Aşk Sözleri - Güzel Sözler
En Güzel Dini Sözler | görsel 1
En güzel dini sözler yazımızda, mesaj olarak gönderebileceğini dini mesajlar bulabilirsiniz. Dini sözler sms ile en çok cuma günleri paylaşılsa da hergün paylaşılabilir.
 
<h2>En Güzel Dini Sözler</h2>
 
Ameller niyetlere göre değer kazanır. Hz. Muhammed
 
 
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez demiş Mevlana. Sen ki parlayan bir güneşsin insanoğlu bu gam bu kibir niye?
 
 
Gamdan kibirden uzak tutun gönlünüzü, onlar ki iğne ucu kadar girdi mi insan kalbine iğne ucu kadar iyi niyet bırakmaz barındığı yerde.
 
 
Cevahir var iken pul neye yarar, aczini bilmeyen kul neye yarar, herkes bir yol tutturmuş gidiyor da Mevla’ya varmayan yol neye yarar…
 
 
Cevizi kırıp özüne inmeyen, bütün cevizi kabuk zanneder.
 
 
Kalbiniz iman dolsun, diliniz Kur’an okusun. Rabbim böyle günlerde yanınızda şefaatçiniz olsun. Dualarınız kabul, her gününüz Cuma gibi olsun.
 
 
Allah’a inananlar bilirler ki ahret hayatı bizler içindir. Sınavlarımızı en güzel şekilde tamamlamayı nasip etsin Rabbim İnşallah.
 
 
Her şeyin başı olduğu gibi sonu da var. O’ndan geldik, O’na gideceğiz. Onunla başladık, Onunla sona ereceğiz.
 
 
Her şeyin hakkını ver ey insanoğlu. İnandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya yüz tutarsın.
 
dini sözler, dini mesajlar
 
Dini sözler ile cuma günleri müminlere mesajlar atabilirsiniz. Ayrıca dini mesajları sosyal medya da da paylaşabilirsiniz.
 
 
İslamiyet güneş gibidir üflemekle sönmez, gündüz gibidir göz yumunca gece olmaz.
 
 
Zaman akıp giden bir nehre benzetilir. Akıntıya kapılırken neleri doğru yaptığın neleri yanlış yaptığın çok önemlidir. Doğrular Ahirette cennetin, yanlışlar ise cehennemindir. Akıntıya kapılacağın zaman suyun karanlığına, gönlünün ışığını ver ki nehir seni sürüklerken dümen sende kalsın.
 
 
Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir demiş Tirmizi, hayır yapanı yahut buna vesile olanı Rabbim mükâfatsız bırakmaz.
 
 
İman yetmiş küsur derecedir. En üstün geleni La ilahe illallah sözüdür, en düşük geleni ise rahatsızlık veren herhangi bir şeyi yerden kaldırmaktır. Hayâ da imandan gelir, imandandır.
 
 
Hiç kimse kendisi için istediğini mümin kardeşi için istemedikçe tam iman etmiş sayılmaz.
 
 
Mümin bir kula tebessüm etmek sadakadır. İyiliği emredip kötülükten sakındırmak da sadakadır. Yolunu bulamayana, kaybettiği yolu göstermek sadakadır. Yoldaki engelleri kaldırmak da sadakadır. Bu kadar güzel bir dine sahipken bu kibir gurur kimi onurlandırır?
 
 
Hiç şüphe yok ki doğruluk iyiliğe götürür, iyilik ise cennete. Kişi doğru söyleye söyleye Allah katında sıddık diye anılır. Yalan ve yalancılık kötülüğe götürür, kötülük ise cehenneme.  Kişi yalan söyleye söyleye Allah katında kezzab diye anılır.
 
 
İnsanı helak eden bu yedi durumdan kendinizi sakının. Allah’a şirk koşmak, büyü, faiz yemek, savaştan kaçmak, namuslu kadın ve kızlara dil uzatmak, cana kıymak, yetim malını yemek. Kim ki bu durumların içine girer, Allah onu helak eder.
 
 
Üç dua vardır ki bunlar şüphesiz Allah katında kabul edilir; mazlumun duası, misafirin duası, babanın çocuğuna duası.
Devamını Oku
04/08/2016
Ramazan Bayramı Mesajları | görsel 1

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan bayramı mesajları yazımızda ramazan bayramı sözleri bulabilir bu güzel sözleri bayram günü sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Ramazan bayramı Allah'ın bizi mükafatlandırdığı bir bayramdır. Tüm ziyaretçilerimize şimdiden hayırlı bayramlar.
 
 
Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi size de farz kılındı buyrulur. Allah’a iman ettiğiniz bu mübarek ay sonunda kavuşulan Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.
 
 
Oruçlu iken çirkin konuşmayın, biri size sataşırsa “Ben oruçluyum.” deyin. (Buhari, Savm, 9) Gönüller gibi dillerinde tatlanacağı mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Oruç tutun, Şüphesiz oruç cehennem ateşi ve dünyanın kötülük musibetlerine karşı kalkandır buyrulmuştur. Tuttuğunuz oruçları yüce Rabbim kabul etsin, size ve ailenize gelecek her türlü musibetten sizi esirgesin. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. İyi bayramlar.
 
 
 
Yüce Rabbim buyurur ki; oruçlarda riya yoktur, o benim içindir. Onun mükâfatını bizzat ben veririm. Çünkü oruçlu yemesini, içmesini benim için bırakır. Allah rızası kazanmak için nefsimizi köreltmeye çalıştığımız bu mübarek ay hepimizi Allah katında en iyi kullardan eylesin. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlı ve kutlu olsun.
 
 
Resulullah efendimiz buyurur ki; kim Ramazan ayını oruçlu geçir, haramdan ve iftiradan sakınırsa Allah ondan razı olur ve cenneti ona farz kılar. Bütün Müslüman âlemine cennet kapılarını sonuna kadar açan Rabbime binlerce kez hamd olsun. Oruçlarınız kabul, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
 
Ramazan-ı Şerif ayının sonunda mübarek Ramazan Bayramının şeker tadında geçmesini temenni eder, siz ve sevdiklerinizin daha nice bayramlarda bir araya gelmesini dilerim. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Sonsuza dek sürecek olan bu mübarek günün siz ve ailenizle huzur içinde geçmesini dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
ramazan bayramı mesajları
 
Tüm kalplere mutluluk dolsun, bütün haneler huzur ve bereket dolsun, hayaller gerçek olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
 
Mübarek Ramazan Bayramı size ve ailenize bol huzur, sağlık, mutluluk getirsin. Rabbim kalbine ve diline iman versin, nefesine güç gelsin. Ramazan Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.
 
 
 
Evinizde peygamber kokusu essin, kalbinize ve dilinize Allah’ım iyilik versin. Bu bayramda kalplerimiz ve ellerimiz yine iyilikler birleşsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Birlik beraberlik olan, gül kokulu, rahmet dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel bir bayram olmasını diliyorum. Rabbim sizi ve ailenizi her bayram bir öncekinden daha mesut ve huzur dolu eylesin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Kâinatın yaratıcı, gelmiş geçmiş bütün âlemlerin Rabbine binlerce, milyonlarca kez şükürler olsun ki bize bir bayram daha bir arada olma şansını lütfetti. Bu ve gelecek bayramlarda hep birlikte yan yana huzur içinde olmayı diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu, mutlu olsun.
 
 
Avuçlarınız dua dolsun, gönlünüz Allah aşkına boğulsun, geceler gün gibi aydınlık, dünler yarın gibi umutlu son bulsun. Tuttuğunuz oruçlar kabul, Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Rabbim size ve sevdiklerinize bereket ve huzur dolu bayramlar göstersin.
 
 
Diliniz iman dolu olsun, gönlünüzden kötülük, fikrinizden fitne eksik olsun. Bir tek bereket, huzur ve Allah rızası için gözlerden yaş düşsün. Dualarınız kabul, oruçlarınız makbul, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Gönül ister ki her gün böylesine mübarek bir bayram olsun. Bir sene özlemle beklenen mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Özleminiz sizi bayram sevincine boğsun, sevdikleriniz ve ailenizle nice güzel bayramlara.
 
 
Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim. Yüce Rabbim size ve sevdiklerinize bu bayram olduğu gibi her bayram bir arada huzur içinde olmayı nasip etsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
 
ramazan bayramı sözler
 
Bayram mesajları yazıma hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Bütün günahlara ara verilen, bütün dünya işlerinden elimizi kolumuzu çektiğimiz ve sadece Allah rızasına niyetlendiğimiz bu mübarek ayın sonunda, özlemle beklediğimiz Ramazan Bayramına eriştik. Rabbim her sene oruç tutmayı ve Ramazan Bayramına muvaffak olmayı biz kullarına nasip etsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Bütün günahların affedildiği, cennet kapılarının ardına kadar açıldığı, cehennem kapılarının sonuna kadar kapatıldığı ve şeytanın zincirlere vurulduğu bu mübarek gün, bütün Müslüman âlemi için hayırlara vesile olsun. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Dünya gözüyle bir Ramazan Bayramı daha biz kullara nasip oldu. Bu mübarek günü en iyi şekilde geçirmenizi, ailenizle ve sevdiklerinizle huzur içinde yaşamanızı ve her bayram yan yana olmanızı dilerim. Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun.
 
 
En güzel özlemlerin giderildiği, her zaman mutluluğun paylaşıldığı bu mübarek Ramazan Bayramında siz ve sevdiklerinizi selamlıyor, hepimiz için hayırlı bir bayram olmasını canı gönülden diliyorum. Ramazan Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.
 
 
Rahmet dolu bir ayın sonunda özlenerek beklenen bu mübarek bayrama kavuşmanın sevincini bütün sevdiklerinizle yaşamanızı temenni eder, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 
 
Her bayram gibi bu bayrama da özlemle kavuşuldu. Coşkunun ve sevincin hiç eksik olmadığı, huzur ve bereket dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Rabbim sizi ve ailenizi korusun, dualarınız kabul, bayramınız kutlu olsun.
 
 
Genç, yaşlı, çoluk, çocuk hep birlikte yaşanan bu coşku, her zaman bir öncekinden daha bereketli ve mutlu geçsin inşallah. Rabbim dualarınızı kabul etsin. Sizi ve sevdiklerinizi selamlar, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 
 
En güzel bayramlar sizin olsun. Mutluluk hanenizden ve gönlünüzden hiç çıkmasın. Rabbim sizden ve ailenizden rıza olsun, ramazan bayramınız kutlu ve mutlu olsun. Şeker tadı kadar tatlı bayramlar.
 
Ramazan bayramı mesajları yazımızın sonuna geldik. Tüm bayram mesajları için kırmızı yazıya tıklayın.
Devamını Oku
07/06/2016
Küfürlü Sözler ve Mesajlar | görsel 1
Küfürlü sözler yazımızda en güzel küfürlü mesajları ve yazıları bulabilirsiniz. Daha önce paylaştığımız küfürlü sözler yazımıza da göz atabilirsiniz.
 
 
Not bu yazımızda 18 yaşından küçükler için uygun olmayan argo kelimeler kullanılmıştır.
 
 
Ardından çaresizce bakarak canın sağolsun diyebilmekse mesele, meseleninde avradını.
 
 
Böyle hayatın, yaşamın, sevginin, senin, onun hata her şeyin AVRADINI!
 
 
Hayat bazen bildiğin bok, resmen bok, aynı bok ya.
 
küfürlü sözler
 
Çekite gidesim var a.koyduğum şehrinden.
 
 
Birinin önce hayatının içine sıçıp sonra kendinizi unutulamayan adam sanıyorsunuz ya;
Tebrikler nur topu gibi bir ‪‎o*ospu çocuğu‬ oldunuz..
 
 
Bende bir kalp vrdı, anasını siktiler.
 
 
Seni s.keyim, seni de s.keyim ve özellikle de seni s.keyim.
 
 
Bazı şeyler çok s.ktir edilesi.
 
 
küfürlü sözler
 
Küfür etmek günahsa ettirende yansın amk!
 
 
-Küfür ediyor musuuz ?
+Derdimi anlatabilecek kadar.
 
 
En güzel küfürlü sözleri bulabileceğiniz yazımızda küfürlü sözlerin yanı sıra resimlerde bulabilirsiniz.
 
 
Geceleri uyuyamıyorsak vardır bir o.ospu çocuğu!
 
 
Bi gün neyselerimiz bizi sağlam s.kecek ama neyse..
 
 
Terbiyesizliğim or.spu çocukluğunuzdan.
 
 
Göz yaşımı kendim sildikten sonra ''yanındayım'' diyenin anasını avradını sikeyim.
 
 
Körebe oynamak gibiydi aşk hepimiz kördük ebemizin .mını gördük.
 
 
Zamanla hissizleşiyorsun. 
Biri geliyor sevgini götürüyor, 
Biri gelip güvenini sarsıyor. 
Biride gelir hayatını s.kiyor.
 
 
İyi niyetimizden köprüler kurduk... Altında o.rospu çocuklarını barındırdığımız.
 
 
Şiirlere özne olmak yerine
Küfürlerime başrol olmaı seçtin
Senin tercihlerini sikeyim
 
 
Horoz t.şşağı kadar beynin var
At y*rrağı kadar akıl veriyosun amk.
 
 
Ve insanlar o s.kik çenelerini asla kapatmayacak.
 
 
küfürlü mesajlar
 
küfürlü resimler
 
küfürlü yazılar
 
küfürlü
 
küfürlü mesajlar
 
küfürlü mesajlar
 
küfürlü görseller
 
küfürlü
 
Devamını Oku
03/06/2016
Ramazan Kutlama Mesajları | görsel 1
Ramazan kutlama mesajları yazımızda ramazan ayı için hazırlanmış hazır mesajları bulabilirsiniz. Ramazan mesajları ile sevdiklerinizin ramazan ayını kutlayabilirsiniz. Bu yazımızda ramazan smslerini bulabilirsiniz.
 

Ramazan Kutlama Mesajları

Hoş geldin Ramazan-ı şerif. Hoş geldin en güzel ay. Şefaat dolu bu ayda bütün sevdiklerinizle birlikte yolunuz aydınlık olsun, gönlünüz iman dolsun, yüzünüz de yüreğiniz de Allah’a dönük olsun. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
En mübarek ayların sultanı, mübarek Ramazan-ı şerif, on bir ayın sultanı… Mübarek ramazan ayınız kutlu olsun. Böylesi mübarek ayda yüce Rabbim tutulacak oruçları, yapılacak duaları kabul etsin inşallah.
 
 
Avuçların dua dolacağı, gönüllerin huzur bulacağı, Allah katında en yüksek kata ulaşacağımız bu mübarek ayda şeytanın vesveselerinden ve kötülükten uzak kalmak dileğiyle. Ramazan-ı şerif ayınız kutlu olsun.
 
 
Dualarınız semanın en yüksek katına kadar yükselip yüce Rabbimin kulağına değmesi dileğimle. Bütün günahlarımızı bir kenara bırakıp bol sevap ve bereketle gelen mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Gönüllerden çıkan dualar avuçlarınızın içinden bir bir yükselerek Rabbimin kabulüne girsin. Kalplerinizin hafiflemesi, sağ omzunuzdaki meleğin gülümsemesi dileğimle. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Allah’ın bütün rahmeti üzerinize yağsın, kalbinizden ve dilinizden çıkan bütün dualar kabul olsun. Amel defteriniz sevaplarla dolsun, mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
ramazan mesajları
 
Ramazan kutlama mesajları yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
 
Allah’ın varlığına ve birliğine şahit olan bütün Müslüman âleminin mübarek Ramazan ayını kutlar, sevap ve sükût dolu bir ay olmasını dilerim. Ramazan-ı şerifiniz kutlu olsun.
 
 
Kalplere sığmayan ve sürekli üzerinizde olan bir rahmet diliyorum yüce Rabbimden. Duaların şaha kalktığı, günahların bedeni terk ettiği, bütün İslam âleminin Allah yoluna yöneldiği bu mübarek ayda gönlünüzden kopan bütün duaların sizi bulması dileğimle. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Gönlünüzdeki dualar kanatlanıp uçsun, kalbiniz iman dolsun. Tek derdiniz iman aşkı olsun. Dertliler deva, hastalar şifa bulsun. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
On bir ayın sultanı kapıda. Aylarca beklenen hasret bitiyor. En bereketli, en huzur dolu, en iman kokulu ayda göğe yükselen bütün duaların kabul olmasını canı gönülden isterim. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Yerlerin ve göklerin sahibi olan yüce Rabbim, biz iman edenler için şefaat ve bereket ayları tayin eder bize. Bu aylarda kalbinizi Allah’a açmak, ellerinizi duaya açmak, dilinizi kötü söz ve küffardan uzak eylemek Allah rızası almak için uğraşmak gerekir. Öyle ki Rabbim bizi bizden iyi bilir, bizden iyi anlar, bizden daha çok düşünür bizi. Hele ki böylesi mübarek bir ayda kullarından sadece iyi niyet, oruç, dua ve iyi hal ister. Mübarek Ramazan-ı şerif ayını en iyi şekilde geçirmeniz dileğiyle, Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
 
Kalpten kopanların, dilden çıkanların Allah katında en çok kabul gören dualardan olmasını diler, Ramazan ayınızın en iyi şekilde geçmesini yüce Rabbimden temenni ederim. Allah kötülerden, şeytan ve yandaşlarından sizi korusun, Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
On bir aydır beklenen Ramazan ayı kapımızı çaldı. Allah böylesi mübarek ayda ailenizi, evinizi, malınızı, mülkünüzü kötü niyetli insanlardan korusun. Evinize sağlık, huzur ve mutluluk ihsan eylesin. Bu ayı en güzel ibadetlerle geçirmeniz dileğimle, Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
ramazan kutlama mesajları
 
Gönül ister ki her ay Ramazan-ı şerif olsun. Allah aşkı için atan yürekler her ayı ramazan gibi görsün. Mübarek Ramazan ayınız kutlu, avuçlarınız dua ve bereket dolu olsun.
 
 
Peygamber kokusu evinizden hiç eksik olmasın bu ay. Bütün dualarınız kabul, bütün dilekleriniz yerini bulsun. Yüce Rabbim size ve ailenize iyi ameller nasip etsin. Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
 
Ey Rabbim; mübarek Ramazan ayında bizleri bağışla. Kalbimizi iman yolundan ayırma, ailemizi ve sevdiklerimizi kötü söz ve hilelerden uzak tut. Bütün İslam alemine, sana dua açan her bir ibadet edenine uzun sağlıklı ömürler nasip eyle. Dualarımızı kabul et, huzur-u mahşerde sana karşı boynumuzu büktürme. (Amin) Mübarek Ramazan-ı Şerifiniz kutlu olsun.
 
 
Yüreklerden çıkan en güzel duaların kabul görmesini, ailede huzur ve bereket olmasını, kötü amellerin size uğramamasını ve en mükellef şekilde orucunuzu tamamlamanızı Rabbimden diliyorum. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Her kalbin iman dolmasını, bütün ellerin Allah’a açılmasını, bütün oruçların kolayca yüz kızartmadan tutulmasını diler, ramazan ayınızı kutlarım. Rabbim sizi yolundan ayırmasın.
 
 
Nefsimizi en güzel şekilde törpüleyeceğimiz bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine Rabbim günahlarımızı bağışlasın, ettiğimiz duaları, kıldığımız namazları, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Mübarek Ramazan ayınız kabul olsun.
 
 
İslam’ın gonca gülü Ramazan-ı Şerifin kokusu her eve uğrasın. Rabbim ettiğiniz duaları geri çevirmesin. O’na açılan ellerinize rahmetiyle değsin, kulaklarınıza imanı üflesin. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Ayların en hayırlısı Ramazan ayı bütün İslam alemine kutlu olsun. Rabbim biz aciz kullarını yolundan ayırmasın, içimize fitne fesatın girmesine izin vermesin. Kılınan namazlar, tutulan oruçlar, gönülden ve dilden çıkan dualarımızı kabul eylesin. Ailemizi vatanımızı, milletimizi korusun kollasın. Nefsimize sahip çıkmayı biz kullarına nasip etsin.
 
 
Ey ayların en hayırlısı, ey mübareklerin en mübareği hoş geldin. Gönüllerimize, avuçlarımıza, dualarımıza hoş geldin. Ramazan ayını en iyi şekilde sona erdirmeniz, bol bol iman etmenizi dilerim. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Sana açılan elleri geri çevirmeyen Rabbim, mübarek Ramazan ayında biz kullarını kötü hal ve hareketlerden uzak tut. Sana iman etmeyen ve inanmayanları ıslah et. Senin yolunda ve senden ayrılmayan kullarını ihya et. Dualarımızı ve orucumuzu kabul et. (Amin) Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
Daha fazlası için eguzelsozler.com sitemizdeki ramazan mesajları yazımıza göz atabilirsiniz
Devamını Oku
26/05/2016
Cuma Mesajları / Smsleri / Sözleri | görsel 1
Cuma mesajları yazımızda cuma mesajları cuma sözleri cuma günü gönderebileceğiniz en güzel cuma smslerini bulabilirsiniz.
 
Cuma günü İslam alemi için büyük önem taşıyan bir gündür. Hadis-i Şerif'te belirtildiği gibi bugün Müslümanlara Hayır,bereket ve iyilik vardır. 
 
 
Cuma gününün önemine dikkat çeken pek çok hadisi şerifler mevcuttur. Bu mübarek güne uygun hal ve tavır almak, hayırlı amellerle meşgul olmak, farz ve Nafile ibadetleri bolca yerine getirmek en uygun davranışlar olacaktır. Eş dost akraba ve hısımları arayıp görüşmek hiç değilse güzel söz içeren bir mesaj yollamak yerinde olacaktır
 
 
*Allahu Teala Cuma gecesinde bütün müslümanları mağfiret eder günahlarını bağışlar. (Hadis-i şerif)
 
 
*Cuma namazından sonra 7 defa ihlas ve yedi defa Felak ve Nas surelerini okuyanı Allahu Teala bir hafta kazadan beladan ve kötü işlerden korur.
 
 
*Cuma günü bana çok salavat okuyun Çünkü cuma günü bana salavat okuyan kimse daha salavatın bitirmeden o bana ulaştırılır (hadis-i şerif)
 
cuma mesajları
 
*Ey Rabbim cumayı en bereketli kıldığın gibi bizleri de mübarek Cumanın bereketi ile bereketlenenlerden eyle.
 
 
*Allahım bu mübarek cuma gününde kabul olunmayan duadan, def edilmeyen Beladan, şifa bulunmayan hastalıktan, Huzur bulmayan kalpten, seni zikretmeyen dilden yine sana sığınırım. *O günde öyle bir saat var ki Müslüman bir kul o saatte denk getirerek Allah'tan hayırlı bir şey isterse Allah onun isteğini verir (hadis-i şerif). Rabbim mübarek Cuma günü hürmetine Dualarımızı kabul eylesin.
 
 
*Gönüller dua ile birleşince cumalar da güzelleşir. Mübarek cuma günü dualarınızda unutulmamak dileğiyle
 
 
 
*Dua kalpleri yakınlaştırır, kini nefreti def eder. Şu güzel cuma günü hatrına tüm İslam alemi için dua edelim. Gönüller bir dualar bir cumalar hayırlı, mübarek, bereketli olsun.
 
 
*Bağışlaması bol rahmeti bol Bereketi bol Rabbim. Güzel Cumaların hürmetine güzel Peygamberimiz Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi ve Sellem hürmetine dualarımızı makbul ibadetlerimizi kabul eyle.
 
 
*En güzel dua Müslümanın Müslüman kardeşi gıyabında ettiği dua ise eğer, mübarek cuma günü dualarınızda unutulmamak dileği ve duası ile.
 
 
*Rabbim özümüzü de gözümüzü de gönlümüzü de Allah aşkıyla doldursun. Her günün her saatini cuma edasıyla geçirmeyi nasip etsin. Hayırlı ve bol bereketli cumalar.
 
Devamını Oku
01/04/2016
Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları | görsel 1
Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları yazımız vefat eden dostlarınızın ailesine gönderebileceğiniz başsağılığı sözleri, vefat mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Sabah ezanıyla aldığımız habere hala inanamıyoruz. Her ömrün sonu ölüm, yaşamak kadar ölmek de gerçek ne yazık ki. Allahtan sabır diliyoruz, başınız sağ olsun.
 
 
Bir avuç toprak içinde olmak… İnsan gerçekten düşününce inanamıyor. Bu kadar erken bir ölüm hepimizi çok üzdü, başınız sağ olsun.
 
 
İçinizdeki acı, bizim de acımız. Üzüntünüzü sizinle paylaşıyoruz. Merhum arkadaşımıza Allahtan rahmet ve cennet kapıları diliyoruz. Mekanı cennet olsun, başımız sağ olsun.
 
 
Allah’ım mekanını cennet etsin. Ailesine ve yakınlarına sabır versin, üzüntünüz bizim de içimize alev gibi düştü. Başınız sağ olsun.
 
 
Başınız sağ olsun, dularınızı eksik etmeyin. Yasa büründük hepimiz, Allah mekanını cennet etsin, nur içinde yatsın.
 
 
Merhum arkadaşımızın haberine çok üzüldük. Allah’ım ona cennet kapıları göstersin, azaptan ve cehennemden sakınsın. Nur içinde yatsın inşallah, başınız sağ olsun.
 
 
Ölüm kadar soğuk ne olabilir ki bu dünyada? Haberi alır almaz yıkıldık. Duam odur ki, Rabbim ona cennetinden yer ayırsın, fani ömründe yaptığı iyilikleri yeni hayatında önüne varsın. Allah kalanlara sabır versin, baş sağlığı diliyorum.
 
başsağılığı sözleri
 
Her şeyin Allah’tan olduğu gibi ölümün de Allah’tan olduğunu biliyoruz. O yüzden isyan etmek yerine, dua edelim. Üzüntümüzü dillendirmenin mümkünatı yok, Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin. Başınız sağ olsun.
 
 
Rabbim sevdiği kullarını erken alırmış yanına. Allah’ın sevdiği kulu imiş merhum… Allah mekanını cennet eylesin, başınız sağ olsun.
 
 
İnsan ömründe alınan en acı haber ölüm haberidir derlerdi de inanmazdım. İlk defa bir kayıp verdim, içimdeki acı, en az sizin acınız kadar çok. Allah mekanını cennet etsin, geride kalan bizlere sabır versin. İsyan etmeyelim, bol bol dua edelim. Şehit toprağı bu, ruhu şad olsun, başınız sağ olsun.
 
 
Vatan uğruna ölümü göze aldılar. Şehit mertebesine erip, Rabbimin yanındaki yerini aldılar. Aynı anda iki acı haber, Allah’ım ruhlarını şad etsin. Başınız sağ olsun.
 
 
Merhum arkadaşımız için ne söylesek az gelir. Çok iyi bir insandı, Allah fani hayatta çektiği zorlukları gerçek hatta yaşatmasın. İnşallah cennet kapılarına varacak, mekanı cennet, toprağı bol olsun. Başınız sağ olsun.
 
 
Ölenle ölünmüyor ne yazık ki. Bugün bir olma günü. Acınız bizim de acımız. Yapabileceğimiz tek şey, onun için bol bol dua etmek olacaktır. Rabbim günahlarını bağışlasın, kabir azabı çektirmesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Başınız sağ olsun.  
 
Başsağlığı sözleri yazımızın sonuna geldik.
Devamını Oku
26/01/2016
Kullanıcı Adları İnstagram, Kullanıcı Adları Önerileri | görsel 1

Kullanıcı adları, yeni sitelere sosyal ağlara üye olurken yeni ve farklı kullanıcı adları bulmak çok zordur, bulsak dahi kullanılan kullanıcı isimleri çıkıyor karşımıza. Bizde sizlere instagram, facebook ve twitterda kullanabileceğiniz kullacını adları önerileri vermeye çalıştık, umarım işinize yarar. Son olarak aşağıda hem türkçe ve ingilizce kullanıcı adları mevcuttur. Sizde örnek kullanıcı adlarını yorum kısmından bizlere yollayabilirsiniz.

 
misslavinia
 
 
nightingale
 
 
moonlight
 
 
benzinkokusu
 
 
bittercikolata
 
 
loveofgods
 
 
justpunch
 
 
meyveverenagac
 
 
sansurperdesi
 
 
ciceksaclikiz
 
 
siyahmezar
 
 
kokunhuzur
 
 
turkuazkrampon
 
 
psikolajikdeli
 
 
elmacikkemikleri
 
 
sendolugeceler
 
 
chocolatebitter
 
 
sekerlibira
 
 
reticentlady
 
 
somurtkankedi
 
 
kacakuzayli
 
 
mavimilena
 
 
denizsiyahi
 
 
halaycibasi
 
 
plutonzombisi
 
 
tombulyanak
 
 
atarliromantik
 
 
dengesizbayan
 
 
agacsizkoala
 
 
ejderhakiz
 
 
yorgunsair
 
 
yanikkafali
 
 
krawhat
 
 
sosislipuding
 
 
mavibalina
 
 
saribaykus
 
 
geceninkaranligi
 
 
urkekkedi
 
 
korkuncmaymun
 
 
kartalbakis
 
Kullanıcı adları yazımızın sonuna geldik. Sizde yorum kısmından kullanıcı adı önerebilirsiniz.
Devamını Oku
09/09/2015
Cezanın Yeni Albümünden Suspus Şarkısı ve Sözleri | görsel 1
Ceza'yı keşfedeli uzun yıllar oldu 2000'li yılların başında daha ergenliğe girme aşamasındayken tanıştım Cezayla o aralar acaip severdim kendilerini. Daha sonra Sagopa Kajmeri tanıdım ikisini de sevdim, rap yapıyolar ama ikisi de anlamlı rap yapıyolardı sözleri hoşuma giderdi hatta azberlemiştim çoğu şarkılarını. İki arasında hiç ayrım yapmadım ikisini de ayrı ayrı sevdim. Ama piyasada ikisi de yoktu, şuanda ceza yeni albümüyel ve klbiyle bizlerle işte 
 
Ceza - Suspus şarkı sözleri:
 
Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Bir vakit donmuştu beynim / Düzlükteyken bitmiş seyrim / Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Durma git enerjini kus / Zaten çok soğuk etraf buz / Hiç yalan der misin a ah / Pek dert dinler misin a ah / Ya bayat yer misin a ah / İnsan seçer misin a ah / Dikkatli izlersen anlarsın haklı megatron / Bende ghillie kevlar-mythril, sende sade bir kat krom / Zaten tekim, çıplak gezsem n’olur, her gün dekatlon / Hep dikenli tel etrafımda, kendi kendimeyim her gün sor bir / Hep diken diken gel bir gör / Tıkandı kaldı bak her bir form / Kırıntıların arasında kaldım, adı konsun artık / Hadi konsomatrisim ol, her sokakta beni bulmak zor / Sıkılanlardan mısın ya da ıkınanlardan mısın? / Kulağına dandik müzik takılanlardansın / Ama kusura bakma yapılacak hiçbir şey yok / Hızlı söyleyen ben değilim yavaş dinleyen sizlersiniz hep / Yavaş söylesem anlayacakmış gibi konuşuyor, şuna baksana kek / Altına bez, al sana test, iki kere iki Ceza eder net / Birikiminiz ile bir bardak bile dolmaz, öğrenebildin mi veled? / Rap harekettir ve de politiktir / Bunu hazmedemiyor isen hassiktir / Duvarda hit-list, çoğunuz misfit / Karalarım her yeri sen gene hit this / Bilmiyorsan sus, yaralara tuz bas, karalara ayak ile herkese / Kumpas kur bak, uzaktan head shot. Zaten… / Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Bir vakit donmuştu beynim / Düzlükteyken bitmiş seyrim / Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Durma git enerjini kus / Zaten çok soğuk etraf buz / Hiç yalan der misin a ah / Pek dert dinler misin a ah / Ya bayat yer misin a ah / İnsan seçer misin a ah
 
Mic mic mic mikrofon ve ben kayboldum / Gördüğüm rüya hayrolsun / Ben kapitan bak sapıtan çok / Kov kapıdan, pencereden sok / Sen çatapat ben topatan / Kalk gidelim benzini koy boy / Bide sohbeti kes, kalk hadi cowboy / Seni sevmedi rap, yetmedi goy goy / Ara elemanlar yönetir kimi kara kara elementler türemiş / Yeni kafa kara elemanlar güder hepinizi / Yola barikatlar, yeni setler, yeni barajlar ve yeni sesler / Yeni karakter ve yeni tipler, yeni taraftar ve yeni beatler / Geri dönüş yok bu bizi kitler, napacaz şimdi bilmem? / Durun durum bekleyin, geldim işte buradayım merak etmeyin / Perakende rapleriyle benle uğraşanlara öğrettim pandomim / Herkes bıkmış kısmen bakın, sol kanattan hiç bitmez akın / Akşama yangın, ateşleri yakın ama dikkat edin de yanmayın sakın / Bak bu tarz benim, patlatır derin, çağ atlatır ve katlarım rapi / Çıkarsam bir yola dönmem hiç geri / Bu gerilim hep benim, hem de tertemiz / Yanlışı bırak hadi doğruya tap, sana saniye saniye kafiye bak / Bana gelmez buralar karışık, zaten… / Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Bir vakit donmuştu beynim / Düzlükteyken bitmiş seyrim / Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Durma git enerjini kus / Zaten çok soğuk etraf buz / Hiç yalan der misin a ah/ Pek dert dinler misin a ah / Ya bayat yer misin a ah / İnsan seçer misin a ah
 

Video tanıtım amaçlı eklenmiştir..

Tags: ceza suspus, ceza suspus şarkı sözleri, ceza suspus dinle, ceza suspus şarkısı

Devamını Oku
26/05/2015
 

yeni tema pc

Bilgsayardan görünüm.

yeni tema telefondan görünüm

Telefondan görünüm.

Merhabalar an itibariyle temamızda değişikliğe gitmiş bulunuyoruz.

Yeni temamız mobil uyumlu olup kodlaması bizzat bize aittir şuan hala yapım aşamasında olan temamız günden güne daha iyi olacaktır bunun yanı sıra sizlerin görsel zevkine uymaya çalışacağız.

Siz daha kolay ulaşım sağlayın ve sayfalarımızda daha kolay dolaşın diye sizler için temamızı mobile uyarladık. Yukarıda temamızın bilgisayardan ve telefondan görünümleri mevcuttur.


Tema konusunda veya kodlar konusunda sorunuz varsa yorum kısmından veya iletişim kısmından sorabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi eğlenceler dileriz. 


Not: çok yakında sitemize sizden gelenler kısmı açılacaktır...

Devamını Oku
25/04/2015
Sevgiliye Güzel ve Değişik Hitaplar | görsel 1
sevgiliye aşkım gibi sözler, aşkım gibi kelimeler, sevgiliye söylenecek kelimeler,sevgiliye söylenecek lakaplar,sevgiliye söylenecek güzel sözler,sevgiliye hitap şekilleri, sevgiliye güzel hitaplar, sevgilyie hitap,erkek sevgiliye hitap sözleri,sevgiliye güzel hitap,sevgiliye hitap şekilleri,sevgiliye hitap edilecek sözler,sevgiliye hitap eden sözler,sevgiliye hitap sözleri,sevgiliye hitap sözleri ekşi,kız sevgiliye hitap sözleri
Bu yazımızda sizlere erkek veya kız  arkadaşınıza söylebileceğiniz güzel kelimeleri yazacağız. Yani sevgiliye güzel hitap biçimlerini yazdık umarım beğenirsiniz. Sevgiliye söynelecekler kelimeleri ve hitap şekillerini aşağıda bulabilirsiniz, sizde sevgilize söyledeğiniz aşkım gibi sözleri bizimle paylaşabilirsiniz. :))

Cennetimin kapısı

 
 
Papatya kalplim
 
En güzel şiirim
 
Huzur yuvam
 
hitaplar
İllegal yarim
 
Sevgi Çiçeğim
 
Mutluluk Ağacım
 
Kitap kokum
 
En güzel manzaram
 
Ezbere bildiğim adam
 
İlk göz ağrım
 
Gülüşümün sebebi
 
Sıfatını ısırdığım
hitaplar
 
Yeşil eriğim
 
Yerde bulduğum gökyüzüm
 
Hayalimsin
 
En güzel rüyam
 
Gökyüzüm
 
Gökkuşağım
 
His dünyamın ekvatoru
 
Sarhoşluğumsun
 
Düş-eşim
 
Güneşim
 
Hergün eşim
 
Kalbim
 
Ömrüm
 
Hayatım
 
Sevdiceğim
 
Meleğim
 
Kelebeğim
 
Miniğim
 
Küçüğüm
sevgiliye söylenecek kelimeler
 
Bebeğim
 
Güzelim
 
Prensesim
 
Yoldaşım
 
Elma şekerim
 
Mutluluğum
Devamını Oku
16/04/2015
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 1
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 2
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 3
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 4
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 5
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 6
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 7
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 8
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 9
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 10
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 11
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 12
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 13
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 14
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 15
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 16
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 17
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 18
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 19
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 20
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 21
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 22
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 23
Bebek Resimleri - Bebek Fotoğrafları - Bebek Albümleri | görsel 24

Merhabalar, bugün sizlere farklılık yapıp bebek resimleri paylaşmak istedim işte bibirinden tatlı o güzel bebeklerimiz. Maşallah demeyi unutayın. FOTOBLOG.

bebek resimleri, kız bebek resimleri, erkek bebek resimleri, güzel bebek resimleri, tatlı bebek resimleri, şirin bebek resimleri, bebekler, tatlı bebekler, bebek fotoğrafları, kız bebek fotoğrafları, erkek bebek fotoğrafları, güzel bebek fotoğrafları, tumblr, facebook, yeni doğan bebek fotoğrafları, komik bebek fotoğrafları, bebek modası, bebek resimleri, güzel resimler, en güzel resimler, bebek, komik bebek resimleri, guzel resımler, güzel resmiler, komik bebekler, bebek fotograflari, bebek fotoğrafları, komik bebek fotoğrafları, şaşkın bebek resimleri, 

Bu yazımız bir fotoblogtur!

Devamını Oku
03/04/2015

Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat