Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Sevgiliye Güzel Sözler | görsel 1
Sevgiliye güzel sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel sözler bulabilirsiniz. Ayrılıkların arttığı günümüzde sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel aşk sözleri bu sayfada.
 
<h2>Sevgiliye Güzel Sözler</h2>
 
A’ dan Z’ ye kadar kaç harf varsa bütün hepsiyle seviyorum seni kadın.
 
 
Aşkın en güzel haliyle sesleniyorum sana. Ömrüm ömrüne kilit olsun, gözlerim bir tek sana baksın, dilim bir tek sana konuşsun, ellerim bir tek senin elini tutsun. Bütün ömrüm sadece senin gönlüne kurulsun.
 
 
Ayağımı bastığım yerlere bakıyorum adım izlerinden geçebileyim diye. Gökyüzüne bakıyorum, kayan yıldızlar için belki aynı anda dilek tutarız diye. Ben bir tek senin için nefes alıyorum sevgili, nefessiz kaldığında sana nefes olayım diye. Şimdi buna ister aşk de, ister gönül tutulması… Ben yalnızca seni bildim, kendime eş diye.
 
Sevgilyie gönderebileceğiniz daha uzun sözler arıyorsanız -> sevgiliye güzel sözler yazımızı tavsiye ediyoruz!
 
sevgiliye güzel sözler
 
 
Kal gidelim, âşık olalım. Ver ellerini birlikte bütün aşkı doya doya yaşayalım. Ne kadar ömrümüz kaldı bilmiyoruz, gel bu ömrü birlikte paylaşalım.  
 
 
Aşkın en güzel yanı kalbimde başlayıp nefesimde son bulacak olmasıydı. Her şey normal atan kalbimin bir gün ritim değiştirmesiyle başladı. Sonra avuç içlerime oturan sıcak yerini damla şeklinde tere bıraktı. Göğsüm sanki delinecekti bakışların bakışlarıma değdiğinde ve ilk merhaba deyişinle günün ilk damlası düştü yüzüme. Yanaklarımdaki sıcaklık yağmur damlasını kuruttu sana merhaba deyinceye. Sen benim için sadece güzel değil, özeldin de artık.
 
 
İlk kez âşık oluyorum sayın hâkim. Ben ilk kez verdiğim bu savaşta kalbimin en ortasından zehirli bir okla vuruldum. Zehir vücuduma dağıldıkça göstermeye başladı etkisini. Hırçın, kıskanç ve öfkeli bir insana dönüştüm. Gözüm kendim dâhil hiç kimseyi görmedi, seri katil zihniyetinde buluverdim kendimi. Uğraşlarım, çabalarım boşa çıktı, çatlattığım kabuğumdan milyonuncu kez içeri girdim ve şu an bu mahkemedeyim. Şimdi soruyorum size aşk mı suçlu, yoksa ben mi?
 
 
Ben hiç bilmiyordum hayatın aşktan önce ve aşktan sonra diye ikiye ayrıldığını. Âşık olunca gökyüzünün mavi tonunu yakalayabiliyorsunuz. Sonra martıların sesini duymaya, havayı içinize çekmeye başlıyorsunuz. Geçen gün apar topar yürürken elim sokaktaki çocuğun başına gitti ve gülümsedi biliyor musunuz? Aşk insanı sevgi dolu yapıyor. Duyduğunuz müziklerde artık yalnız değil çift kişilik hayaller başlıyor. Evinizdeki yatağa kadar her şeyi ikili düzenle kuruyorsunuz. Aşk filmleri ilginizi çekmeye başlıyor ve cağnım kahveler daha keyifli yudumlanıyor. Sigara mı, birlikte nefes almayı öğrenince sigara yalnızlığınızla birlikte geçmişte müebbet yatıyor. 
 
 
Sevgiliye güzel sözler yazımızın sonuna geldik. :)
Devamını Oku
21/09/2016
Sevgiliye Uzun Mesajlar | görsel 1
Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda, sevgiliye gönderebileceğiniz uzun aşk sözlerini bulabilirsiniz. Sevgiliye en güzel uzun aşk mesajları aşağıda bulabilirsiniz. Sevgiliye uzun aşk mesajları sayfamızda.
 
<h2>Sevgiliye Uzun Mesajlar</h2>
 
Merhaba güzel adam; bugün gözlerim açtığımda yüzümde küçük bir tebessüm oluşturdun yine, senli rüyalardan uyanıp açtım gözlerimi. Biliyor musun güzel adam hayat sadece senden ibaret gibi geliyor bazen. O güzel bakan yeşil gözlerin, sımsıcak tenin, bitmeyen masalın hep devam etsin istiyorum ve kendimi herkesten çok daha şanslı hissediyorum. Başkasının olmadığı sadece bir tane olan bu dünyada senden de yalnızca bir tane var ve benim yaşadığım yüzyılın içindesin. Ben daha bu ömürden ne isterim ki…
 
 
Ellerini tutmak ne kadar güzel bilir misin? O incecik parmaklarını dolaşmak parmak uçlarımla, şarkılar bestelemek o parmakların arasında, dokunmak sana hiç bıkmadan… Ah be kadın; aşkın en güzel halini yaşıyorum ya da aşk bana en güzel haliyle gelmeyi kendine borç biliyor. Çok sevdim, çok güzel sevdim seni.
 
 
Her geçen günle birlikte biraz daha katlanıyor sana ola aşkım, sevgim. Senin için düşünebildiğim iyi şeyleri dünya barışı için de düşünebilmek isterdim. Sen olmadık noktalardan bakıyorsun bana, olmayacak yerlerimden seviyorsun beni. Sen hep güzel kal sevgili, sen hep böylesine taze, böylesine bahar…
 
sevgiliye uzun mesajlar
 
En çok seni istedi ben bu hayatta. Uğruna kaç kadeh içilir, kaş şişe bitirilir en iyi ben bilirim. Sen benim başıma gelen en tatlı bela, ömrüme gelen en güzel serap, dünyaya gelen en güzel melek… Sahi çok mu uğraştı tanrı seni yaratırken? Çok mu zorladın onu, bu güzellik ne? Nereden geliyor bu aşkının kaynağı, nasıl bu kadar güzel sevebiliyorsun ve nasıl beni buldun? Seni seviyorum kadın, sen ait olmadığın dünyada benim yanımda kal.
 
 
Günler alıyor bazen seni düşünmek. İç çekilir ya hani uzun uzun düşünürken, seni düşünürken çektiğim nefesi vermem günler alıyor sevgili. İçimden bir nefes bile eksilmesin diyorum. Seni düşünerek aldığım nefes sayılarım azalmasın, beni terk etmesin istiyorum. Seni seviyorum kadın, seni çok seviyorum.
 
 
Ömrüme gelen en güzel şeye içelim bugün. Sana mesela, yeşil gözlerine, küçücük burnuna, pamuk ellerine, nar kırmızısı dudaklarına, ince beline, uzun sarı saçlarına ve en çok da hayattaki duruşuna içelim sevgilim. Bu dünyada şerefine kadeh kaldırabileceğim tek şey sensin.
 
 
Güzel bakan gözlerinden öperim önce seni. Sonra halin hatırın gelir tabii, nasıl isterim iyi olmanı. Benden uzakta geçen günlerine karışıyor mu kavuşma telaşı çok merak ederim sonra. Soranlara hep kavuşacağız derim, sen de der misin kavuşacağız az kaldı diye? Günleri sayıyorum hiç üşenmeden sevgilim, her gün bir tane eksiltince sevince boğuyor içim. Pamuk ellerini tutabileceğim günü özlemle ve hasretle bekliyorum. Kaç güneş doğurdum sensiz diye düşünmüyorum, seninle doğuracağım günlerin telaşı yerleşiyor içime. Ah ne güzel olursun şimdi sabah güneşinde…
 
 
Saçlarının arasına takılan parmaklarım var benim. Hep orada kalsın isterim ellerim. Sen koksun, sana doysun, seninle olsun ve o saçlar benim avuç içlerimde büyüsün.  Sonra sen her güne değil, her gün sana uyansın. Gözlerini açtığında göreceğin ilk silüet ben olayım. Kocaman sarıl mesela, her sabah kaburga kemiklerimden biri yamulsun isterim sevgiden, aşktan ve senin elinden.
 
 
Dünyada çekilecek dert çok belki fakat atladığın bir nokta var, çekilmeye değer en güzel şey sensin. Mutluluğun, üzüntün, sevincin, kahkahaların izlenilmeli senin ve sen her gün yeni güne benimle devam etmelisin. Seninle bitsin ömrüm kadın, her şey seninle devam etsin. Sensiz olan bir dünyada gül bitmesin, ömür geçmesin ve aşk kendini göstermesin.
 
Sevgiliye uzun mesajlar başlıklı yazımızda şimdilik bu kadar. Daha fazla sevgiliye uzun mesajlar için linke tıklayın.
Devamını Oku
16/08/2016
Yeni Yıldönümü Mesajları 2017 | görsel 1
En yeni yıldönümü mesajları ile sevdiğinizle yıldönümü gününüzü kutlayabilir, hoş bir gün geçirebilirsiniz.
 

Yıldönümü Mesajları 2017

 
Yine en anlamlı güne birlikte girdik sevgilim. Ellerinle bugün buluştu ellerim, kalbinle bugün buluştu kalbim, gözlerine ilk defa bugün değdi gözlerim. Yıldönümümüz kutlu olsun meleğim. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğime söz veriyorum.
 
 
Hayatım boyunca sadece yanında nefes alabileceğim birini istedim. En büyük hayalimdi aradığım aşkı bulmak ve ömrümün geri kalanında onunla yaşlanmak. Sabahları aynı demlikten çay içmek, aynı tabaktan yemek yemek ve hatta aynı masada oturmak... Evimin diğer anahtarını ona vermek, ömrümü ona adamak, geceleri kafamı yastığa tek değil de onun kokusuyla koymak. Neredeyse hiç umudum kalmamıştı ve birden sen çıktın karşıma. Aradığım mutluluğu yıllardır seninle paylaşıyorum. Sen güzel kadın, yeni bir yıldönümüne daha seninle adım attık. Seni çok seviyorum. İyi ki karşıma çıktın ve beni yeşil gözlerine hapsettin. Seni seviyorum.
 
 
Bütün ömrüm boyunca yanında yaşlanmak istediğim biri var. O şu an hayatımda ve ben dünyanın en mutlu adamıyım. Her sabah gözlerimi ona açıyorum, her gece onunla birlikte uyuyorum. Her gün gün içinde aklımın odalarında dolaşıyor hayali ve bu kişi şu an sıcacık evimizde beni bekliyor. Ona bugün çok daha başka gideceğim, onu bugün çok daha başka seveceğim, onu bugün hiç olmadığı kadar çok seveceğim çünkü o bana bugün evet dedi, çünkü biz onunla aynı yastığa ilk defa bugün baş koyduk. Çünkü o benim en güzel rüyam, en güzel kadınım, en güzel varlığım. Canım karım, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
Canımdan öte bildiğim birine âşık oldum seneler önce. Bütün gayem onu çok mutlu etmek, her gün yüzünü güldürmek, ona büyülü bir aşk yaşatmaktı. Biz bu aşkı birlikte yaşadık, iliklerimize kadar, kanımıza kadar, canımıza kadar. Gözlerinden öpüyorum önce kadınım, sonra gül kokan saçlarından, avuç içlerinden ve pak alnından. Hayatıma girdiğin ve bana evet dediğin için sana minnettarım, evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
yıldönümü mesajları 2016
 
Yıldönümü mesajları yazımıza devam ediyoruz.
 
Kalbimin içinde çırpınan bir kuşun kanat seslerine kulak vereli seneler oldu ve ben o kuşu dinlediğim için bir an olsun pişman olmadım. Kalbime girdiğin günden beri hayattaki en mutlu adam hep benim diye düşündüm ve bugün hala o mutlu adamın ben olduğuna şüphem yok. Bana evet dediğin, beni kendine eş seçtiğin, benimle birlikte bu yolda el ele yürüdüğün için sana teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız kutlu olsun, seni seviyorum.
 
 
Her sabah uyandığımda seni görmekti tek isteğim hayattan. Boş bir yastıkta uyanmaktansa senin dağılan saçlarının arasında uyanmak istedim. Seneler önce bir gün deli cesaretim beni sana yolladı ve sen bana bugün evet dedin. İçimin en değerli parçası, canım sevgilim seni her zaman başımın üzerinde taşıyacağıma ve hiçbir zaman elini bırakmayacağıma söz veriyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum. 
 
Bu şehri sevmemin nedenisin sevgili. Her köşe başında, her durakta, her sokakta sana rastlama ihtimalimdir beni burada tutan.
 
Yüreğinin attığı yerden öpüyorum seni sevgili, bir ritim bir kulağa ancak bu kadar hoş gelebilirdi.
 
 
Kalbin attığı ve kalbim attığı sürece bu aşkın kölesi olmaya and içtim sevgili. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın misali; bu aşktan dönenin kalbi erisin diyorum.
 
 
Seni sevmek için bakmaya, görmeye, duymaya, bilmeye gerek yok. Sana dokunmak için el sürmeye, sarılmaya, yaslanmaya gerek yok. Seni bilmek için tanımaya, hissetmeye, keşfetmeye gerek yok. Sen benim inancım, sen benim umudum, sen benim nefesimsin sevgili.
 
 
Gözlerimin içi gülüyor her seni görüşümde. Yanaklarımdan dökülen tebessümün birazını toplasam yerden dünyaya barış gelir. Şimdi sen otur düşün bir aşk kaç tebessümle yeşerir.
 
 
Karanlığın içinden beni çekip alanım, bütün aydınlıklar bize doğuyor artık.
 
 
Seni sevmekten bıkmayan bir insan var karşında. Sevmekse alayına, sevemekse dibine kadar. Sen yeter ki hep böyle güzel bak bana.
Devamını Oku
08/08/2016
En Güzel Sevgiliye Aşk Sözleri | görsel 1
En güzel sevgiliye aşk sözleri yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz. 
 
<h2>Sevgiliye Aşk Sözleri</h2>
 
Sadece bir his değil bu. Seni görmem, sana bakmam, sana dokunmam kadar gerçek bir şey. Göğsümde başlayan bu devrim hiç bitmeyecek zira böylesi yeniliği görmedi bu gönlüm şimdiye dek.
 
 
Parmak uçlarınla sev beni sevgili, avuçlarına değmesin tenim. Parmak uçlarınla gez şehirlerimi sevgili, ayakların basmasın topraklarıma. Beni sadece yüreğinle sev sevgili; dokunursan aleve, ayak basarsan küle döneceğim.
 
 
Seni sevmek büyük mesele... Mesela saçlarından başlanacak sevmeye özenle ve dikkatle. Sonra mavi gözlerinde serinlenecek. Yüzündeki derinliğe ve sakinliğe takılı kalınacak bir süre ve ardından öylece dalıp gidilecek. Aniden bir kahkaha sesi yükselecek kulaklarımda, avazın çıktığı kadar kahkaha atacaksın. Ellerini götüreceksin rüzgârla uçuşan saçlarına. Saç tellerinin gölgesi düşecek avuçlarına ve ardından kokun gelecek buram buram burnuma.
 
 
Her bakışımda içimdeki o ilk his yeniden ve yeniden uyanıyor. Bıkmıyor insan mesela hiç. Sürekli sil baştan yaşıyor her şeyi. Sen tanıdığım en kadın kadınsın.
 
 
Yüreğimin içinde çırpınan bir çift kanat var. Her gelişinde canla başla çırpıyor kırık kanatlarını. Senin her bana gelişin iyileştiriyor aşkı. Senin gelişin bir başka güzel oluyor sevgili. Seninle başlayan gün, seninle edilen sohbet, seninle içilen çay ve senin batırılan güneş kadar tat vermiyor dünya hali.
 
 
Bir kitap sayfasında sana rastlamak… Belki de her şey sadece bir kitapla başladı ve bitmeyecek. Yazar ne kadar nokta koymuş olursa olsun benim içimde senaryo devam edecek. Senli benli bir hikâyeye dönecek ve nefes sayım beni terk edene kadar ne aşkım ne de bu senaryo bitmeyecek.
 
sevgiliye aşk sözleri
 
Sevgiliye aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Derin bir nefesle çektim seni içime. Sanki ilk defa sigara içiyormuşçasına tıkandı ciğerlerim, döndü başım. Sonraları çekmeye devam ettikçe içim alıştı sana, ciğerlerim de öyle. Şimdilerde müptelanım sevgili. Ne ciğerlerim şikâyetçi ne de alıkoyduğun bu yorgun kalbim. Ben seninle yaşamayı çok sevdim.
 
 
Seninle gezmek dünyayı adım adım... Senin ayak izlerinin yanına sığdırmak adımlarımı… Senin ellerini koymak avuç içlerime ve her zaman nefes alabilmek seninle… Bütün mesele bu sevgili; sen benim için nefes almak, adım atmak, yaşamak demeksin. Sen benim güzelim, benim canım benim sevdiceğimsin.
 
 
Dağılan saçlarının arasında dolaşsın parmaklarım ömrüm boyunca. Sen gönlümün balı, içimin tatlı telaşı; her zaman ve her an bir tek senin için nefes alacağım. Sensiz bir dünyayı, sensiz bir sevdayı asla kabul etmeyeceğim. Kalbimin odalarını kapattım, seni bu kalpten asla göndermeyeceğim.
 
 
Her geçen gün aşk biraz daha esir alıyor beni. Kelepçem gözlerin, mührüm dudakların… Dolunay zindan üstünden yansıyor duvarıma, bir sen geliyorsun aklıma bir de sana tutuklu olmak. 
Devamını Oku
25/07/2016
100 Dilde Seni Seviyorum Kelimesinin Karşılığı | görsel 1

100 dilde seni seviyorum yazımızda 100 dilde seni seviyorum kelimesinin karşılıklarını bulabilirsiniz. Bu dillerden bazıları almanca seni seviyorum, ingilizce seni seviyorum, fransızca seni seviyorum ve yunanca seni seviyorum gibi kelimelerinin japonca, italyanca ve daha bir çok dilde karşılıklarını bulabilirsiniz. Sizde bildiğiniz ve aşağıda olmayan dillerde seni seviyorum kelimesinin anlamını bizimle paylaşabilirsiniz. 

<h2>100 Dilde Seni Seviyorum </h2>

Almanca: Ich liebe dich
Litvanyaca: As tave myliu 
Alsakça: Ich hoan dich gear
Amharikçe: Afekrishalehou
Apaçice: Shetne she-n zho-n
Arapça: Ohiboke
Arnavutça: Te dua
Baskça: Maite zaitul
Bengalce: Ami tomake bahlobashi
Birmanyaca: Chit pa de
Bolivyaca: Qanta munani
Boşnakça: Volim te
Bulgarca: Obicham te
Chamoruca: Hu guayia hao
Cheyennece: Ne mehotatse
Chichewaca: Ndimakukonda
Creolece: Mi aime jou
Çekce: Miluji tje
Çince: Ngo oi ney
Danca: Jeg elsker dig
Ekvadorca: Canda munanş
Endonezyaca: Saya cinta padamu
Eskenazice: Kh –hob dikh lib
Esperantoca: Mi amas vin
Estonyaca: Mina armastan sind
Etyopyaca: Afgereki
Farsça: Tora dost daram Tasca: Kanbhik
Fince: Rakastan sua
Fransızca: Je t’aime
Frizyece: Ik hald fan dei
Galiçyaca: Querote
Galce: Rwy’n dy garu di
Ganaca: Me dor wo
Grönlandça: Asavakit
Gujartice: Hoon tane pyar karoochhoon
Hausaca: Ina sonki
Hawaice: Aloha wau ia’oe
Hırvatça: Volim te
Hintçe: Mai tumse pyar karta hun
Hollandaca: Ik hou van je 
Hopice: Nu’umi unangwa’ta
İbranice: Anee ohev otakh
İngilizce: I love you 
İspanyolca: Te qulero
İsveçce: Jag aelskar dig
İzlandaca: Eg elska Thig 
İrlandaca: T’a gr’a agam thuit
İtalyanca: Ti amo
Japonca: Kimi o ai shiteru
 
Kamboçyaca: Bon sro lanh oon
Katalanca: T’estimo
Keltçe: Ta gra agam ort
Korece: Sa-rang-hae-yo
Korsikaca: Ti tengu cara
Laoca: Koi muk jao
Latince: Te amo
Letonyaca: Es tevi milu 
Lübnanca: Bahibak
Litvanyaca: As tave myliu

Luxemburgca: Ech hun dech gaer
Macarca: Szeretlek 
Maice: Wa wa
Makedonyaca: Te ljubam
Malayca: Saya cintamu
Marshallesece: Yokwe yuk
Mohawkça: Konoronhkwa
Moğolca: Be chamed hairtai
Navajoca: Ayor anosh’ni
Ndebelece: Niyikutanda
Nepalce: Ma timi sita prem garchhu
Norveçce: Jeg elsker deg 
Pakistanca: Mujhe tumse muhabbat hai
Polonyoca: Kocham ciebie
Portekizce: Eu te amo
Punjabice: Main tainu pyar karna 
Rumence: Te iubesc
Rusça: Ya tebya lyublyu
Samoaca: Ou te alofa outou
Sanskritçe: Twayi snihyaami
Seylanca: Mama oyata adarei
Sesothoca: Kiyahorata
Sırpça: Volim te 
Siyuca: Techihhila
Slovakça: Lubim ta
Slovence: Ljubim te
Somalice: Waan ku jeclahay
Swahilice: Nakupenda
Tagologça: Iniibig kita
Tahitice: Ua here vau la one 
Taylandca: Phom rug khun
Teluguca: Nenu minnu premistunnanu
Tunusça: Ha eh bak
Türkçe: Seni seviyorum 
Ukraynaca: Ya ebe kokhayu 
Urduca: Main tumse muhabbat karta hoon
Vietnamca: Anh yeu em
Yunanca: S’ayopo
Zuluca: Ngiyakuthanda
Zunice: Tom ho’ichema

 

 

100 dilde seni seviyorum kelimesinin karşılıklarını sizlerle paylaştık selamet kalın.

Devamını Oku
18/07/2016
Sevgi Sözleri / Mesajları | görsel 1
Sevgi sözleri yazımızda en güzel aşk sözleri ve sevgiliye gönderebileceğiniz aşk mesajlarını bulabilirsiniz. Sevgi ne kadar güzel şey. :)
 

Sevgi Sözleri

Duyduğum şarkılarda buluyorum seni. Ne gariptir ki her biri senden bahseder. Eksik olmazsın satırlardan, nakaratlardan. Her biri güzelliğinle başlar gözlerinle biter. Gözlerinin esiri olur mısralar. Notalar kucak açar sana, ritim senin için atar kalp misali ve solist gözleri kapalı başlar seni okumaya.
 
 
Ömrüme ömür katanım, benim canımın canında yatanım, alnımın yazısı, gönlümün sultanı, aşkımın baharı… Seninleyken anlamlanıyorsa hayat, sen varken bana dört mevsim baharsa ve yalnızca seninle hafifliyorsa bu yüreğim ben sana aşığım demektir. Her sabah gülen gözlerle bakıyorsan bana, her gece sarılar uyuyorsan koynumda, huzuru bende buluyorsan bir tek sen bana aşıksın demektir. Aşk bizim buluştuğumuz ilk köşe başı sevgilim ve biz bu köşe başından hiçbir zaman ayrılmayacağız. Seninle başlayan ömrüm seninle son bulsun.
 
 
Seni sevmek gibisi yok. Sanki kış gününde güneş doğuyor ve ısıtıyor bedenimi, sanki damarlarımdan kan değil soğuk sular akıyor, sanki gözlerim dünyaya başka bakıyor. Seni sevmek öyle alelade bir şey değil. Bunun için önce emek gerekiyor. Elimden gelenin en iyisini yaparım sevgilim, yeter ki sen bana hep bugünkü gibi bakmaya devam et.
 
sevgi sözler
 
Sevgi sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Kalbimden kovdum her duyguyu hiç utanmadan. Yorulmadan savdım başımdan aşk denen belayı. Hiç düşünmeden attım kalbimi ilk çöp konteynırına. Sonra birden seninle buluştu gözlerim. Az evvel attığım kalbim göğüs kafesimin içine girdi aniden. Başımdan savdığım aşk gelip beni buldu hiç zorlanmadan ve kalbimden kovduğum duygular bir bir yerine yerleşti. Yalnız arada bir fark vardı, kalbim ilk defa böylesine aşka kapıldı.
 
 
Sarhoşluk nasıl bir şey? Biliyor musun ben ilk seni gördüğümde anladım sarhoşluğun ne anlama geldiğini. Alkol bil beni u kadar sarhoş etmemişti. Birden aklım başımdan gitti, mantıklı cümleler getiremedim yan yana uzayan ve dilim bağlandı. Aklımdan geçenler anca kalbime girip oradan aklıma geri döndü ama dilim seni anlatmaya ne cesaret edebildi ne de hislerim senin yanına esas duruşta gelebildi. Aşkın sarhoşluğunu ilk defa tattım ben sevgili. Bunu bana yaşatan ilk kadın olarak pamuk kalbinin üzerine kurmak istiyorum alkol masamı ve bir tek seninle ve senin gönlünde sarhoşluğuma devam etmek istiyorum. Bana bakan gözlerin, beni kabul eden yüreğin ve beni saran kolların beni hayattan ayıklayan en büyük gerçek. Seni çok seviyorum.
 
 
Bir iple indim ben bu kara deliğe. Kuyu misali derindi ve sonu yoktu sanki. Aşağı indikçe korktum aslında fakat içimin ısındığını da hissediyordum. Kuyunun sonuna hiç varamadım fakat her aşağı yaklaşışımda daha çok seni görmeye başladım. Kara bir örtü vardı sanki üstünde ve ben yaklaştıkça allanıp pullandın. Sen benim aşka düştüğüm kuyusun sevgili. Sonunu hiç bulamadığım ama her seferinde bir nefes daha yaklaştığım.
 
Tüm aşk sözleri için aşk sözleri kategorimizi ziyaret edebilirisniz.
Devamını Oku
21/06/2016
Romantik Aşk Sözleri | görsel 1
Romantik aşk sözleri yazımızda en romantik aşk sözleri ve mesajlarını bulabilirsiniz. Romantik aşk sözlerini tumblr, twitter ve facebookta paylaşabilirsiniz.
 

Romantik Aşk Sözleri

Aşkın dili olmaz, dini olmaz, ırkı olmaz. Aşkın rengi de yoktur. Aşkın sadece gerçekliği vardır, aşk gerçektir, aşk samimidir. Kalbime gelen en güzel aşkım, benim güzel sevgilim… Senin varlığın bana hayat veren tek gerçek. Ben seninle sarıyım, kırmızıyım, beyazım. Ben seninle Müslüman’ım, Hristiyan’ım, Budist’im. Ben seninle Türk’üm, melezim, İngiliz’im, Alman’ım. Ben seninle Türkçeyim, Latinceyim, Hintçeyim. Ben seninle ben, ben seninle senim. 
 
 
Hayat damarlarıma kan yürüten bir adam var ve bu adam öylesine özel ki. Ona bakınca soğuk kışarı unutursunuz mesela ya da sıcak bir çay içerken onu izlerken birden gözlerinizi başka yere çeviremediğinizi fark edersiniz. Eğer böyle oluyorsa ve siz bunu fark ediyorsanız işte tam o anda kalbiniz olağanca sesiyle bağırmaya başlıyor. “ Sakallarına çay buharı sinen adam! Ben seni çok seviyorum, ben senin olmadığın bir yer istemiyorum, ben sana aşığım ve hatta daha ötesinde ben sana tapıyorum.”
 
aşk sözleri
 
Kalbime girdiğin gün kapattım kapılarımı diğer kadınlara. Değil kapıya el sürmek, bakamazlar bile. Sakladım seni ve beni dünyanın en ucuna. Şimdi izliyorum yeri göğü; her yer sen, her gök sen. Gülüşün güneşin doğuşu, göz kapakların gecenin gelişi. Sen kadın benim oldun, ben sana divane oldum.
 
 
Hayatıma gren ilk kadın değilsin belki fakat ilkleri unutturacak olan tek sonumsun. Senle başladı hayat akmaya, seninle nefes nefese kalıyor kalbim, seninle koşuyorum, yapışıyorum hayatın yakasına. Senin için çabalıyor her gün senin için uyanıyorum. Her şey bizim için sevgilim, her şey sen ve benim aşka daha çok aşk kattığımız için.
 
 
En derinimden sesleniyorum kadın! Duy beni ve işit ki senin gibi bir tek canlı yok bu hayatta senden başka. Sen teksin, sek’sin, aşksın, hayatsın, baharsın, güneşsin, yağmursun, bulutsun, uçan kuşun kanadı, yürüyen karıncaların ayakları, fakirin ekmeği, denizin balığı, gönlümün canısın. Sen ve senin aşkın bu dünyanın mucizesi... Savaşları sen bitireceksin içimdeki, beni soluksuz bırakan ne varsa sen söküp atacaksın içimden ve ben her defasında seninle yeniden başlayacağım hayata, insan olmaya, sevmeye, aşık olmaya. 
Devamını Oku
21/06/2016
Aşk Sözleri Sevgiliye | görsel 1
Aşk sözleri sevgiliye adlı yazımızda aşk sözleri bulabilirsiniz. Aşk sözleri ile sevgiliyi mutlu edebilirsiniz. Sevigiliye mutlu aşk sözleri ve sevgi sözleri bulabilirsiniz.
 
 
Adını sorsalar aşk derim her şeyden önce. Sen ki aşk kadar güzel, yakan, kavuran, ısıtan aynı zamanda ve hep el üstünde tutulan, kalpten sevilensin. Ah kadın; gözlerinin üzerimdeki etkisi Everest’ten de büyük. Ellerinin tenime değişi beni her geçen gün daha bir yaklaştırıyor kıyamete.
 
 
Güzelliğine dem vurmak ne hacet, sen güzellerden bile en güzelsin. Seni bir kenarda bırakmaya ne hacet, sen baş üstünde taşınmaya layık olansın.
 
 
Kalbime geldiğin ilk gün anlamıştım benim için vazgeçilmez olduğunu. Sıcacık gülümsemeleri bağladı beni hayata. Yavaşta sokuldu yanıma aşk. Sardı beni elleriyle, koydu kalbimi senin kalbinin yanına. Sen sevgili, yapamayacağım dediğim her şeyi bana yaptıransın. Sen ellerimden tutup beni göklere çıkaranımsın. Bulutların üstünde yeryüzünden beni çekip ayıklayanımsın. Sen gitme, kal…
 
 
Her otaya adın bulaşır, şarkılar ondan insanın içini ağlatır. Sana sahip olmayan her göz yaş seline kapılır. Sen benim gözlerimin ağlamayış sebebi, kalbimin atış sebebi oldun. Ben sana sahip olmak ne muhteşem bir ilim onu tattım, sen beni koynuna alıp herkesten sakladın. İyi ki varsın.
 
aşk sözleri
 
Şarkılar söylerim geceleri içli içli. Alkollere doyamam güzelliğin masamda olunca. Alkol değil aklımı başımdan alan, güzelliğindir.
 
 
Gözlerini kavuştur gözlerime. İkimiz de bakmayalım birbirimizden başka yere.  Tek yer, tek yön olalım sevgili. Ne başkasının gözü değsin bize, ne de biz cesaret edelim bakışlarımızı başka yöne çevirmeye.
 
 
Her gece dualar eder bu dilim. Senden ayrı düşmeyeyim, senden ayrı nefes alıp vermeyeyim diye. Senin varlığınla düşsün saçlarıma aklar, senin varlığınla çizgilerim çoğalsın. Her halimi gör sevgili, iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta ve yaşlılıkta diyelim ve birbirimizin şehri olan kalpten gitmeyelim.
 
 
Her defasında oluyor bu şey. Her seferinde kalbim hızlı atmaya başlıyor ve dizlerimin bağı çözülüyor sana gelirken. Seni görmek beni heyecana boğuyor, sana bakmak içimdeki kalbin ritmini değiştiriyor. Seni sevmek ise beni her geçen gün daha mutlu bir adam kılıyor. Sen bulaştırdın bana, aşk bulaştırdın biraz da tebessüm. Ben artık mutlu bir adam olarak anılmak istiyorum sevgili, gözlerinden dışarı çıkmamak, kalbinden aşk diye taşmak ve hep mutlu olmak…
 
 
Kalbimin anahtarını saklayıp denize attığım sandığı bir denizkızı buldu çıkardı. Aldı karşıma koydu ve “Aç şunu!” dedi. Cesaret edemedim ilk başta ama görünen o ki ben sandığı açmadan gitmeyecekti. Sandığı elime aldım, tedirgin bir halde açtım. Terler boşaldı ensemden aşağı, sonra bakışlarım düştü yere kafamı kaldıramadım. Sonra bana yaklaşan bir gölgeye takıldı gözüm, bakışlarımı yerden kaldırdım ve o denizkızının güzelliğine hayran kaldım. Anahtarı alıp kalbime soktu ve çevirdi. Ömrüm de kalbim de ona kitlendi. O gün karşıma çıkan denizkızı ömrümün canı, cananı oldun, seni çok seviyorum.
 
 
Kim dokunur ellerine geceleri ben olmasam, km sarar sever seni bir düşünsene. Sen gizli bahçenin en güzel hazinesisin. Ben bulmasam hangi yaban eller kıracaktı kalbini bir düşün. Ben senin sen de benim doğumumsun sevgili. Aynı gün aynı yerde ilk nefesle birlikte doğduk ve adını aşk koyduk. Ne adı silinecek kitaplardan, ne izi terk edecek kalpleri. Aşk herkese seninle benim için bulaşacak.
 
 
Herkes sevsin isterim birbirini lakin seni bir tek ben. Bir ben bakmalıyım gözlerine, bir ben dokunmalıyım papatya kokulu tenine. Bir ben koklamalıyım altın sarısı saçlarını ve bir tek bizim için doğmalı güneş. Birlikte ağlayıp birlikte gülmeli, birlikte yaşayıp birlikte ölmeliyiz zira beraber olmamızın başka bir izahı mümkün dahi değil.
 
 
Her sabah mutlu uyanıyorsam bunun tek sebebi var, o da sen. Her gece huzur içinde kapanıyorsa gözlerim bunun da sebebi sensin. Şimdi bu satırlar gülümsetiyorsa seni bunun da tek bir sebebi var, o da benim.
 
aşk sözleri sevgiliye
 
Sen ben ol, ben ise sen olayım. Karışalım işte bırak doya doya yaşayalım aşkı. Bir başka hayat yok, sadece bir kere geliyoruz dünyaya ve bunun bir anlamı olmalı. Sen var olmalısın benim için ve ben var olmalıyım senin için. Birlikte gülmeliyiz, birlikte ağlamalıyız, birlikte oturup sarhoş olmalıyız. Sabahlar bizim için olmalı ve geceleri birlikte izlemeliyiz yıldızları. Yağmur sonrası gökkuşakları çıkmalı ve sen gökkuşağının altında koşarken, ben düşeceksin korkusuna seni kovalamalıyım. Terlemelisin mesela ve ben terlediğin her yerden daha çok sevmeliyim seni. Yorulduğunda sana dinlenecek bir kucak açmalıyım. Hasta olduğunda sana çorba yapmalıyım, acısı biraz fazla olmalı ve naz yapmalısın. Çocuk olmalıyız birlikte bazen de iki yetişkin insan. Birlikte bestelemeliyiz şarkıları ve birlikte karar vermeliyiz ne zaman uyuyacağımıza. Şiirler yazmalısın mesela sen beni öven ve ben burnu havadalık yapıp beğenmedim demeliyim. Sonra sen kızıp üstüme atlamalısın ve o anda birleşmeli gözlerimiz ve kenetlenmeli birbirine. Tekrardan hatırlamalıyız birbirimize ne kadar aşık olduğumuzu.
 
 
Aşk için değil mi bunca çaba, bunca şarkı, bunca şiir ve bunca kırık kalp. Düşlerimde sevdim ben seni, aşk için dedim kendime. Aşk için yapılması gereken tek şey sana kapılmaktı ve ben hiç farkında olmadan kapıldım bana doğru savurduğun rüzgara. Aşk için sana karıştım sevgili ve beni dünyanın en mutlu adamı yaptın.
 
 
Güzelliğin karşımda duruyor boylu boyuna. Ben ellerinden tutmak istiyorum ama her seferinde bu ilk heyecan düşüyor peşime, yapışıyor yakama ve titriyor ellerim. Evet sevgili, ben ne zaman sana yaklaşmak istesem, ellerini tutmak istesem titriyorum heyecandan. Sana dokunmanın verdiği heyecan beni başka diyarların ötesine götürüyor ve geri gelmeme müsaade etmiyor. Sen benim uzaklarda beni bırakanım, sen benim ellerimin titrekliği, sen benim ilk ve en büyük heyecanım.
 
 
Kalbin kadar güzeldi yüzün. Her halinle tam bir masal perisiydin. Sihirli bir el vardı sanki senin üstünde. Her karene hayran kalmıştım. Hala ilk günkü gibi taze kaldın kadınım. Hala sana her baktığımda karşımda bir masal perisi buluyorum. Uyurken de aynı his, uyanıkken de, makyajlı da aynısın, makyajsız sadeyken de. Eşofmanlarla da, pijamalarla da, elbiseyle de…
 
 
Gülümsediğinde ortaya çıkan gamzelerinde gömülmek istiyorum öldüğümde. Benim toprağım sensin, mezarım ise gamzelerin. Bütün ömrümü ben o gamzelerde yaşadım ve nefes sayım sona vardığında da artık orada dinlenmek istiyorum. Seni yalnız bırakmak istemiyorum sevgilim, her an dokunabileceğin gamzelerinde olayım istiyorum.
 
 
Yüzüne dokunmak bir yana dursun bakamıyorum bile bazen. Utanıyorum güzelliğin karşısında, gözlerim kaçıyor. Yahu bu ne güzel be kadın, insanı hayrete düşüren, gözlerimi çevreleyen, aklımı başımdan götüren… Hep güzeldin ve her zaman güzel kalacaksın.
 
 
Seninle birlikte bulutlarda uçmak, gökyüzünün en üst katında buluşmak geceleri... Seninle uyumadığım zamanlar rüyalarımda yine benimle oluyorsun. Bulutların üzerinde bekliyorsun beni ve pamuklara sarıyorsun bedenimi. Ellerin dolaşıyor tenimde ve ben her nefeste biraz daha senin oluyorum.
 
 
Öpülesi yol ayrımların var senin, çenenin altındaki çukurun gibi. Öpülesi çizgilerin var senin, avuç içlerindeki yollar gibi. Sevilesi bir sıcaklığın var senin tıpkı sol göğüs kafesinin içinde atan kalbin gibi. Seni sevmemek için hiçbir neden yokken, sevmek için çok fazla nedene sahibim.
 
Diğer sitemiz olan eguzelsozler.com'daki aşk sözleri kategorisine göz atmanızı öneririz.
Devamını Oku
04/05/2016
Sevgiliye Güzel Sözler 2016 | görsel 1
Sevgiliye güzel sözler, sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye sözler yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Ne zaman sen gelsen aklıma gözlerimi kapatıp kahkahalarını duymaya çalışıyorum. Kulaklarım ilk defa böylesine güzel kahkahalara tutundu.
 
 
Seni sevmek öyle bir mesele ki sevgili, bütün sevgiliyiz diyenler utanır sevmek meselesi işin içine girince.
 
 
En güzel şarkılarla karşılıyorum seni her sabah zira günümü aydıran en güzel melodi senken, sözler benden olmalı.
 
 
Duyduğum seslerin hiç biri bu denli etkilememişti beni. Senin sesin öyle bir ses ki sevgili, ne zaman duysam kulaklarıma can gelir.
 
 
Güneşli günleri severim ben en çok zira benim için her gün bıkmadan hep doğan tek güneş sensin.
 
 
Senin sesin, senin soluğun öyle yakıştı ki kulaklarıma, tenime başka hiçbir elbise böylesine oturmadı üstüme.
 
 
Yüreğime yerleşen en güzel hayalimsin, her gün yeniden kuruyorum seni ve yaşıyorum en baştan.
 
 
Renkler sevgili; her tonunda sen, her tuvalde sen, her sanatta senin bir parçan. Bütün renkler sadece senin için var sanki.
 
 
Siyah eksik bir tek, sen beyazsın, sarısın, yeşilsin ve en çok da kırmızısın. Şarabımın kırmızısı, aşkımın kırmızısı, kanımın koyusu…
 
Sevgiliye güzel sözler yazımız hız kesmeden devam ediyor.
 
 
Can evim, benim güzel sevgilim… Ne zaman seninle olmak hayali alsa beni bir martı yanaşır vapura.
 
 
Seninle yaşanacak o kadar çok günümüz var ki, her gün biri eksiliyor diye gönlüm hep geri sarıyor anıları.
 
 
Göz kapaklarını sevdim en çok; her gece benimle kapanan ve her sabaha benimle açılan…
 
 
En gerçek duygularla sesleniyorum sevgili, seni seviyorum… Ben ki gerçeklerden kaçan bir adam, sana en gerçek duygularla bağlıyım.
 
sevgiliye güzel sözler
 

Sevgiliye Güzel Sözler

 
Kaçamadığım yanımsın sen benim. Her gün yeniden yeniden yakalanıyor kalbim aşkına.
 
 
Seni bir tek benim aşkım iyi eder sevgili, her gecende her gündüzünde sıkışıp kalmaya razıyım.
 
 
Seninle gidilir her yola ve seninle dinlenir arabada son ses müzik. Bir seninle geçerim kendimden böyle zamanlarda.
 
 
Seni senden iyi bir ben bilirim bir de her parçana aşık olan bu kalbim.
 
 
Her parene ayrı aşığım, her notana ayrı düşkün, her karene ayrı yangın…
 
 
Seninle güzel bu baharlar, sen olmayınca ne tadı ne tuzu oluyor çiçeklerin.
 
 
 
Senden ötesi ölüm sevgili, sen olmayınca nefes geçmek soluk borumdan…
 
 
Aşk kırıntıları takılmışken boğazıma, bana bir bardak su olan sendin. Sen benim yaşam sıvımsın, sen olmayınca sanki damarımdan kan geçmiyor.
 
 
Seni sevmek için yaşadığımı fark etmem iki bakış mesafesi kadar zaman aldı. 
 
 
Saçlarında bahar taşıyan kadın; sen nasıl güzel çiçek açtın, bu toprağa ne güzel tohumlar attın.
 
 
Sol kaburga kemiğimin altında sürekli çarpan bir şey var, sadece seni görünce hissedebiliyorum onu. Sanki benim çalar saatim bu, ne zaman sen olsan direk atmaya başlıyor.
 
 
Seninle başlar en güzel şiirler, seninle dolar gökyüzüne mavi, sen varsın diye öter bülbüller, senin rengin diye açar kırmızı güller.
 
 
Sen kadın; solgun sonbahar çiçeklerini bahara kadar taşıyıp, bütün sevginle onları baharda açtıransın. Sen benim yaralarıma merhem olan, yaralarımın kabuklarına üfleyensin. Sen serinlik, sen serap sen bu kalpte parlayan en büyük yıldızsın.
 
 
Kendim için yaptığım en iyi şey seni sevmek oldu. Bana sevgiyi son damlasına kadar aşılayan kadın; sen olmasan ne gökyüzüm güneş açardı, ne de geceleri parlayan yıldızlarım ışık saçardı.
 
 
Sensizlik diye bir gerçek var ve bu gerçeği yaşamak için kendimi hiçbir şartta hazır hissetmeyeceğim.
 
sevgiliye güzel sözler
 
Kalbimin üstüne koy o narin ellerini, sevgimi hisset ve beni seninle geçecek güzel bir ömre sevket zira sensiz bir ömür geçirmek ölüm kadar soğuk ve acı.
 
 
Seninle başlayan ne varsa bugün hepsi içimde yaşıyor. Seninle olan ne varsa bugün hala içimde olmaya devam ediyor. Sana benzeyen ne varsa bugün hala olağanca gücüyle beni sarmaya devam ediyor.
 
 
Daha çok sevmek istiyor insan, daha çok bakmak, daha çok koklamak, daha çok sarsılmak. Bu dünyanın fani oluşu sırf bunların sona ereceğinden ötürü kötü yoksa ölmek mesele değil.
 
 
Senin gökyüzüne sığmak istiyorum her gece. Senin için parlamak, senin için dolunay olmak, senin için geceleri hiç gözlerimi kırpmadan gökyüzüne bakmak. Sen olan her şey bu denli ağır basıyor içimde, sana olan sevgim kendimi benden çok ötelere fırlatıyor.
 
 
Gözlerinde bulduğum huzra başka hiçbir yerde rastlamadım sevgili. Gözlerini koy ömrüme, hiç dert keder bulamasın beni.
 
 
Senin varlığınla ısınıyorum ben geceleri, sigarama eşlik ediyor içimdeki sevgi seli. Ben ne zaman yalnız kalsam sana dönüşüyorum sevgili.
 
 
Sadece kahve yeter seninle yıllarca sohbet etmeme. O sıcaklığın sarar da bırakmaz beni, o kahve hiç soğumaz mesela masada sen varsın diye. O muhabbetin hiç sonu gelmez ve ben sırf bu sebepler için sana bitmeyen kahveler yapabilirim.
 
 
İçime çekince nefesini, nefesine karışmak gelir içimden. Ne zaman nefesine karışsam ayrılamam bu cennet nehirden. 
 
Sevgiliye güzel sözlerin sonuna geldik, benzer yazılar için tıklayın -> sevgiliye güzel sözler
Devamını Oku
28/03/2016
Sevgiliye Mektuplar, Güzel Mektuplar Sevgiliye | görsel 1
Sevgiliye mektuplar yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel mektupları bulabilirsiniz. Sevgiliye kısa kısa mektuplar.
 
Gülüşünün ortasından öpmek istediğim, her yüzüne baktığımda içime şiirler serpenim. Senin güzelliğin karşısında yaz güneşi tepemde sanki ve ben eriyorum sıcaktan. Ağlayıp üzüldüğünde kış geliyor aniden de donuyorum soğuktan. Bendeki etkinin ne kadar kuvvetli olduğunu görebilsen neden seni bu kadar çok sevdiğimi daha iyi anlayabilirdin.
 
 
Sana ne zaman baksam aşkın en sek haliyle can bulurum karşımda. Avuç içlerimden terlemeye başlarım her seferinde ve enseme kadar devam eder böyle. Heyecan peşimi hiç bırakmaz sen karşımdayken, kalbim sanki göğüs kafesimde değil de ağzımın içindeymiş gibi olur hep. Sanki ağzımı açsam dilim değil kalbim görünecek. Bazen seni kaybetmekten çok korkarım; sana sarılamamaktan, seni öpememekten, pamuk tenine dokunamamaktan… İçime hüzün düşer öyle zamanlarda da ben yine hemen def ederim sensizliği kafamdan.
 
 
Sensiz insan nasıl yaşar ben bilmem mesela sevgili zira sadece seninle yaşıyor benim kalbim, ellerim, bedenim. Ruhum sanki senin aşkın ve sen gidersen ben öleceğim. Sana taparım ben sevgili; senin olan her şeye taparım. Seninle gelen her şeyi hep kabul eder, seni hep başımın üstünde taşırım. Bunlar hep aşktan sevgili, aşık olmasam belki delilik diyeceğim ama sana ben her gün başka bir divaneyim.
 
Sevgiliye Mektuplar
 
Sevgiliye mektuplar yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Sen ne zaman konuşsan en güzel melodiler takılır kulaklarıma, en güzel dizeler sıralanır dilimin ucuna… Sana bakıp her birini söylemek geçer içimden ama sen ne zaman beni dinlemek istesen dilim lal olur, aklım ama. Ne konuşabilirim ne duyabilirim. Ben seni görünce olduğum yere mıh gibi çakılıveririm sevgili. Kanımla birlikte donar terim.
 
 
Seni sevmek o kadar kolay değil sevgili; seni sevmek için her şeyden önce cesur olmak gelir. Sen her an bir delilik yapabilirsin çünkü. Her an alıp başını bir yerlere kaçabilirsin, buna hazırlıklı olmak gerekir. Sonra seni sevmek için biraz kaçık olmak gerekir. Her türlü saçmalığı katlanabilir kılmak için sahip olunması gereken tek şey kaçıklıktır. İnsan kaçık olunca en saçma şeyler bile eğlenceli gelebilir.
 
 
Seni sevmek için gülmeyi sevmek gerekir sevgili. Seninle en güzel gülünür çünkü. Öyle bir gülünür ki seninle birden bütün kahkahalar eşlik ediverir. Dünya barışı için bütün kahkahalar el ele verir sevgili, sen gülünce barış gelir.
 
 
Seni sevmek için aynaları sevmek gerekir sevgili; seni seven insan kendini sevebilmeli. Kendini sevemeyen bir insana katlanamazsın çünkü sen. Bir insan her şeyden önce kendini sevebilmeli dersin. Sevgi yoksunu insanlara katlanamazsın sen sevgili, kendini sevmeyen bir insanın seni sevebileceğine ihtimal dahi vermezsin.
 
 
Seninle birlikte olabilmek için ilk başta saygılı olmak gerekir sevgili, sen saygısız insanları sevmezsin ve saygısızlığa hiç gelemezsin. Saygı olmazsa sevginin olabileceğine ihtimal dahi vermezsin. Sen zorsundur sevgili, zor olmayı ve zor olan her şeyi çok seversin. Çünkü emek istersin, emek beklersin Güzel şeylere sadece emek vererek sahip olunabileceğini savunursun. Sen adaletlisindir sevgili ve yanındakinin de adil olmasını istersin. Sen bir meleksindir sevgili; kanatların olmasa da uçabilirsin, iyilik delisisin.
 
sevgiliye mektup
 
Sen sevgili bu dünyaya fazla gelirsin. Seninle gelir bütün güzel şeyler. Ben senden önce sanki bu dünyaya hiç gelmemişim. Gelişin miladım olmuş da ben geçmişi bir kere bile özlememişim. Bir insan ancak bu kadar iyi edebilir yaralı bir kalbi, sen çok şefkatlisindir sevgili. İçinde hiç kötülük barındırmayan, her iyi şeyi sevip saransın.
 
 
Aşk senin göbek adındır belki de. Şöyle bir baktım da bu kadar iyilik güzellik fazla. Sadece sana yakışır bu sıfatlar, bir tek sen giyince güzel görünür göze. Ah sevgili; nasıl yakarsın içimi kor gibi, nasıl güzel gülersin serinlerim sonra buz gibi. Seninle olmak o kadar iyi geldi ki, insan sen olunca hiç aramaz başka bir eşi.
 
 
Gülmeyi, ağlamayı, sevmeyi, kahkaha atmayı, uyumayı, uyanmayı ve en önemlisi aşık olmayı en çok seninle sevdim ben. Biliyor musun sevgili bu tür duygulara hiç aşina olamadım ben. Bir tek seninle başarabilirdim ben bunu ve sen daha ilk bana bakışında aşkı işledin içime. Yeni bir aşı gibiydin benim için, kötü şeylerden korunayım diye aşılandın bana. İçime yeni filizler attın sevgilim, tohumları büyüdü kocaman bir ulu çınar büyüdü içimde. Dallarıma tutunuyorsun, dallarımda gülüyorsun, dallarımda büyüyorsun sevgili, yapraklarımı okşuyorsun. Sen hep benim gölgemde kendi gölgenle birlikte kal sevgili. Başka türlü bu koca çınar ayakta duramaz. Seni seviyorum sevgili; dün, bugün ve yarın bana yaşattığın ve yaşatacağın her iyi kötü anı için seni çok seviyorum.
 
 
Hayatımın son anına kadar seni yapraklarımın arasında taşımak, seni dallarımdan korumak istiyorum. Sen aşkın en güzel haliyle buldun beni ve ben rezil etmeyeceğim bu aşkın en yalın halini. Her zaman yanında olmaya, sana gülümseyerek bakmaya ve senden hep bir parçayla dolaşmaya devam edeceğim.
 
*BENZER YAZILAR*
 
Devamını Oku
24/03/2016
Aşk Sözleri, Aşk Mesajları | görsel 1
Aşk sözleri yazımızda aşk sözleri, aşk mesajları, aşk yazılarını bulabilirsiniz. Aşk sözleri güzeldir sevgilinize gönderebilirsiniz. Aşk sözleri ile sevgilinizi mutlu edin.
 
 
İlkbahar can buluyor doğada, sen de gönlümde açıyorsun bahara yaklaştığımız her sabahta… Ah sevgili, keşke kalsa baharlar hep burada, sen yanı başımda. Bir bilsen nasıl huzur verir kokun bana.
 
 
Gözlerin gözlerime değince felaketim olurdu, ağlardım demiş şair. Ya yanlış kişinin gözlerine bakmış, ya da senin varlığından habersizmiş. Gözlerin gözlerime değdiğinde ben bilinmez diyarların en nadide baharına yüz sürerim sevgili. Sana bakınca ağlamak ne mümkün, ben sana bakınca her defasında aşk doluyorum.
 
 
Senin yerin sol yanım. Kal orada, başını bile çıkarma. Görmesin kimse seni, sevmeye cesaret edemesin. Bir ben seveyim seni, bir de içimdeki deli yüreğim.
 
 
Kim ne demişse desin arkadaş, ben aşkı kalbimden can bildim. Ben sevgiliye nefesimden verdim. Ah sevgili; değsin bakışların, duysun kulaklarım seni. Üstümden elin, fikrimden gözlerin hiç çıkmasın.
 
 
İçimdeki huzurun kaynağına indim geçenlerde. Bir baktım sadece sen varsın. Biliyor musun sevgili, sen benim bu dünyada en büyük huzur kaynağımsın.
 
aşk sözleri

Aşk Sözleri

 
 
İyi niyetinden öperim seni kadın.
 
 
Aşka yanaşmayan ben bu sefer aşka demir attım. Fırtınalardan sağ çıktım, büyük melanetler atlattım ve sana geldim, aşka geldim.
 
 
Her gece seninle uyuyor bu gözlerim, her sabah da bir tek senin için uyanıyor. Sen olmasan ben neylerim. Hayat boş gelir, dertler boy verir. Koca bir es veririm yaşamaya da sensizlik beni boşluklara koyuverir. Benim canımın için sardığım kadınım, sen var oldukça ben uyumaya da uyanmaya da razıyım.
 
 
Şarkılara sakladım seni bu gece, şarabımı yudumluyorum. Sigaram tütüyor bir yandan ve seni bu akşam daha büyük bir aşkla seviyorum. Benim canım sevgilim, varlığından gayrı hiçbir tasam yoktur.
 
 
Dualar yükseliyor avuçlarımdan, sen dökülüyor dudaklarımdan. Bir tek sana diye dua ediyorum sevgili. Sen dualarımla benim sol yanımdan çıkmayanımsın. Hiçbir kötülük bulamasın seni, hiçbir dert alıkoyamasın. Sen hep güzel yaşamalısın.
 
 
Gamzelerinde ölmek istiyorum. Can vereceğim tek yer o öpülesi yanak çukurların olmalı. Gamzelerine gömmelisin beni sevgili, ben hep gülüşünün yanında kalmalıyım.
 
 
Nasıl bıkar gökyüzü maviden, nasıl vazgeçerim gözlerinin denizinden. Boğulmaya da razıyım sevgili, gökyüzüne takılı kalmaya da. Yeter ki sen ve mavi gözlerin, denizle gökyüzünün arasındaki ince çizgide bana bakmaya devam etsin, ben hep o arada kalayım.
 
 
Sevsem diyorum seni, her gün daha fazla. Nasıl daha çok sevilir ki? Kalp yeter mi bütün sevgiyi içine sığdırmaya? Bütün içimle sevmek istiyorum ben seni. 
 
 
En güzel rüyamsın. Uyanmaktan o kadar korkar oldum ki. Ey kadın sen benim en nazlı baharımsın. Çiçeklerimi açtıran, sularımı harlatan, aklımı başımdan alan… Sen iyi ki varsın, aşk iyi ki ikimizin sol yanına konmuş.
 
aşk mesajları
 
Aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
 
Her nefesimi seninle harcamanın verdiği huzuru anlatmaya yetmez kemleler. Sen ki benim başımın tacı, sen gönlümün sultanı… İyi ellerin kavuştu ellerime, iyi ki düştüm aşk denilen cehenneme. Her yer cennet şimdi bana.
 
 
Üzerime ne zaman değse bakışların, ben bir kelebek misali havalanıyorum. Bakışlarımla birlikte uçuyor kanatlarım. Sen ne zaman bana baksan içimin odaları açılıyor, içeri alıyorum bütün güzel düşleri.
 
 
Bahçemdeki en güzel güle aşığım. Kokusuna, gülüşüne, bakışına… Kırgınlığına aşığım bazen, bazen de hiç kahkahalarına. Yanaklarına yerleşen çukurlarına aşığım ben senin. En çok da gözaltlarındaki kırışıklıklarına…
 
 
Benimle yaşlanmandan gayrı ne dileğim olabilir. Sen benim ömrüme hediyesin, sen ömrüme ömür diye eklenensin. Zamanım ne hızlı tüketiyor senin yanında. Sen benim en güzel hediyemsin.
 
 
Dokun bana, çekme ellerini. Dokun ki yaşadığımı bileyim, tazeleneyim. Tomurcuklarım açsın her dokunuşunda. Gülmeyi her gün daha çok seveyim. Gülüşlerinin sesine ekleneyim, kahkahalarına yüz süreyim. Dokun bana sevgili, sen bana dokun ki ben her geçen gün daha çok seveyim.
 
 
Öpücüklere boğ avuç içlerimi zira acıdan başka hiçbir şey yetişmedi avuçlarımda. En çok avuçlarımdan kırıldım sevgili. Sen şimdi baharla gelen ilk yağmur oldun, açtım ellerimi havaya. Damla damla düştün avuçlarıma, yine düş de en kırıldığım yerden sev beni.
 
aşk sözleri
 
Ne zaman aklım senden ayrı düşse kalbim sarsıyor bedenimi. Sanki her gün sadece seni düşünmeliymişim gibi hissediyorum sevgili. Ne zaman kalbim hızlı atsa, anlıyorum ki seni özledim.
 
 
Nasıl bir aşk bu? Beni en kötü rüyalardan uyandıran, en güzel düşlere salan… Sen kadın, nasıl güzel düştün hayatıma. İliklerime kadar aşk doluyum bu bahar. O zaman içelim, bu kadehler birlikte olacak yenibaharlarımıza.
 
 
Şarabı kadehe her koyduğumda ruhumdaki dansın alevini hissediyorum. Aşk olağanca gücüyle can buluyor bedenimde. Sen şarapları kendine yuva edinen sevgili, her yudumumda daha çok seviyorum seni.
 
 
Nasıl bir sarhoşluk bu bendeki… Meyler hoş, müzikler boş geliyor. Ritimsiz seviyorum seni, hiçbir notaya sığdıramıyorum sevgini. Hiçbir söz mana bulmuyor dizelerde. Ben hep en içimden seviyorum seni.
 
 
Güllerin dikenleri olduğunu biliyordum ama hiç batmadın, hiç yakmadın içimi. Sen gül değil misin sevgili, nasıl bu kadar narinsin nasıl düşünceli…
 
Devamını Oku
16/03/2016
Reklamı Kapat