Nefret Dolu Damar Ayrılık Mesajları, Kısa ve Uzun Sözler

Nefret Dolu Damar Ayrılık Mesajları, Kısa ve Uzun Sözler |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Nefret Dolu Damar Ayrılık Mesajları, Kısa ve Uzun Sözler yazımızda bulabilirsiniz. Bu Nefret Dolu Damar Ayrılık Mesajları, Kısa ve Uzun Sözler facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Nefret Dolu Damar Ayrılık Mesajları, Kısa ve Uzun Sözler başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

 

 

 

AYRILIK SÖZLERİ İÇİN TIKLAYIN!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrılık sözleri yazımızda en anlamlı ve güzel ayrılık sözleri bulabilirsiniz. Bu ayrılık mesajları ile sosyal medya aracılığıyla diledğiniz kişiye gönderme yapabilirsiniz.

Ayrılık Sözleri

Ayrılık ve ardından gelen acısı, nasıldır bilirim. Çok berbat bir duygu. İnanılmaz. Anlatılmaz. Ölümden sonraki en acı olay belki de. Ama dur diyemezsin bazen. Bazı anlar olur ki boğazın düğümlenir. Konuşmak istersin arkasından bağırmak ama yapamazsın. Ağlamaya başlarsın gerçekten seviyorsan belki gözyaşın akmaz bazen ama için kan ağlıyodur. Gittiğine inanamazsın. Herşeyim dediğin hiçbirşeyin olur o an. Sanki daha önce tanışmamış gibi sanki hiç birşey yaşanamış gibi. Sanki anılarınız biranda silinmiş ve hiç olmamış gibi.. Bazen bu acıları atlamak için arkadaşlarımızla vakit geçiriiz bazen telefon kitap gibi şeylere odaklanırız... Kendimizi boşlukta hissettiğimiz için oyalanacak şeyler ararız. Bazen mesaj vermek için sözler ararız işte o sözleri sizlere derledik umarım gerekli mesajı verirsiniz. Seviyorsanız ve acı çekiyorsanız umarım barışırsınız. Ama kendinizi çok yıpratmayın er ya da geç o hiç olmamış gibi hissedeceksiniz. Ve unutmayın sizi seven en az bir insan mutlaka etrafınızda var. Şimdi geellim sözlere;

 

Aşk ne zaman biter biliyor musun? Bitti dediğinde yüreğin acımıyorsa…
 
 
Herkes "Kaybeden o." diyor. Ulan kaybeden oysa neden acı çeken benim?
 
ayrılık sözleri
 
“Üzecekler seni, çok üzecekler
Aklına o zaman geleceğim işte”
 
 
Lan ben senin yanından geçerken nefes alamıyorum aq olurda kokun burnuma dolar , ciğerlerimi yakar diye lan ...
 
Tüm ayrılık sözleri <- için tıklayın!
 
Ağlamamak için sıktığım çenemin acısını kalbimde hissettim, defalarca.
 
 
Seni sevdiğime değmez gibisin.
 
 
Bitti o şiir başka mısra gerekmez.
 
 
Üzgünüm arkadaşlar ama bizimde sevgilimiz vardı sizinkiler gibi, sizinkilerde gidecek birgün bizimkiler gibi.
 
 
Şişmiş gözlerin,uyuşmuş beyninle göz gezdirirsin etrafa,''şaka olsun lütfen'' dersin,uyanmak istersin bu kabustan,ama her şey gerçektir,hissettiğin acı gerçektir,gözünden dökülen yaşlar suratını ıslattığında anlarsın gerçek olduğunu,kollarında cenneti bulduğun insanın seni nasıl cehenneme attığını hissedersin o anda,''Neden?'' diye sorgulamaya başlarsınız,cevaplar arar,arar,ararsınız,en sonunda bir cevap bulursunuz.''Beni hiç sevmemiş.'' dersiniz canınız yana yana.
 
 
Süzülen bu duman kalbinin kara sisidir. Ama üzülme sevgilim ben hiç geçmemişimdir o sokaktan. Sen bakarken ardımdan ve dur diyemeyecek kadar cesaretsizken, başımı hafif geriye çevirip bakmamışımdır gözlerine. Ama korkma sevgilim içinde benden kalan iyilikleri alıyorum senden, kötü anılar senin eserin demek midir bu? Neden insan bir insanı bu kadar suçlar ayrılırken. Hep sen kötü ol istiyorum sevgilim… giden ben olmama rağmen. Hep suçlarlar ya kaçanları… kimden kaçıyorum ben ? Senden mi kendimden mi? Neden ayrılık bu kadar acı verirken bile koşarak sarılamıyorum sana. Kırılmış parçaların batıyor diye mi kalbime ? Öyleyse bir hoşça kal bırakıyorum sana… kanatlarım kırılmış, rüzgara savuruyorum. Mavisini alıyorum gökyüzünün siyahını bırakıyorum.
 
 
Bir daha onunla konuşamayacak olma düşüncesine katlanamıyorum.
 
 
Ne zaman aklıma gelsen "siktir git" diyerek uğurluyorum yokluğunu.
 
 
Dünyanın en salak insanı olup benden ayrıldığını ikimizde biliyoruz, diğer konuya geçelim.
 
nefret sözleri
 
En güzel ayrılık sözleri yazımıza devam ediyoruz.
 
 
Bir sevmek ancak bu kadar zarar ziyan olabilirdi,bir özlem ancak bu kadar yakabilirdi içimi,sesinin tonu,gülüşünün her zerresi ancak bu kadar özlenebilirdi bir adamın.
 
 
Kopardığımız çiçeklerin ahını mı aldık ki, bizim yüreğimizi kökünden söküyorlar ?
 
 
Gitmek cesaret ister. Gideceğin yer neresi olursa olsun, sevdiklerinle arana mesafe girince varış yerinin hiç bir anlamı kalmaz. Vedalaşmakta zor iştir biliyor musun? Oturursun geminin kıçına, bakarsın sevdiklerine, gittikçe ufalırlar, ufalırlar, kaybolurlar... O zaman anlarsın işte; Vedalaşmak asıl kalana değil, gidene koyar!
 
 
Hep soğuktu benim ellerim, sen ısıtırsın sanmıştım... Ama artık kalbim bile buzdan.
 
 
Birbirimizin hep seveceğim ile başlayıp yarım kalmış yalanıydık.
 
 
En nihayetinde bi orta yol bulduk. O soldan gitti, ben sağdan...
 
 
Sen beni bırakıp gittin ya, canın sağolsun be. Ben seni sensizde severim, böyle geceleri hıçkıra hıçkıra, yalnız başıma...
 
Sonra o gitti. Ve en kötüsü de ne biliyor musun? Veda etmemişti.
 
 
Neyden çok korktum biliyor musun ?  Pişmanlığım olmandan , unutamamaktan , bir de en önemlisi hatalarını umursamayıp korka korka sevdim seni..
 
 
Bir gün biri giriyor hayatına sen tam umudunu yitirmis herkese olan güvenini sevgini bitirmiş durumdasin. Seviyorum diyor bağlıyor kendine sen sevmiyorsun onu önce sadece baglaniyorsun sonra yavaş yavaş aliskanliga dönüyor bu ona sarilmak bambaşka geliyor onun yanında dünyayı unutuyorsun seni hiç birakmayacagim diyip yeminler ediyor sözler veriyor sende onun seni bırakmayacağına o kadar eminsin ki şüphe dahi etmiyorsun onun sevgisini iliklerine kadar hissediyorsun sonra bi gün bırakmak istiyor seni ilerde daha çok daha fazla uzulecegini düşünüyor oysa sen onunla mutsuzlugu bile göze almissin ama farkında değil o sevdirdi kendini bağladı kendine şimdi gitme zamanı ağlıyorsun karşısında durup gitme diyorsun boynuna atlayip hickiriklara boguluyorsun ama o sen birakmazsan ben bırakırım diyerek öylece gidiyor sen yigiliyorsun tutmuyor bacaklarin ve o arkasına bile bakmadan gidiyor yine aynı son yine aynı güvensizlik ama bu son damla oluyor ve sen birleşemeyecek kadar küçük parçalara ayriliyorsun kırılıyorsun tam seven yerinden nefret ediyorsun onu seven her zerrenden ama o yaşamaya devam ediyor onun için herşey iyi o değişmiş seni düşünmüyor sen hiçbişeysin onun için şimdi yapabildiğin tek şey yorulup sizana kadar ağlamak.
 
 
Geldin ya , yalnızlığımın ırzına geçtin.
Gittin ya , orospu yarınlar bıraktın bana.
Bende ki senin birazı şiir şimdi. 
Ne yalan söyleyeyim- birazı beddua.
 
 
Yaşlanınca çocuklarına anlatacağın o kadın benim...
 
 
Bazen hiç olmadık yerlerde, hiç olmadık zamanlarda... Ufak bir şarkı sözüne, acıklı bir şiir dizesine, soğuktan çatlamış ellerine, uykusuzluktan morarmış gözlerine, yağmurda ıslanmış kirpik uçlarına, istemsiz titrek dudaklarına kadar herşeye isyan edersin...
 
 
Ona nefesi kadar yakın olmayı isterken aynı zamanda bir yıldız kadar uzakta olmayı istedin mi hiç o zaman beni anlamaya çalısmayı kes.
 
 
Adını her duyduğunda mutlu olduğun kişi artık adıyla bile sana acı verecektir.
 
 
Sonra düşündüm beni kazanmaktan çok kaybetmeye meyilli bir insanı varlığımla rahatsız etmemeliydim ben de gittim.
 
 
Karşısına geçip avaz avaz ''ne yaptığını sanıyosun sen ya, bu kadar basit bu kadar ucuz musun sen, ruhsuz pezevenk!'' diye bağırmak istersin ama yapamazsın çünkü onun hiç bir şeyi değilsindir ya işte o his çok bok.
 
 
Söylesene Sevgili! “Yokluğun” hangi dil? Hangi tercüman çözer ki bu hasreti?
Hangi kelimeler anlatır içimdeki “Sen” özlemini..
 
 
Ayrılık sözleri yazımızı burada sonlandırıyoruz sizlerde bizimle yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.


Reklamı Kapat