Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Günaydın Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Günaydın Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Günaydın Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Günaydın mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajları, günaysın yazıları, günaydın smsleri, sevgiliye günaydın mesajları, günaydın mesajı yani kısacası sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı bulabilirsiniz.
 

Günaydın Mesajları

 
İlk ışıklarıyla uyandım günün ve aklıma direk sen düştün. Bu durum artık hergün daha da fazlalaşır oldu. Artık uyandığım günler değil, seninle başlayan günlerim birikiyor ceplerimde. Sen doluyor içim, sen iniyorsun nefesimle birlikte içime. Günaydın sevgilim, güzel bir gün olsun bugün senin için.
 
 
Aydınlığa hasret kalmadım uzun zamandır çünkü benim için en aydınlık olan sensin. Gün ışığıyla yarışıyor sanki parıltın. Sen bugün bir gecede kaybolsan, ilk sana rastlayan gün doğdu sanar. Seninle başlayan sabahların güzelliğine bugün bir kez daha şahit oldum. Yarın sabah yine sana uyanmam dileğiyle, günaydın.
 
 
Gözlerini açar açmaz mı düşünür bir insan bir başka insanı. Benim için artık normal seyirde değil bu durum, gecemde sen gündüzümde sen. Sen benim düşünmeyi en iyi başardığımsın. Seni çok seviyorum sevgilim, günaydın.
 
 
İçinde hissetmek birini; dokunmadan dokunduğunu düşünmek, koklamadan kokusunu hissetmek, öpmeden sıcacık dudaklarında ısınmak mümkün mü? Bir insan şu an eyleme dökmediği bir şeyi nasıl olur da hisseder bi denli. Ben seni senden uzaktayken de hissedebiliyorum sevgili. İçinin sıcaklığı, kalbinin serinliği, yüzünün güzelliği ve ellerinin tenimdeki izleri sabah kadar taze. Günaydın hislerime üfleyen sevgilim.
 
 
Dokunduğun her yerimde ayrı depremler başladı. Seninleyken dünya fazla tehlikeli fakat oldukça adaletliydi. Kopamadım ellerinden, bırakamadım bana bakan gözlerini seyretmeyi. Bugün dahil bütün günler için günaydın sevgili. Sensiz bir sabahım bile olmasın.
 
 
Ben kokunla başladım uyanmaya, sonra kollarımla sardım seni. Çiçeklerden taç yaptım, koydum başına bu gece rüyamda, hissettin mi? Seni seninle sevmek ve güne seninle başlayabilmek benim için dünya nimeti. Günaydın sevgili, seninle başlayan bir gün daha birikti.
 
 
Her sabah ilk işim telefonu elime alıp resmine bakmaktı. Sonra dedim ki neden bakıyorum da söylemiyorum ona hislerimi. Bil sevgili; seninle başlıyor benim sabahlarım, seninle devam ediyor uyku sersemliğim. Gözlerimi kapatıp yanımda olduğunu hayal ediyorum, sarılarak uyuduğumuzu ve sarılarak uyandığımızı. Seninle başladığım her günü not ediyorum zihnimin bir köşesine, bir gün sorarsan anlatayım diye. Günaydın güzel kadın, senin için iyi bir gün diliyorum.  
 
Günaydın mesajları ile sevgilinizi mutlu edebileceğiniz yazımızın sonuna geldik.


Reklamı Kapat