun öyle anlatmıştın hep. Biliyor musun sevgilim bugün hiç uyumadım, güneşin doğuşunu izledim. Sanki senin doğumuna şahitlik ediyormuşum gibi oldum ve yüzümde tatlı bir tebessüm oluştu. Bugün sen doğdun güneşle birlikte tekrardan. Bir yaşın daha güneşin doğumuyla başladı. Bir kez daha mutlu oldu güneş sana şahitlik ettiğine. Sen güzel adam; iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
 
Kalbimin üstüne de bugün doğmuştun. Aynı gün de iki farklı yerde doğuyor olmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Ömür boyu yan yana ve mutlu kalalım. Seni çok seviyorum.
 
 
Daha o ilk ağlayışlarını duyar gibiyim. Her sene bugün keşke görebilseydim ilk hallerini diyorum. Ömrünün sonuna kadar her anına şahitlik edecek olan ben o anı nasıl kaçırırım diyorum kendi kendime lakin bunun pek de mümkün olmadığını biliyorum. Bugün sen benim aklımda da defalarca kez yeniden doğuyorsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, iyi ki doğdun. Benimle ve sevdiğin diğer herkesle birlikte yaşayacağın mutlu ve uzun yılların olsun. Seni seviyorum.
 
Bu yazımızın sonuna geldik daha fazlası için sevgiliye doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz, yorum kısmından bizimle güzel sözleri paylaşabilirsiniz.
Devamını Oku
27/04/2016
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı |  görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajı yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sizde sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız ona böyle küçük sürprizler yapabilrsiniz.
 

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

 
Bugün takvim seni gösteriyor. Aylardan sen, günlerden sen, akrep ve yelkovan sana koşuyor. Mumlar senin için yanıyor bugün ve insanlar senin için eğleniyor. Bu ışıklar senin için, bu havai fişek gösterileri sana. Bugün bütün insanlık senin varoluşunu kutluyor, herkes senin için iyi dileklerde bulunuyor. Benim de diğer günler olduğu gibi bugün de en büyük dileğim sensin, sen hep hayatımda kal güzel kadın, her yaşında ve her yaşlanışında biraz daha sana karışmama izin ver. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.
 
Diğer doğum günü mesajları için TIKLAYIN -> Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
 
Belki bir umut deyip başladım seni sevmeye, belki olur deyip çevirdim kıbleyi senden yana. Besmele çekip, niyet ettim. Önce rükuya gittim sonra secdeye. Bütün rekatlar bitti ve amin dedim. Bu duaya, bu ibadete Allah’ın da gönlü olsa gerek ki seni verdi bana sonunda. Bugün en kutlu gün sevgili, hem bana gelişini kutlayacağız hem de yeni yaşını. Sen her yaşında çok güzelsin ve her yaşında benimle kalmayı seçensin. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Günler ayları, aylar yılları kovalamış ve bugün sen dünyaya gözlerinle güzellik katmışsın. Çiçeklerin kokusunu, gökyüzünün ve denizlerin rengini, kuşların sesini vermişsin buraya ilk adımında. Herkes senden bir parça almış. Bundandır göklerin denizlerin sevilmesi, bundandır çiçeklerin güzel kokması ve bu sebeptendir kuş cıvıltılarının insana huzur katması. Benim en büyük huzur kaynağım, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.
 
 
 
Sevmezsin kutlamaları lakin senin doğduğun günü es geçemem. Senin doğduğun günü severim ben, senin ilk ağladığın, ilk gözlerini açtığın gün bugün. Her yeni yaşına kavuştuğun gün bugün... Her yeni deneyimine başöğretmenlik yapan gün bugün ve seni en çok sevdim gün bugün. Bugün bu dünyaya gelerek beni ne kadar mesut ettiğini bilemezsin. İyi ki doğdun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Pamuklara sarıp sarmaladığım, gözünün içine baktığım, herkesten sakındığım sevgilim. Benim cennet eşim, can yoldaşım, biriciğim… Doğduğun gün yanında olamadım ama her doğum gününe katılacağım. Sen izin verdikçe her yıl bu günü şükranla anacağım ve en mutlu insan olmanı sağlayacağım. Sen iyi ki varsın, sen iyi ki doğdun. Sen benim güzel kadınım, sen benim canımın parçası, gönlümün sultanı, doğum günün kutlu olsun meleğim, İyi ki doğdun iyi ki varsın. Sen çok seviyorum.
 
 
 
Bir seni severim bugün ben, bir de seni bana vereni… Nice aşk dolu yaşlara sevgilim. 
Devamını Oku
08/03/2016

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat