Korku Evine Nasıl Katılabilirim?
Korku Evine Nasıl Katılabilirim? |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Korku Evine Nasıl Katılabilirim? yazımızda bulabilirsiniz. Bu Korku Evine Nasıl Katılabilirim? facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Korku Evine Nasıl Katılabilirim? başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Genç ve orta yaş grubunda ki herkesin ilgiyle oynadığı yepyeni bir oyun var. Adına da evden kaçış oyunu  deniliyor. Oldukça adrenalin dolu ve heyecan verici yeni oyun sayesinde artık korku filmlerini evlerinize taşıyabiliyor, sıradan eğlencelerinizden kurtulup yepyeni keyiflere yelken açabiliyorsunuz. Tamamen gerçek eşyalar ve figürler ile hazırlanmış da korku evi hem korkmak hem de eğlenmek isteyen herkes için bir numara.

 

Oyunun amacı sizin ya da arkadaşlarınızın bir odaya ya da eve kilitlenmesi ve belirtilen süre içerisinde sizin de bu evden çıkmaya çalışmanıza dayanıyor. Bu evden çıkabilmek için yapmanız gereken evin içerisinde yer alan gizli durumları ve şifreleri kullanmak. Bazı bilgilendirme ve ipuçları ile evden çıkışın yollarını bulmanız gerekiyor. Ama oyunun en önemli katılım kurallarından bir tanesi evde ki eşyalara zarar vermeyeceğinize ve hiçbir şeyi kırmayacağınıza söz vermek. Peki, bu oyuna nasıl katılabilirsiniz?

 

En önemli katılım kurallarından bir tanesi oyuna en az 2 kişi en fazla da şehrinizin belirlediği kişi sayısında ki bir grup ile katılabileceğinizdir. Yani korku evi oyununa ekip oluşturmadan katılmanız mümkün değildir

.

Oyunun ilden ile değişen katılım şartlarına göre genellikle en fazla kişi sayısı değişiklik göstermektedir. Örneğin İstanbul korku evi katılım şartlarında en az 2 en fazla 6 kişi olmanız gerektiği şartı bulunmaktadır. Eğer gece katılacaksanız fiyatta değişiklik olabilmektedir. Kişi sayısı arttıkça fiyatta artmaktadır. Ama genellikle paylaşılan miktar eşit olmaktadır.

 

Oyun kurucuları Ankara korku evi için kişi sayısında değişiklik yapabilmektedir. Örneğin İstanbul da en fazla 6 kişi iken Ankara’da katılım isteğinize göre oyunu 8 kişiye kadar oynayabilirsiniz. Şehriniz Konya ise Konya korku evi size 12 kişilik bir ekip oluşturarak bile katılma imkanı sunmaktadır. Yani hiçbir arkadaşınızdan fedakarlık etmeden hepsini toplayıp rahatlıkla oyununuzu oynamaya gidebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Kaçış Merkezi’ni ziyaret etmek https://www.kacismerkezi.com

Reklamı Kapat
x