Aşk Sözleri - Güzel Sözler
Özlem Sözleri & Mesajları |  görsel 1
Özlem sözleri yazımızda aynı zamanda aşk itiraf sözleri de bulmanız mümkün. Hem özleminizi hemde aşkınızı itiraf ettirecek en güzel özlem sözleri bu yazımızda. Özlem mesajları ile sevdiğinize özlediğinizi belirtebilirisniz. Özlem sadece bir kadın adı değildir.

Özlem Sözleri

Kalbin uçup geldi ve kondu kalbimin üstüne. Ne yana dönsem sen kokuyor hayat. İçtiğim su da bile senin tadın var sanki. Mecnun ettin beni kendine. Gözlerin izlediğim her duvardan bana bakıyor, nefesin geceleri üstüme çarpıyor ve ben senden ayıramıyorum aklımı. Her seni görmek istediğimde birden beton yığınlar çayır çimen oluyor. Ellerini hissediyorum üzerimde ve nefesim daha bir açılıyor sevgili. Sen benim hayatıma mühürlüsün.
 
 
Ömrüm ömrüne, gönlüm gönlüne emanet… Aşkımı kalbine astım nazar boncuğu olsun ve seni korusun kem gözlerden diye. Kalbini kalbimin içine koydum seni her türlü melanetten uzak tutsun diye. Sen benim ömrümün baharı, gönlümün pınarı, aşkımın ilacı, derdimin devasısın. Seni sevmekten, seni her şeyden önce hissetmekten asla vazgeçmeyeceğim.
 
 
Hayatıma girdiğin gibi güzelleşti bu küçük dünyam. Meğer ne de çok çileden kopup sana gelmişim. Ne badireler atlatıp seni sevmeye niyetlenmişim. Aklımın, gönlümün en temiz yanı, beni saf ipekten kumaşımsın. Seni sevmek beyazı diğer bütün renklerden daha çok sevmek demekmiş geç anladım.
 
özlem sözleri
 
Özlem sözleri ve özlem mesajları yazımıza devam ediyoruz.
 
Ellerini koy ellerimin üstüne ve bir ömür el ele olalım. Sıcaklığını çekme üstümden sonra ben hemen nem kapar hastalanırım. Isıtsın beni gönlün soğuklarda barınamam. Ah kadınım, sen yoksan ben hayatta olmaktan nasıl zevk alayım?
 
 
Her sabah seninle doğuyor bu güneş ve seninle birlikte ısınıyor. Benim ve güneşin tek kaynağısın. Paylaşmak istemeyiz seni başka bir bedenle ve gök cismiyle.
 
 
Al ömrümü senin olsun kadın. Sensiz bir ömür ne yaşanır, ne bu ömürde sensiz yaşlanılır.
 
 
Mesafeleri oldum olası sevemiyorum. Ne görebiliyorum seni, ne de her istediğimde sesini duyabiliyorum. Başka şehirler yutuyor mu bizi bilmiyorum fakat seni her geçen gün daha çok özlüyorum.
 
 
Özlem var yine burnumun ucunda. Yuva yaptı kendine orayı, tütüp duruyorsun zira. Burcu burcu geliyor kokun, dayanamıyorum bazen. Ne kokun gitsin istiyorum, ne de her gün bu acıyla kıvranmak. Sadece sen ol istiyorum sevgilim, seni özlemek de güzel lakin yaşamak varken zoruma gidiyor bu durum. Özlüyorum, anlamıyor kullar.
 
 
Hiç birini burun kemiğiniz sızlarcasına özlediniz mi? Ben özledim. Yana yana, kanaya kanaya özledim. İçime ne dikişler atıldı, ne sular serpildi de çare olmadı. Her özleyişimde attı dikişlerim, her hatrıma düştüğünde daha çok yandım. Özlüyorum hiç tahmin edilemeyen bir şekilde ve ağlıyorum gecelere sığınıp. Özlüyorum be işte, herkesten gizli ama ulu orta.
 
 
Kim özlemi taşlamak ister ki? Özlemek güzeldir, özlenen sevgili olunca. Lakin fazla özlemek zarardır kanımca. Gereğinden çok değil, haddinden fazla özlüyorum bu aralar sen. Bedenimi yırtıyor bu özlem, diş etlerim ve burun kemiğim sızlıyor. Özlemeyi sevmeyen bir adam oldum bugün, ölüyorum sevgili duy.
 
 
Hasreti çekmeyen anlamaz. Günün en olmadık saatinde düşüyorsun içime ince bir sızıyla. Sonra büyüyor hasretim, dağlar duramıyor önünde. Yollara baktıkça artıyor içimdeki bu gürültü, kendi sesimi duyamaz hale geliyorum. Bu sesi bir tek sen duyabilirsin sevgili. Duy ve gel artık.
 
özlem mesajları
 
Özlediğim ne varsa hepsinden arınacağım bugün, bir tek sen kalacaksın. Seni özlemekten de beklemekten de sıkılmayacağım, bıkmayacağım sevgili. Zira hasretlik yoksa, özlem çekemiyorsa bir adam, aşık olmayı hak etmiyor demektir.
 
 
İçimin bütün yangınları dindi bugün. Aşk bana çok yakıştı, aşka sığındım. Özlemi atmaya çalışıyorum aklımdan, içimi yakıyor zira. Ben aşkı daha çok istiyorum sevgili, özlemekten aşkıma sahip çıkamıyorum. Aşık adam ağlar mı her gün, ben ağlıyorum.
 
 
Dinsin bu soğuk kışın ziyanı, sona ersin bu bitmeyen fırtına. İçimin sesleri dinlendin, odaları değişsin. Kapılar sonuna kadar açılsın sevgili, yollarda trafik olmasın. Sen yürü ben sana koşarım. Özlemin sonu olmalı sevgili, yoksa ben sen diye diye öleceğim.
 
 
Ölmek var dönmek yok bu sevdadan. Özlem de olacak elbet şayet özlemeyen bilemez aşkın değerini, kederin geçeceğini. Nasıl kavuşuyor gece güne, ben de kavuşacağım elbet sana. Bitecek bu karanlık aydınlıktan yana olacağız el ele. O vakte kadar kendine ve aşkımıza sahip çık sevgili, seni özlemeye devam edeceğim.
 
Sevgiliyiye duyulan özlemle ilgili özlem sözleri için kırmızı yazıya tıklayın.
Devamını Oku
20/07/2016
Özlem Sözleri - Sevgiliyi Bekleme Sözleri |  görsel 1
Bu yazımızda sizlerle özlem sözlerini yani özlemekle ilgili sözleri paylaştık. Hem özlemi anlatan hem unutmamayı anlatan hemde beklediğini belirten güzel sözlerle karşınızdayız.
 
Her sessiz gece sensizliğin sesi olmuşken yüreğimde. Sen bu dakikadan sonra bir saniye bile beklenmeyi hak etmiyorsun. Ama benim deli gönlüm laf dinlemiyor yine yollarını gözlüyorum sen yine de gelmiyorsun.
 
 
Gelmediğin her akşam bir damla daha hüzün düşüyor yüreğime be sevgili. Yok korktuğumdan değil ama damlaya damlaya göl oldu gel artık hadi.
 
özlem sözleri
Kimse benden kendini ihtilal gibi sevmemi beklemesin. Güzel bir kız benim gönül darbemi çoktan yaptı.
 
 
Ben her izlediğim filimde başrolleri bize oynattım. Ben sevdim sen sevildin hep. Ve yine hep mutlu bitti o filmler. Ve yine sen gelmedin…
 
 
Sevgi güzellikle olmuyor. Şu kız çok güzel ya da şu oğlan çok yakışıklı ben buna aşık olayım demeyle de. Sen gittin ya yarım kaldı bütün aşk şarkıları. Bütün şairler yarım ve en önemlisi ben yarım kaldım. Benim yarım kaldı. Yarım sende kaldı.
 
özledim sözleri
Özlüyor ve bekliyorsun alışmak zaman almıyor. Alışamıyorsun yok oluşuna. Baktın olmuyor yarım kalan sevdana rüyalarda devam ediyorsun. Bunun içinde boş zamanlarında hep uyumak onunla olmak istiyor gönlün.
 
 
Gidişinin yasını bile tutmaya vaktim olmadı sevgili. Nasıl sevmişsem seni yokluğunu bile anlamadım. Hayalde yaşattım rüyada yaşattım yine de seni bırakmdım.
 
 
Kurşun kalemle yazılmış bir ayrılık mektubunun bir kurşundan daha çok can yakabileceğini kim tahmin edebilir ki.
 
hasret sözleri
Bir bırakılmışlık acısı değil bu sıradan bir acı değil dudakların bile kıpırdamıyor acısından kalbinin sonra susmakta buluyorsun çareyi ve mırıldanıyorsun aşk denen tek heceyi.
 
 
Yüreğim bilinmezliğin içinden gelen bir sese kulak veriyor. Aşk ile örülü yüreğimin sana hasret yollarda çektiği çileli hasret gözlerinin derinliklerine baktığım gün son bulacak. 
 
 
Sana olan özlemim, yürüdüğüm yollarda, oturduğumuz parkta, dinlediğimiz şarkılarda… Sana olan sevdam yüreğime dokunan her yerde seni arıyor. Yüreğinin yüreğime dokunuşunu özlüyorum. 
 
unutamama sözleri
Unuttuğun kazağını  yıkamadım, öylece kokunu giyiyorum, sana şarkılar söyleyip, sen varmışsın gibi bir kadeh içiyorum. Sarhoş oluyorum, düşlerime gel diye uyumak isterken, seni düşünmekten uyuyamıyorum.
 
 
Sahiden güzeldir özlem duymak ya vakit uzaksa özleminden fazla her nefeste içine çekmek yalnızlığı burçak burçak kokusunu çaresizliğin …
 
Diğer yazımız sevgiliye özlem sözleri bakmanızı öneriyoruz.
Devamını Oku
29/09/2015
Özlem Sözleri/Mesajları/Yazıları |  görsel 1
Bir birlikteliğin en kötü yanlarından biri özlemdir, özlemek ilişkinin bir yandan kötü tarafı olurken bir yandan iyi tarafı olabiliyor, şöyle ki özleyen insan seviyordur dahası yok, ancak özlem bazen o kadar çekilmez oluyor ki hele ki çok uzaklardaysa ve çok nadir görüyorsanız sevgiliye özlem diye bir durum çıkıyor ortaya. Ama tartışmasız en kötüsü aranızda birşey olmayan birini özlemek derim, tek taraflı özlem berbat birşeydir tahmin edebiliyorum, aşağıda özlem ile ilgili sözleri bulabilirsiniz.
 
 
Gidiyorum ya, mevsim kışa döner yine gelirim. İlk yaz gelirsem yine aşık oluruz bilirim. Uzak bir köşeden gülüşünü görsem kafi, çünkü en çok gülüşünü özledim.
 
 
Öyle bir özlüyorum ki seni, sanki benden başkası bu denli özleyemez sanıyorum.
 
 
Şimdi, en çok istediğim şey, ben gözlerindeki okyanuslarda kaybolurken, gözlerin bir anda, sadece benim bildiğim o rengi alsın... Gözlerindeki okyanuslar yerini gece mavisine bıraksın, ruhum ruhunu teslim alsın... Özledim seni kadınım, birkaç saat fazla geldi, çok özledim.
 
özlem
İnsan yapamam dediği neleri başarabiliyor hayatta... Sesini duymadım, gözlerime bakmadın, sarılmadın, öpmedin, ellerimi tutmadın, dizlerimde uyumadın, sevmedin, sevişmedik, adımı söylemedin, birlikte yemek yemedik, birlikte uyuyamadık, birlikte uyanamadık, kavga etmedik, kıskanmadık, film izlemedik, birlikte yürümedik, seni sinirlendiremedim, seni mutlu edemedim, hayal kurmadık, yıldızları izlemedik, günü konuşmadık, dertleşmedik… Gittiğinden beri, sadece savaşıyorum; herkesle, her şeyle, zamanla, seninle ve kendimle. Savaşabiliyorum çünkü umut ediyorum, etmek zorundayım. Dön artık bebeğim, seni çok özledim..
 
 
Sen şimdi;
Her şeyin içindesin, hiç bir şeyde görünmezsin...
Çok özledim!
 
özlemek
Sımsıkı sarıldığımızda, daha sıkı sar, daha sıkı, kemiklerimiz birbirine geçsin, ölelim öyle kemiklerimizi de ayıramasınlar, birlikte gömülelim derdin ya... ÖZLEDİM... Şu anda en çok seni seviyorum deyişini özledim, beni sevmeni özledim, sevgini anlatmanı özledim... Sana öyle sımsıkı sarılmayı özledim.
 
 
Bir ikindi sonrası seninle aniden göz göze gelmenin,
Bir caddede ellerimi terleyen avucuna hapsetmenin, seninle bilinmeyen zamanlarda kaybolmanın,
Seninle karışıp bir olmanın, sende sen olmanın,
Her renkte resmini yapabilirim.
Yani;
Vuslatlarına yabancı değilim. 
Ama
Seni özlemenin kitabını yazabilirim!
 
özlem
Biz yürüyeceğiz, kent güzelleşecek. Ellerin avucumda, kirpiklerin mavi, saçların sarı, saman sarısı. Bir de belası, başımın... Kavuşacağız, bahar asıl o zaman gelecek, papatyalar takacağım saçlarına. Ben senin öfkeni bile özledim sevgilim, az kaldı... ''Asıl, bizim aramızda güzeldir hasret.
Ve asıl biz biliriz kederi.'' Bundandır, asıl bize yakışacak kavuşmak. Gülmek, asıl bize yaraşacak.
 
BENZER YAZILAR
 
Devamını Oku
10/08/2015
Reklamı Kapat
Reklamı Kapat
x